נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2023, 14:49

DrKeo כתב:עדין 84 עם 55 ביקורות כך שהוא יתיצב איפשהו באזור. במשחק שכזה אני בעיקר מחכה לביקורת של DF.

על ל-85.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2023, 17:46

עלה לפני 4 דק':

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2023, 20:50

אצפה עוד מעט, מקווה שיש בכל זאת ניתוח קצר לגירסת המחשב, וגם אם לא זה בטח יקרה תוך כמה ימים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2023, 22:00

Laskin כתב:אצפה עוד מעט, מקווה שיש בכל זאת ניתוח קצר לגירסת המחשב, וגם אם לא זה בטח יקרה תוך כמה ימים

הם כבר אמרו שיהיה הסרטון הזה על גרסת הX, סרטון של אלכס על גרסת המחשב ובנובמבר סרטון ראש בראש עם GT.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2023, 08:48

מגניב…

סה״כ אני מעט מאוכזב מחוסר העקביות, למשל חלק מהטקסטורות משמעותית באיכות נמוכה מפורצה הקודם, יש מודלים מסויימים של מכוניות שהם משמעותית פחות מפורטים וגם כאן כמו בטוריזמו נעשתה עבודה על גבי מה שכבר הה במשחקים קודמים, והמשחק סה״כ בעיניי נראה מעט פחות יפה לעין מטוריזמו. כן חשבתי שאחרי כל כך הרבה שנים נקבל שדרוג פסיכי ממש. היתרון הכי גדול שלו, אולי רק אחרי חלק מהמסלולים - זה הריי טרייסינג אבל גם הוא לא אחיד ומשולב עם טכנולוגיות אחרות וזה… מוזר קצת.
אבל זה גם משהו שבכל מקרה בזמן מירוץ כמעט ולא רואים, בטח אני שמשחק עם הגה ממבט בתוך המכונית, אבל כמובן שבכל מקרה זה יתרון על הנייר.
אבל בא נראה מה עם גירסת המחשב, לגבי הגיימפליי אני אשפוט בעצמי איך זה מרגיש, מקווה שהתמיכה בהגה מרגישה מספיק ריאליסטית ומדויקת, אני שיחקתי בערך ב-12 סימולטורים שונים עם ההגה שלי ורק טוריזמו ופורמולה1 באמת מרגישים ״כמו שצריך״. אם כי מן הסתם פורמולה לא יכול להרגיש לגמרי אמיתי, כי אז הייתי צריך שרירים רציניים כדי לשחק :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2023, 10:29

Laskin כתב:מגניב…

סה״כ אני מעט מאוכזב מחוסר העקביות, למשל חלק מהטקסטורות משמעותית באיכות נמוכה מפורצה הקודם, יש מודלים מסויימים של מכוניות שהם משמעותית פחות מפורטים וגם כאן כמו בטוריזמו נעשתה עבודה על גבי מה שכבר הה במשחקים קודמים, והמשחק סה״כ בעיניי נראה מעט פחות יפה לעין מטוריזמו. כן חשבתי שאחרי כל כך הרבה שנים נקבל שדרוג פסיכי ממש. היתרון הכי גדול שלו, אולי רק אחרי חלק מהמסלולים - זה הריי טרייסינג אבל גם הוא לא אחיד ומשולב עם טכנולוגיות אחרות וזה… מוזר קצת.
אבל זה גם משהו שבכל מקרה בזמן מירוץ כמעט ולא רואים, בטח אני שמשחק עם הגה ממבט בתוך המכונית, אבל כמובן שבכל מקרה זה יתרון על הנייר.
אבל בא נראה מה עם גירסת המחשב, לגבי הגיימפליי אני אשפוט בעצמי איך זה מרגיש, מקווה שהתמיכה בהגה מרגישה מספיק ריאליסטית ומדויקת, אני שיחקתי בערך ב-12 סימולטורים שונים עם ההגה שלי ורק טוריזמו ופורמולה1 באמת מרגישים ״כמו שצריך״. אם כי מן הסתם פורמולה לא יכול להרגיש לגמרי אמיתי, כי אז הייתי צריך שרירים רציניים כדי לשחק :)

זה כל כך מוזר, כמעט כאילו הם בנו מלא מערכות לנצל את הדור הבא ולא היה להם מספק כוח זמין (או יעילות מהצד המנוע שלהם) כדי לגרום לזה לצאת לפועל כמו שצריך. נראה לי שגרסת המחשב תזרח, בטח כשיהיה RT GI.

לפחות מבחינתי הם די אכזבו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2023, 10:39

ונראה גם שהם לא יוציאו עוד משחק בדור הזה, התכנית היא שזו תהיה הפלטפורמה...

מישהו אמר שתהיה לגירסת המחשב RT GI?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2023, 10:41

Laskin כתב:ונראה גם שהם לא יוציאו עוד משחק בדור הזה, התכנית היא שזו תהיה הפלטפורמה...

מישהו אמר שתהיה לגירסת המחשב RT GI?

גם במחשב וגם בקונסולות יהיה RT GI בעדכון עתידי, זה אושר על ידי המפתחים בסרטון ראיונות ש-DF עשו. הם לא אמרו באיזו קונסטלציה זה יהיה בקונסולות (יש מצב שנגיד רק בהילוכים חוזרים במצב quality), אבל אני משער שבמחשב זה יהיה זמין בגיימפליי כי למה לא?

בנוגע לזה שזאת פלטפורמה, אני לא חושב שזה נורא מדי כל עוד הם ימשיכו לשפר אותו גם בצד הטכני. כרגע הבעיה הכי גדולה היא הטקסטורות, אבל אני לא יודע אם זה קיים גם בגרסת המחשב. אם הם יתקנו את הטקסטורות וישדרגו דברים עם הזמן, ביחוד אקסטרה דברים של RT, אז אני לא חושב שזאת כזאת בעיה שמדובר בפלטפורמה. ובכל מקרה, גם אם זה פלטפורמה, שום דבר לא עוצר אותם מלהוציא אחד חדש עוד 5-6 שנים. גם המשחק הזה לקח 6 שנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2023, 10:44

אה, מגניב.... הלוואי שיגיע במהרה.
לגבי מצב QUALITY - זה כל כך מיותר לדעתי בז'אנר הזה... מילא הילוך חוזר, אבל מי לעזאזל רוצה לשחק מירוצים ב-30 פריימים?
זה לגמרי ז'אנר שבקרוב ארצה לא פחות מ-120, אם טוריזמו יוצא למחשב מתישהו אני קונה אותו שוב רק בשביל זה. בתקווה שגם הוא יאפשר RT במירוץ עצמו, למרות ששוב - זה לא משהו שממש אפשר לשים לב אליו כשמשחקים. אולי אני טועה בעניין זה, אגלה בעוד כמה ימים.

וברור, עוד 6 שנים דור חדש, שיוציאו משחק חדש בהשקה, זה יהיה נהדר... עם PT כמובן. רק שיוציאו גם איזה מסלול טוקיו ומסלול ווגאס, שיפוצץ אותנו בתאורה צבעונית :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 אוקטובר 2023, 11:37

DrKeo כתב:עלה לפני 4 דק':

Diminishing returns.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 05 אוקטובר 2023, 12:20

זה עבר דאווגרייד מהתצוגה העיקרית שלו בהשתקפויות RT על המכוניות. לפי מה שהוא אומר בוידאו אין הגדרות RT גבוהות יותר במחשב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2023, 12:33

אולי עוד יעדכנו... MSFS עבר מלא מלא שיפורים, וגם תוספת של מוד VR רשמי... אם גם פורצה יקבל מוד VR אני לא יוצא מהבית :P

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 05 אוקטובר 2023, 13:52

הוידאו על גרסת המחשב יפורסם היום. לפי הדיווחים בפורומים מצב הגרסה לא טוב..

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוקטובר 2023, 14:18

מעניין איזה דיווחים אלה כי אני רואה ביצועים מצוינים של הגרסה הזו אפילו על כרטיסי mid range.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2023, 14:40

בכל מקרה המשחק גם יוצא רק עוד שבוע בערך, אז אולי עד אז יגיע פאץ׳ או שניים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2023, 15:11

נחכה לסרטון של גרסת המחשב, אבל לפי ג'ון יש בתחילת המשחק סרטון בזמן אמיתי שיש בו השתקפויות וטקסטורות באיכות הרבה יותר גבוהה אבל זה לא מופיע בשום מקום אחר מעבר לסרטון. אחד המוזרים אם אי אפשר במינימום לדחוף למעלה את האיכות של ה-RT הקיים.

אגב לאסקין, RT AO בזמן מירוץ כשאתה בתוך התא נהג זה מאוד מורגש, מאוד. וכמובן שה-RT השתקפויות אם אתה משחק במצב שבו רואים רק את המכסה מנוע. ככה אני משחק עם ההגה ב-GT אגב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2023, 18:55

glass man כתב:מעניין איזה דיווחים אלה כי אני רואה ביצועים מצוינים של הגרסה הזו אפילו על כרטיסי mid range.

https://wccftech.com/forza-motorsports- ... ing-on-pc/

האתר אמין מאוד וזה חתיכת דיווח מדאיג
אני אפילו לא מנסה אותו עד שאקרא ששיפרו משמעותית

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2023, 21:19

Laskin כתב:
glass man כתב:מעניין איזה דיווחים אלה כי אני רואה ביצועים מצוינים של הגרסה הזו אפילו על כרטיסי mid range.

https://wccftech.com/forza-motorsports- ... ing-on-pc/

האתר אמין מאוד וזה חתיכת דיווח מדאיג
אני אפילו לא מנסה אותו עד שאקרא ששיפרו משמעותית

המספרים שם לא הגיוניים, 40fps על 4090 עם dlss במצב performance? טום וורן מthe verge קבל בבנצ׳מארק הזה על אותו 4090 מעל ל100fps ב1440p טבעי ללא dlss. בהגדרות האלה הם היו אמורים לקבל 100+ לפי המספרים של טום וורן. אולי הם לא הורידו דרייברים חדשים? או שהם היו ללא פאצ׳ מסויים?

בקיצור, נחכה לDF.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2023, 21:24

נראה לי שעלה הניתוח של DF של גירסת המחשב אבל עוד לא ראיתי אותו… או שמה שם העלו בטוויטר היה טיזר למה שיעלה עוד מעט, אבל נדמה לי שעלה כבר

עריכה:
ראיתי עכשיו, אכזבה ענקית… אמתין, כנראה הרבה זמן, עד שאפעיל אותו. מניח שכן יצליחו לתקן את חלק מהבעיות הרבות שלו, מתישהו

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 06 אוקטובר 2023, 11:43

גם דניאל אוון:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2023, 14:20

אני לא מבין מאיפה האנשים האלה מגיעים, אלכס הריץ את המשחק על 3600 מסכן וה-cpu החזיק רוב הזמן 60-90 עם מספר מקסימלי של מכוניות על המסלול. יש לו לא מעט בעיות אחרות כמו גמגומי טעינה אבל נראה לי שרוב אנשים שמראים אותו רץ על 40fps על מחשב חזק לא אתחלו את המשחק או הורידו דרייברים או משהו כזה. אגב הוא גם כבד על הcpu בזמן היולך חוזר באיזה 25% יותר מאשר בזמן גיימפליי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2023, 20:39

ניתוח גירסת המחשב של DF היה מבלבל יחסית והתמקד מאוד בCPU… וגם לא נראה לי שמיקסמו הגדרות. אני רואה בכל מקום בערך ביצועים גרועים בהגדרות הכי גבוהות ברזולוציה סבירה, עם DLSS

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 06 אוקטובר 2023, 20:45

המפתחים אומרים בעצמם שכרגע DLSS/FSR לא נותנים בוסט לביצועים כמצופה. יש בערך תוספת של 4 FPS.

רדפול מקבל סוף סוף עדכון גדול של 13GB שכולל בתוכו גם מצב 60FPS. לא שזה יעזור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2023, 22:41

חשבנו שזו תהיה שנת האקס בוקס, במובן של תפנית כלשהי, שתתחיל את העלייה שלהם, אבל בינתיים רדפול היה כשלון טוטאלי, לא נראה שיש עלייה משמעותית במכירות הקונסולה או המנויים של גיימפאס, סטארפילד מאוד מאכזב או לכל הפחות לא מרשים יותר מדי אנשים, רחוק מלהיות ״סקיירים של העשור הנכחי״ ואפילו בקושי היה שיחת החודש, ופורצה לא קרוב ללהיות ההשפלה של טוריזמו שחלק ציפו שיהיה, אחרי כל כך הרבה שנים, כוכב העבר שלהם אלן ווייק יוצא למתחרה, STALKER 2 לא מגיע השנה בסוף לגיימפאס... על הנייר הייתה אמורה להיות להם שנה כל כך חזקה, והכל כמעט נפל.

מקווה מאוד ששנה הבאה תראה קצת יותר טוב, עם הלבלייד 3 ואולי גם גירס חדש ומפוצץ, ובטוח שיש עוד משהו… חייב להיות. אחרת הדור די אבוד, למרות שפייבל נראה מדהים בקטע אחר, מתי שהוא לא יצא.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 07 אוקטובר 2023, 00:12

גם הקטע של הגישה המוקדמת הוא חצי-הונאה. המשחק מוכן אבל תשלמו לנו יותר כדי לשחק בו מוקדם יותר.
ואז מה מתברר? המשחקים שבורים ולא גמורים ומי שמשלם אקסטרה מקבל מוצר פחות טוב ממי שקונה רגיל ביום ההשקה (בהנחה שהמשחק מקבל עדכונים בין לבין. עדיין מחכים לסטארפילד שיוסיף אפשרות לשנות בהירות..)
אתה האוהד הכי גדול של המשחק ומשלם מכיסך יותר כסף? קבל משחק במצב גרוע יותר. חולבים FOMO.

אם הדו"ח הבא של NPD לא יראה תזוזה משמעותית של קונסולות, עדיף שמיקרוסופט תפרוש מהדור הזה.
אם ספנסר אמיץ הוא יקפיא שחרורים מצד א'. כל מה שמוכן לצאת ב 2024 שייצא, את כל השאר מקפיאים. שימישיכו לפתח ולסיים משחקים כדי שיהיה להם מצבור.
אחרי שסוני תחשוף את הפס5 פרו, שמיקרוסופט יעשו חושבים מה החומרה הכי חזקה שהם יכולים להוציא ב 2025-2026 תמורת 500 דולר.

ואז בתקווה יהיה להם משחקים מוכנים ושלמים והם יוכלו להבטיח רצף שחרורים.
תקדימו את סוני בקונסולה שנה לפני, תבטיחו רצף של ליין-אפ וזה כנראה הסיכוי הכי טוב שלהם לשנות משהו - כפי שהיה בדור ה 360.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 182 אורחים