נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Kazz » 26 ספטמבר 2022, 12:04

DrKeo כתב:סורי, זה לא דור הבא. דור הבא זה משחק שנבנה לדור הבא, לא רימאסטר של DMC3.

דור הבא זה כל דבר שנותן קפיצה גדולה על פני הקיים ומקשה לחזור למה שהיה עד עכשיו. גם הדואל-שוק היה כזה. קפיצה אל 60FPS ו 0 זמני טעינה זה ה-הגדרה לזה. וכנקודת פתיחה לדור הזה זה אחלה וחסר תקדים.

DrKeo כתב:מתישהו תצליח להבין שאי אפשר להשיג 60 על ידי הבדל גרפי בלבד אלה אם אתה לא מנצל את המעבד בשיט.

אה כן, כי ספיידרמן בהגדרות 60 FPS ו RT לא מפחית את הסימולציה. כי הרבה משחקים בפס4 לא רצים מתחת להגדרות המינימום של גרסת המחשב. כי משחקי עולם פתוח לא מקריבים הגדרות שקשורות למעבד. כי ויצ'ר 3 על הסוויץ לא מקריב.

אין לכם טיעונים שאתם מתחילים לעשות איפה ואיפה ב 'הקרבת הגדרות'.

ה XBOX One שוחררה בנובמבר 2013. שנתיים אחרי בנובמבר 2015 יצא משחק AAA דור הבא בשם rise of the tomb raider. קחו כיסא: המשחק יצא גם ל XBOX360 והיה המרה מצויינת שהרשימה את DF.
https://www.eurogamer.net/digitalfoundr ... r-face-off

ROTT כבר לא משחק שראוי להיקרא דור הבא לתקופתו נכון?
וגם לא פאר קריי 4: https://www.youtube.com/watch?v=vSwuiymdP14
וגם לא וואטץ' דוגס: https://www.youtube.com/watch?v=g950RU3EQGA

אז תפסיקו להיות פתטיים ולתנהג כמו דגי זהב: זה שסוני החליטו לא להשקיע בלהמיר את קילזון לפס3 לא אומר שהמשחק לא אפשרי על הפס3 עם הקרבות כאלה ואחרות.
אני יודע שנוח לכם להיות פתאום פתיים כדי לנגח את העובדה שמשחקים בדור הזה ממשיכים לצאת על הדור הקודם, 'בניגוד' לדור הקודם. אבל ה'בניגוד' הזה היה החלטה עסקית-אסטרטגית בלבד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ספטמבר 2022, 12:19

Kazz כתב:דור הבא זה כל דבר שנותן קפיצה גדולה על פני הקיים ומקשה לחזור למה שהיה עד עכשיו. גם הדואל-שוק היה כזה. קפיצה אל 60FPS ו 0 זמני טעינה זה ה-הגדרה לזה. וכנקודת פתיחה לדור הזה זה אחלה וחסר תקדים.

זאת לא הגדרה של משחק דור הבא. משחק, הדבר הזה שמשחקים. החומרה היא ללא ספק דור הבא, קפיצה מעולה, המשחקים לא.

Kazz כתב:אה כן, כי ספיידרמן בהגדרות 60 FPS ו RT לא מפחית את הסימולציה. כי הרבה משחקים בפס4 לא רצים מתחת להגדרות המינימום של גרסת המחשב. כי משחקי עולם פתוח לא מקריבים הגדרות שקשורות למעבד. כי ויצ'ר 3 על הסוויץ לא מקריב.

אין לכם טיעונים שאתם מתחילים לעשות איפה ואיפה ב 'הקרבת הגדרות'.

ה XBOX One שוחררה בנובמבר 2013. שנתיים אחרי בנובמבר 2015 יצא משחק AAA דור הבא בשם rise of the tomb raider. קחו כיסא: המשחק יצא גם ל XBOX360 והיה המרה מצויינת שהרשימה את DF.
https://www.eurogamer.net/digitalfoundr ... r-face-off

ROTT כבר לא משחק שראוי להיקרא דור הבא לתקופתו נכון?
וגם לא פאר קריי 4: https://www.youtube.com/watch?v=vSwuiymdP14
וגם לא וואטץ' דוגס: https://www.youtube.com/watch?v=g950RU3EQGA

אז תפסיקו להיות פתטיים ולתנהג כמו דגי זהב: זה שסוני החליטו לא להשקיע בלהמיר את קילזון לפס3 לא אומר שהמשחק לא אפשרי על הפס3 עם הקרבות כאלה ואחרות.
אני יודע שנוח לכם להיות פתאום פתיים כדי לנגח את העובדה שמשחקים בדור הזה ממשיכים לצאת על הדור הקודם, 'בניגוד' לדור הקודם. אבל ה'בניגוד' הזה היה החלטה עסקית-אסטרטגית בלבד.

אז זה הקטע הזה שבית הקלפים שלך מתמוטט עליך ואתה יוצא בטנטרום?

הודעה מאוד עצובה קאז. הוכיחו לך שכל מני משחקים שטענת שיכולים לרוץ על הפס3, לא יכולים. עד שתמצא דרך איך מכניסים מעל ל-1000MB של זיכרון מערכת (לא גרפי, של גיימפליי) לתוך 256MB של הפס3, תשחרר אותנו בבקשה.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 ספטמבר 2022, 12:34

בסדר בסדר. לא הוכחת כלום. TR שיוצא בנומבר 2015 על ה XBOX360 מראה שקילזון 2013 יכול לצאת על פס3. לא זוכר שום גידופים על זה ש ROTTR יצא על ה360. וכך כל משחקי עולם הפתוח שהגיעו ל360 ופס3. אבל לאאא קילזון זה מיוחד. בלתי אפשרי על 360/פס3!

כמו שפלייט סימולטור לא אפשרי על ה פס4/XB1. אבל מה תראו איזה פלא. הנה המשחק על סטים דק שהיא פחות או יותר פס4 ניידת:

https://www.youtube.com/watch?v=8-ZshgSj1Zs

לא ניתן לעובדות להפריע לנו לנגח את הדור הנוכחי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ספטמבר 2022, 13:41

Kazz כתב:בסדר בסדר. לא הוכחת כלום. TR שיוצא בנומבר 2015 על ה XBOX360 מראה שקילזון 2013 יכול לצאת על פס3. לא זוכר שום גידופים על זה ש ROTTR יצא על ה360. וכך כל משחקי עולם הפתוח שהגיעו ל360 ופס3. אבל לאאא קילזון זה מיוחד. בלתי אפשרי על 360/פס3!

כמו שפלייט סימולטור לא אפשרי על ה פס4/XB1. אבל מה תראו איזה פלא. הנה המשחק על סטים דק שהיא פחות או יותר פס4 ניידת:

https://www.youtube.com/watch?v=8-ZshgSj1Zs

לא ניתן לעובדות להפריע לנו לנגח את הדור הנוכחי.

כן, TR יכול לרוץ על הפס3. אז? זה אומר שכל משחק יכול? לא. לוגיקה בסיסית קאז, זה שמשחק מסויים יכול, לא אומר שכל משחק יכול.

יש לסטים דק מעבד שדומה לפס5, מן הסתם FS יכול לרוץ עליו. עוד כמה פעמים אני צריך להתמודד איתך עם ועם טיעונים מטומטמים כמו ״אבל זה רץ על הסוויצ׳״ או ״אבל זה רץ על הסטים דק״. תקלוט כבר שיש לסוויצ׳ פי 8 יותר זיכרון מהפס3 והסטים דק היא עם מעבד זן 2. לא כל מה שרץ על הסטים דק או הסוויצ׳ יכול לרוץ על הפס3.

אז כן, לא נתן לעובדות להפריע לנו. אם אין לך את הידע הטכני לנהל דיון טכני, אז אל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ספטמבר 2022, 13:51

מסתבר שהדגם החדש של הפס5 שהתחיל להמכר לא מזמן עבר מ7n להליך 6n. מדובר בהליכים תואמים, מה שבדרך כלל לא קורה, ולכן אפשר לעבור מ7n ל6n עם אפס מאמץ. לא חשבתי שבדור הזה נראה ירידה מ7n, אבל tsmc מנסים להמיר את כל הלקוחות 7n ל6n בכדי להגע ל-100% מפסי היצור שמבוססי הליך euv. כך שיש מצב שהם מביאים ללקוחות כמו סוני את ה6n במחיר דומה בכדי להפטר מכל הליכי ה-7nm כליל.

תמונה

השיפור מ7n ל6n מביא 18% שיפור בצריכה. הצ׳יפ גם התכווץ קלות מ-300mm^2 ל-260mm^2. אם מוסיפים לזה את ההקטנה של ספק הכוח וההיט-סינק של הפס5, אולי יש מצב שנראה פס5 סלים שנה הבאה. היא כנראה לא תהיה קטנטנה, אבל שיפור משמעותי מהפס5.

לא חשבתי שנראה ירידה לסלים בדור הזה, אבל 6n הוא סוג של ברכה. tsmc עושקת את כולם בגלל מחסור הצ׳יפים, הם בדיוק העלו מחירים לכל השותפות, אז זכינו מההפקר והעובדה שהם רוצים להרוג את ה7n.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 ספטמבר 2022, 15:25

DrKeo כתב:
כן, TR יכול לרוץ על הפס3. אז? זה אומר שכל משחק יכול? לא. לוגיקה בסיסית קאז, זה שמשחק מסויים יכול, לא אומר שכל משחק יכול.

יש לסטים דק מעבד שדומה לפס5, מן הסתם FS יכול לרוץ עליו. עוד כמה פעמים אני צריך להתמודד איתך עם ועם טיעונים מטומטמים כמו ״אבל זה רץ על הסוויצ׳״ או ״אבל זה רץ על הסטים דק״. תקלוט כבר שיש לסוויצ׳ פי 8 יותר זיכרון מהפס3 והסטים דק היא עם מעבד זן 2. לא כל מה שרץ על הסטים דק או הסוויצ׳ יכול לרוץ על הפס3.

אז כן, לא נתן לעובדות להפריע לנו. אם אין לך את הידע הטכני לנהל דיון טכני, אז אל.

אז TR שנתיים בתוך הדור יכול לרוץ. וואטצ' דוגס יכול לרוץ. פאר קריי 4 יכול לרוץ. בלאק אופס 3 יכול לרוץ. אבל קילזון בשיגור יחיד סגולה לא יכול לרוץ. בטחחחחח.
להביא שקופיות למשחק שנעשה בהם 0% מאמץ והתאמה לחומרה אחרת לא אומר כלום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ספטמבר 2022, 18:14

Kazz כתב:
אז TR שנתיים בתוך הדור יכול לרוץ. וואטצ' דוגס יכול לרוץ. פאר קריי 4 יכול לרוץ. בלאק אופס 3 יכול לרוץ. אבל קילזון בשיגור יחיד סגולה לא יכול לרוץ. בטחחחחח.
להביא שקופיות למשחק שנעשה בהם 0% מאמץ והתאמה לחומרה אחרת לא אומר כלום.

כן.

בדיוק כמו שיש משחקים שיכלו, יש משחקים שלא יכלו, או לפחות לא יכלו בלי ויתורים של גיימפליי. יש לך גם דוגמאות חיות של זה, כמו פורצה הורייזן 2 שעובדתית לא יכל לרוץ על ה-360, זה למה נאלצו לעשות משחק אחר כשעשו לו פורט.

בקיצור, רד מהעץ.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 ספטמבר 2022, 21:01

מדבר באוויר 'ויתורים של גיימפליי'. משחקי העולם הפתוח שראו אור על ה 360 והפס3 הם הוכחה מספקת שמשחק FPS לינארי ב2013 יכול גם, מכוער שיהיה.
וגם משחק AAA שיוצא שנתיים אחרי הדור ויוצא על ה360 זה הוכחה מספקת.

אבל בסדר. לשיטתך הרימייק של דימון סולס לא יכול לרוץ על הפס4 בלי ויתורים של גיימפליי. כי אין גרסת פס4. כי אם היה אפשר הוא היה יוצא, נכון?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 ספטמבר 2022, 21:57

אתה באמת משתמש בווץ׳ דוגס?! אתה שומע את עצמך בכלל? זה משחק שנראה כמו פח אשפה מהלך ורץ כמו זבל על הפס3 והוא אפילו לא נחשב למרשים במיוחד על הפס4. להפך, היה מאכזב יחסית מבחינה טכנית (אבל הלוואי והיום היה משהו מקביל אליו על הפס5, זו גם היתה נחמה) אז אפילו משחק פס4 בינוני כל כך עבר כאלה הקרבות שגרמו לו לאבד צלם אנוש כדי שירוץ על הדור הקודם ואתה לא מבין עדיין את ההבדל בין קרוס לדור הבא? עוד מעט תשתמש גם בדוגמא של שר הטבעות בזמנו שקיבל על הפס3 ציונים של 30 ו 40 בגלל איך שמשחק ונראה כדי להמחיש את הנקודה שלך. קצת מצחיק איך אתה מוכיח בדיוק את ההפך.

אגב ראיתי את הוויצ׳ר על הסוויץ׳ (במציאות לא בווידאו), מעבר לכך שלא מדובר על חומרת דור קודם כמו שאתה מנסה לצייר, המשחק נראה חרא ומבחינתי הוא כבר איבד צלם אנוש בכל בנוגע לפרזנטציה שלו. זה שטכנית הצליחו להעביר אותו זה הישג יפה למפתחת אבל לא מעבר לזה וזו לא היתה הנקודה.

בנוגע לטומב ריידר, משחק נראה סבבה אבל לא אחד ממפוצצי המוח של הדור הקודם ולפי מה שאני זוכר המשחק פותח בנפרד על ידי צוותים שונים וגרסת הוואן עברה שיפורים משמעותיים שחורגים מעבר להגדרת קרוס ג׳ן יבשה כמו שאנחנו מקבלים עתה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 ספטמבר 2022, 05:36

איך אפשר עוד לדבר בכלל על הדור ההוא שהיה הראשון שהפך ארוך במיוחד והכל היה נראה חרא ורץ גרוע עוד שנתיים לפני שיצא בכלל הדור הבא.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ספטמבר 2022, 09:05

Kazz כתב:מדבר באוויר 'ויתורים של גיימפליי'. משחקי העולם הפתוח שראו אור על ה 360 והפס3 הם הוכחה מספקת שמשחק FPS לינארי ב2013 יכול גם, מכוער שיהיה.
וגם משחק AAA שיוצא שנתיים אחרי הדור ויוצא על ה360 זה הוכחה מספקת.

אבל בסדר. לשיטתך הרימייק של דימון סולס לא יכול לרוץ על הפס4 בלי ויתורים של גיימפליי. כי אין גרסת פס4. כי אם היה אפשר הוא היה יוצא, נכון?

אני די בטוח שאתה עושה את זה בכוונה עכשיו. טיעון שכל משחק יכול לרוץ על כל קונסולה ולהשאר אותו משחק, ללא קשר לגרפיקה, הוא טיעון שרק מישהו שלא מבין מה הולך סביבו יטען.

קילזון צריך יותר מגיגה רק לגיימפליי. זה נועד לעובדה שיש במשחק עד 60 אוייבים על המסך בו זמנית, סביבות רחבות יותר מהמשחקים בפס3, AI משופר וכו׳. האם אפשר לצמצם את הסביבות, לעשות את הAI מטומטם יותר, לצמצם את מספר האוייבים ולהוריד מערכות שהם הוסיפו במנוע? כן, אפשר, אבל זה כבר לא אותו משחק. בדיוק כמו שראית עם SOM או פורצה הורייזן 2 או BF3, אלה פשוט לא אותם משחקים מעבר לגרפיקה הכעורה שהדור הקודם קבל. וטיעונים כמו ״כל המשחקים שהבאת לא יעילים״ זה טיעון פשוט מטומטם. אלה חברות שהם הקרם הטכני של התעשיה, תעשה לי טובה.

אף אחד פה לא היה מתלונן אם סנטה מוניקה היו בונים את המשחק לפס5 ואז Nixxes היו שוברים את הראש איך לעשות פורט לפס4. אז הם היו חותכים אזורים עם זמני טעינה בינהם, מורידים את מספר האוייבים על המסך, מסירים חצי שלב פה וחצי שלב שם או מקטינים את הסביבות עד שהם היו מצליחים ליצור גרסה שכנראה לא מחזיקה לא 30 ולא 1080p על הפס4. עדין לא ראינו את גרסת הפס4, אבל אני שם כסף שזה לא המצב, שהמשחק יראה 90% אותו דבר ברזולוציה גבוהה יותר, ע״ע הורייזן.

לפחות ב-era כשמישהו היה מדבר כמוך, היו מסתערים עליו 30 אנשים טכנים, הוא היה הופך לבדיחת היום ולרוב הוא היה קובר את עצמו מבושה ונעלם לשלושה שבועות. אם הוא היה ממשיך, הוא היה מקבל באן על טרולינג. אז פה אתה לא מקבל באן על טרולינג, אבל זה לא מסתורין גדול לאף אחד פה מה אתה עושה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 ספטמבר 2022, 09:17

״אבל זה לא מסתורין גדול לאף אחד פה מה אתה עושה״ - אימון עבור החוג דיבייט. אין הסבר אחר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ספטמבר 2022, 10:01

bling כתב:״אבל זה לא מסתורין גדול לאף אחד פה מה אתה עושה״ - אימון עבור החוג דיבייט. אין הסבר אחר.

כנראה, אין לי הסבר אחר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 ספטמבר 2022, 10:02

חחח די נו. הדואלסנס זה דור הבא? זה גיים צינג'ר?. כן, בטח עכשיו שיש לדואלסנס תמיכה אמיתית בחלק ממשחקי הPC קאז מוכן לקבל אותו, אסור לבקר את סוני? ברור עכשיו שהיא על הפלטפורמה המועדפת על קאז אסור לבקר אותם.

למגסון החיקוי הסיני של הNES היו שלטים עם איכות בנייה יותר טובה משל הדואלסנס אבל היי זה דור הבא.

קאז, האם בעיניך גם הטאבלט של הWII U או ה3D של ה3DS היו דור הבא, או שזה לא נחשב דור הבא מספיק בגלל שהם לא תמכו במחשב?

על הטיעון של "כל משחק יכול לרוץ על כל פלטפורמה..."

כן, קאז, בוא תספר לנו שהDEMAKE הזה של Bloodborne הוא זהה למקור חחח. זה גודל השנמוך שאתה מדבר עליו עם קילזון זה השנמוך שקילזון יצטרך לעבור כדי לרוץ על הפס3

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ספטמבר 2022, 22:08

איזה כיף, הוט ווילס זה בדיוק המשחק שאני רציתי כדי להכניס את הילד לעניינים, אבל לא מספיק כי לשלם עליו :)
גם injustice 2 כיף לקבל.
סופרהוט משחק ענק על הקווסט, אני לא רואה איך אני יכול להנות ממנו על מסך. נראה לי מיותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2022, 00:16

איזה חודש נהדר, ביחוד עם הילד. גם אני כמעט השלתי כסף על הוט ווילס בכל פעם שהוא היה במבצע. ובנוגע לסופרהוט, משחק מעולה בלי קשר ל-VR, וזה גם לא אותו משחק :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 ספטמבר 2022, 01:44

אחלה חודש. אני שונא את הפייטרים של וורנר בתור שחקן המכות האליטיסט שאני, אבל זו בדיוק הסיבה שאני שמח לקבל אותו, שיהיה בבית בלי המצפון ששילמתי על המשחק אשפה הזה.

לא ידעתי שהמשחק מכוניות הזה כזה להיט אבל אם אתם מתלהבים נסמן אותו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ספטמבר 2022, 18:38

היי, לא שמתי לב אבל Tunic יצא לפני יומיים על הPS5… קונה עכשיו, מקווה שיהיה לי זמן בסופ״ש בגלל שBonelab יוצא היום ואני מתכנן לשחק בו הערב, אם הביקורות ישבחו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2022, 18:55

אם הביקורות ישבחו? הוא כבר חודשים על ה-XSX וזמין בגיימפאס. תבדוק ביקורות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ספטמבר 2022, 20:51

DrKeo כתב:אם הביקורות ישבחו? הוא כבר חודשים על ה-XSX וזמין בגיימפאס. תבדוק ביקורות.

חחח דיברתי על bonelab שיוצא היום ואין לו ביקורות עדיין כי זה היה שיגור-הפתעה שכזה.
את טוניק קניתי עכשיו במחיר מלא בשמחה רבה, מאוד רוצה לתמוך במפתח ואני די בטוח שהמשחק בשבילי, אבל לא לגמרי. אה, והיה לי מספיק קרדיטס על הסנט משום מה בארנק שם כדי לקנות את GoW אז חרגתי מהרגלי ועשיתי הזמנה מוקדמת. נובמבר לא יכול להגיע מהר יותר טבל מצד שני יש לי עכשיו משחק או שניים (נראה מה יהיה עם בונלאב) שיעסיקו אותי ממש טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2022, 20:57

אאאאאאה. אם היה לי VR נורמאלי הייתי קונה אותו אפילו על עיוור :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ספטמבר 2022, 21:00

DrKeo כתב:אאאאאאה. אם היה לי VR נורמאלי הייתי קונה אותו אפילו על עיוור :)

יש לך… על המחשב גם אני הייתי, אני פשוט רוצה לוודא שגירסת הקווסט לא בעייתית בהשקה, שתהיה מלוטשת ולא אתבאס עוד שבוע שיצא מוד 120 פריימים ש*לא* יגרום לי להקיא בקטע מסוים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2022, 13:58

אנצ׳רטד 4 קבל בגרסת הפס5 מצב 40fps וכל מני מצבי unlocked. אני הולך לנסות את המצב 40fps, הזמנות טובה לחזור למשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוקטובר 2022, 14:29

DrKeo כתב:אנצ׳רטד 4 קבל בגרסת הפס5 מצב 40fps וכל מני מצבי unlocked. אני הולך לנסות את המצב 40fps, הזמנות טובה לחזור למשחק.

מה, לא סיימת? לאן הגעת? אולי כבר תתחיל מההתחלה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2022, 17:00

Laskin כתב:
DrKeo כתב:אנצ׳רטד 4 קבל בגרסת הפס5 מצב 40fps וכל מני מצבי unlocked. אני הולך לנסות את המצב 40fps, הזמנות טובה לחזור למשחק.

מה, לא סיימת? לאן הגעת? אולי כבר תתחיל מההתחלה

אני בבית מכירות הפומביות.
למה שאני אתחיל מההתחלה? לא היה בעלילה בנתיים שום וכלום :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 55 אורחים