נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 28 מרץ 2023, 11:43

זה נפלא, מיקרוסופט הולכת ללמד את סוני דבר או שניים על לוביזם בקונגרס האמריקאי :)ֶ

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2023, 11:46

Laskin כתב:זה נפלא, מיקרוסופט הולכת ללמד את סוני דבר או שניים על לוביזם בקונגרס האמריקאי :)ֶ

חברה יפנית מנסה לתקוף חברה אמריקאית בעזרת לובינג. בהצלחה :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מרץ 2023, 13:16

וואו מייקרוסופט יוצאים פה לוזרים בטירוף. מה הם מנסים לרמוז? שבאשמת סוני לא הולך להם ביפן? הם לא רצוים שם אין מה לעשות לא מעוניינים בסחורה שלהם.
שיתחילו להשקיע כבר בפאקינג תוכן לקונסולה המתפרקת שלהם במקום להתבכיין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מרץ 2023, 13:32

הם לא התחילו עם זה, סוני הם האפסים בסיפור הזה, הם יכלו לשבת בצד ולא להעמיס עוד טיעונים נגד מיקרוסופט בעסקה הזו, אך בחרו בדרך המלוכלכת…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2023, 13:54

glass man כתב:וואו מייקרוסופט יוצאים פה לוזרים בטירוף. מה הם מנסים לרמוז? שבאשמת סוני לא הולך להם ביפן? הם לא רצוים שם אין מה לעשות לא מעוניינים בסחורה שלהם.
שיתחילו להשקיע כבר בפאקינג תוכן לקונסולה המתפרקת שלהם במקום להתבכיין.

סוני הרימה את המתקפה. ה-FCC התחילה לחקור ואז ג׳ים ראיין יצא למסע לובינג חובק עולם. המפיצה הכי מכניסה בתעשיה, ששולטת בתעשיה ביד רמה כבר שלושה עשורים, ובדור האחרון מתנהגת הכי אנטי צרכני שהם רק יכולים בשביל לסחוט עוד דולר; היא מתלוננת על מונופול.

לא רק שזה כמעט הזוי, היא גם נוקטת בטקטיקה מלוכלכת של נסיון שימוש ברגולציה ממשלתית בכדי למחוץ תחרות. והעובדה שזה לאט לאט מתפוצץ לה בפנים, ביחוד כי הם יצטרכו לחשוף המון מסמכים סודיים שיחשפו למיקרוסופט ולעולם תוכניות והסכמים שהיו אמורים להשאר בסוד, מרגישה כמו צדק פואטי.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 28 מרץ 2023, 14:01

הכל נכון, אבל חשוב לזכור שסוני היא עדיין האנדרדוג בסיפור הזה לטווח הארוך.
אין לה את הכיסים שיש למיקרוסופט וזה מסביר את המהלכים שלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2023, 14:06

Shlomix כתב:הכל נכון, אבל חשוב לזכור שסוני היא עדיין האנדרדוג בסיפור הזה לטווח הארוך.
אין לה את הכיסים שיש למיקרוסופט וזה מסביר את המהלכים שלה.

היא מובילה כבר 30 שנים, ולא בטקטיקות נחמדות במיוחד. אני בספק אם מיקרוסופט יכולה לעקוף אותה, אבל אולי, הם הרבה התמדה. אוקיי, ונניח שמיקרוסופט עולה למקום הראשון, למה הרגולטור צריך להתערב? להתערב בחברה שנמצאת מקום אחרון מחשש שהיא תעלה למקום הראשון זאת הזיה. איפה יש פה מונופול?

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 28 מרץ 2023, 14:12

לא מדובר פה רק על שוק הגיימינג, אלא על שווי שוק כולל.
מיקרוסופט היא מדפסת כסף שיכולה לקנות את כל סוני די בקלות, ויש לה את הכסף ואת הסבלנות לשפוך הרים של כסף בתמורה לרווחיות נמוכה כדי להגיע למקום הראשון.
חושב שמכאן הפעולות האגרסיביות של סוני, היא לא תוכל להתמודד עם מיקרוסופט לאורך זמן כשזו תהיה במקום הראשון גם בגיימינג.
לא מצדיק את הפעולות האלו, רק חושב שזה ההסבר ההגיוני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מרץ 2023, 14:34

אני ממש לא מסכים שהם לא יוכלו להתמודד, לאורך זמן...
אנדרדוגס לא פעם ולא מאה פעם מנצחים את הפייבוריט, ובא... סוני לא ממש קטנטונת גם כן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מרץ 2023, 14:58

צודקים שסוני פתחה את תיבת הפנדורה אני לא אומר שלא. אני גם לא חושב שיש זכות להתערב ברכישה הזו של אקטי, אני מאמין בשוק חופשי, קשה לסוני שאולי לא יהיה להם COD ? אין מה לעשות, שינסו לבנות IP חדש שיתחרה בו ככה זה עובד.

אני רק אומר שזה ילדותי בטירוף מצד מייקרוסופט להתבכיין בסגנון "סוני מכשילים אותנו ביפן" שכולם יודעים שסוני בונים את עצמם, סוני עושה מהלכים שהם פרו גיימרים
בשביל להגיע למקום הראשון, היא לא עשתה "מהלכים מכשילים ביפן" היא הוציאה כסף מהכיס כדי שלאנשים כמוני יהיה SF5 ב2016 מה מייקרוסופט עושה ? מתבכיינים כל היום ומונעים מאנשים גישה למשחקים.

שנים אנחנו מחכים למשחקים אקסקלוסיבים ומה היה HALO אחד, וזהו? הם מתבכיינים בלי סוף שיתחילו לעשות יש להם את כל הכסף שבעולם ואז הלקוחות גם יגיעו ביפן ובכל מקום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2023, 15:28

Shlomix כתב:לא מדובר פה רק על שוק הגיימינג, אלא על שווי שוק כולל.
מיקרוסופט היא מדפסת כסף שיכולה לקנות את כל סוני די בקלות, ויש לה את הכסף ואת הסבלנות לשפוך הרים של כסף בתמורה לרווחיות נמוכה כדי להגיע למקום הראשון.
חושב שמכאן הפעולות האגרסיביות של סוני, היא לא תוכל להתמודד עם מיקרוסופט לאורך זמן כשזו תהיה במקום הראשון גם בגיימינג.
לא מצדיק את הפעולות האלו, רק חושב שזה ההסבר ההגיוני.

מאז שמיקרוסופט הגדילה את ההשקעה שלהם ב-OpenAI השווי של החברה עלה ב-20%, בחודשים בודדים. אם מיקרוסופט תרכוש את אקטיוויז'ן השווי של מיקרוסופט יעלה ב-3%. אז כשמסתכלים על מיקרוסופט כחברה, אקטיוויז'ן חסרת משמעות בשבילה. אתה מסתכל על השימועים, הזימונים, המסמכים, ושום דבר לא מתיחס למיקרוסופט כחברה אלה רק בקונטקסט של גיימינג. אז אני לא חושב שזה נכון שהבלימה של הרכישה מגיעה בפרספקטיבה של מיקרוסופט ככלל, היא ספציפית על עולם המשחקים. ומיקרוסופט האנדרדוג, ואפילו אחרי הרכישה של אקטיוויז'ן, אם תחבר יחדיו את הדוחות של מיקרוסופט ואקטיוויןז'ן, עדין יש לסוני יותר revenue מאשר שתיהן יחדיו.

glass man כתב:צודקים שסוני פתחה את תיבת הפנדורה אני לא אומר שלא. אני גם לא חושב שיש זכות להתערב ברכישה הזו של אקטי, אני מאמין בשוק חופשי, קשה לסוני שאולי לא יהיה להם COD ? אין מה לעשות, שינסו לבנות IP חדש שיתחרה בו ככה זה עובד.

אני רק אומר שזה ילדותי בטירוף מצד מייקרוסופט להתבכיין בסגנון "סוני מכשילים אותנו ביפן" שכולם יודעים שסוני בונים את עצמם, סוני עושה מהלכים שהם פרו גיימרים
בשביל להגיע למקום הראשון, היא לא עשתה "מהלכים מכשילים ביפן" היא הוציאה כסף מהכיס כדי שלאנשים כמוני יהיה SF5 ב2016 מה מייקרוסופט עושה ? מתבכיינים כל היום ומונעים מאנשים גישה למשחקים.

שנים אנחנו מחכים למשחקים אקסקלוסיבים ומה היה HALO אחד, וזהו? הם מתבכיינים בלי סוף שיתחילו לעשות יש להם את כל הכסף שבעולם ואז הלקוחות גם יגיעו ביפן ובכל מקום.

סוני ליטרלי משלמת למפיצות כדי שהמשחקים לא יגיעו לאקסבוקס. לא שהם יהיו בלעדיים לפס5, אלה שהם לא יגיעו אך ורק לקונסולה של מיקרוסופט. דוגמה לזה היא FF16 או FF7.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מרץ 2023, 15:46

ומי אצל האקסבוקס יקנה את פפ7 או פפ16 גם ככה? שחקני האקסבוקס לא מעוניינים בהם, זה לא שסוני פוגעת בשחקנים האלה הקהל של המשחקים האלה לא קיים באקסבוקס. הגיימרים של האקסבוקס אוהבים שוטרים ולא משחקים כאלה, איש לא נפגע מהבלעדיות הזאת :) סוני סתם מנציחים בבלעדיות הזו מצב שהוא גם ככה המציאות בשטח פפ מזוהה עם סוני ומוכר רק שם. לא לחינם החברים והמשפחה שלי באקסבוקס כל הזמן אומרים לי "מה מצאת במשחקים הסינים האלה?"

מה זה לעומת מה שסוני עושה בשביל הגיימרים? הביאו לנו לראשונה בהיסטוריה משחק ספיידי על רמה, מימון של SF5, הכשירו את הקרקע לפיתוח של שנמו 3, דאגו לשחקני הסולס עם BB, כל הזמן מעלים את הרמה וערכי ההפקה של משחקי AAA לטובת כולם, ומה מייקרוסופט עושים? קונים חברות שלא תוכל לשחק בX או Y ומדובר בסדרות שמוכרות מליונים על הפלייסטישן לא כמו פפ שלא מעניין לאף אחד את הביצה באקסבוקס.

אני לא מתכון לקחת את זה לכיוון של פאנביות סטייל קאז או רונן, אלה חברות מסחריות שתיהן והן לא משלמות לי לא מנסה להיות העורך דין של סוני :) אבל בסופו של יום מייק מתבכיינים פה, אף אחד לא יקנה פפ אצלם בשום מצב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2023, 19:04

glass man כתב:ומי אצל האקסבוקס יקנה את פפ7 או פפ16 גם ככה? שחקני האקסבוקס לא מעוניינים בהם, זה לא שסוני פוגעת בשחקנים האלה הקהל של המשחקים האלה לא קיים באקסבוקס. הגיימרים של האקסבוקס אוהבים שוטרים ולא משחקים כאלה, איש לא נפגע מהבלעדיות הזאת :) סוני סתם מנציחים בבלעדיות הזו מצב שהוא גם ככה המציאות בשטח פפ מזוהה עם סוני ומוכר רק שם. לא לחינם החברים והמשפחה שלי באקסבוקס כל הזמן אומרים לי "מה מצאת במשחקים הסינים האלה?"

מה זה לעומת מה שסוני עושה בשביל הגיימרים? הביאו לנו לראשונה בהיסטוריה משחק ספיידי על רמה, מימון של SF5, הכשירו את הקרקע לפיתוח של שנמו 3, דאגו לשחקני הסולס עם BB, כל הזמן מעלים את הרמה וערכי ההפקה של משחקי AAA לטובת כולם, ומה מייקרוסופט עושים? קונים חברות שלא תוכל לשחק בX או Y ומדובר בסדרות שמוכרות מליונים על הפלייסטישן לא כמו פפ שלא מעניין לאף אחד את הביצה באקסבוקס.

אני לא מתכון לקחת את זה לכיוון של פאנביות סטייל קאז או רונן, אלה חברות מסחריות שתיהן והן לא משלמות לי לא מנסה להיות העורך דין של סוני :) אבל בסופו של יום מייק מתבכיינים פה, אף אחד לא יקנה פפ אצלם בשום מצב.

מה זה הטיעון הזה מי יקנה אותו? סוני חסמה את המשחק מאקסבוקס, כנראה שהיא לא מסכימה איתך.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מרץ 2023, 19:24

אני באמת לא מבין למה סוני טרחה לעשות את זה :)

כאילו אפילו אם ניקח את וקסלים, שזה פורום די הארדקורי, אתה מדמיין נגיד שחקן אקסבוקס כמו חנן לדוגמא, מאבד שעות שינה על הבלעדיות הזו? אז כאילו... מי נפגע מהעניין? :) והדפוס הזה חוזר על עצמו בכל מקום שאני נמצא בו.

מי האנשים המסתורים האלה שמשחקים רק באקסבוקס בלי פס5 כקונסולה שניה אבל מתים על פפ איך קוראים להם, מה הם אוכלים לארוחת ערב, ולמה הם רק באקסבוקס, ולמה זה עניין את סוני בכלל?
תעלומה. מדובר בקומץ שאפשר לספור על יד קטועת אצבעות.

כנראה שסוני ממש רצתה שפפ16 פשוט ינפח את רשימת האקסקלוסיבים שלה. :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2023, 19:47

glass man כתב:אני באמת לא מבין למה סוני טרחה לעשות את זה :)

כאילו אפילו אם ניקח את וקסלים, שזה פורום די הארדקורי, אתה מדמיין נגיד שחקן אקסבוקס כמו חנן לדוגמא, מאבד שעות שינה על הבלעדיות הזו? אז כאילו... מי נפגע מהעניין? :) והדפוס הזה חוזר על עצמו בכל מקום שאני נמצא בו.

מי האנשים המסתורים האלה שמשחקים רק באקסבוקס בלי פס5 כקונסולה שניה אבל מתים על פפ איך קוראים להם, מה הם אוכלים לארוחת ערב, ולמה הם רק באקסבוקס, ולמה זה עניין את סוני בכלל?
תעלומה. מדובר בקומץ שאפשר לספור על יד קטועת אצבעות.

כנראה שסוני ממש רצתה שפפ16 פשוט ינפח את רשימת האקסקלוסיבים שלה. :)

ברור ששחקני אקסבוקס רוצים לשחק פפ16, מאיפה אתה מביא שלא? סדרת יקוזה מצליחה עכשיו באקסבוקס, אז פפ16 לא יצליח?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מרץ 2023, 21:17

80% בערך מהאנשים שקנו את פפ15 עשו את זה על הפס4....ויש גם גרסת פיסי להתחשב בה.. אז גם אם יש כמה שרוצים את פפ16 על האקסבוקס הם באמת מצדיקים את עלות הפיתוח ואת המאמץ של להתאים את המשחק לS החלשה? לא נראה לי :) אם סקוור ויתרו על מעטי המעטים שקנו את פפ15 אז כנראה שגם הם לא חושבים שיש הרבה כאלה :)

על יאקוזה... הוא מצליח באקסבוקס באופן יחסי, לא? כלומר אין לנו נתוני מכירות שלו על האקסבוקס אז אנחנו יכולים רק לשער שהוא מצליח אבל אין שום ודאות שהוא מצליח.
ואיך אנחנו יודעים שאלה שמשחקים בו באקסבוקס לא עושים את זה רק כי הוא זמין ב"חינם" על הגיימפאס ובמצבעי חיסול? עד שלא נראה Data אי אפשר להגיד שהוא מצליח שם באמת.

לעומת זאת? call of duty, זה המותג הכי נמכר ומצליח על הקונסולות של סוני אי פעם, עוקף כל משחק צד א' שאנחנו יכולים לדמיין כמו The last of us או סדרות שמסורתית מזוהות עם סוני, אז אם call of duty זה המותג הכי אהוב על הקהל של סוני, Ever למי יותר מגיע להתבכיין מייקרוסופט או סוני? :)

לא יודע, כמו ששלומי אמר סוני היא האנדרדוג כאן גם לדעתי.

זה כמו שגוליית היה מתבכיין שזה לא פייר שדוד בא עליו בלי שריון ולכן דוד זריז יותר ויש לו יתרון עליו, אולי, אבל גוליית עדיין גוליית איזה 2 מטר עליו ויכל לפרק אותו בנגיחה. :)
זה המצב פה, מייק יכולים לקנות את רוקסטאר מחר, וזהו נוקאאוט אין יותר סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2023, 22:07

אקסבוקס הייתה 21% מהמכירות הפיזיות של FF15 והאקסבוקס החדשה מוכרת הרבה יותר טוב מהone. זה לא ״קומץ שאפשר לספור על יד קטועת אצבעות״. סקוואר לא התנדבה לא להוציא גרסת אקסבוקס, היא קבלה כסף כדי שהיא לעולם לא תוציא את המשחק לאקסבוקס.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מרץ 2023, 23:03

21% ממכירות פיזיות בעידן שכולו עבר למכירות דיגטליות ב2016 ? נשמע מעט מאוד אנשים :)
פפ16 בנוי לSSD המיוחד של הפס5 משתמש בו על אמת, לא כמו ראצט ואנסומאנייק השקרנים. אז לשנמך את כל זה לSeries S שמייק דורשת בשביל כמה מוזרים שאיכשהו אוהבים משחקים של סקוור אבל מתעקשים רק על האקסבוקס? למה שנסכים להשתנמך עבורם ?

אם יש אנשים שבאמת רוצים את פפ16 והם רק על האקסבוקס, אז יש לי חדשות לאנשים האלה, יש להם חרא קבלת החלטות :)

מייק לעומת זאת גנבה פעם אחרי פעם משחקני הפלייסטישן משחקים שיש אצל סוני שנים.
היילבלייד? -שכחנו שהוא התחיל על הפס4 והיה בלעדי לו לתקופה?
המשחקים של בטסדה- נכס צאן ברזל של התעשייה ששייכים לכולם ומייקרוסופט פשוט באה וחטפה? הכניסה אנשים להוצאות מיותרת של אלפי שקלים ;)

מייקרוסופט הם בריונים שמתבכיינים על זה שסוני מנסים להתגונן :)
מותר להם, בעל המאה הוא בעל הדעה, אבל הבכיינות שלהם הורסת מצחוק זה הכל :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2023, 09:58

גם ל-s יש ssd וגם סוני קונה סטודיואים ועושה את המשחקים שלהם בלעדיים. סוני עכשיו מחזיקה בזכויות של sunset overdrive שמיקרוסופט מימנו, וגם הטכנולוגיה של ספיידרמן מבוססת על המנוע שלו.

ברור שגם מיקרוסופט משלמת על בלעדיים, אבל טיעונים כמו ״אבל מי רוצה לשחק את זה על אקסבוקס״ הם די מנותקים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מרץ 2023, 10:18

ככלל, באמת יש למיקרוסופט רקורד של לקנות חברות אשר מזוהות עם המתחרה, לעומת נינטנדו שלא רוכשת כמעט אף פעם שום סטודיו, וסוני שלפחות בעברה הייתה קודם עובדת מול סטודיו ומממנת פרויקטים, ואחרי כמה הצלחות רוכשת אותו...
אבל מי אמר שזה לא בסדר? מישהו הכריח מישהו אי פעם? מה קשור השורש ח.ט.ף לדיון? מדובר בעסקה ששני הצדדים מעוניינים בה, אם לדוגמא היה חשוב לרייר להשאר עם נינטנדו - היו יכולים לסרב או לנסות לקבל הצעה טובה יותר מהם.
זה לא מהלך "בריוני", זה מהלך עסקי סופר מקובל, שכולם עושים, או היו עושים אם היו יכולים.
המשחקים של בתסדה מעולם לא היו "שייכים לכולם". גם לא של בליזארד.

הבכיינים כרגע הם סוני. לא סתם קוראים לו Jim Cryan עכשיו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2023, 10:32

כולם עושים הכל. כלומר, סוני קנו את באנג׳י, ליטרלי הסטודיו הכי מזוהה עם מיקרוסופט והשם הנרדף של אקסבוקס - היילו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מרץ 2023, 10:39

זה נכון אבל דווקא במקרה הזה חשוב לציין שבאנג'י שומרים על העצמאות שלהם, וכן ישחררו לפלטפורמות אחרות. לפחות ממה שידוע לנו בינתיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2023, 11:01

Laskin כתב:זה נכון אבל דווקא במקרה הזה חשוב לציין שבאנג'י שומרים על העצמאות שלהם, וכן ישחררו לפלטפורמות אחרות. לפחות ממה שידוע לנו בינתיים.

בנתיים.. ולא שונה מנניח מיינקראפט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מרץ 2023, 11:52

נכון, וגם מיינקראפט זו הדוגמא החריגה אצל מיקרוסופט, ולא הכלל.

אגב, דוגמא טובה ל"דורסנות" של סוני פה היא דווקא MLB שהיה צריך לכופף ולאיים עליהם בהסרת הזיכיון בשביל שילכו מולטיפלאטפורם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2023, 12:07

Laskin כתב:נכון, וגם מיינקראפט זו הדוגמא החריגה אצל מיקרוסופט, ולא הכלל.

אגב, דוגמא טובה ל"דורסנות" של סוני פה היא דווקא MLB שהיה צריך לכופף ולאיים עליהם בהסרת הזיכיון בשביל שילכו מולטיפלאטפורם.

בסופו של יוםא לה תאגידים של מליונים (או מליארדים ולפעמים אפילו טריליארדים) שעושים הסכמים, שיהיה להם לבריאות. אבל שסוני לא תלך לרגולטור ותנסה לעצור מהלכים עסקיים בעזרת תרגילים מלוכלכים שהם דאוס אקס מכינה שגובלים בשחיתות. ההיתממות הזאת הזויה, ולכן כיף לראות את זה back fires.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 46 אורחים