נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 26 ינואר 2023, 10:13

פייבל בטח 2025, פרפקט דארק ״כשיהיה מוכן״, אישית לא אתפלא אם יהפכו אותו למשהו אחר לגמרי ושהוא יצא רק ב-2026.

מבחינתי יש להם השנה את פורצה וסטארפילד, ואני עדיין לא בטוח לגבי סטארפילד.
אני מניח שהתצוגה הזו גם מאשרת שלא נראה השנה את הלבלייד 2.
(הכוונה שלא יצא השנה, מן הסתם הוא יקבל תצוגה נוספת)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2023, 14:42

ראיתי שוב את התצוגה של פורצה, הוא נראה מטורף לגמרי.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 ינואר 2023, 15:11

ההשתקפויות נראות מדהים, הרקעים יותר מטוריזמו כמובן אבל לא משהו ממש מפוצץ, הקטע של ה״נזק״ קיבל יותר מדי זמן מסך בתצוגה בשביל סה״כ שריטות ולכלוך (שוב, גם פה יותר טוב מטוריזמו אבל ״נזק״ זה לא)… אבל סה״כ לא הפיל אותי, ואני מנחש שמה שראינו היה מגירסת המחשב ולא הSeries X אבל אולי גם לא יהיה הבדל גדול מדי, מי יודע… מעניין גם מתי יצא, אני מנחש ומקווה לקיץ או סתיו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2023, 15:18

Laskin כתב:ההשתקפויות נראות מדהים, הרקעים יותר מטוריזמו כמובן אבל לא משהו ממש מפוצץ, הקטע של ה״נזק״ קיבל יותר מדי זמן מסך בתצוגה בשביל סה״כ שריטות ולכלוך (שוב, גם פה יותר טוב מטוריזמו אבל ״נזק״ זה לא)… אבל סה״כ לא הפיל אותי, ואני מנחש שמה שראינו היה מגירסת המחשב ולא הSeries X אבל אולי גם לא יהיה הבדל גדול מדי, מי יודע… מעניין גם מתי יצא, אני מנחש ומקווה לקיץ או סתיו

היו שם כמה דברים די מטורפים, ובכלליות הוא לגמרי זינוק ענקי מ-7. ולגבי הנזק, כולנו יודעים שנזק אמיתי לא יהיה במשחקים האלה כל עוד הם משתמשים ברשיון של יצרנים אמיתיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 ינואר 2023, 17:04

ברור, פשוט הם הקדישו לזה קצת זמן בתצוגה הזו (וגם הקודמת אם אני לא טועה) וזה משעשע בהתחשב במה שזה תכלס.
הזינוק הוא בעיקר בהשתקפויות הנהדרות ממה שממש בולט לי בעין, מניח שגם קצת הרקעים אבל בתכלס זה ממש לא משנה בסימולטור מירוצים, לא שמים לב לזה בזמן גיימפליי. זה עדיין ממש נחמד כן? אבל הייתי שמח אם יותר היו שמים דגש בתצוגה הזו על גיימפליי אמיתי ופנים הרכבים בזמן גיימפליי, למשל.
אני ממש שמח שזה יוצא למחשב, הסימולטורים הרציניים במחשב ממש לא מגיעים לרמה של טוריזמו מבחינת ההנאה והתחושה של הרכבים, למרות שAsseti Corsa נחשב ממש ממש רציני ואפילו יש בו מסלולים שאין בשום משחק אחר. אז יש הארד קור לא פחות מטוריזמו אבל בפועל זה עדיין מרגיש ״אינדי״. כנ״ל פרוייקט מכוניות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2023, 16:59

Laskin כתב:ברור, פשוט הם הקדישו לזה קצת זמן בתצוגה הזו (וגם הקודמת אם אני לא טועה) וזה משעשע בהתחשב במה שזה תכלס.
הזינוק הוא בעיקר בהשתקפויות הנהדרות ממה שממש בולט לי בעין, מניח שגם קצת הרקעים אבל בתכלס זה ממש לא משנה בסימולטור מירוצים, לא שמים לב לזה בזמן גיימפליי. זה עדיין ממש נחמד כן? אבל הייתי שמח אם יותר היו שמים דגש בתצוגה הזו על גיימפליי אמיתי ופנים הרכבים בזמן גיימפליי, למשל.
אני ממש שמח שזה יוצא למחשב, הסימולטורים הרציניים במחשב ממש לא מגיעים לרמה של טוריזמו מבחינת ההנאה והתחושה של הרכבים, למרות שAsseti Corsa נחשב ממש ממש רציני ואפילו יש בו מסלולים שאין בשום משחק אחר. אז יש הארד קור לא פחות מטוריזמו אבל בפועל זה עדיין מרגיש ״אינדי״. כנ״ל פרוייקט מכוניות.

יש שם ממש קפיצה דורית מ-7, אני משער שבקרוב נקבל סרטון מ-DF.

ובנושא אחר, Hi-Fi Rush עדין בלי ביקורות כי הוא נחשף רק לפני איזה 30 שעות, אבל הוא כרגע בסטים על 98% חיובי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 ינואר 2023, 19:06

שיחקתי בו ממש טיפה.
הוא ממש יפה ומגניב עם וייבים חזקים של ג׳ט סט רדיו, הקצב מדליק אבל עדיין לא ממש התחברתי אליו (לקצב, שזה חלק ענק מהגיימפליי), אולי זה עוד יגיע, אני כאמור ממש שיחקתי קצת אז עוד לא יכול לשפוט בצורה הוגנת. הפוטנציאל נראה טוב.

הם עשו מהלך ממש חכם איתו, שפשוט הנחיתו אותו משום מקום, בלי שום הייפ. כי הוא כן מאוד מיושן במבנה, והוא לא הכי מלוטש

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ינואר 2023, 16:24

נראה שפורצה נדחה מהאביב ל-Q3 או אפילו Q4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2023, 16:27

עוד פרטים על פורצה:
- רץ ב-4K/60 על ה-X וב-1080p/60 על ה-S עם RT.
- הם מאשרים השתקפויות RT בזמן מירוץ, אבל לא GI שלא ברור עדין אם נמצא בזמן הגיימפליי.
- מי שרוצה לשחק בפורצה בדור הקודם, יש גרסת ענן של המשחק.
- אפשר לשנות בזמן אמיתי את הזמן ביום ומזג האויר.
- 20 סביבות, 500+ מכוניות, 800+ חלקי מכוניות.
- הסינגל יתרכז בבניה של המכונית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2023, 17:30

יאללה אני מת להשוואות בינו לבין GT… מספר המסלולים והמכוניות די דומה. ואני ממש מקווה שמוד הVR של GT יהיה כל כך טוב, שהם יוסיפו את זה לפורצה בגירסת המחשב, זה יהיה פשוט חלום, ויגרום לי לנטוש את טוריזמו (עד ש/אם הוא יצא למחשב, או אם איכשהו יהיה לי PSVR2, מה שלא נראה לי ריאלי)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2023, 17:44

על פי DF יש GI רק בהילוכים החוזרים, בזמן גיימפליי יש רק השתקפויות. מבאס, אבל בטח במחשב ששם אני ולאסקין נשחק יהיה GI בזמן המשחק :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 ינואר 2023, 17:05

DrKeo כתב:
glass man כתב:המשחק של טאנגו נראה כמו איזה משחק אבוד מהדרימקאסט לאסקין תביא לנו רשמים השבוע!,במיוחד כמה מפותחת מערכת הקומבואים פה :)
פורצה נראה אלוהי day one כשהמחשב מגיע. המשחק של ארקיין, נראה יותר טוב מהמשחקים הרגילים שלהם לדעתי אבל קשה לי להתלהב כי אני בטוח שהco op שבו דפק את הlevel design אבל נראה כשייצא.

קשה להסתיר את האכזבה כי בואו פייבל אין, פרפקט דארק אין, סטארפיילד אין אבל זה כבר נראה יותר טוב מהתקופה המקבילה של הOne וזה נהדר.

לסטארפילד יהיה אירוע משלו בקרוב, אבל שאר הדברים שציינת.. אלוהים יודע מתי הם מגיעים בכלל.

יש את הבחור הזה שהדליף את השאדו דרופ של המשחק של טנגו, והוא אומר שסטארפיילד גם בבעיה מאוד רצינית בפיתוח, ושבטסדה רוצים לקבל כמה שיותר זמן לסדר את הבלאגן בעוד מייקרוסופט לוחצים שהוא ייצא כמה שיותר מוקדם.. .אז אם בטסדה תקבל עוד זמן פיתוח יש מצב ענק שגם סטארפיילד יחמיץ את 2023 :(

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 17:34

DrKeo כתב:על פי DF יש GI רק בהילוכים החוזרים, בזמן גיימפליי יש רק השתקפויות. מבאס, אבל בטח במחשב ששם אני ולאסקין נשחק יהיה GI בזמן המשחק :)

מבאס אך לא מפתיע. הדור הזה חלש וב-60 פריימים זה יותר מדי לבקש.
אני מנחש שעד שיצא יש מצב שייחשף איזה פס5 פרו ויראו את GT7 עם השתקפויות בזמן אמת או מי יודע, אולי יביאו את אינסומניאק לעשות להם סדר במנוע, ויצליחו להביא את זה ב-1440P או משהו.
בכל אופן אני ואתה באמת נשחק בו עם כל הדברים האלה בסבירות גבוהה. PC Master Race!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2023, 18:09

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2023, 22:37

Hi-fi rush עומד כרגע על 89, יש מצב שאנחנו עדים סופסוף לתחילת התוצרים של הרכישות של מיקרוסופט בשנים האחרונות.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 30 ינואר 2023, 22:45

איזה מגניב זה להכריז ולשגר באותו יום, ועוד משחק טוב. גם כל כך שונה ממה שטנגו עושים בדר"כ.. הפתעה יפה!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 ינואר 2023, 09:06

מיקרוסופט מעלה את מחיר הקונסולות שלה ביפן ב-50 דולר
מוזר שדווקא ביפן, אבל אולי עניין של ין מול דולר או משהו, מיתון, וואטאבר.
לפי תחזיות זה יוסיף לכיסם בערך 5,000 דולר עד 2025

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 16:49

Laskin כתב:מיקרוסופט מעלה את מחיר הקונסולות שלה ביפן ב-50 דולר
מוזר שדווקא ביפן, אבל אולי עניין של ין מול דולר או משהו, מיתון, וואטאבר.
לפי תחזיות זה יוסיף לכיסם בערך 5,000 דולר עד 2025

רק להרחיב על זה, המחיר החדש של הxsx ביפן הוא 460$ ושל ה-xsx הוא 290$ כולל מס. מיקרוסופט שגרה את האקסבוקס החדשות ממש בזול ביפן, כנראה הכי זול בעולם. לדעתי אחרי העלאת המחיר המכשיר עדין הכי זול ביפן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 31 ינואר 2023, 21:05

שרייר שופך אור על המצב ב-343 וזה דרמטי as it gets כמו שזה נראה:
- כמעט 100 איש פוטרו, 343i עוברת ארגון מחדש רציני, ממש מתחילים מאפס לפי שרייר.
-היילו אינפיניט די מת,לא יהיה תוכן חדש.
-מעבר ל-UE5
-היו כבר פיצ'ים למשחקי היילו מנותקים מאינפיניט ומבוססי אנריל בתוך 343i אבל כל העוסקים בדבר בערך פוטרו.
- לדעת רוב העובדים, השינוי הזה היה צריך להגיע מזמן: שורה ענקית של כשלים בניהול שנמשכו לאורך שנים.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-01-31/microsoft-studio-343-industries-undergoing-reorganization-of-halo-game-franchise

מאוד מאוד דרמטי לכל מעריץ היילו- לטוב ולרע,343i במתכונת הקודמת שלה עבדה על הפרנצ'ייז יותר זמן ממה שבאנג'י אפילו עבדה עליה אז בהחלט יהיו כאן שינויים הלאה. אני עדיין תוהה אם המעבר לאנריל באמת רעיון טוב, להיילו יש DNA כל כך ייחודי עם, לא יודע, feel מאוד מאוד ספיציפי שהשורשים שלו נטועים עמוק במנוע של באנג'י (שעליו גם מבוסס סליפספייס) שאני פשוט לא יודע מה שינוי כזה קיצוני יכול לעשות לסדרה הלאה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 ינואר 2023, 21:14

הם צריכים להיות סטודיו תמיכה של ID שיעשו את ההיילו הכי טוב ומהודק שאי פעם היה… אני גם מאמין שיש מצב טוב שזה יקרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 21:28

קצת מבאס לראות את UE5 משתלט על הכל. כל המנועים בתעשיה מתכנסים אליו לאט לאט. ובנוגע ל-343, קשה לי להגיד שאני אתגעגע יותר מדי. הם פשלו פעם אחרי פעם. היה נצנים של טוב בכל משחק שלהם ששחקתי, אבל החבילה הכוללת לא באמת התרוממה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 פברואר 2023, 22:17

לפי גראהב הIP החדש של הקואליציה מבוטל, לטובת התמקדות בגירס 6. אני יודע שהרוב פה לא יסכימו איתי אבל המחשבה על IP חדש מהם מרגשת אותי בדיוק כמו המחשבה על IP חדש מבלופוינט = לא מרגש בכלל. :) שיתמקדו בעיני בגירס 6 ויביאו את אחד המשחקים המרשימים גרפית של הדור.

בנוגע ל343 ברוך שפטרנו, שילכו לעזאזל אני מקווה שהיילו יהפוך מתישהו לבאטל רויאל שאני שנים רוצה לראות אותו הופך אליו ואם 343 הישנים עפים מהתמונה, אולי לאלוהים יש תוכניות לגבי המותג. :)
אבל בלי לפגוע כמובן בסינגל פלייר בשרני ואיכותי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 פברואר 2023, 13:32

חב'רה שאלה לאנשים פה שיש את הגיימפאס...אם יש לי גיימפאס אולטימט במחשב (קיבלתי כמה חודשים עם המחשב החדש) אני אוכל להשתמש באותו מנוי במקביל גם עבור גיימפאס בSeries X? המחשב שלי קרס אז החלטתי לקנות בנוסף גם את הseries X בשבועות הקרובים, הכל בשביל שביום המיוחל של סטארפיילד אני אוכל לשחק בו מה שלא יקרה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 פברואר 2023, 14:03

הרכישות שלך מתחילות להזכיר את קרירין

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2023, 14:47

glass man כתב:חב'רה שאלה לאנשים פה שיש את הגיימפאס...אם יש לי גיימפאס אולטימט במחשב (קיבלתי כמה חודשים עם המחשב החדש) אני אוכל להשתמש באותו מנוי במקביל גם עבור גיימפאס בSeries X? המחשב שלי קרס אז החלטתי לקנות בנוסף גם את הseries X בשבועות הקרובים, הכל בשביל שביום המיוחל של סטארפיילד אני אוכל לשחק בו מה שלא יקרה :)

לא שאני מבין את הקניה הזאת, אבל גיימפאס אולטימייט וגם השמירות והמשתמש שלך עוברים בין הקונסולה למחשב חופשי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים