נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 31 מרץ 2023, 15:30

כן, מניח שיש סבירות גבוהה שהוא יכול להיגרר אפילו לסוף שנה הבאה, אני לא יודע עד איזה שלב עלילתי (סוג של) הם יגיעו ב-Rebirth אבל לפי המעט מידע שכן פורסם עליו אנחנו מסתכלים על המשך בסקייל יותר גדול משמעותית מרימייק, גם אם לא בדיוק open world.
יהיה גם מעניין לראות איך משחק FF שרץ על UE5 ובלעדי לדור הנוכחי נראה ויזואלית ביחס ל-16 שרץ על מנוע חדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מרץ 2023, 17:32

Uncle Pey'j כתב:Final Fantasy 16 הזדהב

אני מאוד מצפה לו, ובקטע קצת יותר אגואיסטי, אני קצת מחכה שישוחרר כבר כדי שסקוור תתחיל לדבר יותר על FF7 Rebirth, שאני לא רואה שום סיכוי שמגיע השנה אלא יותר לכיוון מרץ/אפריל 2024, שטכנית עדיין יכול ליפול אל תוך Next winter שהיה בטיזר שנה שעברה.

3 חודשים לפני השיגור? ואו, חסר להם שיש בעיה אחת day one.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 31 מרץ 2023, 18:49

אני לא חושב ש Rebirth יצא בסוף השנה למרות שלפי הדליפה של נוידיה אאז"נ הוא כן היה מיועד לרבעון הרביעי של 2023, אבל איזור מרץ/אפריל 2024 נשמע לי לגמרי הגיוני.
מעבר לזה אני חושב שהמשחק יסתיים ב North Crater, שזה לכל הדעות המקום הכי נכון לסיים בו (ולהתחיל את השלישי), גם בפני עצמו כמשחק עם התחלה אמצע וסוף וגם כחלק שני בתוך טרילוגיה. זה אמנם אומר שהם יצטרכו לדחוף המון תוכן ראשי לחלק השני, אבל בהנחה שהמבנה הבסיסי של "הרימייק" נשמר, שם זה חייב להיגמר, זה פשוט המקום המושלם מכל הבחינות.

הם גם רמזו שלמרות שהם לא יחסירו כלום, הסדר הכרונולוגי יכול להשתנות. כלומר, אני מניח שדברים צדדיים כמו wutai הם אולי ישמרו לחלק השלישי. אולי גם דמויות מסוימות יהיו חלק מהמשחק השני אבל יהפכו לשחיקות ממש רק בחלק השלישי, כמו ש Red XIII היה בחלק הראשון אבל לא יכלת לשלוט בו בגלל שהוא הצטרף רק לקראת הסוף. אבל כל אלה הם דברים שאתה יכול להיות גמיש איתם לצורך חלוקת עבודה ומשאבים מבלי לפגוע בסיפור.

ואני ממש לא בטוח שפפ7 עשה את המעבר לאנריל 5. כלומר עד עכשיו לא קיבלנו אישור רשמי לכך, בניגוד לקינדום הארטס4 ודרגון קווסט12, אז לא ברור למה להסתיר את זה דווקא איתו.

בקשר לפפ16, אני בטוח שהוא יהיה מלוטש. הם פחות או יותר נתנו לו שנה של פוליש. בכלל, יש הרגשה טובה בקשר אליו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 אפריל 2023, 10:19

לפי Tom Henderson, הבחור שמככב בשמועות בזמן האחרון, לסוני יש חומרה חדשה בפיתוח שהיא לא מה שהוא כבר דיווח עליו.
כלומר לא אלה.
לא פס5 סלים
לא פס5 פרו
לא אוזניות.

הרשת כבר מלאה בכל מיני ספקולציות, אחת הספקולציות היא קונסולה מקבילה לSeries S מסוני (WTF ?? נשמע הזוי ומקווה שלא)
עד כאלה שחושבים שזה אולי סוני deck.(גם נשמע הזוי הם כבר לא בעניין של קונסולות כאלה)
אנדרסון תוהה אפילו מה המתחרים יחשבו על המוצר הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2023, 11:07

ניידת יכולה להצליח, בעיקר ביפן.
יש ביקוש וגם הDECKS למיניהם צוברים תאוצה.

לגבי אופציית ה"מתחרה לXSS" אני לא חושב שזה יקרה, אין בזה הגיון.
אפילו עם מספיק זיכרון זה סתם כאב ראש למפתחים, ואני לא בטוח שהם צריכים או רוצים קונסולה של 200-250 דולר, עם כל הכבוד למיתון - 400 דולר זה לגמרי מחיר סביר ואפילו די זול יחסית למה שמוציאים כיום על מכשירים אלקטרונים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2023, 11:39

ככל שהדור ממשיך הקונים של הקונסולות הם יותר ויותר קז׳ואלים. כבר היום ב-500$ הביקוש כבר די מסופק. ב-400$ הוא גם יסופק מתישהו בתקופה הקרובה. אז כמובן שיש עוד שנתיים למשל שוק חדש לגמרי שיפתח שרוצה קונסולה אבל לא מוכן להשיל 400$. ואם הפס5 תוכל לרדת ל-300$, אז ה-S תוכל לרדת ל-200$. בהחלט יש מקום ל-S, פשוט צריך לעשות את זה חכם יותר. עם כל הכבוד מיקרוסופט יכלו להוציא את האקסטרה 12$ לשים עוד 2GB זיכרון ב-S. הם פשוט עשו החלטה אומללה.

סוני יכולים בכיף לחתוך בחצי את ה-GPU, להוריד קצת מהירות שעון ל-GPU, לחתוך את הזיכרון ל-12GB ואת ה-SSD ל-512GB (שכתוצאה גם יהיה איטי ב-20%). יחד עם מארז קטן יותר, ספק כוח קטן יותר, פיתרון קירור קטן יותר וכו׳ הם בכיף יוכלו לגלח 150$ מהמחיר. פשוט לא צריך להתעלל בחומרה בשביל לחסוך כמה דולרים בודדים.

ובנוגע לזה שיש למפתחים מספיק גרסאות להתמודד איתן - אני די בטוח שזה רק נעשה קל יותר ולא מסובך יותר. כרגע כל משחק קרוס ג׳ן מפותח ל-4 מכשירי אקסבוקס ו-3 מכשירי פלייסטיישן. זה 7 מכשירים סה״כ (לא כולל מחשב) ומגבלות קשות של קרוס ג׳ן. ברגע שמוותרים על הדור הקודם, וזה קורה פחות או יותר עכשיו, אז יחד עם פרו לכל חברה ו-S לכל חברה יש רק 6 מכשירים שצריך לפתח להם והם כולם עם SPEC הרבה יותר דומה, מכילים SSD ומעבד דומה. כלומר המצב אמור להיות הרבה יותר פשוט מהמצב של לפני שנה נניח ומפתחים הסתדרו איתו סבבה.

אבל אין לי משוג מה זאת החומרה הזאת שטוענים שסוני מפתחת. זה יכול להיות סתם עוד רוויזיה, אנשים אוהבים לתת לדמיון להשתולל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 אפריל 2023, 18:51

בנוגע לסוני deck. אני דווקא אהיה מעוניין בפס4 נייד מסוני, אם הוא יפעיל את כל משחקי הפס4 שכבר יש לנו כבקלוג, הבקלוג שלי בפס4 הוא עצום ואני לא חוזר למשחקי הפס4 האלה אלא אם כן יש לי אלטרנטיבה ניידת.בתכלס? זה רעיון נחמד ובטח מכשיר כזה יהיה המכשיר הדפינטיבי לremote play של הפס5 אז יאללה אני בעד.
אני פשוט מקווה שסוני לא הולכת להוציא לו אקסקלוסיבים או משחקים משלו כי זה סתם יגנוב כוח אדם מהפס5.

נדב, אני מבין את מה שאתה אומר על זה שמייק הלכה יותר מדי לקיצונות ושסוני יכולה למצוא middle ground נורמלי בין כוח לעלות, פשוט למה שזה יהיה טוב לתעשייה למפתחים/לגיימרים או לסוני?

עכשיו אנחנו לא מרגישים את זה אבל שהדור יתפוס תאוצה ב2025 ויגיעו משחקים שסוחטים את המיץ כולם יגיעו למסקנה שצריך את הפרו.אז למה צריך קונסולה כזו שתפעיל משחקים של 2025 ב900P ?

עד היום אני מזועזע מזה שטקן 7 היה 720P על הXbox one ב2025 מלא משחקים בטח יהיו על הS ברזולוציות הזויות, חבל ללכת לכיוון הזה.
לדעתי? אם כבר סוני אמורה להיות לחוצה על הפס5 פרו, כי ב2025 לא רק הS יתחיל להרגיש מיושן גם הפס5 והX והפס5 אפילו יותר מהX אז שילכו כבר ישר על הפרו וזהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2023, 19:03

סוני-דק זה שם מעניין להתחשב בזה שיש להם כבר סדרה רצה של ניידות כמו הויטה או הפספ שמקדימות את הסטים דק בעשור+ :)

אם סוני עושים ניידת, אני מצפה מהם לעשות את הניידת הכי חזקה שהם יכולים. כלומר לא פס4 ניידת, אני מצפה מהם לקונסולה חזקה יותר.

בנוגע ללמה PS5s תהיה טובה לתעשיה, לסוני או לגיימרים, אם מוצאים sweet spot טוב היא תהיה נהדרת. לצרכנים היותר קז׳ואלים יהיה מכשיר זול לרכוש, סוני תגדיל את הבסיס משתמשים שלה ולמפיצות יהיה יותר קהל שיקנה את המשחקים. זה win לכולם. החיסרון לכאורה הוא שה-s תגביל פיתוח אבל להתחשב בזה שה-S של מיקרוסופט קיימת ואני לא רואה מצב בעולם ש-S שיוצאת ב-2024 תהיה פחות חזקה מה-S של מיקרוסופט - אני לא חושב שזה פאקטור. הטענה היחידה שנשארת היא שיש למפתחים עוד קונסולה לפתח אליה, אבל אם היא מגבירה פוטנציאל מכירות אז למה לא לפתח גם לה?

ואגב, לדעתי לפחות, אם היה ל-S של מיקרוסופט עוד 2GB זיכרון אז אני לא בטוח שהיינו שומעים תלונות ממפתחים. אותו CPU, אותה ארכיטקטורת GPU ואותו SSD אומרים שהמנועים ירוצו יופי על ה-S. לעשות גרסה מכוערת יותר של המשחק זה לא קשה במיוחד. אבל הזיכרון, אוי הזיכרון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 אפריל 2023, 19:41

בתכלס? קשה להתווכח עם הטיעון הזה, הקזואלים יעופו על מכשיר זול שיכול להפעיל ספיידרמן 2 כאילו, פאקינג ספיידרמן ראינו את הכוח של ספיידרמן על אנשים בדור הקודם, ועכשיו גם שסוני מתחילה גם כן להשקיע בפלוס שלה, אז בטח לא ירחק היום שהוא יהיה טוב מספיק כדי שPS5 S יהיה בעיקר מכונת פלוס :)

הסיבה שאני חושב שסוני לא צריכה ללכת לשם היא שהפס5 היא גם ככה מובילת השוק, ואמנם זה יביא המון קאזואלים אבל הפס5 בטח תקבל ירידת מחיר שיגיע הפס5 פרו, והיא תהיה דה פקטו, הגרסה שהיא הגרסה הקאזואלית.

כן, גם אני רוצה שסוני תעשה משהו יותר חזק מהפס4, אבל כאילו, אין להם טכנולוגיות שוות ערך לDLSS לא? כאילו אנחנו מדברים על מקסימום כוח של פס4 פרו, לא? אני בעד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2023, 21:22

סוני עדיין מוכרת את הפס4 ב-300 דולר :)
אני לא חושב שזה ממש הגיוני, גם ככה תצא גירסת סלים, והיא אולי תעלה פחות, ואם לא אז היא תוזיל את הגרסאות הקיימות במאה דולר… אני פשוט לא חושב שסוני צריכה את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2023, 21:47

הסלים כנראה תעלה כמו הדיגיטלית - 399$. ודוגרי אני לא אהיה בשוק אם היא תעלה סכום גבוה יותר, נניח 449$. אלה אם המחירים של TSMC ירדו, קשה לי לראות את הפס5 יורדת מ-400$. הכל יכול להיות, אבל יש מצב טוב שזה יהיה קשוח בדור הזה.

יש מצב לא רע שהפס5 תשאר 399$ עד סוף הדור ואם תהיה קונסולה פרו, היא פשוט תהיה קונסולה יקרה יותר. אני לגמרי רואה ב-2024 את הפס5 הרגילה בחצי גודל מהפס5 ללא כונן דיסקים ב-399$ ופס5 פרו ב-599$.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אפריל 2023, 12:37

אז לפי גרהב... זה מה שסוני עובדים עליו. מבאס, אבל אני שמח לפחות שזה לא PS5 S, וכל עוד זה יוכל להזרים משחקי פס5 מרחוק, זה יהיה עדיף עדיין על לקנות אביזרים לפלאפון :) עכשיו ראיתי שהנדרסון עידכן את הדיווח שלו. זה אכן מכשיר נייד שמוקדש לRemote play עם הפס5. יהיה לו מסך 8 אינץ עם רזולוציה של 1080P רמקולים חיבור לאוזניות ואת כל הפיצ'רים של הדואלסנס עם התחושות (חחח ) day one, זה לא ברמה של הסטים דק אבל אני רוצה את זה. זה ישוחרר לפני הפרו, אבל אחרי הסלים. הפס5 פרו מכוון ל"חגים 2024"

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 אפריל 2023, 12:57

אני לא רואה מצב של ויטה 2 בקרוב
מבחינת המוצרים מדף שיש בשוק
זה יהיה בעיה מאוד גדולה לסוני מבחינת מחיר וזמן בטריה

זה הוא בכיוון של הסטיים דיק והמתחרים שלו
למעשה יש כבר מתחרה בשוק פי 2 חזקה מהדק
אבל אז זמן בטריה במשחק כבד זה בערך שעתיים
והקונסולה מאוד יקרה ליצור

הסטים דיק הכי זול נמכר בהפסד ב400 דולר
במחשבה על רווח ממכירת המשחקים
וגם אז מגיע בנפח אכסון עלוב של 64 גיגה

ככה שתאורטית יהיה קל לסוני ליצר משהו דומה לps4 ניד
חומרה קצת שונה אבל עדין x86
Rdna2 זה גם המשפחה של הps5 ,רק גרסה נידת וחלשה יותר
אבל אז איפה הרווח ? זה דימום כסף עד שמגעים לרווח

אפשרות אחרת זה ללכת על arm ,אבל אז זה צוותים מיוחדים
לכל משחק שיפתחו ליצר פורט ,ואין להם גישה לarm של אפל
ככה שאין עדין arm מפלצת מעבר לאפל
הarm הכי חזק למוצרים נידים קטנים היום זה m2
מעל זה גם arm לוקחים יותר מידי בטריה לניד קטן
בm1-2 פרו ,מתחת ללפטופ בגודל זה זולל יותר מידי בטריה

ככה שהשוק לא מתאים למוצר כזה כרגע

חוץ ממצב שימכרו כמוצר פרימיום בלי הפסד
רווח על כל מכירה
הם יכולים למכור מיליונים בודדים של ניד פרימיום ב800 דולר בערך
אבל לא נראה שיעשו את זה

אבל ניראה מה יקרה עם הנווידה
עדין לא ראינו בשוק הרחב יורש אמיתי למעבד שבסוויץ

אולי מוכרים למכוניות ומוצרים כאלו

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אפריל 2023, 13:02

השוק של הניידות הזה כמו הסטים דק הולך להתפוצץ מבחינת שחקנים בשנים הקרובות אנחנו שומעים שאסוס רוצים להיכנס גם ועוד מלא חברות. נינטנדו הוכיחו בענק שהקונספט הזה של הסוויץ/דק הוא הצלחה ענקית, אבל דווקא בגלל הסיבה הזו יהיה הזוי לסוני להיכנס, זו הולכת להיות תחרות קשוחה ביותר ולסוני אין שום גיימיק להתבלט.

שנינטנדו היתה עם קונסולות ניידות חלשות שלא יכלו להריץ 99% מהאינדים עוד היה לסוני הצדקה להיות בשוק הזה, מהרגע שנינטנדו יכולים להריץ אינדים/מונסטר האנטר אי אפשר יהיה להדיח אותם מהשליטה בשוק הזה לעולם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אפריל 2023, 13:25

מכשיר נייד שמתחבר עם הפלייסטיישן ומזרים משחקים ממנו? יש לי כזה בבית, קוראים לו אייפון :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 אפריל 2023, 14:33

אז נראה שסוני עובדת על סוג של ניידת חדשה עם מסך 8 אינץ' שתדרוש פס5 כדי להשתמש בפונקציית Remote Play שלו, כך שלא מדובר כאן על מכשיר מבוסס ענן.
https://insider-gaming.com/playstation-handheld/
יש עוד אישור לפס5 פרו בסוף 2024, והכרזה על הניידת החדשה פלוס מה שנראה כמו פס5 סלים ואוזניות חדשות כחלק מה"שלב השני של הפס5" שכולל לא רק הכרזות משחקים אלא גם חומרה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אפריל 2023, 14:47

DrKeo כתב:מכשיר נייד שמתחבר עם הפלייסטיישן ומזרים משחקים ממנו? יש לי כזה בבית, קוראים לו אייפון :)

כמה אינץ האייפון שלך נדב? זה ענק בא עם כפתורים מובנים, בהצלחה לשחק משחק תפקידים עלילתי כמו המכשף 4 על האייפון שלך ולהישאב אליו, זה יהיה מושלם לזה.
גם כל הזמן לקוות שהעבודה/האישה לא יתקשרו אליך בזמן שאתה משחק ויוציאו אותך מהאווירה כי מישהו צריך לזרוק את הזבל/להוציא את הכלב/לקנות חלב/או כי הבוס נתפס על משהו... כל אלה לא יקרו כאן. :) כאילו בוא... אם זה יעלה כמו איזה סוויץ 2, אז הם יכולים לשכוח מהכסף שלי, אם זה יהיה זול? על היום הראשון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אפריל 2023, 15:41

Uncle Pey'j כתב:אז נראה שסוני עובדת על סוג של ניידת חדשה עם מסך 8 אינץ' שתדרוש פס5 כדי להשתמש בפונקציית Remote Play שלו, כך שלא מדובר כאן על מכשיר מבוסס ענן.
https://insider-gaming.com/playstation-handheld/
יש עוד אישור לפס5 פרו בסוף 2024, והכרזה על הניידת החדשה פלוס מה שנראה כמו פס5 סלים ואוזניות חדשות כחלק מה"שלב השני של הפס5" שכולל לא רק הכרזות משחקים אלא גם חומרה.

יאללה, שיביאו פרו. מעניין מה יהיה השטיק הפרסומי, fps גבוה?

glass man כתב:
DrKeo כתב:מכשיר נייד שמתחבר עם הפלייסטיישן ומזרים משחקים ממנו? יש לי כזה בבית, קוראים לו אייפון :)

כמה אינץ האייפון שלך נדב? זה ענק בא עם כפתורים מובנים, בהצלחה לשחק משחק תפקידים עלילתי כמו המכשף 4 על האייפון שלך ולהישאב אליו, זה יהיה מושלם לזה.
גם כל הזמן לקוות שהעבודה/האישה לא יתקשרו אליך בזמן שאתה משחק ויוציאו אותך מהאווירה כי מישהו צריך לזרוק את הזבל/להוציא את הכלב/לקנות חלב/או כי הבוס נתפס על משהו... כל אלה לא יקרו כאן. :) כאילו בוא... אם זה יעלה כמו איזה סוויץ 2, אז הם יכולים לשכוח מהכסף שלי, אם זה יהיה זול? על היום הראשון.

יש לי אייפון פרו מקס, זה 6.7״ של oled ברמה שבחיים לא יהיה במכשיר כזה. הסוויצ׳ המקורית 6.2״, אז נשמע לי גודל סביר.

ואם רוצים שלט, יש מעטפות מדהימות לאייפונים היום.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 אפריל 2023, 22:20

glass man כתב:השוק של הניידות הזה כמו הסטים דק הולך להתפוצץ מבחינת שחקנים בשנים הקרובות אנחנו שומעים שאסוס רוצים להיכנס גם ועוד מלא חברות. נינטנדו הוכיחו בענק שהקונספט הזה של הסוויץ/דק הוא הצלחה ענקית, אבל דווקא בגלל הסיבה הזו יהיה הזוי לסוני להיכנס, זו הולכת להיות תחרות קשוחה ביותר ולסוני אין שום גיימיק להתבלט.

שנינטנדו היתה עם קונסולות ניידות חלשות שלא יכלו להריץ 99% מהאינדים עוד היה לסוני הצדקה להיות בשוק הזה, מהרגע שנינטנדו יכולים להריץ אינדים/מונסטר האנטר אי אפשר יהיה להדיח אותם מהשליטה בשוק הזה לעולם.

פעם חשבו שלא יכולים להדיח את אטרי
ואז הגיע נינטנדו
ואז חשבו שלא יכולים להדיח את נינטנדו ,ואז הגיע סוני
יותר מאוחר נוצר סוג של איזון בלי אף מנצחת ענקית

למעשה שלוקחים את כל השוק ולא רק קונסולות מיינסטרים
אפל עושה יותר כסף מהתחום מסוני ומיקרוסופט ונינטנדו ביחד

השוק מאוד דינמי ,אנחנו לא יודעים איזה משחק יהיה הפוקימון
או פורטניט הבא
ולא יודעים איזה קונסולה תתפוצץ

היתרון של סוני זה ספרית משחקים גדולה שאת רובה
יהיה לה זול לעשות פורטים לקונסולה נידת מבוססת rdna2

אבל למה לה לעשות את זה כלכלית
כמו שדרכו אמר ,האיפון שלו יכול לעשות סטרים
אבל מעבר לזה בשווקים הגדולים של סוני יש לה שרות הזרמה במנוי
שהם השקיעו בו המון כסף

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אפריל 2023, 18:12

קרירין, בוא תסביר לי למה לסוני שווה לייצר קונסולה ניידת נורמלית? קונסולה ניידת כזו כדי שתעניין אנשים תצטרך להיות בכוח של הSeries S במנימום בפאקטור נייד
ובשביל מה סוני תטרח לעשות את כל הטררם הזה בדיוק? הרי הסטים דק, וניידות חדשות שיגיעו ויהיו חזקות מהסטים דק, גם ככה יריצו את חלק מהמשחקים של סוני דרך סטים.
אז מה סוני בדיוק תמכור לאנשים? מה יגרום לאנשים לקנות דווקא את הנייד של סוני?

ואתה עוד אומר שיעשו פס4 נייד? כאילו קונסולה שתהיה dead on arrival מבחינת כוח? זה שכמה הארדקורים בווקסלים כמונו רוצים פס4 נייד זה לא אומר שזה כלכלי לסוני לעשות דבר כזה לא עם התחרות המטורפת והשוק המוצף שיהיה לך בתחום בשנים הקרובות.

אין ספק שמכשיר נייד שרק מזרים משחקים מהפס5 זה הנישה של הנישה,ושזה מעניין רק מעטי מעט.גם לשחק בפס5 דרך הפלאפון שלך עם אביזר זה הנישה של הנישה.
היתרון של האביזר הזה שסוני מוציאים עכשיו הוא שבשביל אנשים שרוצים להוציא חווית סוויץ מהפס5 זה האביזר האולטימטיבי בשבילם מהסיבה הפשוטה שהוא ייעודי למטרה הזו ולא תופס לך את הפלאפון :)

הוא לא ימכור הרבה כי זה אביזר פרמיום, זו לא קונסולה ניידת, אבל זה יהפוך את הפס5 לסוויץ וזה העניין פה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 אפריל 2023, 19:50

glass man כתב:קרירין, בוא תסביר לי למה לסוני שווה לייצר קונסולה ניידת נורמלית? קונסולה ניידת כזו כדי שתעניין אנשים תצטרך להיות בכוח של הSeries S במנימום בפאקטור נייד
ובשביל מה סוני תטרח לעשות את כל הטררם הזה בדיוק? הרי הסטים דק, וניידות חדשות שיגיעו ויהיו חזקות מהסטים דק, גם ככה יריצו את חלק מהמשחקים של סוני דרך סטים.
אז מה סוני בדיוק תמכור לאנשים? מה יגרום לאנשים לקנות דווקא את הנייד של סוני?

ואתה עוד אומר שיעשו פס4 נייד? כאילו קונסולה שתהיה dead on arrival מבחינת כוח? זה שכמה הארדקורים בווקסלים כמונו רוצים פס4 נייד זה לא אומר שזה כלכלי לסוני לעשות דבר כזה לא עם התחרות המטורפת והשוק המוצף שיהיה לך בתחום בשנים הקרובות.

אין ספק שמכשיר נייד שרק מזרים משחקים מהפס5 זה הנישה של הנישה,ושזה מעניין רק מעטי מעט.גם לשחק בפס5 דרך הפלאפון שלך עם אביזר זה הנישה של הנישה.
היתרון של האביזר הזה שסוני מוציאים עכשיו הוא שבשביל אנשים שרוצים להוציא חווית סוויץ מהפס5 זה האביזר האולטימטיבי בשבילם מהסיבה הפשוטה שהוא ייעודי למטרה הזו ולא תופס לך את הפלאפון :)

הוא לא ימכור הרבה כי זה אביזר פרמיום, זו לא קונסולה ניידת, אבל זה יהפוך את הפס5 לסוויץ וזה העניין פה.

אמרתי שזה הגיוני שהם יוציאו נידת ?
אמרתי בדיוק ההפך
כן אמרתי שזה שיש להם ספרית משחקים שקל לעשות לה פורטים
הps4- ps5 ,הם כימאת pc בחומרה
רק הזיכרון המאוחד שונה ,gddr במקום ddr במחשבים שמפעילים זיכרון מאוחד
או lpdr בחלק מהמחשבים
אבל קח חומרה של נידת pc כזאת ,תדביק לה gddr במקום ddr
או lpdr ,ומהר מאוד סוני יכולו להוציא גרסה של מערכת ההפעלה שלהם לחומרה ,ומהר מאוד ליצר פורטים של המשחקים שלהם

אני לא חושב שהם יעשו את זה ,כי הם ידממו
מאות דולרים על כל מכירת קונסולה כזאת
הזמן בטריה בשנתיים הראשונות יהיה בערך שעתיים
ואין להם יתרון רציני על מתחרות בתחום
כי כל משחקי ms צד ראשון ושני רצים על קונסולות כאלו
חלק ממשחקי סוני
והמון משחקי pc

זמן בטריה ומחיר של נינטנדו לא יהיה להם ולא צד ראשון של נינטנדו
והיורש של הסוויץ בטח יהיה חזק מהסטים דיק
אבל מבוסס ARM ויותר חסכוני בבטריה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 אפריל 2023, 21:31

אהה, אם ככה אין ויכוח אני מסכים.

מה שכן, אנשים מתחילים להעלות תאוריות שהקונסולה ה"ניידת" הזו אולי תוכל לתקשר עם הפס5 דרך WIFI בדומה למה שה WII Uעשתה עם התדר WIFI הייחודי שלה ככה שאולי נוכל לשחק בפס5 גם בלי שום אינטרנט. גם מסתבר שזו לא עובדה קיימת שה"ניידת" הזו תשתמש בLCD אז נגיד ככה, אם זה יהיה מכשיר שהופך את הPS5 לWII U יהיה לזה בהחלט את הנישה של זה, במיוחד אם זה יבוא עם איזה מסך OLED, לא יודע להגיד מה יהיה כי הכל ספקולציות באוויר של אנשים, אבל הכל על גבול ההגיוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2023, 22:17

אם לסוני היה חצי שכל הם היו שמים צ׳יפ יעודי בפס5 לוידאו אלחוטי. זה גם היה נותן להם לעשות ניידת הזרמה ברמה ממש גבוהה וגם PSVR אלחוטית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אפריל 2023, 14:36

התחיל לי דריפט שמאלה בשלט האדום היחסית חדש שקניתי לפני שנה, מהדגמים עם המספר הסידורי הפחות בעייתי. עכשיו רשמית יש לכל ארבעת השלטים שלי בעיות. שניים עם דריפט (לבן מהשיגור ואדום מהחדשים), טריגר ימני משוחרר (לבן מהשיגור) וכפתור X ״סטיקי״ (תכלת מהחדשים).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אפריל 2023, 18:51

איזה באסה :(
אצלי שני השלטים עדיין פיקס, מקווה שימשיך כך

בנושא אחר - מדיה מולקיול מפסיקים את התמיכה (או לפחות תמיכה לייב, מה שזה לא אומר) של דרימס, בספטמבר הקרוב…
אני פשוט לא מבין את סוני, מתוך כל משחקי המחשב שהוציאו - זה היה הכי מתאים לפלטפורמה, והיה יכול ממש לשגר את המשחק קדימה בשלוש השנים האלה. נו מילא.
הם אומרים שהם מפסיקים את התמיכה בגלל משחק חדש שיוציאו. אני מניח שזה יהיה משחק PSVR2, מאוד יפתיע אותי אם לא.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 100 אורחים