נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אפריל 2024, 21:04

InterAl כתב:אבל התשובה ברורה. גיימפאס.

אני משער שאמרת את זה בציניות :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 אפריל 2024, 23:34

לא, על זה הם משחקים פה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אפריל 2024, 00:20

זה יכול לעבוד… אם יעלו את המחיר לאיזור ה-30 דולר לחודש, ויצליחו לגייס בערך 50 מליון מנויים. איכשהו.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 05 אפריל 2024, 12:27

DrKeo כתב:פרטים חדשים על Hellblade 2 מכתבה של פוליגון:
- רץ ב-30FPS.

חבל שהמנהל שם בחר לשלוף את טיעון הסמנטיות :lol:
מה הבעיה להגיד את האמת?

DrKeo כתב:מיקרוסופט כבר שרפו את עצמם בקטע הזה. אפילו אם הם לא ישחררו משחק אחד לפס5 מעכשיו והלאה עדין אנשים תמיד יתהו אם משחק צד א' חדש יוצא או לא יוצא לפס5. השיח אונליין ובין חברים ("אחי, תאמין לי, כל המשחקים של אקסבוקס ממילא יוצאים לפס5") ישקף את זה לעד. או לפחות עד היום שהם יבואו ויגידו בצורה פומבית שהם לא מתכוונים לעשות את זה יותר.

ועכשיו זה אפילו יותר גרוע, הרי הם התחילו לדבר על לאפשר חנויות חיצוניות באקסבוקס. הקופסה שלהם כבר לגמרי מאבדת את האישיות. המשחקים שלה כבר לא שלה, משחקים של אחרים רצים עליה דרך חנויות אחרות. זה סתם קופסת PC בסלון. המכירות של אקסבוקס יהיו לא קיימות. וברגע שאין מכירות לאקסבוקס, חברות צד ג' יפסיקו לתמוך בה ואז אני לא יודע מה הגורל שלהם.

אני גם לא ממש מבין את המודל העסקי, הרי קונסולות נמכרות בהפסד וההכנסות מגיעות ממכירת משחקים ומנויים. אם אפשר לשחק במשחקי סטים או אפיק על האקסבוקס, אז איך מיקרוסופט עושה כסף? איזו וולידיות כלכלית יש לאקסבוקס?

עוד פעם השטויות האלה. אם מיקרוסופט יוציאו משחקים רלוונטיים אף אחד לא יחכה שנה ויותר לסיכוי שהמשחק יגיע לסוויצ'. אנשים לא מתנהגים ככה.

הקו של מיקרוסופט צריך להיות הכי קרוב למחשב בטלוויזיה. זהו, הכי פשוט.
זה די ברור שאם XBOX תתמוך בחנות חיצונית, הם ירצו איזהו קאט כתנאי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אפריל 2024, 14:06

אנשים גם לרוב לא קונים 2 קונסולות נייחות, אז אם יש להם בחירה בין 2 קונסולות: קונסולה אחת שהמשחקים שלה אף פעם לא יגיעו למתחרה, וקונסולה שנייה שהמשחקים שלה יגיעו אחרי שנה או שנתיים למתחרה - הם יקנו את זו שכן תקבל מתישהו ויוכלו לשחק בה את כל המשחקים, וכן ימתינו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אפריל 2024, 20:42

InterAl כתב:לא, על זה הם משחקים פה.

אני לא בטוח שאני מבין את הקשר. אם יש חנויות חיצוניות אנשים יוכלו לקנות את הXSX ולא להוציא לעולם כסף בחנות של מיקרוסופט. לא רק שמיקרוסופט לא רואה כסף מלקוח כזה, היא מפסידה כסף כי החומרה נמכרת בהפסד.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 אפריל 2024, 21:23

היא יכולה לקחת מהם אחוזים, והגידול בבסיס המשתמשים יגדיל גם את כמות המנויים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2024, 11:08

InterAl כתב:היא יכולה לקחת מהם אחוזים, והגידול בבסיס המשתמשים יגדיל גם את כמות המנויים.

האמת שזה עדין לא ברור לי. בנושא GP, אם אתה משתמש סטים כבד מספיק שזה יגרום לך לקנות קונסולה שתתמוך בסטים, למה שתעשה מנוי GP? הרי יש לך מחשב, יש לך כבר סטים שאתה משחק בו במחשב ו-GP זמין כבר שם. אם לא עשית GP במחשב, למה שתעשה GP בקונסולה?

ובנושא לקחת אחוזים, איך בדיוק תקח אחוזים? רק למי שבמקרה קונה משחק סטים דרך האקסבוקס? הרי או שאף אחד לא יעשה את זה ואז מיקרוסופט יהיו בנטו הפסד, או שהרבה אנשים יעשו את זה ואז VALVE לא ירצו להיות בכלל על האקסבוקס כי למה שהם ירצו שיקחו להם נתח מההכנסות?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 אפריל 2024, 14:29

אני מניח שהמשחקים שקנית על הפיסי לא יעברו אוטומטית לאקסבוקס. אפילו ב-windows store של מיקרוסופט זה לא עובד ככה (למעט משחקי play anywhere, שהם המיעוט). אבל גם אם נגיד שלא - אני לא רואה את הבעיה שאתה מנסה לצייר פה. הרי זה אותו מצב כמו על הפיסי, גם שם יש לך מיליוני שחקנים עם מנוי gp וחשבון סטים במקביל.

לגבי אחוזים, זה לא משחק סכום אפס. אפשר לראות די בקלות כמה החנות של סטים בקונסולה מגדילה conversion ולהתאים את התעריף כדי שישתלם לשני הצדדים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2024, 14:41

InterAl כתב:אני מניח שהמשחקים שקנית על הפיסי לא יעברו אוטומטית לאקסבוקס. אפילו ב-windows store של מיקרוסופט זה לא עובד ככה (למעט משחקי play anywhere, שהם המיעוט).
אבל גם אם נגיד שלא - אני לא רואה את הבעיה שאתה מנסה לצייר פה. הרי זה אותו מצב כמו על הפיסי, וגם שם יש לך מיליוני שחקנים עם מנוי gp וחשבון סטים במקביל.
לגבי אחוזים, זה לא משחק סכום אפס. אפשר לראות די בקלות כמה החנות של סטים בקונסולה מגדילה conversion ולהתאים את התעריף כדי שישתלם לשני הצדדים.

אם המשחקים במחשב לא עוברים לאקסבוקס, אם אין CROSS BUY, מה המטרה בחנות סטים באקסבוקס? למה שיוזר סטים אחד יקנה אקסבוקס אם הספריה שלו לא רלוונטית? למה שיוזר אקסבוקס יקנה משחק בסטים במקום באקסבוקס?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 אפריל 2024, 14:45

הגדלת תחרות ואפשרות שחלק מהמשחקים כן יהיו משותפים (נתון לבחירה של המפיצה). ושוב, גם אם לא, אני לא רואה בעיה. זה המצב שיש לך היום על הפיסי, gp וסטים חיים יחד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2024, 14:55

InterAl כתב:הגדלת תחרות ואפשרות שחלק מהמשחקים כן יהיו משותפים (נתון לבחירה של המפיצה). ושוב, גם אם לא, אני לא רואה בעיה. זה המצב שיש לך היום על הפיסי, gp וסטים חיים יחד.

זה לא המצב היום ב-PC כי מיקרוסופט לא מוכרת לך PC בהפסד בתקווה שתקנה תוכנה ותעשה מנויים. להוסיף חנות חיצונית שהיא לא CROSS BUY זה נטו הפסד. או שאנשים לא מתשמשים בה והיא מיותרת או שהם כן משתמשים בה ואז אקסבוקס מפסידה מכירות לחנות שהיא תקבל ממנה כמה אחוזים בודדים בקום 30%-100%.

ואפילו אם היא כן CROSS BUY זה לא הגיוני כי כל הלקוחות שתמשוך לאקסבוקס מגיעים ממקום ש-GP כבר זמין עליו. אם היא לא CROSS BUY אז אפילו הלקוחות האלה לא ממש יתעניינו בסטים על אקסבוקס.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 אפריל 2024, 16:10

אם לא קרוס, אתה מתעלם מגידול בבסיס המשתמשים שיוכל להגדיל מנויים ל-gp.
אם כן קרוס, אתה מתעלם מהיתרון הטבעי שיש לקונסולה ביחס לפיסי (פיסי חלש מדי, נוחות של קונסולה בסלון וכו').
וגם יש מצב של קרוס חלקי, כמו שיש היום ב-ms store. זה כנראה הכי סביר.
בכל מקרה, זה משהו שיוכלו לבדוק ולנסות. אם יביא להפסדים, יוכלו להפסיק עם זה (ללקוחות עתידיים נגיד). התרחיש שאתה מתאר הוא אפשרי, אבל כדי להוכיח צריך לבדוק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2024, 16:28

זה אם לא קרוס, למה שיהיה גידול של יוזרים?
אם כן קרוס, למה שיקנו באקסבוקס ולא בסטים (הרי אנחנו יודעים שמשתמשי סטים מעדיפים לקנות בסטים)?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 אפריל 2024, 16:34

מבצעים יותר טובים, אפשרות לקנות לפלטפורמה השנייה עם תוספת קטנה, אינטגרציה עם רשימת החברים... ושוב, גם קרוס חלקי הוא אופציה. איך סטים יכולה לכפות על מפיצה קיימת עם משחק קיים לחלק חינם את העותק שלו לאקסבוקס, אם עד היום זה לא נעשה?
אם זה כן קרוס וקונים בסטים, מיקרוסופט תוכל לחייב את סטים אם היוזר משחק גם על האקסבוקס. זה נתון למו"מ.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אפריל 2024, 16:34

כדי לשחק בסלון
אבל זה לא מאסה של אנשים אני מניח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2024, 16:47

InterAl כתב:מבצעים יותר טובים, אפשרות לקנות לפלטפורמה השנייה עם תוספת קטנה, אינטגרציה עם רשימת החברים... ושוב, גם קרוס חלקי הוא אופציה. איך סטים יכולה לכפות על מפיצה קיימת עם משחק קיים לחלק חינם את העותק שלו לאקסבוקס, אם עד היום זה לא נעשה?
אם זה כן קרוס וקונים בסטים, מיקרוסופט תוכל לחייב את סטים אם היוזר משחק גם על האקסבוקס. זה נתון למו"מ.

אני לא יודע אם מיקרוסופט יכולה לעשות בכלל קרוס ביי עם כל המגבלות הקיימות, מהטכניות ועד המשפטיות. אבל אם נניח לרגע שבעולם מושלם הם יכולים לעשות CROSS BUY מלא וכל המשחקים עובדים מדהים, אני לא רואה סיבה שאדם שקנה אקסבוקס בכדי לשחק בספרית סטים בסלון אשכרה יקנה משחקים באקסבוקס ולא בסטים. הרי אם הוא יקנה בסטים, הוא יהיה זמין לו בסטים גם במחשב וזה אפילו כולל משחקי צד א' של מיקרוסופט שזמינים כולם בסטים. ומעבר לזה, אם מעניין אותו GP, למה הוא לא עשה כבר GP במחשב?

לא נראה לי שיוזר שכזה יקנה משחקים באקסבוקס או יעשה מנוי ל-GP, אבל מיקרוסופט תפסיד עליו כסף כשהוא יקנה את החומרה. זה מצב סיוט למחזיקת פלטפורמה, היא מממנת לך את הרכישת חומרה ואתה לא קונה משחק אחד או שירות אחד שהיא מציעה.

Laskin כתב:כדי לשחק בסלון
אבל זה לא מאסה של אנשים אני מניח

דבר ראשון זה רלוונטי רק אם יש CROSS BUY, אחרת זה חסר משמעות. אם אתה מסנכרן את האקסבוקס שלך עם סטים ויש לך אפס משחקים בספריה מתוך ה-600 שכבר יש לך בסטים, אז מה המטרה בכלל? איך זה יגרום למישהו לקנות אקסבוקס.

ודבר שני, מדובר בממש מעט אנשים. זה הרבה פחות אטרקטיבי מאשר הסטים דק למשל שנחשבת ללהיט גדול אבל הסטנדרטים נמוכים משמעותית מקונסולה, הרי אחרי כמעט שנתיים הסטים דק מכרה 3-4 מליון יחידות על פי הערכות אנליסטים. מדובר במספרים ממש קטנים, וזה עוד כשיש CROSS BUY ופיצ'רים אטרקטיבים של קונסולה כמו לשחק על הטלביזיה או תיקון גמגומי קימפול שיידרים.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 אפריל 2024, 16:55

מי אמר שלא עשה gp במחשב? מבחינת מיקרוסופט, ש-gp יהיה זמין על כמה שיותר פלטפורמות, זה רק יכול להגדיל retention.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2024, 17:00

InterAl כתב:מי אמר שלא עשה gp במחשב? מבחינת מיקרוסופט, ש-gp יהיה זמין על כמה שיותר פלטפורמות, זה רק יכול להגדיל retention.

אז אם הוא עשה כבר GP (ולכן אי אפשר למכור לו שוב GP) והוא לקוח סטים נאמן (ולכן הוא יקנה משחקים בסטים ולא באקסבוקס) אז איך הוא לא הפסד נקי למיקרוסופט? הוא הפסיד להם על החומרה נניח 50$, איך הם מקבלים אותם חזרה ואז גם יוצרים ממנו רווח נקי אם הוא רוכש משחקים רק בסטים וכבר יש לו מנוי GP מלכתחילה?

אתה צודק, GP זמין בכמה שיותר פלטפורמות זאת אכן מטרה שלהם. אבל אם כבר מכרת GP ליוזר בפלטפורמה אחרת, מה המטרה בלמשוך אותו לקנות פלטפורמה מסובסדת ואז לא להצליח למכור לו שם כלום?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 אפריל 2024, 17:01

אמרתי, retention.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2024, 17:37

InterAl כתב:אמרתי, retention.

אז הם מוכרים לו קונסולה בהפסד בתקווה שזה ישאירו אותו יותר זמן לקוח? נשמע לי תלוש.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 אפריל 2024, 17:48

זה לא מה ש-GP ultimate עושה היום?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2024, 17:59

InterAl כתב:זה לא מה ש-GP ultimate עושה היום?

אני לא בטוח שאני מבין את הכוונה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 אפריל 2024, 18:50

עם GP ultimate מיקרוסופט מוכרת לך קונסולה בהפסד בתקווה שתישאר יותר זמן לקוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אפריל 2024, 11:59

InterAl כתב:עם GP ultimate מיקרוסופט מוכרת לך קונסולה בהפסד בתקווה שתישאר יותר זמן לקוח.

מיקרוסופט מוכרת את כל הקונסולות שלה בהפסד בהנחה הגיונית שתוציא על הקונסולה כסף, שתעשה מנוי ותקנה משחקים. אדם סביר לא יקנה קונסולה ב-500$ שתעמוד על המדף כקישוט, הוא ירצה משחקים. ברגע שאתה מנסה למשוך אדם שקונה את כל המשחקים שלו בסטים לקנות XSX, אדם שכך או כך יש לו גישה ל-GP כי הוא שחקן PC, אתה מממן קונסולה ללקוח שבהחלט יכול לא להוציא לעולם שקל אחד בודד ב-ECO SYSTEM שלך.

ומעבר לזה, יש לך בערך 30 מליון לקוחות שיש להם כבר קונסולה ואתה נותן להם אופציה לקנות משחקים מחוץ ל-ECO SYSTEM שלך כך שגם ההכנסות שלך מהם יכולות לרדת.

היתרון היחיד בין ים החסרונות הוא שאולי תצליח לגרום לכמה אנשים שיש להם סטים לקנות את הקונסולה שלך אם הכל CROSS BUY. אבל הסטים דק הראתה לנו כבר שזה קהל פצפון.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים