נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2024, 19:27

הדליפה אושרה וכך גם mlb the show 24 שמגיע רשמית בסבב הבא ולכן לא מופיע בתמונה:
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 06 פברואר 2024, 20:12

Bloodstained אחלה קסטלווניה Clone.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2024, 20:16

אני שמח על RE3 רימייק שעדין לא שחקתי. הוא איזה 8 שעות שזה בכלל פינוק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 פברואר 2024, 20:38

מעניין כמה הם משלמים על משחקים שמוכרים מעולה כמו MLB… ועוד לסוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2024, 21:25

Laskin כתב:מעניין כמה הם משלמים על משחקים שמוכרים מעולה כמו MLB… ועוד לסוני.

ההסכם שלהם הוא לא עם סוני אלה עם ה-MLB שיש להם חטיבת הפצה והם המפיצים של MLB THE SHOW מחוץ לקונסולות של סוני. אני לא בטוח שסוני רואה מזה בכלל כסף.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 06 פברואר 2024, 22:06

לא מבין מה הבעיה להבין את מיקרוסופט.

כנראה יוזמת הגיימפאס כשלה. כנראה אי אפשר לחלק ממשחקים במחיר מנוי נמוך ולהשאיר אקוסיסטים בריא. הם כנראה ראו מה הפסידו עם סטארפילד.
ואחרי הרכישה של ABK בטח אנשים שם גירדו בראש 'אתם רוצים שנוותר על כל כך הרבה כסף מאנשים שקונים את המשחק במחיר מלא בשביל..?''.

נניח שמיקרוסופט מבינים שהפסידו את ההזדמנות שלהם בדור הזה. אז מה הבעיה שהם יוציאו משחקים למתחרות, יעשו כסף, וכשיהיה להם ליין-אפ קורץ בתחילת הדור הבא שוב יגידו שזה בלעדי? תן להם לבנות קהל, לעשות כסף, לתת הזדמנות למשחקים בינוניים לקבל המשכים.

תיאורטית מיקרוסופט יכולים להתחרות גם אם הם עכשיו מולטי-פלטפורם לתמיד. יש מספיק היבטים להתחרות בהם.

מה שיהיה מוזר זה שמיקרוסופט תכריז על החזון החדש בלי שהם יציגו מהלכים לטובת משתמשי ה XBOX.
הגישה שלהם צריכה להיות 'כן, אתם יכולים לשחק את זה שם אבל לכם כאשר X Y Z'.

אם PALWORLD לא יגרום לשינוי באחוז דו-ספרתי בחומרה בחודשי ינואר ופברואר - למה שכל משחק אחר שמיקרוסופט תוציא השנה יעשה את זה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 פברואר 2024, 21:52

נדלה לפני 8 חודשים:
If it was up to me I would like to get rid of exclusivity on consoles, The dominant player has defined market competition using exclusives. I have no love for that world

נדלה ליטרלי אומר שסוני שולטת בשוק בזכות הבלעדיים, ושהוא רוצה להפטר מבלעדיות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 פברואר 2024, 23:07

הוא חושב שהוא משחרר פה עבדים ויראו אותו בתור לינקולן או משהו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 פברואר 2024, 23:31

Laskin כתב:הוא חושב שהוא משחרר פה עבדים ויראו אותו בתור לינקולן או משהו

הוא אמר את זה בעדות במשפט עם אקטיוויז'ן, כך שהוא אמר את זה בקונטקסט של "לא נעשה את COD בלעדי". אבל זאת הפילוסופיה שלו מאז ומתמיד, שבלעדיות לא משנה ולהוציא הכל למתחרות.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 פברואר 2024, 07:18

לדעתי הם הולכים לעשות מהלך הזוי, הם יגידו שמשחקי GAAS קלאסיים כמו Sea of thieves יגיעו לכולם, משחקים בעלי פרופיל נמוך גם יגיעו, נגיד - HiFi Rush הוא קלאסי לסוויטצ' ובת'זדה יגיעו באיחור. הוא למעשה מצד אחד ישמור משהו לאקסבוקס, לא יצאו משוק החומרה (לפחות כרגע) אבל יפגע אנושות במותג ויגרורו את הקונסולה מעשית עוד יותר למטה.

לא יעשו Sega all the way, אבל יהיה משהו באמצע. ותאמת - אין לי מושג למה. גיימינג זה פחות מ-5% מפעילות החברה, הם אומנם לא רווחיים בטירוף אבל גם לא מדממים כסף שם. יש להם יתרון טכנולוגי עצום על סוני לעתיד ויכולים לגרום לסוני לרדוף אחריהם באפס מאמץ כמעט כחברה. וגיוון בעסק זה היתרון הכי גדול של מייקרוסופט, מה שהפך אותם לאורך השנים מסתם עוד יצרנית של מערכות הפעלה ששולטת ללא עוררין בשוק אחד, לשחקן מספר 2 בכל שוק טכנולוגי אחר בכדור הארץ ולחברה בעלת הערך הגדול ביותר בכדור הארץ.

זה גם כל כך לא נאדלה לא להיות אגרסיבי בשוק הגיימינג, דוגמא מעולה זה הענן, הם נכנסו לשוק הענן ב-4 שנות איחור מול אמאזון, Underdog מושלם, גם כמותג Azure נחשב לאורך השנים כנחות, זה לא שינה למייקרוסופט, הם נלחמו כמו מטורפים והשקיעו סכומים אדירים בשוק וידעו איך לפעול ביעילות לעומת גוגל לדוגמא שעדיין לא רווחית בשוק הענן (אמאזון עם רווחים מוצהרים של בערך 33% ומייקרוסופט ב-50%). והתוצאה? הם בדרך בעשור הקרוב להדיח את אמאזון מהבכורה בעוד שגוגל נכון לכרגע (הכל יכל להשתנות) לא מצליחה לגדול:
תמונה

מהלך שחזר על עצמו גם בעולם הרשתות החבריות עם Linkedin ובעולם החיפוש והבינה המלאכותית עם Bing, אין בעייה לחברה לשחק על כל המגרש ואגרסיבית כי היא יודע שמתי שהוא זה ישתלם. נוכחות בשוק ובניית מותג לאורך עשורים זה המתכון להצלחה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 פברואר 2024, 10:30

מיקרוסופט סוגרת את TOYS FOR BOB

בנוסף יש שמועות שבקרוב ישנו את השם של גיימפאס לMICROSOFT GAMEPASS

יש מצב שנאלץ לשנות את הנושא פה ל"נושא המיקרוסופט הרשמי"

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 פברואר 2024, 10:53

Toys for Bob כנראה לא נסגרים, הסטודיו עצמו נסגר פיזית והעובדים עוברים ל-remote work באופן מלא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 פברואר 2024, 11:54

אה, אני ראיתי משהו אחר... בכל אופן זה נשמע כמעט אותו דבר, בפועל :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2024, 18:42

גם השם של גיימפס לא משתנה למיקרוסופט גיימפס, זה סתם היה שגיאה במודעה של gamestop.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 פברואר 2024, 20:15

אז פייק ניוז בכל מקום!!! תודה, ביידן!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 פברואר 2024, 20:40

על פי IGN ספנסר אמר לעובדי אקסבוקס שמשחקי צד א׳ אכן הולכים למכשירים מרובים אבל לא פרט איזה וכמה כשהפרטים יגיעו לכולם בסטרים או בלוג או מה שהם לא מתכננים להוציא שבוע הבא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2024, 20:24

והנה זה, ככה החדשות הולכות להתבשר, בפודקאסט (וידאו) הרשמי של אקסבוקס. ביום החמישי הקרוב ב-22:00.

אז בסוף לא זרקו את שרה בונד מתחת לגלגלים, גם פיל וגם מאט בוטי יהיו שם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 פברואר 2024, 20:26

ועוד שמועה מעניינת שהפיתוח של הדור הבא של החומרה של אקס בוקס עבר לצוות שאחראי על הליין Surface של MS וג'ייסון רונלד כבר לא אחראי יותר על הפרויקט. אני מניח שמדובר בעוד חדשות שליליות, כי אחד הדברים היחידים ש-MS באמת עשתה כמו שצריך בדור הזה זו החומרה עצמה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2024, 20:28

Uncle Pey'j כתב:ועוד שמועה מעניינת שהפיתוח של הדור הבא של החומרה של אקס בוקס עבר לצוות שאחראי על הליין Surface של MS וג'ייסון רונלד כבר לא אחראי יותר על הפרויקט. אני מניח שמדובר בעוד חדשות שליליות, כי אחד הדברים היחידים ש-MS באמת עשתה כמו שצריך בדור הזה זו החומרה עצמה.

נוראי אם זה נכון.

ועוד פרט מעניין, שמועות על דירקט של נינטנדו ביום חמישי, באותו יום כמו ההכרזה של מיקרוסופט. מעניין אם זה קשור להכרזה של מיקרוסופט, אולי יהיה שם איזה שיתוף פעולה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 פברואר 2024, 20:58

גיימפאס על הסוויץ׳ 2!
זה באמת יהיה שילוב נהדר למשחקים מסויימים :)

מקווה שבאמת יהיו הכרזות מעניינות ולא רק אכזבות.
לגבי החומרה - אני לא יודע אם זה בהכרח משהו רע, אני חושב גם כן שהחומרה בדור הזה של מיקרוסופט פשוט מעולה וזו הקונסולה הכי יפה אי פעם בערך, אבל גם הSurface אחלה חומרה בדרך כלל, ואני די בטוח שמיקרוסופט באמת רוצה Steam Deck משלה, אם יעשו סוג של סוויץ׳ שמתחבר עם דוק לטלויזיה כמו השמועות - זה יהיה ניסוי מעניין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2024, 23:24

Laskin כתב:גיימפאס על הסוויץ׳ 2!
זה באמת יהיה שילוב נהדר למשחקים מסויימים :)

מקווה שבאמת יהיו הכרזות מעניינות ולא רק אכזבות.
לגבי החומרה - אני לא יודע אם זה בהכרח משהו רע, אני חושב גם כן שהחומרה בדור הזה של מיקרוסופט פשוט מעולה וזו הקונסולה הכי יפה אי פעם בערך, אבל גם הSurface אחלה חומרה בדרך כלל, ואני די בטוח שמיקרוסופט באמת רוצה Steam Deck משלה, אם יעשו סוג של סוויץ׳ שמתחבר עם דוק לטלויזיה כמו השמועות - זה יהיה ניסוי מעניין.

צוות החומרה של אקסבוקס עשה עבודה פשוט מעולה בדור הזה. אפילו אם הצוות חומרה של ה-surface טוב, חבל להחליף צוות מנצח שעשה שתי קונסלות ממש מעולות ברצף (ה-X1X ושתי קונסולות ה-XS) בצוות אחר, אפילו אם הצוות של ה-surface סבבה רוב הזמן.

בנוגע לסטים דק משלה, אני חושב שמיקרוסופט פשוט צריכה לחכות ליכולת לעשות ניידת זהה או טובה מה-XSS. ככה מפתחים לא יצטרכו להתאמץ עם גרסה שלישית, והחומרה הניידת מתחילה להתקרב לביצועים של ה-XSS לאט לאט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 פברואר 2024, 07:06

אני חושב שזה הכיוון, ואולי החליפו את הצוות בגלל ההחלטה של הזכרון של הS, שאולי, רק אולי - הייתה שלהם. בכל אופן אם הכיוון הוא ניידת אז יש בזה הגיון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2024, 14:41

Laskin כתב:אני חושב שזה הכיוון, ואולי החליפו את הצוות בגלל ההחלטה של הזכרון של הS, שאולי, רק אולי - הייתה שלהם. בכל אופן אם הכיוון הוא ניידת אז יש בזה הגיון.

היו למיקרוסופט החלטות ארכיטקטורה שגמרו את כל הדור. למשל הארכיטקטורת זיכרון של ה-X1 שהפכה אותם מקונסולה עם צ'יפ שהוא בו בזמן גדול יותר משל סוני וחלש יותר משל סוני. זה שיא שיהיה קשה לנצח שנים, היה צריך יכולת מופלאה להגיע למצב כל כך אבסורדי אבל הצוות חומרה של ה-X1 איכשהו הצליח. ההחלטה של הזיכרון של ה-XSS דפוקה ומבאסת, אבל היא לא פרומיל מה שקרה בדור ה-X1.

בכל מקרה, אני עדין חושב שזה צוות מנצח. תסתכל על ה-XSX, היא באמת קונסולה שגובלת בשלמות כשחושבים על תקציב והטכנולוגיה הזמינה. לא מעיפים אנשים כאלה הביתה, בטח שלא בכדי להחליף אותם בצוות ללא נסיון בפיתוח קונסולה. אולי יש סיבה לכל זה ובסוף ההחלטה נבונה, אבל על פני השטח היא נראת סופר מוזרה ופוליטית למדי.

אגב, רצות שמועות שפיל ועוד כמה אנשים תחתיו מתכוונים להתפטר בקרוב כי הם מרגישים שאחרי 5 שנים של build-up החזון שלהם סופסוף יוצא לפועל ב-2024, ודווקא עכשיו וההנהלה ממוטטת להם את הכל עם המהלך הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2024, 20:25

על פי טום וורן מthe verge שני המשחקים הראשונים שיגיעו לסוויצ׳ ולפס5 יהיו hi fi rush ופנטמנט של אובסידיאן.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 פברואר 2024, 08:56

DrKeo כתב:על פי טום וורן מthe verge שני המשחקים הראשונים שיגיעו לסוויצ׳ ולפס5 יהיו hi fi rush ופנטמנט של אובסידיאן.

אם זה הכיוון אין פה בשורה, זה משחקים נישתיים ברמת Indie. השאלה למה, הרי כסף לא יהיה פה.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 126 אורחים