נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 25 ספטמבר 2020, 17:18

חחח רק אני חושב שסוני בפאניקה בגלל המהלכים של מייקרוסופט?
כי חדשות על TLOU2 זה ממש נשמע פושר לעומת בטסדה וסטארפילד בפרט.

זה משעשע איך שסוני ומייק החזירו אותנו לימי הפס2 בטסדה אצל מייק פיינל פנטזי אצל סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2020, 21:20

TLOU2 משודרג לדור הבא או המולטי של TLOU2, יש עוד אפשרויות? אני שמח שלא קניתי את TLOU2 כי עוד מעט נגלה איך סוני מזמברת את מי שקנה כבר אותו לפס4 ורוצה לשחק אותו בפס5 :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 ספטמבר 2020, 21:24

תן לי להאמין קיאו..תן לי להאמין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2020, 21:35

Uncle Pey'j כתב:תן לי להאמין קיאו..תן לי להאמין.

בנתיים הם הכריזו על סייל של המשחקים הקודמים, ספר אומנות, OST, פסלים ומשחק קופסה של TLOU2 :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 ספטמבר 2020, 21:47

אני רוצה לקוות שהמצב עם TLOU2 יהיה שונה כשזה מגיע לרימאסטר/פאטץ'- המשחק סופר חדש עדיין ובניגוד לספיידרמן שעברו כבר יותר משנתיים,כאן זו באמת תהיה יריקה בפנים שלי ושל כל מי שרכש אותו רק לפני פאקינג 3 חודשים אם סוני יגבו על רימאסטר/פאטץ' כזה כסף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2020, 22:14

Uncle Pey'j כתב:אני רוצה לקוות שהמצב עם TLOU2 יהיה שונה כשזה מגיע לרימאסטר/פאטץ'- המשחק סופר חדש עדיין ובניגוד לספיידרמן שעברו כבר יותר משנתיים,כאן זו באמת תהיה יריקה בפנים שלי ושל כל מי שרכש אותו רק לפני פאקינג 3 חודשים אם סוני יגבו על רימאסטר/פאטץ' כזה כסף.

הרימאסטר של TLOU1 יצא רק שנה אחרי המקור אז...

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 ספטמבר 2020, 22:33

אבל המצב אז היה די שונה,הפיתוח לקח הרבה יותר זמן כי היה מדובר בחומרה שונה לגמרי ונוטי דוג היו צריכים להמיר את המנוע שלהם שנכתב לאימאמא של החומרה של הפס3 ומאז נהפך מקובל לצפות לפאטץ' ביצועים למשחקים קרוב למועד ההשקה. אני לא חושב שנצטרך להמתין שנה בשביל רימאסטר או פאטץ' במקרה של TLOU2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ספטמבר 2020, 11:01

קבלתי את זה מהחנות דומינאטור בחיפה/ת״א, פשוט מדהים:

שלום נדב,

אנו מצטערים לבשר שהמכירה המוקדמת של פלייסטיישן 5

היתה אחת ההשקות ההזויות והעצובות ביותר שהיו בארץ איי פעם (בשביל עולם הגיימינג)

עוד לפני שבכלל רב הלקוחות הזמינו הכל כבר נגמר.. אבל לא בגלל שידענו זאת מראש

אלא בעקבות הכמות שהגיעה לארץ (על פי השערות שלנו באיזור ה2000 סהכ) וחברת דומינטור קיבלה:

15 מכשירי פלייסטיישן 4 עם כונן בלו ריי

ועוד 8 מכשירים דיגיטליים

במקביל לכמות ה"מדהימה" הזו, מחודש יוני ועד היום נכנסו כ1000 הזמנות באתר דומינטור על פלייסטיישן 5 בלבד

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 ספטמבר 2020, 11:33

אז זה אומר שגם מי שרוצה פס5 בהשקה יכול לחלום עליה עד מרץ 2021? פאק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ספטמבר 2020, 12:52

2000 יחידות רשמיות מישפאר בשיגור, זה מטורף. מתי בכלל יגיע הגל השני של הקונסולות? דצמבר? וכמה כבר יהיו שם? 5000? 10000? החנות הזאת לבד קבלה 1000 הזמנות. איזה טרוף, יש לי הרגשה שעד אמצע 2021 יהיה קשה להשיג אותה פה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 ספטמבר 2020, 13:13

איזה דיכאון. אני בעיקר מודאג לגבי הביצועים של הפס5 ברמה עולמית. ככל שייקח לה זמן להגיע ליוזר בייס רציני זה אומר שsf6 יגיע רחוק יותר.

אי אפשר לשחרר משחק נישה כזה שהקונסולה מוכרת לאט כי גם ככה יש קהל שחקנים פעילים של עשרות אלפים גג. :(

נקווה שGOW2 ופפ16 יהיו קילרים מספיקים. אני אישית מחכה מאוד לשניהם אבל נראה מה יהיה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 ספטמבר 2020, 13:16

כן,משיחות אתמול עם חבר שיש לו חנות משחקים הבנתי שהמצב עם ההזמנות היה קטסטרופה לגמרי ומספר היחידות היה זעום לגמרי.
XSX it is,לפחות בהשקה..

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 ספטמבר 2020, 13:23

Uncle Pey'j כתב:כן,משיחות אתמול עם חבר שיש לו חנות משחקים הבנתי שהמצב עם ההזמנות היה קטסטרופה לגמרי ומספר היחידות היה זעום לגמרי.
XSX it is,לפחות בהשקה..

גם אני נראה לי הולך עליה בהשקה פייג. קונטרול גם נמצא בגיים פאס? מישהו יודע?

פתאום עברתי למחנה הפרו פרפקט דארק חחח.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 ספטמבר 2020, 14:36

glass man כתב:חחח רק אני חושב שסוני בפאניקה בגלל המהלכים של מייקרוסופט?

זה משעשע איך שסוני ומייק החזירו אותנו לימי הפס2 בטסדה אצל מייק פיינל פנטזי אצל סוני.

הפעם זה לא קשור גלאס, ה outbreak day הוא כל שנה ב 26 לספטמבר, יצא הפעם שזה בתזמון פחות טוב כי בזמן שמייקרוסופט מרעידה את התעשייה סוני תוציא איזה סקין לזומבים ומוד מולטיפלייר אבל ברור שאין קשר בין האירועים וזה לא מענה של סוני למייקרוסופט :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 26 ספטמבר 2020, 16:00

BiA כתב:
swym כתב:
BiA כתב:אם הייתי מדלג על הפס4 גם אני הייתי עכשיו בגן עדן :)

אני באותה סירה: הPS4 היא כנראה הרכישה הכי פחות מוצלחת של קונסולה שלי אי פעם. ועוד קניתי שתי דרימקאסט...
אם לא הצורך באיזשהו מכשיר סלוני לילדים בסגר, כנראה הייתי מוכר אותה עכשיו בשוק היד השניה כשיש ביקוש וחותך את ההפסדים שלי.

אחרי שכתבתי את זה הבנתי בדיעבד שיצא לי קצת דו משמעי, אבל התכוונתי שאם לא הייתי בעלים של פס4 בדור הזה, כמו קיאו, הייתי כנראה שמח לקפוץ עכשיו על הפס5. דילגתי על 3 ובדור הזה הגעתי למצב שאני חייב לטעום מצד א' וב' של סוני, והצטברו לי משהו כמו 15 בלעדיים מעניינים שבזכות הרכישה שיחקתי וסיימתי את רובם המוחלט, כך שבגדול אני בסדר עם הרכישה שלי. במבט לאחור אולי הייתי מדלג, אבל בסוף קיבלתי ממנה מה שרציתי כקונסולה משנית (נראה לי שמכאן ההבדל בהרגשה). אבל כן, ככזו, אני מדליק אותה פעם בשנה בממוצע לאיזה 15 שעות כדי לשחק במשחק אחד או שניים, כך שהיא מתפקדת בתור מלכודת אבק עד שהבלעדי התורן יורד למחירים שפויים במבצעי החגים.

זה כבר משהו שאני מעדיף להימנע ממנו בהמשך ולכן הפס5 לא ממש קורצת לי כרגע: את השטיק הסינמטי של רוב משחקי צד א הגדולים קלטתי והוא פחות לטעמי, בלעדיים כמו The Show והמשחקים של קוואנטיק דרים הופכים כבר למולטיפלאטס, משחקים כמו הורייזן 2 ומיילס מוראלס הם קרוס ג'ן כך שאין לי סיבה לא לשחק בהם על הקונסולה הקיימת והמודל המסורתי של רכישת משחקים הוא בלתי נסבל ב-2020, כך שכקונסולה ראשית היא יורדת מהפרק וכקונסולה משנית היא פשוט לא משתלמת. איך אני יכול להצדיק בהמשך הדור פס5? כתנאי הכרחי ספיידי 2 אמיתי ו-GOW שומטי לסתות, בשילוב אינדיז מרשימים מהצד של יושידה וחמישה או עשרה בלעדיים מעניינים בהמשך. אולי הפיתרון הוא פשוט לדלג על כל דור שני.

שוב, זה בדיוק כמו המצב שלי: קונסולה משנית לאקסלוסיביים, ולדור קודם שפספסתי.

לדעתי הסיבה שאתה יותר בסדר עם הרכישה, זה פשוט זה שקנית אותה יותר מוקדם. אני קניתי אותה רק לפני שנה ולכן מבחינתי אם הייתי מתאפק עוד טיפה אז הייתי כבר יכול לדלג על עוד דור ולקנות את הPS5. מצד שני, יש מצב שגם אני מיציתי את השטיק הסינמטי, וסך הכל האקסלוסיביים שהספקתי לכסות היו ברובם די מאכזבים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 ספטמבר 2020, 16:08

bling כתב:
glass man כתב:חחח רק אני חושב שסוני בפאניקה בגלל המהלכים של מייקרוסופט?

הפעם זה לא קשור גלאס, ה outbreak day הוא כל שנה ב 26 לספטמבר, יצא הפעם שזה בתזמון פחות טוב כי בזמן שמייקרוסופט מרעידה את התעשייה סוני תוציא איזה סקין לזומבים ומוד מולטיפלייר אבל ברור שאין קשר בין האירועים וזה לא מענה של סוני למייקרוסופט :)

אה וואלה? אפילו לא זכרתי את הפרט הזה לגבי The last of us.
כאילו שזה היה יום ההתפרצות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 ספטמבר 2020, 19:35

זוכרים את הטיז להכרזה שקשורה ל-TLOU2? אז גיפים,הרבה גיפים.. זה מה שזה היה:
https://giphy.com/naughty_dog/the-last-of-us-part-ii/the-reacts-of-us-part-ii
נוטי דוג פשוט יצרו הרבה גיפים חדשים,חלק מהם זהב טהור ועדיין...מבאס.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 ספטמבר 2020, 20:35

כן גלאס זה כל שנה ב 26 בספטמבר.

פייג׳ - פחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2020, 20:56

לא לצפות בסרטון הראשון אם לא שיחקתם בו כי ספוילרים... אבל זה ממש מעצבן אנשים כי שינו לו את הפרצוף.
לדעתי - שיפור מהמודל הקודם, אבל הביקורת שהוא נראה כמו יותר ילד - נכונה

הסאטון השני זה גיימפליי ב-60 פריימים, לדעתי בלי RT למרות שיש שם קטע עם משהו שנראה ככה, פשוט רק לעצמים סטטיים לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2020, 22:58

המק שלי לא סוחב לצערי אז אני לא ממש יכול לצפות כמו שצריך אבל בים בתחילת הסרטון יש השתקפות SSR, לא RT.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 01 אוקטובר 2020, 00:12

גרסת הפס5 של יאקוזה 7 נדחתה ותגיע ב-2 במרץ 2021, מי שיקנה דיגיטלית בפס4 יקבל אוטומטית לפס5.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 אוקטובר 2020, 02:35

נראה שמצב הביצועים (שאושר שזה מה שאנחנו רואים כאן) הוא די ספיידרמן PS4 ב60FPS, כי אני אישית לא ממש הצלחתי למצוא איזה הבל מהותי מלבד הFPS. נחכה לראות את מצב ה30FPS (יצאו גם שתי תמונות שמציגות את הRT במצב הזה, והן נראות פשוט נהדר, אבל תמונות יכולות להיות רחוקות מהמציאות), כי לפחות מהשדרוג הנוכחי אני לא מבין איך אפשר לדרוש פה כסף ועוד 20$.
כלומר ה60FPS גורם למשחק להראות פשוט יוצא מן הכלל בתנועה ובאמת שזה מרגיש כמו שדרוג משמעותי למשחק, אבל שדרוגי FPS או רזולוציה אמורים להיות הדיפולוט לגרסאות PS5 של משחקי PS4 ולא משהו לבקש עליו כסף. בשביל לשלם כסף אני צריך שהמצב השני באמת יהיה מפוצץ מבחינת הפער שלו מהPS4, ובכל מקרה זה המצב שאני בונה עליו כי עם כל הכבוד לתנועה הנהדרת במצב ה60FPS, אמרתי ספציפית על ספיידרמן עוד כשהראו אותו לפני ההשקה שהוא נועד להשתקפויות RT :).

בקשר למודל החדש של פיטר, שני דברים:
קודם כל גם אם זה שינוי שדורש לא מעט עבודה, בהתחשב בעובדה שהמון לכידת תנועה חדשה נעשתה, זה ממש לא שינוי שנדרש לבצע רטרואקטיבית במשחק הזה. כלומר זה בסדר אבל אני מאוד מקווה שסוני לא יספרו כמה הרימאסטר מושקע כי החליפו לגמרי את המודל של פיטר. אם הם עשו את זה אז אני מקווה שזה יצדיק את עצמו אבל זה בטח לא שינוי שמצדיק את הרימאסטר.
ומעבר לזה, הוא בסדר, אני מניח. כרגע אני ממש לא רגיל לפרצוף הזה עם הקול הישן אבל אני מאמין שדי מהר אפשר להתרגל מחדש. המראה עצמו בסדר גמור אבל איכשהו המודל נראה לי באיכות קצת פחותה מזה של הPS4... לא יודע, לא כזה ביג דיל בכל מקרה לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוקטובר 2020, 02:55

Stick כתב:נראה שמצב הביצועים (שאושר שזה מה שאנחנו רואים כאן) הוא די ספיידרמן PS4 ב60FPS, כי אני אישית לא ממש הצלחתי למצוא איזה הבל מהותי מלבד הFPS. נחכה לראות את מצב ה30FPS (יצאו גם שתי תמונות שמציגות את הRT במצב הזה, והן נראות פשוט נהדר, אבל תמונות יכולות להיות רחוקות מהמציאות), כי לפחות מהשדרוג הנוכחי אני לא מבין איך אפשר לדרוש פה כסף ועוד 20$.
כלומר ה60FPS גורם למשחק להראות פשוט יוצא מן הכלל בתנועה ובאמת שזה מרגיש כמו שדרוג משמעותי למשחק, אבל שדרוגי FPS או רזולוציה אמורים להיות הדיפולוט לגרסאות PS5 של משחקי PS4 ולא משהו לבקש עליו כסף. בשביל לשלם כסף אני צריך שהמצב השני באמת יהיה מפוצץ מבחינת הפער שלו מהPS4, ובכל מקרה זה המצב שאני בונה עליו כי עם כל הכבוד לתנועה הנהדרת במצב ה60FPS, אמרתי ספציפית על ספיידרמן עוד כשהראו אותו לפני ההשקה שהוא נועד להשתקפויות RT :).

בקשר למודל החדש של פיטר, שני דברים:
קודם כל גם אם זה שינוי שדורש לא מעט עבודה, בהתחשב בעובדה שהמון לכידת תנועה חדשה נעשתה, זה ממש לא שינוי שנדרש לבצע רטרואקטיבית במשחק הזה. כלומר זה בסדר אבל אני מאוד מקווה שסוני לא יספרו כמה הרימאסטר מושקע כי החליפו לגמרי את המודל של פיטר. אם הם עשו את זה אז אני מקווה שזה יצדיק את עצמו אבל זה בטח לא שינוי שמצדיק את הרימאסטר.
ומעבר לזה, הוא בסדר, אני מניח. כרגע אני ממש לא רגיל לפרצוף הזה עם הקול הישן אבל אני מאמין שדי מהר אפשר להתרגל מחדש. המראה עצמו בסדר גמור אבל איכשהו המודל נראה לי באיכות קצת פחותה מזה של הPS4... לא יודע, לא כזה ביג דיל בכל מקרה לדעתי.

אני די בטוח שהם פשוט לקחו את המודל של פיטר מההרחבה ושמו אותו במקום המודל של פיטר במשחק המקורי. לא נראה שיש במשחק הזה יותר השקעה מנניח גירס 5 ל-XSX. קצת RT, קצת הגדרות גבוהות יותר, קצת מודלים מהגרסה החדשה יותר, FPS גבוה יותר, רוזלוציה גבוהה יותר וזהו פחות או יותר. כלומר נניח הורייזן ל-PC לא ממש שונה מ-"רימאסטר הורייזן" לפס5 אני משער, בסופו של דבר דברים כמו FPS ורזולוציה הם מאוד בסיסים והגדרות גבוהות יותר מגיעות בקלות (אחרת אף אחד לא היה טורח לעשות את זה בכל משחק PC). אני שמח שעשו את השדרוג ספיידרמן הזה ואישית אני לא אסבול מהשיטת מכירה המלוכלכת של סוני לרימאסטר כי אני כך או כך צריך לקנות את הבאנדל 70$ אבל אני חושב שכל הסיטואציה הזאת מסריחה. ביננו, זה היה צריך להיות שדרוג חינם. ואם כבר לא חינם, פאטצ' בסכום סמלי. ואם לא בסכום סמלי, לפחות שבעלי המשחק המקורי יוכלו לקנות אותו.

אגב, השוואה:
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 אוקטובר 2020, 03:26

לפי מה שאני מבין נעשו צילומי לכידת תנועה חדשים ונרחבים רק לרימאסטר הזה, אז זה לא נכון להגיד שאין כאן 'השקעה', הבעיה היא שזה לא משהו שמישהו ביקש. זה קצת כמו המבצעים האלה שדוחפים לך מלא שטויות בחבילה אחת רק כדי לנפח את המחיר, כלומר זה לא שאני לא אקבל מודל חדש וכל זה אבל... למה בעצם?
בכל מקרה אני לא יודע בדיוק עד כמה זה כמו גירס, כלומר אני ממש לא מחזיק בהבנה טכנית בנושא אז אולי אני סתם מדבר שטויות כרגע, אבל גירס זה גם משחק שנבנה לPC וככזה מלכתחילה היו לו הגדרות שונות, חלק מלכתחילה גבוהות יותר מהONE X.
שדרוגי FPS ורזולוציה באמת נשמעים לי כמו הדיפולט שאמור להגיע נטו מהכוח העדיף משמעותית של הPS5 (לכן מוד ה60FPS של ספיידרמן שהוצג, ששוב בהחלט נראה נהדר ממש, גם ממש לא מרגש אותי בהתחשב בנסיבות), RT, מודלים עדיפים, שדרוגי אפקטים וכו' הם כבר דברים שאני יכול לקבל כחבילה נפרדת שמבקשת תשלום, וכמשהו שבאמת עבדו עליו. מודל חדש שסתם נראה שונה ולא בהכרח עדיף אגב זה עדיין לא משהו שבא לי לשלם עליו :).
אבל כמובן שבעולם מושלם אני מעדיף לא לשלם על זה ולקבל את זה בחינם, כמובן שאין פה שמיים וארץ ובסופו של דבר זה מרגיש כמו נסיון של סוני להרוויח כסף יותר מכל דבר אחר. אבל שוב, כמו שאמרתי בעבר, כל עוד משחקי הBC שיש לי עובדים ללא בעיה, ואני בסך הכל יכול לבחור מתי ואם בא לי לרכוש גרסה משודרגת למשחק ספציפי? סבבה מבחינתי בסך הכל. אני לא מצפה למשחק אחר משמעותית וברור לי ש20$ זה *הרבה* יותר מדי, אבל תכלס מה כבר ההבדל בין לשלם את זה ולקבל גרסה עדיפה לבין לקנות RTX2080 במאות דולרים כדי לשחק בגרסה עדיפה של אותם המשחקים :)?

בכל מקרה, עם כל מה שאמרתי, אחכה לראות את המצב השני של המשחק לפני שאחליט אם לשלם לסוני או לא. כי שוב, 60FPS זה נחמד אבל זה כבר כן משהו שהייתי מצפה לקבל נטו מהקונסולה החדשה (אין לי ספק למשל שאצל מיקרוסופט זה אמא של הדיפולט). אם היישום RT יהיה מרשים, ואם יגיעו איתו עוד כמה אפקטים משודרגים שאני ארגיש שמוסיפים לחוויה קצת יותר ממודל שנראה אחרת, אני ארכוש את הגרסה הזו ביחד עם MM, שאותו ארכוש בכל מקרה כמובן.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 01 אוקטובר 2020, 03:50

אחרי השינוי פיטר נראה כמעט באותו גיל של מיילס (בספיידרמן 2018), מה שלא ממש הגיוני מבחינת הסיפור. המודל של מיילס מההרחבה כבר נראה אפילו בוגר יותר מפיטר החדש, אז אם זה באמת המודל שלו מההרחבה זה כבר ממש יהיה מוזר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 37 אורחים