נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2021, 18:41

bozeman כתב:
Death_119 כתב:
bozeman כתב:
Death_119 כתב:סיימתי את Halo 4, נהנתי בטירוף, כמעט הזלתי דמעה בסוף, למרות שDiadect נחשב בוס גנרי הוא ממש היה אחלה כדמות. אני שמח שהם נפטרו מכל הקרבות בוסים שפשוט לא עובדים בסדרה.

ראוי לציין שסיימתי אותו במקור לפני איזה 9 שנים, כמובן שלא זכרתי כמעט כלום וזה היה כמו חוויה חדשה עבורי.

זכרת למצוא את קונאן אובריין במשחק?

אה? מה?

קונאן אוברייןואנדי ריכטר מדובבים דמויות במשחק באחד השלבים בבסיס... (הם סתם אומרים שטויות מצחיקות וניתן להרוג אותם)...

גם בdeath stranding :!:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 נובמבר 2021, 19:24

נכון - ושם הוא בכלל הפך חבר של קוג'ימה. בהיילו הוא סתם עשה חילטור בשביל הכיף לטובת השת"פ.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 18 נובמבר 2021, 00:22

שמתי איזו שעה על הבטא החדשה של היילו, עדיין קצת מבוגבגת (ואני סובל גם מלאגים מטריפים אבל זו כנראה אשמת נטויז'ן).

סך הכל כיף גדול. יותר טוב מהיילו 5? לא יודע עוד. המולטי הכי טוב על הפלטפורמה? גירס קיים :) אבל כיף גדול!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 נובמבר 2021, 00:53

גם אני שחקתי בערך שעה אתמול והיה ממש כיף. אני לא חושב שאני אפילו סגור על הדברים החדשים שיש בסדרה מאז 3, אז שחקתי אותו כמו שמשחקים את היילו 3. בהחלט היה כיף, אני כנראה צריך לעשות את הבוט-קאמפ :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 נובמבר 2021, 10:40

BiA כתב:שמתי איזו שעה על הבטא החדשה של היילו, עדיין קצת מבוגבגת (ואני סובל גם מלאגים מטריפים אבל זו כנראה אשמת נטויז'ן).

סך הכל כיף גדול. יותר טוב מהיילו 5? לא יודע עוד. המולטי הכי טוב על הפלטפורמה? גירס קיים :) אבל כיף גדול!

פחות טוב לדעתי, הם הורידו את הSlam, הBash והStrafe. זה ממש קידם את המולטי בהיילו והפך אותו לקצת יותר Skillful. עדיין המולטי מהנה בטירוף ואני משחק כל יום.

התחלתי גם את הסינגל של 5 שוב, אין לי מושג למה משהוא לא אהב אותו, הוא פשוט מעולה, אין על 343, הם לקחו את הסדרה הזאת לרמות אחרות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 18 נובמבר 2021, 11:11

גם לדעתי 5 היה טוב, רק העלילה די גרועה. 3 הוא הטוב בסדרה לטעמי. 343 עשו עבודה לא רעה, אבל באנג׳י הם אלו שפרצו דרך בכל אחד מהמשחקים (אולי ריץ׳ פחות). 343 לא פרצו כלום, רק הפיקו משחקים סולידיים וזהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 נובמבר 2021, 14:50

InterAl כתב:גם לדעתי 5 היה טוב, רק העלילה די גרועה. 3 הוא הטוב בסדרה לטעמי. 343 עשו עבודה לא רעה, אבל באנג׳י הם אלו שפרצו דרך בכל אחד מהמשחקים (אולי ריץ׳ פחות). 343 לא פרצו כלום, רק הפיקו משחקים סולידיים וזהו.

כמו הקואליציה, הם לקחו את העבודה של החברה הקודמת וליטשו אותה. אני לא מעריץ גדול של הגישה הזאת, אבל נראה שבאינפנט הם כן לקחו צעד קדימה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 18 נובמבר 2021, 17:21

כן, הקואליציה ו-343 אחיות תאומות. אינפינט, בהנחה ויהיה מוצלח, הוא באמת צעד קדימה מצד אחד, אבל מצד שני כל פרנצ׳ייז שני הופך היום לעולם פתוח... זה כבר לא ביג דיל כמו שהיה פעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 נובמבר 2021, 17:55

InterAl כתב:כן, הקואליציה ו-343 אחיות תאומות. אינפינט, בהנחה ויהיה מוצלח, הוא באמת צעד קדימה מצד אחד, אבל מצד שני כל פרנצ׳ייז שני הופך היום לעולם פתוח... זה כבר לא ביג דיל כמו שהיה פעם.

הם עשו כמה החלטות מעניינות. אם זה טוב או לא זאת כבר שאלה אחרת, אבל נראה שהם כן מוכנים לעשות קפיצה בפרנצ׳ייז. גם ההחלטה לכתוב מנוע חדש היא צעד בכיוון הנכון אפילו שנראה עדין יש בו שורשים במנוע של היילו כי יש בו כמה בעיות מהמנוע של ה-MCC.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 נובמבר 2021, 11:01

סירייס אס באלף שח עם 200 שח תווי קניה בשופרסל. לא רע בכלל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 נובמבר 2021, 11:26

מפתה מאוד, אבל אני צריך לראות את הביצועים שלו על סטארפיילד קודם.
אוף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2021, 17:47

סטארפילד ירוץ מצויין, וחוץ מזה - אפ ירוץ רק ב-30 פריימים עם נפילות פעם ב-… אז מה, תקנה מחשב חזק?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 נובמבר 2021, 18:11

[quote="Laskin"]סטארפילד ירוץ מצויין, וחוץ מזה - אפ ירוץ רק ב-30 פריימים עם נפילות פעם ב-… אז מה, תקנה מחשב חזק?[/quote
לא איכפת לי אם זה יהיה יהיה רק 30FPS המשחקים של בטסדה גם ככה קלאנקים וכבדים ה60FPS לא יציל אותם אבל אם זה יהיה 30FPS לא יציב, אז כן מחשב חזק או אקסבוקס X בהחלט יהיו על הפרק :)

אגב מה עם המחשב החדש לאסקין, מתי? :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2021, 18:44

אה זה סיריס אס… לא הייתי מתקרב

המחשב החדש יהיה כשתגיע סדרת 4000 לארץ, שנה מהיום במקרה הטוב :(

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 נובמבר 2021, 19:42

כן, בגלל זה אני בכלל שוקל אם ללכת על זה, מצד שני אצלי הבוקס הולך להיות סטראפילד/TES6/גירס וזהו אחרי זה אני חוזר לפס5 אז אולי עדיף לי לא להשקיע יותר מדי,אני אכריע לפי DF.

זה לא שלא בא לי על הSeries X בא לי עליה רצח במיוחד שהיא הקונסולה החזקה של הדור אבל לאחד כמוני שבדוק הולך לקנות את הפס6 עדיף לי שרוב המשחקים שלי יהיו על הפס5, בשביל הBC העתידי :) במקום לפזר את כל המשחקים שלי ב300 ואחת אקוסיסטמס.

אם אף אחד מהם לא יריץ את סטארפיילד בצורה מספקת נבנה מחשב גיימינג סמוך ל11.11.22

נ.ב מקסימום נלך על אותו מפרט לאסקין בשנה הבאה, לול.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 20 נובמבר 2021, 08:53

שמע, זה הרבה יותר כבד, אבל יש גם SX ב-1700 באילת ב-KSP כרגע אם אתה ממש חייב אותו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 נובמבר 2021, 10:52

נראה מה יהיה המחיר של שתיהן ב11.11.22 :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 נובמבר 2021, 13:58

glass man כתב:כן, בגלל זה אני בכלל שוקל אם ללכת על זה, מצד שני אצלי הבוקס הולך להיות סטראפילד/TES6/גירס וזהו אחרי זה אני חוזר לפס5 אז אולי עדיף לי לא להשקיע יותר מדי,אני אכריע לפי DF.

זה לא שלא בא לי על הSeries X בא לי עליה רצח במיוחד שהיא הקונסולה החזקה של הדור אבל לאחד כמוני שבדוק הולך לקנות את הפס6 עדיף לי שרוב המשחקים שלי יהיו על הפס5, בשביל הBC העתידי :) במקום לפזר את כל המשחקים שלי ב300 ואחת אקוסיסטמס.

אתה לא מסתכל על זה נכון, כשמעמידים אותן אחת מול השנייה - Gamepass מול פלייסטישן 5, אין באמת מה לשחק בפלייסטישן 5 וגם יקר לשחק בפלייסטישן 5. לא הדלקתי את הקונסולה מזה כמה שבועות, זה אפילו לא תחרות. פלייסטישן 5 זה בדיוק מכונת בלעדיים עם משחק שניים בשנה לעומת מנוי מטורף של עשרות.

אין הגיון במודל הכלכלי של הפלייסטישן 5 בימינו. היא אחלה קונסולה לסוף הדור כשאתה בא להשלים Backlog. מה גם שההבדלים בינה לSeries X מורגשים, בין אם ברזולוציה ובין אם בחוסר בהמון פיטצ'רים מתבקשים כמו Quick resume, auto HDR שתומך כיום גם בסטנדרט של דולבי וFPS boost גנרי להכל.

אם אתה אוהב משחקי פעולה תפקידים ואינדי יש יתרון מאוד ברור לGamepass.

בנושא אחר: אני אוהב לגלוש בSub reddit של Stadia ונראה שהרבה אנשים שם זונחים את השירות, מסתבר שXCloud כבר נחשב שירות לא רע בכל הקשור לאיכות וPerformance wize בארה"ב ובריטניה ואנשים פשוט נוטשים לטובת הקטלוג המטורף של Gamepass.

מיקרוסופט עדיין לא שם ועדיין יש יתרון ברור לגוגל בנושא הביצועים, אבל 2022 עלולה להיות שנת מבחן לStadia עם סיכוי גדול לparity מצד מיקרוסופט בנושא איכות הביצועים השנה. המעבר של מיקרוסופט לSeries X עשה פלאים לביצועים, זמני הטעינה והInput lag.

השנה אמורים לפתוח לראשונה Data center אמיתי של Azure בארץ, אני לא יודע אם הם יביאו את XCloud איליו, אבל אם כן יש לנו פוטנציאל להפוך למקום הטוב בעולם לXCloud בגלל המרחקים הקצרים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 נובמבר 2021, 16:08

עשיתי כמה משחקים באינפיניט ו..כן,I'm hooked,pun intended :P
הנשקים מרגישים מעולה,הגראפל פשוט כיף,המפות סבבה,ואפילו שמדובר בבטא המשחק כבר מרגיש יציב לגמרי. זה בהחלט בלנד מעניין בין התנועה המהירה של היילו 5 והגיימפליי הקלאסי של היילו 1-3 וזה עובד ממש טוב.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 20 נובמבר 2021, 18:28

אני סובל מלאגים ממש ממש רציניים. ברמה ש-3-4 פעמים במשחק אין תגובה בכלל ל-2 שניות ואני פתאום נזרק לאיזור אחר. וחוץ מזה קורה לא מעט שאחרי שמסתיים משחק אני לא מצליח להתחיל שוב את החיפוש... :(

אה, ויכול להיות שאין שיריון מיולניר ורוד? ביאסו...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 נובמבר 2021, 20:02

להבנתי סטדיה די נגמר. הם מתכוונים לעבור למודל של רישיונות לטכנולוגית סטרימינג שלהם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 נובמבר 2021, 21:53

Death_119 כתב:
glass man כתב:כן, בגלל זה אני בכלל שוקל אם ללכת על זה, מצד שני אצלי הבוקס הולך להיות סטראפילד/TES6/גירס וזהו אחרי זה אני חוזר לפס5 אז אולי עדיף לי לא להשקיע יותר מדי,אני אכריע לפי DF.

אתה לא מסתכל על זה נכון, כשמעמידים אותן אחת מול השנייה - Gamepass מול פלייסטישן 5, אין באמת מה לשחק בפלייסטישן 5 וגם יקר לשחק בפלייסטישן 5. לא הדלקתי את הקונסולה מזה כמה שבועות, זה אפילו לא תחרות. פלייסטישן 5 זה בדיוק מכונת בלעדיים עם משחק שניים בשנה לעומת מנוי מטורף של עשרות.

אין הגיון במודל הכלכלי של הפלייסטישן 5 בימינו. היא אחלה קונסולה לסוף הדור כשאתה בא להשלים Backlog. מה גם שההבדלים בינה לSeries X מורגשים, בין אם ברזולוציה ובין אם בחוסר בהמון פיטצ'רים מתבקשים כמו Quick resume, auto HDR שתומך כיום גם בסטנדרט של דולבי וFPS boost גנרי להכל.

בנושא אחר: אני אוהב לגלוש בSub reddit של Stadia ונראה שהרבה אנשים שם זונחים את השירות, מסתבר שXCloud כבר נחשב שירות לא רע בכל הקשור לאיכות וPerformance wize בארה"ב ובריטניה ואנשים פשוט נוטשים לטובת הקטלוג המטורף של Gamepass.

מיקרוסופט עדיין לא שם ועדיין יש יתרון ברור לגוגל בנושא הביצועים, אבל 2022 עלולה להיות שנת מבחן לStadia עם סיכוי גדול לparity מצד מיקרוסופט בנושא איכות הביצועים השנה. המעבר של מיקרוסופט לSeries X עשה פלאים לביצועים, זמני הטעינה והInput lag.

השנה אמורים לפתוח לראשונה Data center אמיתי של Azure בארץ, אני לא יודע אם הם יביאו את XCloud איליו, אבל אם כן יש לנו פוטנציאל להפוך למקום הטוב בעולם לXCloud בגלל המרחקים הקצרים.

יש לי כל פלטפורמה עיקרית היום למשחקי קור
מינוס שרותי הזרמה ,כי אין לי צורך בהם היום ורובם לא נתמכים בישראל

מבחינת חומרה ,אני לא מרגיש הבדל ענקי בין הxsx לבין הps5
לבין מחשב משחקים מכובד ,אז כן מי שיצפה בסרטוני השוואות יראה הבדלים כי טכנית הם קימים ,בפועל לשחקן רגיל עם הוא משחק בps5
או xsx או pc ,כימאת בכל משחק אין הבדלי ענק

אולי יש הבדלים במחשבים מאוד יקרים כאלו עם rtx 3080 או משהו כזה ,אבל זה מיעוט קטן מבעלי המחשב

מה שכן אני מסכים מאוד בנוגע לגיים פאס ,ולא רק למשחקים חדשים
יש גם הרבה משחקים ישנים מבוקשים בשרות ,לדוגמה יש כמה משחקי פינל פנטזי ,השרות הזה בינתים מצוין
כל עוד לא יורידו מהמבחר הטוב של משחקים ,ולא יעלו מחיר משמעותית ,זה מצוין ,לא סתם הxsx הפכה לפלטפורמה הראשית שלי
יתרון נוסף לגיים פאס ,שאותו החשבון תקף גם לpc

בעניין סטדיה ,גוגל פישלה מאוד במודל העסקי לפחות עד היום
לא סתם הרבה עוזבים את השירות ,אבל אנחנו מדברים על אחת מהחברות הגדולות והעשירות בעולם ,גוגל יכולה להציל את סטדיה
או לסגור אותה ,זה החלטה עסקית ולא משהו שהם חיבים לעשות כדי לשרוד

לגוגל יש מספיק כסף לקנות בילעדים גדולים
ומספיק כסף לקנות מפיצות ומפתחות
ומספיק כסף לסבסד את השירות עד שיהיה ריווחי

עם יעשו את זה ? לא באמת יודע
אבל לא היתי מזלזל באף חברת ענק כזאת
הxbox og ,לא מכר טוב ,ותיראה את הxbox היום

העניין עם שרותי סטרימינג ,זה שהתשתיות בעולם לתחום מתפתחות כל הזמן ,ויש יותר ויותר קהל פוטנציאלי ,אז כן יש עתיד וורוד לתחום
עם גוגל תיהיה שם עוד 10 -15 שנה ? מי יודע

אבל האפשרות לירשם לשרותי סטרימינג ישירות מהטלוויזיה
ולקנות רק גימפאד ,ברגע שזה יהיה איכותי מספיק ונוח מספיק וזול מספיק ,הרבה מאוד יעברו לשם
אבל אנחנו רק בהתחלה בתחום הזה מבחינת משחקים

סרטים ואודיו כבר עברו לשם ,וגם זה היה בהדרגה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2021, 22:23

swiss-the-engine כתב:להבנתי סטדיה די נגמר. הם מתכוונים לעבור למודל של רישיונות לטכנולוגית סטרימינג שלהם.

אני פשוט המום! :?:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 נובמבר 2021, 23:27

Death_119 כתב:

אבל מה קורה בסופו של יום דודי? משחקים יוצאים מהשירות של גיימפאס באופן קבוע, אדם חושב שמחכה לו משחק X בגיימפאס ולפני שהוא הספיק להגיע אליו
הוא כבר מחוץ לשירות, אז כן הצד א' של מייקרוסופט נשאר לנצח בגיימפאס, אבל לוקח להם נצח להגיע בפועל :)

לפרוטוקול אני מאוד אוהב אינדים יותר ממה שאני אוהב את רוב ה AAA בלי שום ספק בזה אבל גם הם לא נשארים לנצח בגיימפאס :)
הלוואי, יהיה לנו Data center בשבילנו זה באמת יהיה גיים צינג'ר אמיתי, אבל עדיין...הרעיון של לשחק משחקי AAA בפלאפונים/טאבלטים/טלווזיות חכמות
הוא פנטזיה יפה, בתכלס הוא פשוט לא נוח כמו שיהיה פשוט נוח להדליק את הפס5 והבוקס.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 נובמבר 2021, 09:03

glass man כתב:
Death_119 כתב:

אבל מה קורה בסופו של יום דודי? משחקים יוצאים מהשירות של גיימפאס באופן קבוע, אדם חושב שמחכה לו משחק X בגיימפאס ולפני שהוא הספיק להגיע אליו
הוא כבר מחוץ לשירות, אז כן הצד א' של מייקרוסופט נשאר לנצח בגיימפאס, אבל לוקח להם נצח להגיע בפועל :)

לפרוטוקול אני מאוד אוהב אינדים יותר ממה שאני אוהב את רוב ה AAA בלי שום ספק בזה אבל גם הם לא נשארים לנצח בגיימפאס :)
הלוואי, יהיה לנו Data center בשבילנו זה באמת יהיה גיים צינג'ר אמיתי, אבל עדיין...הרעיון של לשחק משחקי AAA בפלאפונים/טאבלטים/טלווזיות חכמות
הוא פנטזיה יפה, בתכלס הוא פשוט לא נוח כמו שיהיה פשוט נוח להדליק את הפס5 והבוקס.

אחרי שאני מסיים משחק לא כל כך משנה לי לא לשחק בו שוב, אני כמעט אף פעם לא חוזר לשחק משחקים שסיימתי. ככה שאם משחק יוצא משירות זה ממש לא מפריע לי, כמו כשסדרה עוזבת את נטפליקס אני לא מחסיר פעימה.

מה גם שמשחקים לא כזה עוזבים את השירות, הם נשארים על פי רוב שנים או לנצח, אלא אם כן מדובר במשחקים של Rockstar שמגיעים בממוצע לחודשיים שלושה (לא מבין את הפואנטה של להביא אותם). תסתכל טיפה אחורה תראה כמה משחקים הספקתי לסיים בחודשים האחרונים דרך השירות, זה פשוט קצב שאין לך סיכוי להגיע איליו בפלייסטישן.

יש מלא צד א' של מיקרוסופט, הם יוצאים כל הזמן. אני לא מרגיש חוסר, למען האמת - אני משחק לא מעט צד א' של החברה. מה גם שהשחרור של פורצה והיילו פשוט סידרו לי את החודשים הקרובים עד לElden ring איי שם במרץ.

שלא תבין אותי לא נכון, יש לא מעט משחקים מעולים לפלייסטישן שאני מת לשחק, כמו Demon souls וRatchet ועוד... אבל הם יקרים מאוד ואין שום בעיה לחכות שנים לשחק אותם. המודל של סוני חייב להשתנות לטעמי, הם גם מבינים את זה והPSNow מתחיל להיות גיימפאס, עכשיו שאפשר להוריד משחקים לדוגמא. הם רק צריכים להביא את כל הFirst party Day one ולסגור עם מפיצות אחרות לעשות אותו הדבר כדי להגיע לPairity.

לגבי סטאדיה: שמועה מעניית לגבי הנטישה, אבל כרגע הם בדיוק השיקו את השנה השנייה של השירות ולא נראה שהם עוזבים, מצד שני גם לא נראה שהם מנסים לתקן טעויות עבר, עם הציגו בעיקר אינטגרציות עם Youtube (Streaming ישירות ב-4K לשירות) ועוד כמה חידושים טכנולוגיים כמו חיפוש מתקדם ועוד... אבל מה לא הציגו? משחקים, גורנישט.

קריקרין: על הנייר אין הרבה הבדל בין הPS5 והאקסבוקס, זה גם מגובה גם במה שקורה בפועל במשחקים, ההבדלים הם באחוזים בודדים בביצועים לטובת האקסבוקס או רזולוציה טיפה טובה. אבל ברמת הפיטצ'רים יש הבדלים ענקיים, בראשם הQuick resume, כולנו שרדנו פה בפורום את Returnal ומבינים את הערך. סוני קצת נרדמת בהמון פיטצ'רים מהסוג המדובר שקיימים בערך מהשיגור באקסבוקס.

לגבי האסטרטגיה של גוגל, היא ויתרה דיי מהר על הוצאת תוכן עם הסגירה של הסטודיו שלה לפני שנה, מהלך דיי תמוהה, למה לנטוש כל כך מהר? זה נראה שהיא לא באמת מאמינה בתוכן לשירות. גם השותפה האמיתית היחידה שיש להם כיום זה Ubisoft שדואגת שכלל הקטלוג שלה יהיה באמת זמין, אבל מלבדה וקצת מצד Capcom אף אחד לא בא. מלא כותרי AAA גדולים פשוט לא זמינים. בלי לדבר על המודל הדפוק מראש שאתה קונה משחק במחיר מלא שמפסיק להיות שלך מרגע שהפסקת לשלם על המנוי ומחוייב לשלם על שירות ומשחק כמובן.

מעניין לדעת גם מה קורה עם Luna, אף אחד לא מדבר על השירות של אמאזון.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים