נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוקטובר 2023, 12:37

מעניין אם יביאו גם משחקים קודמים…
אבל כמובן שהם יחריגו את עצמם בצורה כלשהי
לא אתפלא אם יוסיפו בשנה הבאה Gamepass Ultra Deluxe או משהו כזה, שיעלה יותר כדי לקבל ״משחקי פרימיום״ כמו cod

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוקטובר 2023, 13:03

כן, בהחלט מרגש כשיגיע היום כשה2.5 משחקים שהם הוציאו בעשור האחרון יגיעו לGP :)

אבל היי, סינגל cod חינם פעם בשנה זה חביב, אני נופל ללקנות אחד פעם בחצי עשור.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 אוקטובר 2023, 13:55

זה עדיין הישג פראי לקבל משחק של COD על היום הראשון בגיימפאס. יש אנשים שמשחקים רק בזה, כמו אנשים שמשחקים רק בפיפא. אם מישהו רואה שהוא צריך לשלם 70$ על COD בעוד האח שלו על הבוקס/חבר שלו מקבל בחינם זה חתיכת ניקור עינים והישג. מצדיק את הרכישה לדעתי :-)

זה בדיוק ההישג לדעתי של מייקרוסופט שיכול לשלהב גם את הארדקור וגם את הקאזואל.

על הקינקט: נדב, קשה להכריע בויכוח הזה כי אתה אומר הרבה דברים נכונים והתאוריה שלך בכללי היא הגיונית אבל באותה מידה שאפשר לטעון שהקינקט היה "החדשות של אתמול" והגיע רק ששלטי תנועה לא עניינו לאף אחד את התחת, וזה באמת נשמע נכון והגיוני, עדיין הקינקט מכר 29M יחידות, אני זוכר מלא משפחות עם ילדים שלא נגעו באקסבוקס או בפלייסטישן 3 עד אותה תקופה בחרו סוף סוף לשדרג לדור ההוא רק בגלל הקינקט.

ועדיין הטיעון שלך שמייקרוסופט זנחה יותר מדי את הקור באשמת הקינקט זה טיעון רציני לדעתי. השאלה מה מייקרוסופט יכלה לעשות בשביל הקור? גירס הפך בסוף הדור למותג עייף רייר הפכה לחברה צולעת וצל של עצמם, הם נתפסו לחלוטין עם המכנסיים למטה כלומר, איזה אקסקלוסיבי שמייקרוסופט היו מוציאים/חותמים עם אפיק היה סוגר את הפער?

בגדול הנקודה שלי היא שצד ג' היה ונשאר זה שמכריע את המלחמה, אבל ברור לי שיש טיעוני נגד לזה.

איך הפס4 העיף את הקור? בגלל צד ג' בלעדי כמו BB בתחילת דור, יאקוזה שעלה לגדולה בדור ההוא nier automata שכבש את רוב הארדקור גם אם אף אחד בווקסלים לא התרשם. שנמו 3 שגם אם היה כישלון ומסריח, עדיין הארדקורס אלה שקנו XBOX ב2001 והפכו לפאנטים של אקסבוקס בגלל הפורט של שנמו 2 הלכו לפס4..

כאילו ברור שGOW וספיידרמן וTLOU2 וGOT העצימו את זה עוד יותר ושאנשים ראו שהם מפסידים ספיידרמן AAA אמיתי ומושקע זה היה הקש ששבר את גב הגמל אבל כאילו אני ראיתי אנשים חברים שלי, שקנו פס4 ב2014 השתעממו ממנה למוות מכרו אותה ב2015 וקנו אותה שוב בגלל בלאדבורן, ואחר כך כמובן שנשארו בשביל ספיידרמן.

בדור ה360 לא היה מצב שהצד ג' הזה ידלג ככה על מייקרוסופט בדור ה360 רוב המשחקים האלה היו יוצאים אליו וזה עדיין לא הביא ניצחון.

מאחל למייק בהצלחה אבל הם צריכים עוד מגה IP כמו COD לדעתי כדי להגיע לשם ופחות רמדי וdishonored

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוקטובר 2023, 17:20

לא הבנתי, אנשים קנו פס4 בשביל בלאדבורן, ניר, שנמו ויאקוזה?
תזכיר לי כמה יחידות הם מכרו, בשנים הראשונות שלהם, לעומת GoW, ספיידרמן ושאר המשחקים שציינת אחר כך, כ״תוספות״…?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 אוקטובר 2023, 17:44

לאסקין, אתה מודע לעובדה שGOW וספיידרמן יצא הפס4 כבר ישב על 91M, כן? אתה מודע לזה שהקונסולה כבר ניצחה את הדור שהם יצאו ושהם לא אלה שניצחו אותו בשבילה כן?, מי שמוכר 91M ניצח כבר ולא זקוק לשום אקסקלוסיבי.

לאסקין, כבר שכחת את כל השגעת שהיתה סביב BB שרק דלף ב2014 עם תמונות? כאילו אני מתאר לעצמי שלא נכנסת אז לGAF כמו שאתה לא נכנס היום לERA, אז אולי פספסת אבל זה היה טירוף, בתמונות המודלפות האלה לבד אנשים בחרו בפס4 בדור ההוא, מליוני הארדקור החליטו ללכת על הפס4.

אני לא מדבר איתך על אנשים כמו רונן שכל דור מחליפים את החברה שהם סוגדים לה מנינטנדו לסוני וכנראה מושפיעם מהלך הרוח של אותו זמן ואין להם דעה עצמאית ואולי עכשיו הוא עשה בכלל רוורס למייקרוסופט? :?

אני מדבר על גרעין קשה של גיימרים אלה שמלהיבים את כל האחרים ואלה עפו באוויר מכל פיפס שהראו על BB. ניר, אתה אולי לא זוכר גם את זה כי שוב אתה לא אוהב להיות בפורומים ההם (ובצדק כן? לא שופט אותך)

אבל שכחת איך ניר בשקט בשקט הפך למשחק השנה של לא מעט מהארדקור? אני לא התלהבתי בשיט, ואני אישית לא מכיר מישהו שהתלהב אבל בשביל רוב הארדקור היה מדובר ליטרלי בסיבה ללכת לקנות את הפס4, הטירוף שהיה בסגנון "סקוור חזרו, משחקים יפנים שוב על המפה!!" זה היה טירוף זה חולני. שנמו 3? אנשים בכו ליטרלי בכו מהתרגשות, זה היה נשמע כמו משהו שהוא מתוך חלום מתוך הזייה עבור הארדקור.

זה שאתה אולי קנית פס4 בשביל צד א' זה טוב ויפה אבל אתה המיעוט של המיעוט, שרוב הצד א' המהולל של הפס4 יצא זה כבר היה foregone conclusion שהפס4 ניצחה והניצחון היה היסטרי והוא היה בזכות צד ג'.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוקטובר 2023, 20:43

יופי שההארדקור התלהבו מבלאדבורן, אבל זה משחק שכמעט ולא מכר, עובדתית. הוא לא הסיבה שהמכשיר מכר טוב, זה לא מה שהזיז מכשירים. אני יכול לבסס את הטענות שלי עם מספרים, אתה יכול לטעון מה שתרצה עם קשקשת של אנטישמים, המספרים לא תומכים בזה. רחוק מזה.
אנצ׳רטד הזיז מכשירים ברמה שאפשר למדוד, הורייזון הזיז מכשירים, יאקוזה, ניר ובלאדבורן לא.
אבל מה שיותר הזיז מכשירים מכל דבר אחר - היה העובדה שהפס4 הייתה ממוקדת מאוד על גיימינג בזמן שאקסבוקס התפזרו עם טלויזיה וקינקט, הייתה תמיכה של צד ג׳ ופורטים ללא פשרות - להפך ממה שהיה בדור שלפני, כמו גם מחיר מעולה להפך ממה שהיה בדור הקודם, וכמובן המשחקים המטורפים שיצאו בסוף דור הפס3 כמו TLOU שגרמו לאנשים להאמין במותג ובמשחקים שעוד יגיעו…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2023, 15:13

פלייסטיישן מותג חזק מאקסבוקס, הם יצאו מתנופה מטורפת מסוף החיים של הפס3 (אני רק מזכיר ש-TLOU1 יצא חצי שנה לפני הפס4). ואז סוני מכריזה שהקונסולה שלהם מתרכז יותר בגיימינג משל מיקרוסופט, חזקה יותר משל מיקרוסופט וזולה יותר משל מיקרוסופט. זה בייסיקלי ההיפוך הגמור של תחילת דור ה-360, חוץ מזה שגם על הפס4 לסוני לא ממש היו המשחקים בשנתיים הראשונות אבל זה לא שלמיקרוסופט היה היצע חזק במיוחד.

מותג חזק יותר + מחיר זול ב-100$ + קונסולה חזקה יותר + פוקוס בגיימינג במקום בשטויות.. לא היה למיקרוסופט סיכוי. אולי הדור הזה היה נראה אחרת אם מיקרוסופט הייתה עושה קונסולה חזקה יותר ומוכרת אותה ב-400$ במקום 500$.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2023, 16:23

אקטיוויז'ן עשו אירוע פנימי לאחרונה בהנחיית הקומיקאי ג'יימס קורדון שראיין את בובי קוטיק. דברו שם על הרבה דברים, אבל הדבר הכי חשוב שנאמר שם - פוטנציאל חזרה של גיטר הירו.

בחודשים האחרונים עלו לי זכרונות טובים מימי גיטר הירו, ואני מדי פעם חפש גיטרה של גיטר הירו או רוק באנד, בעיקר רוק באנד כי השרתים של גיטר הירו נסגרו ברובם ורוקבאנד ממשיך לפעול. ממש התגעגעתי לכמה שירים ספציפים, ורציתי שהילד יכיר את זה כי משחקי המוסיקה מתו לפני שהוא נולד והוא משחק בחיקויים איומים ונוראיים באייפד. זה בלתי אפשרי למצא גיטרה או כל כלי אחר חוץ מאשר מיקרופון, לא מיצרים אותם יותר ולמי שיש גיטרה במצב סביר מוכר אותה במאות דולרים. הפנדר 4 של RB4 עולה עכשיו ברוב המקומות פאקינג 500$.

אני מאוד אשמח אם הפרנצ'ייזים הללו יחזרו. יותר נכון, אני אשמח אם אקטיוויז'ן תחזיר את GH בכדי ש-EA יראו ויצא רוק באנד חדש כדי שאני אוכל לקנות את RB החדש :)
אני מקווה שהמצב אחרי הרכישה של מיקרוסופט ישתפר, אבל כשאקטיוויז'ן הייתה עצמאית כל נושא התאימות גיטרות לאחור וקדימה ותחזוקת השרתים הייתה קטסטרופה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2023, 16:34

הסקין של לילית' למויירה ב-OW2 נעול מאחורי BATTLE PASS שעולה 40$, אפשר להשיג אותו רק ככה. ואו כמה אני מתגעגע לקופסאות לוט של OW1, יש לי את כל הסקינים ב-OW1 (פחות או יותר, 100% לכל הדמויות שאני משחק ובערך 80% לאחרות) ומעולם לא הוציאתי שקל על קופסאות לוט.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 אוקטובר 2023, 17:04

לפני שבועיים עשינו ערב רוק בנד :)

שתדע לך שווה לך פשוט להביא 360 ישן ולהיכנס לקהילה של פרוץ/מודים שיש לזה. יש אנשים שבנו כמויות היסטריות של מוסיקה לא מעט עם ממש מאסטר טייפס.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2023, 17:35

swiss-the-engine כתב:לפני שבועיים עשינו ערב רוק בנד :)

שתדע לך שווה לך פשוט להביא 360 ישן ולהיכנס לקהילה של פרוץ/מודים שיש לזה. יש אנשים שבנו כמויות היסטריות של מוסיקה לא מעט עם ממש מאסטר טייפס.

ואו, לא ידעתי שזה קיים בכלל. אני עצלן מדי להוציא את זה לפועל :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוקטובר 2023, 18:03

אוי, איך אהבתי את רוק בנד וגיטר הירו… הבעייה היחידה, לפחות פה בארץ, הייתה שהכלים התקלקלו כל הזמן, עם דגש על התופים, והיה יקר לתקן. ובאמת עם הילדים מדי פעם אני נזכר וממש עצוב שכבר אין להשיג אותם כמו שצריך.
הכי אהבתי את גיור הירו מטאליקה ורוק בנד ביטלס. הייתי גם ממש טוב במשחקים האלה.
היופ המקבילה היא ביט סייבר אבל זה לא חברתי וממש שונה.

אשמח מאוד לחזור למשחקים האלה, אבל אני ממש מקווה שימצאו פטנטים עמידים יותר, ויספקו עם זה ערכות פשוטות בהרבה לתיקון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2023, 18:35

משחקי גיטר הירו הם במישמאש אחד גדול בראש שלי כך שאני לא יודע להצביע על איזה אני הכי זוכר, יש מצב שזה 2 לפס2 שהיה משחק שמימי. אבל גם ב-360 מאוד נהנתי מרוק באנד, אבל עדין יש משהו בגיטר הירו וכל גישת ה"brutal legends" שדבר אלי. עד היום יש שירים שמתנגנים ברדיו שעושים לי טריגר PTSD לאצבעות קורסות. ויש שיר אחד ספציפי, are you gonna be my girl של jet שאני פשוט לא מסוגל לשמוע בלי לראות את התוים רצים על המסך. נדמה לי שהוא היה ברוקבאנד 1?

אגב, אני בהחלט חושב שאם יעשו את זה תהיה הסתערות. אני לא יודע אם כמו פעם, אבל העיניים של מי שאהב פעם גיטר הירו נדלקות כשהוא שומע את השם. אקטיוויז'ן הצליחו להרוס את הז'אנר עם הצפת השוק, אבל אני חושב שב-2023 כששוק המנויים וה-DLC כל כך מתקדם יש הזדמות למשחק שכזה לפרוח כפלטפורמה. אני יודע שהם ניסו לעשות את זה בדור הקודם, אבל הז'אנר כבר היה על סף מוות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 אוקטובר 2023, 04:46

DrKeo כתב:
swiss-the-engine כתב:לפני שבועיים עשינו ערב רוק בנד :)

ואו, לא ידעתי שזה קיים בכלל. אני עצלן מדי להוציא את זה לפועל :D

גם אצלי זה נשאר בגדר חלום :)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אוקטובר 2023, 16:57

תם ונשלם

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 13 אוקטובר 2023, 17:25

יאללה, להתחיל לתת לאולפנים לעשות ספין-אופים ל COD שיהיו בלעדיים לאקסבוקס.

COD: Death from Above ע"י אסובו.
משחק גוף שלישי ע"י הקואליציה.
COD: behind enemy lines משחק טקטיקה סטייל קומאנדוס ע"י מי שלא יהיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוקטובר 2023, 19:48

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוקטובר 2023, 19:51

Hypno כתב:יאללה, להתחיל לתת לאולפנים לעשות ספין-אופים ל COD שיהיו בלעדיים לאקסבוקס.

COD: Death from Above ע"י אסובו.
משחק גוף שלישי ע"י הקואליציה.
COD: behind enemy lines משחק טקטיקה סטייל קומאנדוס ע"י מי שלא יהיה.

לא לא לא לא לא לא. מה ספינאופים של cod? חסרים להם ip? זה מה שאתה רוצה שאסובו יעשו?

להפך, לקחת את כל הסטודיואי עזר של cod ולהקים אותם לתחיה. לא עוד כלא של cod, לתת לחברות כמו רדיקל או רייבן לשחרר כנפיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוקטובר 2023, 20:55

בובי קוטיק ימשיך לכהן עד סוף השנה ואז יעזוב את אקטיוויז׳ן.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 13 אוקטובר 2023, 21:19

כן. למיקרוסופט חסרים IP שמוכרים. רוב הזיכיונות שלהם במגמת ירידה או כבר במצב ירוד.
מיקרוסופט חייבים לנצל את השם של COD. אתה זה שאומר שזה דבילי לקנות את COD ושאין בלעדיות. אז זה הפתרון: משחקי ספין-אוף עם השם של COD.
משחקי ספין-אוף שיכולים להיות בכיכובם של דמויות קיימות בעולם של COD. ודמויות שאתה מבסס בספין-אופים שאחר כך נכנסים למשחקי ה FPS הלא-בלעדיים.

אתה מכיר מפתחת יותר מתאימה לעשות משחק טיסה קרבי בעולם של COD מאשר אסובו?

לאולפנים של אקטיויז'ן אתה נותן להתאוור מ COD - כל הספין-אופים נעשים ע"י אולפנים אחרים של מיקרוסופט ואולפנים חיצוניים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוקטובר 2023, 22:29

אתה מתאר תרחיש אפוקליפטי. במקום שאקטיוויז׳ן תשתפר ותפסיק להיות פס יצור של cod, אתה רוצה להרוס אולפנים אחרים של אקסבוקס ולהכניס אותם לפס יצור של cod.

מיקרוסופט צריכה לעבור סטודיו סטודיו ולראות על מה הם רוצים לעבוד, ואז להפנות אותם לשם. כך או כך כל ההכנסות של cod נמצאות במובייל ובwar zone, שימשיכו לחלוב את הGAAS אבל שיתנו למפתחות המוכשרות שיש באקטיוויז׳ן להוציא לפועל משחקי AAA שהם רוצים לעשות.

אינפיניטי וורד, סלדג׳ האמר וטרייארק ממיילא יכולים לפמפמם לפחות 3 משחקי cod קלאסים בשנה. והאמת? זה יותר מדי, הייתי משחרר לפחות אחת מהן לעשות ip חדש.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 14 אוקטובר 2023, 17:23

להיפך. מיקרוסופט יחליטו לאיזה קצב של שחרור הם עוברים למשחקי COD FPS ואז זה ישחרר צוותים קיימים של אקטיויז'ן לעשות דברים אחרים.

לתת לאולפנים של מיקרוסופט לעשות משחקים של COD זה לא פס ייצור. נותנים איפה שהגיוני. משחק טיסה קרבי מהיוצרים של משחקי הטיסה האזרחי המצליח זה כמו כפפה ליד.
עדיף שאסובו יהיו פס ייצור של FS? הם ישמחו על ההזדמנות לעבוד על מותג COD וסיפור מקורי.

כל ההכנסות של cod במובייל ו-ווארזון? אז למה התלוננת שהם לא יכולים לעשות COD FPS בלעדי ל XBOX? ההכנסות ב GAAS אבל לחתוך את ההכנסות GAAS בכך שאתה לא מציע את המשחק לקהילת הפלייסטיישן?

ספין-אופים זו הדרך להשתמש במותג החזק כדי לעשות בלעדיים שיסקרנו את שחקני הפלייסטיישן ולהשיג להיטי תוכנה סוף סוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוקטובר 2023, 18:02

Hypno כתב:להיפך. מיקרוסופט יחליטו לאיזה קצב של שחרור הם עוברים למשחקי COD FPS ואז זה ישחרר צוותים קיימים של אקטיויז'ן לעשות דברים אחרים.

לתת לאולפנים של מיקרוסופט לעשות משחקים של COD זה לא פס ייצור. נותנים איפה שהגיוני. משחק טיסה קרבי מהיוצרים של משחקי הטיסה האזרחי המצליח זה כמו כפפה ליד.
עדיף שאסובו יהיו פס ייצור של FS? הם ישמחו על ההזדמנות לעבוד על מותג COD וסיפור מקורי.

ספין-אופים זו הדרך להשתמש במותג החזק כדי לעשות בלעדיים שיסקרנו את שחקני הפלייסטיישן ולהשיג להיטי תוכנה סוף סוף.

זה להזנות פרנצ׳ייז שהוא ממילא זונה. כן, אני ממש בטוח שאסובו נורא רוצים לעושת משחק cod, בטח.

Hypno כתב:כל ההכנסות של cod במובייל ו-ווארזון? אז למה התלוננת שהם לא יכולים לעשות COD FPS בלעדי ל XBOX? ההכנסות ב GAAS אבל לחתוך את ההכנסות GAAS בכך שאתה לא מציע את המשחק לקהילת הפלייסטיישן?

כן, כל ההכנסות של cod נמצאות בוורזון ובמובייל. לא ממש הבנתי מה שאמרת ואיך זה מתקשר למשחק ראשי בלעדי לאקסבוקס.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 14 אוקטובר 2023, 22:00

אני בטוח שאסובו רוצים לקחת את מה שהם למדו בפיתוח סימולטור אזרחי ולעשות משחק טיסה קרבי ולקבל יותר עיניים על המשחק כחלק מהשם של COD ולפרוץ לתודעה של המיינסטרים של המיינסטרים. הם לא עושים משחק COD - הם עושים משחק אסובו עם השם של COD.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוקטובר 2023, 23:29

Hypno כתב:אני בטוח שאסובו רוצים לקחת את מה שהם למדו בפיתוח סימולטור אזרחי ולעשות משחק טיסה קרבי ולקבל יותר עיניים על המשחק כחלק מהשם של COD ולפרוץ לתודעה של המיינסטרים של המיינסטרים. הם לא עושים משחק COD - הם עושים משחק אסובו עם השם של COD.

אוסובו אולפן עצמאי שעושה מה שבא לו. אם הם צריכים נואשות IP כדי לעשות בו סימולטור טיסה אז אחרי ההצלחה שלהם הם יכולים לפנות לבערך כל מפיצה ולעשות לה PITCH. אבל אוסובו עשו את FS בגלל התשוקה המטורפת שלהם ל-FS, זה פרוייקט שנולד משיתוף פעולה בין מיקרוסופט ואוסובו על פרוייקט HOLOLENS ומדובר בתשוקה ענקית של אוסובו. אוסובו לא נתקעו בפרנצ'ייז הזה, זאת התשוקה הגדולה שלהם. אולי FS משעמם אותך אז נראה לך שהם תקועים שם, אבל ההפך הוא הנכון. נראה שיש לאסובו תשוקה אדירה לסימולטור טיסה הארד קור, COD הוא ההפך המוגמר לזה, הוא אקשן ארקיידי מגוחך, כך שאני לא רואה ממש נקודת חפיפה בין השניים.

בכל מקרה, כמו שאמרתי, כל צוות צריך לעבוד על התשוקה שלו, ככה יוצאים משחקים גדולים וזאת הנקודה שלי. אם התשוקה של אסובו היא לעזוב את FS ולעשות סימולטור קרב מבוסס COD אז יאללה, לבריאות, שיעשו סימולטור מדהים. אבל לכפות על סטודיואים של מיקריסופט לעשות ספינאופים זה בדיוק מה שהרג את מיקרוסופט בסוף דור ה-360 ומה שהורג לא מעט עסקים, כולל חברות משחקי וידאו. אבל אם מלא חברות בתוך מיקרוסופט מתות לעשות משחקי COD שונים ומגוונים? וואללה לבריאות, שילכו על זה. אני פשוט ממש אבל ממש בספק. רוב החברות רוצות לעשות IP מקורי משלהן, לא לרכוב על IP עבש שידוע כפס יצור ושרוב התעשיה שונאת.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 196 אורחים