נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2021, 19:11

כן, הגיימפליי של דום החדשים מזכיר בהחלט דווקא את קווייק, ובגלל זה אני לא רואה כל כך מה הוא יכול להיות… מניח שיש מצב טוב לF2P

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יוני 2021, 20:13

אני לא רוצה להרוס לאנשים שאוהבים קוייק, אבל אני ממש לא רוצה את זה. הכוח של קוויק זה בEsports ובמולטיפלייר, ולא צריך תקציב של AAA בשביל זה, פשוט שיעשו משחק תחרותי וזהו.

אני רוצה Wolf חדש בעולם פתום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2021, 21:05

כבר יש קוויק תחרותי מודרני, קוראים לו צ׳מפיונס והוא מעפן :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 21 יוני 2021, 09:26

יקוזה האחרון מגיע לגיימפס. מיועד לאלה שעם אקסבוקס וטעם טוב (מיועד אבל רק למשתמשים האקטיבים, ולא הסמויים). באופן כללי אני מוכרח להגיד איך זה שמבין כול בעלי הסיריאס אקס יכול להיות בעולם שקיים היפוטתית אחד שעדיין לא שיחק בו, כולנו צריכים לשחק בו.

אגב גם, לפי דעתי קיים סיכון גבוהה מבין מעריצי משחקי מכות ווגרנט סטורי לחשוב על הסדרת משחקים המקבילה באופן תמידי כמו על איך שאומרים שמכור סקס תמיד חושב על סקס, אז ככה ששחקני ווגרנט סטורי תמיד חושבים על משחקי מכות ולהפוכין גם כן. לפחות הדבר הטוב הקטן הוא שלא יוצא להם לפספס הזמנויות של מבצעים בנוגע אליהם. בחיוט המוחי הניורוני נדמה לי שזה לא משתנה בראש אם בין אדם חושב רק על סקס או על ווגרנט סטורי או משחקי מכות, הם סה''כ ממלאים אחלה מקום אחד לשני במקום נגיד לחשוב על מישהו אחר כול הזמן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 יוני 2021, 09:28

טוב, אם אתה מתחיל לדבר על vagrant story אתה ממש בדרך לקנות אותי :)
כבר הבנתי שאתה בקטע של לעשות לי פארודיה, מחמיא לי.
משעשע אותי איך בחור סתום חסר כל כישרון מנסה לחקות בחור כל כך מוכשר. אבל תהנה.

תזכור תמיד.
imitation is the sincerest form of flattery משועמם עלוב שכמוך.
מצחיק איך מישהו יכול להיות כל כך משועמם כדי להקדיש זמן לעשות דברים כאלה בפורום משחקים, תמצא חיים זה חסר לך חזק.
אם אתה מנסה להוציא לי את החשק לכתוב פה, זה לא הולך לך.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 21 יוני 2021, 09:54, נערך 5 פעמים בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2021, 09:36

טוב, אם כבר העליתם משחקי מכות מהאוב - אז הנה משהו

https://twistedvoxel.com/tekken-x-street-fighter-dead/

לא שזה מפתיע מישהו, כי לא שמענו עליו כלום מאז שהוכרז, אבל הפרויקט הזה מת רשמית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2021, 10:20

אני ממש בשוק :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 יוני 2021, 10:28

ברוך שפטרנו. 2 סדרות שונות שכל אחת פונה לקהל אחר. לSF יותר קשה להיכנס אבל שנכנסים יותר קל להגיע בו לרמות גבוהות מבטקן ולהפך קל יותר להיכנס לטקן קשה יותר לשלוט בו. עדיף להם שכל סדרה תתפתח בנפרד.

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 21 יוני 2021, 10:35

אני חושב שמכול מה שכתבת אתה רק מעליב את עצמך אם להיות כנה כי אתה אפילו אומר שזה פארודיה, אבל אחרי זה אומר שזה סתם חיכוי של מישהו 1-1, מיבלי להבין שפארודיה היא לא חיקוי 1-1.
אתה לא מכיר אותי בעליל, אתה רק מכיר משתמש סאטירי עם כמעט 0 הודעות, של מראות ועשן, כשאני בא לפה להשתעשע, ולא לדבר על גיימינג ודברים רציניים. אתה כול כך ממהר להאדיר את עצמך מבלי להבין שזו רמה נמוכה של תקשורת עם מישהו שסה''כ הגיב לך בחזרה בפרודיה חלקית ולא איזה פושע שמגיע לו ביקורת כזו. ככה שלא הפקת מסקנות מהפעם האחרונה כשאמרתי לך ''תדע לך שמי שמקטין אנשים אחרים זה מי שלא הגשים את עצמו. בן אדם חזק מראה בצורה ביקורת בונה או תחרותית מוחצנת איך להתנהג אבל אף פעם יורד לרמה נמוכה של פסים אישיים'' אבל גם הפעם נראה שלא תבין, ולכן משתקף פה אם כבר שאתה בן אדם עם אובססיה, שצריך למצוא עיסוק דחוף, ומאפן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 יוני 2021, 10:47

wraithbuster כתב:אני חושב שמכול מה שכתבת אתה רק מעליב את עצמך אם להיות כנה כי אתה אפילו אומר שזה פארודיה, אבל אחרי זה אומר שזה סתם חיכוי של מישהו 1-1, מיבלי להבין שפארודיה היא לא חיקוי 1-1.
אתה לא מכיר אותי בעליל, אתה רק מכיר משתמש סאטירי עם כמעט 0 הודעות, של מראות ועשן, כשאני בא לפה להשתעשע, ולא לדבר על גיימינג ודברים רציניים. אתה כול כך ממהר להאדיר את עצמך מבלי להבין שזו רמה נמוכה של תקשורת עם מישהו שסה''כ הגיב לך בחזרה בפרודיה חלקית ולא איזה פושע שמגיע לו ביקורת כזו. ככה שלא הפקת מסקנות מהפעם האחרונה כשאמרתי לך ''תדע לך שמי שמקטין אנשים אחרים זה מי שלא הגשים את עצמו. בן אדם חזק מראה בצורה ביקורת בונה או תחרותית מוחצנת איך להתנהג אבל אף פעם יורד לרמה נמוכה של פסים אישיים'' אבל גם הפעם נראה שלא תבין, ולכן משתקף פה אם כבר שאתה בן אדם עם אובססיה, שצריך למצוא עיסוק דחוף, ומאפן.

אתה זה שצריך להבין שזה שאתה נכנס לפורום בשביל להשתעשע לעשות פארודיה על אנשים וכו'. זה אומר שאתה בן אדם משועמם, וזה חבל לראות על מה אתה זורק אנרגיה אתה יכול לעשות כל כך הרבה דברים שווים בזמן שהקדשת לפארודיה הזו, אבל ליצן כמוך לא יבין את זה.

תתעסק בחיים שלך, אל תתעסק באנשים אחרים, אל תתעסק בלהטיף להם זה חסר כל תכלית.

תטפל בסיבה שמשעמם לך,החיים שלך יהיו עשירים יותר ופחות יעניין אותך מה רשם משתמש רנדומלי באיזה פורום.
המזל זה שבגלל שאתה אפס. אפס זה מספר שאפשר רק לעלות ממנו.

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 21 יוני 2021, 11:52

עריכה:
הודעה נמחקה על ידי DrKeo

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2021, 11:57

גלאס די להגיב וטרול - דבר לעניין או שתחסם, אין שום הצדקה להשאיר אותך כאן כשמטרת כל ההודעות שלך הן להטריד או להעיר את ההערות האישיות שלך לאחרים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 יוני 2021, 12:02

עריכה:
הודעה נמחקה על ידי DrKeo

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2021, 12:07

אני לא יודע מה בדיוק קרא כאן Wraithbluster, היו לך הרבה הודעות לעניין בפורום עד ללפני כמה שבועות שחזרת באיזה קאמבק נקמה אישי מוזר. אני מציע שנזיז את הגלגל לאחור ונחזור להודעות לעניין, כי אם כל מה שיהיה פה זה בלגנים, אז חבל להיות אחד המקרים (הבאמת סופר נדירים) של באן בווקסלים.

מחקתי את שתי ההודעות האחרונות שלך ושל גלאס, באמת חבל לרדת לרמות האלה. ההתעסקות פה בפורום במודרציה היא כמעט אפסית, יש לנו כאן רמת חופש דיבור באמת מהגבוהות שתמצא באינטרנט. אתם לא רוצים להיות המקרה הסופר חריג שקבל פה באן כי במקום להתעסק בנושאים שרלוונטים לנושא רק התעסקת בקרבות אישיים ותו לא. בואו נוריד את זה כמה מדרגות למטה, נרגע, ונחזור לדבר על משחקים.

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 21 יוני 2021, 13:28

דווקה כשהגבתי לו בצורה כול כך קולעת ויפה ולעניין מחקת את ההודעה???? עכשיו זה נראה כאילו יצאתי טמבל, עם ההודעה שלך ושל לסקין זה נראה כביכול אני זה שהסלמתי. זו מחיקה מאוד סלקטיבית

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2021, 13:57

מזל טוב Wraithbuster, אתה ה-ban הראשון שלנו בחצי עשור האחרון. מחקתי את שאר הדיון שהמשיך אחרי ההודעה האחרונה שלך, אנחנו באמת לא צריכים את האשפה הזאת פה.

עריכה:
ורק להבהיר, היו פה עוד כמה הודעות שמחקתי, ההודעה שלו שמעלי אולי חצופה, אבל הבאן הגיע אחרי כמה הודעות מאוד נמוכות שהיו אחריה וזה כולל COPY PASTE של ההודעה שהסרתי כבר. בקיצור, לא בשבילנו אדון wraithbuster.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 יוני 2021, 14:21

נו מה קיאו פספסתי את החגיגה, מה קרה פה שגרם לבאן? הוא קילל את כל הפורום או משהו? המשתמש הזה ממש הזוי, כאילו נחת משום מקום עם הודעות מטורללות לגמרי. פעם הבאה לחסום אבל בלי למחוק תעשה טובה :!:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2021, 14:24

bling כתב:נו מה קיאו פספסתי את החגיגה, מה קרה פה שגרם לבאן? הוא קילל את כל הפורום או משהו? המשתמש הזה ממש הזוי, כאילו נחת משום מקום עם הודעות מטורללות לגמרי. פעם הבאה לחסום אבל בלי למחוק תעשה טובה :!:

כן, טעות שלי, חנן כבר צעק עלי שלא השארתי את הפנינים. אבל אם אתה תוהה מה פספסת, גג תמצא שם שרשראות של "יא אפס" וכדומה, לא הייתה שם פואטיקה מרתקת.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 יוני 2021, 16:01

קים ג׳ונג קיאו
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2021, 16:04

יד ברזל ללא ספק!

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 יוני 2021, 16:11

אתה סתם פורק עול בגלל הבאן שלך מEra קיאו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2021, 16:12

הבן המוכה הפך לאבא מכה..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 יוני 2021, 16:14

אני באופן כללי חושב שתרבות השיח החופשי פה חופשית מדי,כבר יצא לי לקרוא משפטים מאוד קשים כמו אנצ׳רטד 2 פחות טוב מ-3 פה ושם.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 21 יוני 2021, 16:18

אני לא באמת זוכר יותר מדי אבל אנצ'רטד 2 ממש הרגיש לי כמו מסטיק בעוד 3 זרם לי יותר (חוץ מהחלק במדבר, כבר התחיל להיות מתיש) :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2021, 16:29

לדעתי 3 חלש יחסית, הראשון הוא פיילוט שכזה אז אני לא מחשיב אותו אבל ביחס לתקופה בו יצא אני יותר אהבתי אותו מהשלישי, למרות שהוא חד משמעית רמה וחצי מתחתיו, הציפיות שלי מהשלישי היו גבוהות בהרבה, אבל ברביעי הם עשו סוג של תיקון, עבורי לפחות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 114 אורחים