נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 10:48

bling כתב:
glass man כתב:
bling כתב:לטעמי טעות מה שסוני עושה עם הוצאות ה PC האלה, בשביל מספר נמוך יחסית של מכירות/כסף התדמית הבלעדית של הפלטפורמה שלהם נפגעת חזק, בסוף זה מחלחל וזה נותן לאנשים תחושה שלא חייבים עוד פלייסטיישן בשביל בלעדיים, קצת סבלנות וזה יגיע למחשב.

אבל איך זה פוגע? אם עכשיו TLG יגיע למחשב באיחור של שש שנים למי איכפת ? רוב האנשים שרצו לשחק בו כבר עשו את זה.
הוריזון הגיע למחשב. כן מי שבקטע של לשחק משחקים שהם כבר חדשות ישנות שיחכה... וגם יהיה בספק, מה יגיע ומתי יגיע :) זה המון כסף שהולך לצד א'
זה מבורך לסוני ובעקיפין גם לנו.

כמו שאתה מבין זה עניין של שינוי תפיסה, ברגע שאתה משחרר חופשי התפיסה שיש לאנשים כלפי הפלטפורמה שלך משתנה והאטרקטיביות יורדת. מה גם שיש לא מעט אנשים כמו שאתה רואה פה שאין להם בעיה לחכות אבל ברגע שאתה אומר שלא יגיע ולא יהיה הם יקנו.

סוני זו לא מייקרוסופט, היא לא נשענת על שירותים ומנויים ומחשב זה לא מקביל לעוד פלטפורמה עבור השירותים שלה, יש לה חשיבות עליונה בלהזיז כמה שיותר קונסולות וחלק מהאפיל שמזיז קונסולות עבורה זה עניין הבלעדיות הזו. הכסף הפעוט באופן יחסי שמגיע מהוצאות מאוחרות מהמחשב ממש לא שווה את ערעור המעמד הזה לטעמי.

רוב המשחקים שמענינים את הפורום פה זה משחקים של סנטה מוניקה ונוטי דוג, ואלה בדיוק המשחקים שסוני תביא ממש מאוחר לPC (מינוס אולי Uncharted 4 שיגיע בטח די מהר) כאילו TLOU2 יגיע ממש מאוחר לPC ולמה? כי יש לו עוד הרבה קונסולות פס5 להזיז.. אז מי שלא מפריע לו לשחק TLOU2 בPC ב2027 במקרה הטוב? אז שיחכה כי מימלא
בשביל סוני מי שיחכה עד 2027 לTLOU2 עדיף למכור לו גרסת פיסי מאשר לאבד אותו :)

מה גם שיש עוד שיקולים... לקנות קונסולה סטיק אומר שימשיך לקנות קונסולות כי זה נוח לו עם חברים שיש דבר כזה בסלון, ונדב כבר קנה פיפא ולא נראה לי שהכלבים שלו כל כך טובים בפיפא... והאונליין מחורבן זה בטח לחברים... ואני אמנם קונה בעיקר בשביל DQ וSF אבל עובדה שיש לי גם עוד 600 משחקים אחרים :)
למשל אני לא מצליח להנות מפלטפורמרים על PC לא יודע למה, תהרוג אותי :)

בקיצור, אני מבין את מה שאתם אומרים וגם לי זה מוריד מסוני קצת, אבל אני אומר שאנחנו מייצגים פלח הארדקורי שבנתיים רק מאיים שיפסיק לקנות ולא ברור אם נעמוד באיום שלנו בכלל :)

בנתיים בקהל הרחב ההחלטה הזו מתקבלת בהתלהבות ואנשים כבר מחכים לפורט של BB וצמאים אליו.

אני באמת לא חושב שאיבדת משהו אם אנשים בPC יקבלו ב2023 משחק שאתה יכולת לקנות כבר ב2015 וכולל זה שסוני נתנה לנו אותו כבר בחינם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 10:55

Baba Yaga כתב:
glass man כתב:
BiA כתב:State of Play בין חמישי לשישי בחצות.

מקווה שנראה משהו מהוריזון 2 כי הם היו ממש שקטים לגביו, מעניין מה גרילה יכולה לעשות כדי להפוך אותו ליותר מעניין מהקודם.
מקווה שנראה את הגיימפלי מתחת למים כי זה מה שמדאיג, אותי גיימפלי מתחת למים זה כזה שיט רוב הזמן.

לכתוב לו עלילה וקווסטים נורמליים? גרילה השקיעה בבניית העולם ושכחה מהסיפור.

וואי כן, זה אחד הדברים הכי רצינים... כאילו בשביל מה הם הביאו את אחד הכותבים של Fallout ניו וגאס לצוות שלהם אם העלילה נראת ככה? אבל אני משתדל לא לצפות כדי לא להתאכזב.

לאסקין אתה כנראה צודק במיוחד שהתערוכה הזו רק חצי שעה, אבל אולי נקבל איזה טריילר גיימפלי של 5 דקות? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2021, 11:35

:) כן, מיקרוסופט ממש חייבת שמשחקי בת׳זדה יצאו לפס5 כדי ששחקני הפס5 יוכלו סופסוף לנסות את המשחקים האלה שהם בחיים לא שמעו עליהם ולא שחקו בהם כמו סדרת ES, סדרת דום או דיסהונורד. כלומר, סופסוף שחקני פלייסטיישן יוכלו להנות ממשחק דום, איזה יופי :roll:

אם כל משחק פס4 היה יוצא למחשב, סוני היו מאבדים הרבה מכירות פס4/5. אני לא הייתי קונה, לאסקין לא היה קונה ויש עוד המון אנשים על ה-PC שלא היו קונים פס5. בעצם אפילו יותר מזה, אם הPC מריץ את כל הבלעדיים של הPC, את כל הבלעדיים של האקסבוקס ואת כל הבלעדיים של הפס5 אז כל מה שסוני עושה פה זה מעלה את הvalue של מחשב גיימינג. כלומר, מחשב גיימינג עולה 1300$? בטח, אבל כשהוא מחליף בהצלחה פס5, XSX והוא גם PC גיימינג חזק משתיהן ועם מבחר גדול יותר אז כל מה שסוני תעשה פה זה לדחוף את שוק הגיימרים לכיוון הpc.

לשחרר הכל למחשב זאת טועת גדולה. דבר ראשון גיימרים של PC רגילים לחכות לפורטים, לפעמים זה לוקח שנים, כבר התרגלנו. דבר שני גרסאות המחשב בדרך כלל כל כך הרבה יותר טובות כך שאפילו אם היה לי פס4, יש מצב לא רע שהייתי מחכה שנתיים שGOW יצא למחשב בשביל לשחק אותו בהגדרות גבוהות יותר ב144fps, בדיוק כמו שעשיתי עם DS. אנחנו עם מתנשא ולשחק משחק שנתיים קודם אבל ב1080p ב30fps זה לא אנחנו. ודבר שלישי, הגישה הזאת ״ששחקני המחשב ידעו מה זה בלעדי של סוני״ היא מוזרה. כלומר, אתה באמת חושב שגיימרים עם 3080RTX לא יודעים מה זה GOW או TLOU2? הם לא רואים טריילרים? באים לבתים של חברים? צופים בסרטוני יוטיוב?

אז אני לא בטוח איך בלהוריד לפס בלעדיים איכשהו המכירות יגדלו. להפך, הבלעדיות היא מה שעושה את הפלייסטיישן. אם המשחקים של סוני היו זמינים באקסבוקס הפס לא הייתה דורסת את אקסבוקס.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמית

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 פברואר 2021, 11:50

מה שקיאו אומר רק מחזק את הטענה שלי שסוני לא סתם משחררת משחקי צד א׳ שלה על הפיסי,המניע שלה בסופו של יום הוא עדיין לדחוף עוד יחידות של פס5 דרכם down the road,ולכן השיחרורים על הפיסי יהיו מאוד ממוקדי המשכי פס5,המשחקים הבאים של סוני אחרי DG יוכיחו או יפריכו את ההנחה הזו מבחינתי.
אם השיחרורים האלה עושים נזק או לא? אני לא יודע,זה מסוג הנתונים שאני מניח שהרואי חשבון בפלייסטיישן יהיו מאןד עירניים לגביהם,אבל זה עדיין מרגיש מוקדם מדי לקבוע משהו לכאן או לכאן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 12:09

DrKeo כתב::) כן, מיקרוסופט ממש חייבת שמשחקי בת׳זדה יצאו לפס5 כדי ששחקני הפס5 יוכלו סופסוף לנסות את המשחקים האלה שהם בחיים לא שמעו עליהם ולא שחקו בהם כמו סדרת ES, סדרת דום או דיסהונורד. כלומר, סופסוף שחקני פלייסטיישן יוכלו להנות ממשחק דום, איזה יופי :roll:

אם כל משחק פס4 היה יוצא למחשב, סוני היו מאבדים הרבה מכירות פס4/5. אני לא הייתי קונה, לאסקין לא היה קונה ויש עוד המון אנשים על ה-PC שלא היו קונים פס5. בעצם אפילו יותר מזה, אם הPC מריץ את כל הבלעדיים של הPC, את כל הבלעדיים של האקסבוקס ואת כל הבלעדיים של הפס5 אז כל מה שסוני עושה פה זה מעלה את הvalue של מחשב גיימינג. כלומר, מחשב גיימינג עולה 1300$? בטח, אבל כשהוא מחליף בהצלחה פס5, XSX והוא גם PC גיימינג חזק משתיהן ועם מבחר גדול יותר אז כל מה שסוני תעשה פה זה לדחוף את שוק הגיימרים לכיוון הpc.

לשחרר הכל למחשב זאת טועת גדולה. דבר ראשון גיימרים של PC רגילים לחכות לפורטים, לפעמים זה לוקח שנים, כבר התרגלנו. דבר שני גרסאות המחשב בדרך כלל כל כך הרבה יותר טובות כך שאפילו אם היה לי פס4, יש מצב לא רע שהייתי מחכה שנתיים שGOW יצא למחשב בשביל לשחק אותו בהגדרות גבוהות יותר ב144fps, בדיוק כמו שעשיתי עם DS. אנחנו עם מתנשא ולשחק משחק שנתיים קודם אבל ב1080p ב30fps זה לא אנחנו. ודבר שלישי, הגישה הזאת ״ששחקני המחשב ידעו מה זה בלעדי של סוני״ היא מוזרה. כלומר, אתה באמת חושב שגיימרים עם 3080RTX לא יודעים מה זה GOW או TLOU2? הם לא רואים טריילרים? באים לבתים של חברים? צופים בסרטוני יוטיוב?

אז אני לא בטוח איך בלהוריד לפס בלעדיים איכשהו המכירות יגדלו. להפך, הבלעדיות היא מה שעושה את הפלייסטיישן. אם המשחקים של סוני היו זמינים באקסבוקס הפס לא הייתה דורסת את אקסבוקס.

אבל לאסקין לפעמים לא קונה גם שהדברים נשארים אקסקלוסיבים :)

נדב איך זה שTLOU2 יגיע אולי ב2027 (במקרה הטוב) לפיסי יפגע בפס5 שקנית. האקסקלוסיבים לפס5 שאתה עומד לקבל לא יגיעו עד 2028 במקרה הטוב לפיסי, אז למי איכפת מכמה משחקי PS4.

אני מדגיש אני לא מזלזל בספריה המעולה של הפס4 להפך היא שוברת את רוב המשחקים בדור הקודם והיא לחלוטין תהיה שווה משחק גם ב2050 אבל משחקי פס4 לא אמורים להיות המנה העיקרית של הפס5, משחקי הפס5 צריכים להיות המנה העיקרית של הפס5 וכשאלה יגיעו לPC תוכל כבר לשחק משחקי PS6 אתה באמת בעניין של לחכות כל פעם לסוף דור אצל סוני בשביל לשחק באקסקלוסיבים של דור קודם על הPC ?

סוניק 3 הגיע לPC ב97 3 שנים אחרי שיצא למגה דרייב שהמגה דרייב כבר היתה קונסולה מתה, איך זה פגע בסגה או בסאטורן? זה לא פגע סה'כ משך שחקני פיסי שלא התעניינו במגה דרייב בכלל כשהיא היתה חיה ורלוונטית :)

איזה בעיה יש בכלל בלהביא פורטים של קונסולה מתה לPC ? :) כאילו כן אתם אולי מייצגים אחוז מסוים אני לא מבטל את זה.

אבל רוב שחקני הPC שרצו לשחק בGOW וDG והוריזן וכו' כבר קנו פרו בשביל לעשות את זה... הפורטים של משחקי הPS4 מיועדים לאנשים שלא יקנו PS5 בשום הון שבעולם ויש המון כאלה.

ואני לא יכול להחליט לך מה אתה אבל אני לא מבין איך אתה נופל למשבצת של אנשים שלא יקנו קונסולות מעולם.

כשאתה נינטנדו מגיל 0 והיה לך N64 ופס2 ואתה גיימר הארדקור שקונה טכנולוגיה שהיא חדשה, וכנראה תעוף על הטכנולוגיות החדשות של הדוורת הבאים.
כאילו שוב, חלילה אתה יודע מה אתה הרבה יותר ממני... אבל כאילו.. מההיכרות שלי איתך... באמת יהיה לך כוח לחכות לאקסקלוסיבים של PS4 שיגיעו לPC ב2024.
או אקסקלוסיבים של PS5 שיגיעו ב2029 ? זה כמעט עשור מהיום אחי :)

לגבי בטסדה. נדב TES6 הוא אולי לא מיינקראפט אחי אבל מה כן מיינקראפט? TES5 מכר לבד 6M על הPS3 כשהוא שבור מהתחת בבאגים.
כאילו רק בשביל לשים דברים בפרופורציה, זה יותר ממה שGOT מכר על הפס4 נכון לעכשיו. וזה יותר ממה שTES3 מכר כל החיים שלו.
למה שהם יוותרו על זה?

זה התאבדותי לגמרי אם הייתי הCEO במייקרוסופט לעולם לא הייתי מאשר דבר כזה. אחי אתה שוכח מה יקרה לאנשים בפס5 שהם יראו את TES6 בלעדיי שנתיים
(או יותר לך דע) לSeries X ולפיסי? הם יתפוצצו, שנתיים זה מספיק זמן לשבור כמה אנשים שיעברו לאקסבוקס או ירכשו אותה כקונסולה שניה.

כאילו תראה מה קרה לניר אוטומטה אחרי שנה וחצי של אקסקלוסיביות בPS4. הוא שבר שיאי מכירות על הONE בחודש היציאה שלו, הוא עדיין זכור כמשחק PS4 בראש ובראשונה והוא תרם לפלטפורמה רק שעכשיו הוא זמין גם לאנשים אחרים.

מה הקהל של סוני שאוהב משחקי TPS סינמטי, לא יעוף על אינדיאנה ג'ונס? אתה לא תראה הרים של פאנבוייז פס5 בכיינים מתחננים לפורט לפס5? זה לא יעשה בוסט לבוקס? ואחרי שספנסר ירגיש שהמשחק היה בלעדי מספיק זמן אפשר יהיה לשחרר אותו לקהל רעב וצמא על PS5 :)

ובוא נתחום את הדיון בשנים נדב. אתה מדבר על מצב שכל משחק PS5 מגיע לPC תוך שנתיים מיציאתו? זה לא יקרה. משחקי PS5 הם חד וחלק לא יהיו בתמונה על הפיסי בדור הזה (אלא אם כן הם קרוס ג'ן עם הפס4 ואז הם לא משחקי פס5 אמייתים)

אז אוקיי קהל הPC רגיל לחכות, מסכים איתך ומקבל.אבל לחכות 5-7-8 שנים למשחקים הגדולים? לחכות כל הזמן לסוף דור? איזה גיימר יחכה לסוף דור בשביל לשחק באקסקלוסיבים רק אלה שבחיים לא יגעו בקונסולות עם מקל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמית

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 12:26

Uncle Pey'j כתב:מה שקיאו אומר רק מחזק את הטענה שלי שסוני לא סתם משחררת משחקי צד א׳ שלה על הפיסי,המניע שלה בסופו של יום הוא עדיין לדחוף עוד יחידות של פס5 דרכם down the road,ולכן השיחרורים על הפיסי יהיו מאוד ממוקדי המשכי פס5,המשחקים הבאים של סוני אחרי DG יוכיחו או יפריכו את ההנחה הזו מבחינתי.
אם השיחרורים האלה עושים נזק או לא? אני לא יודע,זה מסוג הנתונים שאני מניח שהרואי חשבון בפלייסטיישן יהיו מאןד עירניים לגביהם,אבל זה עדיין מרגיש מוקדם מדי לקבוע משהו לכאן או לכאן.

שוב, אין שום סתירה בין זה שהם מתכננים המשכים למשחקים האלה לפס5 (מן הסתם משחקים שהצליחו כלכלית יקבלו המשכים ופורטים) לבין זה שגם בין משחקים מצליחים כלכלית יש מדרג מסוים ויש אינטרס לשמור את התותחים הכבדים (GOW TLOU2 ) למועד ממש מאוחר :) אבל נראה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2021, 17:22

איך מחכים 8 שנים? הורייזן יצא אחרי 3 וחצי שנים, DAYS GONE מגיע אחרי שנתיים וחצי. זה 8 שנים? מאיפה אתה מביא את המספרים הללו?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2021, 17:27

כן אבל היה מעבר של דור ככה שנגיד משחקים שיוצאים ב-2021 לכאורה לא אמורים להגיע לפני 2028 בערך, למחשב.
העניין הוא שרוב המשחקים הכי טובים של הדור תמיד מגיעים בשליש האחרון של חיי הקונסולה אז כנראה שבאמת לא יהיה צריך לחכות הרבה זמן כדי שאלו יגיעו למחשב, כמובן בתנאי שסוני באמת תמשיך עם הגישה הזו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 פברואר 2021, 17:33

היום יצא לי ליראות ps5 בקופסא בחנות
אומנם רק גרסה דיגיטלית ,שאלתי את המוכר עם הם מוכרים במחיר הרישמי
הוא אמר לי שעם היו מוכרים במחיר הרישמי ,הוא בעצמו היה קונה 4
המשכתי ללכת ,גם ככה אני רוצה גרסת בלו רי ,אבל במחיר הרישמי
גם ככה 2500 שקל ,זה יקר משמעותית מ500 דולר ,אז לשלם הרבה יותר מזה ? למה ? ,הרבה מהיתרון של קונסולה הולך ככה
אני יחכה עד שיגמר המחסור העולמי ,xsx כבר השגתי במחיר הרישמי

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 17:35

DrKeo כתב:איך מחכים 8 שנים? הורייזן יצא אחרי 3 וחצי שנים, DAYS GONE מגיע אחרי שנתיים וחצי. זה 8 שנים? מאיפה אתה מביא את המספרים הללו?

מה נדב אחי שני משחקי פרווה מעידים על האסטרטגיה הכללית?
אני חותם על זה ששום בלעדי של הפס5 לא יגיע בדור הזה לפיסי כי ראיין אמר חד משמעית שמדובר בפורטים מהפס4 בדרך.

מה זה משנה שהם בני שנתיים אחי? זו קונסולה מתה. הלכה לעולמה.

אני מנסה להגיד שבואו נשמור את הלפידים שלנו למקרה שאקסקלוסיבי לפס5 הקונסולה החיה והחשובה זאת שבאור הזרקורים .. יקבל פורט לפיסי כשהיא חיה.

כן ... אם משחק פס5 אמיתי יקבל פורט לפיסי שהיא קונסולה חיה אני גמרתי עם סוני... אבל לא יקרה..:)

ואפילו משחקי הפס4 הגדולים יקח להם זמן.
אז לדעתך TLOU 2 מגיע ב2022/2023 לפיסי? אוקיי אני אומר 2027 וזה שבע שנים מהיציאה:)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 17:49

Laskin כתב:כן אבל היה מעבר של דור ככה שנגיד משחקים שיוצאים ב-2021 לכאורה לא אמורים להגיע לפני 2028 בערך, למחשב.
העניין הוא שרוב המשחקים הכי טובים של הדור תמיד מגיעים בשליש האחרון של חיי הקונסולה אז כנראה שבאמת לא יהיה צריך לחכות הרבה זמן כדי שאלו יגיעו למחשב, כמובן בתנאי שסוני באמת תמשיך עם הגישה הזו.

השאלה היא אם זה באמת יהיה מצב שכל משחק מעכשיו יגיע אחרי שנתיים שלוש לפיסי ואני חושב שזה ממש לא המצב אחרת הייתי מגיב כמוכם או סביר להניח שהייתי מגיב בהיסטריה :)

לדעתי המשחקי "פרווה" הפושטים מגיעים ראשונים המעולים יגיעו לפיסי אחרונים.. אבל נראה מה יהיה עם TLOU2 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2021, 17:55

״פרווה״ שופטים לפי מכירות... הרי היוקרה שלו תלויה במכירות, ולכן הורייזון לא ״פרווה״ מבחינת סוני, הוא IP חשוב ביותר... ולדעתי העובדה שלא חיכו בכלל לראות מה קורה עם המכירות שלו אחרי שיוצא הפס5 - הוא לא סימן חיובי כל כך ומראה שאולי הם לא הולכים לחכות עד הדור הבא בכולם, אבל נחכה ונראה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 18:05

צודק.. הוא משחק גדול בקטע של מכירות אני לא יכול לקחת לו את זה אבל עדיין הוא פרווה ליד ספיידרמן GOW ומשחקי נוטידוג והוא גם רץ על המנוע של DS (או להפך.. סמנטיקה) אז בטח סופר דופר קל לעשות לו פורט ולכן היה מהראשונים.

נראה... אבל אם עכשיו כל משחק של סוני כולל פס5 מגיעים כל שנתיים שלוש... אז גמרתי עם סוני ועובר לפיסי.

אבל זה כל כך התאבדותי שרייאן יעשה את זה רק אם הוא רוצה להרוג את הפס5 :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2021, 18:26

הורייזן יצא כשהפס4 הייתה חיה, לא מתה. הוא יצא למחשב שלושה שבועות אחרי שיצא לפס4 GOT. אין לך שום בסיס על פי מה סוני מוציאה משחקים למחשב כי אנחנו פשוט לא יודעים. בנתיים המשחק הכי ישן שסוני הוציאה היה בן 3+ והם גם מוציאים עכשיו משחק בן 2+. אין לנו עוד דוגמאות אז אין לנו מושג מה החוקיות. אפשר להמציא אחת רנדומאלית, למשל להגיד שtlou2 יצא בגיל 8 או שמשחקים יצאו רק כשמתחלף דור, אבל זה סתם ניחוש לא מבוסס.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 פברואר 2021, 18:29

דווקא יש בסיס מסויים,שני המשחקים שסוני שיחררה עד כה שייכים ל-IPs חיים ולא רדומים כמו אינפמוס או אנצ'רטד,לאחד מהם כבר הוכרז המשך רשמי ולשני,בואו,כולם יודעים שבנד מפתחת המשך.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 18:50

DrKeo כתב:הורייזן יצא כשהפס4 הייתה חיה, לא מתה. הוא יצא למחשב שלושה שבועות אחרי שיצא לפס4 GOT. אין לך שום בסיס על פי מה סוני מוציאה משחקים למחשב כי אנחנו פשוט לא יודעים. בנתיים המשחק הכי ישן שסוני הוציאה היה בן 3+ והם גם מוציאים עכשיו משחק בן 2+. אין לנו עוד דוגמאות אז אין לנו מושג מה החוקיות. אפשר להמציא אחת רנדומאלית, למשל להגיד שtlou2 יצא בגיל 8 או שמשחקים יצאו רק כשמתחלף דור, אבל זה סתם ניחוש לא מבוסס.
TL

אבל נדב אחי זה לא נכון! :) מה זה אין בסיס? 2020 היא השנה שהפס4 הפכה לקונסולה מתה חד וחלק כי היורשת שלה יצאה ב2020 זהו. זה שהיתה לה שנה מדהימה והיא קיבלה משחקי פרידה כמו GOT וTLOU2 זה לא אומר שהיא לא מתה.
זה שDQ7 יצא ב2000 לפס1 לא אומר שהפס1 לא מתה ב2000..זה אומר שהיא פשוט קיבלה את המשחק כשהיא מתה כשהיא מתה והיורשת שלה הגיע באותה שנה להחליף אותה.

הוריזן יצא ב2020 למחשב בשנה שהקונסולה שלו מתה הלכה לעולמה וסוני מתחילה את עידן הפס5.

כולם ידעו שב2020 סוני תסגור את הפרק של הPS4 כקונסולה ראשית.

אז איך אתה יכול להגיד שאין פה משהו מבוסס?

ויותר מזה! ראיין בעצמו אמר אתמול "יש עוד בוחטה משחקי PS4 בדרך לפיסי" שים לב אחי, משחקי פס4 לא משחקי פס5. אז מה לא מבוסס פה? הבן אדם אומר מפורשות שמשחקי פס4 יגיעו בדרך והוא משמיט פס5 אז איך אנחנו יכולים להגיד שיש פה ניחוש לא מבוסס?

מה שפייג אומר על ההמשכים, הגיוני ואני חושב כמוהו אבל אני לא חושב שזה עומד בסתירה עם מה שאני אומר בכלל אלא אני חושב שהטיעון שלי ושלו משלימים אחד את השני.
כן יהיה המשך לDG זה לא סותר שיהיו פורטים כמו איינפמס וUncharted 4 שיגיעו (או הגיוני יותר קודם הUncharted קולקשן)
לא הגיוני שGOT וTLOU2 יגיעו בשנים הקרובות לPC כי יש להם עוד כל כך הרבה למכור על הפס5 במיוחד GOT.. וסביר להניח שפורט של TLOU1 לפיסי יצטרך להגיע הרבה לפני TLOU2 בשביל לבנות קהל בכלל להמשך.

ושוב לא ברור לי איך אתה יכול להגיד שמדובר בדברים לא מבוססים הרי ראיין מסייג את דבריו ואומר שמשחקי פס4 בדרך לא פס5 אז הוא מראש אומר לנו לא לצפות למשחקי פס5 בדור הזה על הפיסי.

אין יותר מבוסס ממה שכתבתי פה :) ניחוש זה כשאתה מבסס מהלב בלי שום אחיזה בכלום, פה אלה דברים של הבחור הכי בכיר בעניין. (ראיין)
יודע מתי תראה משחקי PS5 על הפיסי, נכון כשיהיה כבר פס6 בחנויות... ואני לא מבין מה הבעיה בזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2021, 19:03

זה מה שנקרא ראיות נסיבתיות. זה כמו להגיד שחיסון לקורונה בישראל גורם לזקנה כי סטטיסטית רוב המחוסנים בישראל זקנים. אין עדין משחקי פס5 בשוק. יצא עד היום משחק פס5 אחד בודד והוא רק בן שלושה חודשים, אז כל מה שקיים לסוני במחסנית הם משחקי פס4. אם סוני הייתה רוצה להוציא רק משחקים בני חצי עשור ומעלה, היא יכלה לעשות את זה, יש לה את BB, אינפמס, אנצ'רטד 4, האורדר, GT סופרטס (יוצא לו המשך בקרוב!) ועוד כל מני משחקים שיצאו לפני חצי עשור ודרומה. אבל הם לא עושים את זה.

אז כנראה שאין לנו כרגע בסיס לחוקיות. אני יכול להביא לכם חוקיות אחרת לגמרי, גם DG וגם HZD רצים על מנוע שעבר פורט למחשב. דצימה קבל המרה למחשב בשביל DS ו-DG רץ על UE4. איך זה בשביל ראיות נסיביות? סוני מוציאה למחשב רק משחקים שהמנוע שלהם רץ על המחשב כי זה קל. איך זה בשביל חוקיות רנדומאלית ממידע חסר?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 19:46

DrKeo כתב:זה מה שנקרא ראיות נסיבתיות. זה כמו להגיד שחיסון לקורונה בישראל גורם לזקנה כי סטטיסטית רוב המחוסנים בישראל זקנים. אין עדין משחקי פס5 בשוק. יצא עד היום משחק פס5 אחד בודד והוא רק בן שלושה חודשים, אז כל מה שקיים לסוני במחסנית הם משחקי פס4. אם סוני הייתה רוצה להוציא רק משחקים בני חצי עשור ומעלה, היא יכלה לעשות את זה, יש לה את BB, אינפמס, אנצ'רטד 4, האורדר, GT סופרטס (יוצא לו המשך בקרוב!) ועוד כל מני משחקים שיצאו לפני חצי עשור ודרומה. אבל הם לא עושים את זה.

אז כנראה שאין לנו כרגע בסיס לחוקיות. אני יכול להביא לכם חוקיות אחרת לגמרי, גם DG וגם HZD רצים על מנוע שעבר פורט למחשב. דצימה קבל המרה למחשב בשביל DS ו-DG רץ על UE4. איך זה בשביל ראיות נסיביות? סוני מוציאה למחשב רק משחקים שהמנוע שלהם רץ על המחשב כי זה קל. איך זה בשביל חוקיות רנדומאלית ממידע חסר?

אבל יש את ראיין שאומר שרק משחקי פס4 יגיעו! :) מה הוא לא יודע שהוא השמיט פס5, זה במקרה? האיש גאון נדב הוא יודע בדיוק למה הוא מתכוון.

BB יגיע וכבר שמענו כבר שנים על פורט, אנצ'רטד 4 יגיע... לא יודע למה יש לך ספק, הם קודם יוציאו את המשחקים ה"פחות נחשבים" כמו שהם הוציאו את הוריזן וDG ואז את הגדולים יותר.

כאילו, אם אני לא אקרא לעומק את הדברים של ראיין, ואחכה לאינסידרים/הכרזות/הדלפות.. אז אני אשאר עם הרבה פחות מידע לעבוד איתו...

אם אני אקרא את ההודעה בface value אז כן אני יכול להיות ציני ולהגיד שזה סתם PR אבל אם אני אקרא אותה לעומק ראיין הפיל פה את כל האסטרטגיה שלו עם הפורטים, והוא עשה את זה בכוונה.

אם היה רוצה להגיד שמשחקי PS5 יגיעו היה מזכיר אותו כחלק מההכרזה.

אז כן נכון כרגע, אין לו משחקי פס5 לדבר עליהם במיוחד, אבל עדיין יכל לדבר על R&C החדש, יכל לדבר על returnal אין לו כוונה לדבר על פס5 כי המשחקים שלו מחוץ לתמונה.

אז כן ברור, אפשר יהיה להגיד לי עוד כמה שנים "גלאס סתם חירטטת כלום לא קרה" :) ואין לי בעיה בכלל שנחגוג על ההודעות האלה אם הכל יתגלה כבולשיט :lol:.
אבל כאילו לדעתי? אם לא נסתכל לעומק על הדברים של ראיין אז נשארים באפלה לגבי הרבה דברים כשהוא בעצם מניח את התשובות על מגש של כסף.

אין לו אינטרס שאנשים יתחילו לצפות למשחקי PS5 לPC עד שהדור מסתיים... הוא רוצה שתקנה משחקים באקוסיסטם שלו, לא בסטים.

אבל אני יודע כבר שתחזיר את הכדור למגרש שלי ב"כן גלאס, אז למה שבטסדה תוציא לPS5 " אולי אתה צודק ואני טועה לגבי בטסדה. אולי אני טועה גם כאן, ואתה זה שצודק גם כאן.

אבל אם אני רוצה שה"ניחוש" שלי יהיה מבוסס על משהו מציאותי אני חייב לבסס אותו על מה שאמרו הבכירים וכרגע זה מה שראיין אומר שמשחקי פס5 על הפיסי לא על הפרק.

זה כמו שאתה רוצה לפרש תנך... אתה יכול להביא איזה פירוש שבא לך ואיזה אג'נדה שבא לך אבל זה חייב להיות מבוסס על הטקסט ולהיתמך על ידי הטקסט אותו דבר גם כאן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 פברואר 2021, 20:00

הויכוח הזה מיותר ,אנחנו לא באמת יודעים מה האסטרטגיה של סוני
אולי סוני רוצה לדחוף את שירות הסטרימינג שלה ,שכבר מזמן זמין לpc
בארצות נתמכות, ואולי כמו ms ,היא מריצה את הps5 כשלב בינים
עד שתוכל למשוך יותר לקוחות לשרות הסטרימינג ,זה תהליך שלוקח שנים ,לא דבר מהיום למחר
אבל תהליך שגורם לבילעדים למכור קונסולה ,להיות פחות חשובים
ולמרות הכל הps5 התחילה כל כך טוב במכירות ,כניראה סוני לא מפחדת יותר להוציא חלק מהמשחקים גם לpc
בכל מקרה במחיר הרישמי של הps5 ,אין אפשרות לבנות מחשב חדש
ואני מדגיש חדש ,שקרוב בכלל לכח של הps5

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2021, 20:59

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2021, 20:59

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 21:50

טוב הטריילר הזה היה אפי לגמרי :) והזכיר לי שאני עדיין צריך להגיע לthe lost legacy אני בטח אעשה את זה כשנדב יעשה את זה :)
הקונסולה הכי טובה בכל הזמנים אין אפס.returnal ממשיך להיראות אגדי, אני כבר יודע שהוא המשחק הראשון שאני משחק על הPS5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2021, 21:53

טוב נו, ויכוח מיותר. אין מספיק מידע לדעת מה בדיוק סוני עושה פה, אתה החלטת להמציא עלילה שלמה מסביב לזה, אני משער שגם לגבי זה נצטרך להמתין ולראות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 פברואר 2021, 23:03

וואו, אנשים פה מתעקשים לעשות סיפורים. לסוני יש בוחטה של הון תועפות של מיליונים של דולרים לעשות בשחרור משחקים על המחשב. סוף הסיפור. די כבר.
לא, 95% ממי שקונה פלייסטיישן לא יקנה מחשב. כי זה ציבור שרוצה את הפשטות של קונסולה. סוף הסיפור.

מנבאי השחורות אכלו את הכובע עם מיקרוסופט והם יאכלו את הכובע עם סוני.

השכל הישר גבר. זה מצב WIN-WIN-WIN לכולם. יום היסטורי בתעשייה, ואני רואה את סוני ממשיכים לפעול במישור הזה ולהביא יותר משחקים ובפחות זמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2021, 09:58

איך מיקרוסופט קשורה? מיקרוסופט עושה את זה כי חלונות זאת הפלטפורמה שלה. אני משער שהוצאת המשחקים של האקסבוקס למחשב הורידה את המכירות של האקסבוקס (למשל בערך חצי מהפורום הזה קנה 360 אבל לא קנה ארסבוקס מאז) אבל למיקרוסופט לא אכפת כי היא תומכת בפלטפורמה שלה וגם כך או כך עוד גיימרים בPC אונר עוד מנויים ל-GP.

סוני לעומת זאת? כן, עושים קצת יותר כסף על כמה עותקים במחשב ובו בזמן מפסידים יוזרים פוטנציאלים. יש סיבה למה סוני לא מוציאה הכל אלה רק כמה נבחרים. והאמת? גם הכמה נבחרים לא ברורים לי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 36 אורחים