נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 ינואר 2022, 17:32

זמן הפיתוח של רגנארוק באמת חריג למשחק עם IP ומנוע מבוססים, אבל אני מניח שזה קשור לזה שמדובר בסיום של הסאגה הנורדית אז הם הולכים לדחוף לשם תוכן של משחק וחצי כמו Tlou2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ינואר 2022, 18:55

של הורייזון אפילו יותר ארוך, שניהם הולכים להיות בטח מפוצצים בתוכן והשקעה, אני רק מקווה שGoW לא יהיה 100 שעות כדי לסיים, למרות שבמחשבה שנייה……… :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ינואר 2022, 22:36

Stick כתב:אם הוא משחק סוף שנה זה אשכרה 4 וחצי שנות פיתוח למשחק קרוס-ג'ן שנשען לגמרי על מערכות ומנועים קיימים, הזוי. שלא לדבר על הורייזן...
לא שאני באמת מתלונן, זה שסוני נותנים לסטודיואים שלהם כמה זמן שהם רוצים זה בוודאי עדיף על האלטרנטיבה, אבל בהתחשב בכמה זמן לקח להם להרים את GOW או הורייזן הקודמים מאפס, זה פשוט הזוי...

זה לגמרי הזיה, זה גם שבר כל תחזית שהייתה למישהו פה בויכוחי עבר. כשדברנו על הורייזן בזמנו וכל הטיעוני TLL של לאסקין הנביא דברנו על זה שיש מצב שהוא משחק דור נוכחי שיצא ב-2020 (3+ שנות פיתוח) או שהם עובדים על איזה הורייזן דור הבא מטורף ל-2022-2023. בסוף קבלנו איכשהו משחק פס4 ב-2022, כנ״ל עם GOW. כלומר, מה לעזאזל הסקייל של המשחקים האלה שהם נבנו על מנועים קיימים לקונסולה קיימת על בסיס מערכות קיימות ולקח פאקינג 5 שנים לכל אחד?

זה הופך את העובדה שהם קרוס ג׳ן לאפילו יותר מבאסת :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 ינואר 2022, 15:42

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ינואר 2022, 21:57

נתנו לכתב בIGN לשחק ב-4 שעות של הורייזון 2 והוא סיפק preview סופר חיובי, אומר שהם הקשיבו לביקורות על המשחק המקורי ובאמת תיקנו הכל ויותר מכך.
העלה לי קצת את ההייפ… כמובן שעדיין באסה שזה קרוס ג׳ן, אבל נראה שיהיה משחק טוב יותר מקודמו, משמעותית.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 ינואר 2022, 01:32

רק לרקורד,ג'ונתן דורמבוש או-איך-שלא-כותבים-את-השם-משפחה-שלו שעשה את הפריוויו, הוא פאנבוי סוני כבד במיוחד בצוות שם,סוג של השגריר הלא רשמי שלה. לא יודע אם היה לזה משקל הפעם,ובכל מקרה הורייזון נראה מצוין,אני לא הצלחתי לצלוח את הראשון עדיין אז אני לא אקפוץ לשני בינתיים.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 26 ינואר 2022, 02:03

אם הוא באמת שיפור משמעותי על פני הראשון, אקנה אותו כשיירד למחיר סביר, בטח בשנה הבאה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 ינואר 2022, 08:28

עברתי את הראשון על הps4 slime
מבחינתי זה עוד " אססין קריד " ,מרבים אחרים

הוא אססין קריד קלון מאוד טוב ,אבל עדין אססין קריד קלון

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 ינואר 2022, 11:40

חייב לומר שלא התרשמתי מהבקרוב הזה. נתחיל בזה שלמבקר יש קול שמעלה לך את הסעיף ונמשיך בזה שזו בושה שהסביבה לא "טיפוסית" ב100%.. בושה שבגלל הפס4 הבסיסי אנחנו נאלצים לסבול דבר עלוב שכזה.

ב' אני לפחות רואה באמת שיפור בהבעות הפנים וזה נשמע מעניין הקטע של זירות ולהרוג רובוטים במגבלת זמן (מניח שזה לא היה במקורי? ברחתי מהר כאמור)
אבל כל עוד לא ראיתי הוכחה לזה שהסייד קווסטים טובים אני לא הולך להנות.

לי כשאין סייד קווסטים טובים במשחק אין טעם לרכוש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2022, 12:56

ברגע שראיתי שלוחצים על הסטיק, זה עושה גל רדאר ואז כל האזורים שאפשר לטפס עליהם נצבעים בכחול זרחני הבנתי שזה עדין משחק יוביסופט. הם לא למדו כלום מהביקורת שהוא חטף ברגע ש-BOTW יצא.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 ינואר 2022, 15:27

קצת מצחיק שבכל הרשמים שאני רואה על המשחק (לא רק זה עכשיו של IGN שממש שיחק 4 שעות) הכתבים מרגישים צורך לפרט במשך המון זמן על כל הבעיות שהיו למשחק הראשון. ואמנם משמח לשמוע שלדעתם הבעיות האלו לפחות מקבלות יחס בהמשך, אבל איפה בדיוק הייתם כשהמשחק קיבל תשבוחות מקיר לקיר ונחשב במשך שנים לאחד מהשיאים של סוני בדור האחרון? :)

בכל מקרה הרשמים אכן נשמעים טוב ואני בהחלט לא פסול מראש את המשחק הזה. אבל לא יודע, אני פשוט רואה את הגיימפלי ושומע את הכתב הזה (שגם אני לא כל כך מחבב, אפילו אם אין לי בעיה עם הקול שלו...) ומרגיש אנטי הייפ מוחלט. הכל נראה עדיין כל כך בינוני ומצועצע...

אגב הייפ, אלדן רינג רשמית מגיע עוד פחות מחודש ואת רכבת הייפ הזו כבר אי אפשר לעצור מבחנתי :). הרבה זמן לא התרגשתי ככה לקראת משחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2022, 15:36

אני אגב לגמרי הולך לשחק בו day one. לא כי הורייזן מזיז לי אלה כי הצטבר על הפס5 שלי אבק של 7 חודשים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 ינואר 2022, 15:39

Stick כתב:קצת מצחיק שבכל הרשמים שאני רואה על המשחק (לא רק זה עכשיו של IGN שממש שיחק 4 שעות) הכתבים מרגישים צורך לפרט במשך המון זמן על כל הבעיות שהיו למשחק הראשון. ואמנם משמח לשמוע שלדעתם הבעיות האלו לפחות מקבלות יחס בהמשך, אבל איפה בדיוק הייתם כשהמשחק קיבל תשבוחות מקיר לקיר ונחשב במשך שנים לאחד מהשיאים של סוני בדור האחרון? :)

בכל מקרה הרשמים אכן נשמעים טוב ואני בהחלט לא פסול מראש את המשחק הזה. אבל לא יודע, אני פשוט רואה את הגיימפלי ושומע את הכתב הזה (שגם אני לא כל כך מחבב, אפילו אם אין לי בעיה עם הקול שלו...) ומרגיש אנטי הייפ מוחלט. הכל נראה עדיין כל כך בינוני ומצועצע...

אגב הייפ, אלדן רינג רשמית מגיע עוד פחות מחודש ואת רכבת הייפ הזו כבר אי אפשר לעצור מבחנתי :). הרבה זמן לא התרגשתי ככה לקראת משחק.

ניסינו לסיים אותו ומתנו מבפנים תוך כדי. יש המון אלמנטים טובים בHZD, הגימפליי במיוחד, השימוש בקשת מעולה! וגם העיצוב של הרובוטים, פשוט כיף לצוד אותם ולעשות את הTaskים השונים שקשורים אליהם.

מנגד הוא רפפטטיבי בטירוף, לקח לי איזה 50 שעות לטעמי לסיים הכל והרגשתי מותש וגם גגרתי אותו חודשים, הוא פשוט הפסיק להיות מעניין בשלב מסויים ורק חיכיתי שיסתיים. התחיל מאוד טוב, אבל בשעה ה-20 משהו נשבר מבחינתי והוא הפסיק להיות מהנה עד שלבי הסיום.

גם העולם שלו מאוד ריק. הערים והישובים השונים היו חסרי תועלת לחלוטין. העלילה היתה לא רעה, במיוחד לקראת הסיום וכשמבינים את הפואנטה.

אם הם יודעים להתייחס לגרינדיג ולעשות אותו מעניין לכל אורכו זה מופלא ויהיה לנו חתיכת משחק. לטעמי בהיילו עשו את זה מעולה, רתמו גיימפליי חזק שמונע מהרפטטיביות הנוראית שם להמאס עליך.

אבל למי אכפת, כשיוצא Elden אני לא אשחק שום דבר אחר בטח איזה חודשיים.רק תוהה אם לקנות אותו לפלייסטישן (לי באמת יש אבק בן חודשים, לא כמו במטאפורה של נדב) או לאקסבוקס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 26 ינואר 2022, 15:50

למה ניסית לסיים הכל? אולי פה הבעיה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 ינואר 2022, 16:22

אני מניח שלPS5 יהיה בסיס משתמשים גדול הרבה יותר, אז הייתי הולך על הגרסה הזו במקומך אם יש לך איזשהו עניין במולטיפלייר של המשחק.
אני בכל מקרה מתכנן ללכת על הPC, אבל בימים האחרונים השרתים של כל משחקי דארק סולס על הPC ירדו באופן יזום על ידי BN, עקב איזו פרצת אבטחה די חמורה שהתגלתה ברשת שלהם. מאוד קשה לי להאמין שזה לא יפתר עד להשקה של אלדן רינג, אבל אם זה ישאר המצב אני אלך בסוף על הPS5 גם כן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 ינואר 2022, 17:42

glass man כתב:חייב לומר שלא התרשמתי מהבקרוב הזה. נתחיל בזה שלמבקר יש קול שמעלה לך את הסעיף ונמשיך בזה שזו בושה שהסביבה לא "טיפוסית" ב100%.. בושה שבגלל הפס4 הבסיסי אנחנו נאלצים לסבול דבר עלוב שכזה.

ב' אני לפחות רואה באמת שיפור בהבעות הפנים וזה נשמע מעניין הקטע של זירות ולהרוג רובוטים במגבלת זמן (מניח שזה לא היה במקורי? ברחתי מהר כאמור)

גם באלדן רינג אי אפשר לטפס על הכל, אז אתה גם פוסל אותו בגלל זה? סתם קטנוניות, כמעט בשום משחק אי אפשר לטפס על הכל מלבד זלדה והחיקוי שלו, פיניקס משהו, של יוביסופט. זה לא עניין של חומרה, הרי הסוויץ׳ מסוגל לעשות זאת, זה עניין של עיצוב שלבים, לא כל משחק עולם פתוח בדור הזה ייתן לך את החופש המלא שזלדה נותן, יהיו משחקים שבכלל לא יאפשרו לטפס על כלום מלבד נקודות ספציפיות, וזה בסדר גמור.
לגבי הסייד קווסטים - בבקרוב הזה הוא בבירור מתייחס לזה ואומר שמשימות הצד מעולות, אתה כנראה בחרת להתעלם מזה :)

נדב, לא הבנתי למה זה רע שיהיה לך כפתור שיעזור לך לדעת איפה אפשר לטפס, זה נראה לי פשוט אחלה של דבר, במשחק הקודם היית יכול פשוט לבחור בתפריט אם אתה רוצה שזה יזהר או שתאלץ
לנחש איפה אפשר, זה שיפור.

לגבי למה הטענות שעולות לגבי הראשון לא עלו בזמנו - הם כן, ובגלל זה אין למשחק ציון ממוצע של 90+, אלו לא דברים שהיו מורידים אותו מתחת ל-80, יחסית לזמנו הוא היה עולם פתוח מאוד מרשים ומקורי בתחומים מסויימים והיתרונות עלו על החסרונות אבל זה לא שהוא קיבל מלא ציונים מושלמים או משהו, סה״כ הציונים שקיבל משקפים את הרמה שלו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 ינואר 2022, 18:05

לא יודע, זה משחק של 7 לדעתי וגם כל מי שמדבר עליו כאן מתאר משחק שהוא לא סיים, או סבל לסיים כמו death. ואני מניח שלפחות רובנו כאן שיחקנו בו פחות או יותר בזמן אמת?
בסוף הוא יושב על ממוצע 89 ככה שאין ספק שהוא התקבל בקונצנזוס כמשחק אדיר ומצוין גם אם עם מעט חולשות, ועכשיו פתאום כל הרשמים שאני רואה עסוקים זמן רב בלתאר את הבעיות של הראשון (ואיך השני מתקן אותן, שזה בהחלט טוב).
זה לא באמת משנה, סתם אנקדוטלי ומשעשע בעיניי.

בסוף הרשמים של IGN (שהביאו לראשון 93, אגב) הוא מתאר את התחושה כמו המעבר מAC 1 לAC 2. הלוואי, זו באמת הייתה קפיצה מרשימה ממשחק בינוני עם קונספט מאוד מוצלח למשחק באמת מצוין. אבל ההבדל הוא שAC בצדק קיבל מהם 77, זו ממש לא הצורה שבה הורייזן 1 התקבל.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 26 ינואר 2022, 18:54

כן, לגמרי משחק של 75 לדעתי. גיימפליי מהנה לפרקים, עלילה סבירה, כל השאר די בינוני ונוסחאתי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 ינואר 2022, 19:01

InterAl כתב:למה ניסית לסיים הכל? אולי פה הבעיה.

לא הכל, ניסוח לא נכון, אבל כן - ניסיתי לעשות כמה שיותר. כמו את המשימות ציד בשלמותן (דווקא לא רעות), לנטל את האזורי Corruption ועוד... אבל יש גם מלא פעילויות לא מהנות בדגש על הקווסטים הצדיים שכן סיימתי את כולם.
השעות הראשונות בו היו מופלאות ובאמת נהנתי מכל חלק בו, אבל זה קרס בשלב מסויים. גם כפיתי על עצמי כן להסתובב בעולם ולא להתעסק עם הFast travel במטרה לפגוש רובוטים חדשים ולהגיע לאזורים שלא הייתי בעבר. עד אמצע המשחק שפשוט נשברתי.

העולם משחק פשוט לא מוצלח באופן כללי, מאוד מזכיר את התוצרים של Ubisoft. עולם יפה וריק.

בסוף המשחקים הללו צריכים המון גיוון אחרת הם נמאסים מאוד מהר כי הם פשוט מאוד ארוכים גם אם אתה הולך על העלילה הראשית בלבד.

הוא גם נהיה מאוד קל בשלב מסויים וזה מאוד פוגע בגיימפליי. יש לו כמובן עוד מגרעות - כל ההתעסקות עם Stealth, הקרבות מול בני האדם גם דיי משמימים. זה בהחלט משחק של 7+. אבל אחלה תוצר יחסית לכניסה ראשונה לז'אנר מצד גרילה.

אני מאוד מקווה שהקפיצה פה תהיה זהה למה שSucker punch עשו עם סדרת Infamous, לקחו משחק מאוד סולידי בבסיס, טוב, אבל לא יותר מזה ויצרו יהלום בInfamous 2.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 ינואר 2022, 19:25

Death_119 כתב:
InterAl כתב:למה ניסית לסיים הכל? אולי פה הבעיה.

אני מאוד מקווה שהקפיצה פה תהיה זהה למה שSucker punch עשו עם סדרת Infamous, לקחו משחק מאוד סולידי בבסיס, טוב, אבל לא יותר מזה ויצרו יהלום בInfamous 2.

מצחיק שהזכרת אותו,שיחקתי באינפיימוס הראשון ביוזר האמריקאי שלי וסיימתי אותו שנים אחורה (היה אחד ממשחקי הפיצוי על הפריצה הגדולה של 2011) ובשבוע האחרון ממש התחשק לי לקפוץ לאינפיימוס 2 משום מה,היית אומר שהוא שווה ניסיון גם היום? הסבילות שלי למשחקים 'ישנים' מאוד גבוהה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 ינואר 2022, 20:17

אני רק שאלה, איך אתם חווים את ה 3D אודיו בפס5?
אני אמנם לא משחק הרבה עם אוזניות אבל כן ניסיתי לבדוק את זה באופן די יסודי בשלושה משחקים שאמורים לתמוך בעניין - מיילס, דימון סולס, אסטרו - ואם קיים הבדל כלשהו אני לא שומע אותו. בין אם אוהבים את התוצאה או לא ומקריאה באינטרנט הדעות די מוערבות, אנשים כן מתארים הבדל מיידי וברור, ואני פשוט לא שומע שום הבדל כאשר אני מדליק או מכבה את הפונקציה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2022, 20:36

idan כתב:אני רק שאלה, איך אתם חווים את ה 3D אודיו בפס5?
אני אמנם לא משחק הרבה עם אוזניות אבל כן ניסיתי לבדוק את זה באופן די יסודי בשלושה משחקים שאמורים לתמוך בעניין - מיילס, דימון סולס, אסטרו - ואם קיים הבדל כלשהו אני לא שומע אותו. בין אם אוהבים את התוצאה או לא ומקריאה באינטרנט הדעות די מוערבות, אנשים כן מתארים הבדל מיידי וברור, ואני פשוט לא שומע שום הבדל כאשר אני מדליק או מכבה את הפונקציה הזאת.

מעולם לא שחקתי בפס5 עם אוזניות, האמת שכבר הספקתי לשכוח את כל הטררם שעשו על ה-3D audio.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 ינואר 2022, 21:54

Laskin כתב:
glass man כתב:חייב לומר שלא התרשמתי מהבקרוב הזה. נתחיל בזה שלמבקר יש קול שמעלה לך את הסעיף ונמשיך בזה שזו בושה שהסביבה לא "טיפוסית" ב100%.. בושה שבגלל הפס4 הבסיסי אנחנו נאלצים לסבול דבר עלוב שכזה.

גם באלדן רינג אי אפשר לטפס על הכל, אז אתה גם פוסל אותו בגלל זה? סתם קטנוניות, כמעט בשום משחק אי אפשר לטפס על הכל מלבד זלדה והחיקוי שלו, פיניקס משהו, של יוביסופט. זה לא עניין של חומרה, הרי הסוויץ׳ מסוגל לעשות זאת, זה עניין של עיצוב שלבים, לא כל משחק עולם פתוח בדור הזה ייתן לך את החופש המלא שזלדה נותן, יהיו משחקים שבכלל לא יאפשרו לטפס על כלום מלבד נקודות ספציפיות, וזה בסדר גמור.
לגבי הסייד קווסטים - בבקרוב הזה הוא בבירור מתייחס לזה ואומר שמשימות הצד מעולות, אתה כנראה בחרת להתעלם מזה :)

נדב, לא הבנתי למה זה רע שיהיה לך כפתור שיעזור לך לדעת איפה אפשר לטפס, זה נראה לי פשוט אחלה של דבר, במשחק הקודם היית יכול פשוט לבחור בתפריט אם אתה רוצה שזה יזהר או שתאלץ
לנחש איפה אפשר, זה שיפור.

לגבי למה הטענות שעולות לגבי הראשון לא עלו בזמנו - הם כן, ובגלל זה אין למשחק ציון ממוצע של 90+, אלו לא דברים שהיו מורידים אותו מתחת ל-80, יחסית לזמנו הוא היה עולם פתוח מאוד מרשים ומקורי בתחומים מסויימים והיתרונות עלו על החסרונות אבל זה לא שהוא קיבל מלא ציונים מושלמים או משהו, סה״כ הציונים שקיבל משקפים את הרמה שלו.

קודם כל. לאסקין בחייאת תן לנו הפעם התערבות על הציון של הוריזון 2 אל תהיה מבאס.

ולעניין: לאסקין,בוא יש הבדל בין משחק דאנג'ן קרולר (עם גימיק של עולם פתוח) כמו אלדן רינג לעומת משחק אקשן הרפתקה, שמנסה בכל הכוח לעשות Echos חזקים לBOTW, מה זה הקטע עם הרחפן שיש פתאום לאלואי ? זה לא קריצה מאוד חזקה לBOTW? תוסיף על זה את אלמנט הטיפוס, וכן המפתחים בעצמם מביאים עליהם את הציפיות שהם יהיו סוג של BOTW של סוני.

לצפות כמו שאמרתי ממשחק שהוא בבסיסו דאנג'ן קרולר שהכייף בו זה לכסח בוסים ולהצליח לא ללכת לאיבוד במבוך שיהיה BOTW..... אין לי סיבה לכעוס על אלדן רינג כי כל התוספות של העולם הפתוח הם לא יותר ממייק אפ לנוסחת הבסיס שלו.

ועל הסייד קווסטים... התעלמתי מהכתב כי... הוא לא נתן איזשהו פירוט סוחף על סייד קווסט מרגש, אם היה אומר שהוא ראה שם איזה סייד קווסט שמתחרה בסייד קווסטים של המכשף 3/האחווה האפלה אצל משחקי בטסדה זה היה מספק אותי.

אני לא שולל שהוריזון 2 יגנוב בסוף את ההצגה, קרו מקרים בעבר שהמפתחים לא הראו הכול לעיתונאים והצליחו לשמור על הפתעות שאף אחד לא שיער לעצמו שקיימות במשחק לפני היציאה אבל בנתיים... לי לפחות נראה שגרילה הלכו ממש על בטוח, תעשה לנו התערבות שנוכל לראות מה רוב הפורום מצפה שיהיה חח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 ינואר 2022, 22:14

הוא דווקא נתן פירוט על הסיידקווסטס, כנראה לא באמת הקשבת

ועזוב אלדן רינג (למרות שהוא כן מנסה לעשות עולם פתוח) יהיו עוד מלא משחקי עולם פתוח בדור הזה ועל אף אחד מהם כמעט לא תוכל לטפס על כל מה שקיים, וזה בסדר גמור, כל משחק והגישה שלו לעולם פתוח, זה לא מדד לשום דבר

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 ינואר 2022, 22:35

אתה עושה להוריזון 2 הנחות שאתה לא תעשה לאח שלך :) לא נורא עוד מעט הביקורות יעירו אותך.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים