נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי swym » 23 יולי 2020, 20:25

אני חוזר עכשיו לתחילת מסיבת העיתונאים... אני מבין נכון? חוץ מפייבל גם State of Decay הוכרז כמשחק לדור הבא בלבד, וכנ"ל גם Stalker 2 ו-Everwild ו-Forza Motorsport, והRPG החדש של אובסידיאן (לא השטות הזו עם הגינה).
זה נראה כאילו תאוריית המשחקים בין דוריים לא באמת תופסת? כלומר חוץ מהיילו, פסייקונאוטס ומשחקי עבר שמלכתחילה היו משחקי דור נוכחי, נראה שכל ההכרזות החדשות הן ל-Series X ול-PC בלבד.

בכלל, החצי הראשון של מסיבת העיתונאים היה הרבה יותר טוב: Everwild נראה כמו אחד הדברים המטורפים, לא הייתי מנחש שState of Decay 3 זה מתוך המנוע של המשחק, ואובסידיאן נראים כמו ליגה אחרת ממה שהם עשו עד עכשיו כשהם מקבלים תקציב רציני.

(והא הא. היילו באמת הריצו דמו חי - יש שם אפילו גליצ' שהעננים נעלמים ומופיעים שוב כשעולים במעלית).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 יולי 2020, 20:27

ראיתי את הגיימפלי של היילו כמה פעמים ב-4K/60 בסרטון הרשמי ששיחררו ו....אני מאוכזב,אני באמת מאוכזב. אם זה הקמאבק שלהם אחרי 5 שנים,אם זה מה שהם חושבים שהיה נכון להראות אחרי כל כך הרבה זמן בלי היילו חדש,אני כבר לא יודע מי יכול לעזור לחבר'ה האלה ב-343..לי היה חסר שם משהו,זה לא הרגיש לי כמו היילו,הנשקים לא היו פאנצ'יים כמו היילו,הסאונד שלהם הרגיש לא מספק,ה-AI נראה מטומטם לגמרי והמשחק פשוט מרגיש blur אחד גדול גם בלי הארטיפקטים מהסטרים.
פלוס,כל הדיבורים האלה על משחק כפלטפורמה ושכל החוויות שחקן יחיד שלהם יהיו מעתה והלאה עליו..אני מאוד מקווה שהם לא מתכננים לתקוע את השחקנים על הטבעת הזו לנצח,כי אם כן,לא מגיע להם לעבוד עוד שנייה אחת על היילו.

לגבי שאר התצוגה,meh,ציפיתי ליותר אבל שמחתי לראות שלא מעט משחקים מצד א' שלהם בכלל לא קרוס-ג'ן וזה בהחלט מעודד.
בסופו של יום,לסוני הייתה תצוגה משכנעת יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יולי 2020, 20:30

טוב, כמה מלים ל החשיפות היותר משמעותיות...

בPre-Show הדבר המעניין היחיד היה המשחק של יוג׳י, שנראה כמו שגירסה שלו למריו אודיסי. והרבה פחות טוב... אבל נחמד יחסית לפרי-שואו.
אולי גם הלו שכן 2 היה סבבה.

התצוגה עצמה:

היילו אינפיניט - אכזבה גדולה בעיניי, קיוויתי שזה יהיה עולם חי יותר, נראה מאוד היילו, רק בשטחים פתוחים יותר. אני אחכה לראות עוד ממנו אבל כרג הוא ממש הוריד לי :/

SOD3 נראה כמו CG לא מייצג. לא מאמין בחברה הזו כל כך, מקווה שיפתיעו.
עריכה: אפ זה מתוך המנוע אז הגרפיקה מטורפת. אבל אני סקפטי מאוד... אלא אם החברה קפצה 2 מדרגות מאיפה שהיא כיום.

פורצה - איך זה לא משחק השקה? לא הבנתי, באמת מה הם עשו עד עכשיו? נראה יפה אבל צריך לראות גיימפליי. מוזר שלא הראו אפילו שנייה.

אברוויילד - בהפרש גדול הכי מעניין ממה שהראו, לדעתי. נראה מדהים, אבל שוב - גיימפליי! :(

הגאנק - מהיוצרים של סטימוורלד, נראה חמוד.

המדיום - בעיניי לא מעניין, מקווה שיצא יותר טוב ממה שנראה כרגע... לדעתי הם יותר מדי בונים על הגימיק, אבל אולי יפתיעו.

Avowed - שיראו גיימפליי! אבל סוגשל סקיירים, הלוואי ויהיה משהו רציני.

קרוספייר X - של רמדי... נראה סבבה. כמו COD רק מעניין יותר. ושמתי לב שכתוב שם צריך גולד כדי לשחק אונליין אז בטח לא מבטלים אותו.

המשחק של וורהאמר - מעניין. רוצה לראות גיימפליי. עד היום לא נהנתי מהמשחקים שלהם.

סטוקר 2 - נראה מעולה. הלוואי ויהיה ממש טוב, אני קצת מתבלבל תמיד בינו לבין מטרו, אבל ההוא נראה ממש מרשים.

פסיכונאוטס 2 - חמוד.

פייבל - בטח משחק של לקראת 2023... אבל מתוך כל מה שהראו הוא כמובן עם הפוטנציאל הכי גדול להיות משחק ממש ממש ענק.

סה״כ מאכזב מאוד, ציפיתי לראות גיימפליי של משהו מהדור הבא שנראה ומרגיש כמו הדור הבא, ולא נראה לי שמשהו שם עונה על ההגדרה. היו משחקים שלא כתבו שמגיעים לוואן, למרות שהם יוצאים עם הקונסולה, זה אומר שהם באמת לא מגיעים או שבכוונה ״שכחו״ לכתוב גם וואן?
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 23 יולי 2020, 20:32, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 09 ינואר 2011, 02:08

כן, מה שממש צרם באינפינט היה ה-AI. לגבי נשקים פאנצ'יים, אני לא חושב שזו אף פעם היתה נקודת חוזקה של היילו, אולי רק במגנום של CE הרגשתי נשק עם פאנץ'.
הרגיש לי קצת יותר מדי רייג' 2/דום/בולטסטורם עם סטיקיס (לחלוטין overused בדמו הזה), זה היה קצת מבאס, אבל בסופו של דבר זו משימה אחת בניחוח יוביסופטי ואני לא ממהר לחרוץ את דינו של כל הקמפיין על סמך דמו של 5 דקות.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 יולי 2020, 20:34

Uncle Pey'j כתב:ראיתי את הגיימפלי של היילו כמה פעמים ב-4K/60 בסרטון הרשמי ששיחררו ו....אני מאוכזב,אני באמת מאוכזב. אם זה הקמאבק שלהם אחרי 5 שנים,אם זה מה שהם חושבים שהיה נכון להראות אחרי כל כך הרבה זמן בלי היילו חדש,אני כבר לא יודע מי יכול לעזור לחבר'ה האלה ב-343..לי היה חסר שם משהו,זה לא הרגיש לי כמו היילו,הנשקים לא היו פאנצ'יים כמו היילו,הסאונד שלהם הרגיש לא מספק,ה-AI נראה מטומטם לגמרי והמשחק פשוט מרגיש blur אחד גדול גם בלי הארטיפקטים מהסטרים.
פלוס,כל הדיבורים האלה על משחק כפלטפורמה ושכל החוויות שחקן יחיד שלהם יהיו מעתה והלאה עליו..אני מאוד מקווה שהם לא מתכננים לתקוע את השחקנים על הטבעת הזו לנצח,כי אם כן,לא מגיע להם לעבוד עוד שנייה אחת על היילו.

לגבי שאר התצוגה,meh,ציפיתי ליותר אבל שמחתי לראות שלא מעט משחקים מצד א' שלהם בכלל לא קרוס-ג'ן וזה בהחלט מעודד.
בסופו של יום,לסוני הייתה תצוגה משכנעת יותר.

Ms היתה צריכה לקנות את המפתחת של מטרו
ולתת לה את הילו
אומנם סדרת מטרו איטית יותר במשחקיות
ויותר סגורה רוב הזמן
אבל מטרו האחרון ניראה לי טוב בהרבה על הxbox on x
מול הילו על הxsx
עם הכח של הxsx ויפרדות מתמיכה בxbo לסוגיהם
היו יכולים לתת הילו דור הבא אמיתי

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 יולי 2020, 20:35

BiA כתב:כן, מה שממש צרם באינפינט היה ה-AI. לגבי נשקים פאנצ'יים, אני לא חושב שזו אף פעם היתה נקודת חוזקה של היילו, אולי רק במגנום של CE הרגשתי נשק עם פאנץ'.
הרגיש לי קצת יותר מדי רייג' 2/דום/בולטסטורם עם סטיקיס (לחלוטין overused בדמו הזה), זה היה קצת מבאס, אבל בסופו של דבר זו משימה אחת בניחוח יוביסופטי ואני לא ממהר לחרוץ את דינו של כל הקמפיין על סמך דמו של 5 דקות.

הדעה הרווחת היא שבתקופת באנג'י ה-AI של היילו היה מהמוצלחים בשוק כשזה מגיע ל-fpsים..אני עוד זוכר כמה הזעתי אחרי חלק מהמשימות בהיילו ריץ' בעיקר מול האליטס. בתקופת 343 ה-AI לקח nose dive רציני למטה.
לגבי הנשקים- אני דווקא מאוד אוהב את איך שאלו של היילו 4 נשמעים לדוגמא,בייחוד הAR,מאוד פאנצ'י וחזק.

אני גם שם לב מהדברים של כריס לי שהוא כנראה רוצה להניח לכל הסיפור של הגארדיאנס והפרומיתיאנס וזה...ממש,ממש לא מקובל עלי אם זה אכן המצב (שמעתי את האזכור ל-harbinger שהברוט ההוא דיבר עליו בסוף,אבל עדיין קשה לי לקבוע מה זה בדיוק אומר). אני לא רוצה שיחזור של העימות של הטרילוגיה המקורית עם קובננט בסקין שונה,אני רוצה המשך של הסיפור של 5 וקידום של העולם והלור.
נערך לאחרונה על ידי Uncle Pey'j ב 23 יולי 2020, 20:38, נערך פעם 1 בסך הכל.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 23 יולי 2020, 20:37

swym כתב:אני חוזר עכשיו לתחילת מסיבת העיתונאים... אני מבין נכון? חוץ מפייבל גם State of Decay הוכרז כמשחק לדור הבא בלבד, וכנ"ל גם Stalker 2 ו-Everwild ו-Forza Motorsport, והRPG החדש של אובסידיאן (לא השטות הזו עם הגינה).
זה נראה כאילו תאוריית המשחקים בין דוריים לא באמת תופסת? כלומר חוץ מהיילו, פסייקונאוטס ומשחקי עבר שמלכתחילה היו משחקי דור נוכחי, נראה שכל ההכרזות החדשות הן ל-Series X ול-PC בלבד.

בכלל, החצי הראשון של מסיבת העיתונאים היה הרבה יותר טוב: Everwild נראה כמו אחד הדברים המטורפים, לא הייתי מנחש שState of Decay 3 זה מתוך המנוע של המשחק, ואובסידיאן נראים כמו ליגה אחרת ממה שהם עשו עד עכשיו כשהם מקבלים תקציב רציני.

(והא הא. היילו באמת הריצו דמו חי - יש שם אפילו גליצ' שהעננים נעלמים ומופיעים שוב כשעולים במעלית).

המשחקים שהוכרזו ל Series X ול PC בלבד הם משחקים רחוקים. כל מה שיוצא בשנה-שנתיים הראשונות הוא קרוס-ג'ן (למעט פורצה כנראה).
ואיך בדיוק מדובר בתאוריה אם מיסטר ספנסר בכבודו ובעצמו אמר את זה בראיון עם גיימספוט לפני 6 ימים בלבד:
"You won't be forced into the next generation. We want every Xbox player to play all the new games from Xbox Game Studios," Spencer said in a blog post. "That's why Xbox Game Studios titles we release in the next couple of years--like Halo Infinite--will be available and play great on Xbox Series X and Xbox One. We won't force you to upgrade to Xbox Series X at launch to play Xbox exclusives."

https://www.gamespot.com/articles/xbox- ... 0-6479847/

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 יולי 2020, 20:38

אני לא מבין מה כל כך קשה בלעשות תצוגה.

15 דקות של תצוגת גיימפליי של היילו
מקבץ טריילרים והכרזות
10 דקות תצוגת גיימפליי של פורצה
מקבץ טריילרים והכרזות
10 דקות תצוגת גיממפלי של עוד משחק
מקבץ טרילרים והכרזות
15 דקות תצוגת גיימפליי של קרוספייר

וכן הלאה, וכן הלאה.

סוני ומיקרוסופט מתחרות במי מפמפם ומאכזב יותר בתצוגות. ואחר כך אומרים לנו 'יש לנו עוד להראות!'.
מה זה אומר שרק את היילו הם מוכנים להראות בתצוגת גיימפליי.

אילו משחקים חדשים הולכים להיות זמינים על הסירייס X השנה?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 09 ינואר 2011, 02:20

מעניין מה יהיה עם קרוספייר באמת, זה אולי המשחק הפופולארי בעולם אבל הוא משחק כמו CS לא אפוי עם מכניקות עתיקות. מה זה אומר על הסינגל?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 יולי 2020, 20:52

טריילר קצר נוסף של הקמפיין של היילו,יש שם כמה קטעי גיימפלי חדשים שלא ראינו ואת ה-energy sword.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 יולי 2020, 21:01

Kazz כתב:אני לא מבין מה כל כך קשה בלעשות תצוגה.

15 דקות של תצוגת גיימפליי של היילו
מקבץ טריילרים והכרזות
10 דקות תצוגת גיימפליי של פורצה
מקבץ טריילרים והכרזות
10 דקות תצוגת גיממפלי של עוד משחק
מקבץ טרילרים והכרזות
15 דקות תצוגת גיימפליי של קרוספייר

וכן הלאה, וכן הלאה.

סוני ומיקרוסופט מתחרות במי מפמפם ומאכזב יותר בתצוגות. ואחר כך אומרים לנו 'יש לנו עוד להראות!'.
מה זה אומר שרק את היילו הם מוכנים להראות בתצוגת גיימפליי.

אילו משחקים חדשים הולכים להיות זמינים על הסירייס X השנה?

העניין עם הxsx שכקונסולה מבחינת כח גרפי לפחות
היא הולכת להיות מאוד טובה
ומין הסתם רוב המולטיפלטפורם ירוצו אליה טוב יותר מהps5

אנשים מתלוננים על הxbox one ,ולי יש את כל הפלטפורמות העיקריות
הxbox one לא קונסולה רעה מבחינת מבחר משחקים
לא בגלל צד ראשון שם היא חלשה יותר
בגלל צד שלישי ,שם רוב המשחקים העיקרים מגעים אליה
אפשר להשוות איכויות גרפיות ושליטה מול הps4
אבל אני חושב שהיתרון האמיתי של הps4 היה בילעדים צד ראשון
בלי זה עם היתי צריך לבחור בינהם ,xbo x ,לדעתי טובה יותר בגלל האיכויות הגרפיות

עכשיו תיהיה תחרות בין xsx לps5
אני מעריך ששתי הפלטפורמות יקבלו המון תמיכה מצד שלישי
ככה ששתי הפלטפורמות יהיו חזקות וטובות
ואני בשלב מסוים כניראה יקנה את שתיהן
אני כן מעריך שסוני כמו נינתנדו תציג בילעדים טובים מms
אבל לms יש בינתים את שרות הגיים פאס ככה שכל אחת היתרונות שלה

ככה העם הxsx תיהיה קונסולה טובה לקהל הרחב ?
כניראה כן
Fifa / cod / וכו וכו כניראה יקבלו גרסה אליה
העם יהיו תלונות מהרבה גימרים לגבי צד ראשון ? כניראה כן
אבל אני לשם שינוי ,עם כל צד ראשון זמין בהשקה בגיים פאס
זה דבר מצוין וכל עוד סוני לא עושה את זה ומחיר הגיים פאס זול
אולי לסוני יהיו בילעדים טובים יותר
אבל לms מחיר טוב יותר לבילעדים

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ינואר 2011, 02:38

דעתי על התצוגה :

דרגון קווסט 11 דיפינטיב אדיישן: מעבר לזה שזו הסדרה האהובה עלי בכל הזמנים, אם נתעלם מזה ששיחקתי במשחק לפני שנתיים על הPs4. מדובר אובייקטיבית בהכרזה שתחשב הכי חשובה בתערוכה באופן היסטורי, אם זה יוביל לdq12 בעתיד ייתכן מאוד שנראה נורמליזציה של האקסבוקס ביפן.

State of Decay 3 - מאוד מאוד מעוניין בו מרגיש שהמשחק הזה הולך להיות מיוחד מאוד.

היילו: תסלחו לי מעריצי היילו ואני יודע שיש כאן לא מעט, לדעתי זה נראה משחק פח אני יודע שהקרוס ג'ן מונע מהמשחק להגיע לשיא אבל זה בנאלי.. כבר מעדיף גירס חדש על זה לאן הגענו.

המשחק של רייר- מקסים אבל אני עדיין לא מבין מה הולך שם.
Avowed- אני כל כך אוהב את הצוות הזה אז כואב לי לומר.. אבל זה נראה חסר השראה.

פנטזי סטאר 2- כפי שזה נראה כרגע חבילת הרחבה למשחק שלא יכול לעמוד ראש בראש עם פפ14 או מונסטר האנטר .. ביג no שיעמום.
פייבל- אני לא יכול להגיד שציפיתי לגיימפלי אז אין אכזבה. מה שנראה ששמרו על ההומור המקסים.. אני מקווה שיהיה לי כלב שיראה מרושע ככל שאני אעשה דברים מרושעים וזהו אני אהיה מרוצה

פסיכונאוטס 2 - מקסים עושה חיוך ענקי על הפרצוף טים שיפר במיטבו ומגיע גם לפס4! באמת שאין תלונות כאן.
המשחק רמדי- בחיים לא חשבתי שאגיד את זה עליהם אבל נראה גנרי.

המשחק של יוגי' נאקה וסקוור- רציתי משהו בוגר יותר וכמו שלאסקין אמר נראה כמו מריו פחות טוב אבל זה יוגי' נאקה וזה מגיע לפס4 אז אני אנסה את זה.

תערוכה ממש פושרת ההילטים המגניבים זה State of decay 3 ופייבל.

חושב שהתערוכה היתה יותר טובה משל סוני אבל שתיהן פח היו.

כרגע מייק לא בדיוק הצליחה לשכנע אותי להרים את האקסבוקס צריך לראות יותר מרייר וState ופייבל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יולי 2020, 21:22

מבין שאתה באופן אישי הכי מתלהב מדרגות קווסט, אבל המשחק הזה מכר על הפס4 וה3DS והסוויץ׳ ביחד, אחרי בערך שלוש שנים - פחות מ-6 מליון יחידות. סביר להניח שהרוב על הניידות של נינטנדו. אז ההכרזה הזו, שהיא גם מן הסתם לא בלעדית ותקן אותי אם אני טועה זה יוצא גם לסוויץ׳ ולפס4 - לא תשנה כמעט שום דבר, לא ביפן ולא בעולם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 יולי 2020, 21:22

מה לעזאזל 343i... וואו כמעריץ היילו אני מרגיש כאילו קיבלתי פטיש על הראש עכשיו:
תמונה
אינפיניט מימין,היילו ריץ' משחק בן 10 שנים משמאל.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 09 ינואר 2011, 03:03

לא שמתי לב לזה האמת. אאוץ'. מה נסגר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 יולי 2020, 21:28

עדכון לגבי Avowed- אובסידיאן אישרו שהמשחק קרוס-ג'ן בניגוד לטריילר...
נראה שגם The Medium קרוס-ג'ן לפי הטוויט של נלסון בסופו של דבר,וזה אחרי כמה ריאיונות שהמפתחים בירברו על כמה הפרוייקט הזה אפשרי רק על הדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ינואר 2011, 03:05

Laskin כתב:מבין שאתה באופן אישי הכי מתלהב מדרגות קווסט, אבל המשחק הזה מכר על הפס4 וה3DS והסוויץ׳ ביחד, אחרי בערך שלוש שנים - פחות מ-6 מליון יחידות. סביר להניח שהרוב על הניידות של נינטנדו. אז ההכרזה הזו, שהיא גם מן הסתם לא בלעדית ותקן אותי אם אני טועה זה יוצא גם לסוויץ׳ ולפס4 - לא תשנה כמעט שום דבר, לא ביפן ולא בעולם.

קראת את מה שכתבתי לאסקין? ההכרזה עצמה לא תשנה כלום כל מי שרצה לשחק במשחק כולל אני כבר עשה את זה אבל היסטורית ובהנחה שזה יביא לdq12 על הבוקס (והיוצר רומז לזה בין השורות עם
"הסדרה סוף סוף על הבוקס"

לדעתי לפני שתינוק הולך הוא צריך ללמוד לזחול... ביפן אתה לא זוחל אם אין לך דרגון קווסט עכשיו מייק בהנחה ולא תהיה יותר בעמדת נחיתות תוכל לבנות את עצמה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 יולי 2020, 21:30

מי חשב שזה רעיון טוב להשתמש בתמונה הזו למרקטינג רשמי ב-343,אני באמת,באמת רוצה לדעת.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יולי 2020, 21:35

glass man כתב:
Laskin כתב:מבין שאתה באופן אישי הכי מתלהב מדרגות קווסט, אבל המשחק הזה מכר על הפס4 וה3DS והסוויץ׳ ביחד, אחרי בערך שלוש שנים - פחות מ-6 מליון יחידות. סביר להניח שהרוב על הניידות של נינטנדו. אז ההכרזה הזו, שהיא גם מן הסתם לא בלעדית ותקן אותי אם אני טועה זה יוצא גם לסוויץ׳ ולפס4 - לא תשנה כמעט שום דבר, לא ביפן ולא בעולם.

קראת את מה שכתבתי לאסקין? ההכרזה עצמה לא תשנה כלום כל מי שרצה לשחק במשחק כולל אני כבר עשה את זה אבל היסטורית ובהנחה שזה יביא לdq12 על הבוקס (והיוצר רומז לזה בין השורות עם
"הסדרה סוף סוף על הבוקס"

לדעתי לפני שתינוק הולך הוא צריך ללמוד לזחול... ביפן אתה לא זוחל אם אין לך דרגון קווסט עכשיו מייק בהנחה ולא תהיה יותר בעמדת נחיתות תוכל לבנות את עצמה.

אם הוא לא והיה בלעדי לאקס בוקס הבא (והוא לא יהיה) - זה לא יעניין שם אף אחד. כל היפניים יעדיפו לקנות אותו לסוויץ׳ או לפס.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 יולי 2020, 21:36

קיאו ובלינג כשהם ייכנסו לת'רד:

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יולי 2020, 21:38

Uncle Pey'j כתב:עדכון לגבי Avowed- אובסידיאן אישרו שהמשחק קרוס-ג'ן בניגוד לטריילר...
נראה שגם The Medium קרוס-ג'ן לפי הטוויט של נלסון בסופו של דבר,וזה אחרי כמה ריאיונות שהמפתחים בירברו על כמה הפרוייקט הזה אפשרי רק על הדור הבא.

כן, כמו שכתבתי/ניחשתי - מיקרוסופט פשוט ״שכחו״ לכתוב גם את הוואן בכמה משחקים :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 יולי 2020, 21:40

לפחות נראה שהחבר'ה בפלייגראונד מאמצים את רוח השטות של פייבל :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ינואר 2011, 03:19

נדב: מה איכפת לי אני קונה פס5 ואשחק רק במה שמעניין על מחשב העל שלי עם (הכנס אפקטים גרפיים מטורפים שרק נדב מכיר)

בלינג: אני לא מאמין שהיה למייקרוסופט אפשרות לנצח את סוני במשהו והם לא עשו את זה

Dean: אחח הלוואי שהייתי מתאכזב כמוכם מתערוכות כאלה זה עובר מעלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יולי 2020, 21:54

היי, גם אני אקנה פס5 (מתישהו, בתקווה פרו) ואשחק במשחקים היותר מעניינים של מיקרוסופט בדור הבא על המחשב הבא שלי :)
חשבתי שהראשון יהיה היילו אינפיניט אבל התצוגה הזו לא מכרה לי אותו. אולי חלקים אחרים במשחק יצליחו לשכנע אותי. זה באמת היה האכזבה הכי גדולה שלי ממיקרוסופט. הציפיות שלי היו בשמיים אחרי הטריילר ההוא של המנוע :/ אולי בהיילו הבא שיהיה בלעדי לדור הבא יעשה זאת בחשיפת הגיימפליי הראשונה שלו, בעוד 3 שנים.

חשבתי שאם תהיה תצוגה ממש ממש טובה אז סוני תאלץ להביא גיימפליי מוקדם של GoW2, אבל אחרי זה - הם באמת לא צריכים. אולי רק גיימפליי של הורייזון 2 כדי שבאמת ישכחו מה זה אקס בוקס.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 יולי 2020, 21:57

dean כתב:
swym כתב:אני חוזר עכשיו לתחילת מסיבת העיתונאים... אני מבין נכון? חוץ מפייבל גם State of Decay הוכרז כמשחק לדור הבא בלבד, וכנ"ל גם Stalker 2 ו-Everwild ו-Forza Motorsport, והRPG החדש של אובסידיאן (לא השטות הזו עם הגינה).

המשחקים שהוכרזו ל Series X ול PC בלבד הם משחקים רחוקים. כל מה שיוצא בשנה-שנתיים הראשונות הוא קרוס-ג'ן (למעט פורצה כנראה).
ואיך בדיוק מדובר בתאוריה אם מיסטר ספנסר בכבודו ובעצמו אמר את זה בראיון עם גיימספוט לפני 6 ימים בלבד

אני יודע מה ספנסר אמר, ובדיוק בגלל זה אני מופתע שכמעט כל המשחקים האלו לא הוכרזו כמשחקי cross gen: פורצה, פייבל, SOD3, סטוקר 2, Everwild, Avowed ונדמה לי שעוד כמה (WH40K Darktide למשל הוכרז לXSX ול-PC ומגיע ב-2021, אבל הוא מצד ג')
כלומר, איזה משחק חדש קיבלנו שיגיע גם לOne? או בעצם, איזה משחק ישן שמגיע אחרי עונת החגים הזו הולך להגיע גם ל-One? היחיד שנדמה לי שעונה להגדרה הוא -Hellblade 2. אפילו Everwild (שקיבל שדרוג רציני מהטריילר של שנה שעברה) לא מקוטלג יותר כמשחק שמגיע גם ל-One.

- או שכל המשחקים של מיקרוסופט הולכים להגיע עוד הרבה הרבה שנים (לא כל כך הגיוני).
- או שהמשחקים החדשים יקבלו גם הכרזה ל-One בהמשך, עם סמארט דליברי וכל השיט הזה (קצת יותר הגיוני).
- או שספנסר והאחרים קצת הגזימו עם הטענה על "משחקים קרובים", וכנראה התכוונו לטווח מאד מצומצם של "משחקי מעבר" לשנה וקצת הקרובות (כולל הזמן שבו הSeries X בכלל עוד לא בתמונה), בעיקר על בסיס כל החברות שהם קנו וכבר היו להן משחקי מולטיפלטפורם בפיתוח (הכי הגיוני)
[או קצת מזה וקצת מזה]
נערך לאחרונה על ידי swym ב 23 יולי 2020, 22:00, נערך פעם 1 בסך הכל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 86 אורחים