נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי idan » 01 מרץ 2021, 10:18

מדובר בזיוף. התמונה כנראה נלקחה ממשחק בשם Mýrdalssandur, Iceland.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2021, 12:28

idan כתב:מדובר בזיוף. התמונה כנראה נלקחה ממשחק בשם Mýrdalssandur, Iceland.

תודה, ערכתי :?:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 03 מרץ 2021, 17:53

כיף לחובבי הספורט בפאס:
Madden NFL 21 (Console) EA Play – Available now
Football Manager 2021 (PC) – March 4
Football Manager 2021 Xbox Edition (Console and PC) – March 4
NBA 2K21 (Cloud and Console) – March 4
Star Wars: Squadrons (Console) EA Play – Coming in March
NHL 21 (Console) EA Play – Coming in April

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2021, 18:26

"כיף לחובבי ספורט בפאס של ה-XBOX" אתה מתכוון כי ב-PC שממה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מרץ 2021, 19:18

כשהגיע בשנה שעברה פוטבול מנג'ר 20 מאוד התלהבתי. אני כבר לא מסוגל לשקוע למאות שעות בכל שנה כמו בתקופת התיכון לפני כמעט עשור וחצי, אבל עדיין בערך פעם בשנתיים יוצא לי לתת סשן יפה של איזה 3 עונות במשחק החדש.
לכן העובדה שהוא מגיע 'בחינם' הייתה מושלמת בשבילי ובשביל הצורה הקז'ואלית שאני מדי פעם משחק בסדרה הזו כיום.
הבעיה שגיליתי די מהר - שתקפה לכל משחק בגיימפאס מסתבר, היא שאין שום אפשרות להכנס לקבצי המשחק ולשנות דברים. כלומר בעצם אין שום אפשרות להשתמש במודים, או לפחות כאלו שכוללים שינוי הקבצים הללו.
זה מבאס בעיקר בפוטבול מנג'ר כי למשחק אין כמעט שום זכויות על מפעלים רשמיים, קבוצות רשמיות, תמונות של שחקנים וכו'. זו לא בעיה אמיתית כי יש לי על המחשב כבר שנים קובץ גדול של תמונות ושמות שפשוט נכנס אוטומטית לתקיית המשחק הרלוונטי ומסדר את העניין הזה. זה לא גיים ברייקר או משהו חלילה, אבל די מבאס אחרי שהתרגלת לשחק עם התוספת הזו במשך למעלה מעשור.

מצד שני הם מנעו ממני את היכולת לקנות את המשחק. מה, אני אשלם על משחק שעקרונית יש לי רק בשביל תמונות ושמות רשמיים? :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 מרץ 2021, 19:27

יאפ,כל הקבצים בכל משחק שנרכש/משוחק דרך גיימפאס ישירות מול MS דרך האפליקציית גיימפאס או winstore מוצפנים בלי אפשרות לגשת אליהם ולהתחיל לשחק עם קבצי ini וכו'. אני יודע שבעבר הם אמרו שהם עובדים על תמיכה במודים אבל אם אני בספק אם משהו זז עם זה מאז.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 03 מרץ 2021, 21:03

אה כן, זה נשמע די מבאס בשביל FM. בעבר הרחוק הייתי יושב שעות על האדיטור אחרי החלון לעדכן את ליגת העל, מכניס את התקשורת הישראלית ומשחרר את זה בפורומי חובבים :) הבנתי שיש אפילו פאטץ' עברית שחבר'ה עדיין מריצים פה, כבר שנים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 מרץ 2021, 14:13

קונקר בן 20 היום :) ,מזל טוב וזה,MS יושבת על זהב אמיתי עם הדמות הזו אבל כלום לא קורה וכל מה שנשאר לעשות זה רק להתרשם שוב ושוב מהפרווה ברימייק על האקס בוקס המקורית.
בעניין אחר,היום צפויה לעבור אישור סופי הרכישה של MS את בת'סדה,או שלא,אם יהיו איזשהן הפתעות של הרגע האחרון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2021, 22:59

הממשל הפדרלי האמריקאי אישר את הרכישה של זינמקס על ידי מיקרוסופט. נראה שהמכשול האחרון מאחוריהם.

Uncle Pey'j כתב:קונקר בן 20 היום :) ,מזל טוב וזה,MS יושבת על זהב אמיתי עם הדמות הזו אבל כלום לא קורה וכל מה שנשאר לעשות זה רק להתרשם שוב ושוב מהפרווה ברימייק על האקס בוקס המקורית.
בעניין אחר,היום צפויה לעבור אישור סופי הרכישה של MS את בת'סדה,או שלא,אם יהיו איזשהן הפתעות של הרגע האחרון.

מזל טוב לקונקר, מזל טוב לטכנולוגית הפרווה ש-RARE המציאו (נדמה לי שהבכורה הייתה בstar fox adventure אבל קונקר לקח את זה לרמה אחרת) שמשתמשים בה עד היום לעשות פרווה, אפילו בדור הפס5 (למשל הפרווה של ראצ׳ט בפס5 שמשתמשת באותה שיטה רק באיכות גבוהה יותר). חבל שלא יצא לאינסומניאק לעשות המשך, זה היה שידוך מגן עדן.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 מרץ 2021, 03:47

אתה מתכוון לפרווה שבגרסת הבוקס?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2021, 15:46

כן, ב-N64 לא הייתה להם רזולוצית טקסטורות מספיק גבוהה לעשות פרווה. אולי לא הייתי צריך להשתמש במילה המציאו, יותר נכון הראשונים (לפחות לפי הזיכרון שלי) שישמו את הטכניקת shell והביאו אותה למשחקי וידאו. אבל אני משער שזה נכון לפחות או יותר כל אלמנט בגרפיקה ממוחשבת במשחקי וידאו, לרוב הם מגיעים מהאקדמיה ולא מחברות כמו נוטידוג או RARE ובכלליות הטכניקה מקדימה בשנים משחקי וידאו תלת מימדיים. אבל לא יודע, אולי אני לא זוכר נכון והיה משחק שישם shell קודם? אני משער שזה היה חייב להיות אחרי שנת 2000 או ב-PC כי הN64 והפס1 פשוט לא יכלו לישם משהו שכזה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 מרץ 2021, 18:05

לא יודע אם הם היו הראשונים. האמת ש-B&W2 יצא שלושה חודשים אחריו על ה-PC וגם שם היתה טכנולוגיית פרווה די דומה (על היצורים). והיתה לו גרפיקה מטורפת בהרבה. עד היום הוא נראה מעולה לטעמי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2021, 18:14

InterAl כתב:לא יודע אם הם היו הראשונים. האמת ש-B&W2 יצא שלושה חודשים אחריו על ה-PC וגם שם היתה טכנולוגיית פרווה די דומה (על היצורים). והיתה לו גרפיקה מטורפת בהרבה. עד היום הוא נראה מעולה לטעמי.

הם התחילו להשתמש בשלס ב-Star Fox Advantures שיצא ב-2002, שלוש שנים לפני B&W2. אבל האמת שניסיתי ונכשלתי למצא את המשחק הראשון שהשתמש בשלס בגוגל אבל B&W 1 שיצא שנה לפני SFA לא השתמש למשל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2021, 13:24

DrKeo כתב:הממשל הפדרלי האמריקאי אישר את הרכישה של זינמקס על ידי מיקרוסופט. נראה שהמכשול האחרון מאחוריהם.

אה, מסתבר שזה לא היה מכשול האחרון. המכשול האחרון היה אישור של ה-EU והאישור התקבל לפני כמה שעות. אז זהו, הרכישה סופית ונעולה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 מרץ 2021, 16:16

כן,נראה שעכשיו זה באמת סגור,אני מניח שבלוג פוסט ב-Xbox Wire יגיע השבוע.
קשה להאמין שזה אשכרה קורה-ל-MS יש עכשיו שליטה מלאה על Fallout ,Elder Scrolls ,Doom ,Wolfenstein ,Dishonored ,Prey ,Evil Within ומי יודע מה עוד..
כאילו,אין שום דבר,פשוט כלום,שמונע מהם תיאורתית לפתח את New Vegas 2 עם המפתחת המקורית :)
יש להם גם את אחד המנועים הגרפיים הכי מוצלחים של השנים האחרונות עם ID Tech7,ואני עדיין מחכה לראות מה קורה עם הפאטץ' נקסט-ג'ן של דום אטרנל והתמיכה ב-RT.

אני באמת חושב ש-MS יכולה לסיים כאן ופשוט להתחיל לפתח ולטפח את צד א' שלה,אבל אני חושב שזה לא הסוף..*מסתכל על סגה*.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2021, 16:48

סגה -> רכישה meh :)

ובנוגע למנועים. באמת נחמד שיש למיקרוסופט עוד מנוע צד א׳ יחד עם פורצה וסליפספייס. פורצה מנוע ממש מרשים, סליפ-ספייס.. אממ, נחכה למוצר סופי בשביל לשפוט אותו. עכשיו יש למיקרוסופט גם את המנוע של בת׳זדה ושל id. אני רק מקווה ש-MS תמשיך לתת ל-id לתמוך ככה בוולקן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 מרץ 2021, 22:12

DrKeo כתב:סגה -> רכישה meh :)

ובנוגע למנועים. באמת נחמד שיש למיקרוסופט עוד מנוע צד א׳ יחד עם פורצה וסליפספייס. פורצה מנוע ממש מרשים, סליפ-ספייס.. אממ, נחכה למוצר סופי בשביל לשפוט אותו. עכשיו יש למיקרוסופט גם את המנוע של בת׳זדה ושל id. אני רק מקווה ש-MS תמשיך לתת ל-id לתמוך ככה בוולקן.

המנוע של פלאווט 4 ? ,זה גרוטעה יחסית למקובל היום
המנוע הזה נוצר במקור בתקופת הps3/x360
קשה לי להאמין שימשיכו לישתמש בו בלי מינימום שדרוג מאוד גדול

במצבו הקיים זה לא מנוע שיתחרה במנועי דור חדש דוגמת אנריל 5

בעניין המנוע של id ,הוא כל כך גמיש שאני כן מאמין שניראה כמה משחקים שישתמשו בו בדור החדש

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2021, 23:20

kririn כתב:

בעניין המנוע של id ,הוא כל כך גמיש שאני כן מאמין שניראה כמה משחקים שישתמשו בו בדור החדש

המנוע של בת'זדה עכשיו זה המנוע של סטאר-פילד שלפי טוד האווארד עקרו אותו מהקרביים ובנו לא מעט מערכות מחדש.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 מרץ 2021, 09:08

DrKeo כתב:
kririn כתב:

המנוע של בת'זדה עכשיו זה המנוע של סטאר-פילד שלפי טוד האווארד עקרו אותו מהקרביים ובנו לא מעט מערכות מחדש.

לא מכיר את סטאר פילד
אבל עם עשו שינוים גדולים וחלק בנו מחדש
מבחינתי זה כמו מנוע חדש ,ולא מנוע מתקופת הx360

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2021, 09:47

אפשר להגיד את זה על כל מנוע. אני משער שיש שורות קוד באנריל 5 ששם עוד מאנריל 1 בשנות ה-90. אבל נראה שלראשונה מאז ה-360, בת׳זדה עושים overhaul רציני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2021, 14:30

כנראה שבאמת יש אירוע MS בקרוב:

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 מרץ 2021, 15:36

DrKeo כתב:אפשר להגיד את זה על כל מנוע. אני משער שיש שורות קוד באנריל 5 ששם עוד מאנריל 1 בשנות ה-90. אבל נראה שלראשונה מאז ה-360, בת׳זדה עושים overhaul רציני.

בסדר ,עדין הם פיתחו מנוע שלא קיבל שדרוג גדול מאז דור הx360
וטוב שהם סוף סוף מחדשים אותו בצורה רצינית
זה לא שעוד שנתים ומעלה הם יצטרכו לתמוך בps4/ סוויץ /xbo
או מחשבים ישנים ,הקונסולות הכי חלשות למנוע כזה כניראה יהיו
הסוויץ 2 והxss ,ונקווה שהסוויץ 2 תיהיה חזקה משמעותית מהps4

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2021, 16:09

הם לא יצטרכו לתמוך באף אחד מהם עוד מעט, רק ב-XSX/S וב-PC. לא שונה אגב מ-ES3 או ES4 בשיגור. ES5, סקיירים, היה המשחק ES הראשון שהיה זמין בקונסולה של סוני בשיגור וכנראה שיהיה גם היחיד.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 09 מרץ 2021, 16:32

לא נשמע שיהיה סטרים רציני בחמישי, מקסימום איזה סרטון קצר שיכריז על משחקי בת'סדה הבאים לפאס.
https://news.xbox.com/en-us/2021/03/09/ ... ox-family/

We will have more to share about what’s next for our teams later this year. In the meantime, to properly celebrate this special moment, we are bringing additional Bethesda games into Xbox Game Pass later this week. Stay tuned for more details!

אה, ו...
With the addition of the Bethesda creative teams, gamers should know that Xbox consoles, PC, and Game Pass will be the best place to experience new Bethesda games, including some new titles in the future that will be exclusive to Xbox and PC players.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 מרץ 2021, 16:36

אם זו לא רמיזה עבה על אקסקלוסיביות,אני לא יודע מה כן:
With the addition of the Bethesda creative teams, gamers should know that Xbox consoles, PC, and Game Pass will be the best place to experience new Bethesda games, including some new titles in the future that will be exclusive to Xbox and PC players.

https://news.xbox.com/en-us/2021/03/09/officially-welcoming-bethesda-to-the-xbox-family/
אה,ומזל טוב ל-MS :)

עריכה: too slow.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 107 אורחים