נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 פברואר 2021, 13:24

נראה שדלפה הכרזה אחת להערב אז מי שלא מעוניין לקרוא,אזהרה אחרונה,לא שזה איזה משהו שלא צפינו אותו, אבל אם זה חשוב לכם להגיע נקיים וזה..
חייב להדגיש שזה רחוק מלהיות רשמי, אבל אינסיידר מוכר טוען שזה בערך מה שגם הוא שמע.

Final Fantasy 7 Remake Ever Crisis לפס5 (פיספסו את ההזדמנות לעשות היסטוריה ולקרוא לו FF7 Remake Remaster :) ):
-שני מודים: מוד בביצועים של 60fps/1440P ולהפתעתי הקלה,מוד RT שרץ ב-30fps/1440P. האמת? אני חושב שהיה עדיף להם מוד 60fps/4K או משהו,המשחק היה הרבה יותר מרוויח מזה,אבל עדיין מגניב
-תמיכה בדואל סנס
-photo mode
-טרופיז חדשים
-שיפורי גיימפלי שונים כמו החלפה מהירה של מאטריות (תודה לאל)
-קרב בוס חדש
-תוכן חדש: פרק "8.5" ו..פרק 19 "מיסתורי",לעזאזל איתכם סקוור,פרק 19,עכשיו אני חייב לקנות אותו.

אם לא פרק 19,אני חושב שהייתי מדלג עליו,אכזריות שכזו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 פברואר 2021, 15:21

אני בחיים לא אקנה שוב משחק שרכשתי רק לפני פחות משנה, או שנתיים, או שלוש אפילו... אבל אהיה מוכן לשלם טיפה עבור שדרוג, אולי... האמת שבמקרה הזה לא נראה לי שגם זה, לפי התוספות שכתוב פה, פשוט אצפה ביוטיוב או משהו בפרקים הנוספים, גם ככה בטח מדובר ב-90% קטעי קישור ;)
שאר הדברים פחות מעניין אותי, מלבד עניין החלפת המאטריות שבדיוק כמו בGoT - פשוט היה הופך את המשחק להרבה יותר טוב. גם ככה כשתצא גירסת המחשב זה יהיה בשבילי 4k/60 יחד עם RT אז אם כבר אשקול אותה בעתיד, לפני שיצא פרק ההמשך.

אני יודע, כולכם בשוק מההודעה הזו שלי :)

אני מאוד מקווה שזה לא יהיה ההיילייט של התצוגה הלילה, אני כן ממש ממש רוצה טיזר של GoW או גיימפליי אמיתי של הורייזון... אולי עוד משהו על טוריזמו שנדחה. אבל הם בטח יתרכזו ב-Returnal כי הוא הבא שיוצא, אולי גם טיפה בראצ׳ט שהוא הבא אחריו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2021, 18:52

טוב נו, האירוע עוד 5 שעות ויש לי פס5 אז אני נמנע מספויילרים :!:
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 פברואר 2021, 20:07

Destruction All-Stars שהושק החודש כמשחק חינמי בפלוס - יורד ל-20 דולר כשהוא יוצא משם, שזה מחיר שיותר מתאים לו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2021, 20:46

סוני חיים בסרט קשה עם ה-70$ האלה, ביחוד עם משחק שכזה. אני שמח שצד ג' לא ממש נופל למלכודת הזאת בנתיים, למשל RE8 עולה 60$.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 פברואר 2021, 20:54

DrKeo כתב:איך מיקרוסופט קשורה? מיקרוסופט עושה את זה כי חלונות זאת הפלטפורמה שלה. אני משער שהוצאת המשחקים של האקסבוקס למחשב הורידה את המכירות של האקסבוקס (למשל בערך חצי מהפורום הזה קנה 360 אבל לא קנה ארסבוקס מאז) אבל למיקרוסופט לא אכפת כי היא תומכת בפלטפורמה שלה וגם כך או כך עוד גיימרים בPC אונר עוד מנויים ל-GP.

סוני לעומת זאת? כן, עושים קצת יותר כסף על כמה עותקים במחשב ובו בזמן מפסידים יוזרים פוטנציאלים. יש סיבה למה סוני לא מוציאה הכל אלה רק כמה נבחרים. והאמת? גם הכמה נבחרים לא ברורים לי.

אז לך יש מספרים שלמיקרוסופט ולסוני אין?

לאף אחד לא אכפת מה באי הפורום הזה קנו. המספר העולמי הכולל של קוני קונסולה שיוותרו עליה לטובת קניית מחשב בטל בשישים לעומת הכסף שאפשר לעשות במכירת המשחקים על המחשב.

סוני מוציאים 'נבחרים' כי הם רק התחילו והם עושים את לאט יחסית. אתה תראה אותם מוציאים את בלאדבורן, GOW2018 ו TLOU.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2021, 21:18

מיקרוסופט הבעלים של חלונות ויש להם קליינט משלהם בחלונות ושירות GP בחלונות שהוא הפוקוס שלהם, לא המכשיר אקסבוקס. סוני לעומת זאת חיה המפלייסטיישן, היא לא הבעלים של חלונות, אין לה שירות סטייל גיימפס בחלונות ואין לה קליינט בחלונות. הבנו את ההבדל?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 פברואר 2021, 21:26

וואו,מי היה מאמין שזה יקרה- נראה שסוני בדרך לסגור את סטודיו יפן שלה
https://www.videogameschronicle.com/news/sources-playstation-is-winding-down-sony-japan-studio/
Team Asobi,הצוות שאחראי ל-Astro Bot,צפוי להישאר ולהמשיך לפתח את הפרנצ'ייז,אבל כל שאר הצוותים פוטרו או שהחוזים שלהם לא חודשו.
אני לא יודע מה זה אומר על סיילנט היל השמועתי שהיה אצלם בפיתוח לפחות כמה שנים,המשחק אמור להיות די בסוף הפיתוח שלו,אבל נראה שהסטודיו הזה כמו שהכרנו אותו נעלם.
היה גל גדול של עזיבות,כולל חבר'ה וותיקים של סוני יפן בחודשים האחרונים,אבל לא חשבתי שזה יגיע לסגירה של הסטודיו. באסה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2021, 21:29

Uncle Pey'j כתב:וואו,מי היה מאמין שזה יקרה- נראה שסוני בדרך לסגור את סטודיו יפן שלה
https://www.videogameschronicle.com/news/sources-playstation-is-winding-down-sony-japan-studio/
Team Asobi,הצוות שאחראי ל-Astro Bot,צפוי להישאר ולהמשיך לפתח את הפרנצ'ייז,אבל כל שאר הצוותים פוטרו או שהחוזים שלהם לא חודשו.
אני לא יודע מה זה אומר על סיילנט היל השמועתי שהיה אצלם בפיתוח לפחות כמה שנים,המשחק אמור להיות די בסוף הפיתוח שלו,אבל נראה שהסטודיו הזה כמו שהכרנו אותו נעלם.

ראבק פייג' פעם שניה היום שאתה שם פוסט 2 דקות לפני :)

איזה מבאס שסטודיו יפן בהתפוררות, נקווה שלפחות סיילנט היל יצא לשוק כסוג של פרפור מוות.

אגב, היום בבוקר עזב אותם מסאקי וגם הצוות שלו התפורר. כלומר להתראות בלאד-בורן 2..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 פברואר 2021, 21:31

הכל מתוכנן קיאו,הכל מתוכנן :D
הסגירה של סטודיו יפן נותנת למעשה את החותמת הסופית- פלייסטיישן זה ביזנס מערבי לכל דבר ועניין.
אני מתפלל שסיילנט היל לא בוטל,אני מחכה לראות מה Dusk Golem יגיד על כל העניין,אבל אם סיילנט היל יבוטל..אוי,מאז הביטול של,טוב,סיילנט הילס :( ,לא התבאסתי ככה.
נערך לאחרונה על ידי Uncle Pey'j ב 25 פברואר 2021, 21:32, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 פברואר 2021, 21:32

DrKeo כתב:מיקרוסופט הבעלים של חלונות ויש להם קליינט משלהם בחלונות ושירות GP בחלונות שהוא הפוקוס שלהם, לא המכשיר אקסבוקס. סוני לעומת זאת חיה המפלייסטיישן, היא לא הבעלים של חלונות, אין לה שירות סטייל גיימפס בחלונות ואין לה קליינט בחלונות. הבנו את ההבדל?

אחים שלי למה אתם מסבכים משהו כ'כ פשוט.

1. משחקי PS4 יגיעו למחשב
2. משחקי PS5 לא יגיעו למחשב עד שהדור שלו ייגמר AKA 2027-2028

נדב, אתה שוכח את העלויות פיתוח שכל הזמן עולות ועולות פורטים לPC של משחקי PS4 זה גם כדי לכסות עלויות פיתוח בדור הפס6 העלויות בכלל יהיו עוד יותר מטאוריות.

קאז תמיד צועק דברים בסגנון "יחי המאסטר רייס" אבל בתאכלס הוא ישחק במשחקי PS5 על הפיסי ב והלאה 2029 אחרי שנדב ישחק ברובם בהשקה שלהם ..... אז איפה החגיגה שלך קאז? אין שום חגיגה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2021, 21:47

גלאס, חבל להביא את השטויות האלה לכל נושא פה, תשחרר קצת את התאורית קונספרציה ותן לזמן קצת לעבור. כך או כך לדעתי משחקי פס לא יגיעו למחשב עוד לאורך זמן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 פברואר 2021, 21:50

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:וואו,מי היה מאמין שזה יקרה- נראה שסוני בדרך לסגור את סטודיו יפן שלה

איזה מבאס שסטודיו יפן בהתפוררות, נקווה שלפחות סיילנט היל יצא לשוק כסוג של פרפור מוות.

אגב, היום בבוקר עזב אותם מסאקי וגם הצוות שלו התפורר. כלומר להתראות בלאד-בורן 2..

הדבר הכי מדאיג פה זה מה שזה אומר על קוג'ימה אם סוני כל כך ממהרת להיפטר מכל סממן יפני וכל צוות יפני והופכת למערבית.. היא בכלל תמשיך לממן משחקים של קוג'ימה? לא שחסר לו מי שיממן לו. אבל שייט, הפנטזיה שלי שהפלייסטישן ימשיך להיותג גן עדן יפני .... זה לא יקרה. נינטנדו היחידה שנשארה גן עדן יפני.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 פברואר 2021, 21:53

DrKeo כתב:גלאס, חבל להביא את השטויות האלה לכל נושא פה, תשחרר קצת את התאורית קונספרציה ותן לזמן קצת לעבור. כך או כך לדעתי משחקי פס לא יגיעו למחשב עוד לאורך זמן.

טוב נו צודק קיבלתי :) השמעתי את דעתי בעניין הזה כבר די והותר :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 פברואר 2021, 21:56

glass man כתב:
DrKeo כתב:

הדבר הכי מדאיג פה זה מה שזה אומר על קוג'ימה אם סוני כל כך ממהרת להיפטר מכל סממן יפני וכל צוות יפני והופכת למערבית.. היא בכלל תמשיך לממן משחקים של קוג'ימה? לא שחסר לו מי שיממן לו. אבל שייט, הפנטזיה שלי שהפלייסטישן ימשיך להיותג גן עדן יפני .... זה לא יקרה. נינטנדו היחידה שנשארה גן עדן יפני.

מהשנייה ש-DS שוחרר טענתי שסוני סיימה עם קוג'ימה,הרמן הולסט וג'ים ריאן לא נראים כמו חבר'ה שהמוזרויות של קוג'ימה והסיכונים שהוא לוקח יושבים טוב איתם.
אני מתאר לעצמי שלא יעבור הרבה זמן עד שנשמע שגם שו יושידה עוזב/הועזב. פלייסטיישן משתנה,אבל בכל מקרה,אני לא הייתי דואג לקוג'ימה- השם שלו הולך לפניו והוא עדיין יכול לדחוף מכירות,אני מתאר לעצמי שהוא כבר סגר דיל מולטי פלטפורם עם מפיצה סטייל 505 Games.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 פברואר 2021, 23:02

כן... יושידה כבר מזמן הפך שם לעציץ שלא עושה יותר מדי.

זה ממש חבל, הOutput של הצוותים המערביים בסוני הוא מצוין, מהטובים בעולם, אבל אהבתי את ה50/50 יפן מערב שסוני היתה בדור הפס3 והפס4 ומבאס קצת אם זה ייגמר עכשיו.
או שהם יורידו הילוך.

טוב נו יש את נינטנדו... :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2021, 23:08

שחקתי עם הילד כמה שעות בספיידרמן שלשום ואני חייב להגיד שהמשחק הזה הוא meh אחד ענקי. ההפקה שלו מצויינת וכיף להתנדנד בעיר אבל כל השאר? ואו, כל כך גנרי. אפילו הילד לא ממש רוצה לשחק בו יותר, הוא רק מחפש את ראצ׳ט וקלאנק כל הזמן ובסוף חוזר לסוויטצ׳.

אני חייב להגיד שיש כמה משחקי סוני שמרגישים כל כך rough אחרי כמה שנים של סוויטצ׳ וללא פלייסטיישן. ביחוד אסטרו-בוט וראצ׳ט, ליד משחקי נינטנדו הם מרגישים כל כך קלאנקים (חה!) וחסרי פוליש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 פברואר 2021, 23:13

המשחק שהאחיינים שלי הכי אוהבים על הסוני (אחד מהם בגיל של הבן שלך 5 לא? :) זה בכלל ריימן לג'נדס והוא המשחק היחיד הלא נינטנדואי שמרגיש כאילו נינטנדו פיתחו אותו :)
טוב זה וסופר מיט בוי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 פברואר 2021, 23:16

קיאו,תנסה את sackboy,הרבה חבר׳ה עפים עליו והביקורות משבחות אותו,יש לו אפילו שלבי מוזיקה סטייל ריימן לג׳נדס.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 פברואר 2021, 23:19

ספיידי נשען כמעט לחלוטין על הטרוורסיה, כל השאר די בינוני, אבל עדיין נהניתי מהקרבות (לפחות עד שמבינים שאפשר להתחמק מהכל בערך) ומחלק מהסט פיסז. פשוט צריך לסבול את קטעי ה-"hold X" האינסופיים ואת העיר/משימות הצד המעפנות.
נערך לאחרונה על ידי BiA ב 25 פברואר 2021, 23:20, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 פברואר 2021, 23:20

אני ממש רציתי אותו את שקבוי עד ששמעתי שהוא קל מדי והתבאסתי... אבל בטח לילד זה יהיה מושלם, אנחנו לא רוצים שהוא ישחק בסופר מיט בוי וישנא את התחביב :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2021, 23:28

כן, אני אקנה את שק בוי מתישהו. פשוט הילד קבל רק בחודש האחרון פיקמין 3, מריו 3D World, ראצ׳ט, ספיידרמן והוא עדין משחק אודסי, Animal Crossing, פורצה הורייזן 4 ו-GTAV. כלומר יש יותר מדי :)

נשים את שק בוי ברשימת משאלות ונקנה אותו באיזה מבצע 20$.

אגב, עוד חצי שעה state of play :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2021, 23:28

הווווולי פאקינג שיט, השניה נפל לי האסימון שאני יכול לשחק בדמו של RE8! מה נסגר איתי? איך שכחתי את זה???

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 פברואר 2021, 23:33

מה שמדהים בספיידרמן זה הפוטנציאל :) יש לי הרגשה שאנחנו הולכים לראות פה קפיצה קוונטית באיכות
UNCHARTED2 מול 1
SONIC1 מול 2
(ולא אני לא הולך לשים פה את מאס אפקט2 בטבלה הזו כי זה פשוט לא תופס עליו)

נדב תשחק את זה ותן רשמים, אתה לא בפוקוס מאז שהבאת את הפס5 הזה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2021, 00:08

זה לגמרי תופס על ME2 אבל לא נשחזר את הויכוח הזה :)

ו-state of play התחיל, בנתיים לא היה משהו מעניין במיוחד אז לא פספסתם כלום.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים