נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 נובמבר 2023, 15:39

לדעתי די הצליחו לסדר את הדיפאד
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 נובמבר 2023, 15:47

שיחקת את celeste על הדיפאד של הX ?. אתה מלך אם זה ככה. בכל מקרה קניתי אותו לפיסי בשביל משחקי הסיגנל פלייר, ו.... בהצלחה להצליח לעשות korean backdash אפשר על הדיפאד העלוב הזה, אפשר לקרוא קדיש על האצבעות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 נובמבר 2023, 15:58

את סלסט שיחקתי בוואן. הדיפאד של השלט האחרון משודרג לטעמי ומשחקי דו מימד ששיחקתי על האיקס מצאתי את עצמי משחק עם הדיפאד.

יש לי את סלסט אני אכנס אליו נראה אם זה מסתדר לי עם הדיפאד
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 01 נובמבר 2023, 16:08

ds5 שלט הרבה יותר טוב מ-xsx. איכות בנייה, כפתורים, רעש (במיוחד ה-dpad, הוא מחרפן את הסביבה מהרעש שעושה), סטיקים פחות מדויקים. גם ארגונומית, לאורך זמן ה-xsx מכאיב לי בפרק יד שמאל, ה-ds5 פחות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 נובמבר 2023, 18:39

Laskin כתב:על מה אתה מדבר? אמרתי שזן לא זכותם? ברור שזו זכותם המלאה, גם זכותם מחר לא לאפשר שום שלט שהוא לא מפס הייצור של מיקרוסופט. אני פשוט חושב שזה מהלך אנטי צרכני… שיגבילו רק במולטי במקום להפוך מוצר לבלתי שמיש לגמרי, אנשים הרי רכשו את זה, מה אכפת להם שישתמשו בזה בסינגל? במי זה פוגע?

כי אם אתה "מאפשר" את המוצרים האחרים בסינגל, אתה פותח פתח. וכל פתח מנוצל ככל הניתן. בכל מקרה, יש המון מוצרים שיודעים לזייף את מה הם( חפש bash bunny אם מעניין אותך - זה אומנם לא קשור לגיימינג, אבל הקונספט דומה), אז עדיף לא להשאיר פתח. עדיף להגן על הקהילה, גם אם זה אומר שלכמה עשרות אלפי משתמשים הלכו הקונטרולרים עכשיו.
מן הסתם שמי שממש ממש ירצה לרמות במשחקים, ימצא דרך, אבל ככה אתה מנטרל המון טרמפיסטים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 נובמבר 2023, 15:03

אינטר: זה עניין של ההעדפה. אני חושב שהשלט של הבוקס (אם מתעלמים מהDPAD ) דווקא הרבה יותר ארגונומי, לא יודע מי המטומטם בסוני שחשב שלשים את שני האנלוג סטייקס מקבילים זה לזה, זה רעיון טוב, אבל עוד יותר אני לא מבין מי המטומטם השני שבחר להמשיך לזרום עם היציאה הזו, במשך עשורים. זה ממש לא נוח לאורך זמן במשחקי סינגל פלייר, כאילו סטארפילד שבר אותי אני אשכרה הייתי צריך לראות רופא בגלל שDS5 לא נוח למשך זמן.

השלט של הבוקס כל כך גאוני לשוטרים ומרוצים כל כך הרבה יותר הגיוני למקם את האנלוג סטייק איפה שמייקרוסופט מיקמו אותם והכל מרגיש top notch מבחינת איכות הבנייה ואין לי שום כאבים ממנו.

הDPAD זוועה אני מסכים. הוא לא מדויק בשיט כשאתה בא הסיכוי לעשות בו שגיאות input הוא ענק וככל שהinput שלך מורכב יותר ככה גדול הסיכוי לטעות, אבל מייק היא לא היחידה ששמה זין על הDPAD בדור הזה, גם נינטנדו שמה זין לסוויץ אין בכלל DPAD אם אתה לא משקיע בקונטרולר יעודי וגם אז זה די DPAD חרא.

אין ספק בעיני שהעיצוב של הDPAD אצל סוני גורם להכל להיות מדויק בהרבה אבל לDU5 יש את הבעיות שלו עם הדריפטינג, מה זה משנה אם הDPAD של הפס5 מדויק בהרבה אם יש לו כל כך הרבה בעיות של דריפטינג שבסופו של יום יהרסו לך את הinput בדיוק כמו שלט הבוקס? ולראיה כמות האנשים בפורום שהחליפו את השלטים האלה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 03 נובמבר 2023, 17:55

יכולת לשחק את סטארפילד עם בקר אחר... אני גם פעם חשבתי שסטיקים אסימטריים זה יתרון גדול, היום אני כבר ממש לא בטוח שזה נכון, לפחות לא עבורי. חוץ מזה, הבעיות האחרות שציינתי הן אלה שמפריעות לי הרבה יותר. ועוד לא דיברתי על הבטריות. אגב, הדיפאד של ה-pro controller הוא הכי טוב לדעתי, לפחות לפלטפורמרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2023, 09:25

אקס בוקס חוטפים על הראש בגלל הרכישה הזו... תכל'ס אני ממש לא חושב שבצדק, כל מי שחושב שאפשר לעצור את זה חי בסרט... זה לא חייב להחליף את הקיים, זה בנוסף, וזה יכול כל כך לעזור לאינדיז לפתח משחקים שמרגישים AAA

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2023, 11:46

אנשים מסויימים נלחמים ב-AI כי הם לא מבינים את הפונציאל שלו ככלי, הם מסתכלים עליו כ-"they took our jooooobbbssss".
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2023, 12:14

כן, היה לא מזמן גם את הסיפור עם המשחק THE FINALS שמשתמש ב"קריינות" של AI
זה הרי רק הגיוני, ככה גם הם יכולים לקרוא את כל הכינויים של השחקנים ולהיות דינמיים יותר מבלי לכתוב תסריט לכל תרחיש, ולשנות את זה מתי וכמה שירצו...
מדובבים עושים מזה רעש ואחריהם כל האדיוטים השימושיים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 נובמבר 2023, 18:10

אתם צודקים שזה דפוק להילחם בשימוש של AI בכללי ולהתעלם מהיתרונות שזה מציע לאינדים אין בעיה עם זה.
אבל אף אחד מאיתנו בטח לא רוצה שAI יתחיל להחליף יוצרים כמו לוין או קוג'ימה ולכתוב במקומם.... וכאילו ברור לי שקוגימה או לווין לא יאבדו את העבודה שלהם בגלל AI, אבל אתם יודעים הקוג'ימה או לוין הבאים יכולים להפסיד עבודה לAI בעתיד כי אף אחד לא יתן להם את ההזדמנות. זה עלול להתחיל בכתיבה תמימה של NPCS ולהגיע למצב שהAI כותב את הכל וכולנו נפסיד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2023, 18:18

אני לא חושב ש-AI יחליף קוג'ימה או לוין, זאת לא המטרה של כלים כאלה. AI הוא כלי, זה אומר שכשלוין אומר לאמן קונספט ארט לעשות משהו הוא יוכל לתת לו תוצאה תוך 20 דק' במקום יומיים. או לחילופין, לוין בעצמו יכול לעשות את הקונספט בעזרת AI ולהעביר לאמן שישתמש בזה בתור בסיס לעבוד ממנו.

בסופו של יום כל חברה הייתה מתה שיהיו להם צוותים של 2000 אנשים כמו שיש לרוקסטאר. אם AI יוכל לגרום ל-200 אנשים לעבוד כמו 2000 אנשים אז זה נצחון לכולם. אמנים או מתכנתים שעובדים בסטודיואים הללו צריכים לאמץ את ה-AI ככלי, לא לפחד שאיזה מנכ"ל יכתוב פרומפט ויצא לו משחק גמור בצד השני. אם AI יהיה ברמה הזו, אף אחד לא יקנה משחקים מהמנכ"ל הזה כי כל אחד יוכל לעשות משחק תוך 3 דק'.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 נובמבר 2023, 23:34

הכל נכון נדב אבל אתה מביא פה רק את הצד החיובי של הAI ברור שזה לא יחליף את לוין או קוג'ימה. אין ספק שלאחד כמו לוין יהיה יותר קל לתקשר את הרעיון שלו ולהעביר אותו לאמן דרך הAI מאשר לתאר את זה עם איזה סקיצה עלובה על לוח עם טוש :) גם אין לי ספק בכלל שכל האינדים האלה שעושים Tech demo מטורפים על הPC יוכלו להתחיל לתפוס תאוצה בפיתוח עם הAI ואני מתאר לעצמי שזה הולך להיות משהו נפלא, כי עכשיו כל מיני מעצבי משחקים מוכשרים שלא יודעים לצייר יוכלו לעשות כל מיני אינדים מגניבים.

עדיין לא לחינם יש לך סופרים מפורסמים כמו ג'ורג מרטין שהתאגדו נגד OPENAI בגלל שGPT גונב להם את הסגנון. אני מתאר לעצמי שאם אני אכתוב עכשיו לGPT לכתוב לי עלילה בסגנון לוין/קוג'ימה ואני אתן לו פיידבק טוב מה לשנות כדי שזה יראה מקורי, וככל שהפרומפט שלי יהיה מדויק יותר נגיד משהו כמו "תחקה לי את לוין כמו מקצוען" אז זה יקרה.

ואני חושב שככל שיהיה לגיטמציה לזה זה יהיה נפוץ יותר ונראה פחות מקוריות בתעשיה ופחות סיבות לתת צ'אנס לדם חדש להיכנס ולכתוב שAI יכול עם קצת כיוון עריכה ושאילתות מנוסחות היטב לתת תוצאה של כותב מקצועי.

כאילו, לא יכאב לי הלב אם גרילה נגיד או סוני בנד יתחילו להשתמש בזה או הקואלציה, כן ? גם ככה העלילות שלהם פח בלי AI או עם AI אבל אין להם עכשו גם שום סיבה להשתפר...

הפחד שלי זה שהמשחקים יהפכו לעוד יותר ללא נשמה, כתיבה עוד יותר גרועה, ועוד יותר חיקוים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 נובמבר 2023, 03:58

הדיבור פה גרם לי לחפור עם הצ’אט שיעשה לי סיפור של קן לוין עם ישראל כרקע. היה נחמד הסיפור
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2023, 08:45

glass man כתב:הכל נכון נדב אבל אתה מביא פה רק את הצד החיובי של הAI ברור שזה לא יחליף את לוין או קוג'ימה. אין ספק שלאחד כמו לוין יהיה יותר קל לתקשר את הרעיון שלו ולהעביר אותו לאמן דרך הAI מאשר לתאר את זה עם איזה סקיצה עלובה על לוח עם טוש :) גם אין לי ספק בכלל שכל האינדים האלה שעושים Tech demo מטורפים על הPC יוכלו להתחיל לתפוס תאוצה בפיתוח עם הAI ואני מתאר לעצמי שזה הולך להיות משהו נפלא, כי עכשיו כל מיני מעצבי משחקים מוכשרים שלא יודעים לצייר יוכלו לעשות כל מיני אינדים מגניבים.

עדיין לא לחינם יש לך סופרים מפורסמים כמו ג'ורג מרטין שהתאגדו נגד OPENAI בגלל שGPT גונב להם את הסגנון. אני מתאר לעצמי שאם אני אכתוב עכשיו לGPT לכתוב לי עלילה בסגנון לוין/קוג'ימה ואני אתן לו פיידבק טוב מה לשנות כדי שזה יראה מקורי, וככל שהפרומפט שלי יהיה מדויק יותר נגיד משהו כמו "תחקה לי את לוין כמו מקצוען" אז זה יקרה.

ואני חושב שככל שיהיה לגיטמציה לזה זה יהיה נפוץ יותר ונראה פחות מקוריות בתעשיה ופחות סיבות לתת צ'אנס לדם חדש להיכנס ולכתוב שAI יכול עם קצת כיוון עריכה ושאילתות מנוסחות היטב לתת תוצאה של כותב מקצועי.

כאילו, לא יכאב לי הלב אם גרילה נגיד או סוני בנד יתחילו להשתמש בזה או הקואלציה, כן ? גם ככה העלילות שלהם פח בלי AI או עם AI אבל אין להם עכשו גם שום סיבה להשתפר...

הפחד שלי זה שהמשחקים יהפכו לעוד יותר ללא נשמה, כתיבה עוד יותר גרועה, ועוד יותר חיקוים.

AI עושה ממש מהר מה שבן אדם עושה לאט. אתה יכול לשכור כותב סביר מינוס ולהגיד לו לעשות מה שאריק עשה עם GPT - בבקשה סופר להשכרה, תכתוב לי סיפור קצר של 15 שורות בסגנון קן לוין עם ישראל ברקע. אז אותו סופר יקח כמה ימים, אולי הוא צריך קודם להכיר את הסגנון של קן לוין כי אין לו הכרות מוקדמת, ויכתוב קטע סביר שבטח יכלול מגדלור ואיזה catch phrase שחוזר על עצמו כמה פעמים והכל עם קונטקסט של פילוסופיה פוליטית סטייל אובג׳קטיביזם.

AI עושה את זה זול ומהיר, אבל זה לא משהו שלא יכלת לעשות לפני 20 שנים. לעשות את זה ברמה גבוהה, זה כבר אתגר גדול, וכשמצליחים אז יוצא לך תוצרים כמו הסרט ג'וקר למשל.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 נובמבר 2023, 13:01

מתווך הסיפור. הנבל הראשי.
Cyrus, the leader of the Order of the Phoenix, is of Iranian descent. He was born and raised in Tehran, the capital of Iran, where he was exposed to the teachings of Zoroastrianism, an ancient religion that predates Islam. He became fascinated by the concept of the final battle between good and evil, and the emergence of a savior figure called the Saoshyant. He believed that he was the reincarnation of the Saoshyant, and that he had a divine mission to bring about the end of the world and the dawn of a new era. He joined a secret society that shared his beliefs, and rose to become its leader. He renamed the society as the Order of the Phoenix, after the mythical bird that symbolizes rebirth and resurrection. He amassed a loyal following of fanatics, and acquired advanced technology and biological weapons from various sources. He launched a global campaign of terror and destruction, targeting Israel as his main enemy. He is a charismatic and ruthless leader, who will stop at nothing to fulfill his prophecy.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 נובמבר 2023, 13:17

חחחחחח הוא ניסה לכתוב משהו בסגנון של לוין, יצא לו יותר פפ16.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2023, 13:32

נשמע יותר כמו קטע מ-COD לא טוב במיוחד מאשר ביושוק, אבל AI ישתפר עם הזמן.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 נובמבר 2023, 13:50

טוב הbackdrop של ישראל די מושך לcod במובנים מסויימים :)

זה שנושא הllmים עוד ישתפר זה ברור אבל מה שעשיתי היה עפ חצי עין ב3 בבוקר ובערך 10 שניות עבודה… בסוף בנושא הזה הכל סובב סביב הפרומפטים שתיתן לו. מה גם שבשניה אני מכניס יותר ״פילוסופיה שדומה לאיקס״ או כל שינויי אחר. וזה סתם בחינמי של מיק׳
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2023, 14:01

swiss-the-engine כתב:טוב הbackdrop של ישראל די מושך לcod במובנים מסויימים :)

זה שנושא הllmים עוד ישתפר זה ברור אבל מה שעשיתי היה עפ חצי עין ב3 בבוקר ובערך 10 שניות עבודה… בסוף בנושא הזה הכל סובב סביב הפרומפטים שתיתן לו. מה גם שבשניה אני מכניס יותר ״פילוסופיה שדומה לאיקס״ או כל שינויי אחר. וזה סתם בחינמי של מיק׳

כן, ברור שאפשר להוציא תוצאות הרבה יותר טובות, וגם אם לא זה היה משתפר עם הזמן :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2023, 09:04

העדכון הגדול של קילר אינסטינקט יוצא היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2023, 09:44

GAMEPASS קבל ב-shadow drop את Remnant 1 ו-2 היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2023, 14:31

בטריילר של OD שקוג'ימה הביא ל-TGA יש אותיות מוחבאות. כשמתרגמים אותן לצורה הפונטית של יפנית, הן מאייתות שני סמלים יפנים:
静 - quiet, silent
岡 - hill

תמונה

יש מצב לא רע בכלל שמדובר בהחיאה של PT, רק הפעם בלעדית לאקסבוקס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 דצמבר 2023, 22:33

ART מבלייד:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 דצמבר 2023, 15:24

זה ממדליף, אז קחו עם 7 מליון גרגרי מלח, אבל השמועות גורסות ש-id עובדים על משחק Star wars לאקסבוקס/PC שסובב סביב המנדלוריאנים.

אין דבר שמרגיש יותר גרוע במשחק FPS מאשר לייזר סטייל מללחמת הכוכבים. אין לי מושג איך עושים FPS עם לייזר כיף, אבל בלי זה אין משחק מנדלוריאן של id.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים