נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2023, 16:30

ברור שGOW הבא יהיה מאוד קרוב להשקה של הפס6
אבל אני כן חושב שיש צוות נוסף שהוא בערך באמצע הפיתוח של המשחק של קורי, שיכול לצאת אפילו בסוף 2024. תלוי מה באמת יהיה ההיקף שלו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 מאי 2023, 18:14

אני עם לאסקין, יש לי ציפיות גדולות אבל מסיבות קצת שונות - אני בעיקר חושב שיש פוטנציאל גדול לראות הרבה משחקים צד ב' וצד ג' שממש מעניינים אותי.

בקשר לסוני עצמה זאת קצת תעלומה כי יש לי הרגשה שהרבה מהדברים שהם יכולים להראות זה כל מיני פרוייקטים של סטודיואים חדשים שהם רכשו ואין לנו היכרות אמיתית איתם או פרוייקטים של xdev עם סטודיו חיצוני כזה או אחר וקשה לתאם לדברים כאלה ציפיות, בניגוד לסחורה הרגילה שלהם מהסטודיואים צד א' המוכרים. כי אני לא חושב שנראה את האוסמארק, סאקרפאנץ, סוני בנד ואם בלופוינט עובדים על "תוכן מקורי" אז אני לא בטוח שנראה גם אותם, במיוחד בהתחשב שאחרי DS הם עבדו גם על GOW האחרון. טים אסובי כן יכולים להיות שם ואני לא יתפלא אם המשחק הבא שלהם יהיה היברדי, כלומר לא רק VR. ועל הנייר גם MM אמורים להיות שם, בהנחה שהם עדיין עושים משחקים.

לא הייתי בונה על זה אבל אני כן יכול לראות טיזר למשחק הבא של סנטה מוניקה, אני גם יכול לראות טיזר למשחק סינגל הבא של נוטי דוג בבחינת אין לכם מה לדאוג אנחנו עובדים על עוד דברים חוץ מ Factions (זו גם לא תהיה הפעם הראשונה שהם חושפים שני משחקים באותו אירוע), אבל מן הסתם לא יהיה שם הרבה בשר, כמו וולברין.

בקשר לשותפים שלהם:

סקוור -
אני מת לראות את rebirth ואחרי שהרהרתי בנושא שכנעתי את עצמי שהוא גם יהיה שם, אז מבחינתי זה די סגור (למרות שהנימוקים נגד הגיוניים, אבל לא אכפת לי). את החלק הראשון הם חשפו מחדש במאי 2019 ב sop של סוני, אז אם המשחק באמת יוצא ברבעון הראשון של 2024 זה בדיוק הזמן.

קאפקום -
זה גם בדיוק הזמן להראות מאנסטר האנטר חדש. 5 שנים מהמשחק הקודם, 4 שנים מההרחבה שלו, הגיע הזמן ואין לי ספק שזה משהו שסוני תרצה לראות בתערוכה שלה. חוץ מזה הם כבר הכריזו על דרגון דוגמה 2 על איזה טי שירט שנה שעברה אז 100% שנראה אותו בשבועות הקרובים, השאלה היחידה היא באיזה אירוע (אני יכול לראות אותו גם אצל מיקרוסופט, במיוחד אם מאנסטר האנטר יהיה אצל סוני). יש גם את PRAGMATA שהפעם האחרונה ששמענו ממנו הילדה מהטריילר החזיקה שלט שכתוב עליו 2023, אז אם זה לא מקרה deep down, הגיוני שנראה גם אותו.

אפיק -
אני מצפה ביום רביעי לראות אחד מבין אלן וויק, החדש של פליידד ו ueda. לפחות. סוני השקיעו באפיק מליארד וחצי דולר, אתה מניח שזה קונה להם איזה טריילר או שניים.

יוביסופט -
אאל"ט לסוני יש זכויות שיווק על Avatar ונראה לי שהגיע הזמן. וגם אם הוא יהיה סקין של פאר קרי אני עדיין רוצה לראות כמה נקסט ג'ן הוא באמת נראה.

קונאמי -
סיילנט היל זה די נעול ולפי חרושת השמועות פחות מרימייק ל MGS3 תהיה אכזבה, אז אם אנחנו כבר על הגל מרגיש נכון שגם קסטלווניה יהיה שם.

חוץ מזה ייתכן ונראה את DS2 אם הם לא שומרים את זה לקילי וסביר שיהיה פוקוס על החדש של טים נינג'ה שמרגיש כאילו הולך להיות הקפיצת מדרגה שלהם (בגיימפלי הם כבר בטופ, זה כל השאר שצריך להעלות רמה).

יש עוד כמה מועמדים פוטנציאליים שאני חושב עליהם, אבל הם כבר קלושים יותר.

חוץ מזה אני מניח שרוב המשחקים יהיו פס5 ולא קרוס ג'ן שזה כבר מגניב. ובכל אופן, הרבה זמן לא ציפיתי ככה לאירוע, מה שאומר שזה כנראה ייגמר במפח נפש :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 מאי 2023, 18:30

זהו זה, נפל דבר. Ps5 דיגיטלית תגיע אלי בעוד שבועיים מאילת. 1570 ש"ח :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2023, 19:48

Klayman כתב:זהו זה, נפל דבר. Ps5 דיגיטלית תגיע אלי בעוד שבועיים מאילת. 1570 ש"ח :)

מזל טוב קליימן! כמעט בחינם :!:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 מאי 2023, 19:48

לול, כמות האכזבה שהולכת להיות פה ביום רביעי אצל מעריצי הפפ7 שלנו כואב הלב. :)
אל תעשו את זה לעצמכם חבר'ה מספיק פפ16 מסתמן כנפילה לאור הבקרובים החדשים למה עוד אכזבות ?

אני חושב שהרבה באינטרנט קצת מפספסים שסוני הולכת לאבד את הבכורה על ז'אנר המכות בשנים הקרובות לסטים/הPC ולדעתי זה האירוע שהם הולכים לנסות להוכיח שהם בעלי הבית עם MK12 וSF6 מה שאומר שקפקום לדעתי לא יביאו דברים שיקחו מSF6 את הפוקוס

קליימן תתחדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2023, 20:13

דווקא ff7 נשמע כמו הימור די טוב, הרי המשחק אמור לצאת עוד פחות משנה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 מאי 2023, 20:15

TGS 2023

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2023, 03:42

אינסומניאק מאשרים שאין CO-OP בספיידרמן 2:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2023, 08:14

אה, עכשיו ראיתי את כל הPreviews של FF16 וכולם סופר חיוביים, זה הולך להיות משחק ענק.
חוץ מזה, הדמו יצא לפני המשחק אז אני מניח ש-99% שנקבל את הדמו הזה כשאדו דרופ…
ועדיין, נראה לי שיש סיכוי קטן גם לhelldivers 2, או מקסימום תאריך יציאה ממש ממש קרוב. לא שאכפת לי ממנו, אבל עדיין

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 מאי 2023, 08:53

לאסקין: מקווה שאתה צודק אני חלמתי על משחק של ממוצע 92+ ועכשיו אני לא מאמין שהוא מתקרב לזה אפילו מקווה שתהיה לנו התערבות חחחח.
הלוואי שהם עושים שאדו דרופ לדמו זה יעשה לי את התערוכה בוודאות, הם אמרו שהדמו יגיע שבועיים לפני היציאה ואנחנו חודש :(

על ספיידרמן: לא חששתי שיהיה CO OP אבל טוב לדעת שהם לא מנסים לעשות לנו יחידת המתאבדים. אני מאוד מצפה לראות את ספיידרמן כמו סטיק או אנשים אחרים פה אני מניח אבל אני פשוט חושש להתאכזב קשות מהגרפיקה שלו, אם זה הולך להראות כמו ראצט שהוא כולו נראה משחק פס4.5 עם נצנצים אז אנחנו אמורים להתלהב מזה? הדבר היחיד שירגש אותי, זה אם המשחק יראה כל כך טוב שהוא יהיה הבאטמן ארקהם נייט של משחקי הספיידרמן (מבחינת הגרפיקה) אם הם לא יצליחו לעשות פעם שלישית גלידה לגרפיקה אז מי צריך אותם קיבלתי את המנת ספיידרמן מספיק עם MM השנה.

מה הקטע עם helldivers 2 ? נראה כמו איזה משחק שמשחקים רק אם מקבלים בחינם בפלוס והקודם יושב על 8 נמוך ואפילו לא איכפת לך ממנו לאסקין :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2023, 10:46

הקטע עם helldivers הוא שהודלף טריילר שלו כבר לפני שנה או יותר, משמע המשחק כנראה כמעט מוכן כבר, והניחוש שלי הוא שהם גנזו את ההכרזה שלו כדי לעשות לו שאדו דרופ, או להכריז כמה שבועות או זמן קצר אחר לפני היציאה שלו, כדי למזער הייפ.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 מאי 2023, 11:36

זה באמת נשמע משהו שמתאים לתערוכה כדי למרוח זמן חחח. מעניין גם אם נקבל איזו מילה על הקונסולה ה"עלק ניידת" או הסלים. על הפרו אני לא מעז לחלום מחר :)

בתכלס? אני מת לראות משהו מהרונין נראה אש חוץ מזה שגרפית איכשהו הוא נראה פחות טוב מGOT גרפית, עדיין יותר AC ממה שיוביסופט עשו כל העשור. כזה וויבים של AC2

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2023, 12:50

רונין יפספס את 2024, מוכן לחתום על זה…
הוא יצא עם AC יפן וGOT2 ב-2025.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 מאי 2023, 13:42

די לאסקין מה 2025 למה אתה רע? אם הוא ייצא עם AC יפן וGOT2 הוא יושפל על ידם בוודאות עדיף כבר שיבוטל.

ומה הקטע עם הTLOU2 פאקשינס? אנחנו באמת יכולים לצפות לסיפור טוב מהמולטי הזה או שזה Pipe dream ? כאילו דרוקמן אי פעם אמר שהוא הולך להשקיע פה ?
מבחינתי אם נוטי דוג מביאים את הפאקשינס מחר, זה כאילו הם לא באו בכלל, אבל מי יודע אם זה יהיה סיפור טוב ועצמאי בעולם של The last of us אולי נאכל כובע.

גם הזכירו פה שנוטי דוג חשפו 2 משחקים באותו אירוע... אני לא מפקפק בזה, אבל מתי זה היה? אנלא זוכר דבר כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2023, 13:47

יש לי אפס הייפ לפאקשנס. זה היחידת מתאבדים או הנוקמים של נוטידוג מבחינתי. כישרון מבוזבז יורד לטמיון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2023, 14:04

הם מבטיחים משהו מיוחד, אני גם מאמין שיספקו אותו…
השאלה אם הייחוד הזה יהיה מספיק כדי לעניין אותי

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 מאי 2023, 14:34

אין לי ספק שאם תהיה עלילה לפאקשנס היא תהיה 10/10 אבל הם בטח יכריחו אותך לשחק אונליין שנתיים עד שתראה את כל הסיפור, אז זה פשוט לא יהיה שווה את זה לרובנו.
אז כן כמו נדב, גם אני רואה את זה כבזבוז משאבים, יכולנו לקבל איזה משחק קטן ועצמאי במקום.

מה נגיד, יש הרבה מאוד על הכתפיים של סוני פה מחר.

נראה לי שסטיק כבר אמר את זה לפני, אבל מה כבר ילהיב אותנו טיזר מהמשחק הבא של קורי? זה הסוד הכי גלוי בתעשייה אנחנו יודעים שיש לו משחק מדע בדיוני כבר שנים וכדי להתלהב אנחנו צריכים לראות פאקינג גיימפלי וזה לא יהיה.

נכון שSH2 וMGS3 אלה פצצות לא מהעולם אבל אלה עדיין ריימיקים, אנחנו צמאים לדברים חדשים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2023, 14:41

Laskin כתב:הם מבטיחים משהו מיוחד, אני גם מאמין שיספקו אותו…
השאלה אם הייחוד הזה יהיה מספיק כדי לעניין אותי

במקור זה היה עוד מולטי סטייל tlou1 והפרוייקט התנפח והתנפח. אני מבין שיש שם נרטיב וכו׳, אבל זה פשוט נשמע לי כמו עוד GaaS במקום מצב מולטי קלאסי. נחכה ונראה, אבל ממש קשה לי לדמיין משחק שכזה שיהיה ״בשבילי״.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 מאי 2023, 15:13

מה הקשר בין רונין לGOT או AC רק אלוהים יודע :).
כן, שניהם ביפן, אבל רונין זה טים נינג'ה, אין לי ספק שזה יהיה משחק שמבוסס על מערכת קרב ובוסים. הוא גם במאה ה19, קשה לי לראות אותם עושים משחק במאה ה19. אבל וייבים של AC2 בכלל? מה? חוץ מגרפית אין ביניהם שום קשר :)
לגבי יציאה, אני דווקא לא רק חושב שיצא ב24, אלא בחצי הראשון אפילו, באזור מרץ-אפריל, שנה אחרי הקודם שלהם.

ובקשר לTLOU, כל הסימנים נראים שליליים. מצד אחד אפשר להגיד אלו נוטי דוג ואני סומך עליהם, מצד שני הייתי אומר את זה גם על CD לפני הנוקמים, ובטח על רוקסטדי לפני יחידת המתתאבדים. וכן, ND טובים משניהם עקרונית, אבל הנוקמים ממש נוראי, ויחידת המתאבדים נראה ממש נוראי.
זה גם ממש מזכיר את יחידת המתאבדים, כלומר אני בטוח שאם היו אומרים לניל באיזה 2017 כשהם פיתחו את המולטי של TLOU 2 שזה יהיה הפרויקט שלהם עד 2023 (לפחות), אני מניח שהוא לא היה רוצה את זה. אבל כמו יחידת המתאבדים, מרגיש שהפרויקט הזה גדל וגדל ונדחה ונדחה.
ובכל זאת נשפוט כשנראה, אבל בכל הקשור לאופטימיות, ממש אין לי לגביו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 מאי 2023, 15:41

מה, רונין זה משחק קרבות ובוסים? אל תעשה לי את זה. זה לא איזה משחק אקשן הרפתקה תפקידים כמו GOT ? אם זה כמו המשחקים הרגילים של טים נינג'ה אז ההייפ עף מהחלון. :( אני ציפיתי לעולם גדול, פארקור, עלילה דרמטית סוחטת דמעות, מייניגיימס+ מערכת הקרב הTop Tier שטים נינג'ה יודעים להביא.

אם זה עוד איזה משחק סולס לייק שהם עשו בשנה באיזה מוסך מתחת לבית שלהם... אז אני לא בעניין, מהטריילר זה נראה אקשן הרפתקה, באסה של החיים אם לא.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 מאי 2023, 15:45

תשמע, זה לא בלתי דומה.. יש לך את השוט בטריילר שהוא עף עם המכשיר הזה בסביבה עירונית וזה באמת הזכיר לי קצת את AC2. חוץ מזה תקופה היסטורית אמיתית, עולם פתוח, יש כמה קווים מקבילים.

ואני דווקא חושש יותר מהפרוייקט של נוטי דוג מאז שהם התחילו לדבר על זה שיהיה בו סיפור, זה באמת גורם לך לחשוב על סוג מסוים של משחקים שכמעט כולם היו נפילה.
אני בסה״כ רציתי ממנו באטל רויאל וחושב שהגיימפלי והסביבות של Tlou (כאשר הזומבים על תקן שחקן נייטרלי) יכולות להיתרגם לאחד מוצלח במיוחד, כזה שמייצר סיטואציות מתוחות ומלאות אנדרנלין. ואני לא איזה שחקן גדול של מולטיפלייר, אבל מאוד התחברתי ל pubg בזמנו והוא נראה ומשחק כמו תחת בהשוואה ל tlou2. כמובן שלא חשבתי שהם יעבדו עליו כל כך הרבה זמן..
נערך לאחרונה על ידי idan ב 23 מאי 2023, 15:54, נערך פעם 1 בסך הכל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 מאי 2023, 15:53

אני לא באמת יודע, אני יכול רק להניח שהמפתחת שעושה את מערכות הקרב הטובות ביותר בתעשייה פחות או יותר (לפחות בז'אנר הזה) לא תזרוק את כל זה לפח בשביל סגנון שאין להם שום הצלחה בו. ולהפך, אני הרבה יותר מחכה לרונין מאשר לGOT או AC בדיוק בגלל שאלו טים נינג'ה ושהם כל כך טובים במה שהם עושים.

בכל זאת זה לא ניהו 3, נראה שיש כאן ערים, מניח שיהיו NPC שיתנו לך קווסטים ודברים כאלה, אבל AC2 לדוגמה זה משחק פרקור-התגנבות עם מערכת קרב אוטומטית שהמוח שלך כבוי בזמן המשחק... אין לי ספק שלרונין תהיה מערכת קרב בסגנון של ניהו ושיהיו קרבות בוס over the top בבסיס שלו ולא רק קרבות מול אויבים עם מד חיים גדול יותר כמו בAC או GOT.
בכל מקרה זה משחק מסקרן כי הוא כן נשמע כמו עליית מדרגה מבחינת טים נינג'ה, שהמשחקים שלהם בתקופה הנוכחית כבר עכשיו היו מצוינים. אבל אני מניח שזו תהיה בנייה על מה שהם עושים כל כך טוב, ולא נסיון לעשות משחק שמתמקד בחולשות של טים נינג'ה וזונח את החוזקות שלהם.

ועקרונית גם ניהו מתרחשים במקומות היסטוריים ובשנים היסטוריות מוגדרות, אבל בפועל זה משחק פנטזיה מבוסס מיתולוגיה יפנית מהשנייה הראשונה (אפילו יותר מסקירו נניח שהולך ונהיה יותר פנטסטי ככל שמתקדמים אבל מתחיל יחסית מקורקע). יהיה מעניין לראות אם הם לגמרי עושים פה משחק היסטורי וזונחים את המיתולוגיה.
אבל זה בסדר, גם ככה הקרבות והבוסים האנושיים הם תמיד הכי טובים בז'אנר הזה :).

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 מאי 2023, 16:09

אה, מובן מאליו שהמערכת קרב לא תהיה AC, רואים את זה גם בטריילר.. זאת לא הייתה הטענה. רק אמרתי שיש וייבים דומים, אולי מבנה דומה, אבל מן הסתם ברור שטים נינג׳ה ימשיכו לעשות את מה שהם עושים טוב.

את ניהו אני כבר לא זוכר, אבל בניהו 2 שיחקתי לא מאוד מזמן ואין לי מושג מה קורה בו מבחינת סיפור.. בשלב מסוים אפילו לא התיימרתי לנסות לעקוב. וזה בדיוק מסוג הדברים שאני מרגיש שהם יכולים לעשות קפיצת מדרגה ברונין, או לפחות לפי מה שהם הציגו בטריילר זה נראה הרבה יותר שאפתני במובן הזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 מאי 2023, 16:18

נו זהו... כמו שעידן אמר יש את המכשיר הזה נו איך קוראים לזה? הכנפיים האלה של דה וינצ'י שהיה גם בAC2 לא זוכר איך קוראים לוואנבי כנפיים האלה :)
מה הם סתם הביאו את הכנפיים האלה? זה הכי וויב של AC2. אל תהיו מבאסים יש מצב שיש פארקור. לא עכשיו איזה פארקור אמיתי כמו AC2 פארקור וואנבי כזה כמו GOT.

אני לא מבין למה שהם לא יוכלו לעשות משחק סטייל AC2 ועדיין להלביש עליו את מערכת הקרב הסופר מלוטשת שלהם? כאילו אם יש משהו שהצוות הזה הוכיח עם ניהו והנינג'ה ג'יידן למינהם זה איזה וורסטלים הם ואיך הם יכולים לקפוץ בקלות בין ז'אנרים שונים ובהכל לעשות מערכת קרב שהיא Top Tier.. כאילו... לא יודע אני מניח שיהיו פה כל מה שאנחנו מצפים ממשחק טים נינג'ה טיפוסי, איזה 200 קרבות בוסים שקורעים לך את הצורה, משחק שיש לו high skill ceiling המון מכניקות קרב מטורפות שזורות אחת בשניה ומביאות ביחד עומק מטורף לקרבות עם הרבה אפשרות לסגנון אישי של כל שחקן וכו' אבל אפשר להלביש על כל זה משחק אקשן רגיל :)
(מקווה)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2023, 16:19

Stick כתב:לגבי יציאה, אני דווקא לא רק חושב שיצא ב24, אלא בחצי הראשון אפילו, באזור מרץ-אפריל, שנה אחרי הקודם שלהם.

הם אי פעם עשו עולם פתוח עם מלא NPC

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 175 אורחים