נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 22 אוקטובר 2021, 17:26

הוכרז state of play ב-27 לחודש, אבל הוא יהיה רק 20 דקות ויתרכז בצד ג׳

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 אוקטובר 2021, 15:53

Death_119 כתב:
Laskin כתב:בהצלחה!!

יופי של משחק, רק חבל שבצד הטכני הוא מביך במיוחד ברמת הביצועים.

אהבתי את כל השלבים חוץ מBiome 6, לטעמי העובדה שאתה
ספויילר: הצג
מתחת למים
פשוט משנה את הגיימפליי לצד המעצבן.
מ
עכשיו יובל וGlass צריכים להתבייש שהם לא סיימו את המשחק, לכו, זה שווה את זה, כל כך כיף. בתכלס רק Biome 3 קשה באמת לעומת כל שאר המשחק, אם צלחתם אותו כל החצי השני קל משמעותית.

לאסקין הוא היחיד, שצריך להתבייש כי הוא היחיד שפרש לצמיתות מריטרנל.
אני מבקש בכל לשון של בקשה שיהיה רשום בפרוטקול שאני רק לקחתי הפסקה מריטרנל ומתכוון לחזור אליו :)

אבל לזכותו של לאסקין, זה מעולם לא היה משחק בשבילו וגם אמרתי לו את זה לפני הרכישה הוא לא רצה להקשיב לי ;)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 אוקטובר 2021, 09:22

glass man כתב:
Death_119 כתב:
Laskin כתב:בהצלחה!!

יופי של משחק, רק חבל שבצד הטכני הוא מביך במיוחד ברמת הביצועים.

אהבתי את כל השלבים חוץ מBiome 6, לטעמי העובדה שאתה
ספויילר: הצג
מתחת למים
פשוט משנה את הגיימפליי לצד המעצבן.
מ
עכשיו יובל וGlass צריכים להתבייש שהם לא סיימו את המשחק, לכו, זה שווה את זה, כל כך כיף. בתכלס רק Biome 3 קשה באמת לעומת כל שאר המשחק, אם צלחתם אותו כל החצי השני קל משמעותית.

לאסקין הוא היחיד, שצריך להתבייש כי הוא היחיד שפרש לצמיתות מריטרנל.
אני מבקש בכל לשון של בקשה שיהיה רשום בפרוטקול שאני רק לקחתי הפסקה מריטרנל ומתכוון לחזור אליו :)

אבל לזכותו של לאסקין, זה מעולם לא היה משחק בשבילו וגם אמרתי לו את זה לפני הרכישה הוא לא רצה להקשיב לי ;)

נרגעתי, משחק מדהים, חבל לוותר עליו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2021, 02:15

הסירו מהעטיפה של GOT את הכיתוב "רק על פלייסטיישן". זה קרה גם ל-GOW, הורייזן ו-DG לפני שהם הוכרזו ל-PC. בקיצור, GOT מוכרז בקרוב למחשב. עוד חיזוק לרשימה של NVIDIA.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 אוקטובר 2021, 09:42

DrKeo כתב:הסירו מהעטיפה של GOT את הכיתוב "רק על פלייסטיישן". זה קרה גם ל-GOW, הורייזן ו-DG לפני שהם הוכרזו ל-PC. בקיצור, GOT מוכרז בקרוב למחשב. עוד חיזוק לרשימה של NVIDIA.

מצוין יש לי ps4 ,אבל מעדיף גירסת מחשב
לפחות עד שתיהיה זמינות נורמלית לps5

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2021, 14:16

תזכורת - היום יש State of Play בחצות, שעון ישראל
יתרכז בצד ג׳, רק 20 דקות, אז לא צריך לפתח הרבה ציפיות, ובכל זאת - אני מצפה, כי יש הרבה דברים של צד ג׳ שעוד לא ראינו מהם כלום.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 27 אוקטובר 2021, 16:00

Little Devil Inside יהיה שם

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 28 אוקטובר 2021, 09:59

צפיתי בState of play הבוקר, תאמת, פח זבל, פשוט בזבוז זמן, הכי מעניין - Death door מגיע עוד חודש (מומלץ), Little devil inside נראה חביב, מאוד מזכיר את Death door בסגנון דווקא :).

היה Clone של Mario kart, היה Clone של Among us ועוד המון דברים שלא שווה להתייחס אליהם בכלל. לא מבין מה הקטע מצד סוני, למה לתת לדברים הללו במה, סתם בזבוז של שידור. דרך אגב, כמעט הכל מגיע לפלייסטישן 4, שום דבר לא מטרגט את הפלייסטישן 5.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוקטובר 2021, 10:25

כן, חוץ מLDI הכל שם היה מעפן, לפחות עבורי... אולי יש ילדוד'ס ששאר המשחקים עושים להם את זה, אבל לא הרגשתי שמשהו שם מדבר אליי בשום צורה.
גם STAR OCEAN שנראה בערך כמו משחקי הPS3 לא מעניין אותי כבר.

אה כן, ו-DEATH'S DOOR... עכשיו אני ארכוש אותו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2021, 23:12

סוני פתחה אישיות פיננסית חדשה באפריל שמוקדשת לגרסאות PC של המשחקים שלה, קוראים לה playstation PC LLC. כל המשחקים של סוני בסטים שינו את הpublisher שלהם לאישיות הזאת. נראה שבשילוב של הפתיחה של הגוף הזה והקניה של Nixxes שסוני הולכת all in על ה-PC. טוב נו, לפחות אני יודע שאני לא קונה קונסולות סוני בעתיד.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 נובמבר 2021, 11:20

אני חושב שסוני כמו מיקרוסופט הבינו שהעולם ישתנה
יש לקוחות שיקנו קונסולות גם עם המשחקים יגיעו לpc
ויש אנשים שיצמדו לpc
אני עדין מתכנן בעתיד לקנות ps5 ,זה פשוט יותר נוח לי מלחבר את הלפטופ לטלוויזיה הגדולה ,שהלפטופ משמש אותי לעוד דברים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2021, 11:53

ההבדל בין סוני למיקרוסופט הוא ש:
1) מיקרוסופט היא הבעלים של חלונות, אשכרה יש לה אנטרס לחזק את הפלטפורמה.
2) מיקרוסופט מחזיקה חנות משלה ב-PC.
3) סוני מתקיימת על הבלעדיים שלהם, או יותר נכון זאת האטקרציה הכי גדולה שלהם.

אצל סוני, כמו אסטרטגית הקרוס-ג׳ן שלהם או העליה ל-70$ או ההתנהגות רימאסטרים/פאטצ׳ים/DC שלהם, היא פשוט מחפשת רווח מהיר על חשבון היוקרה והיחס שלה לגיימרים. כבר דברנו על ה-death from a thousand cuts. אני לא יודע אם זה באמת יקרה כי הביקוש הוא פשוט אדיר, אבל אני משער שמתישהו זה ידביק אותם.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 נובמבר 2021, 12:53

DrKeo כתב:ההבדל בין סוני למיקרוסופט הוא ש:
1) מיקרוסופט היא הבעלים של חלונות, אשכרה יש לה אנטרס לחזק את הפלטפורמה.
2) מיקרוסופט מחזיקה חנות משלה ב-PC.
3) סוני מתקיימת על הבלעדיים שלהם, או יותר נכון זאת האטקרציה הכי גדולה שלהם.

1 נכון ,אבל ms היתה בעלים של win עוד מתקופת הxbox og
וx360 ,והם שמרו על בילעדים עד הxbo
נכון מידי פעם זרקו איזה משחק לpc ,אבל זה היה אחרי שנים
ולא באותו הזמן כמו עכשיו

2 עם אני זוכר נכון ,שירות הסטרימינג של סוני זמין לpc
ויש להם בסיס טוב לעשות התאמות לחנות ps שלהם שתפעל גם בpc
הps4- ps5 ,בפועל זה כבר pc ,רק עם מערכת הפעלה של סוני

3 שסוני יצאה לשוק חזק עם הps1 ,זה לא היה רק לנקום בנינטנדו
בגלל עניין הcd לsnes ,באותה תקופה היו עוד יצרניות קונסולות
שחשבו על קופסת בידור לסלון מעבר לרק משחקים
קונסולות כמו 3do ,כמו cdi ועוד

הps1 לדוגמה ,היה קונסולה + קומפקט דיסק + לגרסאות הראשונות
מי שקנה תוסף יכל לנגן vcd, שהיה מאוד פופולרי בחלק מהאזורים

אז סוני רצתה את השוק הזה ,ויותר מאוחר גם ms

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2021, 10:43

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2021, 23:25

אנשים הצליחו לחפור עוד data מ-geforce now והוא כולל גם תאריכים למשחקים של סוני על ה-PC. אולי זה סתם placeholders, אני משער שנגלה בקרוב.

Ghost of Tsushima - February 8, 2022
Uncharted: A Legacy of Thieves Collection - February 7, 2022
Returnal - April 30, 2022
Sackboy: A Big Adventure - May 1, 2022
Helldivers - May 3, 2022
Horizon Forbidden West - September 9, 2022
Ratchet & Clank - October 3, 2022

אני לא יודע כמה זה נכון, מה ההגיון להוציא את GOT ואת אנצ׳רטד בהפרש של יום? אבל אם זה נכון, זה די מטורף את הורייזן יוצא באותה שנה ל-PC. אם אלה הולכים להיות לוחות הזמנים אז אני לגמרי אמכור את הפס5 שלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2021, 08:33

כנ״ל, ברגע שאקנה מחשב חדש אנסה למכור את הPS5 אם זה יהיה הקו שלהם, ואפילו אם זה ייקח שנתיים להביא את הפורט.
לסוני אולי לא ממש אכפת אם אני רוכש את הקונסולה שלהם מבחינת רווחים על חומרה, אבל הולכים לאבד את ה-60 דולר בשנה של הפלוס שלי, ו-30% בערך מכל המשחקים שהייתי רוכש ישירות מהחנות שלהם. כדאי להם מאוד לפתוח חנות במחשב :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2021, 13:03

Laskin כתב:כנ״ל, ברגע שאקנה מחשב חדש אנסה למכור את הPS5 אם זה יהיה הקו שלהם, ואפילו אם זה ייקח שנתיים להביא את הפורט.
לסוני אולי לא ממש אכפת אם אני רוכש את הקונסולה שלהם מבחינת רווחים על חומרה, אבל הולכים לאבד את ה-60 דולר בשנה של הפלוס שלי, ו-30% בערך מכל המשחקים שהייתי רוכש ישירות מהחנות שלהם. כדאי להם מאוד לפתוח חנות במחשב :)

סוני תפסיד המון כסף אם נמכור את הקונסולה שלה. זה מנוי לפלוס, זה 100% הכנסות על המשחקים שהם מוכרים לעומת 70% מההכנסות במחירים נמוכים יותר כי המשחקים שלהם נמכרים בפחות בסטים ומקבלים מבצעים אגרסיבים יותר וכמובן שזה 30% מכל תוכן צד ג׳ שתקנה ואני בטוח שאין לך רק משחקי סוני בספריה שלך.

על שחקנים כמונו סוני תפסיד מאות דולרים לאורך הדור, אפילו יותר מזה להתחשב בעובדה שמאז שקניתי את הפס5 הוצאתי על דברים כמו משחקים, PSN, שלט נוסף ו-DLC כבר צפונית ל-500$ ויש לי את המכשיר רק 8 חודשים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2021, 13:46

כן, אבל שוב - אם יפתחו חנות במחשב זה יכול לעזור מאוד בצמצום ההפסדים.
ותכל'ס אני לא בטוח אם יש עשרות מליוני שחקנים כמונו, שירצו להעיף את הקונסולה מהסלון ולהעביר את המחשב לשם. יש אולי מליונים בודדים, ומתוכם אולי מליון שיסכימו להמתין עם המשחקים שהם הכי מצפים להם חודשים רבים ולפעמים גם שנתיים ומעבר...
אגב, אם יפתחו חנות הם יכולים אולי גם לנסות את מזלם במנויים עבור שחקני המחשב, בדיוק כמו עם הפלוס, שגם שם מקבלים כל חודש משחקים שתמיד נשארים שלך, כל עוד יש לך מנוי.

בקיצור - אם ילכו חזק על המחשב הם יכולים לצאת מזה בסדר גמור ומי יודע, אולי אפילו במצב טוב יותר, אם הם ימשיכו לעשות חצי עבודה הם יפסידו לא מעט.
כולי תקווה שילכו חזק על המחשב, זה יהיה מושלם עבורי, וגם יגדיל את הסיכויים לתמיכה מהירה וטובה יותר בדואלסנס במחשב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2021, 14:14

Laskin כתב:כן, אבל שוב - אם יפתחו חנות במחשב זה יכול לעזור מאוד בצמצום ההפסדים.
ותכל'ס אני לא בטוח אם יש עשרות מליוני שחקנים כמונו, שירצו להעיף את הקונסולה מהסלון ולהעביר את המחשב לשם. יש אולי מליונים בודדים, ומתוכם אולי מליון שיסכימו להמתין עם המשחקים שהם הכי מצפים להם חודשים רבים ולפעמים גם שנתיים ומעבר...
אגב, אם יפתחו חנות הם יכולים אולי גם לנסות את מזלם במנויים עבור שחקני המחשב, בדיוק כמו עם הפלוס, שגם שם מקבלים כל חודש משחקים שתמיד נשארים שלך, כל עוד יש לך מנוי.

בקיצור - אם ילכו חזק על המחשב הם יכולים לצאת מזה בסדר גמור ומי יודע, אולי אפילו במצב טוב יותר, אם הם ימשיכו לעשות חצי עבודה הם יפסידו לא מעט.
כולי תקווה שילכו חזק על המחשב, זה יהיה מושלם עבורי, וגם יגדיל את הסיכויים לתמיכה מהירה וטובה יותר בדואלסנס במחשב.

אם הם יפתחו חנות במחשב זה יהיה סיפור אחר לגמרי, ביחוד אם המשחקים יהיו בלעדיים לחנות הזאת. אז אני יכול להבין, עוד מקום שבו הם שולטים לגמרי ועושים 100% מהרווח.

וכן, לא כל אדם יביא מחשב לסלון. מצד שני ל-30% מהגיימרי PC בארה״ב יש פס4 כך שמדובר במליוני אנשים, כנראה שחתך לא קטן מהם בכיף משחק משחקי AAA על מוניטור מחשב (כמוני). כך שכנראה עדין מדובר במליונים של אנשים שבפונציאל יוותרו על הפס5. ואלה הקהל הכי קורי, כן? אלה שמכניסים לסוני הכי הרבה כסף.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 08 נובמבר 2021, 14:46

יש ב data גם משחקים אחרים, לא של סוני, שהתאריכים שלהם לא מסתדרים לי כמו דרגון אייג' ביוני, Avowed בסוף 2022 ו Hollow Knight: Silksong בפברואר למרות שלא ראינו ממנו כלום כבר איזה שנתיים. גם עצם העובדה שיש להם תאריכים ספציפיים למשחקים ב 2023 ו 2024 לא נראה לי רציני, אבל נראה.

אבל עקרונית, אם זה נכון, אני לא יודע אם לשמוח שקומבו של מחשב+נינטנדו מכסה אותך מכל הכיוונים או להרגיש מרומה (איפה בכלל מוכרים קונסולה בישראל?). בכל אופן, מעניין שאת ספיידרמן 2018 הם לא מביאים למחשב, או לפחות אין רמזים לכך, למרות שהם כבר נתנו עליו עבודה עם הרימאסטר. גם מיילס מוראלס לא ברשימה. על פניו מוזר, הראשון הוא המשחק הכי מצליח שלהם בכל הזמנים. ואמנם עליו ספציפית אני יכול לוותר אבל התקדים הוא בעייתי, החוסר וודאות שזה יוצר. אולי הם יחליטו שלא בא להם להביא למחשב דווקא את המשחק הבא של נוטי דוג, סנטה מוניקה, השת"פ לכאורה עם FROM, רימייק לבלאדבורן או מה שזה לא יהיה. מספיק אחד כזה בשביל להצדיק קונסולה מבחינתי. היה נחמד אם היו יותר שקופים בקשר לתוכניות שלהם ומספרים לנו אם כל המשחקים יגיעו או רק חלק מהם, אבל בשנים האחרונות הם הפכו לבלתי נסבלים בכל מה שקשור לתקשורת עם הקהל שלהם אז אני לא ממש בונה על זה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 נובמבר 2021, 18:46

גם השלט זאת סיבה להישאר בקונסולה לא? או שכבר יש תמיכה במחשב
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2021, 20:12

idan כתב:יש ב data גם משחקים אחרים, לא של סוני, שהתאריכים שלהם לא מסתדרים לי כמו דרגון אייג' ביוני, Avowed בסוף 2022 ו Hollow Knight: Silksong בפברואר למרות שלא ראינו ממנו כלום כבר איזה שנתיים. גם עצם העובדה שיש להם תאריכים ספציפיים למשחקים ב 2023 ו 2024 לא נראה לי רציני, אבל נראה.

אבל עקרונית, אם זה נכון, אני לא יודע אם לשמוח שקומבו של מחשב+נינטנדו מכסה אותך מכל הכיוונים או להרגיש מרומה (איפה בכלל מוכרים קונסולה בישראל?). בכל אופן, מעניין שאת ספיידרמן 2018 הם לא מביאים למחשב, או לפחות אין רמזים לכך, למרות שהם כבר נתנו עליו עבודה עם הרימאסטר. גם מיילס מוראלס לא ברשימה. על פניו מוזר, הראשון הוא המשחק הכי מצליח שלהם בכל הזמנים. ואמנם עליו ספציפית אני יכול לוותר אבל התקדים הוא בעייתי, החוסר וודאות שזה יוצר. אולי הם יחליטו שלא בא להם להביא למחשב דווקא את המשחק הבא של נוטי דוג, סנטה מוניקה, השת"פ לכאורה עם FROM, רימייק לבלאדבורן או מה שזה לא יהיה. מספיק אחד כזה בשביל להצדיק קונסולה מבחינתי. היה נחמד אם היו יותר שקופים בקשר לתוכניות שלהם ומספרים לנו אם כל המשחקים יגיעו או רק חלק מהם, אבל בשנים האחרונות הם הפכו לבלתי נסבלים בכל מה שקשור לתקשורת עם הקהל שלהם אז אני לא ממש בונה על זה.

אני משער שלא מעט תאריכים הם place holders, גם יש תאריכים של סוני שלא מתישרים עם המציאות כמו משחקים שיוצאים יום אחרי יום.

swiss-the-engine כתב:גם השלט זאת סיבה להישאר בקונסולה לא? או שכבר יש תמיכה במחשב

כבר יש תמיכה ואפילו רשמית של סוני במשחקים שלה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 נובמבר 2021, 22:09

זה לא תאריך יציעה אלא earliest release date, ומן הסתם התאריכים הם מתמונת מצב בודדת בעבר שלך תדע מה האקטואליות שלהם.

למשל מה שאנחנו למדים מהורייזון 2 הוא שגרסת הפס5 תוכננה לספטמבר 2021 ואז גרסת המחשב הייתה מגיעה סביבות שנה אחרי. כנראה שזה יקרה במרץ 2023.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2021, 01:03

הבחור שפיצח בזמנו את הויטה הצליח להוציא מהפס5 את המפתחות הצפנה. יש מצב שאנחנו בדרך לפיצוח הקונסולה. האירוניה האולטימטיבית תהיה אם יהיה אפשר להריץ אמולטור פס3 עליה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2021, 01:25

זמרת עם קלטית מפורסמת (יש דבר כזה?) אומרת שהיא הקליטה לפני שנה וחצי שיר לרימייק של סוני שהם הולכים להכריז בסביבת חג המולד. שבוע שעבר יסונארי מיטצסודה צייץ תמונה באולפן עם אותה זמרת והוא הלחין את Xenogears. מי יודע, אולי זה זה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 26 אורחים