נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2023, 15:30

נוטידוג מפטרת (לפחות) 25 עובדים, רובם מ-QA, ART ו-PRODUCTION. להבנתי הם כולם קבלנים. אולי זה קשור ל-scaleback שנוטידוג עשו לפאקשנס אחרי הביקורת הרעה של באנג'י על איכות המשחק.

ובחדשות אחרות, נראה ספיידרמן 2 הוא פחות או יותר 30 שעות למי שרוצה לעשות 100%.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 אוקטובר 2023, 17:17

Laskin כתב:אני תמיד כותב GAAS.

וגלאס - מי הוא נציג העם היפני שיש לו את הסמכות הזו לקבוע מה היפנים רוצים או לא רוצים, שאתה סומך עליו כל כך?
סה"כ מדובר באינדבידואלים ספורים בסבירות גבוהה, שיש להם עוקבים בטוויטר וכנראה גם יותר כסף מהגיימר היפני הממוצע

הבעיה שכל מי שאני אביא אתה תפטור אותו כ"אינבידואל אחד" גם אם אני אביא לך הוכחות שכל הFGC ביפן עברו/עוברים לPC בהשפעת שחקנים עם מליוני עוקבים אתה תגיד לי "מי אלה"? אנשים ספורים עם כסף. למרות שברור לך שהיום השחקנים האלה עם העוקבים במליונים הם אלה שעושים טרנדים. היום משפיענים בטיקטוק ובאינסטגרם משפיעים ויוצרים טרנדים אז אתה רוצה ששחקני צמרת ביפן לא ישפיעו על טרנדים? גיימר יפני שרואה שחקן צמרת בESPORT עובר לPC לא יושפע? הרי זה מה שקורה הלכה למעשה.
אם אני אביא לך צילומי מסך של יפנים שדיברתי איתם שאומרים לי "מי צריך PS5 עם המחירים שיש לי בסטים" אתה תגיד "מי אלה אנשים ספורים"

אני מבין את ההגיון שלך ואת הטיעון שלך. אתה לא מקבל את זה שגיימר ילך להשקיע במחשב גיימינג שזה מוצר נישה ל"אנשים עם כסף" כשיש להם PS5 זול וזמין

כמו שאמרתי לך אני בעצמי טענתי בדיוק את הטענות שלך לפני כמה שנים אז אני מבין ממש טוב מאיפה אתה בא אבל כשאני רואה מאות אלפי אנשים מהFGC היפני עוברים לPC
(כולל כל הצמרת שיש לה מליוני עוקבים ביפן) אז קשה לי להתווכח עם זה.

אני לא מנסה לקבוע עובדה שהיפנים יעברו לPC אני רק בא ואומר, אף אחד מאיתנו לא ראה דבר כזה בא אי פעם, כמות כזו של יפנים מהגרים לPC אתה לא יכול להגיד שהיית מאמין שזה יקרה ב2009 או ב2004 או ב2002 או אפילו ב2016 אם היו אומרים לך שיש סצנות שלמות של שחקני קונסולות שעברו לPC היית צוחק לאנשים שאומרים לך את זה בפנים היום זה המציאות.

אז אני סה'כ בא ואומר אם הטיעון שלך זה ששחקן קונסולות גג יכול לנדוד בין הXBOX לPS אבל לא יכול לבגוד בקונספט הזה ולעבור לPC אז היפנים הוכיחו בדיוק את ההיפך.זה לא רק אתה אני או נדב או כמה אנשים ששוחים בכסף בווקסלים (ברוך השם) שיכולים לעבור לPC לתמיד. יפנים עושים את זה as we speak.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוקטובר 2023, 17:42

אני רק רוצה מספרים, כי זו ההוכחה היחידה שאינה אנקדוטלית… אם קאפקום ישחררו מספרים המדווחים על הפילוח לפי קונסולה ביפן, או אפיו אם איזה אתר יעדה זאת בצורה רצינית וממכירות פיזיות ודיגיטליות יחד - תביא לפה. עד אז אתה מדבר על כמה בודדים…
שחקני צמרת לא יכולים פתאום להכניס לאלפי יפנים כסף לכיס ולגרום להם לקנות מחשב ולשחק את המשחק שם, יפנים מעדיפים עדיין קונסולות, זו עובדה, אתה חושב שחל שינוי מהותי, במספרים רציניים שמשנים את התמונה - תוכיח זאת על ידי מספרים.

ושוב, גם אם יש טרנד כזה בקרב יפנים שמשחקים משחקי מכות - מדובר בז׳אנר שלא דורש מחשב גיימינג, אז זה גם לא הכי רלוונטי לדיון.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 אוקטובר 2023, 17:44

לפי קוטאקו נראה שהמשחק מולטי של TLOU נמצא בהולד כמעט מוחלט. טרגי מה שקורה עם ND בדור הזה, ניהול גרוע+פיבוט מזעזע של פלייסטיישן כארגון כנראה הוביל לדבר הזה. אני לגמרי מאמין למה ששרייר כתב, שסוני קיוותה שהידע והניסיון שבאנג׳י יביאו איתם ברכישה יוכל לחלחל לסטודיואים האחרים שלה אבל לא רק שזה לא קרה, גם פרויקטים אחרים סובלים כתוצאה מזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2023, 17:59

Uncle Pey'j כתב:לפי קוטאקו נראה שהמשחק מולטי של TLOU נמצא בהולד כמעט מוחלט. טרגי מה שקורה עם ND בדור הזה, ניהול גרוע+פיבוט מזעזע של פלייסטיישן כארגון כנראה הוביל לדבר הזה. אני לגמרי מאמין למה ששרייר כתב, שסוני קיוותה שהידע והניסיון שבאנג׳י יביאו איתם ברכישה יוכל לחלחל לסטודיואים האחרים שלה אבל לא רק שזה לא קרה, גם פרויקטים אחרים סובלים כתוצאה מזה.

סורי, הייתי חייב :idea:
Hypno כתב: יחי Ryan?

אני רק מקווה שזה לא השפיע עליהם יותר מדי. הפיטורין אומרים שלפחות חלק מהכוח אדם הזה היה חיצוני, אבל השילוב של הרימייק של 1 ופאקשנס יכל להיות חתיכת מכה בכנף לנוטידוג. לפחות אני עדין מרגיש ביטחון שאפילו אם זה עכב את המשחק הבא שלהם, הוא עדין יהיה מדהים, פשוט יצא כמה זמן מאוחר יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2023, 18:08

אגב, הכתבה של שרייר למי שלא קרא:
https://www.bloomberg.com/news/newslett ... xJPjfpGWPM

היא ביטוי מושלם לכל מה שאני מנסה להגיד על ראיין. הכתבה גם מאשרת שראיין הסית את גרילה ואינסומניאק, בנוסף לנוטידוג, לפתח משחקי GAAS. הכתבה הזאת נוראית, נשמע שראיין ממש ניסה להפוך את צד א' של סוני למפעל GAAS. בכל מקרה, הכתבה הזאת לגמרי מחזקת את מה שאני חושב על ראיין, ביחוד הפסקה האחרונה:

Now, with Ryan on his way out, there are a lot of questions to ask about the strategic future of PlayStation. Some insiders are worried about the company’s lack of coherent vision, with its seemingly misplaced bets on service games, niche VR headsets and a baffling machine called the PlayStation Portal that allows people to play PS5 games on the go — but only by streaming them from your home PS5 via WiFi.

It’s not yet clear who will succeed Ryan. But whoever it is, they will have a tough task on their hands — and that’s before trying to avoid the ire of video-game fans.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 03 אוקטובר 2023, 18:46

אני לא רואה משהו שלילי, ההיפך. Ryan לא מאבד את הראש ומנסה בכח. המשחקים עדיין צריכים לעמוד בסטנדרט מסוים.
בניגוד למיקרוסופט שנתנו ל Redfall לצאת.

אבל האמת אני לא מבין מה ND כל כך הסתבכו. קחו את Factions שכבר עשיתם, תרחיבו ותנו לזה איזה רכיב מתמשך בטוב טעם. לא צריך אוברקיל.
כל דבר יכול להיחשב כ GAAS בימינו. מיני-הרחבות כל רבעון בתשלום וזה GAAS.

אם סטודיו אינדי הצליח לעשות משהו כמו DEEP ROCK GALACTIC בפעם הראשונה, אני לא מבין מה הסיפור. לא צריך להתייחס למשחק GAAS מוצלח כאילו זו מגיה שחורה.

לי זה מצביע על ההומוגניות והחד-גווניות באולפני צד א' שראשי סוני הקודמים אפשרו להם להתקבע. כולם יודעים לעשות רק משחק סינגל סינמטי.
זו פשוט רשלנות ניהולית לשמה. ראיית-מנהרה על מאתיים. איך אנשים בסוני לא זיהו את הבעיה ואת החורים הענקים שנפערים גם בידע וביכולות.

והנה שאלה:
איך רוקט ליג יוצא על הקונסולות בלעדית לפס4, ממיס את השרתים, מתפוצץ בסטים - ואף אחד בסוני, כולל ראיין בתפקידו הקודם - לא דופק על השולחן כדי לרכוש את האולפן?
שתבינו כמה סוני היו near-sighted עם הפוש הסימנטי שלהם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 אוקטובר 2023, 02:14

זו לא מאגיה שחורה לעשות GAAS אבל זה שנוטי דוג טובים במשחקים סינמטים לא אומר שהם היו טובים במשחקי GAAS גם אם היו מכריחים אותם לגוון ולעשות GAAS.הם התמקצעו במשחקים סינמטים וכל האנשים שלהם מתמחים בזה, לא במכניקות גיימפלי של GAAS ובעיצוב מפות למשחקי GAAS.

יש לך סיבה טובה למה למשל סאקר פאנץ דורשת את זה: Must have played previously shipped Sucker Punch titles and have a sense of our combat systems
ממעצבים שרוצים לעבוד שם, ושהם לא דורשים אנשים שעושים סימולטורי טיסה או פוטבול. שאתה מתמחה בסוג מסוים של משחקים הצוות שלך לעולם לא יהיה מומחה באחר.

ראיין טיפש, הוא פשוט היה צריך להסתפק בבאנג'י ולזרוק עליהם את אותו כסף מטורף שאקטביזן זרקו עליהם ולא חסכו וזה השתלם להם עם משחק בהמה כמו דסטני.
לכל היותר יכל להפוך את האוסמארק לצוות שמתמחה בGAAS הם גם ככה לחלוטין gameplay focused אבל להביא GAAS של הוריזן שאף אחד לא ביקש, GAAS של נוטי דוג שאף אחד לא ביקש.. גם משחקי הGAAS ייצאו על הפנים וגם משחקי הסינגל פלייר אז הוא יצא עקום לגמרי.

בגלל זה אומרים שלא היה לו חזון לראיין הוא לא ידע לאן הוא רוצה ללכת ושאתה לא יודע לאן אתה רוצה ללכת הביצוע נראה עקום כמו שקיבלנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2023, 09:16

Hypno כתב:אני לא רואה משהו שלילי, ההיפך. Ryan לא מאבד את הראש ומנסה בכח. המשחקים עדיין צריכים לעמוד בסטנדרט מסוים.
בניגוד למיקרוסופט שנתנו ל Redfall לצאת.

אבל האמת אני לא מבין מה ND כל כך הסתבכו. קחו את Factions שכבר עשיתם, תרחיבו ותנו לזה איזה רכיב מתמשך בטוב טעם. לא צריך אוברקיל.
כל דבר יכול להיחשב כ GAAS בימינו. מיני-הרחבות כל רבעון בתשלום וזה GAAS.

אם סטודיו אינדי הצליח לעשות משהו כמו DEEP ROCK GALACTIC בפעם הראשונה, אני לא מבין מה הסיפור. לא צריך להתייחס למשחק GAAS מוצלח כאילו זו מגיה שחורה.

לי זה מצביע על ההומוגניות והחד-גווניות באולפני צד א' שראשי סוני הקודמים אפשרו להם להתקבע. כולם יודעים לעשות רק משחק סינגל סינמטי.
זו פשוט רשלנות ניהולית לשמה. ראיית-מנהרה על מאתיים. איך אנשים בסוני לא זיהו את הבעיה ואת החורים הענקים שנפערים גם בידע וביכולות.

והנה שאלה:
איך רוקט ליג יוצא על הקונסולות בלעדית לפס4, ממיס את השרתים, מתפוצץ בסטים - ואף אחד בסוני, כולל ראיין בתפקידו הקודם - לא דופק על השולחן כדי לרכוש את האולפן?
שתבינו כמה סוני היו near-sighted עם הפוש הסימנטי שלהם.

כל כך הרבה אולפנים גדולים נכשלו טוטאלית עם GAAS, כולל חברות איכותיות כמו נוטידוג, קריסטל דינמיקס, ורוקסטדי, שאני לא מבין מאיפה באה גישת ה״אוי זה כל כך קל״ הזאת. נראה שלעשות GAAS טוב זה אחד הדברים היותר קשים ומסוכנים שאפשר לעשות בתעשיה. זה קשה, זה יקר וסטודיואים מתים על הגבעה הזאת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2023, 10:02

זה קל כמו לזכות בלוטו בערך... או יותר נכון - זה רנדומלי כמו לוטו. לפעמים אני בהלם ממה שמצליח, ועוד יותר מכמה שהוא מצליח, ומופתע מאוד ממה שנראה מבטיח ונכשל קשות.
אבל נניח רוקט ליג וFALL GUYS היו נראים כמו הצלחות מאוד בטוחות מהרגע הראשון. פשוט רוקט ליג לא התחיל ככה, זה פשוט היה משחק מולטי גם גיימפליי כמעט מושלם, בשביל מה שהוא עושה, וברור שיש לדבר שכזה (מכוניות+כדורגל) קהל יעד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2023, 10:09

טריילר CGI ממש נחמד לספיידרמן 2, אפס ספויילרים, זה נטו CGI בלי שום פרט עלילה.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 04 אוקטובר 2023, 14:06

DrKeo כתב:כל כך הרבה אולפנים גדולים נכשלו טוטאלית עם GAAS, כולל חברות איכותיות כמו נוטידוג, קריסטל דינמיקס, ורוקסטדי, שאני לא מבין מאיפה באה גישת ה״אוי זה כל כך קל״ הזאת. נראה שלעשות GAAS טוב זה אחד הדברים היותר קשים ומסוכנים שאפשר לעשות בתעשיה. זה קשה, זה יקר וסטודיואים מתים על הגבעה הזאת.

למה למהר לחרוץ את דינם של שני משחקים שלא יצאו?
ל SE אין סבלנות לתת למשחקים להיאפות כמו שצריך והציפיות בשמיים.

אם זה כל כך קשה אז איך רוקט ליג עשו את זה אחרי ניסיון אחד?
DRG על המשחק הראשון.
Remnant 1&2 מאולפן שלא עשה מולטי קודם.
Valheim
V Rising
Fall Guys
בטאלביט רימאסטרד
PUBG
משחקי fatshark

כאילו, מה לכל אלה יש שלאולפני AAA ותיקים ומתוקצבים אין?

פשוט עושים משחק מולטי סטנדרטי ומלבישים עליו מודל עסקי.

ND עשו כבר פאקשנס. הם בחרו לדחות ולפצל את מצב המולטי מ TLOU2 כדי להגשים את החזון שלהם למשחק. אז מה המשחק הזה היה? תשחררו אותו.
ועל זה תלבישו מודל עסקי. לא צריך מיליון מטבעות, סיזן-פאס ולתכנן 'עונות'. תעשו GAAS-lite עם הרחבות בתשלום כל חודשיים-שלוש ותתניעו.

מה הבעיה לעשות משחק PVE בעולם הזומבים של TLOU? תעשו תואם L4D וכבר תמצאו משהו למכור.

הבעיה היחידה שאני רואה זה ענייני tone שאני לא בטוח כמה ND ששים לשים את השגעונות של משחק GAAS במשחק שכזה, ולכן מהבחינה הזו, זו אולי הייתה טעות להתחיל עם משחק בעולם הזה. מצד שני, אני לא יודע איך הם ביצעו את זה במצב המולטי של המשחק הראשון.

אבל לעשות משחק קו-אופ PVE של 2 או 3 שחקנים שמתרחש שבועות/חודשים אחרי פרוץ המגיפה באירופה/אסיה (וכך לעשות הפרדה ברורה ממשחקי הסינגל)
זה צריך להיות צ'יפס ל ND.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2023, 14:19

"אם לזכות בלוטו זה כל כך קשה איך יכול להיות שיש מישהו שזכה בנסיון ראשון?"

כלומר, לא ראית מה הולך בתעשיה כרגע ואיך GAAS מוריד חצי ממנה לברכיים? אם אתה מצליח אתה הופך לאל, אבל מדובר ביחידי סגולה בזמן שמי שנכשל חוטף מכה מאוד חזקה.

כמובן שאתה צודק בקשר למשחקים שלא יצאו ואני לא הולך לחרוץ את הגורל של פאקשנס ויחידת המתאבדים כבר עכשיו. אבל אם אנחנו כנים המצב, לפחות כרגע, נראה קצת עגום; יחידת המתאבדים נראה בצרות בחשיפה האחרונה אבל אולי האקסטרה זמן שהוא מקבל יעזור, ופאקשנס על פי ג'ייסון שרייר כבר בוטל ולא קיים יותר. אבל היי, נחכה ונראה, אולי זאת תהיה הצלחה אדירה.

ואגב, אנקדוטלית על רוקט-ליג, הוא היה מוד במשך שנים, סוג של DOTA. מן הסתם כשאתה מוציא משהו שהיה בסוג של EARLY ACCESS סופר מצליח במשך שנים עוד לפני שהיה דבר כזה EARLY ACCESS אז הסיכוי שלו להצלחה גדל משמעותית.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 04 אוקטובר 2023, 14:49

היה להם את המשחק שם הוציאו בפס3 שאותו שכללו עם רוקט ליג.
מי מכל המשחקים והמפתחות שהזכרתי 'יחידי סגולה'? למה הם כן ו ND לא?

כנראה שפשוט ND ושאר האולפנים של סוני סובלים מחוסר הורסיטאליות שטופחה שם. וכנראה אפשר לנקוף לזכותו של Ryan שהרבה ממשחקי ה GAAS (הרוב?) נעשים ע"י שיתופי פעולה עם אולפנים צד ג'. וגם אלה שמפותחים בסוני, לא נראה שהם שמו עליהם את כל החווה.
אם factions 2 יבוטל במתכונתו הנוכחית, לא יודע אם זה יגרור גל פיטורים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2023, 14:56

Hypno כתב:היה להם את המשחק שם הוציאו בפס3 שאותו שכללו עם רוקט ליג.
מי מכל המשחקים והמפתחות שהזכרתי 'יחידי סגולה'? למה הם כן ו ND לא?

כנראה שפשוט ND ושאר האולפנים של סוני סובלים מחוסר הורסיטאליות שטופחה שם. וכנראה אפשר לנקוף לזכותו של Ryan שהרבה ממשחקי ה GAAS (הרוב?) נעשים ע"י שיתופי פעולה עם אולפנים צד ג'. וגם אלה שמפותחים בסוני, לא נראה שהם שמו עליהם את כל החווה.
אם factions 2 יבוטל במתכונתו הנוכחית, לא יודע אם זה יגרור גל פיטורים.

אני לא יודע מה אתה רוצה מנוטידוג ספציפית. כל כך הרבה משחקי GAAS נכשלו בשנה+ האחרונות, זה ממש טרנד לאחרונה. משחק GAAS קשה להוציא לפועל, וגם כשמצליחים קשה לגרום לו להיות פופולרי כי יש לאנשים רק X זמן. זה גם לא חדש במיוחד, תמיד היה קשה להוציא לפועל משחקי מולטי טובים ומצליחים ורק יחידי סגולה הצליחו (ושם סוני דווקא נסתה די הרבה אבל מעולם לא הצליחה ליצור איזה "היילו"). ההבדל בין להכשל בלהוציא משחק מולטי ב-2007 לבין להכשל בלהוציא לפועל משחק GAAS ב-2023 הוא שאם המשחק GAAS שלך נכשל ב-2023 אז מי שמממן אותך קבל מכה פיננסית מטורפת.

אני חייב להגיד שאני לא מבין את גישת "אבל זה כל כך ברור וקל", לא ראית מה הלך בתעשיה מאז שהתחיל גל ה-GAAS? קל זה לא, ממש לא קל. למה X הצליח ו-Y לא הצליח? כי על כל רוקט-ליג יש 500 כישלונות של אולפני אינדים קטנים. קל להסתקל על ה-1% שהצליחו ולהגיד "אבל הם הצליחו!".

ובנוגע לפיטורין או סגירה של אולפנים בסוני, זה 100% החלטה שלה. בסופו של יום פלייסטיישן זה עסק של איזה 30 מליארד בשנה, גם אם נוטידוג תשרוף דור שלם על GAAS ותכניס את סוני לחובות של מליארד דולר זה עדין לא אומר שסוני צריכה לסגור אותה אם היא מאמינה בה. בסופו של יום כל מסע הGAAS הזה, אם הוא יכשל, יכול להיות רק מכה בכנף הפיננסית של סוני וזהו. אבל כמו שאנחנו יודעים, זה יכול להוביל לאסונות לא קטנים אם סוני תחליט שהיא לא תומכת באולפנים האלה ב-100% כמו שקרה לסטודיו יפן, אבולושן, לונדון, ליברפול או מדיה מוליקול.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2023, 21:26

סוני העלו שירות הזמת סרטים של סוני לפס4/5, ומי שמנוי לPS Plus Premium מקבל גישה בחינם למעל מאה סרטים, כולל ספיידרמן האחרון (המצויר, המעולה), גראן טוריזמו וכו…
אפשר לומר שהם לפחות מתאמצים כדי לנסות להצדיק את עליית המחיר המטורפת.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 אוקטובר 2023, 22:20

חייב לציין שזה בעצם ריברנד של Bravia Core, השירות סטרימינג (המאוד, מאוד מוגבל בתוכן) עם הביטרייט הכי גבוה, פי כמה מכל שירות סטרימינג אחר, ועם איכות וידאו/אודיו שלא מאוד רחוקה מכזו של דיסק בלו ריי UHD, שזה די מטורף. אני לא ממש אוהב שסוני מתפזרת שוב לכל מיני שטויות מדיה שלא מפוקסות גיימינג, כי ניסיון העבר מוכיח שזה אף פעם לא נגמר טוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2023, 23:22

אין ספק שזה מוגבל בתוכן, אבל מי שכבר משלם על הפרימיום וכל מה שהוא מקבל על גבי האקסטרא זה משחקי פס קלאסיים (מתקופת הפס1/2) ולנסות משחקים מאוד מסויימים לזמן קצר - זה בונוס ממש נחמד לקבל עכשיו. ולפי המספרים שהם שיחררו בחודש מאי האחרון - יש קרוב ל-10 מליון כאלו מנויים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2023, 03:59

עובד נוטידוג כתב בלינקדאין שלו שהוא עובד על tlou2 רימאסטר. אלוהים פאקינג ישמור, זה לא נגמר. זה כבר קומי, המשחק רץ ב1440p/60 על הפס5 ויצא לפני 3 שנים. נוטידוג עושה משהו חוץ מGAAS ורימאסטרים או שהם גם אשכרה מפתחים משחקי וידאו?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוקטובר 2023, 08:45

זה הגיוני ולו רק בגלל גירסת המחשב, אבל זה עדיין מבאס. תכל׳ס אני כנראה כן ארכוש אותו למחשב אם יש לו RT איכותי כי אני זונת גרפיקה, וזה אחד המשחקים הכי טובים אי פעם לדעתי, שאשמח מאוד לשחק ב-120 פריימים באיכות פסיכית.
אני גם מניח שהטכנולוגיות שהם משתמשים בהם יהיו בTLOU3 או המשחק הבא שלהם. אנחנו גם יודעים, בערך, שהם גם עובדים בוודאות על TLOU3, השאלה אם זה עדיין רק תסריט של ניל או ממש עבודה בפועל. ואני מקווה שיש עוד פרויקט בנוסף, בשלב מתקדם יותר, ושעל הרימייק הזה עובד צוות מאוד קטן, או שאולי רק ממש כמה בודדים מפקחים עליו ויש צוות חיצוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2023, 09:37

אני בספק אם זה פרוייקט של עשרות כמו tlou1, אבל אפילו אם מדובר ב20 אנשים זה ממש מבאס. פורט מחשב של ניקסיס כל מה שצריך, זה עדין בערך המשחק הכי יפה ever.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוקטובר 2023, 09:54

הכל תלוי באמת בכמה כח אדם זה מבזבז להם… ואם יש תוכן נוסף, אולי משימות שיראו את הקטעים של טומי או משהו בכיוון הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוקטובר 2023, 20:49

סוני הכריזו סוף סוף על ה״סלים״, שנראה בערך אותו דבר רק קטן וקל יותר, והקטע הכי מצחיק - גירסת הדיגיטלית תעלה 50 דולר *יותר*, משמע 450 דולר, עם אופציה להוסיף דיסק חיצוני, וגירסת הדיסק תעלה 500.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 אוקטובר 2023, 23:11

טוב זה בערך הסלים הכי פחות סלים שהם אי פעם עשו.... אבל אולי צריך לראות את זה במציאות כדי לשפוט.
אולי יהיה איזה סופר דופר סליים בהמשך שבאמת מקטין תעסק.

החדשות הכי טובות פה הם שהבחור שהדליף על הפרו צדק, בהכל הוא אמר תשפטו אותי לפי הסלים וכל מה שהוא אמר התגשם. אז הפס5 פרו הוא נכון! :)

על TLOU2 רימאסטר: באסה, אבל קשה לי להגיד שאני מופתע עם החמדנות של ראיין, טוב שהלך.. אני גם לא חושב שזה רימאסטר שהולך לקחת משאבים גדולים מנוטי דוג, אבל זה עדיין מעצבן רצח כי.. אתם יודעים אם יש רימאסטר כזה בדרך אז הם יפמפמו עליו איזה שנה שלמה/שנה וחצי, עד שהם יראו לנו IP חדש מהם שבאמת מעניין אותנו, אוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2023, 00:35

Laskin כתב:סוני הכריזו סוף סוף על ה״סלים״, שנראה בערך אותו דבר רק קטן וקל יותר, והקטע הכי מצחיק - גירסת הדיגיטלית תעלה 50 דולר *יותר*, משמע 450 דולר, עם אופציה להוסיף דיסק חיצוני, וגירסת הדיסק תעלה 500.

הדיגיטלית עולה 449$ במקום 399$, ועכשיו לא מקבלים יותר מעמד אנכי, אם רוצים אחד הוא עולה 30$. אבל הגדילו את הSSD ל-1TB. כדי להעמיד אותה אופקית, יש רגל קטנה כזאת שנראת כאילו סוני הביאו אותה מעלי אקספרס. הקונסולה כעורה ויקרה, אבל אם סוני תצליח להגיע ליעדי מכירות שלהם אז בהצלחה.

(שימו לב לרגל בתמונה האחרונה)
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 26 אורחים