נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2022, 14:00

תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 יוני 2022, 15:42

4 משחקים מהרשימה אני לא מכיר
נינג'ה גאידן עם זה כולל את 1-3 התלת מימדים, זה אוסף מצוין למי שלא שיחק בסדרה

אסיין קריד אורגין, כבר עתיק במונחים של הסדרה
עם אני זוכר נכון יצאו כבר 2 משחקים אחריו בסדרה
האחרון וולאלה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 יוני 2022, 23:28

DrKeo כתב:הבעיה היא ההנחה הבסיסת. סטים היא מונופול, יש לה נתח שוק אדיר שכל המתחרות שלה יחד לא מצליחו להגיע גם לשליש מהגודל שלה. אז בהשוואה לסטים אפיק היא קטנטנה, שבריר מסטים. אז איך אתה יכול בכלל להסיק מסקנות לגבי השפעה של חלוקה של משחקים לביצועים של משחקי אינדי.

בעצם, כשחושבים על זה, מדובר בהנחה ממש לא סבירה. הרי אפיק היא לא חומרה סגורה כמו פלייסטיישן, היא סתם חנות, קליינט חינאמי. כלומר כל מי שיש לו חשבון אפיק ומוריד בה משחקים חינמים, יש לו גם חשבון סטים. אז על פי ההגיון שלך, אם המשחקים החינמים של אפיק פוגעים במכירות של אינדים, אז החינמים של אפיק אמורים לפגוע במכירות אינדים לכל רוחב המחשב, כולל בסטים.

וכמובן שמעבר לזה אין שום בסיס לטיעון שאינדים ״נכשלים באפיק״. בסופו של יום כל מה שיש לך זה סכום טוטאלי של כמה מפתחים הכניסו באפיק, אבל אין לך מושג על החלוקה. אולי בלעדיים עושים שם ערימה ולא בלעדיים לא עושים כלום? אולי דווקא בלעדיים לא עושים כלום ולא בלעדיים מצליחים? וכמובן שלצפות שמשחק יצליח באפיק כמו בסטים, מונופול בוטא, זאת לא ציפיה סבירה. אי אפשר לצפות שמשחק ימכור אותו דבר כמו המונופול ששולט בשוק.

אז אין באמת אנלוגיה סבירה בין אפיק לגיימפאס וגם אין באמת נתונים שמראים שמשחקים מצליחים או נכשלים באפיק. אז האנלוגיה הזאת לא ממש עובדת בשני רבדים.

EGS היא לא שבריר מסטים במספר משתמשים חודשיים פעילים. הם די דומים. אז למה המשמתשים האלה לא קונים בכמות ראוייה?

תיאורטית, יכול להיות שהמשחקים החינמיים של EGS פוגעים בנפח המכירות הכללי על המחשב. אבל אי אפשר לבדוק את זה.
אפשרי גם שאנשים קונים בסטים כי הם הורגלו במשך שנים לקנות שם. EGS לא ביססה מכירת משחקים בהקמתה. בגלל שהם חילקו משחקים על ימין ועל שמאל, הם משכו משתמשים שבאים בשביל זה ולא כדי לקנות משחקים, ובטח לא אינדיים.

יש לך נתונים ישירים ונתונים עקיפיים שמשחקי אינדי כשלים בחנות של אפיק. זה שאתה ממשיך להתכחש למספרים לא אומר שהם לא קיימים. בדיוק כמו שמשחקי AAA נכשלים באפיק. כל כך הרבה שנים והמשחק הכי גדול של השנה לא שם. Take the hint.

שוב, מספר המשתמשים הפעיל החודשי באפיק הוא באותו סדר גודל כמו בסטים אבל ההכנסות ממכירת משחקי צד ג' הוא מחפיר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יוני 2022, 13:19

Kazz כתב:
DrKeo כתב:הבעיה היא ההנחה הבסיסת. סטים היא מונופול, יש לה נתח שוק אדיר שכל המתחרות שלה יחד לא מצליחו להגיע גם לשליש מהגודל שלה. אז בהשוואה לסטים אפיק היא קטנטנה, שבריר מסטים. אז איך אתה יכול בכלל להסיק מסקנות לגבי השפעה של חלוקה של משחקים לביצועים של משחקי אינדי.

בעצם, כשחושבים על זה, מדובר בהנחה ממש לא סבירה. הרי אפיק היא לא חומרה סגורה כמו פלייסטיישן, היא סתם חנות, קליינט חינאמי. כלומר כל מי שיש לו חשבון אפיק ומוריד בה משחקים חינמים, יש לו גם חשבון סטים. אז על פי ההגיון שלך, אם המשחקים החינמים של אפיק פוגעים במכירות של אינדים, אז החינמים של אפיק אמורים לפגוע במכירות אינדים לכל רוחב המחשב, כולל בסטים.

וכמובן שמעבר לזה אין שום בסיס לטיעון שאינדים ״נכשלים באפיק״. בסופו של יום כל מה שיש לך זה סכום טוטאלי של כמה מפתחים הכניסו באפיק, אבל אין לך מושג על החלוקה. אולי בלעדיים עושים שם ערימה ולא בלעדיים לא עושים כלום? אולי דווקא בלעדיים לא עושים כלום ולא בלעדיים מצליחים? וכמובן שלצפות שמשחק יצליח באפיק כמו בסטים, מונופול בוטא, זאת לא ציפיה סבירה. אי אפשר לצפות שמשחק ימכור אותו דבר כמו המונופול ששולט בשוק.

אז אין באמת אנלוגיה סבירה בין אפיק לגיימפאס וגם אין באמת נתונים שמראים שמשחקים מצליחים או נכשלים באפיק. אז האנלוגיה הזאת לא ממש עובדת בשני רבדים.

EGS היא לא שבריר מסטים במספר משתמשים חודשיים פעילים. הם די דומים. אז למה המשמתשים האלה לא קונים בכמות ראוייה?

תיאורטית, יכול להיות שהמשחקים החינמיים של EGS פוגעים בנפח המכירות הכללי על המחשב. אבל אי אפשר לבדוק את זה.
אפשרי גם שאנשים קונים בסטים כי הם הורגלו במשך שנים לקנות שם. EGS לא ביססה מכירת משחקים בהקמתה. בגלל שהם חילקו משחקים על ימין ועל שמאל, הם משכו משתמשים שבאים בשביל זה ולא כדי לקנות משחקים, ובטח לא אינדיים.

יש לך נתונים ישירים ונתונים עקיפיים שמשחקי אינדי כשלים בחנות של אפיק. זה שאתה ממשיך להתכחש למספרים לא אומר שהם לא קיימים. בדיוק כמו שמשחקי AAA נכשלים באפיק. כל כך הרבה שנים והמשחק הכי גדול של השנה לא שם. Take the hint.

שוב, מספר המשתמשים הפעיל החודשי באפיק הוא באותו סדר גודל כמו בסטים אבל ההכנסות ממכירת משחקי צד ג' הוא מחפיר.

יש לך נניח נתונים של שלושה משחקי אינדי שיצאו רק באפיק ונכשלו כלכלית בגלל השיגור באפיק על פי המפתחים שלהם?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 יוני 2022, 11:28

תופעה מעניינת ששמתי לב אליה עם חלק מהמשחקים החדשים בשירות- אם רכשתי את המשחק בקונסולה והוא מצטרף לפאס,הוא מופיע בספרייה שלי כמשחק Owned על הפיסי,וזה קרה לי יותר מפעם אחת,כשהאחרונה הייתה עם האוסף של נינג'ה גיידן שרכשתי על הבוקס לפני יותר מחצי שנה והשבוע ראיתי שאני יכול לשחק בו גם בגרסאת הפיסי,ואגב,אני בכלל לא מנוי לגיימפאס..קטע.

לגבי התצוגה של MS שבוע הבא,אני לא באמת יודע איך אני מרגיש לגביה..כלומר,ההנחה הרווחת היא שהתותחים הכבדים כמו פייבל,PDZ,גירס 6 וכו' הם משחקים של 2024 צפונה אז אני סקפטי אם נראה משהו מהם,כשמגירס 6 אני באמת לא מצפה אפילו להכרזה,בייחוד עם השמועות שמתחזקות על טיפול MCC שהטרילוגיה המקורית+Judgment צפויים לקבל,ואיכשהו יצא שזו ההכרזה השמועתית שאני הכי מתלהב ממנה :shock:
הייתי שמח לראות גם משהו מאינפיניט,ובאמת,כבר לא משנה לי אם זה תוכן מולטי/באטל רויאל/סינגל פלייר,הטיפול של 343i במשחק הזה כמעט שובר לב ואישית,זנחתי את המולטי כמעט לגמרי ולא כי הוא לא טוב אלא בגלל מחסור משווע בתוכן חדש,גם אחרי העונה החדשה. מישהו שם חייב להתאפס על עצמו,אני לגמרי מאמין שמדובר בפרוייקט הכי יקר מבחינת צד א' של MS עד היום ו-343i ממשיכים לחרבן במיטה איתו,למרות הבסיס הבאמת מוצלח שהם יצקו פה. אז כן,משהו חדש מהיילו בבקשה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 יוני 2022, 11:36

אני דווקא כן חושב שנראה לא מעט משחקי 2024… הם הרי הכריזו ב-2020 על משחקי 2023 וצפונה כך שאין שום סיבה לחשוב שיתרכזו רק במה שיגיע בשנה-שנתיים הקרובות, הם ביצעו רכישות בעשרות מיליארדים וירצו להפציץ כמה שרק ניתן, בטח עכשיו כשקשה להשיג את הקונסולה המתחרה וזה זמן טוב

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 יוני 2022, 11:49

אני אתקן את עצמי- אני לא מצפה לראות משהו משמעותי מהם,כלומר לא איזו תצוגת גיימפליי ארוכה שתיתן לי מושג למה הם מכוונים עם כל אחד בייחוד עם השמועות על חוסר ההתאמה של ForzaTech לפייבל ומה שנשמע כמו בלגן מוחלט עם PD,אבל טריילר CG? כן,לגמרי,אבל לא גיימפליי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 יוני 2022, 12:32

אה אוקיי… לדעתי יש מצב טוב לגימפליי של סטארפילד, הלבלייד ואולי גם avowed או וולפנשטיין 3. אה, והמשחק של רייר שבטח קיבל שם חדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2022, 19:15

אחרי התצוגה ב-12 (יום ראשון), יהיה סטרים נוסף של טריילרים מורחבים ופרשנויות ב-14.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 יוני 2022, 19:50

מעניין אם זו באמת תצוגה של שעתיים או שפשוט יש הפסקה ארוכה בין לבין.
אני לגמרי יכול לראות את סטארפילד מקבל את הטיפול של פולאאוט4 בזמנו, ככה שאני לא ממש יופתע אם זה יעבור את השעה וחצי הסטנדרטי.

בקשר לציפיות ורצונות..
מעבר לסטארפילד, מכל המשחקים המוכרזים שלהם אני הכי רוצה לראות את avowed ופייבל. זה לא חייב להיות דמו גיימפלי, גם טריילר יהיה בסדר, רק שיראו איך המשחק נראה. אלה משחקים שנמצאים בפיתוח ברמה כזו או אחרת כבר סביב הארבע שנים (מפתח של פלייגראוד אמר לפני יותר מחצי שנה שהוא עובד על פייבל 4 שנים..), חייב להיות להם משהו להראות גם אם הפיתוח אולי לא הלך הכי חלק בעולם.
בגזרת הצד ג' אני רוצה לראות את החידוש ל armored core ודרגון דוגמה 2. יש שמועות די מבוססות על שניהם, זה מתאים לטיימליין של הסטודיואים מבחינת זמני פיתוח, ובהתחשב בכך שהמשחק האחרון של איצונו היה אצל MS כמו גם השלושה האחרונים של FROM, זו נראית לי כמו ציפייה סבירה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2022, 23:46

idan כתב:מעניין אם זו באמת תצוגה של שעתיים או שפשוט יש הפסקה ארוכה בין לבין.
אני לגמרי יכול לראות את סטארפילד מקבל את הטיפול של פולאאוט4 בזמנו, ככה שאני לא ממש יופתע אם זה יעבור את השעה וחצי הסטנדרטי.

בקשר לציפיות ורצונות..
מעבר לסטארפילד, מכל המשחקים המוכרזים שלהם אני הכי רוצה לראות את avowed ופייבל. זה לא חייב להיות דמו גיימפלי, גם טריילר יהיה בסדר, רק שיראו איך המשחק נראה. אלה משחקים שנמצאים בפיתוח ברמה כזו או אחרת כבר סביב הארבע שנים (מפתח של פלייגראוד אמר לפני יותר מחצי שנה שהוא עובד על פייבל 4 שנים..), חייב להיות להם משהו להראות גם אם הפיתוח אולי לא הלך הכי חלק בעולם.
בגזרת הצד ג' אני רוצה לראות את החידוש ל armored core ודרגון דוגמה 2. יש שמועות די מבוססות על שניהם, זה מתאים לטיימליין של הסטודיואים מבחינת זמני פיתוח, ובהתחשב בכך שהמשחק האחרון של איצונו היה אצל MS כמו גם השלושה האחרונים של FROM, זו נראית לי כמו ציפייה סבירה :)

אה, אולי לא הייתי ברורה בניסוח שלי, הכוונה היא שהסטרים של מיקרוסופט ב-12 לחודש (יום ראשון) ויהיה סטרים נוסף ב-14 (יום שלישי) שירחיב על הסטרים מיום ראשון ויכיל ראיונות, פרשנויות, גיימפליי מורחב, עוד קצת טריילרים של אינדים וכו׳.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 07 יוני 2022, 09:09

Uncle Pey'j כתב:תופעה מעניינת ששמתי לב אליה עם חלק מהמשחקים החדשים בשירות- אם רכשתי את המשחק בקונסולה והוא מצטרף לפאס,הוא מופיע בספרייה שלי כמשחק Owned על הפיסי,וזה קרה לי יותר מפעם אחת,כשהאחרונה הייתה עם האוסף של נינג'ה גיידן שרכשתי על הבוקס לפני יותר מחצי שנה והשבוע ראיתי שאני יכול לשחק בו גם בגרסאת הפיסי,ואגב,אני בכלל לא מנוי לגיימפאס..קטע.

יכול להיות שזה פשוט בגלל שהטייטל הזה הוא cross-buy?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2022, 16:11

ביולי מתחיל סופסוף ה-test flight של ה-co op בהיילו אינפנט.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 יוני 2022, 15:17

ninja turtles shredder's revenge יצא בחינם לGamepass והוא פשוט מעולה! מי שמתגעגע לשנות ה-90 ולTurtles in time לא יוכל להפסיק לשחק. שיחקתי חצי שעה עם הבן שלי ופשוט נהנו בטירוף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2022, 18:54

https://www.youtube.com/watch?v=MIiEPpjFS48

אתם יודעים מה? אחרי שראיתי את הניתוח של פורצה לעומת פורצה 7 בדור הקודם, באמת יש הפרש דורי גרפית בין שני המשחקים. אפילו אם שמים את ה-RT, התאורה בזמן אמיתי, המזג אויר בזמן אמיתי והמערכת נזק והמערכת פיסיקה החדשות בצד, עדין יש שם קפיצה ממש גדולה בגרפיקה. כשמסתכלים על איך שהמסלול נראה בפורצה 7 ואיך שהוא נראה בפורצה החדש, נניח איך עץ הוא אוסף של כמה כרטיסים על ה-X1 ובפורצה החדש הוא ממש עץ מלא שמצליל את עצמו או איך אזור צד עם קונוס מפלסטיק שלא נראה כמו פלסטיק ומכיל טיפונת דשא דליל הופך במשחק החדש לצמחיה צפופה ולקונוס שלא רק נראה כמו פלסטיק אלה מכיל SSS שזה פיצ׳ר שנדיר שרואים אותו בזמן אמיתי במשחקי וידאו קיום.. וואללה, הקפיצה שם באמת גדולה. וכשמוסיפים לזה השתקפויות RT, מערכת נזק חדשה, פיסיקת נהיגה חדשה, מערכת מזג אויר בזמן אמיתי, PBMB ותאורה בזמן אמיתי במקום תאורה אפויה? חתיכת קפיצה מהקודם.

אני משער שהבעיה העיקרית היא שפורצה ו-GT הם כבר לא שואו-קייס גרפי כבר יותר מעשור. אולי הורייזון הוא כן, אבל הסימולציות מזמן לא מובילות את החבורה. אבל כשמסתכלים על פורצה 7 מול פורצה MS? וואללה, יש קפיצה ממש גדולה.

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 יוני 2022, 12:48

הRT בהחלט גורם למשחק החדש להראות כמו משחק מדור אחר. עדיין גם פורצה וגם GT מאכזבים ממש. במיוחד כשRide 4 נראה ככה על הדור הבא.
זה לא נורמלי, זה השוואוקייס שהרגשתי בזמנו בין GT2 לGT3 (אי אפשר כמעט להתווכח שזו היתה הקפיצה הכי גדולה)

אז כן, יש לי פה כמה הסתייגויות כי Ride 4 נראה טוב ככה רק בגוף ראשון ורק בתנאי תאורה מאוד מסוימים הוא לא שוואוקייס בכל רגע ורגע.

אבל זה משחק מירוצים רציני,זה בתכלס הגראן טוריסמו של האופנועים... וכשהוא מספק את הסחורה גרפית ופורצה וGT7 זה די פדיחה לשתי הענקיות.

אני עוד איכשהו סולח לGT כי Polyphony ירדו מגדולתם לפני שנים וגם היו חייבים לתמוך בPS4.

playground ? לא מבין מה היה התירוץ שלהם לא להפציץ פה, למשפחת האקסבוקס יש פחות Userbase מהקונסולות של סוני אז היה למייקרוסופט את כל הסיבות ללכת חזק על מירוצים בלעדי לדור הבא... מבאס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2022, 13:53

הוא נראה ממש טוב בעיקר כי הם עשו תנועה ממש איכותית של gopro. הוא לא ממש תחרות טכנית עם GT7, בטח שלא עם פורצה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 יוני 2022, 16:24

חחחח לול זה באמת מזכיר את המצלמת GOPRO.

אני מסכים שהוא לא עומד עם פורצה גרפית כאילו, כי כמו שאמרתי הוא ממש Uneven במראה שלו, ויש נקודות שהוא נראה דור קודם מובהק, אבל GT7 ?
GT7 נראה כמו משחק פס4 דור ראשון :)

וכאילו Ride 4 נהדר, במשחקיות שלו, אני מניח שזה לא הכוס תה של כל אחד אבל מי שבקטע שלו? סימולציה מעולה, לא נופל מGT בגיימפלי לדעתי.
לא שיחקתי בGT7 ואני בטוח שהוא מעולה, אבל ride לא נופל ממנו לדעתי בכלום.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 24 אוגוסט 2022, 11:07

תגידו אם אני רוצה לקנות קונסולה וטלווזיה תואמת למכשיר, כמה צריך לחסוך מראש? 6500?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אוגוסט 2022, 11:30

תלוי, אתה קאזואל? הארדקור? אם הקונסולה הזו הולכת להיות בשימוש יומיומי במשך ה7 שנים הקרובות תלך על הכי טוב שאתה יכול, אם הכי טוב שלך זה טלווזיה של 7 אלף אז לך על 7 אלף אם אתה אחד שמשחק פיפא שעה שעתיים בשבתות ולא כזה איכפת לך להוציא מהקונסולה את המיץ, מה זה משנה איזו טלווזיה זו תהיה?

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 24 אוגוסט 2022, 11:32

glass man כתב:תלוי, אתה קאזואל? הארדקור? אם הקונסולה הזו הולכת להיות בשימוש יומיומי במשך ה7 שנים הקרובות תלך על הכי טוב שאתה יכול, אם הכי טוב שלך זה טלווזיה של 7 אלף אז לך על 7 אלף אם אתה אחד שמשחק פיפא שעה שעתיים בשבתות ולא כזה איכפת לך להוציא מהקונסולה את המיץ, מה זה משנה איזו טלווזיה זו תהיה?

אני הארדקור, אבל אם אני לא צריך להוציא 7 אז אין לי סיבה.
אם המסך שמוציא את הכוח מהקונסולה עולה 3000 אז אין לי סיבה לקנות מסך ב4000.
אני מניח שקונסולה כוללת מנוי עולה ביחד 2400?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 אוגוסט 2022, 22:45

טלוויזיות מספיק טובות יש גם באזור 2000
זה שביוטיוב מראים לך איך oled מיצג שחור בצורה טובה יותר
או שיש טלוויזיות עם רענון מסך גבוה ,וכו וכו ,הכל טוב ויפה
אבל זה עדין לא אומר שאתה צריך להוציא רק על טלוויזיה 5000 ויותר
טכנולוגיה חדשה תמיד תגיע ,תמיד יהיו פיצרים חדשים

הטלוויזיה שלי לדוגמה ,בת יותר משנתיים ,לא זוכר בדיוק מתי קניתי
היא lcd ,התאורה שלה led ,היא 4k
וhdr ,אבל ברשת כבר יש וויכוחים מה זה hdr ואיזה בהירות צריך לזה

אז אולי עם יקחו את הטלוויזיה שלי ויבחנו מול oled מחברה טובה
ו2022 ,אז יראו הבדלים גדולים באיכות תמונה
אבל מה זה משנה באמת ? ,אני משחק לא מתרכז בפרטים הכי קטנים
משחקים / סרטים / תוכניות טלוויזיה הכל ניראה לי טוב

ואני אומר את זה כי יש דרגי ביניים בטלוויזיות
זאת אומרת לא הכי משוכללות ,לא הכי גרועות ,בהמצע
ולדעתי לרוב האנשים עלות תועלת דרגי הבינים הכי טובים

הזולות בדרך כלל יש להם פאקים רצינים ,לפעמים בהירות נמוכה מידי
אולי רמקולים גרועים ,וכו וכו

היקרות - מצוינות אבל יקרות
אז לרוב האנשים דרגי הבינים הכי טובים ,כן ממליץ לקרוא הרבה ביקורות לפני

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 25 אוגוסט 2022, 10:58

עכשיו יותר עולה לי השאלה אם כדי לקנות עכשיו ב2200 או שהחנויות כאן ינסו לעלות את המחירים בגלל ההעלאה של הפלייסטיישן

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2022, 11:12

החנויות כמעט בוודאות יעשו זאת, להערכתי
אבל בטח יהיו כמה צדיקים שלא, בכל אופן במקומך הייתי מגיע להחלטה בקרוב

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 25 אוגוסט 2022, 11:14

Laskin כתב:החנויות כמעט בוודאות יעשו זאת, להערכתי