נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 29 מרץ 2023, 17:58

נדב: הSSD של הS פחות מהיר משל הפס5 אני מאמין לסקוור במקרה הזה שפפ16 תלוי בפס5 משוחד? אולי אבל אני לוקח את המילה שלהם.מעבר לזה הS קונסולה נחותה בגלל הזיכרון ושאר פרמטרים, כולנו יודעים את זה ומדברים על זה פה קבוע, אז זה היה פוגע גם בגרפיקה של פפ15 ובשביל מי? כמה הזויים ? :) שאיכשהו אוהבים פיינל פנטזי אבל קונים קונסולה שאין בה משחקים כמו פיינל פנטזי? לאנשים האלה יש issues הרבה יותר רצינים לברר עם עצמם, כמו למה הם קונים קונסולה שאין בה משחקים שהם רוצים.

רוב מי שרוצה משחק כמו פפ7 או פפ16, אלה אנשים שרוצים משחקים שהם ממש story driven על גבול הסרט האינטרקטיבי, מה הסיכוי שאנשים שאוהבים משחקים סינמטים כאלה גם לא יקנו פס5 בשביל המשחקים הסינמטים של סוני? אף אחד לא נפגע.הxbox one לא היתה חלשה מהפס4 ברמה כזו שהיא היתה עלולה לפגוע בגרפיקה של פפ15 הS ממש היתה מסרסת את פפ16.

לעומת זאת מייקרוסופט שוללת ממליונים שאוהבים COD את הסדרה, וגם אם לא כרגע, תמיד קיים הסיכון שהם ישללו מהם את הסדרה בעתיד, ושוללים ממליוני אנשים את משחק השנה של 2023 (סטארפיילד).

לאסקין: אם אני נכנס לבית שלך ואני חוטף לך את המעיל שלך כי בא לי ואני יכול, אני בריון או לא? זה מה שמייקרוסופט עושה היא גונבת מהקהל של סוני דברים ששייכים לכולם כי היא יכולה. למה המשחקים של בטסדה לא שייכים לכולם? משחקים של חברות צד ג' שייכים לכולם אלא אם כן, הסדרות שלהן מזוהות עם קונסולה מסוימת.

גם במקרה של באנג'י מה סוני גונבת מהקהל של מייקרוסופט? המשחקים של באנג'י יגיעו לכולם.

אתם צודקים ששניהם חברות ענק, אבל סוני היא עדיין נמלה ליד מייקרוסופט,סוני תלויה לחלוטין בהצלחת הפלייסטישן לשרוד, זה הגב היחיד שלהם, אין פלייסטישן זה כיום נפילה חד משמעית של סוני והתרסקות הם לא ענקית אלקטרוניקה יותר, מייקרוסופט? הם גוליית, גם אם סוני ינצחו אותם 3000 דורות, עדיין בשביל מייק אפילו לא מדובר אפילו לא בשריטה.. הכוחות בכלל לא שקולים ואנחנו מתחילים לראות את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2023, 19:32

glass man כתב:רוב מי שרוצה משחק כמו פפ7 או פפ16, אלה אנשים שרוצים משחקים שהם ממש story driven על גבול הסרט האינטרקטיבי, מה הסיכוי שאנשים שאוהבים משחקים סינמטים כאלה גם לא יקנו פס5 בשביל המשחקים הסינמטים של סוני? אף אחד לא נפגע.הxbox one לא היתה חלשה מהפס4 ברמה כזו שהיא היתה עלולה לפגוע בגרפיקה של פפ15 הS ממש היתה מסרסת את פפ16.

אז למה מליונים קנו את FF15 לאקסבוקס?

glass man כתב:לעומת זאת מייקרוסופט שוללת ממליונים שאוהבים COD את הסדרה, וגם אם לא כרגע, תמיד קיים הסיכון שהם ישללו מהם את הסדרה בעתיד, ושוללים ממליוני אנשים את משחק השנה של 2023 (סטארפיילד).

כי הם קנו חברה והם רוצים שהחברה תוציא משחקים לקונסולה שלה. לא כי הם החתימו חברה על חוזה שהמשחק לא יגיע לחברה המתחרה. זה ממש לא אותו דבר. לא שיש בעיה עם זה או זה, אבל מדובר בדברים מאוד שונים. יש הבדל בין למממן ולהפיק משחק מאפס ואז להוציא אותו רק לפלטפורמה שלך ובין לבוא לחברה זרה ולהביא לה כסף כדי שהמשחק לא יצא ספציפית רק על מתחרה אחד שהם רוצים למנוע ממנו את המשחק.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 מרץ 2023, 19:51

ברור שזה שטויות. הרי סוני לא זורקים סתם כסף כי משעמם להם, נכון? אני לא נכנס לדיון של מי בריון או מסכן, אבל בקשר לFF (לדוגמה) על הבוקס, מעבר לעובדה שהוא כן מוכר עותקים, גם אם הרבה הרבה פחות, זה עדיין כסף, הדבר המרכזי הוא שמשחק כזה הוא הלחם והחמאה של המון שחקנים בשוק שאתה מנסה ולא מצליח להכנס אליו.
ספציפית כרגע מייקרוסופט לא מפציצים יותר מדי עם המשחקים שלהם, אבל בוא נניח שמתישהו יתפס להם רצף של איזה 3-4 בלעדיים מעולים ברצף. ישב אותו יפני רנדומלי ויראה אותם, יתעניין, ירצה לשחק, רק מה? יש לו כסף לקונסולה אחת.
האם הוא יסכים לוותר על FF, או כל משחק אחר שהוא הלחם והחמאה שלו, כדי לבדוק אותם? לא. אבל אם המשחקים האלו לא היו בלעדיים לסוני? בהחלט אולי.
לא כולם, מן הסתם, זה נכון שיש עניין תרבותי חזק. אבל ככה בדיוק השינויים האלה יכולים להתחיל לקרות, לאט לאט.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 מרץ 2023, 20:28

DrKeo כתב:
glass man כתב:רוב מי שרוצה משחק כמו פפ7 או פפ16, אלה אנשים שרוצים משחקים שהם ממש story driven על גבול הסרט האינטרקטיבי, מה הסיכוי שאנשים שאוהבים משחקים סינמטים כאלה גם לא יקנו פס5 בשביל המשחקים הסינמטים של סוני? אף אחד לא נפגע.הxbox one לא היתה חלשה מהפס4 ברמה כזו שהיא היתה עלולה לפגוע בגרפיקה של פפ15 הS ממש היתה מסרסת את פפ16.

אז למה מליונים קנו את FF15 לאקסבוקס?

glass man כתב:לעומת זאת מייקרוסופט שוללת ממליונים שאוהבים COD את הסדרה, וגם אם לא כרגע, תמיד קיים הסיכון שהם ישללו מהם את הסדרה בעתיד, ושוללים ממליוני אנשים את משחק השנה של 2023 (סטארפיילד).

כי הם קנו חברה והם רוצים שהחברה תוציא משחקים לקונסולה שלה. לא כי הם החתימו חברה על חוזה שהמשחק לא יגיע לחברה המתחרה. זה ממש לא אותו דבר. לא שיש בעיה עם זה או זה, אבל מדובר בדברים מאוד שונים. יש הבדל בין למממן ולהפיק משחק מאפס ואז להוציא אותו רק לפלטפורמה שלך ובין לבוא לחברה זרה ולהביא לה כסף כדי שהמשחק לא יצא ספציפית רק על מתחרה אחד שהם רוצים למנוע ממנו את המשחק.

מליונים? אנשים שאוהבים פיינל פנטזי על האקסבוקס זה כמו להגיד שיש עם פלסטיני שומעים על זה הרבה אבל אין באמת דבר כזה. מדובר כנראה בשארית הפלטה שחקנים של פפ שעברו לאקסבוקס בתקופת האקסבוקס 360 כולם חזרו הביתה נדב, כולם על הפס5 אין היום קהל של פיינל פנטזי באקסבוקס וגם סקוור יודעים את זה.

סטיק: בדור ה360 היה בדיוק את המצב שאתה מתאר 1:1 אף יפני לא בגד, הבית שלנו על הפלייסטישן. כל החברים שלי והמשפחה של האקסבוקס אומרים לי
"נו באמת גלאס, אדם ברמה שלך משחקים כאלה?" " עובדה שזה תמיד קהל האקסבוקס שטוען את זה :)

עובדה גם שבפורום שלנו אף אחד מאנשי האקסבוקס לא מפריע לו,שפפ16 לא אצלם.

אתה לא רואה את חנן בפוסטים של "אוי לא, מה אני אעשה בלי הפפ הזה" אתה לא רואה את אריק "וואו רק לא זה, רק אל תקחו לי את הפפ16" זה לא הקהל.

נדב: שים לב גם מה אמרת מייקרוסופט "קנו חברה" הם לא הקימו מותג מאפס כמו שסוני טורחת לעשות עכשיו עם באנג'י אפילו Halo נקנה בכסף והיה בכלל PC או שנועד למק, לפני שעבר מיתוג לאקסבוקס המקורי. הם אף פעם לא בונים מעצמם דברים מייקרוסופט הם קונים הכל בבריונות.

הסתכלת פעם איך צרעות גונבות לדבורות דבש בבריונות את הדבש, כי הן יכולות? נו זה אותו דבר, מייקרוסופט באה ולוקחת בזמן שסוני טורחים להקים הכל מאפס, אם זה לא בריונות אז מה כן?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2023, 22:34

glass man כתב:מליונים? אנשים שאוהבים פיינל פנטזי על האקסבוקס זה כמו להגיד שיש עם פלסטיני שומעים על זה הרבה אבל אין באמת דבר כזה. מדובר כנראה בשארית הפלטה שחקנים של פפ שעברו לאקסבוקס בתקופת האקסבוקס 360 כולם חזרו הביתה נדב, כולם על הפס5 אין היום קהל של פיינל פנטזי באקסבוקס וגם סקוור יודעים את זה.

כן, מליונים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 מרץ 2023, 23:20

עוד שנתיים אנחנו נראה אם המליונים האלה יעמדו בתור לקנות את פורספוקן נדב, מה יהיה התירוץ אז? שהממוצע שלו על הפנים אז הם דילגו עליו?
היתה תקופה זמנית שהיה קהל של שחקני JRPG על ה360 כי מייקרוסופט לא הפסיקה לממן בלעדיים, כאילו אני קניתי 360 בעיקר מהסיבה הזו, אבל אחרי שראינו שכל המשחקים האלה הם משחקים של ממוצע 7 חזרנו לסוני והפעם לתמיד, האנשים שאתה מדבר עליהם המליונים האלה? הם היום על הפס5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2023, 23:22

glass man כתב:עוד שנתיים אנחנו נראה אם המליונים האלה יעמדו בתור לקנות את פורספוקן נדב, מה יהיה התירוץ אז? שהממוצע שלו על הפנים אז הם דילגו עליו?
היתה תקופה זמנית שהיה קהל של שחקני JRPG על ה360 כי מייקרוסופט לא הפסיקה לממן בלעדיים, כאילו אני קניתי 360 בעיקר מהסיבה הזו, אבל אחרי שראינו שכל המשחקים האלה הם משחקים של ממוצע 7 חזרנו לסוני והפעם לתמיד, האנשים שאתה מדבר עליהם המליונים האלה? הם היום על הפס5.

אה? מה? ומה קשור ה-360, דברנו על FF15 שיצא באמצע דור ה-one.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 מרץ 2023, 23:34

לכן אמרתי שארית הפלטה. לא כולם עזבו את ה360 ישר שראינו את הJRPGS הנחותים שמייקרוסופט הביאה, חלק נשארו באקוסיסטם בדור הONE אבל גם אלה עזבו סופית את האקסבוקס בסוף הדור הקודם שראו סופית, שמייקרוסופט השקיעה בז'אנר באופן חד פעמי ושזה לא חוזר על עצמו ושרק סוני מביאה את המשחקים האלה.

רוצה להפריך את זה? אתה יכול אבל אתה תצטרך להביא איזשהו JRPG בקליבר גבוה שמוכר טוב על הX פרסונה 6, DQ12, פורט של פפ7 (שאולי כן יגיע מתישהו) אחד מהמשחקים האלה יצטרך למכור ממש טוב אם יש קהל כמו שאתה אומר.

עריכה: נדב, רק בשביל שיהיה לנו קצת מעניין ופיקנטי בויכוח הזה, הלכתי לבדוק מה שאמרת על המליונים אחי, אז מסתבר שהנתון הזה של 21% על הוואן היה שהמשחק מכר רק 5 מליון עותקים... אז אנחנו מדברים על 1M עותקים בלחץ.... איך מליון הפך למליונים?..... :D בשביל שזה יהיה הוגן לקחתי אח'כ את הlifetime של המשחק, הורדתי ממנו את מכירות הPC ואחר כך בדקתי כמה זה 21% מזה.... עדיין היינו במליון :)

אני מהמר שהתאוריה שלי נכונה, ובכל מקרה, מכירות של 1M בוודאות לא מצדיקות את הפורט והמאמץ שגרסת הS תדרוש... שאתה זוכר שסקוור צריכים לתת 30% מה1M האלה
וואלה זה לא משתלם אין קהל.

לעומת זאת פולאאוט 4 מכר מעל 8M על הפס4... עכשיו... לזה אני קורא קהל :)... לזה הייתי קורא ליטרלי... מליונים... ;)
כאילו פאק... זה בערך בגודל של מדינה כמו שוויץ הקהל של בטסדה על הפלייסטישן.
הקהל של סקוור על האקסבוקס זה... אלוהים יודע כמו מה זה זה, בקושי תל אביב והסביבה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2023, 02:32

בסט-ביי בטעות חשפו שיוצא כרטיס ssd לxsx של WD והוא יעלה 189$ ל-1TB. משום מה האינטרנט מתלהב מזה, כנראה כי הקיים של seagate עולה 219$. מה שלא ברור הוא למה לראות את הבזיון הזה באור חיובי כשSSD שיכול להכנס לפס5 כמו ה-980 Pro עולה כרגע 79$ באמזון ל-1TB. זאת הזיה, 189$ זה בערך פי 3 המחיר שהוא אמור לעלות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2023, 21:08

חח, הלהיט המפתיע דיאבלו 4. פשוט הגיע משום מקום המשחק הרענן והלא ידוע הזה :!:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 אפריל 2023, 23:00

אז יש מצב שפרפקט דארק החדש הוא בכלל ריימיק של המשחק המקורי מ2000 במקום משחק חדש? אולי אם אנחנו מאמינים לקורות החיים האלה.זה מוכח שהכוונה לפרויקט של היוזמה/קריסטל ושזו לא עבודה על הפורט של המשחק המקורי לאקסבוקס. לא יודע מצד אחד ריימיקים זה הדבר החם עכשיו, ואם הם יוסיפו משימות חדשות על המקוריות זה עוד יהיה להיט, אבל קשה לי להאמין שזה מה שרצינו מהפרויקט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2023, 23:14

המשחק שהוכרז בזמנו היה סוג של ריבוט, אז אני משער שהסמנטיקה בין ריבוט ורימייק היא די דקה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 אפריל 2023, 12:07

אני לא שיחקתי במקורי לעומק, אז מבחינתי ומבחינת הרוב הוא יהיה משחק חדש גם אם הוא יהיה ריימיק פרופר. הבעיה זה שאם הוא ריימיק פרופר, זה עדיין ירגיש כאילו הוא תקוע בשורשים בשנות ה2000 אם הם יצמדו למשימות הישנות יותר מדי, לגאג'טים הישנים, למקומות הישנים וכו'.

אני מקווה פשוט שאם זה יהיה ריימיק, אז זה יהיה ריימיק באותו סגנון שhitman contracts היה סוג של ריימיק של hitman 1, הם עשו "דמיון מחדש" לכמה משימות מההיטמן הראשון אבל הרוב המוחלט היה משימות חדשות לגמרי, אם זה יהיה הכיוון אני בעד.

אם כאמור, זה יהיה ריימיק, שהם מגבילים את עצמם לנשקים ולגאג'טים ולמשימות של המשחק המקורי, אז זה מיושן, נחכה ונראה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אפריל 2023, 12:22

די נו, זה ריבוט, לא רימייק... רימייק לא ייקח כל כך הרבה זמן, ולא היו מבטלים את מה שהתחילו בשביל רימייק פשוט של משחק כל כך ישן.
אולי הם *בנוסף* עושים רימייק, במקביל... כדי שאנשים יוכלו לשחק אם ירצו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אפריל 2023, 13:30

ממרום הכמה מאות שעות שיש לי במקורי - הטריילר שהראו בזמנו היה לריבוט מלא. הוא הראה לוקיישנים שלא היו במקור והמעט עלילה שחשפו חייבת להיות ריבוט ולא המשך. אז אלה אם דברים השתנו מאז, זה ריבוט, לא רימייק.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 אפריל 2023, 16:05

קודם כל יצאו 2 משחקי פארפקט דארק

המקורי לn64
היה מימנו רימסטר לx360

בנוסף היה משחק מקדים עלילתית לx360
בשם פארפקט דארק זירו

לדעתי אם כבר שיאחדו את 2 המשחקים ביחד
ויעשו רימיק לגמרי מהתחלה אבל שיכלול את 2 הסיפורים

2 המשחקים מאוד מיושנים היום ,pd המקורי היה ענקי לn64
בגלל מה שהציג בקונסולה קרוב לסוף החיים שלה
די דומה לff9 ומה שהוא הצליח בps1 שהיא הייתה קרובה לסוף החיים

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 אפריל 2023, 16:37

טוב נו השתכנעתי. גם מה שלאסקין אומר די הגיוני, גם אם נגיד שריימיק מלא בסטנדרטים של 2023 יקח זמן, זה עדיין יקח פחות זמן משמעותית ממשחק חדש לגמרי כי כל התשתית הרעיונית מוכנה וצריך לבזבז פחות זמן על תכנון. ואם נדב אומר שהכל מצביע על רייבוט אז רייבוט.

קרירין, לא יודע מה הם יעשו אבל אם זה יהיה no one lives forever מודרני אני אשמח. :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אפריל 2023, 19:53

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אפריל 2023, 13:37

זוכרים את ג׳וזף סטייטן שבא להציל את היילו אינפנט שנה לפני שהוא יצא? אז הוא עזב. אין ל-343 תקווה..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 אפריל 2023, 14:40

הוא עזב את הצוות של 343 לפני לא מעט זמן וחזר לאיזה תפקיד בתוך החטיבה של אקס בוקס, עכשיו הוא פשוט עוזב את מיקרוסופט סופית.
חבל, למרות בעיות מסוימות ובולטות מאוד, אני עדיין חושב שהקמפיין של אינפיניט היה מהיותר מוצלחים בסדרה והם בהחלט הניחו שם בסיס למשהו מעניין להמשך, שכנראה לא יגיע בשלב הזה.
המולטי כרגע מקבל את המעט פוקוס שעוד נשאר ל-343 עם אינפיניט והמצב שם לא כבר לא כזה נורא מבחינת תוכן כמו שהיה בעבר, אבל סביר שזה כבר מאוחר מדי.
מעניין מאוד מה יהיה העתיד של היילו, אני חושב ש-343 צריכים לפרסם איזשהו roadmap או הכרזה בזמן הלא רחוק כדי להחזיר קצת אמון ולצערי גם ככה סביר להניח שזה יהיה פשוט הכרזה על Tatanka השמועתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אפריל 2023, 15:11

אני לא יודע אם הם, אבל מי שלא מפתח את היילו הבא צריך להכנס למצב stealth ולצאת ממנו רק כשהמשחק קרוב לשחרור. היילו אינפנט מרגיש די גמור ותמיד אפשר לעשות קאמבק בדמו אחד טוב.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 אפריל 2023, 21:23

אני ממש לא דואג להיילו כמותג. יש למייקרוסופט כל כך הרבה צוותים שיכולים לעשות היילו מדהים, זה רק עניין של לתת להם. אין סיבה שMachineGames לא יעשו לפעמים היילו, הם לא צריכים להפוך עכשיו למפעל אינדיאנה ג'ונס יש לצוות הזו יכולת מדהימה לקחת מותג מסוים ולהוציא ממנו את המקסימום (רידריק המעולה!, Wolf ) ואם לא הם אז ID
ואם לא ID אז מייק כבר תמצא איזה צוות צד ג' כישרוני לעבוד איתו. המותג הזה הוא יותר מדי חשוב היסטורית בשביל מייק הוא לא ימות לעולם, מקסימום יכנס לאיזה תרדמת קצרצרה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 אפריל 2023, 05:59

אני חושב שהבעיה בהילו בשנים האחרונות
זה שהמשחקים לא טופ בגרפיקה ולא טופ בהפקה
שמדובר על הsp

אני כימאת לא משחק מולטי אז לא ידבר על מה שאני לא מבין בו

הילו 1-2 ,היו בטופ של הxbox og מהבחינה הזאת
אבל כבר מהילו 3 ,הסדרה לא הייתה בטופ הגרפי בקונסולות
Cod4 שהיה מרווח של חודשים בודדים בין הילו 3 אליו

הציג גרפיקה טובה בהרבה והפקה שניראת 2 דרגות מעל
מהילו 3 ,הסדרה כבר מאז לא הייתה בטופ
לא הספינופים
לא הילו 4
מאוחר יותר לא הילו 5 ואינפינט

גם לסוני היו 2 סדרות fps, וסוני כניראה הרגה אותם
קילזון ועוד סדרה שלא זוכר את השם
משבו דומה להילו

אם כבר הייתי רוצה מפתחת שתיקח את הילו אליה
זאת המפתחת של סדרה מטרו
הם כן בטופ הגרפי ,סדרה מטרו אומנם איטית בלי התזוזה המהירה של הילו
אבל אם תקציב של ms ,והכישרון שלהם
אני חושב שיכול לצאת הילו טוב מאוד אם יתנו להם את המושכות
אולי רק סרטוני מעבר יצלמו בחברה אחרת אם שחקנים אמיתים

( זיהוי תנועה וcgi )

מבחינתי הילו בסינגל זה כמו סרט הוליוודי פעולה קיצי
הגרפיקה והאקשן צריכים לנטוף וברמה הגבוה ביותר

וכרגע הם סרט סוג ב

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 אפריל 2023, 21:45

Halo צריך באטל רויאל :) אישית אם halo יקבל מצב באטל רויאל אני אתחיל לשחק בו ברצינות בצורה תחרותית :) בסופו של דבר למצוא מפתחת שתעשה סינגל פלייר טוב להיילו זו לא הבעיה, הבעיה היא לחשוב על מצבי מולטיפלייר שיכניסו אנשים חדשים למותג. כן הם יכולים להמשיך לדאוג לקהל הנאמן שלהם, אבל ראינו שזה לא עובד.
אין IP שיותר מושלם לבאטל רויאל מהיילו, ופשוט מלחיץ איזה משחק ממכר הם יכולים לעשות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אפריל 2023, 19:53

רדפול יוצא ללא מצב 60 פריימים בקונסולות, רק מצב אחד של 4k/30 על האקס… מצב 60 יגיע מתישהו בהמשך.
משונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים