נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 11 פברואר 2021, 15:55

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 פברואר 2021, 18:07

ראטצ'ט ב-11 ביוני:

אני מניח שהורייזון יגיע בספטמבר/חגים? עוד יותר הזוי לחשוב ש-GOW מגיע השנה אם זה המצב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 פברואר 2021, 18:17

אני לא יודע מה לחשוב על השנה הזאת. יש להם בתאוריה את GT, ראצ'ט, GOW2 ו-HFW. בספר שלי, רק GOW2 הוא באמת קילר פה. רצ'ט תמיד הרגיש כמו B Tier ולהגיד את האמת גם הורייזן בקטגוריה הזאת אצלי בספר. GT חדש זה נחמד, אבל משחקים ברמתו, כמו פורצה או פרוייקט מכוניות, הם כבר עניין שמגיע כל שנה. אז מצד אחד שנה עם 4 משחקים זה ממש לא רע בכלל, אפילו מרשים. אבל חוץ מ-GOW 2 אני לא באמת מרגיש שיש פה איזה קילר אפ. אין מה לעשות, עד שנוטידוג לא עושה משחק פס5 לא באמת יהיה לה את הסופר קילר אפ, אלה אם GOW 2 באמת יצא נהדר והשנה (ובתקווה לא קרוס ג'ן).
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 פברואר 2021, 18:25

כן, אבל זו הרגשה אישית (ששותפים לה אמנם כל הפורום וגם אני), כי רוב האנשים חולים על הורייזן, אז לדעתי הוא לגמרי קילר. לא יודע ספציפית לגבי פס5 כי זה קרוס ג'ן, אבל לפחות ברמת הפלטפורמה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 פברואר 2021, 18:45

כן, אולי אנשים רואים בהורייזן קילר. לא ברור לי למה, אבל יש בהחלט מצב.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 פברואר 2021, 18:48

הורייזון לגמרי נכנס תחת הקטגוריה של קילרים גדולים,באותה רמה עם gow לצורך השוואה. אני מבין למה יש כאלה שפחות התחברו אליו,גם אני לא החזקתי בו יותר משעתיים (אבל כן מתכנן לנסות אותו שוב על הפיסי לפני שהשני מגיע),אבל הוא עדיין נחשב פצצת מכירות מהסוג שסוני מפילה פעם פעמיים בשנה,אז הוא בהחלט יכול למלא להם את המשבצת של ״משחק גדול״.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 פברואר 2021, 18:51

מה שכל כך עקום בפס5 זה שהם מנסים לרכב על DS ופפ16 בתור הקילאר אפים הגדולים כרגע, וזה לא מחזיק מים. כי DS הוא ריימיק ופפ16 נראה דור פס3 מאוחר.
איך הגענו עד הלום? הוריזון הבעיה שלו היא לא שהוא קרוס ג'ן בעיני אלא שהוא פשוט מרגיש safe as hell יכולתם לעבוד עלי שזה DLC והייתי קונה את זה.

אף פעם לא חשבתי שאגיד את זה אבל כרגע לדעתי? כל ההתחלה של הדור על הכתפיים של Elden ring הוא התקווה שלנו בהנחה והוא משחק 2022.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 פברואר 2021, 18:59

Uncle Pey'j כתב:הורייזון לגמרי נכנס תחת הקטגוריה של קילרים גדולים,באותה רמה עם gow לצורך השוואה. אני מבין למה יש כאלה שפחות התחברו אליו,גם אני לא החזקתי בו יותר משעתיים (אבל כן מתכנן לנסות אותו שוב על הפיסי לפני שהשני מגיע),אבל הוא עדיין נחשב פצצת מכירות מהסוג שסוני מפילה פעם פעמיים בשנה,אז הוא בהחלט יכול למלא להם את המשבצת של ״משחק גדול״.

יש משהו בהורייזן שלא בדיוק מרומם אותו לשם. כלומר יש לו ממוצע 89 שזה לגמרי ממוצע גבוה, אבל יש הרגשה שרוב המבקרים עשו עליו פניית יו-טרן שבועיים מאוחר יותר ברגע ש-BOTW יצא והתשבוחות על הורייזן הפכו לירידות בכדי להדגיש כמה BOTW טוב. כלומר אם הורייזן היה נדחה בחודש אני חושב שהוא אפילו לא היה מתקרב ל-89. וגם בצד של הגיימרים, זה מרגיש שבכל קבוצה שאני שותף בה כמעט כולם חושבים שהוא MEH אבל אומרים "טוב נו, פה הוא לא פופולרי אבל במקומות אחרים כן". כאילו, כל אחד חושב שזה רק הוא, אבל יש לי קצת הרגשה שזה הרבה יותר מזה.

ובנוגע למכירות, הוא בהחלט מכר נהדר אבל זה הסטנדרט? כי אם כן, מריו פארטי לסוויטצ' יצא אחריו ומכר טוב יותר. אז זה הסטנדרט שיש לנו עכשיו? איזו שנה תהיה יותר קילרית לסוויטצ'? שנה שיש בה מריו פארטי כי הוא יעשה 15 מליון עותקים או שנה שיש בה מטרוייד פריים 4 שיפיל אותנו מהרגליים אבל ימכור 4 מליון עותקים? אני די בטוח שרובנו נצביע על פריים כקילר המשמעותי יותר לנו, ה-AAA האמיתי, ולא מריו פארטי.

לא יודע, אולי אני חיי בבועה שרק בה כולם חושבים שהורייזן הוא לא בדיוק GOW או TLOU אבל הבן אדם הממוצע שומע הורייזן והוא רואה מגה פרנצ'ייז AAAA שגורם לברכיים שלו להתרכך.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 פברואר 2021, 19:11

אתה לא חי בבועה נדב, הוריזון משעמם ישר אחרי הוואו הראשוני של הריגת 2 3 מכונות. אם הן היו יותר קשות ומעניינות והיה CO OP אז אולי היה נחמד כי היה כייף לשתף פעולה עם שחקן אמיתי.

אבל במצב הנוכחי כל המשחק הוא לופ שנמאס מהר מאוד .

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 פברואר 2021, 19:47

ברור שהורייזון לא ברמה של TLOU או GoW הוא משחק עם ממוצע של 89 ולא 95 :) וזה אולי רק 5-7 נקודות מהם אבל מעטים מאוד מתקרבים לאיזור ה-95, לא מעט לכמעט 90.
העניין הוא שהוא עדיין לגמרי משחק כזה, בשביל משחק שיצא ב-2017. ומגיע לו להשאר שם כי הוא גם מהIP המקוריים היחידים בכל הדור הזה, בעולם פתוח. היו לנו אינספור משחקי עולם פתוח אבל מישהו יכול לחשוב על אחד שהוא לא המשך ולא מבוסס על משהו מאוד מפורסם כמו ספיידרמן נגיד? אולי DS של קוג׳ימה אבל זה משהו אחר מאוד.
אז הוא IP מקורי, ויש לו מערכת קרב ונשקים שלא ממש רואים בשום משחק עולם פתוח, וגם הכיוון האמנותי והקונספט ממש מגניבים, הגרפיקה באמת מדהימה וכשהוא יצא הוא היה העולם פתוח היחיד בזמנו שממש נראה כמו משחק מסדרון מושקע רוב הזמן... אז כן, הכתיבה גרועה והסייד קווסטים מעפנים אבל אם משחקים בו במשימות הראשיות ולא מבזבזים מאה שעות אלא 20 - הוא גם היום משחק של כמעט 90.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 פברואר 2021, 22:27

צודק, כמה משחקי עולם פתוח ip חדש כבר היו לסוני בדור הזה? כלומר חוץ מ-DS, וספיידרמן, או days gone, או GOT? אבל חוץ מאשר חצי מהמשחקים של סוני בדור הזה, זה רק הוא :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 פברואר 2021, 22:57

ספיידרמן לא ממש IP חדש, DS רק רבע נחשב וגם העולם של דייז גון מוגבל ביותר, וכן - גם GoT נחשב וגם הוא התקבל מעולה, אבל דיברתי בכלל בכל הדור הזה, נראה ש- 90% ממשחקי העולם פתוח AAA בדור הזה היו המשכים, ולדעתי כשהורייזון יצא הוא היה העולם הפתוח המקורי הראשון (בדור הזה, שהוא לא קרוס ג׳ן) ברמת הפקה כזו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 פברואר 2021, 03:36

הוריזון באמת ייחודי מאוד בעיצוב האמנותי שלו, הגיבורה שלו אייקונית, עיצוב המכונות הוא מגניב, וניכר שהם השקיעו הרבה מאוד אהבה ומחשבה בכל העיצוב והLORE
זה הבאסה שפה זה נגמר.

אז כן, אולי אם רצים על הקמפיין הראשי זה יכול להיות נחמד אבל מסוני מצופה ליותר :) ומי שבמצב שלכם (נדב, לאסקין,) וכל מי שקונה את סוני בעיקר בשביל האקסקלוסיבים
אז במצב כזה כל משחק של סוני צריך להיות הcreme de la creme ורוב המשחקים שלהם בדור הקודם אכן היו כאלה, אז הוריזן מאוד בולט כאחד שלא :)

אבל כאילו ברור שבשביל רוב החברות שהן לא סוני הוריזן היה מתקבל בהתלהבות. אם זה היה IP של מייקרוסופט ב2017 שממנה לא היינו רגלים לIP חדשים כאלה הוא היה מתקבל בהרבה יותר התלהבות ושבחים. זה הרקורד של סוני והציפיות הגדולות מהם שמשנמכות את המשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 פברואר 2021, 08:18

זה לא בדיוק הוגן או הגיוני להגיע עם ציפיות של ״נוטי דוג״ למשחק של פאקינג גרילה שעשו עד אז את קילזון בלבד... אני באתי עם ציפיות די נמוכות למרות הביקורות החיוביות כי אף פעם לא התחברתי למשחקים שלהם, והתלהבתי בטירוף בזמנו. גרילה לא אכזבו אותי ורבים אחרים - הם ממש הפתיעו אותנו לטובה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2021, 08:52

ההפרש בין "לא ציפיתי לכלום מהמשחק הזה והוא היה ממש אחלה!" לבין GOW הוא תהומי. אני לא אומר שטענת שהוא ברמה של GOW (כלומר אמרת במפורש שהוא לא), אבל כשמסתכלים על קילר אפ הורייזן לא קופץ לראש. יותר מזה, יש לי את הורייזן זמין עכשיו בסטים בגרסה הכי מרשימה גרפית שלו EVER ועדין לא ממש עובר לי בראש לקנות אותו. אם לא היה לי את כל הקטלוג האחורי של סוני כנראה שהפס5 לא הייתה מושכת אותי יותר מדי עד שהייתי רואה את GOW, וגם אז זה היה רק משחק אחד. כלומר, אני מת לקנות פס5 אבל אני לא חושב שיש משחק פס5 בודד שנמצא בטופ 5 משחקים הראשונים שאני רוצה לשחק עליה. נוטידוג וסנטה מוניקה נמצאים כל כך הרבה רמות מעל כל אולפן אחר של סוני, ההפרש תהומי. אנשים אוהבים לדבר על הצד א' של סוני אבל ביננו? זה נטו נוטידוג וסנטה מוניקה. בלעדיהם הצד א' של סוני היה מפיצה צד ג' סבירה מינוס.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 פברואר 2021, 10:56

נדב אני מסכים ולא מסכים. ראשית צריך להוסיף לרשימה שלך את אינסומאניק! לא פייר להשאיר אותם עם המפתחות הבינוניות הם אמנם תקועים קצת על R&C וצריכים להרפות ממנו
(סליחה, עומר) אבל הפוטנציאל שם להיות נוטי דוג הבאים.לפחות לדעתי כמובן.

דבר שני אנשים אוהבים בסוני שהם משקיעים בStory driven games בשוק שרק הולך יותר ויותר לFree to play ושאר חוויות אונליין.
GOT הוא הAC הכי טוב בהיסטוריה חוץ מAC2 בפער למשל.

אז כן מסכים איתך אף אחד לא נוטידוג, אבל סוני כן מביאים VOICE מאוד חשוב לתעשייה הזו ויצרו לעצמם את הנישה הייחודית שלהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 פברואר 2021, 11:59

לדעתי ברור שהוא קילר אפ, גם אם הוא לא יצירת מופת כמו משחקי סנטה מוניקה ונוטי דוג. משחקי אינסומניאק וגרילה היום נחשבים בדיוק רמה אחת מתחת לסנטה מוניקה ונוטי דוג, אבל רק אחת.
זה שאין לך חשק לשחק בו למרות שאתה יכול לא אומר שהוא לא מהמשחקים היוצר גדולים של הדור הזה או הבא, הוא לגמרי כן, בדיוק כמו שבשבילי אלדן רינג לא בהכרח יהיה קילר אפ אבל הוא לגמרי כזה, אובייקטיבית (לפחות בינתיים, מי יודע מה יהיה אחרי החשיפה).

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 פברואר 2021, 13:11

אני חושב קיאו שאתה מגזים. אף אחד לא אומר שצד א' של סוני מורכב מ10 משחקים של 95, אבל איזו מפיצה כן?
עזוב, לאיזו מפיצה יש שני משחקים של 95? זה דבר נדיר ואצל סוני זה עקבי ואתה יכל להיות הכי בטוח שאפשר שהם פעם בשנתיים-שלוש יספקו לך משחק של 95. אני לא חושב שיש עוד מפיצה כזו, ועכשיו בוא נוסיף למעגל את כל ה8-9 הרגילים שסוני דוחפת בעקביות (ספיידרמן, ראצ'ט, GOT, הורייזן גם אם לא אהבתי אותו, רימייקים, הסכמי צד ב' עם מפתחת יפנית מוכשרת סטייל FS פה ושם וכו'), אלו המשחקים שהם התקרה הורודה לרוב מוחלט של המפיצות הגדולות, ואלו שלא פשוט מוציאות משחק אחד פעם בכמה שנים.
בקיצור סוני היא אולי לא היחידה, אבל היא בהחלט מהמפיצות הבודדות שנותנות גם את הכמות של מפיצות כמו יוביסופט, EA וכל החבורה, וגם את האיכות של מפתחות 'פעם בעשור' כמו רוקסטאר או CDPR או כל הפרויקטי AAA הסופר ענקיים.
אין לי ספק שהיא בדרג א' של המפיצות, וכל עוד אין תקדים של מפיצה שמוציאה בכל שנה משחק כמו GOW, היא עדיין המודל לשאוף אליו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2021, 16:55

Stick כתב:אני חושב קיאו שאתה מגזים. אף אחד לא אומר שצד א' של סוני מורכב מ10 משחקים של 95, אבל איזו מפיצה כן?
עזוב, לאיזו מפיצה יש שני משחקים של 95? זה דבר נדיר ואצל סוני זה עקבי ואתה יכל להיות הכי בטוח שאפשר שהם פעם בשנתיים-שלוש יספקו לך משחק של 95. אני לא חושב שיש עוד מפיצה כזו, ועכשיו בוא נוסיף למעגל את כל ה8-9 הרגילים שסוני דוחפת בעקביות (ספיידרמן, ראצ'ט, GOT, הורייזן גם אם לא אהבתי אותו, רימייקים, הסכמי צד ב' עם מפתחת יפנית מוכשרת סטייל FS פה ושם וכו'), אלו המשחקים שהם התקרה הורודה לרוב מוחלט של המפיצות הגדולות, ואלו שלא פשוט מוציאות משחק אחד פעם בכמה שנים.
בקיצור סוני היא אולי לא היחידה, אבל היא בהחלט מהמפיצות הבודדות שנותנות גם את הכמות של מפיצות כמו יוביסופט, EA וכל החבורה, וגם את האיכות של מפתחות 'פעם בעשור' כמו רוקסטאר או CDPR או כל הפרויקטי AAA הסופר ענקיים.
אין לי ספק שהיא בדרג א' של המפיצות, וכל עוד אין תקדים של מפיצה שמוציאה בכל שנה משחק כמו GOW, היא עדיין המודל לשאוף אליו.

וכל אחד ואחד מהם הם משחקי נוטידוג וסנטה מוניקה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2021, 12:17

טריילר חדש לOddworld: Soulstorm (שמישהו יעשה מצווה יערוך את ההודעה הזו או יקשר נורמלי :)
https://www.youtube.com/watch?v=P-FHfUvMpwE

מגיע לPS4/PS5 והחנות של אפיק. אני לא יודע מי כאן מת על Oddworld חוץ ממני ובלינג אבל מניח שהרבה :) אני מופתע מכמה שזה נראה טוב כי שהמשחק הזה נחשף בהתחלה הוא נראה כמו בגידה בעקרונות הסדרה עם קרפטינג, אקשן והרבה שטויות מפגרות שלא מתאימות ל"פלטפורמר סינמטי" שזה הז'אנר של הסדרה הזו... אז אחרי הטריילר הזה
חזר לי האמון במפתחים.. זה נראה עכשיו בדיוק כמו שמשחק בסדרה צריך להיראות!

לא יכול לחכות!@#$%$#@#$%$%^&*)()*&^%$#WE$%&*)*&^%$#@WE$%&*)*&^%$#@#E$%^&*&^%$#$%^&*)(*&^%T^&*I&^%$

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 פברואר 2021, 12:51

אף פעם לא התחברתי מאוד למשחקים בסדרה הזו, פשוט לא נהנתי, וגם זה נראה בעיני ממש גרוע, אבל אני כן אוהב את האמנות והעיצוב

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2021, 12:56

חחחחחח זה בדיוק המשחק שדמיינתי שיעלה לך את הסעיף לאסקין חח. מתאר לעצמי שלא אהבת שצריך להיפסל 400000 פעם בשביל לעבור קטע ספציפי.המשחקים ממש מעצבנים בקטע הזה אבל הם שווים את זה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2021, 14:06

טוב לא ראיתי את זה מפורסם בשום נושא אחר.

Dusk גולם האיינסידר האמין ההוא של קפקום, חוזר ואומר שיש סיילנט הייל בפיתוח אצל סוני ב100% והוא יוכרז בחודשים הקרובים. הפיתוח הוא מאז 2019. הוא לא יודע איזה מפתחת עובדת על המשחק אבל אין שום קשר לקונאמי הם רק נתנו את זכויות הפיתוח.מה שכן הוא אומר שRE8 ייצא לפני ההכרזה. אז כאילו אין מה לדבר על חשיפה עד הקיץ עד אחרי מאי.

אין גם שלילה מוחלטת שהמשחק יגיע לפלטפורמות אחרות מתישהו. אני אישית מניח שאם סוני עצמם מפתחים אותו עם צוות פנימי הוא ישאר בלעדי לתמיד ואם זה צוות חיצוני אז הוא בטח ישאר בלעדי רוב הדור או לפחות יגיע גם לPC
https://www.italy24news.com/en/2021/02/ ... golem.html

אלה הקילר אפים שסוני צריכים להראות!!! לא ריימיק למשחק פס3.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 פברואר 2021, 14:12

שמועה משונה, למה שלא יכריזו עד שRE8 יוצא? ואם הוא יידחה לחורף? זה לא אותה חברה אז מה אכפת להם? חסר הגיון

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2021, 14:14

Laskin כתב:שמועה משונה, למה שלא יכריזו עד שRE8 יוצא? ואם הוא יידחה לחורף? זה לא אותה חברה אז מה אכפת להם? חסר הגיון

חברות הפצה לפעמים מעדכנות אחת את השניה במשחקים שהם מתכננות (כן זה אמיתי וזה קורה ) בשביל למנוע ממשחקים דומים לבלוע אחד את השני מתחרות. הגיוני שהוא שמע את זה מהמקור שלו בקפקום ששמע את זה מסוני. סוני וקפקום מאוד קרובות מאז הבלעדיות של SF5. וכמובן שסוני עצמה משווקת את RE8 חזק ויש לה אינטרס למנוע דבר כזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים