נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי InterAl » 15 אוקטובר 2023, 03:23

נכפה על סנטה מוניקה לפתח רק gow עשרים שנה, נכפה על iw לפתח רק cod עשרים שנה, turn 10 - פורצה 20 שנה, פוליפוני - טוריזמו 25 שנה, rock star north - כמעט בלעדית gta כבר 30 שנה (עבדו גם על rdr2 וכו' אבל יותר בגדר עזרה מאשר תשוקה)... ומיותר לציין שהן מפתחות אחלה משחקים באופן די עקבי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2023, 09:15

InterAl כתב:נכפה על סנטה מוניקה לפתח רק gow עשרים שנה, נכפה על iw לפתח רק cod עשרים שנה, turn 10 - פורצה 20 שנה, פוליפוני - טוריזמו 25 שנה, rock star north - כמעט בלעדית gta כבר 30 שנה (עבדו גם על rdr2 וכו' אבל יותר בגדר עזרה מאשר תשוקה)... ומיותר לציין שהן מפתחות אחלה משחקים באופן די עקבי.

חצי מהחברות שציינת הן חברות התמחות בסימולטורי מכוניות, גם אם תפטר את החברה האלה והם יקימו חברה חדשה הם יעשו משחק מירוץ. ובנוגע לרוקסטאר ו-gow, שתיהן עשו את הגיוון שלהן (rdr2 ועכשיו המשחק חלל של קורי). ואני לא יודע אם הייתי שם את IW באותה משבצת, המשחקים האחרונים שלהם הם אחלה ממש אבל לא יותר מזה.

בכל מקרה, לכל כלל יש יוצא מן הכלל. אם אתה כופה על אנשים לעשות עבודה היא לא תצא כמו עבודה שעושים מתשוקה, בטח בתעשיה יצירתית. לא שלא יכולים לצאת משחקים מצויינים בדרך הזאת, אבל ככה הופכים לפס יצור ואני לא חושב שמיקרוסופט רוצה להיות "אקטיוויז'ן", אפילו אם הם ליטרלי קנו עכשיו את אקטיוויז'ן. אני יודע שאני ממש לא רוצה שזה יקרה ואני חושב שיש למיקרוסופט כבר טראומה מהתקופה שהיא נסתה לעשות את זה עם היילו.

אפשר לעשות ספינאוף של COD, אבל אפילו אקטיוויז'ן החמדנית וסוחטת הפרנצ'ייזים לא ממש עשתה את זה (אלה אם קוראים לWARZONE ככה, למרות שהוא נולד אורגנית כמוד בתוך MW1). אולי אני מטורף, אבל לא רק שאני לא חושב שסטודיואים פנימיים של מיקרוסופט לא צריכים לעבוד על COD (אלה אם שם התשוקה שלהם), אני חושב שצריך לשחרר את רוב המפתחות של אקטיוויז'ן מ-COD ולהשאיר רק חברה או שתיים על הפנצ'ייז הקלאסי שיצא בשחרור שנתי עד עכשיו. וכמובן שצריך להמשיך לדחוף חזק את המובייל ו-WARZONE כי על פי המשפט משם כמעט כל ההכנסות COD של אקטיוויז'ן מגיעות.

יש באקטיוויז'ן כמה מפתחות מעולות שמסוגלות לעשות במינימםו משחקי 8+ כמו IW, סלדג'האמר, טרייארק, toys for bob, רדיקל ורייבן. בסופו של יום הפוקוס מס' 1 של מיקרוסופט הוא GP, לפחות זה מה שהם משדרים בשנים האחרונות. אם זה המצב, החברות הללו יכולות לספק למיקרוסופט חופן משחקים מאוד איכותי פר דור. אם כבר מיקרוסופט הוציאה 70 מליארד, לפחות שיצאו להם כמה בלעדיים פר דור מזה שהם לא מולטי-פלטפורם.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוקטובר 2023, 13:07

אני לא חושב שהמותג COD באמת יצליח כמשהו שאיננו FPS עם דגש ענק על מולטי... הרפתקאות ממבט שלישי שכתוב עליו COD לא יצליח הרבה יותר ממשחק דומה עם שם מקורי שלא קשור לIP הזה, לדעתי, כי השחקנים לא באמת מחוברים לעלילה והעולם הזה אם זה לא המולטי שהם מכירים ומשחקים עם החברים שלהם, בדיוק כמו שHALO WARS לא בדיוק מכר מליונים רבים, למרות השם HALO.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2023, 13:42

Laskin כתב:אני לא חושב שהמותג COD באמת יצליח כמשהו שאיננו FPS עם דגש ענק על מולטי... הרפתקאות ממבט שלישי שכתוב עליו COD לא יצליח הרבה יותר ממשחק דומה עם שם מקורי שלא קשור לIP הזה, לדעתי, כי השחקנים לא באמת מחוברים לעלילה והעולם הזה אם זה לא המולטי שהם מכירים ומשחקים עם החברים שלהם, בדיוק כמו שHALO WARS לא בדיוק מכר מליונים רבים, למרות השם HALO.

וגם ODST לא מכר כלום ביחס להיילו 3 אפילו שהוא היה FPS עם מולטי עם החברים והכל, אפילו הציג את המצב הורד הראשון של הסדרה. אני חושב שזה חל על כמעט כל ספינאוף, אם זה בטלביזיה או בקולנוע או בגיימינג (למרות שכמובן תמיד יש חריגים), הם לרוב פחות מצליחים מהמקור משמעותית.

לעשות ספינאופים ולהשקיע כוח אדם קיים בלעשות אותם זאת בול הטעות של היילו בתקופה שמיקרוסופט ניסתה להפוך אותו לכותר שנתי תחת דון מטריק. זאת גם התקופה שהתחילה את ההדרדרות הפיננסית של הפרנצ'ייז, למרות שהיילו 3 היה תופעה והיית מצפה מההמשך שלו ריץ' במינימום להשוות את ההצלחה אם לא לעקוף אותה (בכל זאת מדובר במשחק טוב יותר על בסיס משתמשים גדול יותר שיוצא אחרי 3 האפי) ועדין הוא סמן את תחילת נפילת הפרנצ'ייז עם פחות מ-10 מליון עותקים בזמן שהקודם שפשף את ה-15 מליון.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 אוקטובר 2023, 20:11

ספין-אוף זה כנראה לא ביטוי הנכון. תת-סדרה.

מה זה MW? מה זה IW? מה זה בלאק אופס? מה זה ואנגארד? מה זה AW?
זה אחלה, אבל לעשות תת-סדרה בז'אנר אחר לגמרי, בתקופה אחרת לגמרי (ואולי אפילו בטיימליין אחר) זה נורא?
איך להמשיך לעשות משחקי FPS שנה אחרי שנה זה בסדר, אבל להפיח רוח רעננה במותג ביצירת משחקים בז'אנרים אחרים זה נורא?
איך להמשיך לעשות את אותה הנוסחה זה פחות 'פס ייצור' מלעשות משחק לקהל אחר, שיכול לקחת סיכונים ולנסות דברים בלי ש25 מיליון אנשים יתלוננו
שהמשחק הראשי השנתי סטה ממה שהם אוהבים?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוקטובר 2023, 20:43

אבל אתה לא הצעת שהחברות שעושות כרגע את COD יעשו משהו שונה ויגוונו, אתה הצעת שחברות נוספות של אקטיויז׳ן יעשו משחקים נוספים תחת הIP הזה. אם ההצעה שלך זה שטרייארק ושות׳ יעשו משהו שונה - אני בעד. זה פשוט כנראה לא יקרה כי זה לא ימכור באותה כמות, ומה שמעניין אותם זה מכירות, מן הסתם, דרך המולטי הוכר והאהוב (על ידי מי שאוהב, שזה הרוב המוחלט, אני אישית אהבתי את הסינגל שלהם פעם, עד שגם זה נמאס, כמו עם AC וFC)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2023, 21:28

אבל זה הכל COD, פשוט בתקופות אחרות או נושאים אחרים, אבל בסוף אלה משחקים זהים. זה כמו AC במזרח התיכון, AC באמריקה ו-AC באיטליה. זה הכל אותו משחק, יש THEME שונה והוא ממותג עדין בתור הכניסה החדשה במשחק הראשי. אפילו ספציפית הדוגמה שהבאת - MW, מה השם המלא של המשחק? COD4: MW, זה פשוט COD החדש.

לעומת זאת להכניס את אוסובו לעשות סימולטור COD זה הכי ספינאוף, הרי זה סימולטור טיסה, לא FPS. זה כמו היילו וורס או גירס טקטיקס. כלומר, יש סיטואציות שבהן הספינאוף הופך להצלחה מסחררת וכולם מרוצים כמו למשל פורצה הורייזן, אבל זה מקרה של אחד למליון.

לפחות אני אישית לא רוצה לראות עוד מפתחות תחת מיקרוסופט עושות COD (לא משנה באיזו צורה), אני רוצה לראות את ההפך - חברות שכלואות בפס יצור תחת אקטיוויז'ן במשך שנים פורשות כנפיים. באמת שכלום לא יקרה אם מיקרוסופט תשחרר אחת מהשלוש הגדולות של COD לעשות משחק מקורי שנפשם חפצה בו, או לתת לאחד מאולפני התמיכה כמו רייבן לעשות משחק משלהם, ביחוד אם יורדים ממעגל שחרור שנתי שממילא אקטיוויז'ן אמרה שהיא הולכת לעשות.

כלומר, אקטיוויז'ן החמדנית בעצמה לא עשתה ספינאופים והם אפילו אמרו שהם הולכים להפסיק עם השחרור השנתי. אני חושב שגם להם נפל האסימון שאם יהיה יותר מדי COD בחוץ זה רק יפגע בפרנצ'ייז. היום יש גם WARZONE, גם COD ראשי וגם COD MOBILE ולהחשב בזה שהראשי הוא הכי פחות מכניס מהשלושה, דווקא לו אפשר לתת לנשום עם זמן פיתוח ארוך יותר ולקיחת סיכונים גדולה יותר בכדי ליצור עוד "COD4".

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 15 אוקטובר 2023, 21:54

לא. חברות של של מיקרוסופט או שותפים חיצונים (כמו אסובו).
אם טרייארק ושות' ממשיכים לעשות את משחקי ה COD השנתיים - אין מה להתנסות שם כי יכול לחזור מקרה ואנגארד.

לכן עושים את זה בתת-סדרה אחרת ובז'אנר אחר. ואם זה ז'אנר אחר למה לקחת מפתחת שעשתה רק FPS בשנים האחרונות במקום לתת למפתחת אחרת שיש לך שמנוסה בז'אנרים האלה?
זה לא צריך למכור באותה כמות - בשביל זה עדיין משאירים את הלחם והחמאה של המשחק FPS השנתי כמו עד עכשיו שימכור 20 מיליון עותקים.
אבל זה כן יביא למשחק החדש יותר תשומת לב והתעניינות. להיכשל ולמכור חצי ממה שמשחק COD FPS שנתי מוכר זה עדיין אחד המשחקים הכי מוכרים של מיקרוסופט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2023, 22:06

אז אתה רוצה שכל החברות שתקועות בפס יצור של אקטיוויז'ן ימשיכו להתקע שם, ושחברות של מיקרוסופט שעושות משחקים ידביקו IP של COD עליהם כדי שימכרו יותר? אמרתי כבר אפוקליפטי?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2023, 18:27

אחרי 25 שנים, פיט היינס פורש מבת'זדה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 אוקטובר 2023, 18:30

כל כך עצוב לראות את הגבר גבר הזה, הולך הביתה אחרי העוול שעשו לבטסדה עם הממוצע 83 וזלזול בכל מקום אפשרי בגדולה של סטארפילד, רציתי בשבילו שיזכה לפרוש על High note כמו שריג'י זכה לפרוש בשיא תהילתה של הסוויץ, לא נורא הוא יסתכל על בטסדה כובשים את התעשייה עם TES6 ויעודד אותנו מהבית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2023, 19:20

אם זה ״בכל מקום אפשרי״ - כנראה שהבעייה היא לא במזלזלים ;)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 אוקטובר 2023, 19:40

לדעתי יש סיבה לזה. אנשים רוצים להמליך את Bladur gate 3 וסייברפאנק כמלכי הRPG של הדור הזה. (אני לא נכנס לשאלה אם מגיע או לא כי זה עניין של טעם) וכשאתה רוצה להמליך משחקים מסוימים כ"משחקי הדור" אתה צריך איזה סטודיו שיהיה השעיר לעזאזל שכולם יורדים עליו. למה אנשים אומרים כל הזמן שבטסדה חיפפו את סטארפילד?
כי הם רוצים להגיד שלעומתו BG3 is labor of love

או Eurogamer עם ההשפלה הזו: Cyberpunk's storytelling makes Starfield seem ancient
אבל אל תדאג לאסקין, טחנות הצדק עובדות לאט, בטסדה עוד תשפל את כולם, כל האחרים יהפכו לאפר וכמובן שכל המבקרים האלה לא ידעו איפה לאכול את עצמם שTES6 יחזיר את בטסדה למקומה הראוי.
אמן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2023, 20:07

כן, “כולם” חברו יחד כדי להמליך את BG והיציאה מחדש של סייברפאנק שאפילו לא יצאה כשסטארפילד יצא, מאוד לא קונספירציה עם כובע נייר אלומיניום על הראש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 אוקטובר 2023, 21:00

איך שלא תהפוך את זה המבקרים פוסלים את סטארפילד על דברים שBG3 וסייברפאנק הם מוחלים עליהם סטנדרטים כפולים והרים של חוסר כנות ושמחה לאיד, אני לא יודע איך אפשר לחשוב שזו קונספירציה, כשיורוגיימר כל היום עסוקים בלהראות את "עליונותו" של סייברפאנק לעומת סטארפילד כמו במאמר שציטטתי.

דוגמא: בטסדה חוטפים בראש על זה שהדמויות הNPC של סטארפילד קריפיות שעושות לך uncanny valley ושהגיימפלי לא השתדרג הרבה.
BG3: גם כן לא השתדרג הרבה מבחינה מכנית, טרם שיחקתי אבל זה נראה בול divinity original sin 2 עם המערכת של מבוכים ודרקונים אבל גיימפלי טקטי זהה בבסיסו, והpresentation גם כן לא מי ישמע ועדיין סטארפילד חוטף על הראש וBG3 לא.

דוגמא שניה: גם האנשים שהכי מהללים את ההרחבה של סייברפאנק 2077 מודים שהיום אי אפשר לקרוא לסייברפאנק RPG אמיתי ושהוא משחק אקשן גוף ראשון עם פה ושם אלמנטים של RPG כמו מה שהיה עם פולאאוט 4.
עדיין, גם כשהם מודים שהמשחק לא מוצלח בתור RPG,עם פולאאוט 4 המבקרים היו הרבה יותר קשוחים מההרחבה של סייברפאנק שיושבת על 89.

לא יודע אתה לא חייב לקנות את זה כמובן לאסקין, אבל זו ההרגשה הכנה שלי וזה כואב לי לראות את זה.

אני שמח שסייברפאנק 2077 הפך לכזה סיפור הצלחה, ואני שמח שקיבלנו כנראה את אחד ממשחקי הדור עם BG3, פשוט אני שונא את זה שאנשים צריכים להשפיל, לדרוך, לשקר, לבזות, לשמוח לאיד, ולזלזל באנשים כמו בטסדה שעשו משחק שהוא מהטובים בדור הנוכחי אם לא הכי טוב, רק בגלל שהם רוצים להדגיש שלדעתם BG3 וסייברפאנק טובים.

הזוי שאנשים פשוט לא יכולים להנות ממשחקים טובים ולא יכולים לתת לכל אחד את הכבוד הראוי לו והנישה שלו.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 16 אוקטובר 2023, 21:27

נכון, סטארפילד הוא לא משחק של ממוצע 83. הוא משחק של 6.7. חוכמת המונים פשוטה: 88 אנשים מול 10,000 אנשים

DrKeo כתב:אז אתה רוצה שכל החברות שתקועות בפס יצור של אקטיוויז'ן ימשיכו להתקע שם, ושחברות של מיקרוסופט שעושות משחקים ידביקו IP של COD עליהם כדי שימכרו יותר? אמרתי כבר אפוקליפטי?

COD FPS במסגרת דו-שנתית עדיין מצריך 2 אולפנים שמפתחים את המשחקים בו-זמנית, לא?
אם אתה ממשיך לפתח את וורזון בנפרד וצריך לעדכן אותו ואת המובייל באופן שוטף - גם זה צריך אולפן או צוות נפרד, לא?

אם מיקרוסופט שולחים במייל לכל האולפנים שלהם ואומרים: 'אנחנו מקימים צוות פיתוח למשחק תחת המותג call of duty שהוא כך וכך.
אנחנו צריכים את התפקידים הבאים. מי מעוניין?' - אתה חושב שהם לא ממלאים את השורות?

אם מיקרוסופט פונים ל ASOBO ומציעים להם לממן משחק טיסה קרבי תחת המותג של COD - אתה חושב ש ASOBO יגידו לא?
אם מיקרוסופט פונים ל SEGA ו RELIC ומציעים להם לממן משחק RTS צבאי מודרני סוף כל סוף שהולך להיות ה C&C של הדור הזה תחת המותג של COD - הם יגידו לא?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2023, 21:35

בסופו של יום הציון שנותנים הוא לפי ההנאה, גם אם משחק מתיימר להיות RPG, וסייברפאנק לא ממש מתיימר להיות כזה אגב, והוא לא עומד ב״קריטריונים״ של הז׳אנר - אם הוא מהנה ואימרסיבי ועם עלילה טובה ואקשן טוב ודמויות טובות וכתיבה טובה - אז הציון יהיה בהתאם. וסטארפילד לא ממש עונה על כל אלו, בשום המעטה, לפי רוב המבקרים. פשוט לא. אולי בשבילך כן, ואולי בשביל כמה מבקרים הוא אפילו 10/10, ויש לא בהחלט ציונים כאלה גם עבורו, אבל בשביל רוב המבקרים הוא יותר כמו 8 נמוך או אפילו 6.
אנשים נותנים בהחלט כבוד לכל נישה, ואנחנו רואים את זה כשמשחקים כמו דיברו אליסיום או סלסט או כן - BG3 מקבלים ציונים מטורפים למרות שהם לא בדיוק ״מיינסטרים״.
אם תרצה תמצא לך את המבקר הזה עם הטעם שלך שאף פעם לא מפספס… אבל יש דבר שנקרא ממוצע, והוא משקף משהו על איכות משחק, בין אם תרצה ובין אם לא. לא תמיד, לא לכולם, אבל לרוב.
ויש גם ממוצע של שחקנים ולא מבקרים, ואם תרצה תקשיב להם, אבל כבר היינו בדיבייט הזה, ואתה לא הצלחת לשכנע, וכמו שקאז אמר במקרה של סטארפילד בכלל מדובר במשחק מעפן, אבל לדעתי ממוצע של הייטרים או פאנבויז שלא בטוח נגעו במשחק - לא משקף כלום.

בקיצור די להתבכיין. גם לדעתי Outer Wilds הוא משחק של 98, ולא 85. קורה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 אוקטובר 2023, 21:40

איך אפשר לקחת ברצינות ציוני גולשים כשרובם מקצינים לקטבים כדי להשפיע על הממוצע? ציוני מבקרים גם לא מאוד אמינים במקרה הזה, כי הציפיות עבדו לרעתו. הממוצע האמיתי שלו כנראה בסביבות 87-90. בכל מקרה, ברור ש-bg3 משחק טוב בהרבה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2023, 22:02

Hypno כתב:COD FPS במסגרת דו-שנתית עדיין מצריך 2 אולפנים שמפתחים את המשחקים בו-זמנית, לא?
אם אתה ממשיך לפתח את וורזון בנפרד וצריך לעדכן אותו ואת המובייל באופן שוטף - גם זה צריך אולפן או צוות נפרד, לא?

COD מובייל מפותח על ידי חברת בת של TENCENT כך שהוא לא ממש לוקח משאבים מאקסבוקס. כבר היום מפותחים כל המשחקים הללו, אם תשחרר משחק COD כל נניח 3 שנים תוכל כנראה לשחרר איזה 3 חברות מלעבוד על COD מה שיביא לך חופן בלעדיים מחברות ברמה "אינסומניאקי". ואגב, גם אם מוציאים משחק COD כל שנתיים כמו שאמרת, זה קצב איטי משמעותית ממה שקורה היום כך שגם במקרה הזה כמות מסויימת של חברות תשתחרר לעבוד על דברים אחרים.

Hypno כתב:אם מיקרוסופט שולחים במייל לכל האולפנים שלהם ואומרים: 'אנחנו מקימים צוות פיתוח למשחק תחת המותג call of duty שהוא כך וכך.
אנחנו צריכים את התפקידים הבאים. מי מעוניין?' - אתה חושב שהם לא ממלאים את השורות?

אם מיקרוסופט פונים ל ASOBO ומציעים להם לממן משחק טיסה קרבי תחת המותג של COD - אתה חושב ש ASOBO יגידו לא?
אם מיקרוסופט פונים ל SEGA ו RELIC ומציעים להם לממן משחק RTS צבאי מודרני סוף כל סוף שהולך להיות ה C&C של הדור הזה תחת המותג של COD - הם יגידו לא?

חברות פיתוח זה לא שכירי חרב, אתה לא יכול להגיד "יאללה חברים מפתחים משחק COD, למי בא להצטרף?". ואני בטוח שאם הם יציעו מספיק כסף כל מני חברות צד ג' או לא יודע מי ישמחו לפתח משחקי COD. אף אחד לא רוצה את זה וזה לא יגיע לפרומיל המכירות של COD, אבל זה יקרה ותקבל כל מני היילו וורס או גירס טקטיקס למניהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2023, 22:13

InterAl כתב:איך אפשר לקחת ברצינות ציוני גולשים כשרובם מקצינים לקטבים כדי להשפיע על הממוצע? ציוני מבקרים גם לא מאוד אמינים במקרה הזה, כי הציפיות עבדו לרעתו. הממוצע האמיתי שלו כנראה בסביבות 87-90. בכל מקרה, ברור ש-bg3 משחק טוב בהרבה.

אני דווקא חושב שהממוצע ה״אמיתי״ נמוך יותר, ונעשו לו דווקא הנחות בגלל שהוא ״משחק בת׳סדה״. יש לו 25 ציונים מושלמים של 10/10, אני לא חושב שיש סיכוי קטן שמשחק ממפתחת עם פחות הארדקור פאנבויז עם כל כל הרבה ״בעיות אובייקטיביות״ וחסרונות בולטים יכול היה לקבל כל כך הרבה ציונים כאלה.
מהצד השני יש רק 3 ציונים מתחת ל-6/10 ו-7 ציונים של 6/10, ורק בערך 10 ציוני 7/10, כך שזה לא שהוא נקטל קשות מהצד השני בכמויות היסטריות. אני יודע שהוא לא בשבילי ממה שראיתי, אבל משחק כזה, היום, לפי מה שאני מכיר מהתעשייה, אחרי ההייפ וההבטחות השבורות - אמור להיות בערך על 77, כשאת הממוצע שהוא קיבל (85-86) הוא אמור לקבל אחרי שיעשה ״סייברפאנק״ ותצא גירסת 2.0 שגם תכלול כנסה ויציאה מעולמות בזמן אמת, מפה מתפקדת, אפס זמני טעינה (או ממש מהירים) ועוד מילון שיפורי QOL

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 16 אוקטובר 2023, 22:17

תאמין לי שגם בתוך האולפנים של מיקרוסופט ישמחו לפתח משחקים תחת המותג של COD ובז'אנרים אחרים ולהיות חתומים על מי שאלה שפתחו עידן חדש בלה בלה.
הגעה למכירות של COD FPS הם לא מדד של אף משחק.

היילו וורס היה משחק שהתעקש לנסות להיות RTS לקונסולה. השוק צמא למשחק RTS AAA בתקופה מודרנית. אז הנה הנוסחה. EA לא עושים C&C? כסף על הרצפה.
עוד רגע תגיד לי שמיקרוסופט לא צריכה לאשר לבליזארד לעשות וורקראפט 4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2023, 22:21

אה, וביטלתי את מנוי הגיימפאס, אחרי האכזבה מגירסת המחשב של פורצה. אין פשוט משחקים רציניים באופק שמושכים אותי… אולי אם COD ומשחקי אקטיויז׳ן היו נכללים כבר בחודשים הקרובים הייתי שוקל להשאר אבל באמת שאין שום דבר גדול שידוע לנו בחצי שנה הקרובה בערך שמצדיק את זה. נראה, אולי סטוקר 2 יתגלה כמשהו מטורף, אבל גם זה יהיה עוד איזה 4 חודשים בערך.
אני מקווה בשבילם שיש הפתעות בדרך, כי באמת שאני לא רואה כלום באמת מבטיח שאני לא ארצה לפספס באופק עד שהלבלייד יצא, או משהו. מישהו יודע על משחק כזה שאני מפספס?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2023, 22:26

Hypno כתב:תאמין לי שגם בתוך האולפנים של מיקרוסופט ישמחו לפתח משחקים תחת המותג של COD ובז'אנרים אחרים ולהיות חתומים על מי שאלה שפתחו עידן חדש בלה בלה.
הגעה למכירות של COD FPS הם לא מדד של אף משחק.

היילו וורס היה משחק שהתעקש לנסות להיות RTS לקונסולה. השוק צמא למשחק RTS AAA בתקופה מודרנית. אז הנה הנוסחה. EA לא עושים C&C? כסף על הרצפה.
עוד רגע תגיד לי שמיקרוסופט לא צריכה לאשר לבליזארד לעשות וורקראפט 4.

כן, ראינו איזה יופי נגמר הלכפות על חצי מאקסבוקס לעשות משחקי היילו וספינאופים של משחקי היילו כל היום. באנג'י נמלטה, קריאטיב אסמבלי נסגרה ו-343 בגסיסה, מדהים. זה מה שאתה רוצה לעשות עם COD, וזה נראה לי מגוחך מבחינה עסקית ומבחינת טובת הגיימרים. חוץ מזה בכלליות יש למיקרוסופט עכשיו מדיניות שכל חברה עובדת על מה שבא לה, ואם מלא סטודיואים פנימיים יקפצו ויגידו "היי! אני רוצה לעבוד על ספינאוף ל-IP פס יצור חסר הנשמה במקום על משחק מקורי!" אז וואללה, שיהיה להם לבריאות.

מה קשור וורקראפט 4? אם בליזארד רוצה לעשות עוד וורקראפט אז לבריאות, מדהים. אם אתה רוצה להקביל את זה אז לא, אני לא רוצה שמיקרוסופט עכשיו תקח את הקואליציה ותכפה עליהם שוטר וורקראפט, את T10 ותכפה עליהם לעשות וורקראפט-קראט ואת אוסובו ותכפה עליהם לעשות סימולטור צפלינים של הגובלינים מוורקראפט 2.

זה לא כל כך קשה:
לעשות המשך לפרנצ'ייז אהוב - בטח!
לאנוס מותג חסר נשמה ולכפות על כוח הפיתוח שלך לעבוד עליו - לא!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2023, 22:28

Laskin כתב:אה, וביטלתי את מנוי הגיימפאס, אחרי האכזבה מגירסת המחשב של פורצה. אין פשוט משחקים רציניים באופק שמושכים אותי… אולי אם COD ומשחקי אקטיויז׳ן היו נכללים כבר בחודשים הקרובים הייתי שוקל להשאר אבל באמת שאין שום דבר גדול שידוע לנו בחצי שנה הקרובה בערך שמצדיק את זה. נראה, אולי סטוקר 2 יתגלה כמשהו מטורף, אבל גם זה יהיה עוד איזה 4 חודשים בערך.
אני מקווה בשבילם שיש הפתעות בדרך, כי באמת שאני לא רואה כלום באמת מבטיח שאני לא ארצה לפספס באופק עד שהלבלייד יצא, או משהו. מישהו יודע על משחק כזה שאני מפספס?

בול הגיע Warhammer 40,000: Darktide, עוד רגע יוצא CITIES SKYLINE 2 אז לפחות מבחינתי המחיר עד סוף השנה כבר שווה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 אוקטובר 2023, 22:57

לאסקין: בסדר, יש הרבה הגיון במה שאתה אומר אבל עדיין זה לא הוגן בשיט שספיידרמן 2 מקבל 91, למרות שאפילו אלה שעפים עליו אומרים שהוא סה'כ הקודם מלוטש ובטסדה לא היו ראויים בעיניהם אפילו ל87 זה כבר זלזול.

תראה מה אינטר אמר, שאפילו לדעתו הממוצע האמיתי של סטארפילד כנראה יושב על 87-90, מזמן לא שמעתי משהו שפשוט גרם לי להגיד, איפה הפאקינג כפתור לייק?.

פסדר, BG3 יותר טוב מסטארפילד? אין לי שום בעיה עם זה, אם זה נכון שBG3 לוקח את האנטרקטיביות לשיאים שבטסדה אף פעם לא עשתה כמו שהמבקרים אומרים ואם הוא הדבר הכי קרוב אי פעם ללשחק מבוכים עם דרקונים בצורה דיגיטלית אז מגיע לו בהחלט את ה96 שלו ולסטארפילד מגיע פחות ממנו, אבל נו באמת... 83 וספידרמן 2 באותה נשימה 91? למרות שלא מחדש כלום?

כאילו כן, מי שם על הציונים האלה עד כדי כך. SF6 קיבל כולה ציון 92. ולדעתי מגיע לו 100.
אבל לפחות הוא קיבל מקום שישי בטופ 100 המשחקים של כל הזמנים של PCgamer ממש לא מזמן ועקף בסיבוב את כל משחק הממוצע 98 אז... שיקפצו עם הממוצעים שלהם, גם סטארפילד מקומו כאן.

10. XCom 2
9. Divinity: Original Sin 2
8. CS:GO
7. Red Dead Redemption 2
6. Street Fighter 6
5. Half Life 2
4. Dwarf Fortress
3. Crusader Kings 3
2. The Witcher 3
1. Disco Elysium
https://www.pcgamer.com/the-top-100-pc-games-2023/

כאילו לפי דעתי בעולם מושלם הם היו צריכים לשים את סטארפילד פה במקום משחק כמו DE שאיכשהו התפלח לכאן.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 90 אורחים