נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי BiA » 17 פברואר 2021, 14:46

תתחדש!!

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 פברואר 2021, 14:48

לעזאזל איתך קיאו,רציתי להיות הראשון בפורום! :)
תתחדש כמובן וזה,אני בכלל לא מקנא,בכלל לא.
אתה מתכוון להתחיל עם הספרייה של הפס4 דרך הפלוס או לרכוש משחק פס5 כמו דימון סולס בשביל קצת next gen goodness?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 פברואר 2021, 14:50

חחחחחחחח ארז הוא לא הראשון בפורום מימלא ? :) כולנו הובסנו על ידי הFOMO של ארז.(וגם הוא)
תתחדש נדב! רשמים רשמים!!

אני מקווה להיות השלישי אבל נראה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 פברואר 2021, 14:50

תתחדש! איזה כיף!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 16:06

תודה כולם :)
אבל בואו נברך אותי כשאשכרה תהיה לי קונסולה ביד. כלומר, בהחזקת אצבעות, יום שני בערב או שלישי בבוקר.

Uncle Pey'j כתב:לעזאזל איתך קיאו,רציתי להיות הראשון בפורום! :)
תתחדש כמובן וזה,אני בכלל לא מקנא,בכלל לא.
אתה מתכוון להתחיל עם הספרייה של הפס4 דרך הפלוס או לרכוש משחק פס5 כמו דימון סולס בשביל קצת next gen goodness?

בדיוק השבוע פדיתי את כל הכסף שצברתי באתרי מפתחות ממכירה של משחקי האמבל באנדל מיותרים לכרטיסי PSN מה שאומר שעכשיו יושבים לי בחשבון PSN פחות או יותר 140$. זה כמובן בדיוק מספיק ל-DS ולספיידרמן אבל אני לא הולך לקנות את שניהם כי משחקי סוני יורדים די מהר במחיר ואני לא בן אדם שמשחק 30 משחקים במקביל, ביחוד שיש לי קטלוג אחורי כל כך גדול.

אז דבר ראשון שאני הולך לעשות כשאני אקבל את הקונסולה זה לשים את GOW להורדה, הוא החוויה הראשונה שלי בקונסולה. במקביל, אני אקנה את ספיידרמן ואוריד את הרימאסטר שלו כי אם תופיע קונסולת פלייסטיישן בסלון והבן שלי לא יזכה לשחק עליה ספיידרמן כנראה שאני אבא גרוע. בנוסף כמובן שאני הולך לשחק איתו את אסטרו פליי רום ולהוריד את פיפא 21 שבדיוק קניתי במבצע באיזה 30$ בקריסמס.

אז כן, נתחיל בפיפא 21, ספיידרמן רימאסטר, אסטרו רום ו-GOW 2018 שיהיה המשחק הראשי שאני משחק בזמני החופשי כשהילד ישן. בספיידרמן אני בטח אשחק עם הילד ופיפא זה פיפא, בטח נזמין חברים לשחק בזה.

בנוגע ל-DS, אני אוהב משחקי DS למרות שיש לי נטיה לא לסיים אותם ושחקתי כבר בחלק לא קטן מ-DS המקורי על הפס3. אבל כמובן שאני אקנה אותו בשלב כלשהו, בעיקר כי אני רוצה לראות את הגרפיקה שלו first hand אחרי כל התשבוחות כי כנראה שהיא לא עוברת טוב בסרטונים. אבל כרגע GOW הוא הפוקוס שלי. בתאוריה ממנו רציתי לעבור ל-TLG, אנצ'רטד 4, TLL ול-TLOU2 אבל ממש מציק לי שיש משחקים שמקבלים לאט לאט עדכוני 60FPS והמשחקים הללו לא קבלו. כלומר ברור לי שהם יקבלו בשלב כלשהו, לפחות חלקם, אבל אני מאוד אתבאס אם אני נניח אשחק TLOU2 ואחרי חודש יצא פאטצ' 4K/60.

אני משער שנחכה ונראה איך העניינים יתגלגלו, יש מצב שמ-GOW אני אעבור ל-DS וגם יש מצב שמשחק שיש לי בספריה יקבל פתאום פאטצ' (BB או משחק נוטידוג או אולי TLG?) ואני אחליט לעבור אליו במקום. או במילים אחרות, משחק משחקי פס4 על פי פאטצ'י דור הבא וברגע שיש לי חור בלו"ז משחקי פס4, אני אקנה את DS :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 פברואר 2021, 16:21

GOW הוא משחק הדור שלי, אני מקווה שלא תשפוט את צד א' של סוני יותר מדי בחומרה אחריו :D
אני הייתי ממתין עם TLOU2,הוא כנראה יקבל פאטץ' או רימאסטר,אבל ב-U4 בהחלט הייתי משחק בהקדם אם אתה מעוניין בסדרה,אני לא חושב שנראה פאטץ' על הפס5,נוטי דוג די שמו את הסדרה מאחוריהם ואני לא חושב שהצוות בסאן דייגו,אפילו אם באמת עובד על המשחק הבא בסדרה, רוצה להתעסק בזה.
הוא נראה מעולה גם היום,רץ ב-30fps נעול עם motion blur מעולה,וכמובן לשחק גם ב-TLL בשביל הסט פיס הכי טוב בסדרה :)
לגבי ספיידרמן,אני מקווה שאתה מתכנן על הבאנדל המשולב של מוראלס והרימסטר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 16:36

Uncle Pey'j כתב:GOW הוא משחק הדור שלי, אני מקווה שלא תשפוט את צד א' של סוני יותר מדי בחומרה אחריו :D
אני הייתי ממתין עם TLOU2,הוא כנראה יקבל פאטץ' או רימאסטר,אבל ב-U4 בהחלט הייתי משחק בהקדם אם אתה מעוניין בסדרה,אני לא חושב שנראה פאטץ' על הפס5,נוטי דוג די שמו את הסדרה מאחוריהם ואני לא חושב שהצוות בסאן דייגו,אפילו אם באמת עובד על המשחק הבא בסדרה, רוצה להתעסק בזה.
הוא נראה מעולה גם היום,רץ ב-30fps נעול עם motion blur מעולה,וכמובן לשחק גם ב-TLL בשביל הסט פיס הכי טוב בסדרה :)
לגבי ספיידרמן,אני מקווה שאתה מתכנן על הבאנדל המשולב של מוראלס והרימסטר.

אני מתחיל ב-GOW ונראה לאיפה נמשיך משם. יש מצב שאני אקפוץ משם לאנצ'רטד, נראה. בו נגיד שאם TLOU2 יקבל פאטצ' 60FPS ואנצ'רטד 4 לא, אני אתחיל לשחק באנצ'רטד. אני גם מעדיף לשחק במשחקי נוטי דוג בגרף עליה, כלומר להתחיל ב-U4 ומשם להמשיך ל-TLL ואז TLOU2. אז בתקווה תהיה איזו הכרזה על העתיד של TLOU2 על הפס5. קצת מבאסת אותי האיטיות הזאת, כלומר הפס5 כבר חודשים בשוק ו-TLOU2 יצא מספיק קרוב לשיגור שלה שציפיתי שתהיה להם תוכנית מוכנה מראש. כמו GOT למשל, הוא יצא מאוד קרוב ל-TLOU2 וכבר חודש וטיפה אחרי שהפס5 יצאה הם הכריזו על גרסת ה-60FPS. ממש חבל שנוטי דוג כל כך שקטים בנושא.

מצד שני תחשוב שהייתי משיג פס5 בשיגור. אז GOW כבר היה מאחורי ואז פתאום בפברואר הם מודיעים שיש פאטצ' 60FPS. זה היה מדכא אותי :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 פברואר 2021, 16:40

אני מתאר לעצמי שהכיוון שלהם הוא לשחרר רימסטר או פאטץ' ביחד עם המוד factions שהם עובדים עליו כבר תקופה ארוכה.
קשה לי להגיד שאני חושב שזה השימוש הכי טוב שאפשר לעשות עם הכוח אדם האיכותי שלהם שם,כלומר,אני מניח שיש שם איזשהו צוות שעובד על קונספטים ל-IP הגדול הבא שלהם,בייחוד עכשיו כשדרוקמן עסוק מעל הראש עם הסדרה הנוצצת של HBO ועוד צריך למנכל סטודיו בנוסף להכל,אבל כנראה שחלק לא קטן מנוטי דוג עובדים על פאקשנס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2021, 18:02

על פי סקר של IGN יש ל-17% מבעלי הפס5 בעיות דריפטינג בשלט. אבל זה כמובן סקר אנטרנטי ובטח פאנבויים מטים אותו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 פברואר 2021, 18:32

אחלה תיקון קיאו על ההברזה שלך מהדור הקודם של סוני, הראשון בפורום שקונה את הפס5. ברוך השב, תתחדש! :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2021, 18:40

bling כתב:אחלה תיקון קיאו על ההברזה שלך מהדור הקודם של סוני, הראשון בפורום שקונה את הפס5. ברוך השב, תתחדש! :)

זה היה יותר "המתנה מחושבת" שיצאה מכלל שליטה :idea:

תודה בלינג, מחזיק אצבעות שבאמת הכל יגיע ביום שני כמו שצריך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2021, 22:16

כמעט קשה לי להאמין שאני מקבל פס5 מחר, אני עדין חיי בהנחה של ״נחכה ונראה״.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 פברואר 2021, 22:27

מחזיק לך אצבעות..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2021, 23:14

ורק עכשיו חשבתי על זה שברמת העיקרון, אם eARC לא יעבוד כמו שצריך, אני בבעיה קשה. הרסיבר שלי 4k אבל לא HDR מה שאומר שללא eARC, אני צריך לחבר את הקונסולה לרסיבר ולשחק בלי HDR או לחבר לטלביזיה ואז לשחק עם אוזניות. שתי אופציות מעפנות במיוחד ולכן אני מתפלל לאלוהי הeARC שיאיר עלי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 פברואר 2021, 23:35

בכנות,אלא אם כן יש לך מסך ממש מוצלח (Oled מהדור האחרון או היי-אנד LCD,אבל באמת היי אנד) אני ממש לא בטוח שכדאי לך בכלל לשחק ב-HDR,זה בדיוק מסוג הפיצ'רים שרק מסכים מוצלחים באמת יכולים לעשות איתו צדק,ומסכי LCD שאין להם מינימום תאורת FALD פשוט לא יצליחו להתמודד עם HDR ואתה תישאר עם תמונה לא מוצלחת בכלל.
כשניסיתי לשחק ב-HDR על ה-X850C שלי בסלון,עם ערכים מכויילים והגדרות אופטימליות,התוצאה הייתה פשוט חשוכה מדי בגלל שלמסך יש תאורת edge led שלא הצליחה לספק את עוצמות ההארה והקונטרסט שהיו דרושות ל-HDR,אני מתאר לעצמי שזה גם המצב ב-90% מהמסכים היום.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 פברואר 2021, 01:08

איזה כייף לך נדב. תעדכן ואם אפשר תמונות מה טוב! אני פספסתי את הפס5 שהיו באילת לפני כמה ימים, נאמר לי שהם פשוט נחטפו ... מכר שלי קנה וצילם את שלו....המלח על הפצעים....

אני מתנחם בזה שכרגע מדובר בפס4 פרו מפואר (אני עדיין ממש ממש מקנא, אבל אני חייב להתנחם במשהו)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2021, 01:47

Uncle Pey'j כתב:בכנות,אלא אם כן יש לך מסך ממש מוצלח (Oled מהדור האחרון או היי-אנד LCD,אבל באמת היי אנד) אני ממש לא בטוח שכדאי לך בכלל לשחק ב-HDR,זה בדיוק מסוג הפיצ'רים שרק מסכים מוצלחים באמת יכולים לעשות איתו צדק,ומסכי LCD שאין להם מינימום תאורת FALD פשוט לא יצליחו להתמודד עם HDR ואתה תישאר עם תמונה לא מוצלחת בכלל.
כשניסיתי לשחק ב-HDR על ה-X850C שלי בסלון,עם ערכים מכויילים והגדרות אופטימליות,התוצאה הייתה פשוט חשוכה מדי בגלל שלמסך יש תאורת edge led שלא הצליחה לספק את עוצמות ההארה והקונטרסט שהיו דרושות ל-HDR,אני מתאר לעצמי שזה גם המצב ב-90% מהמסכים היום.

האמת שאני עם מסך תאורה אחורית, לא צידית, אז אולי יש לי סיכוע י טוב יותר. אם התמונה תראה קקה בHDR זה יעשה את החיים שלי הרבה יותר קלים :D

glass man כתב:איזה כייף לך נדב. תעדכן ואם אפשר תמונות מה טוב! אני פספסתי את הפס5 שהיו באילת לפני כמה ימים, נאמר לי שהם פשוט נחטפו ... מכר שלי קנה וצילם את שלו....המלח על הפצעים....

אני מתנחם בזה שכרגע מדובר בפס4 פרו מפואר (אני עדיין ממש ממש מקנא, אבל אני חייב להתנחם במשהו)

פשוט אי אפשר להשיג מכשיר בישראל. ליתר דיוק, אני עוקב אחרי בוטים לארה״ב ואנגליה וגם שם בכל פעם שיש מלאי הוא נעלם תוך שניה (לא מטפורית, אשכרה שניה, אני לוחץ על הכפתור add to cart על השניה שהמלאי משתחרר וזה נכשל וכותב sold out) כך שגם בארה״ב זה די בלתי אפשרי.

אני לא יודע איך זה נפל עלי, האמת שאני בעצמי לא מאמין עד שאני אוסף את הקופסה מחר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 פברואר 2021, 02:43

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:בכנות,אלא אם כן יש לך מסך ממש מוצלח (Oled מהדור האחרון או היי-אנד LCD,אבל באמת היי אנד) אני ממש לא בטוח שכדאי לך בכלל לשחק ב-HDR,זה בדיוק מסוג הפיצ'רים שרק מסכים מוצלחים באמת יכולים לעשות איתו צדק,ומסכי LCD שאין להם מינימום תאורת FALD פשוט לא יצליחו להתמודד עם HDR ואתה תישאר עם תמונה לא מוצלחת בכלל.

האמת שאני עם מסך תאורה אחורית, לא צידית, אז אולי יש לי סיכוע י טוב יותר. אם התמונה תראה קקה בHDR זה יעשה את החיים שלי הרבה יותר קלים :D

glass man כתב:איזה כייף לך נדב. תעדכן ואם אפשר תמונות מה טוב! אני פספסתי את הפס5 שהיו באילת לפני כמה ימים, נאמר לי שהם פשוט נחטפו ... מכר שלי קנה וצילם את שלו....המלח על הפצעים....

פשוט אי אפשר להשיג מכשיר בישראל. ליתר דיוק, אני עוקב אחרי בוטים לארה״ב ואנגליה וגם שם בכל פעם שיש מלאי הוא נעלם תוך שניה (לא מטפורית, אשכרה שניה, אני לוחץ על הכפתור add to cart על השניה שהמלאי משתחרר וזה נכשל וכותב sold out) כך שגם בארה״ב זה די בלתי אפשרי.

אני לא יודע איך זה נפל עלי, האמת שאני בעצמי לא מאמין עד שאני אוסף את הקופסה מחר.

כנראה אפילו אלוהים חושב שהגיע הזמן שתשחק GOW או שהוא פשוט רוצה שהבן שלך ישחק כבר בספיידרמן :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2021, 21:37

תמונות בקרוב.. :ugeek: :D :arrow: :idea: :?: :evil:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 פברואר 2021, 21:40

השארת אותנו במתח עד הרגע האחרון.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 22 פברואר 2021, 21:50

תתחדש! כיף :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2021, 22:16

לא הספקתי עדין לשחק כלום, מוריד משחקים בנתיים (gow, פיפא, ספיידרמן רימסטר וכמה אינדים כמו סופר סטארדאסט אולטרה וריסורגון). המכשיר בהחלט גדול, תחשבו פס3 השמנה פחות או יותר. אבל האמת? הוא נראה אש בסלון שלי אז אני מרוצה ממש מהלוק. יש לו מראה מאוד פרימיום, ביחוד כשהוא דלוק ויש פס לד שמאיר את החלק הפנימי.

תמונה
תמונה
תמונה

הui הוא, לא יודע מה לחשוב עליו. הui עצמו ממש אחלה אבל יש דברים שקצת קשה להבין איפה הם נמצאים, הwishlist שלי נמחק לגמרי והקטע של ההורדה של משחקים עם כמה גרסאות הוא די נוראי - גם מבחינת באגים וגם מבחינת בלבול המשתמש. זה לא ברור בעליל אם אתה מוריד את גרסת הפס4 או 5. ודווקא במשחק היחיד שבו זה היה ברור כי הוא אוסף (ספיידרמן) והכל מחולק יפה לגרסאות, כשלחצתי על ספיידרמן רימאסטרד והלכתי לעשות קצת סידורים, חזרתי לפס5 לגלות שזה הוריד לי את מיילס מורלס.. בגרסת הפס4. הזוי. והאמת? אני עדין לא בטוח אם זה מוריד לי כרגע את גרסת הפס4 או פס5 של פיפא.
תמונה

אה, וזה מה שקבלתי כשניסיתי להריץ את P.T :(
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 פברואר 2021, 22:22

נראה מצוין.
לגבי העניין עם הגירסאות,הבנתי שאם אתה לוחץ על ה-"..." ליד השם של המשחק בספרייה יש לך אופציה לבחור בדיוק איזו גרסא להוריד,לא יודע אם זה מה שעשית אבל ראיתי כמה סרטונים ונראה שזה פותר את העניין.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 פברואר 2021, 22:27

איזה כיף שזה אמיתי קיאו :)

המכשיר אכן נראה סבבה רק לא הבנתי משהו, למה זה מראה שהתקדמת כל כך הרבה ב GOW? כאילו רק עכשיו קיבלת אותו אין מצב שכבר עשית 32% גביעים... או שכן? :mrgreen:

הטמטום של סוני עם הגרסאות השונות זה משהו מיוחד, אם בנאדם כמוך שלא בדיוק נופל להגדרה של ילד קטן/סבתא נופל לזה אז הם באמת מטומטמים ברמות שלא חשבתי שאפשר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 פברואר 2021, 22:31

תתחדש! :)
מצפה להמון ביקורות-בדיעבד בחודשים הקרובים. הרבה זמן לא דיברנו על כמה GOW טוב :).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 29 אורחים