נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 פברואר 2021, 14:20

סיילנט היל אמיתי,גם הפליטת פה של המלחין משבוע שעבר באיזה ריאיון שירד מהר מאוד אחר כך מחזקת את ההנחה הזו.
לפי דאסק המשחק החל פיתוח עוד מתחילת 2019 אז הוא צריך להיות ממש קרוב להכרזה,וגם שיחרור בטח לא רחוק.
מה שיותר מעניין זה שדאסק אומר שיש משחק סיילנט היל נוסף שהיה או עדיין בפיתוח,כמובן שהדבר הראשון שקופץ לראש הוא Silent Hills על ידי קוג'ימה אבל אם היה משהו בכיוון הזה,הוא כנראה נפל במשא ומתן השמעותי שהיה בין קונאמי לקוג'ימה ב-2019. המשחק סיילנט היל השני לפי דאסק הוא משחק מולטיפלטפורם אפיסודי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2021, 14:23

משחק סילנט היל נוסף אפיזודי?????????????????????????? bring it fucking on,חלום שהתגשם במיוחד אם קוג'ימה יהיה מעורב.
יש גם את המשחק מהיוצר המקורי של סילנט הייל שבפיתוח. הולכת להיות חגיגה אמיתית של משחקי אימה בדור הזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2021, 14:51

טוב אז החדשות האחרונות אצל סוני שלא דיברנו עליהם עד כמה שאני יודע. סוני רכשו כמעט 2% בחברת האם של From Software מעבר לזה י "ברית עסקית" שיאפשרו לKadokawa (אותה חברת אם) להשתמש בכוח של סוני למשחקים וסרטים ואנימציה. בתמורה לברית הזו סוני קיבלה בחברה את אותן 1.9% בעלות.

ולמה כל הממבו ג'מבו העסקי הזה משנה לנו? מעבר לזה שזה מכשיר את הקרקע לעוד בלעדיים של From Software אצל סוני ולסוני זה נותן אינטרס עכשיו לתת למשחקים האלה תקציב גבוה יותר. מעבר לזה אנחנו גם יודעים כמה שנים שKadokawa מפתחים משחק טקטי AAA טקטי עם מכים אבל לא שמענו עליו כמה שנים.

זה למעשה יורש רוחני לFRONT MISSION הקלאסים של סקוור והוא מפותח על ידי רובו של הצוות של המשחקים המקוריים.

אם אתם שואלים אותי, סוני בטח תקח את המשחק הזה לעצמה בדור הזה.

למרות שיושידה אמר שזה אחד הז'אנרים האהובים עליו ז'אנר הטקטיקה נשאר אחד הז'אנרים היחידים שאין לסוני בלעדי אליו בכל דור הפס4. בזמן שלניטנדו יש פייר אמבלם ולמייקרוסופט יש עכשיו את גירס טקטיקס...אז...דברים טובים בדרך אם אתם שואלים אותי... :)
https://www.pushsquare.com/news/2021/02 ... _with_sony

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 פברואר 2021, 21:21

מהקצת ששיחקתי בגירס טקטיק ,הוא הרגיש לי מאוד בינוני
ובדרך כלל אני אוהב משחקים בז'אנר
הם שמרו על הסגנון הגרפי של גירס ,רק שינו את זווית המצלמה שתתאים לז'אנר, ולי זה פשוט לא מרגיש טוב לסגנון
ומעבר לזה ,המפה גם מפה מיתקדמת ולא קבועה ,שגם את זה אני לא אוהב

זה אומנם שומר על הקירבה לגירס, עם לילחם לנצח ליתקדם לנצח
אבל לסגנון האסטרטגיה בתורות זה מרגיש לי צולע
כל כך רצו לשמור על הקירבה לגירס ,שניראה לי ששכחו שזה אסטרטגיה בתורות ,אז לא יודע כמה גירס טקטיק באמת יצליח
לא שיחקתי בפיר אמבלם האחרון ,אבל שיחקתי בכמה משחקים בסדרה ,וגם בסדרת אדוונס אוור ועוד משחקי אסטרטגיה בתורות
וגירס טקטיק מרגיש לי כאילו לא רצו ללכת עד הסוף על אסטרטגיה בתורות
שסקוור יצאה את פינל פנטזי טקטיק בזמנו ,הם באמת יצרו אסטרטגיה בתורות ,לא זוכר כבר חושב שזה היה לps1
אני כן זוכר שזה היה טוב יותר מגירס טקטיק ,לפחות מהשעות הראשונות

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2021, 21:30

kririn כתב:מהקצת ששיחקתי בגירס טקטיק ,הוא הרגיש לי מאוד בינוני
ובדרך כלל אני אוהב משחקים בז'אנר
הם שמרו על הסגנון הגרפי של גירס ,רק שינו את זווית המצלמה שתתאים לז'אנר, ולי זה פשוט לא מרגיש טוב לסגנון
ומעבר לזה ,המפה גם מפה מיתקדמת ולא קבועה ,שגם את זה אני לא אוהב

זה אומנם שומר על הקירבה לגירס, עם לילחם לנצח ליתקדם לנצח
אבל לסגנון האסטרטגיה בתורות זה מרגיש לי צולע
כל כך רצו לשמור על הקירבה לגירס ,שניראה לי ששכחו שזה אסטרטגיה בתורות ,אז לא יודע כמה גירס טקטיק באמת יצליח
לא שיחקתי בפיר אמבלם האחרון ,אבל שיחקתי בכמה משחקים בסדרה ,וגם בסדרת אדוונס אוור ועוד משחקי אסטרטגיה בתורות
וגירס טקטיק מרגיש לי כאילו לא רצו ללכת עד הסוף על אסטרטגיה בתורות
שסקוור יצאה את פינל פנטזי טקטיק בזמנו ,הם באמת יצרו אסטרטגיה בתורות ,לא זוכר כבר חושב שזה היה לps1
אני כן זוכר שזה היה טוב יותר מגירס טקטיק ,לפחות מהשעות הראשונות

פיינל פנטזי טקטיקס היה מדהים כי מאטסונו כתב אותו ... ומאטסונו הוא... טוב אי אפשר להדגיש את זה... מספיק ...המלך.זה לא פייר קשה להתקרב אליו.

עדיין היו בפיינל פנטזי טקטיקס בעיות זירות קטנות מדי למשל הוא לא מתקרב לעומק הטקטי של Xcom 2 או פייר אמבלם בגלל שאי אפשר באמת לשחזר טקטיקות מתוחכמות של מצביאים גדולים בזירות כאלה.

עדיין הוא שווה בשביל הכתיבה לבד.

איך בכלל גירס טקטיקס זה משימות קבועות או רנדומליות ? ומה הרס לך? מה מרגיש גירס מדי?

בכל אופן סקוור, נינטנדו והמפתחת של Xcom הם מלכי הז'אנר קשה להגיע אליהם :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 פברואר 2021, 22:12

אני שיחקתי רק קצת בגירס טקטיק
קצת מידי כדי לשפוט ,אבל זה משימות כאלו ,של לנצח גם אויבים מסוים ,ואז ליתקדם במפה ,ואז יש עוד גם עם אויבים חדשים
זה מה שמוריד לי הרבה מהמשחק

אני מעדיף מפה שאפשר לצפות בכל המפה ,ולראות איזה אויבים יש
וככה ליתכונן
מעבר לזה נתנו גם כמה אפשרויות התקפה לכל דמות
אז זה גם יתעסקות ,להרוג אויב בנשק ? ברימון ? וכו
במשחקים כאלו אני מעדיף פחות אפשרויות
ככה אפשר לדעת בדיוק איזה כלים יש לך ואיזה לאויב ,ואז לתכנן איך לנצח

בגירס טקטיק לך יש כמה אפשרויות התקפה
לאויב גם כמה אפשרויות ,אז מצד אחד זה יותר אסטרטגיה
אבל מרגיש לי יותר מידי ,וזה גורם למשחק להרגיש מסורבל יותר

עכשיו גם לא יצרו את האפשרויות האלו סתם ,בגדול זה די חובה
לישתמש בהתקפות שונות לנצח
זה רק גורם לי לרצות את אחד המשחקים הפשוטים בסגנון ,אדוונס אוור

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2021, 23:03

Uncle Pey'j כתב:סיילנט היל אמיתי,גם הפליטת פה של המלחין משבוע שעבר באיזה ריאיון שירד מהר מאוד אחר כך מחזקת את ההנחה הזו.
לפי דאסק המשחק החל פיתוח עוד מתחילת 2019 אז הוא צריך להיות ממש קרוב להכרזה,וגם שיחרור בטח לא רחוק.
מה שיותר מעניין זה שדאסק אומר שיש משחק סיילנט היל נוסף שהיה או עדיין בפיתוח,כמובן שהדבר הראשון שקופץ לראש הוא Silent Hills על ידי קוג'ימה אבל אם היה משהו בכיוון הזה,הוא כנראה נפל במשא ומתן השמעותי שהיה בין קונאמי לקוג'ימה ב-2019. המשחק סיילנט היל השני לפי דאסק הוא משחק מולטיפלטפורם אפיסודי.

השמועה על סילנט היל אפיזודי מחברה מערבית רץ כבר חודשים. מעניין מי מפתח.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2021, 01:15

ממש בא לי לראות, אבל בטח יש ספויילרים בסרטון על משחק כל כך ישן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 פברואר 2021, 01:29

אני אקצר לך - התשובה לשאלה שהסרטון מעלה היא כן חד משמעי :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2021, 02:28

כן אבל אני אוהב לשמוע אות מברברים :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 פברואר 2021, 05:09

DrKeo כתב:כן אבל אני אוהב לשמוע אות מברברים :)

אתה יכול רק להקשיב לסרטון :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 פברואר 2021, 09:00

אין ממש מה לשמוע תכלס, זה לא שיש שיפורים נוספים, פשוט גיימפליי חלק לגמרי במשך כל המשחק, זהו.
אני בוודאות מוחלטת אתן ריצה נוספת עליו. מקווה שגם להמשך יעשו מצב של 60 פריימים שאשתמש בו לריצה שנייה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2021, 11:35

חבל שהם לא עשו גם 4K טבעי על הדרך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 פברואר 2021, 11:42

למשל. או הוסיפו קצת RT במקום...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 פברואר 2021, 11:44

נדב בשם כל הקדושים. אתה לא רואה את הסרטון הזה. מצדי תמיר את זה לMP3 או משהו, אבל אתה לא רואה את זה.
לא שההמשך כזה קרוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2021, 11:55

אני רק יודע שברגע שאני מקבל פס5, GOW הוא כנראה המשחק הראשון שאני משחק. אז אני מחזיק אצבעות שזה יקרה עוד חודש או חודשיים. כמה זמן המחסור הזה עוד ימשך? הזמנתי קונסולה בפאקינג ספטמבר!

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 פברואר 2021, 12:11

עד 2022. בכל מקרה נדב יש לי את GOT בעותק פיזי אז אם לא יתחשק לך לקנות אותו דבר איתי :) תתחיל את הדור כמו שצריך.
(אחת הסיבות שלא שווה ללכת על קונסולה ללא דיסקים בעיני, יש לי אוסף יותר מדי גדול של משחקי פס4 פיזי)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2021, 12:43

מבחינתי לצאת מהבית ולהתעסק בהלוואות זה גרוע פי כמה מונים מאשר להוציא 30$ על GOT. אני גם בספק אם אחרי דור שלם אני צליח להחזיר את ה-500 שקלים הנוספים שאני אשלם על כונן דיסקים בעזרת יד שניה. ובעצם, הנזק הנפשי של פס5 לא סמטרית ומכוערת בסלון זה נזק שאי אפשר למדוד אותו בכסף.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 פברואר 2021, 12:50

חחחח טוב אני לא יכול להתווכח עם נזק נפשי בסוף אצטרך לשלם פיצוים על שידול קניית המכשיר עם דיסק :) אני חושב שהפס5 מכוערת בכל מצב :) היא פשוט אחת המכוערות שראיתי.כאילו זה ברמה שמתי שתהיה פס5 שחורה אני קונה אותה גם אם זה רק חודש אחרי שקניתי את הלבנה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 פברואר 2021, 12:52

DrKeo כתב:אני רק יודע שברגע שאני מקבל פס5, GOW הוא כנראה המשחק הראשון שאני משחק. אז אני מחזיק אצבעות שזה יקרה עוד חודש או חודשיים. כמה זמן המחסור הזה עוד ימשך? הזמנתי קונסולה בפאקינג ספטמבר!

אני קצת מבולבל- יש לי אותך בחברים בPSN ואני זוכר שראיתי כמה טרופיז שפתחת בפיד,רציתי לוודא אז נכנסתי דרך האפליקציה ויש לך כבר 32% השלמה של המשחק. אני מניח שהשאלת את המשתמש למישהו אבל על הסיכוי הקלוש שלא ידעת או שפרצו לך,הנה זה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2021, 13:31

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:אני רק יודע שברגע שאני מקבל פס5, GOW הוא כנראה המשחק הראשון שאני משחק. אז אני מחזיק אצבעות שזה יקרה עוד חודש או חודשיים. כמה זמן המחסור הזה עוד ימשך? הזמנתי קונסולה בפאקינג ספטמבר!

אני קצת מבולבל- יש לי אותך בחברים בPSN ואני זוכר שראיתי כמה טרופיז שפתחת בפיד,רציתי לוודא אז נכנסתי דרך האפליקציה ויש לך כבר 32% השלמה של המשחק. אני מניח שהשאלת את המשתמש למישהו אבל על הסיכוי הקלוש שלא ידעת או שפרצו לך,הנה זה :)

כן, אני מחלק את החשבון שלי לכל "לא גיימר" שקונה פס4 כדי שישחקו בעוד משהו מעבר לטקן ופיפא, מחנך אותם קצת עם GOW וכו' :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 פברואר 2021, 14:45

הבמאי של פפ7 ריימיק מתגלה כפאנבוי של הוריזון הנה הדברים שאמר.... שאפשר בערך לפרש אותם כ"פפ7 ריימיק חלק 2 יהיה עולם פתוח בסקאלה של הוריזון.
Horizon Zero Dawn, the first game of the franchise, left a huge impression on me as a game creator. I was taken by the deep immersive experience provided by the unbelievable graphics as well as the unique world I found myself in, a future where civilization has collapsed.

“In the sense that the next title is expected to evolve even further, Final Fantasy VII Remake, which I’m in charge of is expected to do so the same way. For that I have a personal affinity for Horizon (laughs). As a fan, I’m very much looking forward to Horizon: Forbidden West

זה בול בשבילך לאסקין כאוהב גדול של שניהם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2021, 14:53

כלומר, זה לא היה די ברור שהחלק השני יהיה עולם פתוח להתחשב בתצורה של FFVII?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 פברואר 2021, 14:58

כן זה היה כאילו, זה מה שקורה אחרי שאתה עוזב את מידגאר במשחק המקורי, אבל להרבה אנשים היה ספקות אם בכלל סקוור של היום יכולה לשחזר את הסקאלה הזו עם סטנדרטים של היום.

פה הם די הכריעו את הדיון בזה. :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 14:41

בום! קניתי פס5 דיגיטלית!

נרשמתי באיזה אלף חנויות קטנות בארץ בספטמבר ביום של השיגור, בלי מקדמה, סתם בטפסים מפגרים כאלה חסרי כל תוכן שלא חשבתי שבחיים יחזרו אלי מהם. ועכשיו התקשרו אלי מדומינטור סניף חיפה, אמרו לי שהם קבלו מלאי פס5 דיגיטלית לאיסוף עצמי וזה עכשיו בסניף. קניתי יחד עם שלט שני (בכל זאת יש פיפא) אבל לא יוצא לי להגיע לחיפה בסופ"ש הזה אז בקשתי שישלחו לי לסניף ת"א שלהם. הקונסולה אמורה להיות מוכנה לאיסוף בשני בערב או בשלישי בבוקר :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 37 אורחים