נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

dean
Trainee

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי dean » 12 יוני 2020, 00:27

הטריילר של הורייזן ב 4K:
https://www.youtube.com/watch?v=Lq594XmpPBg

כל שאר הטריילרים בעמוד היוטיוב של פלייסטיישן כמובן באיכות הרבה יותר טובה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 00:28

וכן, יש קצת וייבים של ווגינה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 00:29

dean כתב:הטריילר של הורייזן ב 4K:
https://www.youtube.com/watch?v=Lq594XmpPBg

כל שאר הטריילרים בעמוד היוטיוב של פלייסטיישן כמובן באיכות הרבה יותר טובה.

בשביל מה, פשוט תצפה בסטרים טוויצ' ב-1080p, זה נראה אחלה, בכלל לא כמו קלאסטר-פאק של ריבועים ומריחות :idea:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 00:29

קיאו עזוב SAD או שמח. זה נראה עתידני, ייחודי וטוב. בטח עדיף מעוד עיצב גנרי סטייל של מייקרוסופט.

התצוגה אבל היתה מאכזבת :/

אין זה פשוט לא זה בהקלטה, לא זה כשזה לא בלייב עם קהל ותצוגה שנבנית סביב לייב ושמחייבת יותר בנייה של דברים ופרזנטציה.

הוריזון 2 זה הדבר הכי מטורף שיש אם הם יתקרבו למה שראינו בסרטון הזה, חבל שלא הביאו תצוגת גיימפליי שלו זה היה באמת עושה את כל העסק לוואו ענקי, צריך רק תצוגת דור הבא אחת ממש טובה כדי שכל השאר לא ישנה והם לא ממש סיפקו את זה כי לא היה כמעט שום גיימפליי רציף ממשחק AAAA גדול של סוני.

המון תוכן אינדי ברמת הפקה ירודה לעומת זאת היה גם היה.

ראטצ'ט גם נראה מעולה בעיניי, בטריילר לפני הגיימפליי עצמו עפתי, היו שם חלקים של דור הבא לפנים, אבל כשהראו גיימפליי רציף זה היה נראה נהדר אבל לא מפוצץ ראשים מספיק, עלתה לי בראש ההשוואה לגרסת הפס4 וזאת בעיה כי גם על הפס4 זה נראה ממש יפה ולא כ-ז-ה רחוק מהזיכרון שלי.

הקטע של המסיבה זה שמבחינת הכרזות ותוכן היה שם אחלה של דברים, גם באינדיז היו כמה דברים מגניבים ומעניינים, ODDWORLD החדש נראה מצויין, המשחק של החבר'ה של דיסהונורד בטוח יהיה בן זונה כרגיל אצלם, RE8 כנ"ל ובטח גם החדש של TANGO, היטמן 3 ואחרים.

בקיצור זה לא שלא היה תוכן מעולה, זה פשוט שלא מספיק ממנו ראוי להקרא דור הבא.

היה חסר לי כל ההייפ מסביב למכשיר עצמו, אפילו מצגת של השוואה (כן כן, מצגת!! עם גראפים והכל!) בין החומרה הנוכחית לקודמות של סוני, תצוגות טכניות של הטכנולוגיה, ליקוקים של מפתחים לא בקטע ערוך ומתוסרט אלא באמת שידברו קצת מהלב לגבי מה שהולך להיות לנו פה.

אני חושב שאם הם היו יכולים להרים אירוע לייב אז זה כבר היה עולה בכמה דרגות והרבה תוכן של אוויר חם של אינדיז ואחרים היה נחתך.

בסכ"ה אכזבה גדולה, לא היה להם מספיק בשר לתצוגת דור הבא אמיתית, לא מספיק גיימפליי אמיתי ורציף. ובכל זאת, אם הוריזון 2 באמת יראה ככה בגיימפליי אז הכל מתגמד ומחכה לנו דור מטורף לגמרי. נקווה לטוב אבל אפשר לאמר שסוני פישלה מבחינת PR.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 12 יוני 2020, 00:31, נערך פעם 1 בסך הכל.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 יוני 2020, 00:30

וואלה? תצוגה מחורבנת.

זה ה best foot forward שסוני בחרו? אני חשבתי שזו אמורה להיות תצוגה של אולפני הפיתוח של סוני ולא של שלל משחקי צד ג'. 0 הדגמות גיימפלי פרט לראטצ'ט ו GT7 בלחץ. GT7 זה לא משחק להדגים בסטרים באיכות כזו - אין מה לחפש גיימפליי מעניין במשחק מכוניות, הכל זה הקפיצה הגרפית - שאי אפשר ממש להתרשם ממנה בסטרים.

כמה transitions למען השם. זה היה חצי מהתצוגה.

הסוד הכי גרוע אבר של הרימייק של בלופיינט אבל אפילו גיימפליי אין? וגם לא תאריך של 2021. יאללה, שהאינסיידרים יגידו כבר מה סוני מתכננת למחשב.

לפחות ההדגמה של ראטצ'ט הראתה את המחשבה של מה עושים עם ה SSD. כל שאר המשחקים לא הראו שימוש מיוחד מאשר 'יותר מופרט, יותר יפה'.

למרות השם הגרוע, Kena הוא משחק התצוגה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 00:34

Death_119 כתב:היה ממש משעמם, הדבר היחיד שעוד משך היה RE חדש וDemon souls שלא הבנתי אם זה רימייק והניסיון לעשות MGS מוזר של קאפקום. הורייזן משחק נוראי, רק נזכרתי ב-60 שעות גרינדיג שעשיתי כדי לסיים אותו ויש לי חלחלה.

מצד שני, לפני עשור בערך הם שמו הכל על Killzone, אז מצבנו טוב :).

אתה לא זה שהיה פעם פאנבוי ענק של קילזון? :)

חשבתי דווקא שתרצה שיחזור.

ופחות אכפת לי מהאיכות שתהיה או לא להוריזון 2, משחקים איכותיים מסוני ובכלל יהיו בוודאות. באתי לראות פוטנציאל למה שאפשר לעשות עם הדור הבא יותר מהכל ואת זה לא קיבלתי מספיק בסטרים הזה, לכן מבחינתי הוא כישלון.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 12 יוני 2020, 00:35, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 00:35

אני לא יודע מה לעשות- אני בסך הכל אוהב את העיצוב של הפס5,אבל הגרסא עם הכונן נראית פחות טוב מאשר הדיגיטל,ועדיין,למרות שלא קניתי דיסק פיזי מאז 2016 ותכלס כל הספרייה שלי הומרה לדיגיטל מזמן,עדיין אני נלחץ מהמחשבה שלא תהיה לי אפילו האופציה להשתמש בדיסק :(

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 יוני 2020, 00:36

bling כתב:
Death_119 כתב:היה ממש משעמם, הדבר היחיד שעוד משך היה RE חדש וDemon souls שלא הבנתי אם זה רימייק והניסיון לעשות MGS מוזר של קאפקום. הורייזן משחק נוראי, רק נזכרתי ב-60 שעות גרינדיג שעשיתי כדי לסיים אותו ויש לי חלחלה.

ופחות אכפת לי מהאיכות שתהיה או לא להוריזון 2, משחקים איכותיים מסוני ובכלל יהיו בוודאות. באתי לראות פוטנציאל למה שאפשר לעשות עם הדור הבא יותר מהכל ואת זה לא קיבלתי מספיק בסטרים הזה, לכן מבחינתי הוא כישלון.

ואז קניתי את זה של ההשקה של הפס4 :(. למרות שההצגה של הפיגוע שם היתה מגניבה רצח לזמנו כטריילר, חבל שהמשחק לא עמד בהייפ, אפילו לא הצלחתי לסיים אותו בזמנו והוא היה המשחק היחיד של הפס4 שהיה לי בהשקה.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 יוני 2020, 00:37

ואה, למה הפס5 מעוצבת כמו מאוורר הוריקן טורבו? אתם חושבים שהיא עושה swivel מצד לצד במצב עמידה?

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2020, 00:38

החמישיה שהכי אהבתי:
הורייזון
קנה
ליטל דוויל אינסייד
ראצ׳ט
זה עם החתול :)

מן הסתם עם דגש על הורייזון כי זה היה נראה כמו אווטאר, ואם זה בזמן אמת אז שוב - פאאאאק. אני לא חושב שלהיילו אינפיניט יש סיכוי להתחרות בזה כשהוא קרוס-ג׳ן אבל הלוואי! זה היה חתיכת ממתק לעיניים.

נראה לי שספיידמן משחק ביניים שיתרכז במיילס כמו שחזיתי שיהיה, אבל אולי זה בכל זאת משחק ראשי..? נחכה ונראה
גראן טוריזמו ללא תאריך אבל נראה טוב מאוד

המשחק של קאפקום ממש מעניין, חשבתי גם שזה של קוג׳ימה.
גם המשחק של סקוור, אבל יש לי תחושה שהוא יגמור כמו deep down :)

סה״כ היה סבבה לגמרי אבל חוץ מאלו שציינתי בתחילת ההודעה לא מאוד התלהבתי משום דבר. הציפיות היו בשמיים אז זה טבעי...

אה, אפילו לא התייחסתי לDS - הוא עדיין לא מעניין :/ היו צריכים להראות גיימפליי.

בקיצור אני מקווה שתהיה לסוני עוד תצוגה בקיץ, ושיהיה בה יותר גיימפליי.
למיקרוסופט תהיה הזדמנות גדולה באוגוסט, כי יש כל כך הרבה משחקים שלא היו פה מצד ג׳ שיכולים להחשף ולגנוב את ההצגה... אני מאמין שדחו את התצוגה שלהם כדי לעבוד על טריילרים ממש מרשימים :)

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 12 יוני 2020, 00:38

Horizon באמת היה מדהים.
שאר התצוגה דיי חלשה לדעתי. RE היה נראה טוב,
המשחק בטוקיו, סאקבוי ועוד כמה נראו אחלה.
המשחק עם הבחור בחליפת חלל המוגזמת והילדה היה נראה מעניין מאוד.

חייב להגיד שהשלט נראה נוח מאוד
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 יוני 2020, 00:40

לו רק היו מציגים את Bloodborne 2 עם מנוע דור חדש, זה הדבר היחיד שצריך באמת :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 00:46

עדכנתי את ההודעה הראשונה עם כל הטריילרים ב-4K (לפחות אלה שהיו זמינים ב-4K).

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 12 יוני 2020, 00:47

DS אפילו לא משחק שיגור? אז חוץ מספיידרמן BLM מהם עוד משחקי השיגור הבלעדיים?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 00:48

אגב, מסתבר ש-Ghost wire Tokyo ו-Death Loop הם שניהם בלעדיים זמניים לפס5. כלומר הם יצאו באותו זמן למחשב ובאיחור ל-XSX.

InterAl כתב:DS אפילו לא משחק שיגור? אז חוץ מספיידרמן BLM מהם עוד משחקי השיגור הבלעדיים?

אם אני לא טועה, ספיידרמן משחק השיגור היחיד שהוכרז, לא?

אגב, רציתי לקפוץ ל-ERA לראות מה הם חושבים, הייתי בעמוד 20 של הת'רד לקראת התצוגה היום של הפס5, עכשיו זה קפץ לעמוד 261! מה הולך שם, זה מעל ל-1000 הודעות בשעה אחת.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 00:51

Death_119 כתב:
bling כתב:

ואז קניתי את זה של ההשקה של הפס4 :(. למרות שההצגה של הפיגוע שם היתה מגניבה רצח לזמנו כטריילר, חבל שהמשחק לא עמד בהייפ, אפילו לא הצלחתי לסיים אותו בזמנו והוא היה המשחק היחיד של הפס4 שהיה לי בהשקה.

הוא באמת היה זוועה אבל אל תשכח שזורז בטח להשקה. אם אתה אוהב באמת את המותג ואת מה שהוא היה לפני הפיגוע האחרון אז לא הייתי מרים ידיים לגמרי רק בגלל משחק אחד גרוע שיצא בהשקה.
----

לאסקין נסחפת עם ההשוואות לאוואטר. זה רחווווק משם אבל זה כן היה מרשים בטירוף בהנחה שהגיימפליי יראה בכלל ככה, הם הצליחו להביא את המראה CGI הזה שחיכיתי לראות מהדור הבא ועוד בעולם פתוח... אבל קודם צריכים לראות גיימפליי לפני וזה חלק מהבאסה של התצוגה היום, שלא היה מספיק מזה.
---

קאז ההשוואה למאוורר מטופשת, גם את הפס3 השוו לברביקיו וגם לכל קונסולה אפשר למצוא עצם שדומה לה כדי ללעוג למראה שלה, עדיין בפס5 יש נגיעות עיצוביות שעושות את העיצוב למה שהוא שאין בדבר הזה שהבאת. אפשר לצחוק והכל אבל אם אתה מביא את הדבר הזה כהמחשה לכך שהפס5 נראית רע אז זה לא ממש משכנע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 00:53

בלי צחוקים, אני חושב שהפס5 נראת כמו איזה HTPC של ALIEN WARE.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 00:57

אני מאוכזב שלא הראו גיימפלי של הורייזון,אבל אני באמת חושב שהגיימפלי כנראה מאוד קרוב למה שראינו גם ככה,וזה נראה פשוט מדהים,החקירה מתחת למים נראית מושלם ומשהו שאפילו לא ידעתי שאני רוצה. אני גם חושב שנראה שהם לקחו השראה מ-BOTW עם המערכת טיפוס,סתם תחושה בהתחשב באנימציה הקצרה של הטיפוס מהטריילר.

אני חושב שההכרזה היחידה שלא קיבלתי ובאמת רציתי הייתה SH,אבל Dusk Golem שצדק בקשר ל-RE8 מילה במילה אומר גם עכשיו שהמשחק בפיתוח,אמיתי לגמרי,וכנראה ייחשף באוגוסט,במה שאמור להיות Part II :) של חשיפת המשחקים מסוני.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 יוני 2020, 01:00

האם הגרסה עם הכונן מכוערת בכוונה כדי לפתות אנשים לאמץ דיגיטליות?

הידד, סונים קונים בלעדיות זמנית למשחקי AAA. כי בלי זה המשחקים האלה לא היו יוצאים ובמקום ממוצע 82 עכשיו יקבלו ממוצע 84!
כמה ממשחקי האינדי שהוראו הובהרו כבלעדיים ל EGS במחשב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 01:01

רזי 8 גם היה נראה פצצה למרות הכיוון המאוד שונה שלקחו. נראה אדיר אפילו שאני מעדיף את הסגנון הקלאסי. קאפקום באמת חזרה לימי הזוהר שלה.

בקיצור כתצוגת משחקים זה לפחות 8-8.5 ככה אבל כתצוגת דור הבא זה היה 4/10 לטעמי ככה שהרגשות מעורבים כי התוכן היה מצויין אם היינו עכשיו ב E3 ולא בחשיפה של הפס5.

אני מסכים שהגרסה עם הכונן באמת נראית כמו DOWNGRADE רציני. כאילו הקונסולה תוכננה להיות כמו שנראית בדיגיטלי אבל מחשש ל OUTRAGE היו חייבים לעצב בכוח גם גרסה של דיסקים אז הדביקו משהו. לא יודע מה לעשות, לא קניתי דיסק כבר יובל אבל זה תמיד נחמד שזה שם. מצד שני הגרסה הדיגיטלית נראית הרבה יותר טוב ובטח תהיה זולה יותר. החלטות...

אלו ממכם שקונים פס5, איזו גרסה אתם קונים?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 01:09

מסתבר שבכל טריילר שהם שמו ביוטיוב יש עוד פרטים, אז היה עוד פרטים:
- יש ל-DS מצב גרפיקה ומצב FPS, אני משער 120FPS?
- פרוייקט את'יה מגיע גם למחשב, בלעדי לפס5 בקונסולות.
- ריטרנאל בלעדי לפס5.
- kena מגיע גם למחשב, בלעדי לפס5 בקונסולות.
- little devil inside גם בלעדי קונסולה לפס5, יוצא למחשב.
- Strey, המשחק עם החתול, יוצא לפס4, לפס5 ול-PC.
- goodbye volcano high גם בלעדי לפס5 ול-PC.
- ghost wire tokyo בלעדי לפס5 ולמחשב.
- jett בלעדי לפס5 ולמחשב.
- godfall בלעדי לפס5 ולמחשב.
- solar ashe בלעדי לפס4, פס5 ולמחשב.
- bugsnax בלעדי לפס4, פס5 ולמחשב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 01:11

bling כתב:רזי 8 גם היה נראה פצצה למרות הכיוון המאוד שונה שלקחו. נראה אדיר אפילו שאני מעדיף את הסגנון הקלאסי. קאפקום באמת חזרה לימי הזוהר שלה.

בקיצור כתצוגת משחקים זה לפחות 8-8.5 ככה אבל כתצוגת דור הבא זה היה 4/10 לטעמי ככה שהרגשות מעורבים כי התוכן היה מצויין אם היינו עכשיו ב E3 ולא בחשיפה של הפס5.

אני מסכים שהגרסה עם הכונן באמת נראית כמו DOWNGRADE רציני. כאילו הקונסולה תוכננה להיות כמו שנראית בדיגיטלי אבל מחשש ל OUTRAGE היו חייבים לעצב בכוח גם גרסה של דיסקים אז הדביקו משהו. לא יודע מה לעשות, לא קניתי דיסק כבר יובל אבל זה תמיד נחמד שזה שם. מצד שני הגרסה הדיגיטלית נראית הרבה יותר טוב ובטח תהיה זולה יותר. החלטות...

אלו ממכם שקונים פס5, איזו גרסה אתם קונים?

אני 99% קונה את הדיגיטלי עם דיסק של 1.65TB, אבל יש לי התלבטות של 1% כי יש לי כבר דיסק של רוקסמית'. מצד שני כנראה שממילא ההפרש לקנות את הגרסה דיגיטלית יהיה יותר גדול מעלות של עותק רוקסמית', אם רוקסמית' בכלל נתמך לאחור בפס5. בקיצור, כנראה שדיגיטלית :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 01:13

DrKeo כתב:מסתבר שבכל טריילר שהם שמו ביוטיוב יש עוד פרטים, אז היה עוד פרטים:
- יש ל-DS מצב גרפיקה ומצב FPS, אני משער 120FPS?
- פרוייקט את'יה מגיע גם למחשב, בלעדי לפס5 בקונסולות.
- ריטרנאל בלעדי לפס5.
- kena מגיע גם למחשב, בלעדי לפס5 בקונסולות.
- little devil inside גם בלעדי קונסולה לפס5, יוצא למחשב.
- Strey, המשחק עם החתול, יוצא לפס4, לפס5 ול-PC.
- goodbye volcano high גם בלעדי לפס5 ול-PC.
- ghost wire tokyo בלעדי לפס5 ולמחשב.
- jett בלעדי לפס5 ולמחשב.
- godfall בלעדי לפס5 ולמחשב.
- solar ashe בלעדי לפס4, פס5 ולמחשב.
- bugsnax בלעדי לפס4, פס5 ולמחשב.

טוב הגיוני שלא יהיו הרבה צד ג' שבלעדיים לגמרי לפס5, עברנו כבר את התקופה הזאת של ימי הפס2.

את האמת אני מופתע שכמעט הכל שם היה בלעדי לפס5 בקונסולות, הייתי בטוח שבכיף 90 אחוז מהדברים שלא צד א' או ב' יגיעו גם ל XSX וחלקם הפחות מרשים (ולא היו חסרים כאלה) גם לסוויץ'.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2020, 01:13

אני אקנה ללא כונן. אין לי צורך בזה עכשיו ובטח שלא יהיה לי בעתיד.

מישהו אישר שתהיה גירסה של 1.65??? פספסתי את זה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 יוני 2020, 01:14

בלינג: באיזה סרט התצוגת המשחקים הזו היא 8-8.5? במיוחד לאור ההייפ שלפני.

Kena גם יוצא לפס4.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 83 אורחים