נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2021, 16:40

ואו שוק, משחקים של בת'זדה באקסקלוסיביות ל-PC ולאקסבוקס? הפלטפורמות שמיקרוסופט, החברה שהוציאה 7.5 מליארד דולר בכדי לרכוש אותה, מחזיקה? :)

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 מרץ 2021, 16:55

נראה שMS התחילה שריפה רצינית בעקבות השימוש במילה "some" כי עכשיו האינטרנט נתפס לזה כאילו MS הודתה הרגע שלא תהיה אקסקלוסיביות.
הטייק שלי הוא שזה די פשוט: PR talk קלאסי,למה ל-MS להתחייב במילים לאקסקלוסיביות מלאה כשהם יכולים לשמור לעצמם את היכולת לשנות את דעתם,אפילו אם אין להם כוונה לעשות את זה,ועוד בשלב שהרכישה הזו כל כך טרייה? הרי ברור שיהיו משחקים כמו ESO,פולאאוט 76 ואולי משחקים שכבר נמצאים בשלב מאוחר מאוד של הפיתוח עם הפס5,שכן יגיעו לפס5 וימשיכו לקבל עדכונים עליו אבל משחקים שהתחילו פיתוח לאחרונה? אין לי ספק שלא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2021, 16:57

סתם, אבל אני יודע מה התגובה הראשונה תהיה פה כי כל ERA מלא בה, המילה "SOME". כלומר יהיו משחקים לא בלעדיים לPC ואקסבוקס. מצד שני עובדתית יש כאלה, למשל DEATHLOOP, GHOSTWIRE, משחקי ה-MMO של ES שמקבלים הרחבות על הרחבות וכבר קיימים בפס4/5 או ענף שלם של מובייל שעושה משחקים כמו FO SHELTER. אז עכשיו שאנחנו יודעים עובדתית שחלק מהמשחקים של בת'זדה יהיו בלעדיים לאקסבוקס ו-PC, השאלה היא האם כל ה-AAA הגדולים שיצאו מהיום (או לפחות אחרי שהם מרוקנים את המחסנית התחיבויות שלהם, מה שיכול לקחת 2-3 שנים בכיף) מבת'זדה יהיו בלעדיים או רק חלקם. אנחנו יודעים כבר עובדתית שחלקם יהיו, לדעתי זה יהיה כולם, אבל נחיה ונראה.

עריכה:
הקדמת אותי פייג', אבל נשמע שאנחנו על אותו Page? (חה!)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 09 מרץ 2021, 16:58

הבעיה היחידה בשימוש במילה some היא שאני צופה עוד עשרה עמודים של ויכוחים עם גלאס...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2021, 16:59

BiA כתב:הבעיה היחידה בשימוש במילה some היא שאני צופה עוד עשרה עמודים של ויכוחים עם גלאס...

מי מנהל את האתר הזה? אפשר כפתור לייק?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 מרץ 2021, 21:27

DrKeo כתב:
InterAl כתב:לא יודע אם הם היו הראשונים. האמת ש-B&W2 יצא שלושה חודשים אחריו על ה-PC וגם שם היתה טכנולוגיית פרווה די דומה (על היצורים). והיתה לו גרפיקה מטורפת בהרבה. עד היום הוא נראה מעולה לטעמי.

הם התחילו להשתמש בשלס ב-Star Fox Advantures שיצא ב-2002, שלוש שנים לפני B&W2. אבל האמת שניסיתי ונכשלתי למצא את המשחק הראשון שהשתמש בשלס בגוגל אבל B&W 1 שיצא שנה לפני SFA לא השתמש למשל.

היו פעם תמונות במגזינים שהמשחק היה בפיתוח
למעשה הם בהתחלה כיוונו כניראה לאיכות פרווה טובה בהרבה
אבל כניראה הקיוב היתה חלשה מידי לעשות את זה
במיוחד שsfa ,רץ ב60 פרימים לשניה ,האפקט בסוף לא יצא כזה חזק

מה שאותי יותר מעניין זה לא אפקט הפרווה
מה שמעניין אותי יותר זה חלק מהמשחקים השאפתנים מאוד שתוכננו
לסוף דור ה32/64 ביט

עם היה יוצא sfa לn64 ,זה היה אחד המשחקים הגדולים של אותו דור
לא מדבר מבחינת איכות ,אני מדבר מבחינת מורכבות להכניס משחק
כזה לn64

שאנמו תוכנן כסידרה שנועדה להתחיל בסאטורן

פארפקט דארק המקורי יצא לn64

לps1 יצאו משחקים דוגמת ff9 וטאקן 3

אני חושב שהחברות הגיעו למצב ,שהצליחו לנצל את החומרות בצורה מאוד טובה ,הסאטורן מתה יחסית מהר אז הרבה פרויקטים בוטלו
אבל עם היתה מצליחה מסחרית, הם היו בדרך לעשות את שאנמו לסאטורן

מיצד אחד רוב משחקי אותו דור יזדקנו מאוד גרוע
מהצד השני ,זה דור שפרץ דרך וחלק מהאלמנטים שנילמדו עדין קימים במשחקים היום

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מרץ 2021, 14:56

טוב, כולנו ידענו שהויכוח לא הוכרע ושיהיה לו המשך :) אז אני אחזור בקצרה על מה לדעתי יגיע לבוקס ומה לדעתי יהיה אקסקלוסיבי לבוקס.
TES6 DOOM5 סטארפילד אינדיאנה ג'ונס Wolf3 פולאאוט 5 כולם יגיעו לפס5 לדעתי תוך שנתיים כמו שכבר אמרתי לאורך 6 עמודים.
?
אז מה נשתנה ומה באמת יהיה אקסקלוסיבי לבוקס שזו השאלה המעניינת יותר?

ספנסר והאוורד תמיד אמרו שיהיה תוכן בלעדי לבוקס למשחקים שלהם, כלומר יהיה DLC וחבילות הרחבה לסטארפילד וDawnguard, Hearthfire וDragonborn. וספנסר תמיד אמר שיהיה תוכן כזה שיהיה בלעדי לבוקס.

מה עוד יהיה בלעדי לבוקס? אחרי שאינדיאנה ג'ונס יגיע בוודאי יהיה לו משחק צד Stand alone סטייל the lost legacy כותר כזה של 9 שעות יהיה אינטרס לשמור לבוקס כי יהיה מדובר ב"בונוס לבעלי הבוקס" ולא במשחק ראשי שמדלג על הPS5 ומייקרוסופט בקטע של לצ'פר כמה שיותר את בעלי הגיימפאס וזו דרך לעשות את זה.

מה עוד יהיה בלעדי לבוקס? כנראה משחקים אפיזודים לגיימפאס שבטסדה תתחיל לעבוד עליהם ולמה הם ישארו בלעדיים לבוקס? גם בגלל שהם יעבדו הכי טוב על הבוקס בגלל הטבע האפיזודי שלהם, וגם בגלל שצריכים להיות משחקים אפיזודים להדגים את הגיימפאס.

משחקים של 5 שעות ככה שעדיין לא ברור לספנסר וטוד האוורד אם הם בכלל יצליחו, קודם כל יתנו אותם לבעלי הבוקס ואחרי זה ספנסר והאוורד יחשבו מה לעשות איתם, ומי שמפקפק בזה שהאוורד מעוניין במשחקים אפיזודים, שיקרא את הראיונות איתו.

מי שחושב אחרת? מה אגיד? אבותינו קראו לזה "חלומות באספמיא"

אם ספנסר היה רוצה להגיד שהרוב לא יגיע לבוקס הוא לא היה אומר "Some" הוא היה אומר "the vast majority" המשמעות של Some היא "כמה" "חלק" לא "הרוב" ולא לראות את זה, זו סתם עקשנות מיותרת :) מה שנקרא היאחזות בקרנות המזבח :)

אין כל טעם, לומר את כל זה, רק בשביל שמשחקי האונליין כמו The Elder Scrolls Online הרי מייקרוסופט כבר אמרה, שהם לא יוציאו שום משחק שקיים על הפלייסטישן/נינטנדו מהפלטפורמה וזה כבר כולל בתוכו את TES אונליין.

גם כל הקונספריציה על "הסכמים" ... הרי ברור שמדובר בחלומות באספמיא. ההסכמים בין בטסדה לסוני הם לגבי Deathloop ו
GhostWire Tokyo כל הנסיונות להציג את זה כאילו יש עוד "הסכמים" זו קונספרציה במיטבה :)

גם הטיעון של "מה שכבר מפותח לפס5 יגיע לפס5" מדובר בסוג של קונספרציה חסרת בסיס ולמה? כי קודם כל TES6 בכלל בשלב הpre production לפי האוורד כי כרגע הצוות בכלל מפתח את סטארפילד, רק כשסטארפילד ייצא יתחיל בכלל פיתוח נורמלי ורגיל של TES6.

ככה שהטענה שכבר עכשיו יש גרסת PS5 של TES6 היא פשוט חסרת בסיס. גרסת פס5 למה? למשחק שאין לו שום פיתוח? :)

כולנו יודעים שבעידן של היום, עניין של פורט בין הPS5 לXBOX X זה עניין של מה בכך, הקונסולות דומות ביותר, וכל העניין של לבטל גרסת PS5 או ליצור גרסת PS5 זה עניין של מה בכך, אין דבר פשוט מזה.

ושוב. אין פה מה לסבך בכלל עניין פשוט. מייקרוסופט לא תוציא משחקים של בטסדה לPS5 כי היא צריכה "לכבד הסכמים" או כי משחקים "כבר התחילו פיתוח לפס5" היא מוציאה משחקים לפס5 כי היא רוצה, היחדים שלא רוצים זה חלק מהקהל של הבוקס שרוצה שהמשחקים ישארו בבוקס, העניין ברור כשמש :) ולכן הם יאמינו רק כשהם יראו את הגרסאות בחנויות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2021, 15:01

לבריאות גלאס, אתה לא בכיוון :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מרץ 2021, 15:28

DrKeo כתב:לבריאות גלאס, אתה לא בכיוון :)

זה מה שאומר מי שלא מעוניין בדיון עניני :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 מרץ 2021, 15:52

לא..זה מה שאומר מי שקרא את ההצהרה של פיל ספנסר אתמול ומבין ש-MS לא שופכת 7.5 מיליארד דולר כדי לשחרר משחקים על פלטפורמה שלא נמצאת תחת מטריית האקוסיסטם שלה. מייקרוסופט לא פועלת בבועה,כן גיימפאס או לא גיימפאס,יש להם תחרות מצד סוני,תחרות שנכון לעכשיו סוני מנצחת בה,הרכישה של זנימקס היא חיזוק אדיר של צד א' שלה שהיא הייתה זקוקה לו נואשות במשך שנים.
כל משחק של בת'סדה שמשוחרר על הפס5 הוא פוטנציאלית מנוי גיימפאס שהם מפסידים,אין שום היגיון בלשמר את הסטטוס קוו הקיים כשמשחקים של בת'סדה גם ככה הגיעו לאקס בוקס קודם לרכישה הזו,הרכישה הזו נעשתה כדי לשנות את המצב של MS בצורה קיצונית.
התגובה של קלובריל מסכמת מעולה לדעתי את כל הנושא הזה והיא משקפת מעולה גם את ההשקפה שלי,הוא קצת גולש לכיוון ה"console wars" אבל ההתייחסות העניינית שלו למשמעויות של הרכישה ברמה האסטרטגית מבחינת MS נכונה בעיניי, זה באמת הרבה יותר פשוט ממה שכל האינטרנט חופר בו:
I can not accept that everyone asking Bethesda to release their games exclusively within the Xbox ecosystem always gets that "it actually shouldn't matter to you" treatment, because that doesn't really mirror the complete reality here.

In an isolated case, I couldn't care less if Starfield gets experienced by more players on other systems. It doesn't affect me directly. If it doesn't matter to you, that is perfectly fine.

However, the gaming industry - or let's say the Xbox business - is not an isolated bubble. There is competition and someone who decides to invest his money into the Xbox ecosystem and choses that platform and his primary gaming destination, that user absolutely has the right to express his interest in his chosen ecosystem to get a first class treatment. And exactly that user should also be allowed to have the interest in his chosen ecosystem to grow, because the more subscribers Game Pass has, the more resources Xbox can re-invest in the form of content -- and that mirrors back to the user, who now suddenly has more games to play because the chosen ecosystem is doing well.

I could also word it even more clear: every Starfield copy sold on PS5 is the equivalent of a loss of a customer who potentially would’ve went with an Xbox Game Pass subscription instead.

I'm not "demanding others be excluded". I'm only mirroring reality and how content delivery in the entertainment industry as a whole works, and in that reality Bethesda will release three games exclusively on Playstation this year with Deathloop, Ghostwire: Tokyo and Doom 3 VR, absolutely excluding Xbox gamers as well. You have to give people convincing reasons to jump into your ecosystem, or else the ecosystem you chose for yourself will not grow, leading to a worse experience to you as an individual at the end of that road.

It's easy to give that whole exclusivity topic just a "console wars" stamp, but in reality, it is not about that at all, and not every Xbox user asking for exclusive games should be thrown into that bucket. If Xbox doesn't offer exclusive reasons to enter their ecosystem, someone else will do it. It's as easy as that really.

אני מניח שנדע בקרוב,כנראה בקיץ, וגם אחרי שסטארפילד יוכרז רק לבוקס ופיסי תמשיך לטעון שאתה צודק ואנחנו טועים..
אגב,נראה שהאירוע (כנראה אינטרנטי) ש-MS מתכננת השנה לקיץ לא יכלול בתוכו נוכחות חזקה של בת'סדה, אבל הרעיון הוא שהאירוע של בת'סדה יתחיל אחרי שהאירוע שלה יסתיים.
בקיצור, להתראות למשחקי בת'סדה על הפס5 (אני תמיד אסייג ואגיד שכמו שקיאו אמר יש בהחלט מצב שהם ירוקנו את המחסנית של מה שיש להם כרגע כבר בפיתוח על הפס5 כי הושקעו שם משאבים,זמן,ואולי גם חוזים מחייבים כאלה ואחרים אפילו אם המשחק לא אקסקלוסיבי,דומה מאוד למה שקרה עם רכישות סטודיואים אחרות של MS) למעט משחקי סרוויס למינהם כמו פולאאוט 76 ו-ESO.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 מרץ 2021, 16:07

וואו , איזה טייק גרוע וילדותי מראיין מ'קאפרי שלא לדבר על דן סטפלטון,אבל מ'קאפרי מאכזב כי אני נהנה להקשיב לו ב-Unlocked מדי פעם , אם זה המצב ב-IGN היום..

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 10 מרץ 2021, 16:11

כן ראיתי את זה, מקאפרי בחור חביב אבל הוא ממש מנותק, כבר שנים. לסטייפלטון אף פעם לא התחברתי, עוד מ-PCG. האמת שתמיד מפתיע אותי לראות בפודקאסטים כמה אנשים שהעבודה היומיומית שלהם היא להתעדכן בחדשות התעשיה חסרי מושג או פשוט לא מעודכנים.

קלובריל די ירד עליו ועשה לו ratio ופיל אהב את הציוץ שלו (או ציוץ ברוח דומה), די מצחיק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2021, 16:13

בו נעשה את זה קל יותר:
לקוח GP ULTIMATE לדור שלם - 1260$
לקוח GP לדור שלם - 840$
לקוח GP ל-3 שנים - 360$
לקוח GP לחצי שנה - 60$
עותק פס5 של סטארפילד - במקרה האופטימי 24$

ובקשר למקאפרי ודן, באמת, פרספקטיבה של ילד בן 11. מביך ברמות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 מרץ 2021, 16:14

במקום MS הייתי מעסיק את קלובריל כאיזה קומיונטי מנג'ר כמה שיותר מהר,הבנאדם עושה בשבילם מרקטינג חינם ויש לו כבר קהל עוקבים לא קטן בכלל.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 10 מרץ 2021, 16:17

כן, הוא פאנבוי רציני. נראה לי אבל שנוח להם שיישאר "משפיען" אאוטסיידר, אחרת כבר היו פונים אליו. גרינברג מגיב לו כל הזמן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מרץ 2021, 16:41

Uncle Pey'j כתב:וואו , איזה טייק גרוע וילדותי מראיין מ'קאפרי שלא לדבר על דן סטפלטון,אבל מ'קאפרי מאכזב כי אני נהנה להקשיב לו ב-Unlocked מדי פעם , אם זה המצב ב-IGN היום..

באמת טייק ילדותי, וכן, המצב שלהם די רע.
אבל האמת היא שאני לא מוצא הרבה מקומות ברמה גבוהה, אולי מישהו ייתן פה כמה ערוצי יוטיוב איכותיים במיוחד, עם אנשים שכיף לשמוע והם באמת מבינים לעומק? גם פודקאסטים אבל בעיקר בא לי אחד שיחליף את IGN וגיימספוט בתור הדיפולט של חדשות יחסית חדשות, ערוכות היטב וכל הטריילרים החמים. ביוטיוב הכוונה.
(אולי מתאים למושא אחר אבל אם כבר עלה...)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 10 מרץ 2021, 16:47

אם אתה מחפש רק חדשות ביוטיוב אז אני מניח שהם סבבה, גם אם תראה חדשות וחדשות נישה בפרט כאן בפורום או בכלל ברחבי האינטרנט הרבה יותר מוקדם. הבעיה היא בעיקר בפודקאסטים ובפרשנויות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מרץ 2021, 16:54

קודם כל כשנדב אומר "אני מאמין שכולם יהיו בלעדים אבל נראה" למרות שספנסר אומר שרק חלק יהיו בלעדיים. זו דוגמא מובהקת לwishful thinking :) אם מישהו בכיר אומר שיקרה א' ואני בכל זאת מאמין שיקרה ב' אז אני נופל באותו רגע לwishful thinking ואני מפסיק להיות אובייקטיבי, ובאותו רגע הדיון כבר לא עניני אלא הולך לכיוון הלא רציונלי :)

דבר שני, בוודאי שסטארפילד ייחשף כמשחק שהוא אקסקלוסיבי לP ולאקסבוקס ממתי טענתי אחרת פייג'? טענתי שאחרי שנתיים תשמע שהוא יגיע לPS5 ובוודאי שספנסר לא יודה בזה בהכרזה, מה יש לו להרוויח מזה? תמיד אמרתי שרק אחרי שנתיים ידברו על זה.

אף פעם לא אמרתי שביום החשיפה של סטארפילד יגידו שיגיע לפס5 תמיד אמרתי ההיפך המוחלט שיגיע אחרי שנתיים.

עכשיו כמובן שאני אוהב את נדב ואין לי שום כוונה לעורר דיון של מתקפות אישיות :) כי אין פה שום דבר אישי אני פשוט לא מסכים וזהו אין פה מעבר, התגובה הזו היא לא לנדב באופן אישי אלא לכל מי שמחזיק בטיעונים שלו בנושא הספציפי הזה.

עכשיו אני לא בא לטעון שאני לא נגוע באיזה wishful thinking כן? יש לי אינטרס שמה שאני רוצה יגיע לפס5 ואז אוכל להימנע מרכישת בוקס.

אבל אני כן מיישר קו עם מה שקורה. ברגע שספנסר אמר שיהיו אקסקלוסיבים לבוקס, אני לא מנסה לומר שהוא משקר, אני מיישר קו עם הדברים שלו ובונה תאוריה חדשה לאור הפרטים החדשים שהוא הביא. אמר שיהיו אקסקלוסבים? אוקיי אמרתי שיהיו אבל אמרתי איזה הגיוני שיהיו.

הטיעון ש"מייקרוסופט צריכה אקסקלוסיבים לנצח את סוני" הוא אולד פאשן,אנחנו בעידן אחר אנחנו נכנסים לעידן ש12-מקסימום 16 שנה מהיום, גם סוני וגם מייקרוסופט מציעות שירותי ענן דרך מייקרוסופט, מייקרוסופט בדרך לנצח את המלחמה הזו בכל מצב, אנחנו לא חיים יותר בעידן הישן.

גם אני שאני רוצה לקנות פס5 אני יודע ש16 שנה מהיום (אולי פחות מזה) אני הולך להיות מנוי גם לגיימפאס, גם לשירות ענן של סוני זה מה שהולך לקרות זה העתיד,להיתקע בקרבות האקסקלוסיבים זה להיתקע בעבר.

אם ספנסר עמום לגבי זמן הבלעדיות של stalker 2 (למרות שהוא מודה שזה יגיע לפס5) מה גורם לכם לחשוב שהוא ישר יבוא ויצהיר שזה מגיע לפס5? יש לו עסק לנהל.הוא ידבר על סטארפילד לפס5 כשהאקסבוס ימצה את כל הפוטנציאל/שחקנים/מכירות בבוקס,הרי לא כולם בבוקס ישחקו אותו בגיימפאס חלקם גם יקנו אותו.

אבל אם כבר הכנתם לעצמכם קונספרציה בדבר "מחסנית שצריכה להתרוקן" אז הרי יש לכם טיעון לכל משחק PS5 שיגיע לבוקס. כל משחק פס5 שיגיע לבוקס הוא מהיום "מחסנית שצריכה להתרוקן"

אין שום מחסנית שצריכה להתרוקן, אם TES6 מגיע לבוקס זה עבר אישור של מייקרוסופט זה קורה בגלל מייקרוסופט לא בגלל סוני. מה שמייקרוסופט תשאיר בבוקס אלה משחקים שיועילו לאג'נדת הגיימאפס שלה, משחקים אפיזודים, משחקים קטנים. המשחקים של הגרעין הקשה של בטס'דה ימשיכו להגיע.

מה שהבחור מדבר עליו על "סיבות לקפוץ לאקוסיסטם שלך אחרת הוא לא יגדל" בסדר גמור :) אין בעיה, בשביל זה יהיה אקסקלוסיבים בסגנון משחק של כמה שעות, כמו uncharted lost legacy או משחקים אפיזודים מקוריים.

גם אלה שאומרים, שלא יהיו משחקים לפס5 ממשיכים לדבר על "מחסנית שצריכה להתרוקן" אז אולי במקום לדבר על "מחסנית" אנשים יגידו מה לדעתם יהיה אקסקלוסיבי ומה יגיע לפס5? כי דיבורים על מחסנית זה דיבורים באוויר במיוחד שאנחנו מדברים על משחקים שברובם המוחלט הם בשלב הpre production ולאף אחד מהם אין עסקה עם הפס5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2021, 17:02

לא אמרתי בשום שלב שלא יהיו משחקי בת'זדה שיגיעו לפלטפורמות אחרות. להפך, כתבתי פה במפורש שיש להם זרוע של מובייל שתמשיך להוציא משחקים למובייל, יש להם זרוע של MMO שתמשיך לתמוך בפלטפורמות הקיימות ותמשיך להוציא חבילות הרחבה לפלטפורמות הקיימות כמו הפס4/5 וכו'. מה שכן אמרתי שמשחקי AAA חדשים שעכשיו מתחילים פיתוח וצפונה יצאו בלעדית לאקוסיסטם של מיקרוסופט.

כל משחק AAA שהוא בשליטה מלאה של MS (כלומר לא נעול לחוזים ישנים או חיצוניים כמו DEATHLOOP או אינדיאנה ג'ונס) יצא בלעדית לאקוססיטם של מיקרוסופט.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מרץ 2021, 17:56

DrKeo כתב:לא אמרתי בשום שלב שלא יהיו משחקי בת'זדה שיגיעו לפלטפורמות אחרות. להפך, כתבתי פה במפורש שיש להם זרוע של מובייל שתמשיך להוציא משחקים למובייל, יש להם זרוע של MMO שתמשיך לתמוך בפלטפורמות הקיימות ותמשיך להוציא חבילות הרחבה לפלטפורמות הקיימות כמו הפס4/5 וכו'. מה שכן אמרתי שמשחקי AAA חדשים שעכשיו מתחילים פיתוח וצפונה יצאו בלעדית לאקוסיסטם של מיקרוסופט.

כל משחק AAA שהוא בשליטה מלאה של MS (כלומר לא נעול לחוזים ישנים או חיצוניים כמו DEATHLOOP או אינדיאנה ג'ונס) יצא בלעדית לאקוססיטם של מיקרוסופט.

אז לפי מה שאתה אומר נדב (לדעתך? )
TES6
סטארפילד
WOLF3
דום (הבא)
פולאאוט 5 (מתי שלא יגיע ).
the evil within הבא/משחקי האימה אחרי טוקיו.

כל אלה יהיו בלעדיים לאקסבוקס?

אוקיי לפחות עכשיו הדברים שאנחנו מתווכחים עליהם מעוגנים עכשיו במציאות ולא במשהו ערפילי :)

אתה יכול להסתכל שוב על זה שספנסר לא אמר the vast majority הוא לא אמר most. שאלה המילים שאתה מצפה מאדם ממעמדו להשתמש בהם.

אוקיי זכותך לדעתך מה אגיד :) אני מניח שאם תראה את TES6 או סטארפילד או דום הבא על הפס5? אולי יהיה סיכוי שזה ישנה קצת את דעתך?

אני חושב שלאור הדברים שספנסר אמר, יהיה גם חלומות באספמיא לא רק לחשוב שמשחקי AAA לא יגיעו לפס5, זה גם באותה מידה הפך לחלומות באספמיא לחשוב שלא יהיהו אקסקלוסיבים מסוימים לבוקס, כי פשוט... זה מה שספנסר אומר שיהיה :)

אבל שוב, משחקים אפיזודים, משחקים בסקאלה של AA כל אלה הם מושלמים לגיימפאס.

ברור לי שיקחו שנים עד שהעניין הזה יוכרע, כי כל פעם שיוכרז משחק של בטסדה האינטרנט יתחיל להתחרפן כל הזמן בספקולציות אם הוא יגיע לסוני או לא.

וזו מטרת העל של ספנסר, להשאיר את המשחקים שלו בתודעה, להשאיר את בעלי הפס5 מתחננים למשחקים :)

באופן אישי,כל מה שעניין אותי זה לקבל את TES6 פולאאוט 5, סטארפילד ומשחקי האימה של מיקאמי ואת אלה אני הולך לקבל :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2021, 18:18

כן, הם בלעדיים לפלטפורמות של מיקרוסופט (XCLOUD, אקסבוקס ו-PC). אני גם לא חושב שהייתי מעורפל בזה אפילו פעם אחת, אני אומר אותו דבר כל הזמן, משחקים שיש להם מחוייבות עליהם לפלטפורמות אחרות ימשיכו להיות שם אבל כמעט כל ה-output של בת'זדה יהיה בלעדי למיקרוסופט. היוצאי דופן לדעתי יהיו אינדיאנה ג'ונס (כי בטח החוזה של בת'זדה עם דיסני כופה מולטי-פלטפורם), משחקים שכבר יוצאים לפס4/5 (כמו DEATH LOOP) ומשחקי מובייל/MMO שכבר רצים היום בפלטפורמה של סוני. גם יכול להיות שאם יש לבת'זדה משחק שיוצא ממש עוד מעט ולא הוכרז עדין, כלומר משחק 2021, שיצא לפס5/4 כי יש עוד חודשים עד שהעסקה של בת'זדה/MS תצא לפועל ואני גם בטווח שמיקרוסופט לא תמשוך לשחקני סוני את השטיח מתחת לרגליים ותקח משחק שרק הוכרז לפס5 ותגיד פתאום שהוא לא מגיע אחרי שאנשים כבר עשו PREORDER וכו'.

אבל מעבר לזה? כן, דום, ES, סטארפילד, FO, וולפנשטיין, דיסהונורד וכו' יהיו כולם בלעדיים למיקרוסופט. כל משחק AAA שיתחיל פיתוח תחת המטריה של MS ולא מחוייב תחת חוזים חיצוניים (ע"ע אינדיאנה ג'ונס) יגיע בלעדית למחשב, XCLOUD והאקסבוקס.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מרץ 2021, 18:51

DrKeo כתב:כן, הם בלעדיים לפלטפורמות של מיקרוסופט (XCLOUD, אקסבוקס ו-PC). אני גם לא חושב שהייתי מעורפל בזה אפילו פעם אחת, אני אומר אותו דבר כל הזמן, משחקים שיש להם מחוייבות עליהם לפלטפורמות אחרות ימשיכו להיות שם אבל כמעט כל ה-output של בת'זדה יהיה בלעדי למיקרוסופט. היוצאי דופן לדעתי יהיו אינדיאנה ג'ונס (כי בטח החוזה של בת'זדה עם דיסני כופה מולטי-פלטפורם), משחקים שכבר יוצאים לפס4/5 (כמו DEATH LOOP) ומשחקי מובייל/MMO שכבר רצים היום בפלטפורמה של סוני. גם יכול להיות שאם יש לבת'זדה משחק שיוצא ממש עוד מעט ולא הוכרז עדין, כלומר משחק 2021, שיצא לפס5/4 כי יש עוד חודשים עד שהעסקה של בת'זדה/MS תצא לפועל ואני גם בטווח שמיקרוסופט לא תמשוך לשחקני סוני את השטיח מתחת לרגליים ותקח משחק שרק הוכרז לפס5 ותגיד פתאום שהוא לא מגיע אחרי שאנשים כבר עשו PREORDER וכו'.

אבל מעבר לזה? כן, דום, ES, סטארפילד, FO, וולפנשטיין, דיסהונורד וכו' יהיו כולם בלעדיים למיקרוסופט. כל משחק AAA שיתחיל פיתוח תחת המטריה של MS ולא מחוייב תחת חוזים חיצוניים (ע"ע אינדיאנה ג'ונס) יגיע בלעדית למחשב, XCLOUD והאקסבוקס.

אוקיי אז לי לא היה ברור מה אתה מגדיר כ"משחקים שבמחסנית" עכשיו הדברים ברורים :) אני אישית לא חושב שספנסר היה מדבר על משחקים שכבר היום קיימים לפס5, כי אין טעם, הרי מייקרוסופט כבר אמרו שכל מה שכרגע בפס5 ישאר בפס5 אז אין טעם לספנסר לחזור על זה שוב ושוב ושוב כי אין פה שום דבר חדש :)

אני לא בטוח שהחוזה של אינדיאנה ג'ונס כופה מולטיפלטפורום ואני חושב שאנחנו נראה DLC בלעדי לאקסבוקס/אולי אפילו משחק צד בלעדי לבוקס ותראה שדיסני תהיה בסדר עם זה.

אבל אתה יודע מה? אני יכול להסכים איתך שלדיסני יש את המילה האחרונה בעניין והיא אכן יכולה לכפות יציאה לפס5.

לכן אני מקבל את זה שאינדיאנה ג'ונס צריך לצאת מהדיון.
ס
אם כך נשארנו עם דום וולפנשטיין וES....אז אוקיי בוא נגיד שוולפנשטיין 3 התחיל פיתוח כבר על הPS5 בוודאות ושמייקרוסופט לא תראה טעם לבטל גירסה שכל כך קרובה לסיום, אוקיי? זה מקובל.

השאלה נדב, אם אתה מקבל את הדברים של האוורד שTES6 הוא משחק בpre production ? דבר שגם נתמך בפועל כי האוורד הוא תמיד הבמאי של TES6 מאז TES3 והוא לא יכול לזגזג בין שני המשחקים האלה? אם הוא משחק של pre production ועדיין יקבל גרסת פס5 אז אין פה שום חוזה :)

יש פה רצון של מייקרוסופט, שהגיימפאס יהיה השירות הכי משתלם בעולם לגיימרים, ומשחקים אפיזודים וכל משחקי בטסדה Day one ישיגו את המטרה הזו.

נדב תזכור שגם אם אני צודק.. אנחנו מדברים פה על סטארפילד באיזה Q4 2024 לפס5 תחשוב מה זה יעשה לבוקס.
תחשוב רגע על משחק צד בלעדי של אינדיאנה ג'ונס לבוקס.
תדמיין רגע משחקים אפיזודים של 4 שעות כל אחד שנשארים רק בבוקס.

מדובר פה בחתיכת קלף לבוקס, אני כל הזמן בתהיות אם לקנות בוקס, לבנות PC או לחכות שנתיים :) מבטיח לך שזה עושה לספנסר את העבודה ושהבוקס נמצא היום במצב פי אלף יותר תחרותי מימי הפס4.
אבל יודע מה אחי? כמו שאתה אומר נחייה ונראה :)

אנשים כבר מתחילים לנהל דיונים על "אתם רוצים את הגיימפאס על הפס5?" אנשים מתחילים להרגיש את המחסור של משחקי בטסדה גם אם הרוב יהיו אקסקלוסיבים זמנית, מייקרוסופט לגמרי השיגה את המטרה שלה.

אבל אני מניח שרק ב2024 יהיו לנו תשובות לזה, כי לא נוכל לדעת אם וולף 3 מגיע בגלל שלא בא להם לבטל את גרסת הפס5 שכבר כנראה באמת מוכנה לגמרי :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מרץ 2021, 19:56

Uncle Pey'j כתב:וואו , איזה טייק גרוע וילדותי מראיין מ'קאפרי שלא לדבר על דן סטפלטון,אבל מ'קאפרי מאכזב כי אני נהנה להקשיב לו ב-Unlocked מדי פעם , אם זה המצב ב-IGN היום..

לול מי זה הבחור ההזוי הזה? :? זה שייט טייק בסגנון "דוד שלי עובד בנינטנדו"

אני לגמרי בעד שאובסידיאן יעבדו על סטארפילד 2 או איזה משחק צד בעולם של סטארפילד או פולאאוט אבל למזג אותם עם בטסדה? לול בשום אופן לא!

כל אחד מהצוותים יש לו את הכוח שלו הכוח של אובסידיאן בעלילה הכוח של בטסדה בעולמות ובחקירה...:) בחור הזוי הברנש.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 מרץ 2021, 20:51

אני חושב שהימים שאובסידיאן פיתחו משחקים שמבוססים על IP של מפתחות אחרות מאחוריהם, וטוב שככה.
אולי New Vegas 2 בתור איזה dream project למעריצים אבל לא יותר.
כן,MS יכולה 'להכריח' אותם, אבל זה לא נראית כמו הדרך האופטימלית לנצל את אובסידיאן ,לא בדיוק מערכת יחסים חיובית בין XGS לאחת המפתחות שלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2021, 21:02

glass man כתב:אוקיי אז לי לא היה ברור מה אתה מגדיר כ"משחקים שבמחסנית" עכשיו הדברים ברורים :) אני אישית לא חושב שספנסר היה מדבר על משחקים שכבר היום קיימים לפס5, כי אין טעם, הרי מייקרוסופט כבר אמרו שכל מה שכרגע בפס5 ישאר בפס5 אז אין טעם לספנסר לחזור על זה שוב ושוב ושוב כי אין פה שום דבר חדש :)

אני לא בטוח שהחוזה של אינדיאנה ג'ונס כופה מולטיפלטפורום ואני חושב שאנחנו נראה DLC בלעדי לאקסבוקס/אולי אפילו משחק צד בלעדי לבוקס ותראה שדיסני תהיה בסדר עם זה.

אבל אתה יודע מה? אני יכול להסכים איתך שלדיסני יש את המילה האחרונה בעניין והיא אכן יכולה לכפות יציאה לפס5.

לכן אני מקבל את זה שאינדיאנה ג'ונס צריך לצאת מהדיון.
ס
אם כך נשארנו עם דום וולפנשטיין וES....אז אוקיי בוא נגיד שוולפנשטיין 3 התחיל פיתוח כבר על הPS5 בוודאות ושמייקרוסופט לא תראה טעם לבטל גירסה שכל כך קרובה לסיום, אוקיי? זה מקובל.

השאלה נדב, אם אתה מקבל את הדברים של האוורד שTES6 הוא משחק בpre production ? דבר שגם נתמך בפועל כי האוורד הוא תמיד הבמאי של TES6 מאז TES3 והוא לא יכול לזגזג בין שני המשחקים האלה? אם הוא משחק של pre production ועדיין יקבל גרסת פס5 אז אין פה שום חוזה :)

יש פה רצון של מייקרוסופט, שהגיימפאס יהיה השירות הכי משתלם בעולם לגיימרים, ומשחקים אפיזודים וכל משחקי בטסדה Day one ישיגו את המטרה הזו.

נדב תזכור שגם אם אני צודק.. אנחנו מדברים פה על סטארפילד באיזה Q4 2024 לפס5 תחשוב מה זה יעשה לבוקס.
תחשוב רגע על משחק צד בלעדי של אינדיאנה ג'ונס לבוקס.
תדמיין רגע משחקים אפיזודים של 4 שעות כל אחד שנשארים רק בבוקס.

מדובר פה בחתיכת קלף לבוקס, אני כל הזמן בתהיות אם לקנות בוקס, לבנות PC או לחכות שנתיים :) מבטיח לך שזה עושה לספנסר את העבודה ושהבוקס נמצא היום במצב פי אלף יותר תחרותי מימי הפס4.
אבל יודע מה אחי? כמו שאתה אומר נחייה ונראה :)

אנשים כבר מתחילים לנהל דיונים על "אתם רוצים את הגיימפאס על הפס5?" אנשים מתחילים להרגיש את המחסור של משחקי בטסדה גם אם הרוב יהיו אקסקלוסיבים זמנית, מייקרוסופט לגמרי השיגה את המטרה שלה.

אבל אני מניח שרק ב2024 יהיו לנו תשובות לזה, כי לא נוכל לדעת אם וולף 3 מגיע בגלל שלא בא להם לבטל את גרסת הפס5 שכבר כנראה באמת מוכנה לגמרי :)

מיקרוסופט משיגה את המטרה שלה רק אם המשחקים בלעדיים לאקוסיסטם שלה. אם למישהו יש פס5 הוא בחיים לא יטרח עם XSX אם כל מה שיש ל-XSX הוא יכול לשחק בפס5 שהוא כבר קנה (אפילו אם חלקם מגיעים באיחור של שנתיים). זאת המטרה של צד א', לגרום לך להשבר ולקנות את הקונסולה ואף בעל פס5 לא יוציא 500$ בכדי לשחק ב-ES6 קצת מוקדם יותר. כלומר יש אנשים ספציפים שיעשו את זה, אבל זה קהל קטן.

יותר מזה, אם מיקרוסופט תתחיל להוציא את צד א' שלה לפס5, לא רק שהיא לא תגדיל את הקהל של האקסבוקס, היא כנראה תקטין אותו. למה שמישהו יוציא 500$ על XSX אם הוא יכול להוציא 400$ על פס5 ולקבל את כל המשחקים של סוני ואת כל המשחקים של מיקרוסופט? רק ברגע שתבין שאדם שעושה מנוי ל-GP שווה למיקרוסופט פי 5, פי 10 או אפילו פי 50 יותר כסף מאשר אדם שקונה עותק של ES6 לפס5 תבין שלא רק שאין מטרה להוציא את ES6 לפס5, זה אשכרה נזק פיננסי ותדמיתי למיקרוסופט.

glass man כתב:לול מי זה הבחור ההזוי הזה? :? זה שייט טייק בסגנון "דוד שלי עובד בנינטנדו"

אני לגמרי בעד שאובסידיאן יעבדו על סטארפילד 2 או איזה משחק צד בעולם של סטארפילד או פולאאוט אבל למזג אותם עם בטסדה? לול בשום אופן לא!

כל אחד מהצוותים יש לו את הכוח שלו הכוח של אובסידיאן בעלילה הכוח של בטסדה בעולמות ובחקירה...:) בחור הזוי הברנש.

זה בדיוק מה שילדותי בפוסט הזה. מיקרוסופט קנתה את אובסידיאן ושאר החברות בכדי שיהיות לה חברות צד א' איכותיות. אובסידיאן לא צריכה לעבוד על סטארפילד 2 או FO:NV2 או היילו RPG. אובסידיאן צריכה לעשות את המשחקים שבא להם לעשות, בשביל זה קנו אותם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 103 אורחים