נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 18 ספטמבר 2022, 14:12

יש מספיק משחקים מצוינים בPCVR וכמעט כל מה שייצא לPSVR2 יגיע לקווסט פרו, כך שאני באמת לא חושב שיש סיבה אחת טובה לקנות את הPSVR2 אלא אם ממש תרצה לשחק בטוריזמו ככה (ואני רוצה, אבל אמתין לגירסת מחשב, ואם לא אז לא נורא), או אם אתה ממש סומך על כך שסוני תספק לך מספיק חוויות בלעדיות שלא תוכל למצוא בשום מקום אחר, מה שכנראה לא יקרה, או לא יהיה שווה את זה, ולדעתי גם ככה סוני תפתח חנות במחשב ושם תוכל לשחק גם את אלו... ומישהו כבר ידאג שזה יעבוד עם כל קסדה :)
בכלל, לרכוש קסדה עם כבל זה נראה לי הזוי אחרי הקווסט 2 שקיים יותר משנתיים בשוק. אלא אם אין לך מחשב חזק, כמובן, ולא מתכוון לקנות בעתיד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ספטמבר 2022, 14:26

אני פשוט מחפש חווית plug & play, כזאת שהילד יסתדר איתה לבד. אני סומך על סוני שתספק כזאת, על אוקולוס פחות, בטח ובטח אם מדובר במשחק שמוזרם מהמחשב.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 ספטמבר 2022, 15:00

תראו בגלל שהpsvr2 מחיבת חיבור פיזי ,זה מאוד מוריד מהעניין
זה אולי יותר יציב חיבור פיזי ,אבל למי שאין מספיק מרחב לזה
ולי אין ,זה מאוד מעצבן

באלחוטי אפשר ללכת כמה מטר ,ליצר סביבת vr במקום פנוי
ברגע שקסדה מחוברת למחשב / קונסולה זה מאוד מגביל
אולי אפשרי לא יודע ,שבעתיד סוני תוציא דונגל שמאפשר חיבור אלחוטי
סך הכל לא צריך לזה להתחבר לראוטר ,רק כרטיס אלחוטי בדונגל
כרטיס אלחוטי בקסדה

אבל לזה צריך בטריה בקסדה וכרטיס בקסדה עצמה
ולא ברור שסוני תשיק ככה את הקסדה

במקרה שלא ,אז זה כבר תוסף חיצוני שיכלול בטריה
ו2 דונגלים ,אחד לקונסולה אחד לקסדה

לא יודע עם זה קיים בתקן usb c כבר
אבל מנחש שצד שלישי ,בגלל שהקסדה צפויה למכור מיליונים
יעשו את זה במידה והתקן usb c אלחוטי מהיר מספיק קיים

זה לעקוף את סוני לגמרי ,הps5 והקסדה " יחשבו " שהחיבור
Usb c ,אז לא צריך אישור של סוני לדבר כזה
אבל זה מסורבל

זה בטריה שמעבירה חשמל כמו usb c
וכרטיס רשת שמתחבר לדונגל בהתקן העברת המידע של usb c

ושוב לא יודע עם כרגע קיים ,בתאוריה זה אפשרי
כבר יצרו לפני כמה שנים hdmi אלחוטי
אז תאורטית אפשרי usb c אלחוטי

וכן למי שיש,מחשב ,אוקולוסט קווסט פרו כניראה יהיה עדיף
במקרה שימשיכו לאפשר חיבור אלחוטי למחשב

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ספטמבר 2022, 15:18

DrKeo כתב:אני פשוט מחפש חווית plug & play, כזאת שהילד יסתדר איתה לבד. אני סומך על סוני שתספק כזאת, על אוקולוס פחות, בטח ובטח אם מדובר במשחק שמוזרם מהמחשב.

חוסר הנוחות הרגעי הזה, שמצריך אותך כדי לתפעל - בעיניי לא שווה את הירידה בשאר הפרמטרים, ובלי שום קשר זו חוויה שרוב הזמן גם ככה תרצה להיות שם כדי להשגיח.
חוץ מזה, חוויית המשתמש בקווסט סופר פשוטה ואינטואיטיבית, ואפילו לא מצריכה plug כדי להגיע לplay :) והאמת היא שרוב המשחקים בקווסט הרבה יותר מתאימים לילדים מאשר משחקי קונסולה, אני משוכנע שיהנה הרבה יותר מחוויות מזדמנות ומשחקי קצב מאשר למשל משהו כמו אלכס.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 ספטמבר 2022, 22:37

bling כתב:קאז אתה צריך לעבור שוב על העניין של מה זה קפיצות דוריות כי משום מה לא נראה שאתה קולט. בראש שלך שחקני PC כנראה חווים קפיצות דוריות פעמיים שלוש בכל דור של קונסולות כי הם מקבלים לא מעט פעמים שיפורים בסגנון שאתה מדבר עליו לאורך הדור.

ההגדרה שלך לקפיצה דורית אומנם מתיישבת עם מה שאנחנו רואים עד כה מהדור הזה אבל היא הגדרה נוראית שאני מקווה ורוצה להאמין שהתעשייה תצא ממנה ותחזור לשפיות בקרוב.

אתם שצריכים לעבור שוב על העניין של מה זה קפיצה דורית. כי קפיצה דורית לא מתבטאת רק בפירוט גרפי. אז עד שתגיע הקפיצה המרשימה בפירוט הגרפי, אני חי יופי עם תחילת דור שמהווה הארה של ממש מבחינת זמני טעינה, קצבי רענון, VRR, קוויק ריזום. וזה מגיע יחד עם אחלה משחקים בניגוד להתחלה של הדור הקודם.

DrKeo כתב:
לא אמרתי שלא יהיו מצבים לבחירה, שים לב שברוב משחקי הפס4 פרו יש בחירה בין מצבים ולרוב הם לא מצבי 60. אמרתי שרוב המשחקים יכוונו ל30, ואלה שיכוונו ל-30 לא יכילו מצב 60. אם כבר להפך, למשחקי 60 אולי יהיו מצבי 30ֶ ב4k טבעי. כלומר, אני בטוח שיהיו יותר משחקי 60 מהדור הקודם, אבל זה לא יהיה סטנדרט.

בנוגע לunlocked, אין סתירה בין זה שמשחק לא מסוגל להגיע ל60 למצב unlocked. גם משחק שמשחק בין 35 ל45 פריימים יכול להיות נהדר במצב unlocked.

ובנוגע לזה שאני לא מעריך את מה שהפס5 מביאה עד עכשיו, כן, אני לא מעריך את זה יותר מדי, אתה צודק. כי כל מה שהפס5 מביאה עד עכשיו אפשר לעשות בפאצ׳ קטן ומסכן. היא חומרה חבל על הזמן, אבל המפתחים, אוי המפתחים. אתה מתלהב מרימאסטרים, מתוך הגדרה זה לא דור הבא, משחקי דור קודם בfps גבוה זה לא דור הבא, זה רימאסטר של משחק ישן.

הסתירה היא בגישה האבסולוטית שלך של משחק שמנצל חומרה ומכוון ל 30 FPS. אם יש מצב unlocked והמשחק מגיע בו ל 45 FPS אז המשחק לא מנצל את החומרה בצורה אבסולוטית כי יש headroom לא מנוצל בנעילה ל 30.

מעולם לא היה קל יותר, מעולם לא היה פשוט יותר, מעולם לא היה מתבקש יותר ומעולם לא היה משתלם יותר לתמוך ב 60 FPS במשחקי קונסולה. אני מאמין שנראה את זה מתבטא במשחקים. בטח כאשר ספנסר לכל אורך הדרך התבטא בצורה כזו:
https://www.usgamer.net/articles/phil-s ... x-series-x

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2022, 12:11

Kazz כתב:אתם שצריכים לעבור שוב על העניין של מה זה קפיצה דורית. כי קפיצה דורית לא מתבטאת רק בפירוט גרפי. אז עד שתגיע הקפיצה המרשימה בפירוט הגרפי, אני חי יופי עם תחילת דור שמהווה הארה של ממש מבחינת זמני טעינה, קצבי רענון, VRR, קוויק ריזום. וזה מגיע יחד עם אחלה משחקים בניגוד להתחלה של הדור הקודם.

אתה צריך לעבור על העניין של מה זה קפיצה דורית. אני אתן לך רמז, זה לא קצב פריימים, לא QOL ולא רזולוציה. הסטנדרטים שלך ממש אבל ממש נמוכים, ואתה לגמרי לא מבין מה זאת קפיצה דורית. גרסת PC של משחק קונסולה עתיקה זה לא דור הבא, מתוך הגדרה.

וגם שחרר את הנרטיב שבדור הזה יש אחלה משחקים ובקודם חרא. אולי זה היה נכון בחצי שנה הראשונה של הפס5, זה כבר לא נכון מזמן. בזמן הזה בדור הקודם הוויצ׳ר 3, בטמן, BB, וולפנשטיין, MGS5, Alien Isolation, ROTTR, MKX, Battelfront וכו׳ כבר מזמן יצאו. לא כולם בלעדיים לדור הבא, אבל רוב המשחקים כבר היו בלעדיים לדור הבא בשלב הזה, וכמובן לא ציינתי ערימות של בלעדיים לדור הבא שפוצצו ראשים כמו האורדר. איך השנתיים האחרונות יותר טובות מזה? אפשר להתווכח על טעם ולהגיד שהטופ של השנתיים האחרונות יותר טוב מהטופ של השנתיים ההן,לדעתי למשל אף משחק שיצא בשנתיים האחרונות לא מתקרב לבטמן ולווצ׳ר 3, אבל מה שבטוח הוא שאפשר להפסיק את הנרטיב שהשנתיים הראשונות של הפס5 טובות משל הפס4 כי הן לכל היותר באותה רמה רק ששכחו לתת לנו חווית דור הבא. אל תבלבל בין החצי שנה הראשונה של הפס5 לשנתיים הראשונות, כי אנחנו כבר בפאקינג קו השנתיים.

ועוד משהו, אל תשכח שעוד מעט אנחנו מגיעים כבר לתקופת אנצ׳רטד 4, אנחנו רק 7.5 חודשים מהיציאה שלו בהקבלה ל-timeline של הפס4. ועוד שלושה חודשים אנחנו כבר ב״2016״ של הפס5! פאקינג 2016 ועדין אין AAA אמיתי לדור הבא! יש לך לנו את זה ביותר עצוב? כלומר, עוד לפני שנה היה לך סיכוי בויכוח הזה, אבל אנחנו כבר נכנסים ל-2016 של הפס5, איך זה נראה לך סביר?

Kazz כתב:הסתירה היא בגישה האבסולוטית שלך של משחק שמנצל חומרה ומכוון ל 30 FPS. אם יש מצב unlocked והמשחק מגיע בו ל 45 FPS אז המשחק לא מנצל את החומרה בצורה אבסולוטית כי יש headroom לא מנוצל בנעילה ל 30.

מעולם לא היה קל יותר, מעולם לא היה פשוט יותר, מעולם לא היה מתבקש יותר ומעולם לא היה משתלם יותר לתמוך ב 60 FPS במשחקי קונסולה. אני מאמין שנראה את זה מתבטא במשחקים. בטח כאשר ספנסר לכל אורך הדרך התבטא בצורה כזו:
https://www.usgamer.net/articles/phil-s ... x-series-x

מה שאתה אומר הוא שטויות בכל כך הרבה רמות. דבר ראשון משחקי unlocked יש בקונסולות כבר עשורים, זה לא דבר חדש. דבר שני, כל משחק שרץ ב-30 מן הסתם רץ מהר יותר מאחורי הקלעים אחרת הוא לא היה מצליח להחזיק 30 קבוע ברגעי הלחץ. אבל זה גם אומר שברגעי הלחץ המשחקים האלה לא יכולים להחזיק 40 כך שרוב המשחקים שרצים ב-30 לא יכולים לרוץ ב-40, ראצ׳ט רץ כל כך בקלות ב-40 כי הוא לא מנצל את הפס5 בשיט אז אל תצפה שכל משחק פתאום יהיה עם מצב 40. וכמובן שאף מפתחת לא תכוון ל-40 כמטרה הראשית שלה כי יש רק לאיזה 1% מהגיימרים טלביזיה שתומכת במצב 40.

ובנוגע ל-unlocked, הפס5 לא מסוגלת לעשות VRR מתחת ל-48fps. כלומר רק משחקים מאוד ספציפים יוכלו להנות ממצב 40 או ממצב VRR unlocked ואלה משחקים שממילא רצים בסביבות ה-50fps ובמקרה של unlocked משחקים שמשפשפים אתה ה-60 כי כל נפילה מתחת ל-48 תגמגם ותקרע את המסך על הפס5.

הדור הזה לא שונה מאחרים. יהיו משחקי 60, יהיו משחקי 30, יהיו משחקים עם מצב unlocked ויהיו משחקים עם מצב 40. הכל יהיה, אבל הסיבה שיש לך היום כמעט בכל משחק מצב 60 היא שהמשחקים הם משחקי פס4 שרצים על חומרה הרבה יותר חזקה. אנחנו חיים בסוג של שקר עכשיו, שלב ביניים מוזר של קרוס ג׳ן מעפן. כשמשחקים יפותחו לדור הזה בלעדית, תראה את מצב 60 מתחיל להעלם חוץ מאשר במשחקים שמכוונים ל-60. בהחלט יכול להיות שיהיו יותר משחקי 60 בדור הזה כי הפעם יש CPU נורמאלי, אבל אל תחיה בסרט שמשחקי AAA ענקיים שמכוונים לגיימפליי מתקדם וספקטאקל ירוצו כולם ב-60 פתאום כאילו הגענו לשלב שבו יש אינסוף GPU ו-CPU בקונסולות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ספטמבר 2022, 13:09

קאז במקומך לא הייתי מסתמך על דבריו של ספנסר כאיזושהי אינדקציה למה יתרחש בעתיד. ספנסר תמיד טוען מה שנוח לו באותו הרגע. כרגע נוח לו לטעון שיהיו משחקי 60FPS כי זה המצב של הקונסולה שלו כרגע עם הקרוס ג'ן. כשנעבור ל30FPS הוא יטען שהאיכות הגרפית הכי חשובה וכו'.

ממש כמו שהוא טען שהוא לא הולך לנעולם את המשחקים של בטסדה מהפלייסטישן ואחכ' טען שהוא לא מחוייב להוציא משחקים על הפלייסטישן כשזה השתלם לו
(הבלעדיות של סטארפיילד)

הוא בחור חביב והכל ספנסר, אבל הוא לא איזה משהו להסתמך עליו.

קאז, קשה להתעלם מזה שכל הטיעונים שלך נשענים על קנה רצוץ. 40FPS זה לא הבדל רציני בהרגשה מ30FPS וזה לא קרוב בכלל ל60FPS כל מי שתתן לו 40FPS נעול יידע שזה לא 60FPS.

ואם מה שאתה מציע זה מצב vsync off שיקפיץ את המשחקים תמידית בין 45 ל60FPS אז אף אחד כמעט לא יתלהב מהאופציה הזו ש60FPS יורד ל45FPS וחוזר חלילה זה ממש מורגש ומדובר בחוויה ממש לא חלקה.

התסריט היחיד שבו הPS5 יכול להחזיק 60FPS לכל אורך הדור, זה אם פתאום כולם יחליטו באופן דמיוני שכולם ננעלים על 1080P כל הדור בלי RT רק ככה אתה תראה את הפס5 סוחבת 60FPS נעול כל הדור, ברור לכולנו שזה תרחיש הזוי שלא יקרה לעולם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2022, 13:35

זה שספנסר בהליך היח״ץ שנה לפני שה-XSX יצאה אמר שהם רוצים ללכת על 60/4K כסוג של מטרה לקונסולה זה נורא חמוד, אבל זה יח״ץ. בנתיים הם הציגו ארבעה משחקי דור הבא על מלא:
- פורצה 8
- הלבלייד 2
- flight simulator
- סטארפילד

כמה מהם 60fps? רק פורצה, וכמובן שכל משחק פורצה אי פעם היה 60 והצוות הזה ימשיך לכוון ל-60 כי זה סימולצית מכוניות.

בגלל שלא יהיה שינוי רזולוציה בדור הזה כמו שבאמצע הדור הקודם 4K התחיל להשתרש, אני משער שזאת תהיה המטרה של קונסולות הפרו - אותו משחק רק ב-60fps. ואם קונסולות הפרו יצאו באותו מחזור כמו בדור הקודם אז יש מצב שאנחנו שנה או שנתיים מהקונסולות פרו, כשמשחקי דור הבא רק יתחילו לצאת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ספטמבר 2022, 15:29

כן הפרו יותר סביר שיוכל להחזיק 60FPS. עדיין קאז מתעלם מהעובדה הפשוטה שתיאורתית סוני ומייק הן לא שוטר, הן לא אומרות למפתחים כמה מותר להם לדחוף קונסולה, וכל עוד אתה לא מוציא משחק שבור כמו סייברפאנק על הPS4/ONE והמשחק לא קורס ולא מהווה נזק לחומרה, כל מפתח רשאי לדחוף את הטכנולוגיה כמה שבא לו, אז איך אפשר בכלל לדבר על איזשהו סטנדרט של 60FPS ? אם מותר לי בתור מפתח לכוון גם ל8K תיאורתית, אז אין שום סטנדרט.

הסטנדרט היחיד שסוני ומייק מחויבות אליו זה שימכרו לך משחק שמציג חווית משחק סבירה, מפה השמים הם הגבול וכל מפתחת עושה מה שישר בעיניה.
תיאורתית אם מפתח X ירצה לדחוף את הפס5 פרו לקצה על 30FPS ב720P מותר לו גם את זה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ספטמבר 2022, 17:19

יושידה מסקוור, אומר שנראה טריילר מפפ16 עוד חודש וחצי ככה ונשמע על תאריך היציאה אחרי זה. הייפ. אמן שזה יהיה חלק מתערוכה של סוני.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 ספטמבר 2022, 21:30

DrKeo כתב:אוקיי, אז העברנו את הנרטיב מזה ש-VASG עשו את הרימייק ולא נוטידוג, לזה שכן עבדו על המשחק עשרות עובדי נוטידוג פשוט נוטידוג הייתה מפוצצת במאות אנשים שעשו יוגה וצבעו בצבעי אצבע אז למזלנו מצאו להם מה לעשות?

זה מכלתחילה היה הנרטיב. זוכר את המילה "רוב העבודה"?
עיקר העבודה ברימייק כזה זה לעשות פורטינג של המנוע (מה שמתכנתים בנוטי דוג עשו מההתחלה, גם כשהרימיקי היה בהובלה של vasg) ולבנות מחדש את כל המודלים והאנימציות - עבודה שהיא הרבה הרבה הרבה יותר labor intensive ומאד סיזיפית, בה היו מעורבים בעיקר עובדים של vasg לאורך שנים. זה לא משחק חדש שיושב בפריפרודקשן שנתיים - על רימייק כזה כבר כמעט מהיום הראשון של הפיתוח זורקים את שעות האדם של הממדלים והאנימטורים שלך, כי אתה יודע בדיוק מה הם כולים לעשות לאורך כל תקופת ההפקה של המשחק.

DrKeo כתב: מזל שהיה את הרימייק למלא את הזמן שלהם, חס ושלום שלא יעבדו על משהו חסר ערך כמו הרחבה ל-TLOU סטייל TLL כמו שהם עשו כשהם סיימו לעבוד על אנצ׳רטד 4 או כל פרוייקט אחר שאשכרה היה מעניין אותנו.

נראה לי שאתה עדיין לא מבין שזה עובד הפוך: בטח שיכל להיות נחמד אם היו עושים הרחבה שמעניינת אותנו, אבל וואלה - כל הקטע שהם לא תכננו אחת כזו מספיק מראש (וכמו שזה נראה עכשיו, גם לא בדיעבד) בשביל שלאנשים שסיימו לעבוד על משחק בהיקף כזה יהיה עכשיו משהו לעשות באופן מיידי.
וגם אם היתה הרחבה כזו מתוכננת היטב מראש - היא בטח לא מצריכה צוות שמתקרב להיקף של המשחק הראשי.

בקיצור, אתה מתלונן שבגלל הרימייק הזה נוטי דוג לא טרחו לעשות לך הרחבת סינגל פלייר חדשה. אבל בפועל - כולל אפילו לפי המקור שאתה מזכיר בעצמך ואמר את זה בצורה מפורשת - הם קודם כל לא טרחו לעשות לך הרחבה, ורק אחר כך גילו שיש עובדים שאין להם מה לעשות ופרויקט של צוות אחר שהם יכולים להשתלט עליו.
אפילו אם הרימייק הזה היה נגנז ונזרק לפח, אתה לא היית מקבל את הפרק האבוד (זה שבו ג'ואל החליט לקחת הורמונים ולהזדהות בתור גאולה). היית מקבל אולי רק קיצוצים בנוטי דוג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2022, 10:31

swym כתב:זה מכלתחילה היה הנרטיב. זוכר את המילה "רוב העבודה"?
עיקר העבודה ברימייק כזה זה לעשות פורטינג של המנוע (מה שמתכנתים בנוטי דוג עשו מההתחלה, גם כשהרימיקי היה בהובלה של vasg) ולבנות מחדש את כל המודלים והאנימציות - עבודה שהיא הרבה הרבה הרבה יותר labor intensive ומאד סיזיפית, בה היו מעורבים בעיקר עובדים של vasg לאורך שנים. זה לא משחק חדש שיושב בפריפרודקשן שנתיים - על רימייק כזה כבר כמעט מהיום הראשון של הפיתוח זורקים את שעות האדם של הממדלים והאנימטורים שלך, כי אתה יודע בדיוק מה הם כולים לעשות לאורך כל תקופת ההפקה של המשחק.

רוב זמן הפיתוח של המשחק היה תחת הכנף של נוטידוג על פי שרייר (שנתיים), אז אם אתה טוען שvasg עבדו על רוב המשחק למרות שהמשחק היה פחות זמן בשליטה שלהם אז תצטרך להביא אסמכתא לטיעון הזה.

swym כתב:נראה לי שאתה עדיין לא מבין שזה עובד הפוך: בטח שיכל להיות נחמד אם היו עושים הרחבה שמעניינת אותנו, אבל וואלה - כל הקטע שהם לא תכננו אחת כזו מספיק מראש (וכמו שזה נראה עכשיו, גם לא בדיעבד) בשביל שלאנשים שסיימו לעבוד על משחק בהיקף כזה יהיה עכשיו משהו לעשות באופן מיידי.
וגם אם היתה הרחבה כזו מתוכננת היטב מראש - היא בטח לא מצריכה צוות שמתקרב להיקף של המשחק הראשי.

בקיצור, אתה מתלונן שבגלל הרימייק הזה נוטי דוג לא טרחו לעשות לך הרחבת סינגל פלייר חדשה. אבל בפועל - כולל אפילו לפי המקור שאתה מזכיר בעצמך ואמר את זה בצורה מפורשת - הם קודם כל לא טרחו לעשות לך הרחבה, ורק אחר כך גילו שיש עובדים שאין להם מה לעשות ופרויקט של צוות אחר שהם יכולים להשתלט עליו.
אפילו אם הרימייק הזה היה נגנז ונזרק לפח, אתה לא היית מקבל את הפרק האבוד (זה שבו ג'ואל החליט לקחת הורמונים ולהזדהות בתור גאולה). היית מקבל אולי רק קיצוצים בנוטי דוג.

הם עשו X שאף אחד לא באמת רצה במקום לעשות Y. מה זה הY הזה? לא ממש מעניין מה הוא יכל להיות, הוא יכל להיות כל דבר, מצידי זה בהחלט יכל להיות ג׳ואל שהולך לקחת הורמונים להזדהות בתור גאולה. כלומר, left behind היה לא רחוק מזה והוא היה מצויין.

כל הרעיון בחבילות הרחבה זה שלא צריך זמן pre-production, אפשר ישר לצלול פנימה. זאת הסיבה שTLL יצא שנה אחרי אנצ׳רטד 4, כי צוות שלם יכול לצלול פנימה ישר כי הכלים, החזון המערכות גיימפליי וכו׳ כבר מוכנים כולם. ואני גם לא נעול על חבילת הרחבה, יכלו גם לקחת את העשרות קראטיבים האלה ולתת להם שנתיים לבנות 5 אינדים מגניבים כמו שדאבל פיין עושה. אפשר לעשות המון דברים בשנתיים ו-50 אנשי צוות ברמת נוטידוג והרימייק הזה קרה במקומם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 ספטמבר 2022, 21:43

די נו, מה נוטי דוג לא יכלו לעשות שום משחק בגודל של חבילת הרחבה מ2020 עד 2022 ? עובדה שסאקר פאנץ שיחררו כזו.

גיא כנראה צודק בזה שמעולם לא היתה חבילת הרחבה כזו בתכנון בלי קשר לריימיק, ולכן טכנית שום דבר לא נגנב מאיתנו לטובת הריימיק כי מראש לא רצו לתת לנו שום דבר אחר, אבל הכעס של כולנו הוא בדיוק על זה שמישהו ראה לנכון לבזבז משאבים על ריימיק למשחק שכולנו שיחקנו מאשר על משהו חדש. לאף אחד לא באמת איכפת אם הריימיק כן גנב משאבים או לא, הכעס הוא על ההנהלה שהחליטה שריימיק כן שווה משאבים ומשחק חדש לא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2022, 21:53

לא הייתה חבילת הרחבה בתכנון כי מהיום שהם סיימו את TLOU2 כבר היה להם את הפרוייקט רימאסטר על הידיים. אם הרימאסטר הזה לא היה קיים, העובדים האלה לא היו יושבים ובוהים בתקרה והם גם לא היו מפוטרים כמו שגיא משום מה טען. אף אולפן AAA בסדר גודל והצלחה של נוטידוג לא מפטר עובדים לשנה ואז שוכר אותם מחדש. העובדים היו עושים משהו אחר, אף אחד לעולם לא ידע מה (אלה אם כן נוטידוג תגיד מתישהו), אבל הם בהחלט היו עושים משהו אחר.

נוטידוג יכלו לעשות חבילת הרחבה פשוט מטורפת ל-TLOU2 להתחשב בזה שעל זאת של אנצ׳רטד 4 עבד צוות בגודל דומה רק שנה אחת והרימאסטר יצא שנתיים אחרי TLOU2. אם TLL נעשה בשנה, רק דמיינו מה הם יכלו לעשות בשנתיים.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 ספטמבר 2022, 10:10

DrKeo כתב:כל הרעיון בחבילות הרחבה זה שלא צריך זמן pre-production, אפשר ישר לצלול פנימה. זאת הסיבה שTLL יצא שנה אחרי אנצ׳רטד 4, כי צוות שלם יכול לצלול פנימה ישר כי הכלים, החזון המערכות גיימפליי וכו׳ כבר מוכנים כולם. ואני גם לא נעול על חבילת הרחבה, יכלו גם לקחת את העשרות קראטיבים האלה ולתת להם שנתיים לבנות 5 אינדים מגניבים כמו שדאבל פיין עושה. אפשר לעשות המון דברים בשנתיים ו-50 אנשי צוות ברמת נוטידוג והרימייק הזה קרה במקומם.

על מה אתה מדבר? חבילות הרחבה, בטח כמו TLL צריכות את האמאמא של הפריפרודקשן. אתה באמת חושב שצוות של מאות אנשים מסיים משחק ועכשיו אומר לעצמו "בוא נעבוד עכשיו כולנו, סטודיו של מאות אנשים, במקביל על חבילת הרחבה. כשאין לנו עדיין שום הכוונה"? זה לא עובד ככה בעולם האמיתי.

האנשים שעושים קונספט ארט, והאנשים שבונים את התסריט, והאנשים שתופרים את התקציב ועושים את הקאסטינג - כל אלו צריכים להתחיל הרבה קודם בשביל שלכל שאר הסטודיו יהיה על מה לעבוד. ולרובם מתפנה חלק מהזמן הרבה לפני שהפרויקט המקורי נגמר.

איהפ האנשים האלו היו הפעם? חקלם אולי סתם היו תקועים בקורונה ורצו חופש אחרי כל הקראנצ', חלקם התבחבשו עם מצב המולטיפליר שהובטח ואז נדחה ואז הפך לפרויקט משלו, חלקם אולי עבדו על שלוש הרחבות אחרות, משחק ג'אק אנד דקסטר חדש, ואנצרטד VR - ופשוט כולן לא קיבלו מההנהלה גרינלייט להמשך. אין לך איך לדעת מה קרה בפועל.

הדבר היחידי שכן אמרו לך פה, זה שחלק מהסטודיו הגיע למצב שבו אין להם שום דבר בפייפליין לעבוד עליו *ורק בעקבות זה* סיפחו אותם לרימייקמאסטר שכבר היה בפיתוח שנתיים אצל VASG, שנוטי דוג פשוט לקחה עליו בעלות מאותה נקודה.

אבל זה לא שבאותו רגע אמרו לכל מאה+ עובדי VASG "זהו תפסיקו לעבוד עליו" אלא להיפך: אנימטורים שם המשיכו לטחון שעות נוספות ממש עד ההשקה של המשחק (כי כמו שלמדנו רק לאחרונה בעקבות הדליפה של רוקסטאר, מסתבר שגרפיקה זה לא הדבר הראשון שאתה סוגר במשחק). וזה גם לא שנוטי דוג אמרה "היי, אנחנו ממש רוצים עכשיו אנצרטד חמש והכל כבר היה מוכן, אבל נבטל אותו עכשיו כי הרימייק הזה יותר חשוב" - אתה פשוט הופך סיבה ותוצאה כאן.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 ספטמבר 2022, 19:26

DrKeo כתב:
אתה צריך לעבור על העניין של מה זה קפיצה דורית. אני אתן לך רמז, זה לא קצב פריימים, לא QOL ולא רזולוציה. הסטנדרטים שלך ממש אבל ממש נמוכים, ואתה לגמרי לא מבין מה זאת קפיצה דורית. גרסת PC של משחק קונסולה עתיקה זה לא דור הבא, מתוך הגדרה.

בוודאי שקצב פריימים זה חלק מקפיצה דורית. בוודאי שזמני טעינה זה חלק מקפיצה דורית. בוודאי שרזולוציה זה חלק מקפיצה דורית. מספיק עם גניבת הדעת הזו.
כמו שלשים SSD במחשב היה revelation, ככה זה גם בקונסולות. וכל הדברים האלה באים יחד עם קפיצה בפירוט הגרפי כמו בכל דור אחר.

DrKeo כתב:מה שאתה אומר הוא שטויות בכל כך הרבה רמות. דבר ראשון משחקי unlocked יש בקונסולות כבר עשורים, זה לא דבר חדש. דבר שני, כל משחק שרץ ב-30 מן הסתם רץ מהר יותר מאחורי הקלעים אחרת הוא לא היה מצליח להחזיק 30 קבוע ברגעי הלחץ. אבל זה גם אומר שברגעי הלחץ המשחקים האלה לא יכולים להחזיק 40 כך שרוב המשחקים שרצים ב-30 לא יכולים לרוץ ב-40, ראצ׳ט רץ כל כך בקלות ב-40 כי הוא לא מנצל את הפס5 בשיט אז אל תצפה שכל משחק פתאום יהיה עם מצב 40. וכמובן שאף מפתחת לא תכוון ל-40 כמטרה הראשית שלה כי יש רק לאיזה 1% מהגיימרים טלביזיה שתומכת במצב 40.

ובנוגע ל-unlocked, הפס5 לא מסוגלת לעשות VRR מתחת ל-48fps. כלומר רק משחקים מאוד ספציפים יוכלו להנות ממצב 40 או ממצב VRR unlocked ואלה משחקים שממילא רצים בסביבות ה-50fps ובמקרה של unlocked משחקים שמשפשפים אתה ה-60 כי כל נפילה מתחת ל-48 תגמגם ותקרע את המסך על הפס5.

הדור הזה לא שונה מאחרים. יהיו משחקי 60, יהיו משחקי 30, יהיו משחקים עם מצב unlocked ויהיו משחקים עם מצב 40. הכל יהיה, אבל הסיבה שיש לך היום כמעט בכל משחק מצב 60 היא שהמשחקים הם משחקי פס4 שרצים על חומרה הרבה יותר חזקה. אנחנו חיים בסוג של שקר עכשיו, שלב ביניים מוזר של קרוס ג׳ן מעפן. כשמשחקים יפותחו לדור הזה בלעדית, תראה את מצב 60 מתחיל להעלם חוץ מאשר במשחקים שמכוונים ל-60. בהחלט יכול להיות שיהיו יותר משחקי 60 בדור הזה כי הפעם יש CPU נורמאלי, אבל אל תחיה בסרט שמשחקי AAA ענקיים שמכוונים לגיימפליי מתקדם וספקטאקל ירוצו כולם ב-60 פתאום כאילו הגענו לשלב שבו יש אינסוף GPU ו-CPU בקונסולות.

משחקי unlocked יש שנים. מה שלא היה זה קונסולה עם מעבד חזק שיאפשר 60 FPS ביתר קלות. מה שלא היה זה VRR שמאפשר למשחקים לרוץ ב 45 FPS ולהרגיש כמו 60 FPS. מה שלא שהיה זה מנועים עם מערכות אוטומיות לשינוי רזולוציה לפי העומס החישובי ומטרת ה FPS שנקבעה. מה שלא היה זה טכניקות אפסקיילינג ששומרות על איכות תמונה סופית טובה גם כאשר הרזולוציה האמיתית היא נמוכה יותר. מה שלא היה זה נורמליזציה של אפשרויות ביצועים שונות במשחקי קונסולות. מה שלא היה זה שכולם משחררים משחקים על המחשב ולכן העבודה על הרצה ב 60FPS כבר נעשית.

DrKeo כתב:זה שספנסר בהליך היח״ץ שנה לפני שה-XSX יצאה אמר שהם רוצים ללכת על 60/4K כסוג של מטרה לקונסולה זה נורא חמוד, אבל זה יח״ץ. בנתיים הם הציגו ארבעה משחקי דור הבא על מלא:
- פורצה 8
- הלבלייד 2
- flight simulator
- סטארפילד

כמה מהם 60fps? רק פורצה, וכמובן שכל משחק פורצה אי פעם היה 60 והצוות הזה ימשיך לכוון ל-60 כי זה סימולצית מכוניות.

פלייט סימולטור תובעני על המעבד גם במחשב והוא יוצא מן הכלל.
כשפורצה 4 יצא גם אז גידפת ואמרת שהוא לא נחשב למשחק בן-דורו כי הוא 60FPS ולא 30?
אני רואה שהחלטת לעצמך איזה פרופיל ביצועים סטארפילד והלבלייד יציעו למרות שהם רחוקים משיגור ואנחנו כמעט ולא יודעים שום דבר עליהם.

אני מאמין ששני המשחקים האלה יציגו מצב 60FPS או מצב לא נעול שעם VRR יציעו חוויה שקולה ל60 FPS.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ספטמבר 2022, 20:21

swym כתב:על מה אתה מדבר? חבילות הרחבה, בטח כמו TLL צריכות את האמאמא של הפריפרודקשן. אתה באמת חושב שצוות של מאות אנשים מסיים משחק ועכשיו אומר לעצמו "בוא נעבוד עכשיו כולנו, סטודיו של מאות אנשים, במקביל על חבילת הרחבה. כשאין לנו עדיין שום הכוונה"? זה לא עובד ככה בעולם האמיתי.

האנשים שעושים קונספט ארט, והאנשים שבונים את התסריט, והאנשים שתופרים את התקציב ועושים את הקאסטינג - כל אלו צריכים להתחיל הרבה קודם בשביל שלכל שאר הסטודיו יהיה על מה לעבוד. ולרובם מתפנה חלק מהזמן הרבה לפני שהפרויקט המקורי נגמר.

איהפ האנשים האלו היו הפעם? חקלם אולי סתם היו תקועים בקורונה ורצו חופש אחרי כל הקראנצ', חלקם התבחבשו עם מצב המולטיפליר שהובטח ואז נדחה ואז הפך לפרויקט משלו, חלקם אולי עבדו על שלוש הרחבות אחרות, משחק ג'אק אנד דקסטר חדש, ואנצרטד VR - ופשוט כולן לא קיבלו מההנהלה גרינלייט להמשך. אין לך איך לדעת מה קרה בפועל.

הדבר היחידי שכן אמרו לך פה, זה שחלק מהסטודיו הגיע למצב שבו אין להם שום דבר בפייפליין לעבוד עליו *ורק בעקבות זה* סיפחו אותם לרימייקמאסטר שכבר היה בפיתוח שנתיים אצל VASG, שנוטי דוג פשוט לקחה עליו בעלות מאותה נקודה.

אבל זה לא שבאותו רגע אמרו לכל מאה+ עובדי VASG "זהו תפסיקו לעבוד עליו" אלא להיפך: אנימטורים שם המשיכו לטחון שעות נוספות ממש עד ההשקה של המשחק (כי כמו שלמדנו רק לאחרונה בעקבות הדליפה של רוקסטאר, מסתבר שגרפיקה זה לא הדבר הראשון שאתה סוגר במשחק). וזה גם לא שנוטי דוג אמרה "היי, אנחנו ממש רוצים עכשיו אנצרטד חמש והכל כבר היה מוכן, אבל נבטל אותו עכשיו כי הרימייק הזה יותר חשוב" - אתה פשוט הופך סיבה ותוצאה כאן.

כל דבר צריך פריפרודקשן, אבל חבילה שכזו צריכה עבודה של שבועות, לא שנים כמו IP חדש. TLL יצא שנה וטיפה אחרי המקורי, הרימייק יצא שנתיים וטיפה אחרי המקורי כך שמן הסתם היה להם זמן לעשות חבילה. אתה לגמרי צודק שהאנשים האלה אולי עבדו על פיטצ׳ים לכל דבר ביקום, מ-VR ועד מתקן בפארק שעשועים, אבל זאת בדיוק הנקודה - הם עבדו על פרוייקט משעמם במקום משהו אחר. אם המשהו האחר הזה היה גם משעמם אז באסה, ואז היינו בוכים גם על הפרוייקט הזה :)

ובנוגע לעובדי VASG, רובם כנראה עברו כבר מזמן לעבוד על הורייזן, gow:r, ספיידרמן 2 וכדומה. כלומר, הם סטודיו תמיכה, זו מטרתם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ספטמבר 2022, 20:37

Kazz כתב:בוודאי שקצב פריימים זה חלק מקפיצה דורית. בוודאי שזמני טעינה זה חלק מקפיצה דורית. בוודאי שרזולוציה זה חלק מקפיצה דורית. מספיק עם גניבת הדעת הזו.
כמו שלשים SSD במחשב היה revelation, ככה זה גם בקונסולות. וכל הדברים האלה באים יחד עם קפיצה בפירוט הגרפי כמו בכל דור אחר.

משחקי unlocked יש שנים. מה שלא היה זה קונסולה עם מעבד חזק שיאפשר 60 FPS ביתר קלות. מה שלא היה זה VRR שמאפשר למשחקים לרוץ ב 45 FPS ולהרגיש כמו 60 FPS. מה שלא שהיה זה מנועים עם מערכות אוטומיות לשינוי רזולוציה לפי העומס החישובי ומטרת ה FPS שנקבעה. מה שלא היה זה טכניקות אפסקיילינג ששומרות על איכות תמונה סופית טובה גם כאשר הרזולוציה האמיתית היא נמוכה יותר. מה שלא היה זה נורמליזציה של אפשרויות ביצועים שונות במשחקי קונסולות. מה שלא היה זה שכולם משחררים משחקים על המחשב ולכן העבודה על הרצה ב 60FPS כבר נעשית.

לפי הגדרה שלך הרימאסטר של DMC3 הוא דור הבא על הפס5. אז אני מבין ש-DMC3 על הפס5 הוא דור הבא לדעתך, נכון? כי זה מתאים להגדרה שלך.

שוב, אתה לא מבין מה זה דור הבא. שדרוגים שקורים אוטומטית מהחומרה הם לא דור הבא, הם יתרונות של החומרה שכל משחק יכול להנות מהם. עוד מעט תגיד לי שכל משחק פס2 שרץ על הפס3 היה בזמנו דור הבא כי יכלת לשחק אותו בשלט אלחוטי. הרי שלט אלחוטי היה פיצ'ר של הדור הבא שהיה רק בפס3 ולא בפס2, נכון? אז לשחק אלחוטית זה הופך אוטומטית כל משחק למשחק דור הבא!

משחקי דור הבא נבנים לדור הבא. משחקי דור קודם שפשוט רצים על קונסולת דור הבא הם לא משחקי דור הבא אפילו אם הם נהנים מיתרונות של החומרה החדשה Out of the box.

Kazz כתב:פלייט סימולטור תובעני על המעבד גם במחשב והוא יוצא מן הכלל.
כשפורצה 4 יצא גם אז גידפת ואמרת שהוא לא נחשב למשחק בן-דורו כי הוא 60FPS ולא 30?
אני רואה שהחלטת לעצמך איזה פרופיל ביצועים סטארפילד והלבלייד יציעו למרות שהם רחוקים משיגור ואנחנו כמעט ולא יודעים שום דבר עליהם.

אני מאמין ששני המשחקים האלה יציגו מצב 60FPS או מצב לא נעול שעם VRR יציעו חוויה שקולה ל60 FPS.

פלייט סימולטור משחק דור הבא אמיתי, הוא זולל זיכרון ומעבד. דברים שזוללים זיכרון ומעבד לא יכולים לרוץ על הדור הקודם-> כלומר דור הבא בכל רמ"ח איבריהם, משחק שאשכרה לא היה אפשרי עד היום.

פורצה -> דברתי על פורצה 8, לא על הורייזן. הורייזן משחק קרוס ג'ן.

ובנוגע ל-60FPS, שני המשחקים שדברתי הוצגו ב-30FPS. אם יהיה להם מצב 60, לבריאות, אני לא שחקתי בהם ובטח שאני לא מפתח אותם כך אין לי מושג מה הדרישות מעבד שלהם. כרגע, שני המשחקים הוצגו ב-30FPS בלבד.

בנוגע למצב UNLOCKED ותמיכה ב-VRR, שוב, הבורות הטכנית שלך מציצה מתחת לשמלה. כבר הסברתי לך את זה, אז כנראה שאתה פשוט לא קורא ומגיב על אוטומט. זה לפחות יסביר למה אתה כותב בלופ את אותן שטויות שוב ושוב, כי אתה לא קורא מה כותבים לך.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 ספטמבר 2022, 20:52

שדרוגים 'אוטומטיים' גם יכולים להיות שדרוגים גדולים שגורמים לקפיצת דור בחוויה של המשחק. כמו שזה revelation לעבור ל SSD במחשב, ולשחק ב 60 FPS במקום 30, כך גם בתחילת הדור הזה על הקונסולות.
מה הקשר רימאסטר? אנשים על הפס5 נהנים מזמני טעינה, קצב פריימים ו QOL במשחקים חדשים שיוצאים לראשונה עכשיו. זה שהמשחקים האלה לא מנצלים את החומרה עד תום בפירוט הגרפי לא סותר שמה שהם כבר מביאים הוא קפיצה דורית ו revelation לשחקנים. ועדיין עם גרפיקה יותר טובה מגרסת הדור הקודם.

היו משחקי פורצה לא קרוס-ג'ן על ה XB1 שרצו ב 60FPS. לא פקפקת בניצול החומרה שלהם.

בדרך כלל מציגים משחקים ב 30FPS. לא יודע למה לקחת את זה כמשהו חקוק באבן שלא יהיה מצב 60FPS.

לא אמרת שום דבר מיוחד. אז על הפס5 ינסו ב VRR לכוון ל 50 FPS. בדור הקודם המעבד היה חלש במיוחד יחסית ל GPU. בדור הזה יכולות המעבד יותר קרובות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ספטמבר 2022, 21:01

שדרוגים אוטומטים הם משהו שהחומרה החדשה מאפשרת והם אחלה, אבל זה מה שהם, שדרוגים אוטומטים למשחקי דור קודם. אתם מסרב להכיר בהבדל בין משחק שנבנה לדור הבא לבין משחק דור קודם שנהנה מקצת רזולוציה ו-fps כי הוא רץ על חומרה חזקה יותר. משחק דור קודם שרץ ב60 ו-4k הוא עדין משחק דור קודם. משחקי פס4 ברזולוציה ו-fps גבוה עם זמני טעינה מהירים זה לא דור הבא, זה מה שאני חווה על המחשב כבר עשור. זה סתם משחק עתיק ברזולוציה גבוהה, זאת מעולם לא הייתה הגדרה של קפיצה דורית עד שהגעת.

לא לקחתי כמשהו חקוק באבן שלא יהיה מצב 60, אמרתי שיהיו ויהיו יותר מבדור הקודם. מה שאמרתי הוא שכמו בכל דור מפתחים רוצים לנצל את החומרה עד תום ומשחקים שלא יכוונו ל-60 מלכתחילה לא יוכלו לספק 60, לא שונה מסימולטור טיסה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 ספטמבר 2022, 21:19

אתה מסרב להבין שמשחק חדש שיוצא ב 2022 ועל הפס5 הוא רץ בפריימרייט כפול, באפס זמני טעינה, בפירוט גרפי ורזולוציה גבוהים יותר כאשר על הפס4 הוא ב 30FPS ודקות של זמני טעינה = revelation לשחקנים. זה קו פרשת מים. רוב השחקנים לא יוכלו לחזור אחורה. ולכן זה 'זכאי' להיקרא קפיצה דורית. כי לא הכל סובב סביב גרפיקה.

כל משחק בדור הזה יהיה משחק ש'מכוון ל 60FPS' כי כל משחק ייצא למחשב ושם הוא ירוץ על 60 FPS ויותר. כל מה שנשאר זה לראות מה הפרופיל הגרפי שיציע 50-60 FPS על החומרה של הקונסולות ולתת אותו כבחירה כבמשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ספטמבר 2022, 21:21

Kazz כתב:אתה מסרב להבין שמשחק חדש שיוצא ב 2022 ועל הפס5 הוא רץ בפריימרייט כפול, באפס זמני טעינה, בפירוט גרפי ורזולוציה גבוהים יותר כאשר על הפס4 הוא ב 30FPS ודקות של זמני טעינה = revelation לשחקנים. זה קו פרשת מים. רוב השחקנים לא יוכלו לחזור אחורה. ולכן זה 'זכאי' להיקרא קפיצה דורית. כי לא הכל סובב סביב גרפיקה.

סורי, זה לא דור הבא. דור הבא זה משחק שנבנה לדור הבא, לא רימאסטר של DMC3.

Kazz כתב:כל משחק בדור הזה יהיה משחק ש'מכוון ל 60FPS' כי כל משחק ייצא למחשב ושם הוא ירוץ על 60 FPS ויותר. כל מה שנשאר זה לראות מה הפרופיל הגרפי שיציע 50-60 FPS על החומרה של הקונסולות ולתת אותו כבחירה כבמשחק.

מתישהו תצליח להבין שאי אפשר להשיג 60 על ידי הבדל גרפי בלבד אלה אם אתה לא מנצל את המעבד בשיט.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 ספטמבר 2022, 10:41

הטענות שלך קאז כל כך חלולות ומטופשות, אני לא מבין אם אתה מיתמם בכוח או שאתה שוב בחוג הדיבייט שלך שבו צריך ללמוד להגן על כל טיעון הכי מטומטם שיש. תעלה ותרד קרוס ג׳ן זה קרוס ג׳ן, זה קיים מאז שקיימת התעשייה הזו ולעולם זה לא היה נחשב לדור הבא.

שחקני מחשב שנהנים מיתרונות טכניים משמעותיים (מבחינה מספרית) של חומרה חזקה כבר שנתיים לתוך דור חדש של קונסולות לא באמת חווים דור הבא 5 שנים לפני שהוא באמת יוצא כמו שאתה טוען, הם נהנים מנוחות וחוויה מלוטשת יותר שחומרה חזקה יותר מביאה, זה לא נקרא דור חדש תעלה ותרד מאה פעם.

גם אף אחד לא אמר שדור חדש חייב להיות כולו מנוצל לפירוט גראפי שטחי שלא היה ניתן לעשות לפני על אותו גיימפליי מוכר (למרות שגם זה עדיף על הכלום שיש עכשיו), מצידי שיראה כמו משחק פס3 עם פיזיקה ועולם פתוח ו AI חסרי תקדים שלא נראו עד כה ולא היו אפשריים בכלל עד כה. גם פה נאמר שזה דור הבא למרות שהמשחק נראה על הפנים יחסית, העיקר שהוא לא אפשרי באמת על הדור הקודם בצורתו הנוכחית מבלי לאבד צלם אנוש אבל חלאס לנסות לעשות גניבת דעת שמשחקי דור קודם שרצים בכמה הגדרות גבוהות יותר זה דור הבא כאילו זה לא משהו שקיים מאז ומאליו וזו בשורה שנחשפנו אליה רק עם הדור הנוכחי. זה מגוחך.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 ספטמבר 2022, 21:32

חחח חוג דיבייט
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 ספטמבר 2022, 03:26

האמת שהויכוח הזה נהיה משעמם ומיצה את עצמו מזמן.
בא בנאדם כמו קאז מתחשבן עם נדב על דברים שהאחרון אמר לפני x שנים וכדי לנצח איזה ויכוח עתיק מוכן להציג את הקרוס ג'ן כביאת המשיח :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 48 אורחים