נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי kririn » 09 נובמבר 2021, 19:17

DrKeo כתב:זמרת עם קלטית מפורסמת (יש דבר כזה?) אומרת שהיא הקליטה לפני שנה וחצי שיר לרימייק של סוני שהם הולכים להכריז בסביבת חג המולד. שבוע שעבר יסונארי מיטצסודה צייץ תמונה באולפן עם אותה זמרת והוא הלחין את Xenogears. מי יודע, אולי זה זה.

זינוגיר זה לא הסדרה שקדמה לזינובליד
והמפתחת עם אני לא טועה מפתחת בבילעדיות לנינטנדו היום ?

בעניין השפה
"שפות קלטיות היא תת-משפחה של משפחת השפות ההודו-אירופיות. השפות היו מדוברות בפי הקלטים ברחבי מערב אירופה עד סוף האלף הראשון לספירה, אך כיום השימוש בהן מוגבל לאיים הבריטיים ולמחוז ברטאן בצרפת. האזורים בהם נותרו דוברי השפות הקלטיות כיום מכונים האומות הקלטיות."

אז כן יש אזורים בעולם שזה עדין קיים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2021, 20:42

הפליאה היא לא על כך שיש שפה קלטית אלא שלכאורה יש זמרת מפורסמת ששרה בקלטית

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 09 נובמבר 2021, 23:28

מיטצסודה היה גם המלחין של כרונו קרוס שלפי הדליפה של נוידיה אמור לקבל רימאסטר. לא שהייתי מהמר שיקליטו שיר חדש לרימאסטר של כרונו קרוס, אבל זה איכשהו נשמע פחות מופרך מאשכרה רימייק ל Xenogears. אבל ככל שאני זוכר אין שום שיר עם מילים באף אחד מהמשחקים האלה, ב MGS3 דווקא כן..
והיא לא ממש אמרה שהרימייק של סוני, אלא שהרימייק הוא של משחק פלייסטיישן (ואחר כך ביררה עליו והוסיפה שמדובר במשחק גדול). לדעתי MGS הוא היחידי מהשלושה שאפשר לקרוא לו משחק גדול, אנחנו גם יודעים לכאורה שיש רימייק טריפל A בפיתוח ע"י איזה מפתחת סינית וטכנית אכן מדובר ברימייק של משחק פלייסטיישן (זה לא אומר שגם הרימייק בהכרח יהיה כזה)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 נובמבר 2021, 23:50

שניהם הסתיימו עם שירים עם מילים אז בהחלט יש בהם.
זינוגירס קיבל עיבוד של חלק מהמנגינות שלו למוזיקה קלטית אז ... זה יכול להיות רמז... מצד שני כרונו כרוס מופיע בדליפה שכל הזמן מוכיחה את עצמה... אז כרונו קרוס זה הימור ריאלי יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2021, 23:57

idan כתב:מיטצסודה היה גם המלחין של כרונו קרוס שלפי הדליפה של נוידיה אמור לקבל רימאסטר. לא שהייתי מהמר שיקליטו שיר חדש לרימאסטר של כרונו קרוס, אבל זה איכשהו נשמע פחות מופרך מאשכרה רימייק ל Xenogears. אבל ככל שאני זוכר אין שום שיר עם מילים באף אחד מהמשחקים האלה, ב MGS3 דווקא כן..
והיא לא ממש אמרה שהרימייק של סוני, אלא שהרימייק הוא של משחק פלייסטיישן (ואחר כך ביררה עליו והוסיפה שמדובר במשחק גדול). לדעתי MGS הוא היחידי מהשלושה שאפשר לקרוא לו משחק גדול, אנחנו גם יודעים לכאורה שיש רימייק טריפל A בפיתוח ע"י איזה מפתחת סינית וטכנית אכן מדובר ברימייק של משחק פלייסטיישן (זה לא אומר שגם הרימייק בהכרח יהיה כזה)

אני לא מעריץ זינוגירס או כרונוכרוס כך שאני לא יודע איך ובאיזו צורה שירה קלטית מתאימה שם. אבל אני כן יודע שהיא לא מתאימה ב-MGS3 שיש בו שני קטעי שירה, שיר הפתיחה שאמור להשמע כמו שיר ג׳יימס בונד ואווה ששרה את אותו שיר כשאתה מטפס בסולם. כלומר תמיד יכול להיות שיש איזה vision חדש למשחק ואיכשהו עכשיו זה מתאים, אבל ברמת העיקרון אין באמת קשר בין שירה קלטית ל-MGS3.

אבל באמת אין לי מושג למה זה קשור, אני משער שנגלה עוד חודש.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 נובמבר 2021, 00:05

לא חשבתי שהיא תשיר סנייק איטר בקלטית :) (בפרסונה 5 למשל לא מעט מהפס קול מורכב משירים באנגלית שמבצעת זמרת יפנית)

אבל וואלה, לא זכרתי את מה שגלאס אמר.
ואם זינוגירס גם קיבל עיבודים למוזיקה קלטית אז אולי זה באמת זה.. די מטורף אם זה נכון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 נובמבר 2021, 00:23

בסופו של יום גם זינוגירס וגם כרונו כרוס הם משחקי זבל. אז אני מקווה שזה לא אף אחד מהם.. אגב קיבלנו רמיזות שפפ9 ריימיק אכן בפיתוח אז זה מוסיף עוד אמינות לרשימה.

באמת מטורף אם יהיה חידוש לזינוגירס אני רואה את זה קורה רק אם יתנו למונוליט לפתח את זה... הרי זה הבייבי של המייסד שלהם... לפתח את זה פנימית בסקוור בלעדיו זה מתכון לדרמה.

מה שמשאיר אותנו כנראה עם כרונו כרוס, שהוא המשחק היותר גרוע מהשני משחקי זבל האלו.
אלוהים שלא יתבזבז לנו אירוע של סוני על זה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 נובמבר 2021, 00:51

רימאסטר של משחק פס1 זה שטויות. אנחנו יודעים איך דבר כזה נראה, הרימאסטר לפפ8 שהם הוציאו לפני שנתיים.. זה כמו להוציא אותו משחק מחדש. למה שסוני תבזבז אירוע על משחק פס1? מקסימום הכרזה באיזה sop סתמי בשביל לעשות ג'סטה לסקוור (ושוב, בכלל לא בטוח שזה קשור לסוני). אבל רימייק זה כבר סיפור אחר לגמרי, ולעשות אחד כזה דווקא לזינוגירס זה רעיון די מופרך מלא מעט בחינות, בלי קשר בכלל לאיכות שלו. לא יודע, נראה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 נובמבר 2021, 01:15

בזבז זה עניין יחסי :) בעיני גם לבזבז 5 דקות על טריילר של רימאסטר לכרונו כרוס זה בזבוז של הזמן היקר שלנו. אני מחכה כל השנה לפאקינג אירוע נורמלי ולא בא לי שהשני משחקים הכושלים האלה יופיעו שם ויתפסו זמן מסך שיכול ללכת על משחקים חדשים (וטובים) יש דברים שצריכים להיקבר עמוק בעבר ולמות שם.

שיראו את החידוש לMGS3 זה הדבר המעניין!

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 נובמבר 2021, 15:11

תגידו, מה אתם חושבים על HDD חיצוני כפתרון אחסון?
הרעיון הוא לשמור שם משחקים ולהעביר ל SSD של הפס5 בהתאם לצורך. ממה שהבנתי זה לוקח בערך 10 דקות להעביר משחק של 50 ומשהו ג'יגה, שזה אולי לא אידיאלי אבל בוודאי יותר מהיר מלהוריד אותו מחדש.

המחיר הכי זול שראיתי ל NVMe שמתאים לפס5 בנפח של 2TB הוא באיזור ה 400$ (כולל משלוח ומיסים) וזה עוד אחרי 35% הנחה, כאשר בכמעט עשירית המחיר אני יכול להביא HDD עם נפח אחסון דומה. יש איזו סיבה להימנע מהקומבינה הזאת שלא חשבתי עליה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2021, 15:55

idan כתב:תגידו, מה אתם חושבים על HDD חיצוני כפתרון אחסון?
הרעיון הוא לשמור שם משחקים ולהעביר ל SSD של הפס5 בהתאם לצורך. ממה שהבנתי זה לוקח בערך 10 דקות להעביר משחק של 50 ומשהו ג'יגה, שזה אולי לא אידיאלי אבל בוודאי יותר מהיר מלהוריד אותו מחדש.

המחיר הכי זול שראיתי ל NVMe שמתאים לפס5 בנפח של 2TB הוא באיזור ה 400$ (כולל משלוח ומיסים) וזה עוד אחרי 35% הנחה, כאשר בכמעט עשירית המחיר אני יכול להביא HDD עם נפח אחסון דומה. יש איזו סיבה להימנע מהקומבינה הזאת שלא חשבתי עליה?

אם זורם לך לעשות משחקי כיסאות שכאלה אז למה לא?

אני חושב שאני אקנה מתישהו פשוט 1TB. זה מספיק, יצא יותר מ1.5TB טוטאל איכסון. היום אפשר לקנות ssd מתאים ב200$ כולל משלוח ומיסים, זה בקושי 600₪ בדולר של היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2021, 23:58

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2021, 18:24

לא שלא ידענו את רוב הדברים האלה, אבל יפה מאוד איך שהם שמו יחידת עיבוד יעודית ל3D AUDIO כדי שמפתחים לא יצטרכו לקחת משאבים מהגרפיקה.
סרני פשוט יודע מה הוא עושה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2021, 18:39

glass man כתב:לא שלא ידענו את רוב הדברים האלה, אבל יפה מאוד איך שהם שמו יחידת עיבוד יעודית ל3D AUDIO כדי שמפתחים לא יצטרכו לקחת משאבים מהגרפיקה.
סרני פשוט יודע מה הוא עושה.

יש יחידה דומה ב-XSS ו-XSX והיא אפילו קצת יותר חזקה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2021, 19:52

לא רע בכלל, טוב שזה סטדנטרט ששטות כזו לא תקח משאבים ממשחקי צד ג' :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 נובמבר 2021, 13:49

זוכרים את כל העניין על משחק פלייסטישן שמקבל רימאסטר וחשיפה אצל סוני? אז ניק מאקסבוקס "ערה" טוען שזה יהיה כרונו כרוס (באסה של החיים) מעבר לזה הוא טוען שזה יהיה רימאסטר מולטיפלטפורום מה שככל הנראה אומר שזה רימאסטר גם לסוויץ ואם זה נכון אז זה בטח לא ריימיק אלא סתם רימאסטר עלוב כדי שהסוויץ תוכל להתמודד עם זה.

בקיצור כמו שחששתי, בזבוז זמן מוחלט.
לפחות בטח לאסקין יהיה מרוצה כי הוא תמיד אמר שכרונו כרוס מעניין אותו. (אם אני זוכר נכון) :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 נובמבר 2021, 13:56

מאוד מעניין, אבל לא רימאסטר, רק רימייקים סופר מושקעים מזיזים לי, לא זכור לי אם ומתי רכשתי אי פעם רימאסטר של משחק שכבר שיחקתי בו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 נובמבר 2021, 14:12

באיזשהו מקום חבל לי שאין ריימיק לאסקין, יכולתי להוכיח לך שהנוסטלגיה מתעתעת בך ושהוא חרא משחק... עכשיו אתה תשאר עם הנוסטלגיה הזו שהוא טוב לנצח. :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 נובמבר 2021, 14:19

Laskin כתב:מאוד מעניין, אבל לא רימאסטר, רק רימייקים סופר מושקעים מזיזים לי, לא זכור לי אם ומתי רכשתי אי פעם רימאסטר של משחק שכבר שיחקתי בו.

עשיתי את זה לא מעט, למשל סדרת MGS, טרילוגית אנצ׳רטד, עם SOTC/ICO או TLOU.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 נובמבר 2021, 15:08

אני אף פעם לא. סתם רזולוציה יותר גבוהה ופריימים לא מספיק חשוב לי כדי לרכוש שוב את המשחק שכבר שיחקתי בו. אם משקיעים כמו שצריך אז בכיף, במידה והמשחק מספיק קרוב לליבי.
היו מקרים שקיבלתי רימאסטר בחינם בפלוס ואולי התקנתי אותו ושיחקתי כמה דקות כדי לראות את ההבדל, אבל זהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 נובמבר 2021, 15:29

Laskin כתב:אני אף פעם לא. סתם רזולוציה יותר גבוהה ופריימים לא מספיק חשוב לי כדי לרכוש שוב את המשחק שכבר שיחקתי בו. אם משקיעים כמו שצריך אז בכיף, במידה והמשחק מספיק קרוב לליבי.
היו מקרים שקיבלתי רימאסטר בחינם בפלוס ואולי התקנתי אותו ושיחקתי כמה דקות כדי לראות את ההבדל, אבל זהו.

Sotc ו-ico היו משחקים שקניתי שוב כי הם פשוט טובים מדי. את mgs קניתי כי כל משחק בסדרה שחקתי לפחות 3 פעמים (חוץ מ5) ורציתי לרוץ על הכל שוב לקראת 5, זה בטח לא הזיק שכולם ב720p ו-60fps שזה היה ממש אחלה (רימסטר של בלופויינט אגב). וכנ״ל עם tlou, רציתמ לשחק בו שוב לפני 2 וזה היה רעיון מעולה כי הייתה לי חוויה נהדרת לשחק אותם back to back. רק את האוסף אנצ׳רטד לא באמת שחקתי, סתם כסף לפח :)

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 27 נובמבר 2021, 23:00

אז הצלחתי להשחיל איזה קונסולה עם בלוריי מKSP במחיר רשמי אבל אלוהים כמה שיט ספגתי מהם בטלגרם...

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 נובמבר 2021, 23:11

תתחדש!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 נובמבר 2021, 01:35

תתחדש עומר, הגיע הזמן שתשחק R&C, לא?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 28 נובמבר 2021, 08:27

תודה. אכן מדובר במחדל.
עכשיו צריך גם להחליף את הרסיבר. הנוכחי בן 10 ומוגבל ל1080p... הוצאות בלתי נגמרות...

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 34 אורחים