נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 26 מאי 2023, 11:04

כי זה נראה אולי כמו איזה משהו שאיזה חובבן עשה במרתף של אמא שלו אבל זו תהיה הדרך העדיפה לשחק כל כך הרבה דברים. לא כל משחק צריך את הC1. אני בקושי משחק אינדים על הפס5 כי זה נראה לי הזוי להפעיל טלווזיה כזו ומכשיר כזה למשחקים שנראים ככה בדרך כלל משחק אותם על הלפטופ, עכשיו? אני אשחק על זה. אתה יכול להגיד עד מחר שפלאפון יכול לעשות את זה ושזה יראה יותר טוב אבל את הפלאפון אנשים צריכים משוחרר מהשטויות האלה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 מאי 2023, 11:23

תראה אני לא יודע מה יהיה מחיר המוצר
ואיזה מעבד יכניסו לו

מה שיש לי זה רק מכשירים דומים מחברות אחרות
ובאחרות זה היה גרוע
כי הכניסו חומרה שטובה בעיקר בסטרימינג ,אבל גרוע אפילו במשחקי אנדרואיד כבדים ואמולטורים מודרנים
ובלי חריץ לכרטיס סיים או כרטיס סיים אלקטרוני

ואת זה מכרו במחיר בערך כמו הסטיים דאק
עכשיו אני לא אומר שהסטים דאק מושלם ,הזמן בטריה שלו גרוע
וגם של המתחרות שלו

וגם בקרוב יוצאת נידת חדשה חזקה בהרבה ורצה מהקופסא על win11
אז כל המשחקים יתמכו מהקופסה
גם לה זמן בטריה גרוע ,בערך שעתיים במשחק כבד

אבל למה לקנות דווקא את הסטרימינג של סוני ?
שהניידת נותנת כימאת את כל מה שסוני תאפשר והרבה והרבה יותר
כי זה pc שאפשר לישתמש כpc

היתרון של סוני כניראה יהיה זמן בטריה
בטח יכניסו מעבד arm מהזולים
אבל כרטיס wi fi מודרני ,אבל כל עוד אני לא יכול לשחק במשחקי ps5
מחוץ לבית מה זה עוזר בדיוק ?
זה wiiu והwiiu נכשלה

אני מנחש שסוני תאפשר מתי שהוא גם הזרמה דרך השרות סטרימינג שלה ,אבל התשתית העולמית עדין לא מספיק טובה
יש באחוזים מספר קטן של אנשים בעולם שמשתמש בשרותי הסטרימינג למשחקים היום ,זה צפוי לגדול מאוד בעתיד
אבל לא כרגע

צריך תשתית מאוד טובה לזה וזה עדין לא שם

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 מאי 2023, 11:55

כי רוב האנשים לא צריכים את האקסטרא פונקציות של הסטים דק. רוב האנשים בסדר עם לקנות מכשיר עגלה כמו הסוויץ ולסחוב איתה 5 שנים.
רוב האנשים משחקים בניידות בבית שלהם,גם אם מישהו לוקח לעבודה או לחופשה אלה מיעוט שבמיעוט הדברים האלה מגובים בData בדקו את הדברים האלה היום אנחנו יודעים ש99.9% משחקים בניידות בבית שלהם 99% מהזמן, אז אין צורך בפס5 נייד אמיתי שתקח החוצה רוב האנשים לא יקחו אותו החוצה גם אם הדבר היה אפשרי.

אתה רוצה את האקסטרא יכולות של הסטים דק וכל המכשירים המתקדמים יותר? סבבה לך אבל לרוב האנשים המכשיר הזה יעשה עבודה לא פחות טובה.
וההבדל הכי גדול מהWII U הוא כמובן הבחירה, עם הWII U נינטנדו הכריחו אותך לקבל את האופציה הזו של השלט הדוחה שלהם, פה זו בחירה שלך, רוצה תאכל לא רוצה אל תאכל :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2023, 12:59

kririn כתב:מצחיק
אבל בגדול התצוגה הייתה טובה לטעמי
אבל נידת סטרימינג ?
אני עדין לא חושב שהטכנולוגיה טובה לזה לרוב הלקוחות הפוטנציאלים
וזה נכשל הרבה פעמים ובזבוז של חומרה
מה גם שקונסולות pc נידות יכולות לעשות גם סטרימינג
אפילו הסוויץ בעלת החומרה העתיקה תומכת בסטרימינג
אומנם מוגבל ל720 p במקרה של הסוויץ במצב ניד
אבל בכל זאת ,יש כמה משחקי סוויץ שפועלים רק דרך סטרימינג

למה למכור קונסולה שהיא רק סטרימינג ?

נראה לי d o a

אם זה זול מספיק אז אני קונה אחת. שהילד יוכל לשחק פיפא בלי להשתלט על הטלביזיה זה די מדהים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 מאי 2023, 22:21

סימן משמיים שנוטי דוג לא צריכים לגעת במולטיפלייר :|

לפי שרייר, סוני אפשרה לבאנג'י לעבור על כל הפורטפוליו של משחקי ה-GaaS שלה שבפיתוח והפידבק שלהם על המולטי של TLOU והיכולת המוטלת בספק שלו לשמור על עניין של היוזרבייס לאורך זמן, היה כזה שהוביל להערכה מחדש של הפרויקט.

והנה ההודעה הרשמית של ND, שבה היא מרגיעה את כולם (ואולי גם את עצמה?) שיש גם משחק SP בפיתוח:

וגם ג'ף גראב שרוצה כנראה קצת ספוטלייט:

אני חושב שיש סיכוי מסוים שזה יהיה הפרויקט הכי רחוק ברמת זמן פיתוח של ND שיבוטל, אולי, הם כבר שפכו המון זמן וכסף על הפיתוח ולא נראה שהסוף נראה באופק, יש מצב שהם פשוט יחליטו שהוא גוזל יותר מדי משאבים מהם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 מאי 2023, 22:58

לא באמת מפתיע, עם כמה שנוטידוג ענקיים קצת מוגזם לצפות שהם יעשו משחק בקנה המידה שלהם בזאנר שכולם נכשלים איתו ופתאום יצליחו בלי נסיון בכלל בזאנר. אני מניח שזה גם בערך מה שקרה לרוקסטדי בהתחשב בזמן הפיתוח של יחידת המתאבדים, אבל להם כנראה לא היו פרויקטים אחרים לברוח אליהם והמשחק עדיין נמצא בקשיים.

אבל אם זה כבר עלה ככה, סתם שאלה למי ששיחק או סתם יודע: מה דסטני כבר עושה ש99% מהGAAS AAA לא מצליחים לעשות? למה הוא כזה גדול ומוצלח וכל מפתחת אחרת נכשלת עם זה?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 מאי 2023, 23:06

שיחקתי בערך 10 שעות בדסטיני 2 ופרק זמן דומה גם בראשון בזמנו אז אני לא באמת מכיר את הסדרה לעומק, אבל אני כן יכול לומר (וזו גם הדעה הרווחת אגב) שיש למשחקים האלה, ובמיוחד ל-2, את ה-Gunplay הכי מוצלח בז'אנר שאפשר לומר שלבד הצליח להחזיק אותי בעולם הזה הרבה מעבר למה שתכננתי. אני חושב שהם פשוט הצליחו לתפוס טוב את הנוסחה הממכרת הזו של ARPG של משחקים כמו דיאבלו ולתרגם אותה בצורה מאוד מוצלחת לשוטר עם ערכי הפקה גבוהים ו-lore שמצליח לייצר עניין, ובאנג'י עוד מימי היילו תמיד הייתה מפתחת שמאוד מחוברת לקהילת השחקנים שלה ולפידבק שלהם ונראה שזה נמשך גם עם דסטיני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2023, 00:12

עוד כמה משאבים יקח לנו ה-GaaS הזה? יאללה, להרוג ולהמשיך הלאה.

#jim_ryan

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 מאי 2023, 05:58

מחזק ,המון תקציבים וזמן הולכים על " משחקים כשירות "
שרובם נכשלים כלכלית ומתים מהר

והבעיה הכי גדולה ,ברוב המקרים אין מצב סינגל אמיתי
לאנשים שרוצים לשחק לבד ולראות את הסיפור
שנותנים סינגל זה מבולגן כי המשחקים בנוים למולטי

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מאי 2023, 08:26

האמת? נשמע כאילו שרייר סתם היה צמא לתשומת לב וניסה להוציא מנוטי דוג אייטם. :) הוא זה ששאל אותם קודם מה קורה איתם אז הם שיחררו את ההצהרה הזו בתגובה זה לא שהמצב באמת רע. כן, קשה להם כי זה לא הז'אנר שלהם עובדה שהוא לא עבר בביקורת של באנג'י ואמן שיבוטל אבל זה לא נראה כאילו הוא יבוטל אלא "הוא יהיה מוכן כשהוא יהיה מוכן" ואת זה אנחנו יודעים כבר שנים אז הוא סתם עשה סיפור מכלום.

זה אירוני כי שרייר אמר לפני כמה ימים שהאיינסידר ההוא שהדליף ש"ביושוק 4 בגינהום פיתוח" הוא חרטטן שלא יודע מה הוא מדבר ושהכל פסדר, ואז שרייר בא ובעצם עושה בדוק אותו דבר כמוהו.

החדשות היחידות האמתיות כאן, זה שנוטי דוג כנראה עובדים על IP חדש ומשהו שהוא לא TLOU3 ? עכשיו זה משהו לחגוג!

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 מאי 2023, 08:53

שיעבדו על גאק אנד דקסטר 4
מתגעגע לסדרה הזאת

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2023, 09:25

התקווה שלי היא שהFACTIONS הזה התחיל כGAAS ועכשיו בגלל ריבוי הGAASים וגם בגלל שאולי הבינו שקבל היעד שלו פחות מתאים למיקרו תשלומים - הוא פשוט משחק CO OP, משהו כמו A WAY OUT, שחייבים לשחק ביחד, מפוקס סיפור.
זה משהו שאני באופן אישי מאוד אשמח לשחק.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 מאי 2023, 10:14

לדעתי. סיכוי קלוש מאוד שמשחק שהדיבור עליו היה שיש מצב טוב שהוא free to play, יהפוך להיות story focused Co-op. אלא אם פשוט זורקים לפח את כל מה שעשו עד עכשיו. זה איזון לגמרי שונה של משחק, בניית שלבים שונה. הרבה יותר תוכן עלילתי...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2023, 10:19

אני לא זוכר שאי פעם הדיבור עליו היה משהו שקשור לF2P... והשמועות האחרונות כן מדברות על משחק עם סיפור

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 מאי 2023, 10:30

השמועות על סיפור הן פשוט כמו כל משחק GaaS אחר בערך- סיפור בהמשכים שנמשך על פני עונות, לא מעבר. גם להיילו אינפיניט יש ״סיפור״ במולטי, הוא פשוט לא מעניין אף אחד. אני חושב שדסטיני המשחק היחיד שהצליח להחזיק עניין לאורך זמן אצל קהל כשזה מגיע לעלילת מולטי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 מאי 2023, 10:45

Laskin כתב:אני לא זוכר שאי פעם הדיבור עליו היה משהו שקשור לF2P... והשמועות האחרונות כן מדברות על משחק עם סיפור

https://gamerant.com/the-last-of-us-mul ... ight-move/

היה דיבור/שמועות. וגם בדסטיני, כמו שפייג' אמר, יש סיפור. העניין הוא שדי קשה לחוות אותו כמו שצריך.

בכל מקרה, מיקוד ב gaas, מוביל לעיצוב מסוג אחד, בעוד שמשחק מסוג A way out, דורש עיצוב שונה לגמרי מלכתחילה. קשה לי מאוד להאמין שזה יצליח.
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 מאי 2023, 10:59

בדיוק, וככל שזמן הפיתוח מתארך, הסבירות שיהיה מדובר באיזה במשהו כמו שלאסקין רוצה (וגם אני, שיהיה ברור) הולכת ופוחתת, כי הסיכוי של ND וסוני להחזיר את ההשקעה על משחק מהסוג הזה כמעט ולא קיים לעומת משחק GaaS באטל רויאל או DMZ שיהיה מסחטת כספים מסקינים או וואטבר. והסיבה שהוא יהיה F2P? אם יש התפתחות חיובית מפתיעה אחת מבחינתי בשנים האחרונות היא שאנשים לא מוכנים יותר לשלם מחיר מלא או אפילו לא מלא על משחק שכולו מולטי, בין השאר כי אני מניח שהם יודעים שהמשחקים האלה חיים על זמן שאול ובודדים מצליחים להחזיק יוזר בייס יציב, אז גם אם המשחק מוצלח הסבירות שהוא ישרוד מעבר לכמה שנים נמוכה.
האמת, שאם סוני חושבת שהמשחק נועד לכישלון, יש מצב לדעתי לא רע שהיא תתמחר אותו במחיר מלא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2023, 11:25

זה לא יהיה משחק חינמי, אל תעלו את התקווה... הזמן של הצוות הזה סופר יקר

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 מאי 2023, 11:31

אין לי שום תקווה או משהו בנושא.. בחינם או שלא, לא התכוונתי לשחק בו. פשוט כן היו שמועות לגביו.

וברור שהזמן של הצוות הזה סופר יקר. אבל מצד שני פורטנייט מחולק בחינם ועובדים עליו הרבה יותר אנשים מאשר על factions( משער שהפיתוח שלו לאורך השנים עלה לא מעט גם כן). ברגע שמשחק כזה תופס טוב, והכלכלה שלו מצליחה, הוא מכניס יותר ממשחק סינגל רגיל או אפילו ממש מצליח. כך שיש הגיון שיהיה חינמי
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מאי 2023, 12:45

וואו, אף פעם לא רציתי כל כך שחזון של לאסקין יתגשם משחק כמו A WAY OUT מנוטי דוג זה בערך הדבר הראשון שחשבתי עליו כשראיתי את המשחק ואני לא אתנגד בכלל אם הם יעשו פעם דבר כזה בתור פרויקט נסיוני דל תקציב (יחסית)

אבל לאסקין עם כמה שכולנו רוצים את החזון שלך, הם צודקים הסיכוי שהחזון שלך יתגשם הוא לא ענקי. כאילו אלא אם כן ה"הורדנו הילוך מפאקשנס" זה בעצם מילים מכובסות ל"עשינו רייבוט לפאקשנס" אבל זה נראה פשוט שנוטי דוג הבינו שמה שקרה לרוקסטדי יקרה גם להם במיוחד אחרי שבאנג'י כנראה לא חסכו במילים, וכנראה הפאקשנס יהיה פחות שאפתני ממה שהוא היה ויתמך להרבה פחות זמן עם פחות תוכן אבל קשה להאמין שיבוטל אלא אם כן יהיה שם ממש אסון פיתוחי שמוריד את כל המורל בצוות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 12:52

חינם זה לא באמת חינם, לרוב המשחקים האלה, אם הם מצליחים, מכניסים יותר ממשחקים בתשלום. ואגב, פאקשנס לא היה PVP במשחק המקורי? יש לי הרגשה שבסוף זה יהיה PVP וזהו. מה שנקרא שחררו את ההפסדים, לכו לעבוד על משהו מעניין יותר :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2023, 13:22

כן, המקור היה PVP
אבל הם אמרו שהם עושים משהו אחר לגמרי ממנו...
העניין הוא שאנחנו באמת ניזונים משמועות ומעולם המשחק לא הוכרז ככזה או כזה, נאלץ כנראה להמתין עוד טיפה כדי לגלות, מניח שהסיכוי לתצוגה שלו אצל קילי נמוך מאוד אחרי הודעת הדחייה הזו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 13:23

אני לא יודע מה זה, אבל שיתקתקו את זה ויעברו כבר הלאה. ושלא יהיה GaaS ששואב משאבים מנוטידוג לנצח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2023, 19:51

יצא לפני כמה שעות הפודקאסט השבועי של DF ואוליבר אמר שם שהוא עובד על הוידאו של ספיידרמן 2 ומעבר לקצת פירוט שהוסיפו לבניינים וקצת שדרוגים של אפקטים פה ושם, זה בייסיקלי זהה למיילס מוראליס. מה נסגר אינסומניאק? מה נסגר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 מאי 2023, 20:16

אחי איפה שומעים את הפודקאסט הזה? מבאס אבל לא מפתיע הוא נראה הכי משחק עם שורשים בפס4 שיש.
אלוהים, בלי ציניות הוריזון 2 בפס5 נראה דור מעליו, מסכים עם לאסקין שהוא אחד היפים (למרות שעדיין לחלוטין לא דור הבא פשוט ממש יפה כקרוס) וספיידרמן אפילו לא בדרגה של היופי הזה.

אני חששתי שאינסומאנייק לא יספקו את הסחורה גרפית עם ספיידרמן אבל אפילו אני לא חלמתי לזוועה כזו.

עוד חדשות רעות חבר'ה זוכרים את Phantom Blade Zero מהתערוכה? זה שנראה כמו סוג של משחק סולס DMC/GOT ביחד? מסתבר על פי המפתחים עצמם שאין לו באמת מערכת קרב אמיתית עם קומבואים וכל זה אתה לוחץ על שני כפתורים בו זמנית משחרר אותם והמשחק בעצם עושה קומבואים מטורפים לבד, 99% ממה שאנחנו רואים בטריילר זה אוטומטי בלי איינפוט של השחקן בקיצור פח אשפה. מסתבר שהחברה פיתחה עד היום רק למובייל או חרא כזה?
תודות והוקרה לראיין שהביאנו עד הלום.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 40 אורחים