נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2022, 11:57

glass man כתב:אתה לא תאהב כי התאריך בטוח יהיה איזה 16 במרץ 2024. :(
זה גם הזמן שלי להודות שעידן ככל הנראה ניצח בהתערבות ובאמת לא תהיה גרסת פס4 לפפ16 (וואו, אף פעם לא היה לי כזו הקלה להפסיד!)

Never say never :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מרץ 2022, 12:00

פיקסלופוס הם חברה בבעלות סוני אם אני לא טועה, והם ממש לא רעים! בוא נגיד שזה יותר טוב מסומו דיגיטל, למשל.
אין שום סיבה שהצוותים הגדולים ישקיעו במשחק כזה, זה לא ימכור 10-20 מליון יחידות אז למה להם?
ויחד עם סטודיו האנימציה של סוני זה כנראה דווקא יהיה מאוד מאוד מושקע, יחסית למה שציפיתי.

לגבי פפ16 - אין שום סיכוי בעיניי שזה יהיה אחרי קיץ 2023, ולדעתי כן תהיה גירסת פס4, אבל נראה… הלוואי ואני טועה לגבי הפס4.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 מרץ 2022, 12:22

המשחקים שלהם נראים מקוריים מאוד וחמודים, שזה מאוד ראוי להערכה בספר שלי, אבל הם לא נראים כמו צוות שיכול להרים SLY איכותי, זה כנראה יהיה בתקציב עלוב וירגיש משחק PS3.
הלוואי ואני טועה.המשחקים שלהם לא רק נראים בסקאלה אינדית גם נראים איכות PS3 ולא בצד הגבוה של ציר הפס3.

לול נדב ולאסקין, זה עדיין נראה משחק פס4 גרפית, ואני מניח שהמכירות החזקות של אלדן רינג בפס4 רק חיזקו אצלכם את התחושה שפפ16 לפס4 יהיה דבר חובה.... קשה להתווכח עם זה
השאלה מה יהיה מצב הפס5 ביפן כשפפ16 ייצא יכול להיות שעד שהוא ייצא כבר תהיה כמות לא רעה של בעלי פס5 ביפן.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 09 מרץ 2022, 13:06

Laskin כתב:פיקסלופוס הם חברה בבעלות סוני אם אני לא טועה, והם ממש לא רעים! בוא נגיד שזה יותר טוב מסומו דיגיטל, למשל.
אין שום סיבה שהצוותים הגדולים ישקיעו במשחק כזה, זה לא ימכור 10-20 מליון יחידות אז למה להם?
ויחד עם סטודיו האנימציה של סוני זה כנראה דווקא יהיה מאוד מאוד מושקע, יחסית למה שציפיתי.

לגבי פפ16 - אין שום סיכוי בעיניי שזה יהיה אחרי קיץ 2023, ולדעתי כן תהיה גירסת פס4, אבל נראה… הלוואי ואני טועה לגבי הפס4.

לפי מודעות דרושים PixelOpus עובדים לכאורה עם אנריל 5 על הפרוייקט הבא שלהם, אז אולי זה גם יהיה נקסט ג׳ן (אמור להיות מובן מאליו בשלב הזה, אבל בדור הנוכחי אי אפשר לדעת).

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 מרץ 2022, 13:39

idan כתב:
Laskin כתב:פיקסלופוס הם חברה בבעלות סוני אם אני לא טועה, והם ממש לא רעים! בוא נגיד שזה יותר טוב מסומו דיגיטל, למשל.

לפי מודעות דרושים PixelOpus עובדים לכאורה עם אנריל 5 על הפרוייקט הבא שלהם, אז אולי זה גם יהיה נקסט ג׳ן (אמור להיות מובן מאליו בשלב הזה, אבל בדור הנוכחי אי אפשר לדעת).

אנריל 5 מאוד גמיש ,זה מאוד תלוי יהיה איך הם יתכננו את המשחק
תאורטית אתה יכול ליצר משחק עם אנריל 5 לדור הנוכחי ולשנמך אותו
או האפך

עם הם ינצלו את היכולות האמיתיות של הדור הנוכחי
אז שנמוך יהיה הרבה יותר קשה ,אבל אנריל 5 לא מחיב אותך

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מרץ 2022, 14:45

Concrete Genie היה משחק יפה מאוד וגם מגניב ויצירתי, למרות שברור שהוא סוג ב׳ במקרה הטוב… אבל זה העניין, סליי מתאים כמו כפפה וגם הסטודיו. משחק בסדר ממפתחת בסדר. קהל היעד הוא ילדים, בטח בשיתוף של סדרה או סרט מצוייר, די ברור שהכוונה של סוני היא להביא משהו לקהל הצעיר יותר והבררן פחות, ואולי על הדרך ימכרו קצת מרצ׳נדייז.
סוני פעם הכריזה כבר על סדרה מצויירת עם תכנון להמון פרקים של סליי קופר, אבל זה לא יצא לפועל. גם מראצ׳ט ניסו לעשות ״קמע״ לילדים אבל זה לא הלך. נראה לי שהם פשוט עושים נסיון נוסף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2022, 14:55

idan כתב:

אנריל 5 ירוץ גם על קונסולות דור קודם, אפילו על טלפונים, פשוט בלי ננייט או לומין. בדור הזה באמת אי אפשר לדעת..

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 מרץ 2022, 16:51

DrKeo כתב:
idan כתב:

אנריל 5 ירוץ גם על קונסולות דור קודם, אפילו על טלפונים, פשוט בלי ננייט או לומין. בדור הזה באמת אי אפשר לדעת..

הורדתי אותו לילמוד אליו ,אני רק בהתחלה משתמש במדריכים ביוטיוב
וכרגע רק בשלב הראשוני של לימוד הממשק ולשחק קצת
בשלב הראשוני לפחות הוא הרבה יותר פשוט מאיך שדימינתי

בנוסף יש חנות שאפשר לקנות מימנה דברים מוכנים מראש

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2022, 16:59

kririn כתב:הורדתי אותו לילמוד אליו ,אני רק בהתחלה משתמש במדריכים ביוטיוב
וכרגע רק בשלב הראשוני של לימוד הממשק ולשחק קצת
בשלב הראשוני לפחות הוא הרבה יותר פשוט מאיך שדימינתי

בנוסף יש חנות שאפשר לקנות מימנה דברים מוכנים מראש

זה ככה כבר עשור. כמשתמש חדש שעושה דברים כתחביב, כנראה שאפילו לא תשים לב ליותר מדי פיצ׳רים של אנריל 5 וכמעט כל מה שתעשה היה עוד לפני כמעט עשור באנריל 4. מה שכן, לומין הוא לגמרי game changer.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 מרץ 2022, 18:00

כניראה אתה צודק ,העניין שאני מתחיל בקרוב עבודה חדשה
כן עוד הפעם ,אז יהיה לי פחות זמן
אבל המחשבה שלי לילמוד בבית עיצוב תלת מימדי, והיום זה הרבה יותר פשוט מאיך שחשבתי

נכון אני לא נכנס לעומק ,לא חושב כרגע על משחקים
יותר בכיוון סירטונים פשוטים
ומאוד הפתיע אותי מה אפשרי לעשות בממשק הגרפי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2022, 18:11

אתה יכול להשתמש בפלטפורמת למידה של אפיק:
https://www.unrealengine.com/en-US/onli ... dated=true

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 מרץ 2022, 19:27

לעבודה החדשה עדיף לי לעבור קצת על הממשק של לינוקס
פחות לשחק בעיצוב כרגע ,שנים לא התקנתי לינוקס ולא שיחקתי בו
לא יודע עם יהיה לינוקס במקום הזה ,אבל בתחום שלי זה לפעמים הדרישה ,ואני מתחיל בתחום אז בכלל
לא רוצה להרוס יזדמנות טובה לבסס הסבה מקצועית בגלל משהו שאולי בעתיד אני יעשה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מרץ 2022, 09:49

טוב, בSOP אתמול לא היו בכלל הכרזות מעניינות,
היה טריילר ממש לא רע שלforspoken אבל לא מראה לי שמאוד מייצגות המשחק עצמו למרות כל הגיימפליי שהיה שם, הלוואי שכן, כי אז באמת יש מצב שהמשחק איכשהו לא יהיה כשלון.

היה גם טריילר למשחק חדש של קאפקום בשם Exoprimal שקצת נראה כמו גירסת הדסטיני של Dead Rising רק עם דינוזאורים במקום זומבים… אם תרצו, זה הGAAS של דיינו קרייסיס :)
הבעייה היא שמדובר במשחק של 2023 והוא יוצא גם לפס4, אז דווקא במשחק כזה שיכול לדחוף הרבה יותר דינוזאורים במקביל (ונראה שהפ מנסים לעשות זאת) אנחנו לא נקבל כנראה משהו מרשים במיוחד. ועדיין, נראה כיף!

היה גם טריילר לעדכון 3.0 של ריטרנל שבין היתר מוסיף מוד קו-אופ… לדעתי לא למשחק הרגיל אלא מוד נפרד אבל לא נכנסתי לזה.
חינם למי שיש את המשחק כבר, שזה ממש נחמד.

היה גם חשיפה של Valkyrie Elysium של סקוור, שבטח יפנים יותר התלהבו ממנו… הוא נראה נחמד סה״כ אבל הסגנון מאוד פשוט ולא מרשים. הלוואי ויהיה פה משהו איכותי אבל זה לא עשה לי את זה.

גוסטווייר טוקיו ממשיך להראות טוב יותר ממה שחשבתי, מחזיק לו אצבעות… ביקורות כבר בטח יגיעו שבוע הבא.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 מרץ 2022, 11:07

היה פשוט מזעזע, כל המשחקים החדשים יוצאים לPS4 עוד 2023, מה לעזאזל הולך שם. גם הכל נראה נורא. עוד התלהבתי כשראיתי את Returnal, חשבתי הרחבה, בום Coop וSurvival, לא מעניין :(.
ויש גם אוסף של משחקי צבי הניג'נה, רובם משנות ה-90 מKonami (השמועות היו שזה המשך לMGS שהפך להיות בלעדי לפלייסטישן).

Valkyrie זה לא מלחמת העולם השנייה עם ילדות יפניות? פתאום זה ימי הבניים.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 10 מרץ 2022, 11:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מרץ 2022, 11:14

גוסטווייר טוקיו נראה מדהים! אל תהיה מבאס לאסקין שחק בהשקה. אני אצטרך לקחת הפסקה מאלדן רינג עבורו וזה יהיה שווה את זה, המשחק הראשון הגדול באמת של הפס5 איזו התרגשות :) אפילו הסיפור נראה נחמד.

בעיקרון אני גם לא הכי התלהבתי. Exoprimal נראה לי עמוס מידי בדינוזאורים מכדי להיות כייף. ריטרנל, הגאווה והיהירות שלי לא יתנו לי לשחק אותו בקואופ מימלא אף פעם.
וValkyrie Elysium נראה חלש כמו כל Output של Tri ace מאז דור הפס3, מדלג.

הכי הלהיב אותי מלבד גוסטוויר טוקיו זה כמובן The DioField Chronicle הוא AA או יותר נכון על הסקאלה האינדית, אבל הוא נראה שילוב ממש מעניין בין RTS למשחק תפקידים טקטי, שנים לא ראיתי מקוריות כזו בז'אנר הקרבות למעשה בReal time כמו משחק RTS ואפשר להפסיק אותו בשביל לתת פקודות לצבא שלך,בסגנון דספרדוס 3, לא יכול לחכות!
לשני אלה!.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 מרץ 2022, 12:03

glass man כתב: המשחק הראשון הגדול באמת של הפס5 איזו התרגשות :)
[/]

לא היינו שם כבר עם ריטרנל? :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מרץ 2022, 12:11

Stick כתב:
glass man כתב: המשחק הראשון הגדול באמת של הפס5 איזו התרגשות :)
[/]

לא היינו שם כבר עם ריטרנל? :)

לול, זהו עכשיו תזכיר לי את זה עד המוות! :)
ריטרנל היה משיח שקר, זה משיח אמת. :)

פשוט תגיד שאתה דואג סטיק, שאני לא אחזור לאלדן רינג אחרי ההפסקה בשבילו, אבל אין לך מה לדאוג כי Im Gonna stick with elden ring (חה! משחק המילים בכוונה!)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מרץ 2022, 13:37

אני לא מצהיר שום דבר לגבי גוסטווייר עד שאראה ביקורות, אבל אני כבר סיימתי חצי מהורייזון אז אתפנה ואין לי משחק אחר כרגע, אפ יצא איכותי אני בהחלט עשוי לשחק בו ביום שיצא

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מרץ 2022, 13:53

בטסדה שלחו את גוסטוויר טוקיו כבר לפני איזה חצי חודש למבקרים :) לי זה משדר אולטרא ביטחון שלהם באיכות של המשחק הזה :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 מרץ 2022, 13:55

glass man כתב:בטסדה שלחו את גוסטוויר טוקיו כבר לפני איזה חצי חודש למבקרים :) לי זה משדר אולטרא ביטחון שלהם באיכות של המשחק הזה :)

שוב אנחנו מתכנסים לפינה - "חכה שנה ותקבל אותו בGamepass", שלא תגיד שלא אמרתי גם הפעם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מרץ 2022, 14:17

Death_119 כתב:
glass man כתב:בטסדה שלחו את גוסטוויר טוקיו כבר לפני איזה חצי חודש למבקרים :) לי זה משדר אולטרא ביטחון שלהם באיכות של המשחק הזה :)

שוב אנחנו מתכנסים לפינה - "חכה שנה ותקבל אותו בGamepass", שלא תגיד שלא אמרתי גם הפעם.

אני בטוח שאתה צודק כי בטח כל ההמשכים שלו הולכים להיות בלעדיים לגיימפאס :) (איזה הזוי! זה)

פשוט אין מצב שאני מצליח לחכות שנה אני תמיד משתדל להיות Day one עם המשחקים של מיקאמי :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מרץ 2022, 01:03

סוני שוכרת ראש מחלקה ל"שירותים חיים" שיהיה אחראי לנושא ה-GaaS לרוחב כל הסטודיואים שלה.

May god have mercy on our souls

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 מרץ 2022, 14:52

DrKeo כתב:סוני שוכרת ראש מחלקה ל"שירותים חיים" שיהיה אחראי לנושא ה-GaaS לרוחב כל הסטודיואים שלה.

May god have mercy on our souls

נימאס מכל ה" משחקים כשירות " האלו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2022, 20:00

18 דק של טוקיו ווייר:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 מרץ 2022, 17:59

זה אמנם מולטיפלטפורם אבל ב-17 לחודש יהיה עוד State of Play!
הוא יתרכז או יהיה רק על משחק הארי פוטר הזה (זה קל יותר מלכתוב את הדם האמיתי של המשחק).
האמת שאני ממש מתלהב למרות שזה ממש לא עולם שאני אוהב לפי מה שראיתי מהסרטים ומה שקראתי בחצי ספר הראשון שלא שרדתי.
פשוט לא בשבילי…. ועדיין - המשחק נראה ממש מגניב מהמעט שראינו, וסוף סוף נראה מה באמת עושים שם.
אני רוצה להאמין שלא יהיו שוב אובר-נצלנים בהיבט של מיקרו תשלומים וכל הצד הרע של GaaS

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 207 אורחים