נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 01:19

אבל אם פתאום יהיה איזה קטע שסוני יחסמו את החנות האמריקאית של הפס5 לכל מי שלא אמריקאי ואז נתקע עם מחירים דיגיטליים ישראלים מופרכים מה נעשה?

אם יהיה כונן דיסקים אז אפשר למצוא משחקים פיזיים זולים יחסית מחנויות אנגליות ואפילו מחנויות ישראליות פרטיות שכבר די קרובות למחירים של חו"ל (אולי אקסטרה 30-40 שקל על ה 60$, לא 140 כמו באג או בתמחור הדיגיטלי הישראלי)

קאז - היו שם אחלה של משחקים, לא יודע מה אתה רוצה, תעבור על הליינאפ והטריילרים, ברור שרובם לא מרשימים בקטע של הדור הבא (וזו האכזבה העיקרית) אבל מבחינת איכות נראה שיש שם לא מעט משחקים טובים ואיכותיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 01:21

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 01:23

bling כתב:אבל אם פתאום יהיה איזה קטע שסוני יחסמו את החנות האמריקאית של הפס5 לכל מי שלא אמריקאי ואז נתקע עם מחירים דיגיטליים ישראלים מופרכים מה נעשה?

אם יהיה כונן דיסקים אז אפשר למצוא משחקים פיזיים זולים יחסית מחנויות אנגליות ואפילו מחנויות ישראליות פרטיות שכבר די קרובות למחירים של חו"ל (אולי אקסטרה 30-40 שקל על ה 60$, לא 140 כמו באג או בתמחור הדיגיטלי הישראלי)

קאז - היו שם אחלה של משחקים, לא יודע מה אתה רוצה, תעבור על הליינאפ והטריילרים, ברור שרובם לא מרשימים בקטע של הדור הבא (וזו האכזבה העיקרית) אבל מבחינת איכות נראה שיש שם לא מעט משחקים טובים ואיכותיים.

אני עם יוזר ישראלי עוד מ-2012. יש לי יוזר אמריקאי לא פעיל שאני מתחבר אליו פעם בכמה חודשים רק כדי לוודא שלא פרצו לי אליו איכשהו.. אז אני תקוע עם המחירים הזוועתיים של החנות הישראלית כבר תקופה..ואני קונה רק דיגיטל. אני באמת לא יודע מה לעשות,אני חושב שהגרסא בלי הדיסק נראית הרבה יותר לטעמי,אבל אני לא בטוח שאני מוכן לוותר על האופציה,אפילו אם מאוד לא סביר שאעשה בה שימוש,לדיסקים פיזיים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 01:26

Dusk אישר ש-RE8 תוכנן להיות קרוס-ג'ן אבל בסוף הוחלט על בלעדיות לדור הבא ופיסי :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 01:29

איזה כיף! הוא באמת היה נראה כמו קפיצה גדולה ויפה על הקודם אבל לא ברמה של הולי שיט דור הבא כי כנראה בכל זאת יש לו שורשים חזקים בדור הקודם עדיין.

Uncle Pey'j כתב:
bling כתב:אבל אם פתאום יהיה איזה קטע שסוני יחסמו את החנות האמריקאית של הפס5 לכל מי שלא אמריקאי ואז נתקע עם מחירים דיגיטליים ישראלים מופרכים מה נעשה?

אני עם יוזר ישראלי עוד מ-2012. יש לי יוזר אמריקאי לא פעיל שאני מתחבר אליו פעם בכמה חודשים רק כדי לוודא שלא פרצו לי אליו איכשהו.. אז אני תקוע עם המחירים הזוועתיים של החנות הישראלית כבר תקופה..ואני קונה רק דיגיטל. אני באמת לא יודע מה לעשות,אני חושב שהגרסא בלי הדיסק נראית הרבה יותר לטעמי,אבל אני לא בטוח שאני מוכן לוותר על האופציה,אפילו אם מאוד לא סביר שאעשה בה שימוש,לדיסקים פיזיים.

אתה רציני!? אבל... למה? :mrgreen:

אשכרה אתה קונה במחיר יקר יותר בעשרות אחוזים ללא סיבה טובה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 01:30

רגע, אתה לא יכול לקנות ביוזר האמריקאי, להוריד את המשחק ולחזור ליוזר הישראלי ולשחק בו על היוזר הישראלי כמו בפס3? אם אי אפשר לעשות את זה, אני בצרות צרורות עם הפס5 :)

אגב, תלכו למסך הכי איכותי שיש לכם בבית ותצפו ברצ'ט ב4K, הוא לדעתי המשחק הכי יפה שהציגו בהפרש, הרבה יותר מרשים מהורייזן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 01:32

תמונה
תמונה
תמונה

אגב, אני לא יודע אם זה מדוייק, אבל אם כן אז הפס5 ע-נ-ק-י-ת:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 01:33

bling כתב:איזה כיף! הוא באמת היה נראה כמו קפיצה גדולה ויפה על הקודם אבל לא ברמה של הולי שיט דור הבא כי כנראה בכל זאת יש לו שורשים חזקים בדור הקודם עדיין.

Uncle Pey'j כתב:

אתה רציני!? אבל... למה? :mrgreen:

אשכרה אתה קונה במחיר יקר יותר בעשרות אחוזים ללא סיבה טובה.

אין לי באמת עצבים להתמודד עם כל העניין הזה של רכישת כרטיסי pre paid של ה-PSN דרך אמזון ולקוות שהם לא יתהפכו עלינו איכשהו,מתישהו ויחסמו את האופציה הזו. פלוס,ממה שהבנתי במידה וחלילה קורה משהו ליוזר (לסוני יש היסטוריה עשירה של פריצות יוזרים,הרבה יותר מ-MS לשם ההשוואה) הרבה יותר קל לסוני לטפל בך אם היוזר שלך מתאים למדינה שלך ולכוון אותך בהתאם לאן שצריך ואני יודע בוודאות שיש בארץ תמיכה טכנית שמסוגלת לטפל במקרים כאלה,אבל ממה שאני יודע (ממש לא בטוח בזה) זה רק בתנאי שהיוזר שלך ישראלי.
בכל מקרה,על הפס4 אני בעיקר משחק אקסקלוסיבים ורק את חלקם אני קונה במחיר מלא בהשקה,לרוב אני פשוט ממתין עד שהמחירים נהיים יותר שפויים.
אבל כן,הפרשי המחירים עדיין מטריפים אבל מאוחר מדי לסגת עכשיו- כל הרכישות שלי,כולל אלו של הפס3 והויטה נמצאות על היוזר הישראלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 01:37

ואהרון גרינברג ממשיך להיות אהרון גרינברג.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 01:37

DrKeo כתב:רגע, אתה לא יכול לקנות ביוזר האמריקאי, להוריד את המשחק ולחזור ליוזר הישראלי ולשחק בו על היוזר הישראלי כמו בפס3? אם אי אפשר לעשות את זה, אני בצרות צרורות עם הפס5 :)

אגב, תלכו למסך הכי איכותי שיש לכם בבית ותצפו ברצ'ט ב4K, הוא לדעתי המשחק הכי יפה שהציגו בהפרש, הרבה יותר מרשים מהורייזן.

אתה יכול, ברור שכן. מקווה שכל זה לא ישתנה עם הפס5, בעיקר הגישה לחנות האמריקאית.

וראיתי את הטריילר, פשוט יפהיפה ברמות, לא סתם אמרתי שאני שמח שמביאים את ראצ'ט כי זה סגנון גראפי שנראה פצצה גם בזכות זה שהמשחק לא דוחף עולמות מורכבים או גיימפליי מתקדם, נטו EYE CANDY.

לא חושב אבל שיותר מרשים מהורייזון 2, תראה אותו שוב ב 4K, זה אשכרה נראה בחלקים כמו הסרטוני LIVE ACTION מהפרסומות של סוני לפני שיוצא משחק גדול שלהם. לא צוחק.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 12 יוני 2020, 01:39, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 01:38

DrKeo כתב:ואהרון גרינברג ממשיך להיות אהרון גרינברג.

בדיוק ראיתי את זה..טיפת קלאס אין לבנאדם הזה,לא ייאמן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 01:43

בנאדם בדיחה. עאלק "החברים שלנו בסוני". פחות אמין ממוכר מכוניות משומשות.

ה BOOT של הפס5:

https://imgur.com/kFexjok

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 01:46

אתם חושבים שהסטנד של הפס5 יגיע עם הקונסולה? זה נראה כמו משהו שסוני יכולה למכור כאקססורי נפרד כי לפחות בתמונה שהפס5 במצב אופקי נראה שהוא נתיק ובשביל ההשוואה ב-XSX ה"סטנד" הוא חלק מהעיצוב,אבל הוא גם הרבה יותר שטוח ובקושי רואים אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 01:52

אני רק מקווה שהקונסולה הזאת קרה מספיק בשביל להחביא אותה למטה עמוק במדף של המזנון :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 01:57

השתקפות RT כמובן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 02:03

DrKeo כתב:אני רק מקווה שהקונסולה הזאת קרה מספיק בשביל להחביא אותה למטה עמוק במדף של המזנון :)

אם אתה סבבה עם ראוטר שיושב לך שם במזנון אז אני בטוח ש"ראוטר מפונפן" אם נלך לפי הבדיחות לא יהרוס לך את הלוק :)

אגב מה הקטע הזה שהיה עם הפתיחה של תולדות GTA כאילו אנחנו לקראת הכרזה של GTA6 רק כדי לקבל טריילר של GTA5 עם הכיתוב PS4 עליו כדי שלא נחשוב חלילה שככה נראית הגרסה של הפס5. אשכרה רוקסטאר תופסת ככה חזק את סוני בביצים מבחינת הסכמי פרסום שהם פתחו עם הדבר הזה חשיפת דור הבא? זה אשכרה נראה כמו משהו שהכינו עשר דקות לפני האירוע וככה הם בחרו לפתוח את זה. תמוה מאוד.

והאם היה משחק כזה שאפשר לאמר שהוא קרוס ג'ן על פני 3 דורות? כאילו זה לא דומה לאיזה פורט של רזי4 שמגיע אלינו בכל דור מאז הגיימקיוב, פה זה מרגיש כאילו מקבלים גרסת "דור הבא" נוספת של המשחק שהם הולכים לתחזק עכשיו לאורך דור שלם חדש. מתאר לעצמי שזה ירוץ ב 4K ויקבל שדרוגים לא קטנים בכלל. מעניין עד סוף דור הפס5 על כמה יחידות המשחק הזה ישב. זו יכולה להיות התערבות מעניינת :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 02:06

bling כתב:
DrKeo כתב:אני רק מקווה שהקונסולה הזאת קרה מספיק בשביל להחביא אותה למטה עמוק במדף של המזנון :)

אם אתה סבבה עם ראוטר שיושב לך שם במזנון אז אני בטוח ש"ראוטר מפונפן" אם נלך לפי הבדיחות לא יהרוס לך את הלוק :)

אגב מה הקטע הזה שהיה עם הפתיחה של תולדות GTA כאילו אנחנו לקראת הכרזה של GTA6 רק כדי לקבל טריילר של GTA5 עם הכיתוב PS4 עליו כדי שלא נחשוב חלילה שככה נראית הגרסה של הפס5. אשכרה רוקסטאר תופסת ככה חזק את סוני בביצים מבחינת הסכמי פרסום שהם פתחו עם הדבר הזה חשיפת דור הבא? זה אשכרה נראה כמו משהו שהכינו עשר דקות לפני האירוע וככה הם בחרו לפתוח את זה. תמוה מאוד.

והאם היה משחק כזה שאפשר לאמר שהוא קרוס ג'ן על פני 3 דורות? כאילו זה לא דומה לאיזה פורט של רזי4 שמגיע אלינו בכל דור מאז הגיימקיוב, פה זה מרגיש כאילו מקבלים גרסת "דור הבא" נוספת של המשחק שהם הולכים לתחזק עכשיו לאורך דור שלם חדש. מתאר לעצמי שזה ירוץ ב 4K ויקבל שדרוגים לא קטנים בכלל. מעניין עד סוף דור הפס5 על כמה יחידות המשחק הזה ישב. זו יכולה להיות התערבות מעניינת :)

תראה, לא הכי נעים לי להגיד את זה כי הילד שלי בן 4.5, אבל הוא משחק GTAV יומית כי הוא חולה מכוניות והקונספט של להסתובב בעולם פתוח עם אוטו מטריף לו את השכל. ניסיתי עם פורצה הורייזון 4 והוא אוהב, אבל העובדה שב-GTAV יש ממש עולם אמיתי ולא סתם עולם ריק מגניבה אותו לגמרי. בקיצור, זאת הייתה הכנה ארוכה לעובדה ש-GTAV רץ על המחשב שלי יומית כבר חודשים. בהגדרות הכי גבוהות הוא רץ בערך ב-100FPS ב-1440P, אז אני משער שגרסת הפס5 הולכת להיות 4K 60FPS בהגדרות הכי גבוהות של הPC או משהו בסגנון. לא בדיוק משהו מלהיב במיוחד לדעתי, אבל עדין כנראה משהו שיביא את GTAV ל-200 מליון יחידות בסוף.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 02:06

מבחינת ליין אפ השקה,אני חושב ש-MS ניצחה: זה היילו נגד משחק ביניים (כנראה) של ספיידרמן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 02:07

הולי שיט כמה שהרימייק של DS נראה טוב. יצאו תמונות!

תמונה

תמונה

נראה הרבה יותר טוב מהטריילר הדי בינוני שהיה שם. וואו.

עוד:

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 02:14

DrKeo כתב:
bling כתב:

תראה, לא הכי נעים לי להגיד את זה כי הילד שלי בן 4.5, אבל הוא משחק GTAV יומית כי הוא חולה מכוניות והקונספט של להסתובב בעולם פתוח עם אוטו מטריף לו את השכל. ניסיתי עם פורצה הורייזון 4 והוא אוהב, אבל העובדה שב-GTAV יש ממש עולם אמיתי ולא סתם עולם ריק מגניבה אותו לגמרי. בקיצור, זאת הייתה הכנה ארוכה לעובדה ש-GTAV רץ על המחשב שלי יומית כבר חודשים. בהגדרות הכי גבוהות הוא רץ בערך ב-100FPS ב-1440P, אז אני משער שגרסת הפס5 הולכת להיות 4K 60FPS בהגדרות הכי גבוהות של הPC או משהו בסגנון. לא בדיוק משהו מלהיב במיוחד לדעתי, אבל עדין כנראה משהו שיביא את GTAV ל-200 מליון יחידות בסוף.

כן כנראה שאתה צודק שזה בגדול הכיוון, בטח הם יכניסו גם RT ופיצ'רים אחרים שידחפו חזק את הגרסה הזאת כדי שתרגיש מעבר לסתם פורט. המשחק הזה יוצא בחצי השני של 2021, זה לבד מצביע על זה שרוקסטאר משקיעה משאבים בגרסה הזו אחרת היתה יוצאת בהשקה וזהו. אין לי ספק שהם בונים על זה כמכונת כסף שתתחזק אותם דור שלישי ברציפות, ואכן, המספר של ה 200 מיליון אפשרי למדי למרות שזה לא יהיה קל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 02:19

להגיד את האמת, זמני טעינה קצרים זה GAME CHANGER ל-GTAV.

ו-DS נראה מדהים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 02:22

תראו את זה,למעלה זה דימון סולס גרסאת הפס3 שרצה באימולציה על הפיסי עם מה שאני שהן הגדרות גרפיות משופרות ורזולוציה גבוהה יותר באדיבות האימולטור ולמטה..טוב,אתם כבר מבינים:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 02:25

אגב, אולי RE8 בלעדי לדור הבא, אבל הוא בקושי נראה יותר טוב מ-RE7, לפחות מהזיכרון שלי. אני גם די בטוח שזאת הפעם הראשונה שמשחקים באותה דמות בשני משחקי RE ברצף, שוב משחקים את אית'ן מ-RE7.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 02:29

עוד אחת:

תמונה

עד כמה סוני פישלה עם הטריילר מ 1 עד ל תמונות דיירקט פיד של פאקינג גיימפליי נראות הרבה יותר טוב ומרשים מטריילר ערוך שהכנתם?

המשחק הזה מהמם ביופיו, נראה כמו קונספט ארט לכל דבר. איך אפשר לפשל בלהעביר את זה בתצוגה שרואים אותה מליונים בלייב אני לא מבין?

אפילו בנושא של המשחק ב ERA רוב ה 20 עמודים ראשונים דיברו על עד כמה זה נראה מאכזב וברגע שיצאו התמונות כל הטון השתנה להולי שיט!!
נערך לאחרונה על ידי bling ב 12 יוני 2020, 02:30, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 02:29

אין מצב שזה נכון:
תמונה
פשוט אין מצב.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 71 אורחים