נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 12 פברואר 2023, 15:16

חחחחח חולה עליכם חבר'ה.

האמת, לא הרכישה הכי חכמה בעולם אבל אתם לא מבינים איזה מדכא זה לראות מחשב כזה מתכבה לך רנדומלית, ואני יודע רציונלית שזה כנראה RAM או ספק ושאני אחליף אותם כי אחריות ומה לא... אבל אני לא מסוגל להשלים עם זה שבהשקה של סטארפיילד זה יקרה, וזה הביטוח שלי.

מה גם שאם השמירות עוברות איתי חופשי, אז יאללה you only live once.
גן עדן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2023, 16:00

glass man כתב:חחחחח חולה עליכם חבר'ה.

האמת, לא הרכישה הכי חכמה בעולם אבל אתם לא מבינים איזה מדכא זה לראות מחשב כזה מתכבה לך רנדומלית, ואני יודע רציונלית שזה כנראה RAM או ספק ושאני אחליף אותם כי אחריות ומה לא... אבל אני לא מסוגל להשלים עם זה שבהשקה של סטארפיילד זה יקרה, וזה הביטוח שלי.

גן עדן.

היי, אם זה מה שאתה רוצה אז לגמרי לבריאות, תתחדש!
אני רק אומר, יש מצב שיש לך חצי שנה ליציאה של המשחק, אז מה הלחץ? תקח את המחשב למעבדה, אולי יש בעיה של התחממות יתר או אי ספיקה מהספק או משהו כזה. הם יסדרו לך והנה, יש לך מחשב.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 פברואר 2023, 16:10

הייתה לי פעם בעיה כזאת בדיוק עם מחשב חדש וחזק, הבעיה הייתה בסוף בכרטיס מסך עצמו (GTX 770 אם אני זוכר נכון) שהיה תקול ולא הצליח לקרר את עצמו כמו שהוא היה צריך, כשהחלפתי אותו בביטוח לא הייתה שום בעיה.
כמובן שאולי הבעיה שלך היא בחלק אחר, אבל פשוט תבודד את הבעיה ותחליף את החלק. זה מעצבן מן הסתם אבל אלו דברים שיכולים לקרות, לא הייתי לוקח את זה כל כך קשה וחושב על הוצאה נוספת במקומך, פשוט תפתור את זה והPC שלך יהיה מצוין.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 פברואר 2023, 16:25

כן, בתגלס צריך להיכנס לפרופורציה. אתה צודק אחי תודה רבה. :) אני מקווה שזה לא הכרטיס, אבל בכל מקרה התחייבו להחליף לי אותו באופן מידי אם הוא יהיה הבעיה.

אני די בטוח שזה או הכרטיס או הRAM או הספק (הכי הגיוני כי שום דבר לא מתחמם בפאקינג מחשב הזה והוא עובר בדיקות מאמץ של שעתיים כמו מלך, עד שהוא מחליט להתכבות that it.

פשוט הכאב ראש של לחכות לחלקים ולהתחיל לבדוק ביאס אותי.

תודה סטיק חסכת לי בנתיים 2000 שקל :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 פברואר 2023, 16:30

DrKeo כתב:
glass man כתב:חחחחח חולה עליכם חבר'ה.

גן עדן.

היי, אם זה מה שאתה רוצה אז לגמרי לבריאות, תתחדש!
אני רק אומר, יש מצב שיש לך חצי שנה ליציאה של המשחק, אז מה הלחץ? תקח את המחשב למעבדה, אולי יש בעיה של התחממות יתר או אי ספיקה מהספק או משהו כזה. הם יסדרו לך והנה, יש לך מחשב.

וואלה כן,נדב. חחח בעבודה צוחקים עלי, על ההיסטריה, רציתי לקנות כבר ספק ביום שישי בצהריים ולהחליף בעצמי אבל הבת זוג אומרת לי מה אתה נוגע בזה בכלל תן לאיפה שקנית לשבור תראש.

אז ווואלה סטיק אתה והיא צודקים, נראה מה יהיה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 פברואר 2023, 18:17

וואלה מבין את גלאס :)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 פברואר 2023, 07:05

אני מבין את התסכול, לא את הפעולה ה״מתקנת״
קודם כל כי יש בעייה כנראה די פשוטה במחשב שלו שניתן לתקן. דבר שני כי אנחנו לא יודעים עדיין מתי סטארפילד יצא, אולי בכלל יקבל דחייה נוספת, אולי יוכרז series X pro עד אז, אולי נגלה שגירסת המחשב רצה הרבהההה יותר טוב דווקא במשחק הזה? הרי סטארפילד זו ה-סיבה שבגללה הוא רוצה את הקונסולה, ואנחנו עוד לא יודעים מספיק על המצב הטכני שלו. בנוסף כמובן שהמשחק יכול להיות אכזבה ענקית. אז לסיכום - קודם שהמשחק יצא ואז הוא יוכל להחליט אם זה איכשהו מהלך הגיוני.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 פברואר 2023, 07:16

כשפורט מחשב הוא טוב, אז יש את כל "ווע ווע המחשב פותח את הקונסולות" וכו', אבל איכשהו, נראה שלרוב זה לא המצב. לרוב או שמקבלים משהו שהוא ב parity, או שמקבלים דרישות הזויות כמו 32gb זיכרון בשביל דרישות מומלצות, כי פשוט עושים brute force.

מסכים עם אינטר מהפוסט השני, בקיצור.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 פברואר 2023, 08:25

אני ממש לא בטוח שזה ״לרוב״ אבל אתה צודק, אי אפשר לדעת ובהרבה מקרים זה באמת מצריך המון כח עודף… אבל יש חברות שבאופן די עקבי מספקות חוויה הרבה ייתר טובה על המחשב, ודווקא מדובר לרוב במשחקים הכי יפים, נניח בת׳זדה וCDPR, שתיהן מספקות משחקים הרבה ייתר יציבים ויפים על מחשבים חדשים. מה שכן מדובר גם במשחקים עם מלא באגים :/
מיקרוסופט באופן די עקבי משחררת גרסאות מחשב מעולות וגם סוני האמת, אבל רק לאחרונה והמשחקים האלה מגיעים גם ככה באיחור אז פחות נחשב.
בליזארד גם כן מתנדפת מחשב, גם ID… גם לקוג׳ימה הולך יפה מאוד שם. גם משחקי יוביסופט לרוב מביאים את הגירסה טובה ביותר על המחשב.
בקיצור זה מאוד תלוי במפתחת, במפיצה ובמנוע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2023, 08:36

לרוב המצב בסדר, פשוט כשהוא לא, זה בדרך כלל ביג דיל. הייתי כמעט עשור בלי קונסולה וגיימינג במחשב היה ממש מעולה. אולי פה ושם הייתי מחכה לפאטצ׳, אבל שחקני PC רגילים לחכות ממילא :!:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2023, 09:25

נכון זה די נדיר, אבל כשזה קורה למשחק שאתה רוצה לשחק, זה ביג דיל :) לפחות מהניסיון שלי, בדורות האחרונים אצל בטסדה, דווקא גרסאות הקונסולות שלהן נכות, לא רק גרסת הפס3 המושמצת של סקיירים, גם פולאאוט 4 על הדור הקודם, לא היה מה שאני אגדיר "שחיק" על הקונסולות.בעוד על הPC , הכל היה סבבישן.

פשוט, אני די בטוח שבטסדה ייצאו מגדרם שסטארפיילד ירוץ טוב אפילו על הSeries S אז בטח שבטח על הSeries x :) אבל וואלה כמו שלאסקין אמר אי אפשר באמת לדעת.

אני באמת מאמין שהקומבו של PC+קונסולה כלשהי היא כדאית ביותר, בגלל מקרים כאלה, אבל אצלי זה מיותר, גם כי יש לי את הפס5 בתור הרזרבה לשעת חירום וגם בואו
הSeries x הוא אחרי הכל סוג של 2080 Super זה בטח היה מרגיש חתיכת שנמוך גרפי. :)

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 20 פברואר 2023, 16:45

אפשר עדכון מה נסגר עם בריטניה? הבנתי שבריטניה דחו ושלחו למייקרוסופט המלצות מה לשנות כדי לאשר זאת?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2023, 01:32

ההרחבה הבאה של פורצה הורייזן 5 הוכרזה - ראלי. אזור חדש, קמפיין חדש, מכוניות חדשות וכו׳. היא יצאת בסוף מרץ ונראת ממש טוב גרפית:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 מרץ 2023, 10:43

לפי אנדי רובינסון, היילבלייד 2 וAvowed אלה המשחקים הגדולים של מייקרוסופט שייצאו אחרי סטארפילד, פייבל רק עכשיו נכנס לפיתוח מלא, הוא אומר שהוא דומה למכשף, בכל מקרה אנחנו מדברים על שנים עד היציאה של פייבל, גם פרפקט דארק וEverwild רחוקים מאיתנו מאוד.

מבאס על פרפקט דארק ופייבל...

לפחות avowed בטח יחזיק לאיזה 200 שעות ויהיה הדבר הכי קרוב לTES6. אני לא יודע איך להרגיש עם זה שפייבל דומה למכשף, אני אוהב פנטזיה אפלה ואני אשמח למשחק קצת בתקציב גבוה ממיקרוסופט אני פשוט לא מבין למה לקרוא לזה פייבל ולא IP חדש. אנשים שחושבים על פייבל חושבים על משהו חמוד והומריסטי, בכל מקרה שייצא טוב. הכי חשוב :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2023, 12:36

פייבל זה יותר אלים, ציני והומוריסטי ומהטריילר cgi נשמע שהם משמרים את זה. ודוגרי הוא והוויצ׳ר לא כאלה רחוקים אחד מהשני, פייבל הוא סוג של הוויצ׳ר אבל הומור בריטי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 מרץ 2023, 18:44

גם לא חסרים קטעים מאוד משעשעים בוויצ׳ר.
הוויצ׳ר הוא ״פנטזיה אפלה״ אולי במשך איזה 30 דקות מתוך 200 שעות
אני גם כן חושב שהם מאוד מאוד קרובים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2023, 21:16

יש קטעים בוויצ׳ר שמזכירים את הומור הפלוצים הבריטי של פייבל? לא זכור לי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2023, 09:55

יש הרבה הומור בטקסט של גראלט, ודמויות שהוא פוגש.
זה לא הומור פלוצים, זה הומור... טוב :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 מרץ 2023, 11:31

צודקים הם לא כאלה רחוקים, אבל נו אני רוצה את ההומור הבריטי (וכלב! אם אין כלב זה לא פייבל)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 מרץ 2023, 11:40

אפשר לומר שכל ARPG פנטזיה מגוף שלישי הוא לא כזה רחוק מפייבל... גות׳יק, ריזן, two worlds, amalur וכו׳. ובראשון לא היה כלב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2023, 11:44

אמת ואמת.
אבל חייב כלב, גם לדעתי.
כלב, צלקות או סממן פיזי כלשהו כשאתה מת, אווירה קלילה...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 מרץ 2023, 12:47

נו ופייבל הראשון הוא לא מהפייבלים הטובים אינטר! בושה אם בסטארפיילד ופפ16 יהיה לך כלב ובפייבל לא.
וכמו שלאסקין אמר צריך צלקות.

כאילו גם אם זה יהיה משחק פייבל רק בשם, אפל ביותר עם מערכת קרב של משחק סולס אני עדיין אשחק בזה, אבל אז זה סתם להשתמש בשם של פייבל, כי אין להם כוח להתחיל IP חדש.

מה שעשה את הסדרה הזו זה ההומור וזה שזה לא באמת משחקים שלוקחים את עצמם יותר מדי ברצינות... הם רק צריכים לשמור על זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2023, 18:27

יש ב-Redfall קרוס פליי בין כל הפלטפורמות - אפיק, סטים, גיימפאס במחשב ואקסבוקס. שכן ירבו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 מרץ 2023, 19:16

יש pvp?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2023, 19:27

להבנתי הוא לסינגל ועד 4 שחקנים ב-PVE, אבל מי יודע.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 43 אורחים