נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2023, 08:46

glass man כתב:אני פשוט הולך לשמוח לאיד ולפתוח בירה שאני אראה את המשחק הזה יושב על 80 נמוך כראוי לו זה יהיה צדק פואטי מהשמים לראות אותם משלמים על הייפ המוגזם שיצרו וההשוואות המופרכות. הם השוו למטרין וVS כדי לנסות להשיג הזמנות מראש וכסף ולעשות גזל ועכשיו הם ישלמו על זה. המשחק הזה יצטרך חתיכת ממוצע שלא נראה כמוהו ובערך שבחים מכל התעשיה כדי שאשנה את דעתי.

למה האנשים בERA הם סתם אנשים אבל המבקרים הם "נחשבים" ? על כל מבקר שהוא נשמה טובה ואחלה גבר כמו למשל ארז רונן שלנו, אני יכול למצוא מבקר מעפן שהתחיל לבקר לפני כמה שנים ואין לו ידע האנשים בERA לדעתי עדיפים על מבקר כזה.

הפסקה הראשונה כאן היא לא של גיימר, אלא של אדם אליטיסט שמחפש חסרונות בכח, בכדי להנות פחות. תקרא את עצמך ותראה איזו פארודיה זו… מזכיר לי את הנעורים הכי גדולים בתעשייה.

ולגבי השאר - התלהבת בטירוף ואז פתאום קראת מישהו רנדומלי שאולי בכלל ממציא ולא שיחק בדמו, ויש לו השפעה עצומה פי אלף מכל מי שמשבח את המשחק. זה עצוב, בשבילך, שאתה יוצא כזה סטייק.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 מאי 2023, 09:51

אבל אני לא כמו אלה בERA שמחליטים לפסול את פפ16 בגלל שאין בו אנשים שחורים (באמת יש שם זרם כזה) בחיים לא הייתי פוסל על סיבות מטומטמות.
אני פוסל אותו על זה שאנשים נורמלים בERA ליטרלי אמרו "תתעוררו כל אלה שחושבים שזה נראה כמו VS זה לא נראה כמוהו ולא נשמע כמוהו" והדעות מנומקות. בשבילי זה וידוי הריגה אני ליטרלי לא מצליח לחשוב על משהו אחר.

איך היית מרגיש אם מישהו בERA ששיחק בביושוק 4 היה אומר שהוא לא משתווה לקודמים? היה הוגן להגיד שאתה שולל סתם?

אנשים ממציאים? אני יוצא מתוך נקודת הנחה ש99% מהאנושות הם אנשים עם כוונות טובות הם רוצים לאהוב את המשחק הזה.

על הקטע של "אין דעה וכמו סטייק" הרבה אנשים אומרים לי את זה עכשיו בFGC בגלל ששינתי קצת את הדעה על SF6 אחרי ששמעתי את הגדול בכל הזמנים אומר את דעתו
אבל אם הקשבתי למישהו חכם ממני שזה תחום המומחיות שלו זה אומר שאין לי דעה או שאני סטייק? יש לי את הדעה האישית שלי והאינטואציה הפנימית אבל דעתו עולה על שלי וצריכה לבוא קודם.

גם את הקטע של "אתה אדם אלטיסט" אני שומע הרבה, אבל זה ממש לא ככה, אני יכול להנות ממה שנחשב טראש, "אומנות נמוכה" ג'ילטי פלז'ר וכו' אבל אני צריך לדעת מראש שזה מה שנותנים לי לא באים לבן אדם ונוגעים לו בנקודות הכי רגישות ומבטיחים סתם את ההבטחות הכי גדולות, ברור שיהיה כעס.
מה גם שהחולשות בגיימפלי זה לא רק האנשים בERA זה גם מבקרים בגיימספוט ובמקומות אחרים שנוספו עליהם אז כולם שקרנים?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2023, 10:12

glass man כתב:
איך היית מרגיש אם מישהו בERA ששיחק בביושוק 4 היה אומר שהוא לא משתווה לקודמים? היה הוגן להגיד שאתה שולל סתם?

תלוי, אם מישהו שם אומר זאת על סמך הפרולוג שלו וזה ההפך המוחלט ממה שרוב המבקרים אומרים? אז אתייחס לזה בזלזול מוחלט, כמובן, או אם אני מכיר את אותו בחור - אז אגיד לעצמי "אוקיי, דיעה של מישהו אחד שאני מעריך", זה עדיין לא משתווה לעשרות אחרים.

ולא הבנתי, אם זה סיפור פחות טוב מVS אז זהו? משחק של 80 נמוך? זה הזוי שאתה מדבר ככה בכלל, ומקווה שייכשל, בגלל איזה הייפ שהם בעצמם - מעולם לא מכרו, אלא מדובר רק בשיט שהחברים שלך האכילו אותך שם

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 מאי 2023, 11:46

סקוור לא יצרו את ההבטחות האלה? תראה למשל את ראש הלוקאליזציה שלהם:
chael-Christopher Koji Fox, Localization Director: As you know, the main writer is Kazutoyo Maehiro, who has worked a lot with Yasumi Matsuno (Vagrant Story, Final Fantasy Tactics, Tactics Ogre) in the past and you know, Matsuno stories usually have that very heavy edge to them, always talking about the reality and the dark sides and these extremely complex stories with lots of different factions, and talking about difficult decisions.
I think you can see that in the story that Maehiro created this time. And then basically, I got the opportunity to get to take that, and while translating it into English,

יש גם את ההבטחות של הצוות עצמו אבל אני אחסוך.

יש לי חבר שאומר לי "נו מה חדש מהיום שאני מכיר אותך אתה חופר על המשחק הזה ומתבכיין שהוא הכי טוב אתה תקוע על זה " אולי אבל הם הביאו את זה על עצמם הפעם.
פיינל פנטזי מדשדשת עשור וקצת באזור ה80 הנמוך לאסקין, ואם העלילה לא ברמה הזו, אז אין להם סיכוי להשתוות לנוטי דוג/הסנטה מוניקה הCDPR של העולם.
משחק שיכל להיות ה95+ של סוני כנראה ידשדש לו ואין קשה לי להכיל את זה לאור ההבטחות האלה.

אולי זה יהיה משחק נחמד, אבל זה כבר לא מה שחלמתי עליו ולא נקבל עכשיו את מה שחלמתי עתיד של משחקים בוגרים רצינים עם אמירה משמעותית על החיים שיכולים להביא את התחביב שלנו לרמת אומנות מבאס אותי כל מה שיכל להיות פשוט.

אני לא באתי בשביל משחק נחות של 81-82-83-84 משחקים כמו פפ15 ו13 הם בדיוק הסיבה שבגללה ברחתי מהסדרה הזו בעשור וחצי האחרונים.

אני מקווה שיכשל כי אני מאמין שעל טעויות צריך לשלם וגם ככה הם ילמדו מהטעות וישתפרו.
מן הסתם יש גם את יד אלוהים בתמונה שהוא יסדר הכל כמו שצריך גם ככה אז הכישלון יגיע.

על מה שאמרת על זה שהיית מתייחס בזלזול אם המבקרים היו אומרים ההיפך- אז זהו לא כל המבקרים עפים חלקם בדעה קרובה לERA.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 מאי 2023, 12:34

למי שלא רגיש לספוילרים יש עוד הדלפה על האירוע של סוני.
ספויילר: הצג
מורטאל קומבאט 12 לא יהיה שם

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2023, 15:40

אההה אז בגלל שמישהו שאחראי על התרגום של המשחק ולא קשור לפיתוח או אפילו לPR ציין עובדה שהיוצר עבד גם על VS, ומישהו בERA שאתה לא מכיר אמר שה-10% הראשונים לא מגיעים לרמת הכתיבה שם - מגיע להם “לשלם על זה ולהיכשל בגדול״
שמע, אתה כנראה לא שומע את עצמך… ככה לא מדבר גיימר.

עכשיו תן לי רשמים ששיחקו בדמו והגיעה שלהם קרובה לאכזבה…

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 מאי 2023, 16:30

מה? לאסקין, אם מישהו שמתרגם את המשחק מבטיח שהכתיבה תהיה באותה איכות אסור לו לעשות ניימדרופינג כזה,באמת נראה לך שהוא לא יודע איזה משקל יש לדברים שהוא אומר ומבטיח?

אני אהיה סופר כנה איתך פפ16 הפך למשחק הכי מצופה שלי ב20 השנה האחרונות וזה לא תמיד היה ככה, אבל זה ככה בגלל הניימפדורפינג המטורף הזה ואין דבר שאני יותר רוצה בעולם כרגע מלראות את המשחק הזה מקבל לפחות ממוצע 90 במנימום, אבל כמוני רוצים את זה האנשים בERA. אני יכול להביא לך אכזבות של מבקרים מהגיימפלי ועל זה שהוא פשטני ולקאזואלים הרבה יותר ממה שחשבנו (גיימספוט) אבל אם אתה רוצה אכזבות על העלילה מהמבקרים אתה תצטרך להסכים לקרוא בין השורות כי אין להם אומץ לקטול כמו שהגברים בERA יש להם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2023, 16:34

אני חושב שכדאי להחליף תרופות… בן אדם שמתרגם את המשחק אמר שמי שכתב או כתב גם משחק אחר שאהבת. זהו? ההייפ עכשיו הוא של משחק מושלם, וסקוור צריכים להכשל בגלל זה? אתה הזוי.

ומה רע שהמשחק פונה גם לקז׳ואלים? כבר אמרו את זה מליון פעם ברשמים קודמים, שיש אייטמים שכששמים אותם - הלחימה והקומבואים הופכים ל״אוטומטיים״ יותר. ושוב, שיחקו רק בהתחלה של המשחק. מלבד משחקי סולס - כל משחק בעולם הוא סופר קל בהתחלה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 מאי 2023, 16:47

לאסקין, הוא לא סתם הזכיר את המשחק, הוא הזכיר בכוונה כי הוא רוצה לקשר בין שני המשחקים.

ברור מן הסתם, שזה שאהבתי את TLOU1 לא אומר עכשיו שאני צריך לצפות מכל המשחקים שדרוקמן יעבוד עליהם יהיו בסגנון של TLOU1 או יגיעו אליו, אבל פה המתרגם הזה לא רק אומר "היי הבמאי הזה של פפ16 נגע למאטסונו בכתף" הוא אומר חד משמעית שבגלל שהבמאי של פפ16 עבד עם מאטסונו על VS הוא בהכרח נוגע באותם נושאים מורכבים שהכתיבה שלו מתאפיינת בהם הוא ליטרלי אומר תצפו ליורש...

אם אתה תלך אחורה בפורום לפני כל הזיוני מוח של המתרגם הזה (והצוות) אתה תראה שאף פעם לא התלהבתי במיוחד מפפ16 ואפילו זלזלתי ביכולת של יושידה והצוות הזה להביא משהו שיתקרב לVS אני דווקא הכי הייתי ב"עזבו אותי בשקט, תנו לבלופוינט לעשות ריימיק ודי" :) אבל הם היו חייבים להביא את הציפיות המטורפות האלה כי הם מכירים את הקהל שלהם הם יודעים מה אנחנו רוצים.

שמע זה יכול להמשיך ככה עוד מאה עמודים ואני לא רוצה להתיש אותך אז אני רק אגיד, הלוואי הלוואי שהמשחק הזה יהיה רבע מהציפיות שלי, ואתה לא יודע כמה אני מת ללכת עכשיו לצפות 4 שעות שלמות בדמו רק כדי לבחון את הדברים בעצמי ולהגיע למסקנה אישית, אבל יאללה יש עוד חודש לדמו אז אני אשתדל להתאפק ומקסימום נחליף חוויות מהדמו
פה אני פשוט בחרדה ומאוד מודאג מההתפתחות הזו זה דיכאון של החיים.

חחחחח להחליף תרופות? זה חדש- בדרך כלל אומרים לי "גלאס, עוד פעם יציאה של אישה במחזור?" :lol:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2023, 10:27

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2023, 11:06

עוד פעם parry ??? די! זה הרגיש מיושן כבר ב1999. איזו פשיטת רגל יצירתית יש בתעשייה מבחינת מכניקות זה עצוב, לא פלא שעייפים מהמשחקים אין שום התחדשות.
אני אוהב את הדגש האפל הזה על החליפה השחורה, הטון הקודר יותר, שכמעט מרגיש נוט דוגי שכזה, חבל שדחפו את הParry זה מספיק מעצבן שSF6 ממחזר את זה עכשיו גם פה.

עדיין מצפה למשחק שיעיף לספיידרמן 2018 וMM את הצורה סוף סוף להתלהב מאיזשהו משחק ספיידרמן על אמת כמעריץ ענק של ספיידרמן זו חגיגה, המשחק אולי לא העביר את הסחורה בכלל גרפית אבל הוא נראה מדהים בכל צורה אחרת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2023, 11:13

זו תוספת מבורכת, לא מבין מה יש להתנגד לזה…
ראית עוד פעם את הטריילר ב4K והוא נראה בהחלט טוב יותר מהרבה בחינות, כשמסתכלים על הטקסטורות, הפירוט וכד׳, והלחימה עם החליפה החדשה מזכירה לי לרגעים את Prototype
זה יהיה משחק ענק. אני מת לראות איך נראה בלילה… ואם יש באמת יום ולילה (ומזג אוויר) כמו שצריך. זה יהיה החלק הכי מאכזב אם לא.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 מאי 2023, 11:23

ספיידרמן 2 נראה מעולה, וכמו לאסקין אחרי צפייה בדמו שוב ביוטיוב באיכות נורמלית אני הרבה יותר אופטימי, השיפור הגרפי שם ומורגש.
אני גם סקרן בנוגע לסיפור, בדיוק שבוע שעבר קראתי את הקומיקס פריקוול (החינמי) שהם שיחררו שלדעתי המטרה היחידה שלו הייתה להוציא מהלוח נבל פוטנציאלי
ספויילר: הצג
מיסטיריו
. נראה שיורי לואנטאל יביא צד אחר בביצוע שלו לפיטר פארקר בגלל הסימביוט ואחד שאולי יעשה סוף סוף צדק לסטוריליין הזה (לא, ספיידרמן 3 לא נחשב) מאז הסדרה המצוירת של הניינטיז.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 מאי 2023, 13:29

לא יודע על מה אתם מדברים. המשחק הזה ממש נראה בעיניי אחד לאחד הרימאסטר של הראשון. אני בטוח שאם אשים אותם ממש אחד ליד השני יהיה אפשר לתפוס שיפורים, אבל כשראיתי את המשחק השני לא התרשמתי ויזואלית אפילו לשנייה אחת, וזה העניין. וציפיתי לא רק לשיפורים, אלא למשחק AAA PS5 ראשון של סוני... ובאמת, המשחק נראה פשוט כמו הראשון.
התאורה פשוט מחרידה, הכל כל כך שטוח, כאילו אין AO לשום דבר. הטקסטורות נראות כמו משחק עולם פתוח על הPS4, המים בכל החלק האחרון של הסט פיס - מה זה? ראיתי פיזיקת מים יותר מרשימה בGTA 4. דברים כמו פנים האוטו, אזרחים על הסירה, כל הקטע בנמל בסוף, או השוט של קווינס בהתחלה - הכל נראה כל כך שטוח וחסר פרטים, בדיוק כמו המשחק הראשון.
ובואו לא נדבר על הקטע הסינימטי ביער בהתחלה... המודלים שם נראים כמו משחק אמצע דור על הPS4, והיער עצמו אפילו פחות. פשוט הזוי בעיניי.

מעבר לזה המשחק נראה מצוין, אהבתי את מה שהראו. אבל ויזואלית? מה זה הדבר הזה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2023, 14:18

ראיתי בטוויטר השוואות ישירות של מקומות דומים או זהים, יש הבדל לא קטן בטקסטורות והפירוט… מו הסתם בוידאו מהיר קשה לראות אבל אני די בטוח שבהשוואות ישירות של DF בקרוב נראה את זה

אני חשבתי שהתאורה נראית טוב יותר, במקומות סגורים במיוחד, לכן מחכה לראות את הלילה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2023, 14:35

אני עם סטיק לגמרי פה כולל ההשוואות לפיזיקת המים של GTA4 שבאמת נראת דור מעל ספיידרמן. לא ברור לי מה אתם רואים גרפית במשחק הזה :)
אבל אני גם מודה שעוד לא ישבתי לראות את זה כמו שצריך על הC1 והמסך פיסי שלי הטלווזיה כמובן גם מחוברת אבל לא מדליק אותה רוב הזמן. הוא רק 1080P אבל גם אז... כמה כבר משחק שגם ככה נראה כמו משחק פס4 מקבל נזק מצפייה ב1080P ? למען הסר ספק בלילה נצפה בזה כמו שצריך.

לגבי השאר אני עף כי זה פשוט נראה משחק מדהים בכל מה שקשור לסטינג עלילה וכו' סוף סוף אני יכול להגיד שאינסומאנייק העלו את הרמה שלהם עכשיו זה כבר לא נראה יותר ספיידרמן בבימוי אורנה ומשה דץ זה נראה פאקינג ספיידרמן לאנשים שאוהבים ספיידרמן אתה רק שומע את הקול של פיטר צמרמורת... אתה מבין שדברים הולכים להיות רצינים במשחק הזה ושזה יהיה משחק סוחף.

אני גם מסכים שהחליפה מזכירה את Prototype ואני גם כן מת על זה, אמנם הרעיון של Prototype לא הכי חדשני בעולם אבל זה תמיד היה מגניב ותמיד היה חבל שחברות כמו סאקר פאנץ או החברה שעשתה את Prototype לא באמת יודעות לעשות כבוד לקונספט הזה של גיבור על אפל.
אין זה הספיידרמן שהיינו צריכים לקבל ב2018 אין אפס, אבל חבל שהגרפיקה היא גם משהו שהיינו צריכים לקבל ב2018....

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2023, 15:10

עדין לא ראיתי אותו ב-4k, ואני בטוח שיש שיפור בכל אספקט ממיילס. ועדין, אני לא זוכר שכשראינו דמו של אנצ׳רטד 4 או GOW או פורצה הורייזן 3 או קילזון או אינפמס הייתי צריך לרוץ לאינטרנט כדי לחפש תמונות השוואה שיוכיחו לי שהם נראים שונה מהדור הקודם. פשוט ראיתי את הדמואים ואמרתי לעצמי שזה יפיפה וקפיצה דורית מהדור הקודם. לא רזולוציה או חבילת טקסטורות.

בנוגע לתאורה, יש מצב שהיא בזמן אמיתי ואז קצת קשה להשוות אותה למשחק הקודם כי הכל אפוי בו. אבל מעבר לזה, כמו שסטיק אמר, הקטע של קרייבן ביער, מה זה היה? כלומר, הם ניסו לעשות לנו קטע של ״לא תנחשו איזה משחק זה״ עם הסביבה של הג׳ונגל, אבל בזמן שניסיתי להבין איזה משחק זה בחיים לא חשבתי AAAA צד א׳ של סוני. הדמויות שם נראות כמו ממשחק פס4, הסביבה נראת פחות טוב מהיערות של TLOU2 מהדור הקודם. אז בלי השוואה לספיידרמן הקודם, בלי לדעת שזה בכלל ספיידרמן, זה נראה לי כמו רימאסטר לדור הקודם או משחק דור הבא ממפתחת קטנה ודלת תקציב.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 מאי 2023, 16:21

בכל אופן, התצוגה עצמה הייתה מאוד מאכזבת בעיניי- באתי עם ציפיות לא גבוהות כי לרגע לא ציפיתי לראות את FF7 Rebirth או הפרויקטים של בנד, בלופוינט, סנטה מוניקה וגרילה שלא לדבר על משהו מנוטי דוג שהוא לא מולטיפלייר, ועדיין, התאכזבתי.
לגבי TLOU, לא ביג דיל שהמולטי לא הוכרז למען האמת, אני מהמר שזה יקרה בחודש הבא בעשור ליציאה של המשחק הראשון לפס3, בכל מקרה אפס הייפ ממני.
אני לא חושב שהתצוגה הזו מסתיימת טוב עבור סוני, לדעתי הם יצטרכו עוד תצוגה אחת השנה כדי לשקם ואם הם חושבים למתוח אותנו עוד פעם שנה וחצי...אוי ואבוי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2023, 17:01

Uncle Pey'j כתב:בכל אופן, התצוגה עצמה הייתה מאוד מאכזבת בעיניי- באתי עם ציפיות לא גבוהות כי לרגע לא ציפיתי לראות את FF7 Rebirth או הפרויקטים של בנד, בלופוינט, סנטה מוניקה וגרילה שלא לדבר על משהו מנוטי דוג שהוא לא מולטיפלייר, ועדיין, התאכזבתי.
לגבי TLOU, לא ביג דיל שהמולטי לא הוכרז למען האמת, אני מהמר שזה יקרה בחודש הבא בעשור ליציאה של המשחק הראשון לפס3, בכל מקרה אפס הייפ ממני.
אני לא חושב שהתצוגה הזו מסתיימת טוב עבור סוני, לדעתי הם יצטרכו עוד תצוגה אחת השנה כדי לשקם ואם הם חושבים למתוח אותנו עוד פעם שנה וחצי...אוי ואבוי.

הם חייבים עוד תצוגה השנה כי אם סטארפילד יקליק, גם פורצה ו-HB2 לא רחיק, הנרטיב יכול להסתובב ממש מהר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 מאי 2023, 17:12

מניח שיהיה SOP לספיידרמן באזור ספטמבר, אבל לא הייתי בונה על יותר מזה.
תכלס, כל השואוקייס הזה גם ככה היה כמו SOP לספיידרמן, רק במקום 20 דקות של תוכן צדדי שמצמידים לתוך כל SOP כזה, קיבלנו שעה של תוכן צדדי.
זו לא הייתה תצוגה שעוברת מדבר גדול אחד לשני כמו שהורגלנו, לגמרי SOP של ספיידרמן עם תוכן צדדי לפני כן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2023, 17:55

Stick כתב:מניח שיהיה SOP לספיידרמן באזור ספטמבר, אבל לא הייתי בונה על יותר מזה.
תכלס, כל השואוקייס הזה גם ככה היה כמו SOP לספיידרמן, רק במקום 20 דקות של תוכן צדדי שמצמידים לתוך כל SOP כזה, קיבלנו שעה של תוכן צדדי.
זו לא הייתה תצוגה שעוברת מדבר גדול אחד לשני כמו שהורגלנו, לגמרי SOP של ספיידרמן עם תוכן צדדי לפני כן.

אז היו צריכים לקרא לזה sop במקום showcase :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 מאי 2023, 18:00

כן, אם הם היו קוראים לזה SOP של ספיידרמן (מצידי שיקראו לזה HUGE one!!! או BIGGEST one yet כי בכל זאת הוא היה ארוך בהרבה מבדרך כלל), אז וואלה, היינו כנראה מתלהבים עכשיו שלצד ספיידרמן קיבלנו גם את אלן וויק 2, דרגונס דוגמה 2, ועוד המון אינדיס שהיו סך הכל חמודים, במקום להתאכזב שחוץ מספיידרמן לא קיבלנו שום דבר אחר מסוני.
אפילו אין כאן עניין של הפתעה, כולם ידעו בוודאות שספיידרמן יהיה כאן וכנראה עם דמו כמו שהיה. ההפתעה הייתה שלא היה עוד משהו, ותיאום ציפיות היה עוזר מאוד לתצוגה הזאת ולרושם שנשאר ממנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2023, 18:08

אגב, למה לא היה תאריך על ספידירמן? לא אמרו שהוא יוצא בספטמבר? אני משער שהם שומרים את התאריך לsop שלו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2023, 02:48

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 מאי 2023, 10:48

מצחיק