נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי idan » 04 יוני 2022, 21:07

גם אני הייתי שמח אם הם היו חוזרים ל E3, אבל אין שום קשר למשחקי מולטיפלאטפורם. גם בפורמט הקלאסי של מסיבה אחת גדולה של שעה וחצי תמיד היו משחקי צד ג׳ לצד הבלעדיים, עכשיו הם פשוט מפצלים את התוכן לכמה אירועים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2022, 22:39

הבעיה היא שזה כבר לא מרגש. בתקופת E3 היו פה ושם תצוגות מטורפות, אבל מאז הsop למניהם אין באמת תצוגות מפילות לסת.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 05 יוני 2022, 00:41

כן, מעבר לזה שהיה פשוט כיף שזה לא היה דיגיטלי, וגם התנקז לשלושה-ארבעה ימים, כולן ניסו לעשות 1up לשניה והיה קצת באנטר. ידעת תמיד שזה אחד השבועות הכיפים בשנה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 יוני 2022, 09:06

Stick כתב:
Death_119 כתב:לא כל כך מבין את הקטע לתת במה למשחקי מולטיפלאטפורם שאין להם שום קשר אמיתי לפלייסטישן. סוני צריכה לנצל את הבמה להציג תוכן יחודי (או לכל הפחות בעל אקסקלוסיביות כל שהיא), מה הקשר בין Project calisto לפלייסטישן? הוא יוצא לכל פלטפורמה אפשרית בו זמנית, סתם לא ברור.

הState of play היה דיי רע, לא קוהרנטי, מצד אחד תוכן בלעדי לPlaystation VR 2 וסוג של חשיפה בלעדית עם גיימפליי נוסף מהורייזן, אבל לא היה כל כך תוכן נוסף לקדם את הפלטפורמה ומצד שני התמקדות במשחקים שיוצאים לכל פלטפורמה אחרת ללא כל בלעדיות (גם פיינל פנטזי הוא זמני).

הם חייבים לחזור לE3 ולהציג מסר חד שנתי קוהרנטי, הם סתם מתפזרים.

אנחנו בערך שלושה חודשים מהשחרור של GOW אני ממש מחכה לDeep dive לשינויים שRagnarok ולמבט על הגיימפליי שלו ומה הוא הולך לחדש בסדרה, היה גם נחמד להבין מה עוד בפיתוח, אנחנו כבר אחרי GT וHorizion מה עוד צפוי? מה לגבי התמקדות בתכנים המתקרבים למנוי ה+? מה עם התמקדות בPSVR2 בצורה מקיפה?

לנצל את הבמה? כיום עם הSOP הם יכולים להחליט לעשות כמה שבא להם מתי שבא להם, זה לא שהם קיבלו שעה וחצי בתערוכה ספצפית והיו צריכים לדאוג לנצל את ההזדמנות הזו.
למה לא להראות משחקי צד ג'? קודם כל אתה מראה לרוכשים פוטנציאלים שיש מה לשחק כרגע ובעתיד על הPS5 ושכדאי להם לרכוש אחת, ודבר שני אם אתה מייצר איזשהו קישור בין הקונסולה שלך לכל משחק שהוא וזה יתבטא אחר כך במחירות עדיפות לקונסולה שלך, מה רע?
הם יעשו גם תצוגה גדולה לצד א' שלהם, אל תדאג. שנה שעברה זה היה בספטמבר, סביר להניח שככה גם השנה. GOW בטח יקבל SOP ייעודי אליו חודש לפני השיגור, בדיוק כמו שהיה עם הורייזן וGT.
הצורה שבה התצוגות עובדות עכשיו שונה לגמרי ממה שהיה, מצד אחד יש להם שליטה מלאה על מתי ואיך כל דבר יוצג, ומצד שני אתה לא צריך לחכות חצי שנה לתערוכה הבאה אם משהו לא הוצג. בכל רגע הם יכולים להכריז פתאום שיש שבוע הבא תצוגה על X או Y. וזה גם הקטע, הם אומרים לך מראש למה לצפות בתצוגה, בדיוק כמו הפעם... צד ג' והצצה קטנה לVR2.

SOP הוא הזדמנות מצויינת, אבל רובו מושקע בחשיפת תכנים שקיימים בכל מקום, מה הפואנטה בלהשקיע לדוגמא SOP שלם במשחק הארי פוטר? למה לא להשקיע SOP שלם בGod of war לדוגמא? זה בדיוק הבזבוז שאני מדבר עליו.

Playstation + החדש יוצא החודש, הSOP האחרון היה צריך להיות המקום להסביר לקהל מה מקבלים, מה העלויות מה המשחקים, בצורה פשוטה ויעילה. Capcom לא יעשו את זה עבור סוני בתמורה לזמן המסך הנרחב שהם נתנו להם בSOP האחרון.

הם מנסים לחקות את Nintendo direct, בעוד Direct באמת דן כמעט בלעדית בתוכן יחודי לSwitch פה הם מתפזרים. גם בDirect יש המון מקום לצד ג', אבל דברים מוצגים בדרך כלל עם תאריכי יציאה ובאים לספר שהמשחק צד ג' זמין עכשיו, בלי להוות במה שתשקיע חצי שעה בלפרסם משחקי פיסי ואקסבוקס.

וכמו שנדב אמר, זה באמת לא מרגש, גם ברמת התוכן וגם ברמת השכיחות. אישית אני לא יכל לחכות לתצוגה של מיקרוסופט בעוד שבוע, לא כי בהכרח היא תהיה טובה (רוב הסיכויים הם שכמו תמיד כולנו נתאכזב), אבל היא אחת ואני סמוך שהיא תדון בצורה מקיפה במה מייחד את השירות של מיקרוסופט על פני המתחרות.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 יוני 2022, 11:20

גם לסוני תהיה תצוגה כמו של מייקרוסופט, זו פשוט מלכתחיחה לא הייתה זו. כנראה בספטמבר כמו שנה שעברה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יוני 2022, 12:09

אגב, גם הsop הזה, גם התצוגה של מיקרוסופט שבוע הבא וגם עוד כמה תצוגות הן חלק מהsummer of games fest של קילי. לא היה לי מושג אבל כולן מאוגדות תחתיו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 יוני 2022, 14:48

בקיצור אין על E3 ולא יהיה. כל הקונספט של התצוגות הדיגיטליות האלה זה חרא בלבן.

אגב מה התירוץ של רימייק 4 לא להראות שומט לסתות בהתחשב בזה שלא יוצא לדור הבא?
הדור הזה כל כך מאכזב מבחינה טכנית עד כה, לא זוכר דבר כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יוני 2022, 15:36

bling כתב:בקיצור אין על E3 ולא יהיה. כל הקונספט של התצוגות הדיגיטליות האלה זה חרא בלבן.

איך יהיו משחקים מרשימים כשאין משחקי דור הבא?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 יוני 2022, 15:48

אני אישית נהנה כשיש יותר הכרזות לאורך כל השנה מאשר ריכוז גדול בקיץ, כך שאני לא שותף בכלל לנוסטלגיה של E3
אבל כן, RE remakes תמיד היו מרשימים מאוד ביחס לזמן שיצאו, ויזואלית לפחות, ודווקא הרביעי נראה ממש meh ודור קודם מאוד. זו אכזבה, קאפקום יודעים להפציץ כשהם רוצים, וקיוויתי שהרימייק הרביעי יקבל טיפול הרבה יותר מיוחד ומתקדם טכנית. הייתי ״סולח״ דווקא אם היה גם לדור הקודם, זה היה מסביר את זה, אבל לא… אז אין לו תירוץ.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 יוני 2022, 18:08

DrKeo כתב:
bling כתב:בקיצור אין על E3 ולא יהיה. כל הקונספט של התצוגות הדיגיטליות האלה זה חרא בלבן.

איך יהיו משחקים מרשימים כשאין משחקי דור הבא?

רימייק יוצא רק לדור הבא.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 יוני 2022, 18:09

Death, שים לב שמאז שסוני פרשו מ E3 לתצוגה הראשית שלהם קוראים showcase, לא sop (שמגיח לאורך כל השנה), זו הדרך שלהם לבדל בינהם ולתאם ציפיות אני מניח.
מה שכן, רוב מה שהיה ב sop האחרון זה לגמרי חומר ברמה של showcase, בגלל זה רוב מוחלט של האינטרנט אהב אותו.. לא בגלל שהוא היה תחליף הולם לאירוע E3 מלא, אלא בגלל שביחס ל sop הוא היה הכי טוב שסוני אי פעם עשו כנראה. וכל זה בלי קשר לעובדה שאני שונא את הפורמט החדש ואמרתי את זה מהיום הראשון שסוני עזבו, E3 היה הרבה יותר טוב מהאלטרנטיבה.

ובחייאת, מי רוצה לראות תצוגה של השירות החדש שלהם שכל הפרטים עליו כבר ידועים ומורכב רק ממשחקים ישנים שאנחנו כבר מכירים (חוץ מהמשחק עם החתול), במקום לראות את RE, פפ, סטריט פייטר ומשחק חדש מהיוצר של דד ספייס? גם מבחינת סוני נראה לי שלתת למשחקים האלה זיהוי עם פלייסטיישן זה הרבה יותר חיוני מאשר למחזר טריילרים למשחקי פס4 ופס2 ולדקלם מידע יבש שאנחנו כבר מכירים. זה סוג המידע שפוסט בבלוג יותר ממספיק עבורו, לא צריך לנסות לעורר הייפ מלאכותי איפה שאין.
אני גם לא חושב שהארי פוטר או מה שזה לא יהיה בא על חשבון משהו אחר, הם מקבלים גיימפלי וטריילרים מחברות אחרות וכולה מדביקים להם את הקריינות של האישה המעצבנת ההיא ומעלים ליוטיוב, לא כזה מסובך להפיק. ואולי משחקי מולטיפלאטפורם זה הרבה פחות חזק עבור המלחמות קונסולה ברשת, אבל כלכלית כנראה שיש סיבה טובה לעשות את זה כי ככה זה גם תמיד היה, בעלות הפלטפורמה קונות זכויות שיווק על משחקים צד ג' ומן הסתם, ובכן, משווקות אותם. זה רק הפורמט שהשתנה.

ובקשר למיקרוסופט, אם הם לא מתכוונים להרים את האירוע הכי טוב שלהם בעשר שנים האחרונות בערך אז פשוט אין להם תקנה... יעני הם קנו מלא סטודיואים עוד ב 2018 אבל הם עדיין מייבשים אותנו מתחילת הדור הזה באופן חסר תקדים, גם בכמות משחקים העלובה שהם שיחררו וגם בתצוגות עצמן שהיו בינוניות או מביכות לחלוטין. התצוגה הכי סבירה שלהם מאז הייתה מורכבת מהמון טריילרים cgi, ככה שגם בלי הכרזות חדשות אמור להיות להם לכל הפחות מלא משחקים מוכרזים שיקבלו גיימפלי בפעם הראשונה. עזבו, הם קנו את פאקינג בתזדה שהיה לה מספיק חומר בשביל להרים אירוע משל עצמה כל שנה, בטח רק סטארפילד יקבל איזה דמו של 20 דקות. אשכרה אין להם שום תירוץ לא להפגיז ואני מעריך שהפעם הם גם יעשו את זה.. בלי קשר לעובדה שאני חושב שגם המשחק החדש של FROM יהיה במסיבה שלהם :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 יוני 2022, 14:26

באתי לראות קצת מה הענינים לקראת "כאילו" E3:) חייב לומר שאני לא כל כך מבין את האנטי על התצוגות הדיגיטליות. מה עדיף? לראות את מייקרוסופט מראה טייזרי CGI של פייבל וCGI של סטארפיילד?

הSOP לדעתי היה אגדי. SF6 נראה אלוהי אמנם קצת יותר מורטאל קומבאטי ונראה יותר מדי דפנסיבי אבל נראה ממש נחמד יחסית לקרוס ג'ן והסינגל פלייר נראה מושקע במיוחד, אשכרה עולם פתוח.

ורזי 4? אולי אני לא מעודכן, אבל לא הבנתי למה יש לנו יסוד להאמין שהוא לא נראה דור הבא? מה ראינו ממנו היה איזה גיימפלי Off screen ?
כאילו קצת מאכזב כל טרנד הנוסטלגיה הזה במקום רזי 9 אבל נראה פצצה.
וכמובן היורש של דד ספייס, אלוהים איזה חתיך המשחק הזה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 יוני 2022, 15:21

גם אם משמים... בגלל שהיה אירוע אחד מרוכז יענו "נוצץ" אז זה פשוט הרבה יותר כיף... גם הפיילים השונים יותר מהנים
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2022, 15:27

אני רק יודע שקשה לי לשרוד את מופעי ה-ADD של מיקרוסופט. הם חייבים לקצץ בכמות התוכן שהם שמים באירועים שלהם, הם צריכים יותר בשר על פחות משחקים. אם בא להם להראות אלף אינדים, שיעשו 2-3 סטרימי אינדים בשנה כמו שנינטנדו עושה למשל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 יוני 2022, 16:10

אריק, מה שהכי כייף באירועים של מייק זה לראות את הכריזמה המטורפת של ספנסר ואיך הוא מבטיח להביא "אחלה תוכן לפלטפורמה" מקווה שהפעם הוא יקיים ואני אאכל את הכובע של החיים שלי, כולם פה יודעים שאני אאבד את זה אם באמת יהיה גיימפלי של סטארפיילד, אני אפילו אאבד את זה אם יהיה באטל רויאל להיילו או דמו אמיתי לפייבל.

נדב: כן זה הקטע, מייק יכולה לבזבז ממש המון זמן על משחקים סטייל השועל ההוא וDeath's Door אחלה משחקים אבל לא לתערוכה כזו.גם אם הם יחפרו על גיימפאס, זה לא מלהיב. כולנו יודעים שגיימפאס זה השירות השווה יותר, אין מה לשכנע את אותנו שזה ככה.

למייק יש פה הזדמנות פז לקרוע את סוני כי פפ16 נראה רע, רע מאוד, ומייק צריכים ממש להתמאמץ בשביל לא לנצח עם את סוני השנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2022, 16:46

יש גם אחלה אינדים להראות את הטריילר שלהם בבמה המרכזית, כמו the last night, אבל לא צריך 58 כאלה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 יוני 2022, 17:31

יאפ, אני כל הזמן שומע איך קשה למצוא גם אקסבוקס Series X אבל האמת שמאז חודשי ההשקה הראשונים מעולם לא התקשתי למצוא אחד כזה.כנראה עוד אחד מהתחומים שסוני מפגרת בהם אחרי כולם כאילו היא איזה דוכן פלאפאל ולא איזו ענקית טכנולוגיה.יש להם איזה פאק חזק בלוגיסטיקה, כמו הפאק שלהם בלעצב שירות גיימאפס שאשכרה נותן תחרות לגיימפאס.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 יוני 2022, 17:33

DrKeo כתב:יש גם אחלה אינדים להראות את הטריילר שלהם בבמה המרכזית, כמו the last night, אבל לא צריך 58 כאלה.

מעניין אם הוא עדיין בחיים.. היה אחד היותר יפים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2022, 17:53

idan כתב:
DrKeo כתב:יש גם אחלה אינדים להראות את הטריילר שלהם בבמה המרכזית, כמו the last night, אבל לא צריך 58 כאלה.

מעניין אם הוא עדיין בחיים.. היה אחד היותר יפים.

אני עוקב אחרי הבמאי שלו בטוויטר, נראה שכן, הוא אפילו חולק פה ושם דברים כמו זה מינואר למשל:

אני חושב שהוא פשוט לקח צעד לאחור כשטוויטר ניסה לבטל אותו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 יוני 2022, 18:42

Stick כתב:תגידו, מה קורה עם השלטים של הps5? גם לכם הם נהרסים באופן עקבי או שזה רק אני?
כולל השלט שהחלפתי באחריות כבר שלושה שלטים התחרפנו לי. כרגע אני עם שני שלטים והסטיק של כל אחד מהם עושה מה שבא לו בגדול. בראשון זה השמאלי, אז הדמות צועדת באטיות כל הזמן קדימה, אבל זה עוד השלט הטוב. בשלט השני הסטיק הימני נדפק לגמרי וכל משחק עם מצלמה הוא בלתי שחיק לחלוטין בשלט הזה.
יש איזה טיפול טכני ביתי פשוט שמישהו מכיר? יש מה לעשות עם זה?

לא רק אתה.אני בדרך לקנות שלט רביעי
השלט הראשון שבא עם הקונסולה הפסיק להגיב מסיבה לא ברורה (קרירן העלה פה השערה, של "זיעה" ) אז לא קרירין אני לא משחק מיוזע על הקונסולות שלי :)

2 השלטים האחרים קרה להם מה שקרה לנדב עם הטריגרים ובמשחקי מולטי הם לא שחיקים.

אני מתחיל ממש להתחרט על הפס5 הזה. פעם ראשונה בהיסטוריה של סוני שקורה לי דבר כזה. גם לשלם על הפלוס כל שנה, גם השלטים האלה שלא מחזיקים חצי שנה עלובה. חלום הבלהות התגשם והאקסקלוסיבים של סוני יוצאים לפיסי וגם תחזיקו חזק...
.
לפס5 יש הכי הרבה לאג במשחקי מכות נכון להיום כולל יותר מהפס4 בעוד הפיסי הוא 1MS הפס5 יכול להגיע ל7MS

פשוט מתחיל להתבאס על הרכישה הזו מעולם לא התאכזבתי ככה מסוני.

matangt6
Minion

הודעהעל ידי matangt6 » 06 יוני 2022, 20:38

glass man כתב:
Stick כתב:תגידו, מה קורה עם השלטים של הps5? גם לכם הם נהרסים באופן עקבי או שזה רק אני?
כולל השלט שהחלפתי באחריות כבר שלושה שלטים התחרפנו לי. כרגע אני עם שני שלטים והסטיק של כל אחד מהם עושה מה שבא לו בגדול. בראשון זה השמאלי, אז הדמות צועדת באטיות כל הזמן קדימה, אבל זה עוד השלט הטוב. בשלט השני הסטיק הימני נדפק לגמרי וכל משחק עם מצלמה הוא בלתי שחיק לחלוטין בשלט הזה.

השלט הראשון שבא עם הקונסולה הפסיק להגיב מסיבה לא ברורה (קרירן העלה פה השערה, של "זיעה" ) אז לא קרירין אני לא משחק מיוזע על הקונסולות שלי :)

אני מתחיל ממש להתחרט על הפס5 הזה. פעם ראשונה בהיסטוריה של סוני שקורה לי דבר כזה. גם לשלם על הפלוס כל שנה, גם השלטים האלה שלא מחזיקים חצי שנה עלובה. חלום הבלהות התגשם והאקסקלוסיבים של סוני יוצאים לפיסי וגם תחזיקו חזק...
.
לפס5 יש הכי הרבה לאג במשחקי מכות נכון להיום כולל יותר מהפס4 בעוד הפיסי הוא 1MS הפס5 יכול להגיע ל7MS

טוב נו לשחק משחק מכות דורש המון עצבים :P
אבל ברצינות, רק אני לא חווה שום בעיה עם השלטים האלה? אני כבר שנה וקצת עם השלט נקנה בהשקה של הפס5, שאגב שומש לפני גם עם המחשב ועד היום אין לי אף בעיה איתו. אותו דבר עם הג'וי קונס שקיבלתי עם הסוויץ שקניתי אותו. עניין של מזל כנראה...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 יוני 2022, 21:06

matangt6 כתב:
glass man כתב:

.

טוב נו לשחק משחק מכות דורש המון עצבים :P
אבל ברצינות, רק אני לא חווה שום בעיה עם השלטים האלה? אני כבר שנה וקצת עם השלט נקנה בהשקה של הפס5, שאגב שומש לפני גם עם המחשב ועד היום אין לי אף בעיה איתו. אותו דבר עם הג'וי קונס שקיבלתי עם הסוויץ שקניתי אותו. עניין של מזל כנראה...

חחח תכלס? כל קאזואל גיימר שבא לראות את הפס5 בשנה האחרונה ושיחק SF5 על הדרך מעך את השלט הזה כאילו אין מחר אז אולי זה הם באמת. מצחיק איך הקזואלים מתנשפים ומועכים את השלטים האלה בתקווה שיקרה משהו מגניב על המסך לך תדע אולי זה הם אשמים, אחרי שנים שטקן לימד אותם שאם מחרבשים על כל הכפתורים קורה משהו.בגלל זה אחרי 3 קרבות הם בלי אוויר, רילקס.

גם לי לא קרה כלום לשלטי הסוויץ שום בעיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2022, 08:49

איזה יופי, גרילה עובדים על פאצ׳ VRR וגם מוד 40FPS להורייזן FW. כן ירבו.

We've revamped Temporal Anti-Aliasing to improve the visual fidelity of our Performance mode on PS5 and rendering on PS4 Pro. We're already working on an upcoming patch which will include VRR support and a 40FPS Mode, so stay tuned for more

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 07 יוני 2022, 09:01

DrKeo כתב:אני רק יודע שקשה לי לשרוד את מופעי ה-ADD של מיקרוסופט. הם חייבים לקצץ בכמות התוכן שהם שמים באירועים שלהם, הם צריכים יותר בשר על פחות משחקים. אם בא להם להראות אלף אינדים, שיעשו 2-3 סטרימי אינדים בשנה כמו שנינטנדו עושה למשל.

שמע, זה יפה שבעשור וקצת התלונה המרכזית למסיבות העיתונאים של E3 עברה מ"מה אכפת לי גרפים של מכירות, תראו לי עווווודדדדד משחחחחחחחחחקים", ל"הלוווו, תורידו הילוך. קשה לי לעקוב אחרי כל המשחקים האלו".

כלומר, לפחות אצל החברה שעוד עושה מסיבות עיתונאים ב(מקום) E3. אני מקווה שלפחות עכשיו כשגיימסקום חוזרת, נראה גם את סוני שם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2022, 12:29

swym כתב:
DrKeo כתב:אני רק יודע שקשה לי לשרוד את מופעי ה-ADD של מיקרוסופט. הם חייבים לקצץ בכמות התוכן שהם שמים באירועים שלהם, הם צריכים יותר בשר על פחות משחקים. אם בא להם להראות אלף אינדים, שיעשו 2-3 סטרימי אינדים בשנה כמו שנינטנדו עושה למשל.

שמע, זה יפה שבעשור וקצת התלונה המרכזית למסיבות העיתונאים של E3 עברה מ"מה אכפת לי גרפים של מכירות, תראו לי עווווודדדדד משחחחחחחחחחקים", ל"הלוווו, תורידו הילוך. קשה לי לעקוב אחרי כל המשחקים האלו".

כלומר, לפחות אצל החברה שעוד עושה מסיבות עיתונאים ב(מקום) E3. אני מקווה שלפחות עכשיו כשגיימסקום חוזרת, נראה גם את סוני שם.

כלומר, כן, גרפים ודיבורים של חליפות שנשמעים כאילו הם מכוונים למחזיקי מניות זה לא משהו שרוצים לראות בתצוגה כזאת, אבל אני חושב שהקטע הזה של גרפים ב-E3 הוא נחלת העבר כבר עשור. כלומר, זה לא אחד או אפס, או גרפים או אינסוף טריילרים שעפים לפרצוף שלך. יש נקודת אמצע נחמדה שמכילה קצת פלאף חמוד כמו סיור סטודיו או מאחורי הקלעים שעושה setup לטריילר שהולך לעלות, קטעי גיימפליי של כמה דקות טובות או סתם פיל ספנסר מדבר על נושא כלשהו למצלמה. קצת קשה לי עם זה שיש טריילר אחרי טריילר אחרי טריילר, 80% מהם לדברים לא מעניינים מדי, כששום דבר לא מגשר בינהם. לפעמים המסיבות שלהם נראות כמו פלייליסט של יוטיוב.

כלומר, אם מראים את starfield ביום ראשון, הייתי רוצה 2 דקות של צילומים בבת׳זדה מרילנד שבהם טוד הווארד ועוד כמה סיניורים בחברה מדברים בליווי של מוסיקה, קצת בניה של ציפיה, ואז לראות גיימפליי של 5-6 דק׳, אולי אפילו מודרך עם טוד האוורד מדבר ברקע. זה נשמע כמו 10 דקות ממש טובות של מסיבת עיתונאים. אבל אני מפחד שמה שיהיה הוא זעקת ״Exclusive!!!!" רנדומאלית אחרי טריילר לפלטפורמר אינדי שאף אחד לא ישחק, ואז ישר יתחיל טריילר של 90 שניות לסטארפילד שיגמר בזעקת ״Exclusive!!!!!!!!" וישר יתחיל טריילר ל-DLC של בורדרלנדס 3. צריך קצת זמן לנשום, לעכל, קצת פייסינג. כמו כל דבר מופק, אם זה סרט או סדרה או משחק, צריך פייסינג. אם אתה ב-1000 קמ״ש 100% מהזמן אז זה לא מרגישים את המהירות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים