נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2020, 12:40

השורשים שלו בטוח בפס4, כי המנוע פותח עבור הפס4...
בכל אופן לא יודע מה נסגר עם התמונות האלה כי זה נראה כשמתקרבים משמעותית פחות טוב מהמשחק הראשון, ובעיקר פחות נקי... זו חגיגת ג'אגיז מה שהולך כאן :)
בטריילר זה נראה פשוט מעולה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 אוגוסט 2020, 13:00

לאסקין: כן הSSD מביא גימיק נחמד אבל שום וואו. שאני ראיתי את GTA3 ופפ10 הוצאתי את הנשמה להורים שלי עד שקנו לי פס2.
הם הרגישו כל כך מהעתיד.

כשראיתי את סוניק אחרי שנים של סופר מריו במגסון לא האמנתי שזה אמיתי. על מהפכת הפס1 ומהפכת הHD אין צורך להרחיב.

זה הדור הראשון שלא מוציא ממני וואו ואם היית מבטל את הגימיק של R&C זה לחלוטין היה נראה לי משחק פס4 פרו כנל הוריזון 2.

לצורך ההדגמה תשווה בין פפ10 פפ13 ופפ15 כולם עקביים מאוד בסגנון האומנותי שלהם כולם עוצבו על ידי אותו אמן ועדיין רואים קפיצה לא נתפסת בין דור לדור .. להבדלים כאלה ציפיתי.
גם במשחק הבלעדיי של סקוור לסוני לא ראיתי קפיצה גדולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2020, 13:02

Laskin כתב:השורשים שלו בטוח בפס4, כי המנוע פותח עבור הפס4...
בכל אופן לא יודע מה נסגר עם התמונות האלה כי זה נראה כשמתקרבים משמעותית פחות טוב מהמשחק הראשון, ובעיקר פחות נקי... זו חגיגת ג'אגיז מה שהולך כאן :)
בטריילר זה נראה פשוט מעולה.

בדחיסה של יוטיוב + טשטוש תנועה אתה לא רואה את הפאקים. בקטעים של ה"סרטוני מעבר" הוא נראה טוב, בקטעים של "גיימפליי מצולם מזוית מגניבה" הוא נראה כמו שדרוג של המשחק הדור הנוכחי עם מודלים שבחלקם נלקחו ישר מהפס4.

מה זה אומר "המנוע פותח עבור הפס4", המנוע הזה כנראה פותח עבור הפס2 כי חברות תמיד בונות על גבי המנוע שלהן כך שאני בטוח שיש שם שורות קוד מ-KZ1 לפס2. אבל המשחק עצמו נראה כמו משחק שפותח לפס4 ובשלב כלשהו עשה מעבר לפס5. מה אני אגיד לך, ציפיתי ליותר מהדור הבא מאשר המון מודלים של פס4. R&C נראה הרבה יותר טוב ממנו, בהפרש גדול ו-HB2 נראה חצי דור מעליו. אני מאוד מקווה שהוא לא הולך ליצג את הדור הבא אלה יזכר כ"זוכרים איך התלהבנו מ-HFW? תראו איך הוא נראה עכשיו". יש בו דברים ספציפים שנראים ממש טוב, נניח האפקטים של המים או הלהקות דגים אבל בו בזמן יש בו מודלים שנלקחו ישר מהפס4 ובעיות LOD. אז כן, אני מקווה שזה לא מיצג את הדור הבא.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2020, 13:13

כן גלאס, אבל אתה יודע... היית ילד, היה יותר קל להלהיב אותך, וזו הייתה תקופה אחרת עם הרבה פחות מידע.
אם לא התלהבת משום משחק ממש, מאז שהתלהבת משנמו - זה עלייך ולא על התעשייה :P
האם אי פעם תהיה קפיצה כמו דו מימד לתלת מימד? כנראה שלא, אבל יש מספיק דברים אחרים להתלהב מהם.
הקפיצה הכי משמעותית שנרגיש בדור הזה תהיה עניין של הSSD, וכנראה שאחד הדברים הכי טובים שיהיה ניתן לעשות איתו בדור הזה זה בדיוק מה שראצ'ט עושה - טעינת עולמות חדשים באופן "מיידי" (תוך הסוואת השניות שזה לוקח בדרך כלשהי).

נדב, נראה לי שתמשיך להתאכזב אם כך... לפחות ממשחקים עם SCOPE גדול.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2020, 13:42

לא נראה לי שאני אמשיך להתאכזב, אני חושב שHFW יזכר במשחק עם שורשים עמוקים בפס4. אני ממש בספק אם המשחק הבא של נוטידוג יראה כמו HFW. כלומר כבר עכשיו TLOU2 נראה יותר טוב מ-HFW בלא מעט תחומים. אני ממש מקווה שנגיע לרמה של HB2, אבל באמת קשה לדעת. אגב, אני חושב שכבר R&C נראה הרבה יותר טוב מ-HFW וכל זה עוד עם RT אז אפילו לא צריך להתמתין יותר מדי :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 אוגוסט 2020, 15:11

אנחנו לא יודעים אם להורייזון 2 באמת היו שורשים בפס4,אם אתה זוכר קיאו כבר לפני שנים דיברנו הרבה על הפלטפורמה אליה הורייזון 2 מיועד ואני מההתחלה אמרתי שהוא יהיה משחק פס5 כי הזמנים מסתדרים- אפשר אולי לטעון שהוא לא ממצה את הפס5 כמו שצריך כי הוא משחק דור ראשון שפותח עם ערכות פיתוח לא בשלות או משהו,אבל זה משחק פס5 לכל דבר ועניין,זה לא מקרה היילו אינפיניט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2020, 15:36

Uncle Pey'j כתב:אנחנו לא יודעים אם להורייזון 2 באמת היו שורשים בפס4,אם אתה זוכר קיאו כבר לפני שנים דיברנו הרבה על הפלטפורמה אליה הורייזון 2 מיועד ואני מההתחלה אמרתי שהוא יהיה משחק פס5 כי הזמנים מסתדרים- אפשר אולי לטעון שהוא לא ממצה את הפס5 כמו שצריך כי הוא משחק דור ראשון שפותח עם ערכות פיתוח לא בשלות או משהו,אבל זה משחק פס5 לכל דבר ועניין,זה לא מקרה היילו אינפיניט.

כשאני אומר שורשים בפס4 אני לא מדבר מידע, אני לא באמת יודע לאיפה הפיתוח של המשחק הזה התחיל. אבל אני כן יודע שב-2017 לא היה להם עם מה לעבוד בכלל חומרתית והם היו צריכים לפתח לאיזה PC של אותה תקופה (נניח ל-1080TI?) כך שטכנית לא ממש היה להם איך לבנות משחק ב-2017 לפס5. בנוסף יש במשחק הזה נכסים שנראים כמו משהו מהפס5 ויש נכסים שנראים כמו משהו מהפס4. כמובן שיכול להיות שמדובר בחסכון בזמן אבל זה גם יכול להיות נכסים מהתקופה שהמשחק רץ על הפס4 (אם הייתה תקופה כזאת).

אז כן, מדובר בניחוש שלי. הוא אולי לא נכון בשום צורה אבל אני חושב שיש לי מספיק בסיס בשביל להעלות את ההשערה הזאת. יש סיבה למה משחקי שיגור הם קקה, כי הם פותחו בכלום זמן. אתה לא יכול להתחיל פיתוח של משחק 3+ שנים לפני שיוצאת קונסולה חדשה ולצפות להיות שם בשיגור, זה פשוט לא קורה. נדיר מאוד לראות משחקים בשנה הראשונה של הקונסולה שממש פותחו לה, לרוב מדובר במשחקים שעברו פורט מסויים מדור קודם או שהיה להם מחזור פיתוח יחסית קצר. אני לא חושב שהורייזן נופל לקטגוריה של משחק שפותח ממש מהר כי להבנתי הוא בפיתוח מ-2017, אז לדעתי הוא שייך לקטגורית "התחיל על הפס4" אבל מי יודע, אולי אני טועה בגדול.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 03 אוגוסט 2020, 16:31

DrKeo כתב:
BiA כתב:אני עברתי מ-GOW2 על אימולטור (אמנם 1080 והכל אבל עדיין) יום אחרי יום ל-GOW3 על הפס4 בפעם הראשונה, זה היה אדיר. פתיחה מעולה ומשחק שכמעט ולא נופל מ-GOW 2018.

אוי לא, GOW 2018 ברמה של GOW3? אל תוריד לי מ-GOW 2018, לדעתי GOW3 המשחק הכי פחות טוב בטרילוגיה ביחס לתקופה שהוא יצא. כל מה שקשור לטיטנים נהדר, אבל השאר הוא התוכן הכי פחות טוב בסדרה לדעתי. המשחק הזה גם אבד לגמרי את תחושת המסע של GOW2, כל הקונספט המגוחך הזה של "הגעתי למטרה שלי!" - "אוי לא, נפלתי!" - "עכשיו נשחק 15 שעות לחזור למטרה שלי!" היה נוראי :)

טוב, אני לא באמת זוכר שזה היה המצב ב-GOW3, הקטע היחיד שאני זוכר שהיה לי משעמם בו זה המבוך איפשהו לקראת הסוף. אם הבעיה היתה היעדר תחושת מסע אז זה בהחלט משהו ש-2018 חזק בו. הם משחקים שונים לגמרי כך שקשה להשוות, מה שפחות אהבתי ב-2018 ושמאוד אהבתי בטרילוגיה הישנה ובמיוחד ב-GOW3: החדש מאוד כבד ורציני עם פחות אקשן, הכל מאוד grounded כולל התנועה של הדמויות, יש בו כמה tropes של משחקים סינמטיים שאני פחות אוהב, הספקטקל הרבה פחות מרשים מב-GOW3 (לא בפן הטכני כמובן, פשוט GOW3 זורק עליך מבנים עצומים, טיטנים ובוסים אחרים בקצב מסחרר ובחדש אתה נלחם בטרול וחצי) וקרייטוס הישן הוא דמות הרבה יותר טובה. לדעתי כל אלה מתגמדים כי בסך הכל נראה לי שזה עדיין משחק הדור שלי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 אוגוסט 2020, 16:44

Laskin" כתב:אגב, סוויס וBIA - שמתם לב שזה נושא הXBOX? מה קשור פה GOW? :)

התחבר לי לכל הדור הבא.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2020, 19:32

BIA - קרייטוס הישן דמות הרבה יותר טובה???

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 03 אוגוסט 2020, 19:47

לדעתי כן. כלומר היא פלקט מוחלט אבל אין דמות טובה ממנו בלשנוא את כולם, להיות עצבני על כולם ולחפש נקמה עם אפס מעצורים ובלי שום redeeming qualities. זה אחלה של דבר, מאוד מעניין ויוצר גם דיאלוגים כיפיים, לטעמי הרבה יותר מאבא-משחקים "קשוח אבל טוב לב עמוק בפנים" מס' 985656.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2020, 20:32

וואלה טוב לדעת שיש גם מישהו כמוך :)
אני נהנתי מקרייטוס הישן, מאוד, הוא שירת את המטרה מצויין, אבל החדש הוא הרבה הרבה יותר... עם אופי כלשהו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוגוסט 2020, 14:11

עד כמה שאני מבין זה מהטוויטר הרשמי של השירות... משעשע

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוגוסט 2020, 12:42

idan כתב:בקשר לאובסידיאן, זה נכון שהם לא סטודיו שדוחף טכנולוגיה, זה גם נכון שרוב המשחקים שהם עבדו עליהם הם לא AAA, אבל זה לא אומר שהם לא יכולים להכין אחד כזה בהינתן הסיטואציה המתאימה. ואני רוצה להאמין שעבודה אצל מיקרוסופט תיתן להם משאבים שלא היו להם במשחקי קיקסטאטר שלהם או כאשר הם עבדו עם מפיצות בינוניות כמו סגה או Private Division, ואפילו לא בזמן שהם היו תחת חוזה עם בת'זדה (ועשו משחק פולאווט טוב יותר מהם, אגב, למרות הציונים הנמוכים יותר.. עוד הוכחה לכך שהביקורות לא תמיד צודקות). אל תשכחו גם שהם עכשיו חלק ממשפחה של מפתחות, אני מניח שהם חולקים טכנולוגיות, עוזרים אחד לשני, אז יש מקום להאמין שהם יכולים לשפר את הנקודות החלשות שלהם.

וממה שאני מבין המשחק מתקיים בעולם של POE, כלומר הם לא צריכים לבנות עולם מחדש כי הם כבר בנו אותו לאורך שני משחקים. ואם מוציאים את החלק הזה במשוואה אז בת'זדה ממש לא עובדים עשור על משחק, ככה שעל הנייר לפחות, אם מיקורוספט תפתח את הכיס, אובסידיאן בהחלט כשירים לעשות משחק תפקידים AAA בפרק זמן סביר. אף אחד לא מצפה שהם ישאירו ל CD Projekt אבק, אבל הם בהחלט יכולים להוציא משהו בסדר גודל של משחק bioware מודרני (בתקווה, הרבה יותר טוב).
למשחקי פנטזיה כאלה גם יש אפיל מאוד רחב, זה גם סוג משחק שאין לסוני שום תשובה אליו כרגע וסביר להניח שלא יהיה בעתיד הנראה לעין, אז אם אני מיקרוסופט אני שופך עליהם כסף והולך על זה בכל הכוח.

תראה עידן. האסטרטגיה שאתה מציע יכולה להיות טובה יותר משל מייקרוסופט כאילו לשפוך עליהם כסף וללכת בכל הכוח.

אבל כמו שאני רואה את זה מייקרוסופט רכשה אותם בשביל לחסוך בעלויות ולא להיכנס עכשיו להוצאות בגודל של סקייירים.

כלומר פייבל כן יקבל את התקציב שאתה אולי היית זורק בצדק על אובסידיאן אבל יש לזה שלל סיבות שאת כולן אפשר לסכם בזה שמייקרוסופט מאמינה יותר בפייבל כמותג ובמפתחת שלו בפרט.

כשייצא פייבל והמשחק הזה נראה אם הם קרובים ברמת ההפקה.

מייקרוסופט אכן תעלה לאובסידיאן את התקציב זה יבוא לידי ביטוי ביותר דיבוב ממה שהיה למשחק בלי מייקרוסופט.. סרטוני הקישור כנראה גם כן יקבלו בוסט ואפילו הגרפיקה תשתפר מעט ראה מקרה Wasterland 3 מול 2.

3 אכן קיבל עליה יפה בערכי ההפקה בזכות מייק והמפתחים מודים בזה אבל זה לא שהמשחק הפך עכשיו לעולם אחר מהמשחק השני.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוגוסט 2020, 13:05

הם הכריזו על Wasteland 3 איזה שנתים לפני שמיקרוספט קנו אותם, אז ברור שהערכי הפקה שלו לא יושפעו באופן דרמטי מהגב של מיקרוסופט. זה כמו psychonauts 2, הרכישה של מיקרוסופט איפשרה להם לשמור על בוסים במשחק כי לפני כן נגמר להם הכסף, אבל זה לא יהפוך משחק שנמצא שנים בפיתוח למשהו עם ערכי הפקה אחרים לגמרי.. את זה נוכל לבחון ממש רק מהמשחק הבא שלהם ולפי מה שאנחנו יודעים על inXile לפחות, הם עובדים על משחק AAA באנריל 5, ככה שנשמע שבהחלט מדובר בשידרוג רציני על פני מה שהם עשו קודם. ואובסידיאן סטודיו גדול מהם, כך שאני לא רואה סיבה שדווקא הם לא יעבדו על משחק AAA.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוגוסט 2020, 13:29

בשביל לעבוד על משחק AAA תסכים איתי שאתה שאתה צריך ניסיון בפיתוח AAA ואת זה אין לאובסידיאן.

זה לא שאם מייקרוסופט תזרוק עליהם עכשיו תקציב של AAA המשחק בהכרח ייצא AAA אתה צריך אנשים שאשכרה יודעים לעשות AAA.
inXile שוכרים בשביל זה אנשים חדשים. האם שמענו את אובסידיאן עושים משהו דומה בשביל להביא מבחוץ משהו שחסר להם? לא מצאתי בדל מידע על התרחבות שלהם בתחום הזה אז זה כנראה לא ייקרה.

שים לב גם איזה משחק נחשף אחרון אצל מייק בתערוכה פייבל לא המשחק הזה.

זה כבר מלמד אותנו איזה משחק מבינהם היא רואה כהייליט ועל איפה הכסף יילך וזה לפייבל.

המטרה של אובסידיאן בעיני מייק כמו שאני רואה את זה זה לעשות משחקים ארוכים בקצב סביר (יחסית) כדי לעבות את קטלוג הסינגל של מייק.. אם עכשיו כל פרויקט שלהם יהיה AAA ספריית הצד א' של מייק בהיצע התפקידים תשאר דלה יחסית.

זו גם הסיבה שהוא חולק את אותו עולם עם סדרת POE.
המטרה של מייק היא שמתישהו תעשה בינג על כל המשחקים שלהם סטייל נטפליקס.. בגיימפאס ואם העולמות קשורים וניקשרת לעולם.

אתה תלך.לשחק בPOE 1 ו2 אחר כך מה שישאיר אותך בשירות הרבה זמן.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוגוסט 2020, 14:14

פייבל יכול להיות משחק גדול יותר, זה לא מוכיח שום דבר בקשר להיתכנות של ה RPG של אובסידיאן כמשחק AAA.
מיקרוסופט הם די מעפנים, ואני לגמרי חושד בכל האסטרטגיה שלהם עם גיימפאס (לפחות מבחינתי ומה שאני אוהב לצרוך כגיימר), כך שאני לגמרי לא לוקח כמובן מאליו שהם יעשו בדיוק מה שאני רוצה שהם יעשו.. אבל אם inXile זה המדד אז אובסידיאן סטודיו משמעותית יותר גדול, שגם יש לו היסטוריה של משחקים גדולים יותר, ולכן לא נראה לי סביר שדווקא הם לא יזכו לממש את עצמם תחת מיקרוסופט. והם יכולים לעבוד על משחק AAA לדעתי, כבר הסברתי את זה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוגוסט 2020, 14:39

בוא נפרק את הטיעונים שלך לגורמים ונראה את הבעיתיות הענקית שבכולם.

"פייבל יכול להיות משחק גדול יותר" את זה אתה אומר בעצמך אבל האם יש לך הסבר למה הוא יהיה גדול יותר? כי בין השאר זה בא על חשבון אובסידיאן.

אתה בעצמך מודה שהם בחיים לא עשו משחק AAA אז פתאום הכסף של מייקרוסופט יצמיח להם יכולות יש מאין?

ככל שאני מסתכל על הטיעונים שלך אני רואה שאת כל מגדל הקלפים שלך בנית על סמך האפשרות שinXile יעשו AAA. אז תן לי להוציא מבניין הקלפים שלך את הקלף שיגרום לכל בניין הקלפים שלך לקרוס.

זה לא מוכח שinXile עובדים בכלל על AAA ההגדרה כל ההצהרה יכולה להיות סמנטיקה על זה שהם עושים משחק שיותר גדול ממה שהם עשו עד עכשיו. הכל ייראה יותר גדול ממה שהם עשו עד עכשיו.

ואתה יודע מה גם אם הם יעשו AAA מפיל לסטות (אני בספק) אז לפחות יש עדויות מוצקות שהם מתרחבים ומצטיידים בידע הנדרש מה שאי אפשר לומר על אובסידיאן.

אם אתה יכול לנחש רנדומלית שפייבל יקבל תקציב גבוה אבל לא יכול להעמיד תאוריה נורמלית לגבי ה'למה" או לחילופין להציג תאוריה נורמלית שתסביר איך אובסידיאן יעשו AAA אז אני רחוק מלהשתכנע.

ולא הכיס של מייקרוסופט הוא לא הסבר איך הם יעלו לרמה של AAA כסף הוא חוליה אחת בשרשרת של AAA בעוד אתה כמדומני חושב שכסף הוא החוליה היחידה בשרשרת.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 05 אוגוסט 2020, 16:44

Laskin כתב:תעשה חיפוש בגוגל ותראה שלא אני ״המצאתי״ את זה :)
זה משהו שהומצא על ידי הרבה גיימרים שמבינים שיש מעט משחקים שההשקעה בהם הם מעל ומעבר לרוב המוחלט של מה שנחשב ללא ספק AAA.

אתה יודע מה הקטע המצחיק באמת? שמי שהמציא את הביטוי "AAAA" זה בכלל מיקרוסופט עצמה, במודעת דרושים שלהם לקרת השקת הOne:
https://gamerant.com/microsoft-game-stu ... xbox-game/
אבל כמו שראינו, זה היה בולשיט corporate טהור של חברה שהימרה באותה תקופה על TV TV TV. אין באמת דבר כזה "AAAA", והמשחקים שמיקרוסופט עבדה עליהם באותה התקופה היו בחלקם אפילו לא AAA :)

בצד השני של המשוואה, אני רואה יותר מידי פעמים בתגובות אחרות את טענה מופרכת לפיה אובסידיאן "זה לא AAA", משהו שלא יכולה להיות יותר רחוק מהמציאות. אובסידיאן לאורך שני העשורים האחרונים הוציאה משחקים שהיו ברובם המוחלט AAA, וחרגה מהמודל הזה קלות רק אחרי שפרוייקט עם מיקרוסופט נפל בתחילת העשור, והקיקטסארטר פתח לה הזדמנויות חדשות למשחקי CRPG "קלאסיים".
KOTOR 2? משחק AAA, בדיוק כמו KOTOR הראשון של ביוור (כנ"ל NWN 2).
Fallout New Vegas? משחק AAA, בדיוק כמו Fallout 3 של בתשדה
דאנג'ן סיג' 3, אלפא פרוטוקול (שהראה שהם יודעים ליצור גם IP מקורי), וסאות' פארק? כולם משחקי AAA תחת מפיצות שונות.
The Outer World? המחיש שהם לא "שכחו" לעשות משחקי AAA בתקופת משחקי הקיקסטארטר.
אובסידיאן היא לא רק מפתחת AAA, אלא גם אחת החברות שיצא לה לעבוד עם הכי הרבה מפיצות גדולות בתעשייה, ולהשתפשף על הכי הרבה מנועי משחק שונים תעשייה. מן הסתם שעם הרכישה של מיקרוסופט, Avowed הולך להיות משחק AAA בסטנדרטים של הדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 אוגוסט 2020, 17:28

גלאס כתב שמבחינתו outer worlds זה aa
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוגוסט 2020, 18:10

כל המשחקים שלהם הם בעיני AA זה לא עלבון או משהו העלילות שלהם למשל הרבה יותר טובות בעיני מנוטי דוג רוקסטאר בטסדה או כל חברה אחרת שמקבלת שבחים על הכתיבה השקם וערב.

בסוף זה הכל סמנטיקה סווים ואחרים כנראה קוראים לAAA דברים שהם לפי דעתי AA בעוד הם שומרים לAA רק משחקים בהגדרה מאוד מצומצמת.

אני לא חושב שאפשר להתווכח עם הטענה שמשחקי AAA זה תקציב ענק ומשחק שמוקפד בכל הרמות, דיבוב אנימציה... נכסים חדשים...

בכל אלה אובסידיאן נופלת..בגדול מי שחושב שouter wilds הוא AAA
שיחשוב.. אין משטרת מחשבות למזלנו כל אחד זכאי לדעתו.

כשאנשים יראו את פייבל ואת סטארפיילד או פפ16 יהיה ברור מAAA בדור הבא ומה AA.

על AAAA סווים הסביר מצוין שזה PR מצוץ מהאצבע שאין לו אחיזה במציאות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוגוסט 2020, 18:27

כן, זה לא מונח שאני אי פעם השתמשתי בו, אבל הסברתי לך כבר למה כתבתי שכדאי שאתה תשתמש בו במקום להוריד משחקים שהם בלי שום ספק AAA רק בגלל שהם לא בקצה של הקצה מבחינה טכנית

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוגוסט 2020, 18:35

או במילים אחרות: אבל הסברתי לך כבר למה כתבתי שאתה תשתמש בו בשביל שאני אוכל לקרוא לכל משחק AA עם ערכי הפקה סבירים מינוס AAA.

אני רוצה להגיד משהו. אני באמת חושב שהפורום ברמה גבוהה מאוד אני שמח להיות איתכם שוב ואני מקווה שאני רצוי ושנגדיל את הפורום

באמת שאני יכול לתת לפורום מחמאות מפה ועד מחר אבל מספיק להגיד שזה המקום הכי על רמה בארץ שראיתי.

אז חס וחלילה אם מישהו חושב שאני מתנשא מעליו/מקטין/מזלזל/חושב שאני יודע הכי טוב.

באמת שזה הכי רחוק מהאמת ואפשר להעיף את זה מהשולחן.

הדעות שלי הן סהכ דעות כמו של כל אחד אחר אפשר לקבל אפשר שלא.

אבל עם כל זה לקרוא עכשיו לכל מה שהוא לא מובייל סוויץ או 3ds מו
AAA מוגזם לדעתי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2020, 09:14

אבל זה לא מה שאנחנו אומרים.

בכל אופן, לא מפתיע, אבל מיקרוסופט מכחישה שמועות שהיא סתם רוצה לזרוק מליארדים לפח ולוותר על גולד :)

https://www.theverge.com/2020/8/5/21355 ... ree-rumors

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2020, 12:56

מסתבר שלפעמים זה נחמד מאוד כשמבקרים אותך... 343 נעזרים בחברה חיצונית עכשיו, (ככל הנראה) כדי לשפר את היילו מבחינה טכנית

https://sirusgaming.com/2020/08/06/343- ... -infinite/

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 36 אורחים