נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ינואר 2024, 19:36

אריק תכין תחתונים חדשים:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 ינואר 2024, 02:33

גם יצא טריילר היום שהלהיב אותי מאוד. רק באסה שאין לי מחשב לשחק את זה עליו + שאני מעדיף בהרבה לשבת על משהו מותאם לקונסולה. מקווה שיעשו פורט במהרה
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2024, 19:35

הסטרים של מיקרוסופט מחר ב-22:00. השמועות אומרות שלא רק שהלבלייד לא יוצא בחגים, הוא מגיע ממש עוד רגע, במאי.

swiss-the-engine כתב:גם יצא טריילר היום שהלהיב אותי מאוד. רק באסה שאין לי מחשב לשחק את זה עליו + שאני מעדיף בהרבה לשבת על משהו מותאם לקונסולה. מקווה שיעשו פורט במהרה

בדיוק הבאתי אותו בנושא pc, הוא נראה מדהים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ינואר 2024, 20:22

השמועות גם מדברות על כך שדאבל פיין עובדת על 2 משחקים במקביל כרגע, כשאחד מהם הוא מולטיפלייר מבוסס פיזיקה שאתה יוצר דמויות חימר או משהו כזה… נשמע מקורי ומגניב, מעניין אם נראה אותו וטיזר של פסיכונאוטס 3 או מה שהמשחק השני לא יהיה, כבר מחר

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 ינואר 2024, 08:02

DrKeo כתב:הסטרים של מיקרוסופט מחר ב-22:00. השמועות אומרות שלא רק שהלבלייד לא יוצא בחגים, הוא מגיע ממש עוד רגע, במאי.

swiss-the-engine כתב:גם יצא טריילר היום שהלהיב אותי מאוד. רק באסה שאין לי מחשב לשחק את זה עליו + שאני מעדיף בהרבה לשבת על משהו מותאם לקונסולה. מקווה שיעשו פורט במהרה

לעולם לא אבין את ההייפ מהיילבלייד 2, 1 היה משחק חביב, Walking simulator בדומה לFirewatch, אחלה סיפור, פאזלים חלביים, גיימפליי מאוד, מאוד בסיסי שלא העיק, אבל לא הציג משהו רציני. אחלה פליפ ל-4 שעות. אין פה רגע Portal 1. אחלה תוספת אם היה ליינאפ סולידי למייקרוסופט, אבל אין לה, לפחות לא בפועל - אנחנו מקבלים את הFrindge של הגיימינג תחת שיווק AAA.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2024, 09:53

Death_119 כתב:
DrKeo כתב:הסטרים של מיקרוסופט מחר ב-22:00. השמועות אומרות שלא רק שהלבלייד לא יוצא בחגים, הוא מגיע ממש עוד רגע, במאי.

לעולם לא אבין את ההייפ מהיילבלייד 2, 1 היה משחק חביב, Walking simulator בדומה לFirewatch, אחלה סיפור, פאזלים חלביים, גיימפליי מאוד, מאוד בסיסי שלא העיק, אבל לא הציג משהו רציני. אחלה פליפ ל-4 שעות. אין פה רגע Portal 1. אחלה תוספת אם היה ליינאפ סולידי למייקרוסופט, אבל אין לה, לפחות לא בפועל - אנחנו מקבלים את הFrindge של הגיימינג תחת שיווק AAA.

הלבלייד 1 היה חוויה מיוחדת, גיימפליי די מעפן במיוחד בקרבות וגם פאזלים לא מעניינים, אבל חוץ מזה WALKING SIM ממש מגניב, יפה, ותענוג לאזניים, בייחוד עם אזניות (אולי המשחק הכי "חובה" לאזניות).
צריך לזכור שהוא היה יחסית דל תקציב למשחק AAA עם אווירת "אינדי" (או כמו שהם מכנים את זה - INDIE-AAA), הפעם - מיקרוסופט שפכה שם המון המון כסף, והוא אמור להיות חוויה ויזואלית פסיכית לגמרי, הרבה יותר מלוטש ומצופה מהם לעשות גם גיימפליי טוב בהרבה, ואנחנו יודעים שהם מסוגלים לזה (DMC שלהם וגם ENSLAVED היו עם גיימפליי טוב מאוד)
זו גם הסיבה שאנחנו מצפים למשהו הרבה יותר מטורף מפסיכונאוטס הבא, למשל, ומINXILE וCOMPULTION GAMES... ובצד של סוני מHOUSEMARQUE וחברות אחרות שלהם שכבר הוכיחו את עצמן כשעשו קפיצה מAA לAAA אחרי שנרכשו.
זה זמן הקפיצה של נינג'ה תיאורי - צוות סופר מוכשר טכנית שתמיד היה די מוגבל תקציבית ועכשיו הם אמורים להפציץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2024, 10:15

כמו שלאסקין אמר, זה אמור להיות רגע שבו NT עולים דרגה. נראה שנשפך שם הרבה כסף, NT תמיד היו טובים בבימוי ונרטיב, אני לא חושב שזה יהיה כמו HB1. כלומר, אולי זה יזכיר אותו, אבל אני לפחות מצפה שהם יעלו דרגה לכיתה של הילדים הגדולים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 ינואר 2024, 10:30

DrKeo כתב:כמו שלאסקין אמר, זה אמור להיות רגע שבו NT עולים דרגה. נראה שנשפך שם הרבה כסף, NT תמיד היו טובים בבימוי ונרטיב, אני לא חושב שזה יהיה כמו HB1. כלומר, אולי זה יזכיר אותו, אבל אני לפחות מצפה שהם יעלו דרגה לכיתה של הילדים הגדולים.

על מה שהוצג בVGA לפני חודש הכל נראה בדיוק כמו הראשון, אותו Sword mechanic שאתה עומד במקום, Walking simulator ופשוט גרפיקה הרבה יותר טובה. אני לא רואה פה איזה חריגה ממה שראינו ב-1 ברמת הגיימפליי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2024, 10:44

Death_119 כתב:
DrKeo כתב:כמו שלאסקין אמר, זה אמור להיות רגע שבו NT עולים דרגה. נראה שנשפך שם הרבה כסף, NT תמיד היו טובים בבימוי ונרטיב, אני לא חושב שזה יהיה כמו HB1. כלומר, אולי זה יזכיר אותו, אבל אני לפחות מצפה שהם יעלו דרגה לכיתה של הילדים הגדולים.

על מה שהוצג בVGA לפני חודש הכל נראה בדיוק כמו הראשון, אותו Sword mechanic שאתה עומד במקום, Walking simulator ופשוט גרפיקה הרבה יותר טובה. אני לא רואה פה איזה חריגה ממה שראינו ב-1 ברמת הגיימפליי.

אפילו אם בסוף זה סימולטור הליכה והמערכת קרב לא יותר טובה מהמקורי, כשאתה מסתכל על הדמו הזה, הוא לא נראה רמת הפקה שונה לגמרי מהמשחק המקורי? לי הוא נראה רמה אחרת לגמרי.

כלומר, אם הוא סימולטור הליכה אז NT הולכים לענות על השאלה מה קורה כששמים מעל ל-100 מליון דולר על סימולטור הליכה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2024, 11:08

אני מסכים שמה שהראו ב-2 התצוגות האחרונות שלו היה נראה פחות מדהים מהתצוגת גיימפליי הראשונה, אבל צריך לזכרו גם אותה... נראה שיהיו סט פיסז רציניים שם, ועדיין לא ראינו יותר מכמה שניות קטועות של הקרבות, אז אי אפשר לדעת מזה הרבה.
אני אופטימי בינתיים, בעיקר בגלל התצוגה הראשונה עם הענק.

עריכה:
רק עכשיו הבנתי שזה מה שהבאת פה נדב...
בכל אופן היו עוד כמה קטעים קצרים בטריילר האחרון שנראים טוב.
אני באמת אהיה מופתע אם הקרבות יישארו אותו דבר או אפילו בערך אותו הדבר כמו במשחק הראשון.
וגם אם כן - מילא... נקבל משחק מדהים ויזואלית בדולרים בודדים שעולה גיימפאס לחודש אחד, ועל הדרך נשחק בעוד כמה משחקים באותו חודש :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2024, 11:35

אני מצפה ממנו לסיפור טוב + סצנות מדהימות + גרפיקה מפילת לסת. אם אני אקבל את זה, אני אהיה מרוצה. אני לא חושב שהוא יהיה TLOU2 או GOW, אבל אם יצא ממנו מה שאני רוצה שיצא ממנו אז אני חושב שהוא יהיה חוויה מיוחדת ומשחק שאין ממש עוד כמוהו. זה צעד ראשון למיקרוסופט להפוך ל"סוני", אם הוא יצא כמו שצריך אז אולי NT עדין לא יהיו נוטידוג אבל הם בהחלט יהיו בקרם של סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2024, 20:11

עוד פחות משעתיים:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2024, 22:25

הלבלייד 2 באמת יוצא במאי. Avowed בסתיו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2024, 22:55

אינדיאנה ג'ונס נראה ממש טוב, והוא יוצא השנה. אני משער שבחגים?

זה אומר שיש למיקרוסופט השנה את ג'ונס, AVOWED, הלבלייד 2, סימולטור טיסה 24' ו-STALKER 2. שנה לא רעה בכלל, אפילו הייתי קורא לה השנה הטובה הראשונה של ה-XSX.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 ינואר 2024, 23:04

Avowed ממשיך להראות רע, Skyrim clone עם גרפיקה טיפה יותר טובה לשנת 2011. אפס ציפיות.
Hellblade 2 חביב, נראה מאוד כמו הראשון רק עם ערכי הפקה טובים יותר.
אינדיאנה נראה ממש כיפי, אבל הPacing נראה מאוד meh, הוא לא נראה משחק הרפתקאות כיפי כמו Uncharted בגלל הדגש שלהם על Stealth וMeele ופחות על קרבות ירי, קצת מזכיר את האיטרציה האחרונה של Tombraider (המשחק השלישי) שהיה מאוד לא משהו. אבל Machinegames עושים אחלה משחקים, אז אין לי ספק שהוא יהיה מעולה. לטעמי המשחק גם ידחה ל-2025 מאחר והם ממש לא ציינו שום תקופת זמן.

לא עפתי, אין שום דבר סולידי השנה ממייקרוסופט, אנחנו צריכים גירס טוב כדי לאזן את כל הנישות הללו.

ומה הקטע של השבדים ותרבות הפרוגרס שם, כל אחד נראה כמו קריקטורה מSouthPark.
נחמד לראות שMichael Shannon הפך לשבדי והוא מנהל את הסטודיו:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2024, 23:10

למה אינדיאנה ג'ונס צריך להיות אנצ'רטד? המשחק הזה נראה כמו הדבר הכי אותנטי לאינדיאנה ג'ונס מאז מסע הצלב האחרון. לדעתי MG פגעו בול במטרה, לפחות ממה שאפשר להבין במבט מהיר של כמה דק' על המשחק בלי לשחק בו.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 18 ינואר 2024, 23:28

רק חבל שאינדיאנה ג'ונס גוף ראשון... נראה מוזר ולא קשור.

מחכה כמובן לסטוקר 2 והלבלייד 2 :D

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ינואר 2024, 02:34

סטוקר 2 קיבל רשמים מאוד פושרים ואפילו פחות מזה בזמנו, מקווה שהם הצליחו להרים את הפרויקט מאז אבל אין לי צפיות גבוהות בשבילו.
Avowed ממשיך להראות פשוט רע בכל הזדמנות, אני יודע שאומרים שבתוך מייקרוסופט מתלהבים ממנו, אבל באיזשהו שלב אם זה ממשיך להראות כמו ברווז... לא יודע, נראה רע.
הלבלייד 2 פשוט יפייפה. אני מניח שיקום ויפול על הסיפור שלו, אני לא יכול שלא להתאכזב מעט מכך שלמרות כל זמן הפיתוח והפוקוס שניתן לו, הוא עדיין נראה פחות או יותר באותו קנה מידה של הראשון. והראשון היה אחלה משחק, אבל בעיקר בזכות הגימיק שלו, הגיימפלי שלו היה בינוני ומטה ואם הם עד היום לא הראו לנו אפילו שנייה אחת של גיימפלי רציף שאמורה לגרום לנו להבין שיש כאן קפיצה באספקט הזה, אני מתחיל לחשוב שזה פשוט לא משהו שיש כאן... האם הגימיק הזה יכול להחזיק לבדו עוד משחק שלם? נחכה ונראה אני מניח.
סך הכל אני ממשיך להיות די מאוכזב ממייקרוסופט, אני עדיין לא רואה כאן שום דבר שעל פניו נראה כמו משחק שיקבל 90+ גורף ויהפוך ל"שיחת היום" בגיימינג למשך כל עונת היציאה שלו.

שום דבר מלבד אינדיאנה ג'ונס שבהחלט כן הייתי שם כרגע בגבול הזה. הוא נראה לא רע בכלל גם אם לא נתן לי תחושה שאני סופר את הימים ליציאה שלו ומת לשחק בו. אני מוסיף לזה מפתחת מוצלחת יחסית וסך הכל זה המשחק היחיד שאני באמת מצפה ממנו פה למשהו אמיתי, גם אם לא בטירוף.
אם כי אני גם כן בהחלט לא אופתע אם הוא ידחה ל2025 בסופו של דבר, משהו בצורה שהכריזו על התאריך שלו מול האחרים מרגיש קצת פישי... או סוני...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2024, 03:15

Avowed אכזב אותי, הגיימפליי נראה ממש רע לדעתי, אני חושב שיש לו מצב ממש טוב להדחות ל-2025. היה מוזר גם שהראו בערך 3 סוגי אוייבים בלבד, שכולם בערך אותו יצור.

הלבלייד 2 נראה מדהים ויהיה משחק מטורף.

אינדיאנה ג׳ונס נראה גם מעולה וגם ככה ככה בו זמנית. מאוד נאמן למקור שזה מעולה אבל אני לא בטוח שהבנתי את הקרבות ואם זה נראה כיף או קל מדי או מה… ממש מוזר לראות את משין ג׳יימס עושים משחק שהחלק החזק שלו הוא לא היריות. מעניין אם הוא יצליח גם כן לצאת השנה, כשלא נותנים תאריך זה תמיד מעלה חשש אצלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2024, 11:46

אני באמת לא מבין את הקטע עם Avowed. הוא נראה כמו משחק מלפני 10 שנים, כזה שיתחרה בדרגון אייג׳ האחרון. כל הזמן מדברים על התלהבות פנימית ממנו אבל אם הוא יקבל יותר מ-8 נמוך אני אהיה בשוק.

אבל יש לו את הcover art הכי טוב שראיתי מזה שנים.
IMG_8508.jpeg
IMG_8508.jpeg (329.92 KiB) נצפה 257 פעמים

אינדיאנה ג׳ונס לעומת זאת נראה לי ממש מעניין. אני די בטוח שירי זה החלק הכי שולי בו, לפחות ככה זה נשמע מהיומן שלהם. הוא נראה כמו משחק שמתגנבים בו מאחורי אוייבים, פותרים פאזלים, קצת אקשן מתוסרט והרבה עלילה. להתחשב בזה שהפקות AAA בגוף ראשון הפכו לדי נדירות, הוא אחד המצופים שלי כרגע. אני משער שאני אצפה לנוטידוג או סנטה מוניקה הבאים הרבה יותר, אבל אלה משחקים דמיוניים כרגע שיצאו עוד שנים ואינדיאנה ג׳ונס קונקרטי ובמרחק חודשים.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 19 ינואר 2024, 12:19

אובסידיאן היא לא חברת aaa, לא בעבר ולא בהווה, אז לא ברור לי למה מצפים. המשחק מזכיר קצת את dark messiah, וזה די מעניין כי לא היה לו יורש ראוי עד היום. אינדיאנה נראה בינוני. חשבתי שפייבל יועד ל-2024 אבל כנראה שכבר לא. חבל, מיקרוסופט בבעיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2024, 13:47

פייבל מעולם לא קבל תאריך יציאה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2024, 14:01

אני לא חושב שהם ממש בבעייה, העתיד הרחוק יותר נראה ממש מבטיח ולמרות ש-2024 לא נראית לי אישית ממש מטורפת מבחינתם - זה עדיין נראה טוב יותר ממה שסוני מביאים השנה, שזה בערך… כלום? פיינל פנטזי, רונין, פסיפיק דרייב והלדייברס 2 יוצאים כולם בחודשיים הקרובים, ואז מה? ואלו אפילו לא משחקי פלייסטיישן סטודיוס ולא כולם בלעדיים באמת.
אני מנסה לחשוב עם מה הפס5 פרו הולך להיות משוגרת בסוף השנה, חייב להיות משהו שיגרום לאנשים לרצות לשדרג עבורו, ונראה לי שהם רק ידברו על דברים שיצאו ב-2025 ויראו וירוצו טוב יותר, בזמן עתיד. כרגע כמעט לכל המשחקים יש מצב 60 אז זה חסר טעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2024, 14:33

יש למיקרוסופט שנה יותר טובה מלסוני, לפחות אם אין הפתעות גדולות שאנחנו לא מודעים להן. ושנה הבאה? מי יודע. יש להם המון חברות תחתם, יש משחקי צד ב׳ אני משער שפייבל ופורצה הורייזן 6 די בטוחים לשנה הבאה? אם יהיה גם גירס זאת יכולה להיות שנה חזקה מאוד. לדעתי סופסוף הגענו לשלב שמיקרוסופט מספקת משחק ששווה להסתכל עליו כל רבעון.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 19 ינואר 2024, 14:58

אז אם באנגליה מכירות החומרה של הקונסולה ירדו ב 14% מ 2022, ובארצות המדווחות האחרות באירופה הן ירדו ב 18% - מה אתה מהמר שיהיה השינוי במכירות לשנת 2024 לאור הליין-אפ?

הלבלייד 2 אושר כמשחק של 50 דולר, דיגיטלי בלבד ובאותו אורך כמו קודמו. אני לא מבין למה מיקרוסופט מיצבה אותו כפנים של הקונסולה - זה לא נראה כמו משחק שידרבן מכירות קונסולה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 95 אורחים