נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2023, 11:48

Stick כתב:יש בראגנרוק כל כך הרבה רעיונות ותמות שמתעסקים בהם עד שהמשחק חייב פשוט להמשיך קדימה ואז חוזרים אליהן בסוף בצורה מאוד חצי אפויה.
אני חושב שהיה להם את המבנה כבר בטרילוגייה המקורית וזה פשוט יושב בצורה מדהימה על המיתולוגיה הנורדית ומה שהם בנו במשחק הראשון. כל הקטעים על גורל והמלחמה הבלתי נמנעת וכל זה, זה מושלם למשחק אמצע כזה לקראת ראגנרוק האמיתי כמשחק בוס ראש אפי על הדור הבא... כמו GOW3.
כל מה שעשו בראגנרוק עם אחיות הגורל הנורדיות היה פשוט אדיר בעיניי, רק שזה היה חלק קטן במשחק כי היה חייב לרוץ קדימה ולהציג עוד דמויות ועוד אירועים ועוד סגירות. הם שמרו את ת'ור כאויב המרכזי למשחק הזה ובסוף הוא היה טוב אבל הם הבינו שבמשחק של ראגנרוק הוא לא יכול להיות האויב המרכזי, אז בנו לו איזה ארק צולע שכאילו משקף את קריטוס ואטראס כדי להצדיק את אודין כרע הגדול של המשחק.
זה ממש מפוספס, ושוב, בפני עצמו זה משחק מצוין ונהנתי ממנו מאוד, אבל כנראה לנצח נשאר בתחושה חמוצה של "מה היה קורה אם".

הקטע של אחיות הגורל ב-GOW:R היה הקטע שהכי אהבתי בכל הסגה הנורדית. המסע אליהן צעק "למה אין לנו SSD?", או יותר נכון זה מה שהצוות צעק בזמן שהם עצבו את הסצנה. ה-80% הראשונים של GOW:R וה-20% האחרונים מרגישים כמו משחקים נפרדים, ואתה בהחלט צודק כשאתה מדבר על חלקים שהרגישו כאילו רצו עליהם תוך שניה במקום להקדיש להם אקט שלם.

כן, ת'ור היה צריך להיות הנבל הראשי, והאנטרקציה עם אודין הייתה צריכה להיות הכנת הקרקע לקראת המשחק השלישי. GOW:R היה צריך להיות החלק השני בטרילוגיה, להבנות פחות לרוחב ויותר לגבוה.

Uncle Pey'j כתב:אני לא חושב שהמשחק של קורי בהכרח קטן, זה לא ממש ב-DNA של סנטה מוניקה לעשות משחקים קטנים, אני דווקא חושב שהם מעוניינים להשיק עוד מגה IP ומי יותר מתאים למשימה הזו מהבנאדם שהחזיר אותם לספוטלייט? אני כן חושב שקורי רצה לקחת כמה שנים כדי לעשות קונספט ו-pre prod כמו שצריך לפני שהוא לוקח אליו את רוב הצוות של SSM מרגנארוק.
אני גם ממש לא בטוח ש-SSM צריכים את רוב הצוות של רגנארוק כדי לעשות משהו בהיקף של TLL, הרי העבודה בשלב הזה היא בהיקף הרבה יותר קטן כי יש אסטים ויש מנוע בשל ומכניקות גיימפליי שלא צריך יותר מדי להתעסק איתן. אני גם מניח שאריק ויליאמס הוא הבמאי של הפרויקט הזה, ואחרי זה הוא בטח יתחיל עבודה על GOW במיתולוגיה חדשה, אז האמת שכן, בהחלט יש מצב ש-GOW הבא יהיה אקסקלוסיבי לפס6.. אני מקווה, אולי, כנראה :)

בהחלט יכול להיות שהמשחק של קורי הוא ה-AAAA הבא של סנטה מוניקה וחבר'ה של GOW:R לא עוברים אליו במלואם ועובדים על TLL כי הצוות של קורי עדין לא הגיע לשלב שהם מוכנים להפקה מלאה. אבל אם זה המצב אז אנחנו מדברים על TLL מתישהו באמצע הדור והמשחק של קורי בסוף הדור. ואם יש להם את הכוח אדם לעבוד על סוג של TLL, אז כנראה שהיה להם את הכוח אדם לעבוד על GOW:R עוד קצת ולעשות אותו משחק דור הבא.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוקטובר 2023, 12:32

DrKeo כתב:מה זה "כמו שחשבתי"? זה מה שחשבת, שנקבל בדור הפס5 משחק פס4, הרחבה למשחק פס4 ומשחק AA? זה מה שחשבת שסנטה מוניקה תספק בדור הפס5? סנטה מוניקה עדין לא הגיעה לדור הפס5, ומהתאור שלך היא גם לא תגיע. סורי, זאת ממש נפילה מגדולתה אם ככה יראה הדור שלהם.

ה"הרחבה" הזו יכולה להיות STANDALONE ברמה מאוד מאוד גבוהה, יותר מהשדרוגים שהורייזון קיבל בDLC... יכול להיות שיראה דור מלא על מלא. ויכול להיות שהיא תהיה גם קרוב ל-20 שעות של תוכן. אנחנו לא יודעים.
ולגבי המשחק של קורי - AA זה בטח לא יהיה... אם כן אני אופתע ואתאכזב *מאוד*. זה יכול להיות משחק אינטימי יותר ומפוצץ פחות בתוכן ועדיין להיות AAA לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2023, 12:49

רק להבהיר, זה לא מה שאני חושב שיהיה בדור הזה. אני חושב שמה שיהיה בדור הזה הוא משחק AAAA ענקי אחד גדול של סנטה מוניקה, והוא יצא לקראת סוף הדור כי הוא נכנס להפקה אמיתית רק ב-2023. זה בכיף משחק 2027. ומי יודע, אולי גם סוג של TLL, אבל לא הייתי מדמיין בחיים שהם יעשו משהו כזה אחרי רגנרוק, רק כי זה מה שהשמועות טוענות.

אגב, בנוגע להורייזן, הייתי מת לשחק בהרחבה כדי לראות מה עשו שם אבל אני לא יכול להביא את עצמי לשחק את המשחק הראשי עד הסוף. אולי אפשר רק לרוץ על הקווסט הראשי מהר, אבל אני משער שזה עדין יקח איזה 15 שעות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 אוקטובר 2023, 16:45

DrKeo כתב:למה אתה צריך לחכות ל-RDR3 אם GTA6 יוצא על פי הדוחות של T2 תוך גג שנה וקצת? אני מאוד מקווה ש-GTA6 הולך לגמרי עד הסוף, כי הוא הולך להיות פלטפורמה שעליה יהיו שחקנים גם בפס7.

כן, במחשבה שניה שאני חושב על זה סיכוי נמוך שRDR3 בכלל יגיע בדור הזה, הייתי אופטימי שאולי יהיה מצב שהוא יגיע ב2029 ויהיה קרוס ג'ן עם הפס5/6 כי היתה הדלפה חזקה שאפילו עכשיו רוקסטאר כבר התחילה את הpre production על RDR3 עוד לפני שסיימו עם GTA6 אבל בינינו? כבר לא יודע כמה זה ריאלי שהוא יגיע בדור הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2023, 16:52

RDR2 יצא 5 שנים לתוך הדור הקודם. GTAV הולך לצאת 4+ שנים לתוך הדור הזה. יש סיכוי מאוד קטן שרוקסטאר יצליחו להוציא עוד משחק בדור הזה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 אוקטובר 2023, 22:07

ניסיתי היום פעם ראשונה את הremote play שיש בps5
(יש גם לps4 )

כרגע בינתיים בבית, אבל המטרה לשחק מחוץ לבית
ולמי שלא מכיר אני יסביר

זה אפליקציה + הגדרות בps4-5
שמאפשר לחבר מכשירים תומכים לקונסולה מרחוק
זה בעצם הזרמה מהקונסולה עצמה

בגדול הכי מהיר זה על אותה הרשת ,אבל הצורך שלי במשהו לקחת לעבודה

בכל מקרה המכשיר ששימש אותי זה ipad רגיל 2022
כן לי לו חריץ לסים בגרסה שקניתי אבל עדין לא חיברתי לו סיים
בכל מקרה בהתחלה התחברתי לwi fi שהps5 מחובר אליו
אחרי זה לנסות התחברתי דרך נקודת גלישה מהטלפון
לראות אם זה עובד

וכן זה עובד
במקרה שלי יש קצת לאג ,אבל הרבה מכשירים מחוברים לwi fi שהps5 אליו ,אבל זה פועל

בכל מקרה ,מבחינת שליטה יש באפליקציה שליטת מסך מגע
מאוד לו נוח אבל קיים
אבל אפשר לחבר גימפאד ps4 או ps5
אני לא יודע עם משחקי ps5 יתמכו אם שלט ps4 ואין לי דרך לבדוק
כן יודע שיש שלט לסמארטפונים שכן תומך רישמית

בכל מקרה חיברתי שלט ps5 דרך usb c וזה פעל
אפשר גם דרך בלוטות אבל רציתי לבדוק

המבחן האמיתי יהיה בעבודה ,כי אני לא יודע עם השלט עבד כי היה קרוב לps5 ,ואולי אני יצטרך לאפס אותו

שלט בלוטות גנרי שהיה לי לא פעל

תאורטית אפשר להגדיר שלט גנרי שיפעל לפי הכפתורים מגע
אבל לא בדקתי איך ולא ניראה לי הכי יעיל
יש לי 2 שלטי ps5 ככה שאין לי טעם למשחקים כאלו
רק לאפס אחד מהם ולחבר בלוטות לאיפד

עוד דבר בהגדרות אפשר להפעיל את הps5 מרחוק אם הוא במצב שינה

החיבור עצמו לוקח כמה דקות ,כן צריך לשים לב שהps5 לא יפתח את הטלוויזיה אם סאונד וישגע אנשים בבית

בכל מקרה אם יפעל סביר זה יעקב אותי מלקנות קונסולה pc ניידת

אולי אני ינסה שרותים דומים לpc ולxbox
אני לא חסיד של הזרמה ,אבל משחקי סמארטפון זה לא בשבילי
ולא לכל מקום אני יקח מחשב נייד

בעיקרון אני ינסה אם האיפד ,במקרה ויפעל סביר יתקין גם לסמארטפון
זה הזרמה אז לא לוקח יותר מידי בטריה
ובנוסף יש לי wi fi בעבודה

רוב הזמן לא יכול לשחק שם אבל לפעמים קצת
נראה איך יפעל

גם לא בדקתי שהps5 מחובר ישירות לראוטר
אין לי כבל אינטרנט ארוך מספיק ולא רוצה להזיז את הps5 לעמדה לא טובה ,כי לרוב משחק בבית

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2023, 22:29

ןעכשיו פיטורין ב-MM:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2023, 23:14

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2023, 23:51

DrKeo כתב:

משהו מעניין שיצא משם, מסתבר שבספיידרמן הקודם בכדי לאפות את התאורה במשחק היה להם חוות שרתים שהייתה עובדת שבוע שלם רק בשביל ליצור תאורה אפויה אחת בודדת, נניח שקיעה. בספיידרמן 2 הם הגיעו למצב שבו תחנת עבודה אחת אופה תאורה בודדת ב-4 ימים. התאורה האפויה גם תופסת שליש מההתקנה של ספיידרמן 2.

המחיר שהצוות פיתוח משלם על כל התאורה האפויה הזאת. רק תארו לכם שהם היו משתמשים בתאורת RT ובמקום שמעצב שלבים יחכה 4 ימים בכדי לקבל תוצאות זה היה קורה בזמן אמיתי. איזה אימפאקט היה לזה על הליך הפיתוח? ראבק עם הטכניקות פס4 האלה.

הוא גם אמר שבייסיקלי התאורה לא השתנתה מהמשחקים הקודמים, הם רק הצליחו לדחוף אותה יותר רחוק ב-LOD כך שהיא לא נעלמת ממרחק מסויים. אפילו ה-GI הוא סתם טקסטורה אפויה מראש, הכל שם אפוי מראש. יש את זה ביותר "פס4 בהגדרות PC"?

אגב, הוא בייסיקלי אישר שהם הולכים לכיוון של RT GI בעתיד (וולברין אולי?) כך שכנראה שגם הוא מבין שהתאורה שלהם צריכה טיפול דחוף.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 אוקטובר 2023, 18:41

טוב עדכון לגבי הרימוט פלאי
מסכנות אחרי שניסיתי היום יותר ברצינות

1 האם אפשר באמת לשחק מרחוק בps5 שנמצא בבית שלכם ?
כן

2 למי שיש כסף האם ברוב המקרים זה שווה את זה ? לא

ואני יסביר ,קודם כל צריך כמה דברים שזה יפעל
1 שהps5 יהיה במצב שינה או דלוק ,בלי זה אין אפשרות להתחבר
האפליקציה במקרה ומגדירים נכון תעיר את הps5 משינה
אבל לא יכולה להדליק אותו לדוגמה אחרי הפסקת חשמל

2 האינטרנט בבית חוץ מלהיות מהיר צריך להיות פועל
מין הסתם ,במקרה של תקלה לא יפעל ,קיצור אין משחק מרחוק

2 הדברים האלו כבר גורמים לתלות מסוימת ,שמישהו יהיה זמין ליד הקונסולה והראוטר במקרה של תקלה ויבין מה לעשות
לא מדע טילים אבל לא כל אחד יודע להפעיל קונסולה או ראוטר

ולא לכולם יש מי שיפעיל

3 צריך מחשב או סמארטפון או טאבלט או כל מוצר אחר שתומך
ומאוד רצוי גם גימפאד למרות שאפשר להפעיל אם המסך מגע
ואני לא יודע אם גימפאד לא נתמך רישמית פועל ,חושב שלא

אלה אם עושים קומבינות שזה יפעיל את הכפתורים מסך מגע או משהו

4 צריך אינטרנט פועל ויציב גם במקום המרוחק
סתם לדוגמה טיול בחול להרבה כרטיסי סיים בחול תעבורת אינטרנט מוגבלת

בכל מקרה ניסיתי בעבודה אם גימפאד ואוזניות
זה פועל אפשר לשחק אבל במקרה שלי בגרפיקה ברמת xbox og
במקרה שלי כניראה בגלל החיבור לאינטרנט ההנמכה של הגרפיקה הייתה מאוד חזקה ועדין היה קפיצות פריים ריט

אפשר לדוגמה לשחק far cry 6 רמה הכי קלה
ולעבור משימות ,אבל זה ממש לא כיף ככה

זה המקרה שלי ,במקרים אחרים יפעל טוב יותר
אבל גם החיבור עצמו לקונסולה לוקח זמן
במקרה שלי גם מפעיל את הטלוויזיה אוטומטית בבית כי ככה זה מוגדר
ככה שמראש בבית צריך להנמיך אותה עד הסוף או לשנות הגדרות

האם זה עדיף מנידת pc ? ממש ממש לא ובמיוחד שחלק מהבלעדים בps5 מגעים לpc
ובגדול כל משחקי הxbox

למי שיש כסף לps5 ופלטפורמה תומכת יש סיכוי טוב שיש לו לנידות pc

לי אישית יש כמה משחקי סוויץ לעבור
כניראה אחריהם יקנה קונסולת pc

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוקטובר 2023, 21:43

דיוויד ג'אפי טוען שיש זעם באולפנים של סוני על ההתנהלות של ג'ים ראיין שכפה עליהם לעשות משחקי GAAS, וכל זה הוביל לפיטורין של קוני בות' כשעירה לעזאזל מצד ההנהלה של סוני. הוא גם טוען שהרמן הולסט היה מאוד בעד לסגור את כל האולפנים היפנים (אני משער שהוא מדבר על סוני יפן ולא כל האולפנים היפנים כמו פליפוני).

אני לא יודע איזה ערך יש לג'אפי היום, אבל הוא טוען שזה מחברים בכירים שלו בסוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוקטובר 2023, 22:25

כדי לחבר את הכונן בלוריי לפס5 דרוש חיבור אינטרנט בכדי שהכונן יעבוד וידוי על ידי השרת. זה אומר שעוד כמה שנים כשהשרתים הללו יסגרו, אי אפשר יהיה לחבר את הכונן לפס5 יותר. הטוויטר של משחקים פיזים נגד דיגיטלים בוער, כי זה בעצם אומר שמשחקים פיזים הופכים להיות תלויים בשרת בדיוק כמו הדיגיטלים.

לא כזה ביג דיל לדעתי, מי שזה כל כך חשוב לו שיקנה פס5 שמנה, עד שהשמנה תצא מיצור כבר יהיו 50+ מליון כאלה בטבע, לא בדיוק יהיה קשה להשיג כזאת גם עוד 15 שנים.

ועדין זה עשה לי פלאשבק משעשע לזה:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2023, 17:19

אז אינסומניאק עשו מאמץ כדי להכניס כל אג'נדה אפשרית לספיידרמן 2, אפילו מיילס שהוא חצי פורטוריקני מחזיק דגיל פורטוריקו על הקיר.. רק שהם בטעות שמו את דגל קובה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2023, 17:34

בטח אין להם מפתח אחד פורטו-ריקני בצוות, ואולי איזה טוקן שחור אחד… המשימות עם האג׳נדה כל כך בפרצוף שלך שזה עצוב. בדיוק סיימתי סדרת משימות עבור איזה מוזיאון לאמנות שחורה והכל שם זה כלי נגינה של ג׳אז ובסוף יש ממש סיור במוזיאון וזה מרגיש כל כך ״לבן״ שזה מצחיק. אה, והחליפה שמקבלים אחרי הסיור הזה - פשוט דמות של גנגסטר שחור משנות השלושים. זה כמעט גזעני מה שקורה שם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2023, 17:41

מרגיש כמעט כמו הפנתר השחור, הסרט שחוגג תרבות שחורה אבל מציג אותם כאנשים מתקדמים מאוד טכנולוגית אבל רק בזכות משאב טבע שבמקרה נחת עליהם, והחברה שלהם מאוד מתקדמת חוץ מאשר העובדה שהם נשלטים על ידי מונרכיה דיקטטורית שנקבעת על ידי קרב יד ביד למוות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 אוקטובר 2023, 17:46

חייב להגיד לאסקין שאתה אומנם מסייג את הדברים שלך בזה שאתה נהנה מהמשחק, אבל בהתחשב בעובדה שאתה היית כאן הסמן החיובי למשחק הזה עוד לפני, הרשמים שלך לא ממש עושים חשק...
אני מבין שזה בעיקר במשימות הצד, איך הקמפיין הראשי? מעבר למערכות הקרב או התנועה, הקמפיין עצמו, מעניין? יש רגעים 'מיוחדים' כביכול?
נערך לאחרונה על ידי Stick ב 26 אוקטובר 2023, 17:50, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2023, 17:49

אני לא יודע איך המשחק, אבל מה שהם עשו עם התנועה בעיר נראה ממש טוב בסרטונים. זה לבד עושה לי חשק. לפחות עד שאני רואה את המערכת קרב ומזעזע :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 אוקטובר 2023, 17:53

DrKeo כתב:אני לא יודע איך המשחק, אבל מה שהם עשו עם התנועה בעיר נראה ממש טוב בסרטונים. זה לבד עושה לי חשק. לפחות עד שאני רואה את המערכת קרב ומזעזע :)

כן, אני די על הגדר כרגע עם המשחק הזה.
כלומר אני אשחק בו מתישהו, אבל החלטתי לא להמשיך עם מיראז' עד לסיום כי זה באמת מרגיש לי כמו משחק מיותר, ואני שואל את עצמי אם בא לי לצלול לספיידרמן 2 לאיזה שבוע כרגע או להמשיך עם הספרייה שלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2023, 18:12

הקמפיין הראשי מצויין בינתיים, אני מתקדם בו לאט כי כמו שכבר אמרתי אני משחק בהם רק עם הילד ואני א נותן לו הרבה זמן מסך. אבל סוף סוף קיבלת את הכוחות של וונום וזה ממש מגניב.
גם בקמפיין הראשי הם לא למדו ועדיין אשכרה עשו טעות של משימות MJ אבל הן כל כך הרבה יותר טובות שאפילו זה בסדר. בינתיים עשיתי רק אחת כזו אבל לא אתפלא אם תהיה עוד אחת.

משימות הצד לעומת זאת - ממשיכות להפתיע לרעה. לא כולן, יש באמת כמה מהנות, אפילו מאוד, שכוללות מרדפים אוויריים. פשוט יש כמה מ-מ-ש קרינג׳יות ולא מהנות, וכולן קשורות לאג׳נדות וענייני פוליטיקלי קורקט. אני ממש מקווה שהולכים לפצות על זה עם וולברין אבל חושש שזה לא יקרה, ואנחנו נמצא את עצמנו עוזרים לזקנות טרנסיות לחצות את הכביש איתו.

אגב לא ציינתי שהמשימה של המוזיאון לאמנות שחורה, מי שגנב את כלי הנגינה היה מי שניסה לחבל בו, ושיחק אותה כאילו הוא מנסה לעזור… אתם יכולים לנחש כבר שמדובר באיש עסקים עשיר ולבן. הייתי שם בספוילר אבל זה היה כל כך ברור מהשנייה הראשונה שרואים אותו, ומהכתיבה הגרועה.

משימת צד איומה נוספת שעשיתי הייתה לשחק את החברה החירשת של מיילס, במשימה הזו אין סאונד, וצריך לעשות גרפיטי בצורה של QTE, והיא לקחה לי איזה עשר דק של שקט מהחיים.

שוב - בעיניי הtraversal כל כך טוב במשחק, ומערכת הקרב ממש מגוונת ומהנה, והמשימות הראשיות הרבה הרבה יותר טובות, שזה בהחלט בסדר, פשוט אם אתם לא משחקים עם הילד שעה ביום ולכן לא מתקדמים בהן - תוותרו על המשימות הגרועות! זה לא שווה את הנקודות שתקבלו :)

כרגע אם הייתי צריך לתת ציון אז 8.5, כמו הקודמים, ולו רק בגלל שלא למדו, וגם הארי דמות מעפנה ויש לה הרבה זמן מסך בראשיות, וMJ מכוערת בקטע אחר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2023, 00:34

DrKeo כתב:דיוויד ג'אפי טוען שיש זעם באולפנים של סוני על ההתנהלות של ג'ים ראיין שכפה עליהם לעשות משחקי GAAS, וכל זה הוביל לפיטורין של קוני בות' כשעירה לעזאזל מצד ההנהלה של סוני. הוא גם טוען שהרמן הולסט היה מאוד בעד לסגור את כל האולפנים היפנים (אני משער שהוא מדבר על סוני יפן ולא כל האולפנים היפנים כמו פליפוני).

אני לא יודע איזה ערך יש לג'אפי היום, אבל הוא טוען שזה מחברים בכירים שלו בסוני.

ג׳פי צדק, סוני מאשרים שקוני בות׳ לא עובדת שם יותר. אם גם שאר הדברים שהוא אמר נכונים אז שאלוהים ישמור על צד א׳ של סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2023, 09:12

אחרי נוטידוג, MM ואולפני תמיכה, עכשיו פיטורין מכים גם בבאנג׳י. מה הולך שם בסוני? ועוד אחרי נאום ה״אף אחד לא ופוטר בבאנג׳י״ לפני שנתיים בזמן הרכישה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 אוקטובר 2023, 10:39

המצב של הדור הזה באמת לא נראה טוב לסוני, לא דור נוראי כמו דור הפס3 אבל דור שראיין די הרס לנו ביחד עם הGAAS.
מתאר לעצמי שרוב הפיטורים האלה שאנחנו רואים זה בגלל שסוני עשו הרבה ביטולים לGAAS שראיין נתן להם אור ירוק ובגלל שהרבה ותיקים בבאנג'י היו יועצים בפרויקטים האלה עכשיו לא תהיה להם עבודה שפרויקטי הGAAS האלה מתבטלים.

גם עם נוטי דוג הפיטורים היו בעיקר אצל אלה שעבדו על הGAAS של TLOU.

אני זוכר שאפילו אני טענתי פה שהGAAS לא יקח משאבים מפיתוחי סינגל פלייר, זוכר את הויכוח, שהיה לנו פה? אז וואלה מסתבר שהGAAS הזה הוא וואחד כן שואב אנרגיה מטורף מהצוותים, מסתבר שאי אפשר באמת לפתח סינגל פלייר וGAAS באותו זמן, כי לא רק שכל הצוות סינגל פלייר של נוטי דוג היה צריך להתבזבז על הGAAS הם עוד היו צריכים להתרחב בשביל זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2023, 13:12

אחד המפוטרים של באנג׳י אומר שהוא עבד על משחק שעדין חסוי בNDA כך שזה לא מרת׳ון. יש מצב שהם עובדים על עוד משחק חדש, יש מצב שזאת סתם הרחבה, מי יודע.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 אוקטובר 2023, 15:41

זה בדוק Matter משחק חדש שהם עובדים עליו אבל לא הצוות הראשי, בטח יהיה משחק פנטזיה שהם תמיד רצו לעשות או משהו כזה :) זה ההימור הגלאסי.מטורף אם זה משהו אחר, סוני בכל מקרה גנבו פה חתיכת סטודיו :D

וכאילו סוני לא ממש מסתירים שהם מתכוונים לרכוש בשנים הקרובות סטודיואים שהם עובדים איתם צמוד אז אנחנו יכולים להיות בטוחים שהקניות ה"טובות" שלהם ימשיכו ;)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 31 אוקטובר 2023, 17:12

יש משחק שלישי שידוע שהם עובדים עליו (שם קוד: גאמיברס).
אבל פוטרו המון -והמון מדסטיני: בודקים, אנשי ליגאל, אנשי HR, מעצבים, הרבה מאוד אנשי קשרי קהילה (המרכזיים!) ואפילו המלחין המרכזי של המשחק!

בנוסף, יש שמועות על דחייה של ההרחבה הבאה של דנסטיני בארבעה חודשים, וכנראה בשביל הדוחות ל-24 למנכ"ל החדש של סוני.

כל קהילת דסטיני בתדהמה ובלגן.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 23 אורחים