איזה משחק לדעתכם עשה לכם את הדור הזה של הקונסולות?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: איזה משחק לדעתכם עשה לכם את הדור הזה של הקונסולות?

הודעהעל ידי Death_119 » 28 אפריל 2013, 07:17

SHAPIRA500 כתב:אפשר לשאול אם אהבת משהוא בהיילו 3 חוץ מאונליין? כי אני זוכר שהקמפיין שלו הוא אחד הגרועים ששיחקתי בחיי.

אהבתי מאוד את הקמפיין אבל אין ספק שהאונליין הוא הכוכב האמיתי שם. הייתי מוסיף גם את Fallout 3 לרשימה מבחינתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 אפריל 2013, 08:28

ואוו. היילו 3. אחד המשחקים היחידים שנטשתי אחרי שעתיים. פשוט לא נהנתי משום דבר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 28 אפריל 2013, 11:43

בהחלט המולטי של היילו 3 היה אדיר עד שהרסו אותו עם כל ה-Mythic map pack.
בשבילי Call of Duty 4:Modern Warfare היה אחד הטובים במיוחד המולטי שכולם חרשו עליו עם כל הפרסטיז'ים.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אפריל 2013, 18:01

Klayman כתב:ואוו. היילו 3. אחד המשחקים היחידים שנטשתי אחרי שעתיים. פשוט לא נהנתי משום דבר.

כן, מבחינת הסינגל אני הייתי אותו דבר, לא היה שם כלום מעניין לדעתי. המולטי זה כבר דבר אחר, נהנתי לשחק פה עם החבר'ה בפורום במולטי, הוא בהחלט היה כיף.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 אפריל 2013, 21:01

דיברתי רק על סינגל. אני לא ממש שחקן מולטי טוב. מה גם שאין לי את הזמן להשקיע במשחק מולטי כמו שצריך, כדי להכיר את כל האספקטים השונים כדי להיות בו טוב כמו שצריך.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 אפריל 2013, 21:50

Klayman כתב:ואוו. היילו 3. אחד המשחקים היחידים שנטשתי אחרי שעתיים. פשוט לא נהנתי משום דבר.

אותו הדבר אצלי. פשוט מאוד סניגל מחורבן. סבלתי מכל רגע ולמרות שניסיתי כמה פעמים, פשוט לא הצלחתי לסבול אותו.
תמונה

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 02 מאי 2013, 21:54

Oblivion. הוא עד היום דוגמא לrpg טוב.[אפילו יותר טוב מסקיירים כ RPG]

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 06 מאי 2013, 19:24

SHAPIRA500 כתב:אפשר לשאול אם אהבת משהוא בהיילו 3 חוץ מאונליין? כי אני זוכר שהקמפיין שלו הוא אחד הגרועים ששיחקתי בחיי.

זה בדרך כלל תלוי גם בכמה רחוק הגעת בקמפיין, ובאיזו רמה שיחקת אותו.
יש הרבה בעיות עם הקמפיין: הפתיחה שלו חלשה יחסית, ומשם היא עוד נופלת למטה לקראת האמצע בשלב עם הFlood. המשחק לא ידידותי בטירוף למי שלא מכיר את המשחקים הקודמים בטרילוגיה - הרוב שם נשמע כמו ג'יבריש. וגם ממש לא פשוט להבין איך מומלץ להיפטר מכל סוג של אויב וכמה מהמכניקות המרכזיות, לפחות כשמשחקים אותו על Heroic ומעלה (ואחרת מה הטעם).

אבל בהמשך.. הו בהמשך. גם אם נשים רגע בצד כמה מהטוויסטים בסיפור ונתיייחס רק לגיימפליי, The Ark ו-The Covenant הם שניים מהשלבים הכי טובים שהצליחו לדחוס למשחק כלשהו בדור הזה: עמוסים בזירות קרב ענקיות והמעבר התמידי בין תנועה ברגל לבין כל סוג של רכב שהמשחק מציע, יחד עם AI לאויבים שגם 5 שנים קדימה אין כמעט משחקים שמסוגלים להשתוות אליו - השלבים האלו הם פשוט סנדבוקס במיטבו, שלא נדבר על כמה שאפילו יותר כיף לשחק אותם בco-op ועוד להוסיף על זה את הscoring mode. יצאו מאז עוד שלושה משחקי היילו ואני עדיין חושב שאין שם שלבים שמתקרבים לשלבים האלו, שלא נדבר על רוב המשחקים האחרים שמרגישים תמיד כמו צעד אחד אחורה.
אח, עכשיו בא לי לחזור לסיבוב נוסף עליו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 מאי 2013, 19:49

חלשה יחסית זה אנדרסטייטמנט מטורף.. שיחקתי בו בערך שעתיים וחצי-שלוש והוא פשוט שעמם לי את הצורה. אומנם לא שיחקתי בשני, אבל כן שיחקתי בראשון. כבר לא טרחתי עם האחרים.
?

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 06 מאי 2013, 21:09

swym כתב:זה בדרך כלל תלוי גם בכמה רחוק הגעת בקמפיין, ובאיזו רמה שיחקת אותו.
יש הרבה בעיות עם הקמפיין: הפתיחה שלו חלשה יחסית, ומשם היא עוד נופלת למטה לקראת האמצע בשלב עם הFlood. המשחק לא ידידותי בטירוף למי שלא מכיר את המשחקים הקודמים בטרילוגיה - הרוב שם נשמע כמו ג'יבריש. וגם ממש לא פשוט להבין איך מומלץ להיפטר מכל סוג של אויב וכמה מהמכניקות המרכזיות, לפחות כשמשחקים אותו על Heroic ומעלה (ואחרת מה הטעם).

אבל בהמשך.. הו בהמשך. גם אם נשים רגע בצד כמה מהטוויסטים בסיפור ונתיייחס רק לגיימפליי, The Ark ו-The Covenant הם שניים מהשלבים הכי טובים שהצליחו לדחוס למשחק כלשהו בדור הזה: עמוסים בזירות קרב ענקיות והמעבר התמידי בין תנועה ברגל לבין כל סוג של רכב שהמשחק מציע, יחד עם AI לאויבים שגם 5 שנים קדימה אין כמעט משחקים שמסוגלים להשתוות אליו - השלבים האלו הם פשוט סנדבוקס במיטבו, שלא נדבר על כמה שאפילו יותר כיף לשחק אותם בco-op ועוד להוסיף על זה את הscoring mode. יצאו מאז עוד שלושה משחקי היילו ואני עדיין חושב שאין שם שלבים שמתקרבים לשלבים האלו, שלא נדבר על רוב המשחקים האחרים שמרגישים תמיד כמו צעד אחד אחורה.
אח, עכשיו בא לי לחזור לסיבוב נוסף עליו.

לא יודע על מה אתה מדבר, שיחקתי על הרואיק והגעתי כמעט עד הסוף(לא היה שום דבר אחר לשחק אז זרמתי איתו) אבל אני לא זוכר כמעט מהמשחק חוץ מאיזה בוס שצריך להרוג עם משגר טילים ומונגוס. למרות זאת הוא זכור לי כאחד הקמפיינים הכי רעים ששיחקתי בחיי. אם למשחק לא היו קוראים היילו הממוצע שלו היה נמוך הרבה יותר, חרף המולטי המצויין.
עוד דבר, הקמפיין של ריץ' שאותו כן סיימתי הוא שנות מאור מהקמפיין של 3, ועדיין לא זה הופך אותו לקמפיין מהשורה הראשונה.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מאי 2013, 00:55

Klayman כתב:חלשה יחסית זה אנדרסטייטמנט מטורף.. שיחקתי בו בערך שעתיים וחצי-שלוש והוא פשוט שעמם לי את הצורה. אומנם לא שיחקתי בשני, אבל כן שיחקתי בראשון. כבר לא טרחתי עם האחרים.

אני אגלה לך סוד, זה לא משתפר וגם אני שחקתי חלק גדול ממנו עם חנן ועוד משהו (זה היה אולי עמר?) בהרואיק אם לא בלג'נדרי אחרי שגמרתי אותו על הרמה השניה והמשחק הזה היה אחד מקמפני הFPS הפחות טובים ששחקתי. קמפיין מזעזע, מולטי מעולה. לריץ' כבר יש קמפיין חביב, קשה לו להפטר מהרפטטיביות, החוסר גיוון והפייסינג הרע שהסדרה סובלת מהם אבל כל דבר בו כמה רמות מעל היילו 3. ב-4 עדין לא יצא לי לשחק, בתקווה תהיה תמיכה לאחור ב720, אבל אולי משנה מפתחת משנה מזל. באנג'י לא צריכה לפתח משחקי סינגל, מבחינת מולטי פשוט אדיר.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 מאי 2013, 07:06

שיחקנו יחד משלב 1 עד 7 וזה היה דודי. יש לציין שבאמת נדב ודודי לא כ"כ היו בעניין (חצי מהקאט סין הם פשוט דילגו! חייבים לבטל את האופציה הזאת בקצובה אם לא כולם מסכימים...) אבל הם יותר היו מחוץ לעניין בחלק של העלילה והשלבים, סה"כ במשחק עצמו הם די נהנו.
אבל אם לדרג כמה נדב התלהב מהמשחקיות הייתי אומר 7...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 מאי 2013, 07:11

לדעתי, גם אם יש שם כמה שלבים ממש טובים, זה לא מפצה. פשוט לא הצלחתי להביא את עצמי להמשיך אותו, וזה ממש ממש לא אופייני לי. לרוב אני מסיים משחקים, או לפחות מתקדם בהם מעבר לשלוש השעות הראשונות... היילו 3 היה אחד החריגים היחידים.
?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 07 מאי 2013, 12:15

DrKeo כתב:אני אגלה לך סוד, זה לא משתפר וגם אני שחקתי חלק גדול ממנו עם חנן ועוד משהו (זה היה אולי עמר?) בהרואיק אם לא בלג'נדרי אחרי שגמרתי אותו על הרמה השניה והמשחק הזה היה אחד מקמפני הFPS הפחות טובים ששחקתי. קמפיין מזעזע, מולטי מעולה. לריץ' כבר יש קמפיין חביב, קשה לו להפטר מהרפטטיביות, החוסר גיוון והפייסינג הרע שהסדרה סובלת מהם אבל כל דבר בו כמה רמות מעל היילו 3. ב-4 עדין לא יצא לי לשחק, בתקווה תהיה תמיכה לאחור ב720, אבל אולי משנה מפתחת משנה מזל. באנג'י לא צריכה לפתח משחקי סינגל, מבחינת מולטי פשוט אדיר.

פעם אחת הצטרפתי אליכם וזה היה ממש לקראת סוף המשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מאי 2013, 13:11

bozeman כתב:שיחקנו יחד משלב 1 עד 7 וזה היה דודי. יש לציין שבאמת נדב ודודי לא כ"כ היו בעניין (חצי מהקאט סין הם פשוט דילגו! חייבים לבטל את האופציה הזאת בקצובה אם לא כולם מסכימים...) אבל הם יותר היו מחוץ לעניין בחלק של העלילה והשלבים, סה"כ במשחק עצמו הם די נהנו.
אבל אם לדרג כמה נדב התלהב מהמשחקיות הייתי אומר 7...

עם חברים הכל טוב יותר מן הסתם וכן, 7 היה ציון די מתאים לסינגל עם חברים לדעתי, פחות כשמשחקים לבד. ואני לא רציתי להעביר סרטונים, אהבתי אותם. הם חביבים לגמרי :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 מאי 2013, 06:56

אז אני מבין שאתה מאשים רק את דודי? אני הייתי צריך אח"כ לעבור שוב את כל השלבים רק כדי לראות מה הפסדתי... אני עוד זוכר שהתברברנו בשלב של המדבר הגדול (עם הרכב של השלשלאות) כי הרכב התפוצץ בקרב והיינו צריכים ללכת קילומטרים ברגל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 מאי 2013, 13:19

bozeman כתב:אז אני מבין שאתה מאשים רק את דודי? אני הייתי צריך אח"כ לעבור שוב את כל השלבים רק כדי לראות מה הפסדתי... אני עוד זוכר שהתברברנו בשלב של המדבר הגדול (עם הרכב של השלשלאות) כי הרכב התפוצץ בקרב והיינו צריכים ללכת קילומטרים ברגל.

זה נשמע כמו אחד מהחטאים הקדמונים של עיצוב משחקים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2013, 13:50

bozeman כתב:אז אני מבין שאתה מאשים רק את דודי? אני הייתי צריך אח"כ לעבור שוב את כל השלבים רק כדי לראות מה הפסדתי... אני עוד זוכר שהתברברנו בשלב של המדבר הגדול (עם הרכב של השלשלאות) כי הרכב התפוצץ בקרב והיינו צריכים ללכת קילומטרים ברגל.

כן, המדבר ברגל די מזעזע. אני כבר סיימתי את המשחק כששחקנו כך שיש מצב שאתה היית היחיד שלא הכיר את העלילה עדין. בכל מקרה אני זרמתי עם לראות את הקטעי מעבר לפי זכרוני, אני אפילו זוכר שהתעקשתי על לא להריץ סרטון ספציפי כי היה שם שילוב של SKYBOX דו מימדי ותלת מימדי מאוד יפה שרציתי לראות מקרוב איך עשו אותו.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 מאי 2013, 12:22

SHAPIRA500 כתב:לא יודע על מה אתה מדבר, שיחקתי על הרואיק והגעתי כמעט עד הסוף(לא היה שום דבר אחר לשחק אז זרמתי איתו) אבל אני לא זוכר כמעט מהמשחק חוץ מאיזה בוס שצריך להרוג עם משגר טילים ומונגוס. למרות זאת הוא זכור לי כאחד הקמפיינים הכי רעים ששיחקתי בחיי. אם למשחק לא היו קוראים היילו הממוצע שלו היה נמוך הרבה יותר, חרף המולטי המצויין.
עוד דבר, הקמפיין של ריץ' שאותו כן סיימתי הוא שנות מאור מהקמפיין של 3, ועדיין לא זה הופך אותו לקמפיין מהשורה הראשונה.

לפי האציבמנטים שלך נראה שהפסקת בדיוק לפני שהוא נהיה טוב - בדיוק לפני השלבים שהזכרתי :)
מה שפגשת היא סקאראב ולא בוס, ובהמשך נלחמים בזירה יותר גדולה מול שניים כאלו - וכמו שאמרתי קודם, אני לא זוכר אף זירת קרב באף משחק ששיחקתי וההתקרבה למה שהלך שם. בשורה התחתונה הקמפיין של ריץ' לא מתקרב לדעתי לזה של היילו 3, וסיימתי את שניהם יותר מפעם אחת על לג'נדרי. מתוך מה ששיחקת, מה הפך את ריץ' לטוב יותר לדעתך?

Nucleus_Dawn כתב:

לאורך השלב יש איזה 50 רכבי אויב שאפשר לנטרל ולהשתלט עליהם, אבל אם אין שום דבר קרוב אז למה לא פשוט לעשות reload מהcheckpoint האחרון במקרה הזה?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 מאי 2013, 15:43

swym כתב:

כנראה שכל רכבי האויב המפוזרים האלו לא מספיקים, כי נדב תיאר מצב שהם נתקעו במדבר בלי שום רכב.

למה לא לחזור לשמירה האחרונה, כשאין לך שום נשק ושום תחמושת להלחם בהר אויבים? למה לא לחזור לשמירה האחרונה, כשהדמות שלך נתקעה בתוך סלע ואתה לא יכול לזוז? למה לא לחזור לשמירה האחרונה, כשמישהו שפותח דלת מת והדלת תקועה סגורה? למה לא לחזור לשמירה האחרונה, כשהצלחת להרוג את הבוס, אבל המשחק לא קלט את זה ולכן אתה לא מסוגל להמשיך לשחק? למה לא לחזור לשמירה האחרונה, כשיש באג והמשחק קרס?

זה שאפשר לחזור לשמירה האחרונה, זה לא תירוץ לעיצוב משחק מחורבן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 מאי 2013, 16:55

Nucleus_Dawn כתב:
כנראה שכל רכבי האויב המפוזרים האלו לא מספיקים, כי נדב תיאר מצב שהם נתקעו במדבר בלי שום רכב.

למה לא לחזור לשמירה האחרונה, כשאין לך שום נשק ושום תחמושת להלחם בהר אויבים? למה לא לחזור לשמירה האחרונה, כשהדמות שלך נתקעה בתוך סלע ואתה לא יכול לזוז? למה לא לחזור לשמירה האחרונה, כשמישהו שפותח דלת מת והדלת תקועה סגורה? למה לא לחזור לשמירה האחרונה, כשהצלחת להרוג את הבוס, אבל המשחק לא קלט את זה ולכן אתה לא מסוגל להמשיך לשחק? למה לא לחזור לשמירה האחרונה, כשיש באג והמשחק קרס?

זה שאפשר לחזור לשמירה האחרונה, זה לא תירוץ לעיצוב משחק מחורבן.

ויכול להיות שהם פשוט לא הצליחו להשתלט על רכבי אויב. משחקים לפעמים מענישים אותך על זה שאתה משחק גרוע, אבל נותנים לך opt-out כדי להקל עליך.
אני יודע שבמשחק אידיאלי עדיף לא לחזור לשמירה האחרונה, אבל לפעמים אי ברירה בגלל "עיצוב משחק מחורבן" מהסוג הזה: לדוגמא, עיצוב המשחק המחורבן של HL2 שמאלץ אותך לעבור קטעי משחק עצומים ברכב, שבמידה והוא בטעות נופל לך מאיזה גשר או מסתבך לך בין שתי חתיכות עמוד עם פיסיקה שתוקעת אותו בפנים אין לך ברירה אלא להמשיך הרבה מאד ברגל או לחזור ולטעון את המשחק (ושם בניגוד להיילו גם אין רכבים אחרים שתוכל להשתלט עליהם בדרך, ככה שאין incentive שמתגמל אותך על משחק טוב). אבל האם עיצוב המשחק המחורבן כל כך של HL2 מנע ממך לשחק בו או גרם לך לנטוש אותו בזעם? או שהצלחת לשרוד אותו למרות זאת?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 מאי 2013, 17:28

swym כתב:ויכול להיות שהם פשוט לא הצליחו להשתלט על רכבי אויב. משחקים לפעמים מענישים אותך על זה שאתה משחק גרוע, אבל נותנים לך opt-out כדי להקל עליך.
אני יודע שבמשחק אידיאלי עדיף לא לחזור לשמירה האחרונה, אבל לפעמים אי ברירה בגלל "עיצוב משחק מחורבן" מהסוג הזה: לדוגמא, עיצוב המשחק המחורבן של HL2 שמאלץ אותך לעבור קטעי משחק עצומים ברכב, שבמידה והוא בטעות נופל לך מאיזה גשר או מסתבך לך בין שתי חתיכות עמוד עם פיסיקה שתוקעת אותו בפנים אין לך ברירה אלא להמשיך הרבה מאד ברגל או לחזור ולטעון את המשחק (ושם בניגוד להיילו גם אין רכבים אחרים שתוכל להשתלט עליהם בדרך, ככה שאין incentive שמתגמל אותך על משחק טוב). אבל האם עיצוב המשחק המחורבן כל כך של HL2 מנע ממך לשחק בו או גרם לך לנטוש אותו בזעם? או שהצלחת לשרוד אותו למרות זאת?

היילו 3 - איבדת כלי חשוב למשימה. טוב. עכשיו תסבול 20 דקות, כי את אפס. נמאס לך לסבול? תרמה ותחזור לשמירה הקודמת.
HL2 - איבדת כלי חשווב למשימה. תנסה שוב. איבדת שתי דקות של משחק ונאלצת לחכות 6 שניות של טעינה, אבל לא נורא. אתה מהר מאוד נהנה שוב מהמשחק.
לא קשה להבין איזה מהמקרים עדיף. למעשה, הדוגמא של שלבי הנהיגה של HL2 היא אחת הדוגמאות היותר מוצלחות לעיצוב משחק מוצלח וחכם, שלא מעניש את השחקן בגלל טעויות של המפתחים.

בנוסף, מקרי ה"מסתבך בין שתי חתיכות עמוד עם פיסיקה שתוקעת אותו בפנים אין לך ברירה אלא להמשיך הרבה מאד ברגל או לחזור ולטעון את המשחק" שהזכרת אינם חלק מעיצוב המשחק. מדובר בבאג (נדיר, שמעולם לא נתקלתי בו, במספר הרב של הפעמים שבהם שיחקתי בשלבי הרכב של HL2).
כאשר יש באג (נדיר עד לא קיים), שאי אפשר לצאת ממנו, זה מצער. כאשר המשחק מעוצב מלכתחילה בצורה שעלולה לתקוע כל שחקן במספר דקות ארוכות של תסכול וסבל, זה עיצוב משחק מחורבן.
זה כמובן, בלי להזכיר את העובדה שבHL2 יש לך בכל רגע נתון כלי נהדר שפותר כל בעיה שעלולה להיווצר בשלבי הנהיגה. גם אם הצלחת במאמץ רב לשבור את המשחק ולתקוע את הרכב, אתה לא צריך הרבה יותר מלהשתמש בG-GUN כדי להוציא אותו משם, או להזיז את מה שחוסם אותו.

אני מדבר על עיצוב משחק גרוע, שגורם לשחקן לסבול ולא להנות מהמשחק, בגלל שהוא משחק בגבולות המותרים שהמפתחים שלו יצרו ואתה מביא לי דוגמא חסרת קשר, על משחק שמאלץ את השחקן לחזור לצ'קפוינט הקודם, בגלל שהוא נפסל.
איך הצלחת לחשוב על דוגמא כל כך לא מתאימה? זה באמת מרשים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 מאי 2013, 18:23

אני לא חושב, מה שיפה מאוד בכל סדרת היילו זה האפיות שהיא משדרת. אתה מרגיש כמו בורג קטן במלחמה אחת גדולה והעובדה שהיחידות של הקובננט בנויות כמו מן מיני פלוגה עם מחלקה מסייעת בדמות Drones או Brutes וחי"רניקים טיפשים כמו grunts או Brutes זה משהו שפשוט אי אפשר למצוא בכל מקום. גם כיום כשחזרתי לשחק בהיילו 3 אחרי כל השנים הללו אני ממשיך להבין כמה גדול המשחק הזה, פשוט כיף טהור. הLevel design פשוט מושלם, כל זירה כל כך מתוחכמת ומאפשרת לך להיות כל כך יצירתי לצד כלי נשק כל כך מגוונים שמאפשרים לך לגוון כל הזמן את סגנון המשחק שלך. פשוט משחק שנעשה בידי אומן. הבעיות בדמות הPacing והart הן זניחות ביחס לזה. אפילו הסיפור שהוא יחסית חלש אם ממש מנסים להקשיב מתגמד לצד העובדה שלכל עימות ביקום של היילו יש הרגשה של אוטנטיות ואווירה משלו.

דרך אגב, אני עכשיו משחק בHeroic אבל בעבר שיחקתי גם בNormal ולא נהניתי פחות. ואני לא חושב שהפתיחה של היילו חלשה, ההפך, Sierra מהרגע שאתה מנסה לשחרר את סרג'נט ג'ונסון זה חתיכת שלב מורכב וקשה (פאקינג כבר זורקים לך צ'יפטן) מתתי שם עשרות פעמים לפני כמה ימים כך שלטעמי אי אפשר להגיד שהמשחק מתחיל חלש. ואין ספק שהAI שלו הוא עדיין לטעמי הטוב שיש.

חנן, אני לא אשם שחווית את הסינגל לראשונה איתנו. אתה לא באמת מצפה שאני אראה את אותם סרטונים בפעם השנייה או השלישית. ממה שזכור לי אבל גם ארז השתתף והיו לנו חתיכת בעיות התחברות אז שזה היה נורא. המשחק היה קורס לא מעט עם ארבעה וגם עם שלושה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 מאי 2013, 22:53

שיחקנו את השלבים הראשנים רק אני אתה ונדב (משלב 3 ועד 7 לערך). ואז בסוף עומר קצת הצטרף. לארז היו אז בעיות בקונסולה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2013, 02:37

swym כתב:ויכול להיות שהם פשוט לא הצליחו להשתלט על רכבי אויב. משחקים לפעמים מענישים אותך על זה שאתה משחק גרוע, אבל נותנים לך opt-out כדי להקל עליך.

איך אתה היית פותר את זה שהרכב בHL2 הוא חובה ואתה מאבד אותו? אגב, גמרתי את HL2 לפחות 6 פעמים וכך גם את E2 ופעם אחת לא אבדתי את הבאגי, לא זכור לי שאפשר אפילו לאבד אותה, איפה אפשר בכלל לעשות את זה?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים