נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2020, 19:07

dean כתב:
Laskin כתב:שרייר אומר שהעסקה היא 7.5 מליארד דולר.
וכן, הם אשכרה משחררים 2 בלעדיים-זמנית לפס5 וזה משעשע.

סוני אכן בעמדת נחיתות ממש רצינית בכל הקשור לRPG מערבי וFPS.
אני שמח שמיקרוסופט רוכשים ולא סוני, כי זה אומר שהם עדיין יישארו במחשב, אבל הרכישה הזו עצומה למי שמחפש דברים כמו סקיירים, וזה המון המון אנשים. הרכישה הכי משמעותית שלהם. כל הכבוד!

תלוי מה הולך להשתנות בפועל. קשה לי להאמין שמיקרוסופט לא תשחרר את המשחקים הגדולים ל PS5.
בטח המשחקים הקטנים יהיו בלעדיים לגיימפאס אבל כל השאר עסקים כרגיל סטייל מיינקראפט.
מה שכן, אני חושב שזה נחמד לראות את מיקרוסופט הולכת יותר לכיוון של מפיצה, בסוף נראה את גיימפאס מגיע גם ל PS5.

מאיפה אתה מביא שמשחקים כמו FO או Starfield יגיעו לפס5? אולי דברים שכבר התחילו פיתוח או יש עליהם חוזה הפצה אבל למה שמיקרוסופט תוציא את Starfield לפס5?
We're just normal men. We're just innocent men

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 21 ספטמבר 2020, 19:08

מאותה סיבה שמיינקראפט עדיין על פלטפורמת פלייסטיישן.
ואני לא הולך להתחיל וויכוח בנושא, זו הרגשה שלי. הזמן יגיד אם אני צודק או טועה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2020, 19:11

dean כתב:מאותה סיבה שמיינקראפט עדיין על פלטפורמת פלייסטיישן.
ואני לא הולך להתחיל וויכוח בנושא, זו הרגשה שלי. הזמן יגיד אם אני צודק או טועה.

מאותה סיבה שהיילו יוצא לפלייסטיישן. אה רגע :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 ספטמבר 2020, 19:20

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 ספטמבר 2020, 19:31

Ms הוציאו כמה משחקים לסוויץ ,אז באמת קשה לדעת
Ms גם החברה הכי עשירה בתחום המשחקי קור
(לא מחשיב את סטדיה של גוגל כי בינתים זה כישלון ענקי )
ולמרות זאת לא תמיד שומרת על בילעדים ,למרות שממש לא צריכה את הכסף

אני לא יהיה כזה מופתע עם אלדד סקרול דור הבא יצא גם לps5
בהנחה שזה יהיה פיתוח מאוד יקר ,ובהנחה שזה יהיה כבד מידי לפורט
סביר לסוויץ
אני לא חושב שהם ישקיעו עשרות מיליוני דולרים על משחקים שיצאו
רק לpc וxbox
חוץ מהבלעדים הרגילים שלהם

מעבר לזה במקרה וישאירו חור כזה
חברות מתחרות יכנסו לתמונה ,הps5 צפויה למכור עשרות מיליונים
אורך חיים וסיכוי טוב מעל 100 מיליון ,ובעולם הדיגיטלי
לא חיבים מקום במדף ,המשחק יכול למכר דיגיטלית שנים

היו בעבר מספיק rpg מערבים ממתחרות ויהיו בעתיד

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 21 ספטמבר 2020, 19:46

Uncle Pey'j כתב:לא רע קאז,לא רע...

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 ספטמבר 2020, 19:50

Uncle Pey'j כתב:לא פחות מרעידת אדמה וgame changer לא מהעולם הזה.
https://news.xbox.com/en-us/2020/09/21/ ... ox-family/

וואו אני בהלם, לא ציפיתי להכרזה בסדר הגודל הזה, מאז הרכישה של רייר לא היה משהו כזה בתעשייה.

אני חושב שסוני צריכה להזיע, אם מייקרוסופט תרצה ב brute force לנצח היא תעשה את זה בסוף ולרכוש את בת׳סדה זה האמא של ה brute force.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2020, 20:01

רייר היא כלום לעומתם, עם כל הכבוד...
דין - אני מוכן להתערב כבר מעכשיו שאין מצב שסטארפילד או אלדר סקרולס הבאים יגיעו לפס5. זהו, פלייסטיישן לא תקבל יותר את הסדרות הגדולות של בתזדה, אולי רק משחקי צד ומולטי שהמודל הכלכלי שלהם הוא שונה, אבל לא משחקי AAA סינגל פלייר. גם דום הבא לא יגיע. גם לא וולפנשטיין... תשכח מזה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 ספטמבר 2020, 20:03

bling כתב:
Uncle Pey'j כתב:לא פחות מרעידת אדמה וgame changer לא מהעולם הזה.
https://news.xbox.com/en-us/2020/09/21/ ... ox-family/

וואו אני בהלם, לא ציפיתי להכרזה בסדר הגודל הזה, מאז הרכישה של רייר לא היה משהו כזה בתעשייה.

אני חושב שסוני צריכה להזיע, אם מייקרוסופט תרצה ב brute force לנצח היא תעשה את זה בסוף ולרכוש את בת׳סדה זה האמא של ה brute force.

סוני נסחרת בבורסה וגם נינתנדו
לms מספיק כסף לקנות את שניהם
למעשה לא חיבים רכישה של 100 אחוז ,רק מספיק לשלוט בחברות האלו
הם כניראה לא עושים את זה ,כניראה בגלל שאלו השקעות גדולות מאוד שיקח הרבה זמן להחזיר ולהרוויח
אבל תאורטית עם ms היתה באמת רוצה ,היא יכלה לשלוט בשוק הזה
אבל אז כניראה היה פתח למתחרות גדולות חדשות ליכנס לשוק הזה
פשוט כי זה שוק מאוד דינמי

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 ספטמבר 2020, 20:06

קרירין,זה כל כך יותר מורכב מזה.
ניחוש שלי? העובדה שזנימקס היא חברה בבעלות פרטית כנראה מאוד הקלה על MS במהלך המו"מ לרכישה והיא הייתה מטרה די נוחה בשבילם.
סוני ונינטנדו אפילו לא קרובות למצב הזה,שלא לדבר על השווי שלהן,אם אני לא טועה נינטנדו שווה יותר מסוני לא?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2020, 20:30

האמת? אני לא בטוח שסוני או נינטנדו יכולות לבצע רכישה בסדר גודל הזה בלי לזעזע את הדוחות הכלכלים שלהם.

מיקרוסופט הבטיחו לעצמם איזה 2 משחקי AAA גדולים בשנה כולל מפלצות כמו ES. אני משער שזה יהיה מאוד חזק לGP. בדור הקרוב אני משער שנראה לפחות את starfield, ES6, דום 3, וולפנשטיין 3, משחק מארקיין וזה חתיכת ליינאפ חזק.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 ספטמבר 2020, 20:30

יופי, ואת מי סוני הולכת לקרב אליה כ'תגובה'? הידד לתחרותיות שהולכת להגביל גישה למשחקים. אולי עכשיו המשחקים של בת'סדה יפסיקו להיות חרפה טכנית?

אני מניח שהכוונה של מיקרוסופט היא להשתמש בליין-אפ של בת'סדה כדי להפעיל מנוף על סוני לאפשר גיימפאס בפלייסטיישן. 'אין לנו בעיה שתשחקו בכל המשחקים האלה ב PS5 דרך שירות הגיימפאס שלנו'. זה יפעיל טון של לחץ על סוני לאפשר את xbox live על הPS5.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 ספטמבר 2020, 20:32

Laskin כתב:רייר היא כלום לעומתם, עם כל הכבוד...
דין - אני מוכן להתערב כבר מעכשיו שאין מצב שסטארפילד או אלדר סקרולס הבאים יגיעו לפס5. זהו, פלייסטיישן לא תקבל יותר את הסדרות הגדולות של בתזדה, אולי רק משחקי צד ומולטי שהמודל הכלכלי שלהם הוא שונה, אבל לא משחקי AAA סינגל פלייר. גם דום הבא לא יגיע. גם לא וולפנשטיין... תשכח מזה.

היום היא כלום אבל בזמנו היא היתה אפילו יותר וההלם היה לא פחות גדול. מקווה שלא נספר גם על בת׳סדה מעשיות על איך הם היו טרום מייקרוסופט, עם כמה שזו הכרזה שפוגעת בי, אני בחיים לא ארצה שהיא תהפוך לרייר 2.

מן הסתם מבחינת הפגיעה בסוני זו פגיעה הרבה יותר גדולה מהרכישה של רייר כי מבחינת סוני אותם המשחקים שלא הגיעו בזמן שהיתה שייכת לנינטנדו לא יגיעו כרגיל כשהיא שייכת למייקרוסופט. פה זה כבר סיפור אחר וזו פגיעה ענקית בפלטפורמה בהנחה שאכן כל השמות הגדולים האלו ייעלמו מהמפה של פלייסטיישן.

אני חושב שסוני חייבת לתת לדבר כזה מענה, גם אחרי דור רע מבחינה אישית מדובר במפיצה בין המשמעותיות שיש, במיוחד עבור קהל הקור שאחראי על ההייפ ועל הטון שקונסולות מקבלות, טון שגם בסוף יורד עד לקז׳ואלס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2020, 20:34

Kazz כתב:יופי, ואת מי סוני הולכת לקרב אליה כ'תגובה'? הידד לתחרותיות שהולכת להגביל גישה למשחקים. אולי עכשיו המשחקים של בת'סדה יפסיקו להיות חרפה טכנית?

אני מניח שהכוונה של מיקרוסופט היא להשתמש בליין-אפ של בת'סדה כדי להפעיל מנוף על סוני לאפשר גיימפאס בפלייסטיישן. 'אין לנו בעיה שתשחקו בכל המשחקים האלה ב PS5 דרך שירות הגיימפאס שלנו'. זה יפעיל טון של לחץ על סוני לאפשר את xbox live על הPS5.

כל המשחקים יגיעו ל-PC והמטרה של זה היא ליצר תוכן לשירות Value for money הכי טוב בתעשיה. אתה משלם 10$ בחודש ומקבל עכשיו גם AAA של בת׳זדה ביום הראשון, זה חלום. אני יודע שאתה שונא רכישות, אבל לפעמים זה סתם הופך לבדיחה להיות דובון לא-לא 24/7.

אגב, זה אומר שיש למיקרוסופט עכשיו יותר מ-20 חברות. מדובר ב-12 צוותים ו-8 חברות. סה״כ יש להם עכשיו יותר מ30 צוותים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 ספטמבר 2020, 20:39

אני גם חושב ש-MS לא סיימה עם הרכישות שלה,לדעתי Asobo זה רק עניין של זמן אחרי ההצלחה הגדולה של MSFT.
הדור הזה הולך להיות bloodbath,עכשיו כבר אין ספק,ואנחנו נהיה המרוויחים הכי גדולים.
סוני צריכה לתת מענה לדבר הזה כמו שבלינג אמר,אני לא יודע אם בדמות רכישה (אני מאמין שבמקרה שלהם בלופוינט זה רק עניין של זמן) או באיזושהי חשיפה גדולה נוספת של משחקים שבדרך,אבל היא צריכה לתת מענה לזה,כי זה משמעותי,זו לא סתם עוד רכישה של סטודיו סבבה מינוס,זו מפיצה גדולה עם כמה מהשמות הכי אייקונים בגיימינג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2020, 20:45

יש שמועות גם על WB והסטודיו הפולני עושה את המדיום. אני משער שמיקרוסופט רק סגרו את העסקה עכשיו כי הם היו שמחים לשים את זה בסטרים האחרון שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 ספטמבר 2020, 20:47

רק לדמיין את זה בתור הכרזה ב-E3...פיספוס אדיר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2020, 20:48

Uncle Pey'j כתב:רק לדמיין את זה בתור הכרזה ב-E3...פיספוס אדיר.

לגמרי, לא משנה כמה קקה הסטרים היה, הכרזה כזאת הייתה הופכת את התצוגה למגהטון אחד ענקי.

אגב, הם צריכים לנעול את moon, לא ברור לי איך הם לא עשו את זה עדין.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 ספטמבר 2020, 20:50

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:רק לדמיין את זה בתור הכרזה ב-E3...פיספוס אדיר.

לגמרי, לא משנה כמה קקה הסטרים היה, הכרזה כזאת הייתה הופכת את התצוגה למגהטון אחד ענקי.

אגב, הם צריכים לנעול את moon, לא ברור לי איך הם לא עשו את זה עדין.

ראיתי פוסט של הבמאי של Ori בנושא ב-ERA,לונג סטורי שורט: moon רוצה להישאר עצמאית,ממש,ממש רוצה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 ספטמבר 2020, 20:59

בשביל לעשות את גיימפאס יותר קורץ לא צריך לקנות את המפיצה - יכלו לחתום על הסכם שיביא את המשחקים האלה וזהו. שלל סדרות משחקים שהיו זמינות על פלייסטיישן כבר לא יהיו זמינות בעתיד - זה הפסד לשחקן הכללי.
התרחיש הכי טוב לרכישה הזו היא שכך מיקרוסופט ישכנעו את סוני לאפשר לגיימפאס להתקיים על פלייסטיישן ולהציע את המשחקים האלה בדרך הזאת.

אני כבר מדמיין את מלחמות האגו והקרדיט באולפנים החדשים. מה, ש ID יתחילו לגעת בהיילו? שמיקרוסופט תחליט לתת משחק פולאאוט ראשי לאובסידיאן?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2020, 21:43

ראייה שטחית כרגיל קאז...
מה אם, למשל, בגלל הכשלונות האחרונים כמו פולאאוט - הם תכננו לפטר מלא עובדים ואפילו צוותים שלמים ועכשיו לא יפוטרו? מה אם בזכות הרכישה יוכלו לשתף מנועים וטכנולוגיות ולספק משחקים מהר יותר ושיהיו נקיים יותר מהבאגים הידועים לשמצה של חלקן?
צריך לזכור שהחברה לא בשיאה כרגע, אמנם העתיד נראה טוב יותר על הנייר אבל לא ראינו ממנו כלום, רק שמענו וקיווינו... ויכול להיות שבזכות הרכישה זה יתקרב יותר למה שאנחנו מקווים שהם.

ברור שהם היו יכולים לשלם הון בשביל רק לשחרר את אלדר סקרולס הבא ביום הראשון לגיימפאס, אבל לרכוש אותם ישתלם בהרבה וייתן לאנשים נחת שהם יקבלו את כל המשחקים שלהם בוודאות, וזה חתיכת מנוע לשירות הזה. בדיוק ה״קיקר״ שהם היו צריכים, עבורי למשל.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 ספטמבר 2020, 22:07

לספר סיפורים אפשר תמיד. אם לא פוטרו אנשים עד עכשיו אז לא הם לא היו מפוטרים עכשיו (וכלל לא בטוח ש FO76 הוא כישלון כלכלי).

ומה אם יקרה לצוותים האלה מה שקרה לבערך כל אולפן ש EA רכשה, לדוגמה?
תמיד מפתה לחשוב לאיזה גבהים משחק יגיע עכשיו שיש את X עומד מאחוריו אבל כמעט ולא נותנים את הדעת למקרים בהם רכישה לא הובילה לשיפור בלתי-זניח ואף הזיקה. ויש הרבה דוגמאות לכך.

בת'סדה מפיצה גדולה ומצליחה, והייתה נשארת כזו. אין סיבה לעודד ריכוזיות ואף אולי העדר-תחרותיות בין אולפנים עכשיו שכולם תחת אותה מטרייה. על פניו זה אפילו קצת טיפשי שמיקרוסופט רכשה וטפחה אולפני RPG ועכשיו הם מביאים את TES6. מי הולך להסתכל עכשיו על המשחק הבא של inexile או obsidian? חשבו שהם הולכים לקבל זרקור ועכשיו הנחיתו להם את BGS על הראש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2020, 22:15

גיימפס הופך את המשחקים של בת׳זדה לזולים בטרוף לשחקן הממוצע, השחקנים זוכים פה בענק. אי אפשר לשחק על הפס5? נכון, אבל אפשר בPC, אפשר באקסבוקס ובקרוב אפשר בXcloud שירוץ על כל מכשיר אלקטרוני שירשה אותו, מטלביזיות חכמות ועד טבלטים. אז וואללה, בטחון כלכלי וחופש אומנותי לאולפנים בזמן שהלקוחות מקבלים את המשחקים בייסיקלי בחצי חינם. סוג של win win win לכולם. כן, המחיר הוא שאין את המשחקים הללו על הפס5 אבל הם יהיו זמינים בכל כך הרבה מקומות בכל כך הרבה צורות שזה באמת כזה נורא?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 ספטמבר 2020, 22:15

אני לא חושב שיש מפתחות משחקים, בטח לא אלו שנמצאות בראש שרשרת המזון כמו סוני או מיקרוסופט, שנמצאות בעסק שלא משיקולים כלכליים לטובתם האישית. מן הסתם זו עובדה.
עם זאת (ולא מעט כתוצאה מזה), מגוחך לחשוב שיש איזשהי מפתחת משחקים שנמצאת בעסק רק כדי למנוע מקבוצת גיימרים מסוימת משחקים טובים.

אני לא מבין את הטענה במלואה, כלומר אני מבין את החלק של ה'באסה לחלק מהגיימרים', מסכים עם זה. אני אולי מבין למה אפשר להפנות אצבע מאשימה, אבל מה הטענה עצמה? הרי זו ביצה ותרנגולת - את כל המשחקים הבלעדיים של סוני לדוגמה לא הייתה מקבל כמו שהם אם הם לא היו בלעדיים לסוני.
מה השלב הבא, לכעוס על נטפליקס שהם לא נותנים לצפות בסדרות המקור שלהן? הרי זה לא שהטלוויזיה שלי לא מסוגלת להריץ סדרה של נטפליקס רק כי אין לי נטפליקס. לכעוס על מפיצי סרטים שבחרו כלכלית לא להפיץ סרטים מסוימים במדינות מסוימות?
אני לא מנסה לבטל את הטענה שלך מכל רלוונטיות, אני פשוט מבין את הכוונה הכללית שלך אבל לא את הטענה הספציפית למקרה זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2020, 22:20

אגב, למי שעושה את המתמטיקה, מספר המנויים של GP מכניס לMS כנראה סיביבות ה2 מליארד בשנה. זה כבר שווה הרבה יותר מאשר לשחרר שני משחקי TLOU2 בכל שנה. מה יהיה כשהם יהיו ב30 מליון? ב40 מליון? ככה GP עובד, במספרים גדולים הוא מביא לרווחים אדירים לא משנה כמה תזרוק על פיתוח משחקים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־ 34 אורחים