נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 06 דצמבר 2021, 18:12

אני מבין את האכזבה של לאסקין מהציון, אבל בגדול יש מצב ענקי שעוד שנתיים שלוש הממוצע הזה לא יהיה רלוונטי לinfinite וכל הקמפיינים שמייקרוסופט מתכננת להוסיף לו/התוכן החדש יהפוך אותו למשחק טוב בהרבה מעכשיו שהממוצע לא ישקף אותו בשיט.

זו מבחינתי עוד הוכחה שאנחנו נכנסים לעידן חדש בגיימינג שבו אתרי הממוצע כבר לא ישקפו נכון את המצב של רוב המשחקים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2021, 19:29

STALKER 2 יהיה אחד מהמשחקים הראשונים שהם לדור הבא בלבד וההתקנה שלו בהתאם, הוא שוקל כמעט 200GB.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 דצמבר 2021, 00:41

היילו על 84-87 ב-MC מאז שהשליטה עברה ל-343, לא מבין למה זה מפתיע. בייחוד לאור בעיות הפיתוח שנחשפו שנה שעברה. deathloop, גם FPS אם כי לא שגרתי - משחק כמעט נטול הייפ שיושב על 88, אינפינט על 86. מביך מעט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2021, 07:20

אני חשבתי שדווקא בגלל שנתנו לו עוד שנה - זה יהיה שונה. זאת בנוסף לעובדה שזה היה אמור להיות סוגשל ריבוט, זה כאילו שכל השנה הזו הם רק ליטשו את הגרפיקה, איך המשחק יצא בלי קו-אופ בהשקה למרות הדחייה הגדולה? מה היה קורה למשחק אם היה יוצא באמת לפני שנה?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 דצמבר 2021, 07:47

glass man כתב:אני מבין את האכזבה של לאסקין מהציון, אבל בגדול יש מצב ענקי שעוד שנתיים שלוש הממוצע הזה לא יהיה רלוונטי לinfinite וכל הקמפיינים שמייקרוסופט מתכננת להוסיף לו/התוכן החדש יהפוך אותו למשחק טוב בהרבה מעכשיו שהממוצע לא ישקף אותו בשיט.

זו מבחינתי עוד הוכחה שאנחנו נכנסים לעידן חדש בגיימינג שבו אתרי הממוצע כבר לא ישקפו נכון את המצב של רוב המשחקים.

אני לא יודע בנוגע לרוב המשחקים
אבל בנוגע להילו אינפיננט אני חושב שאתה צודק

Ms הולכת להוסיף למשחק כניראה הרבה תוכן בעתיד
לא יודע עם יהיה משהו לסינגל, אבל מין הסתם למולטי
אנחנו בעידן שחלק מהמשחקים הם " משחקים כשירות "

והם משתנים עם הזמן ,החוזק האמיתי של הילו זה במולטי
ויש להם את הבסיס להוסיף הרבה תוכן לשם
השאלה הגדולה זה הקהילה ,אבל בגלל שזה בגיים פאס
וזמין 2 דורות + pc ,לא חושב שתיהיה להם בעיה להגיע לכמה מיליון שחקנים פעילים

שהילו 5 יצא הוא היה זמין רק לxbox one ,ובמחיר מלא
הילו אינפיננט יש מיליונים שיכולים לשחק בו כבר עכשיו כחלק מהמנוי בלי להוסיף כלום ,זאת נקודת פתיחה מצוינת ליצור קהילה משגשגת

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 דצמבר 2021, 09:21

התחלתי את הקמפיין, פשוט מדהים, עדיין לא הגעתי לאזור הפתוח ואני רק עמוק בשלב השני אבל המשחק פשוט מעולה. הGraple מוסיף כל כך המון אופציות ומשנה את הדינאמיות של כל קרב (זה לא בא יותר מידי ביטוי במולטי כי הDrops מגוונים יותר ופחות משתמשים בהם בRakned בצורה אינטסיבית).

המשחק נראה ממש טוב, אומנם זה Cross gen אבל זה פשוט בטופ.

העלילה נכון לעכשיו גם מעולה וממשיכה את העלילה של 5 וHalo wars 2 ישירות.

אני מניח שהייפ יעלה כשאגיע לאזור הפתוח. כשוטר הוא הטוב בז'נאר בלי תחרות. אבל תמיד הייתי Biased לכיוונו של היילו, אז בטח הדעה שלי מעווטת :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 דצמבר 2021, 10:27

שיחקתי כמה שעות אתמול והגעתי כבר לטבעת עצמה,אני מניח שאני במשימה השלישית כי אין ממש מבנה מוגדר למשחק בניגוד לקודמים אבל אני בהחלט נהנה.
היילו מעולם לא שוחק טוב יותר מבחינתי,הכל מרגיש מצוין,הגראפל פשוט פותח את המשחק לורטיקליות כל כך כיפית ובאיזשהו מקום היילו מאוד מזכיר לי עכשיו את דום,במובן הזה של האויבים תקועים נגד הצ׳יף שהרבה יותר חזק מהם ולא ההפך,אם כי האפקט פחות מורגש מדום אם זה נשמע הגיוני. זה פשוט pure fun,ממש כמו דום.
גרפית הוא נראה מצוין,הארט מאוד קרוב למקוריים עם נגיעות של היילו 4/5 במבנים הפנימיים,ובסך הכל אין לי טענות כאן,אם כי הוא לא באמת הימם אותי גרפית בשום שלב עד כה,ויש אפילו רגרסיה מסויימת מהיילו 5 כשזה מגיע לקאטסינס.

אני משחק ב-Heroic ואומנם רק בהתחלה,אבל הוא בהחלט מרגיש קצת יותר קל מהקודמים,מעריך שזה ישתנה בהמשך.

אה כן,והchatter של הbanished מאוד משעשע ורואים ש343i לקחו השראה מנוטי דוג עם tlou2 ושמו על זה ספין קצת הומוריסטי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2021, 14:54

סטוקר 2:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 דצמבר 2021, 10:49

Uncle Pey'j כתב:שיחקתי כמה שעות אתמול והגעתי כבר לטבעת עצמה,אני מניח שאני במשימה השלישית כי אין ממש מבנה מוגדר למשחק בניגוד לקודמים אבל אני בהחלט נהנה.
היילו מעולם לא שוחק טוב יותר מבחינתי,הכל מרגיש מצוין,הגראפל פשוט פותח את המשחק לורטיקליות כל כך כיפית ובאיזשהו מקום היילו מאוד מזכיר לי עכשיו את דום,במובן הזה של האויבים תקועים נגד הצ׳יף שהרבה יותר חזק מהם ולא ההפך,אם כי האפקט פחות מורגש מדום אם זה נשמע הגיוני. זה פשוט pure fun,ממש כמו דום.
גרפית הוא נראה מצוין,הארט מאוד קרוב למקוריים עם נגיעות של היילו 4/5 במבנים הפנימיים,ובסך הכל אין לי טענות כאן,אם כי הוא לא באמת הימם אותי גרפית בשום שלב עד כה,ויש אפילו רגרסיה מסויימת מהיילו 5 כשזה מגיע לקאטסינס.

אני משחק ב-Heroic ואומנם רק בהתחלה,אבל הוא בהחלט מרגיש קצת יותר קל מהקודמים,מעריך שזה ישתנה בהמשך.

אה כן,והchatter של הbanished מאוד משעשע ורואים ש343i לקחו השראה מנוטי דוג עם tlou2 ושמו על זה ספין קצת הומוריסטי.

הגעתי למשימה השלישית, זה באמת מרגיש קל יחסית (גם משחק Heroic), זה כל כך כיף, Sand box מטורף, תעשה מה שאתה רוצה, זה כמו החלום הרטוב של כל חובב היילו, קחו את כל מה שיש למשחק להציע, כאילו הקיאו כל כלי נשק אפשרי וזרקו אותם בכל מקום כדי שתוכל לעשות מה שבא לך. מטורף!

אני פשוט חולה על הGrapple, זה הופך את התנועה לסופר כיפית לכל כיוון אפשרי והמשחק עוצב במיוחד עבור זה. גם קרבות בוסים לא מרגישים מאולצים, אתה ממש יכל להשקיע באסטרטגיה בזכות הGrapple.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 11 דצמבר 2021, 00:47

משחק בינוני לגמרי לדעתי. מרגיש כמו arena shooter נטול כל עלילה, תסרוט או טעם. עיצוב שלבים שמרגיש כמעט פרוצדורלי, כתיבה פח אשפה, עלילה דבילית... לקחו את הטמפלייט של פאר קריי והלבישו עליו סקין של היילו בלי טעם. בינתיים ממש אכזבה לטעמי. אבל אני רק במשימה 6/16, אולי זה ישתפר.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 דצמבר 2021, 09:48

InterAl כתב:משחק בינוני לגמרי לדעתי. מרגיש כמו arena shooter נטול כל עלילה, תסרוט או טעם. עיצוב שלבים שמרגיש כמעט פרוצדורלי, כתיבה פח אשפה, עלילה דבילית... לקחו את הטמפלייט של פאר קריי והלבישו עליו סקין של היילו בלי טעם. בינתיים ממש אכזבה לטעמי. אבל אני רק במשימה 6/16, אולי זה ישתפר.

א. אתה צודק בהכל, העלילה מרגישה מאוד איטית כי זה פשוט Open world game ויש המון fillers בדמות משימות צד, אז זה מרגיש פחות מתוסרט. העלילה נטועה בLocation אחד, אז היא בטח מרגישה מוגבלת לעומת מה שהתרגלנו (למרות שבבסיס היא מאוד טובה והמערכת יחסים של מאסטרצ'יף והWeapon מאוד מזכירה את מה שהלך עם קורטנה בהיילו 4). גם המעבר לOpen world הוא לא הכי מגוון, אז כן זה מרגיש כמו copy paste.
ב. אתה טועה גם בהכל לטעמי, זה לא Far cry, היילו תמיד הכיל סוג של Sand box בכל הקשור לקרבות שלו, שנבעו משילוב משולש קדוש של Meele/Weapons/Vehicles. תמיד היה Pacing שהביא אותך בהדרגיות לשלבי הSand box שהכילו את כל השילוש, פה זה קיים בכל פינה ומרגיש על סטרואידים.

לדוגמא - Reclaimer בהיילו 5 היה כזה, מתחיל כשלב מסילה (מאוד Gears 2) כאשר יש לך ארסנל שלם של כלי נשק, פתאום השלב נפתח, צריך להלחם על נקודות שליטה ואתה צריך להכנס לחללית של הNew Covenant ולחסל אותה מבפנים (מאוד היילו) ואז לקחת כלי רכב ולהלחם בWraith ועוד... יש לך יחסית המון חופש איך אתה יכל לסיים את השלב, אבל עדיין מאוד מסילה ומאוד מתוסרט.

פה? Sand box אמיתי, זה הגדולה של המשחק. יש דוגמא מעולה בTrailer, הוא מתחיל בMini Pelican (ששכחתי את שמו), קופץ ויורה טיל, יותר דומה לשיגעון של Just cause/Crysis 1. זה עדיין היילו בכל רמח איבריו והגיימפליי מרגיש כל כך טוב שאפילו שיש חזרתיות במשימות צד והסביבה היא אותה סביבה זה לא נמאס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 11 דצמבר 2021, 15:42

כל המבנה של ה-open world הוא העתקה של FC. ו-FC הרבה יותר סנדבוקסי לדעתי, יש מגוון כלים רחב יותר עם אופציות מגוונות יותר: התגנבות, takedowns, distractions, אזעקות, נמרים... בהיילו יש לך 2 נשקים עם אופציית החלפה וגראפל. זהו. לנטרל outposts/FOB זה פחות כיף מ-FC בדיוק בגלל המחסור באופציות. ולפחות על heroic, הקרבות במשחק הזה מרגישים סתם כמו כאוס נטול כל עיצוב. 40 אויבים שמקיפים אותך ויורים עליך מכל הכיוונים - אין פה באמת סנדבוקס כי כל שתי שניות אתה צריך להסתתר כדי למלא את השילד. מה הכיף בזה? ועיצוב הזירות פשוט נורא, אוסף של ארגזים פזורים בכל מקום, מרגיש ממש כמו עיצוב פרוצדורלי. העולם מונוטוני, ריק, חסר כל ייחוד.

לגבי העלילה, אולי היא תתפוס תאוצה, אבל הכתיבה גרועה בלי קשר. כל הדמויות כתובות ומשוחקות רע. ה-banished זוועה, כתיבה של ילד בן 9. ה-weapon שמנסה להכניס שנינות טיפשית בכל משפט, echo 216 הבלתי נסבל, אפילו מאסטר צ'יף שלמרות שבקושי מדבר, כל הערה שהוא זורק מיותרת ובנאלית, העיקר שיגיד משהו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 דצמבר 2021, 22:29

בעניין העלילה של הילו
למרות שעברתי כל משחק עיקרי וכל צדדי נחשב בסדרה
אני כבר מזמן אבדתי את מה שרוצים להעביר בעלילה
אבל גימספוט עשו סרטון בדיוק על זה ,ומה אני יגיד

עם באמת רוצים שהקהל הרחב ,אלו שלא משחקים בכל משחק בסדרה ,לא קוראים כל חומר ,לא צופים בכל סרטון בזיכיון
יבינו את העלילה ,הסדרה הזאת צריכה ריבוט

כי זה די אפך למבלבל כמו הזיכיון הנוסע השמיני + פרימוטיוס + הטורף
ואיך שעשו מזה שקשוקה
אז הילו בעלילה הרחבה זה שקשוקה במצבו הקיים
לא שזה כזה מפריע לי ,לא בגלל זה אני משחק הילו
אני משחק בגלל הכיף ,אבל מי שמצפה לעלילה דוגמת דטרויד
כניראה מחפש במקום הלא נכון

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 דצמבר 2021, 21:58

טוב, שיחקתי קצת במולטי. כרגיל לא ידעתי מימיני ומשמאלי, אבל כן היה משחק אחד שהייתי בסטריק מטורף שחיסלתי קרוב ל15 ברצף והובלתי את הקבוצה לנצחון, אז גם משהו.
כמו כן, הכל מלא מיקרו תשלומים לשטויות וזה קצת מציק. מקווה שלא על דברים מהותיים ממה שניסיתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 דצמבר 2021, 08:49

bozeman כתב:טוב, שיחקתי קצת במולטי. כרגיל לא ידעתי מימיני ומשמאלי, אבל כן היה משחק אחד שהייתי בסטריק מטורף שחיסלתי קרוב ל15 ברצף והובלתי את הקבוצה לנצחון, אז גם משהו.
כמו כן, הכל מלא מיקרו תשלומים לשטויות וזה קצת מציק. מקווה שלא על דברים מהותיים ממה שניסיתי.

הרגת 15 ברצף? אני חושב שאתה קצת מזלזל בעצמך, אתה עילוי! ולא בצחוק. שחק בRanked, תראה איזה דרגה תצא.

דווקא אני לא מרגיש שהMicro transactions הם בפרצוף, הם רק קוסמטיקה, הם קבורים בתוך תפריטים כל כך לא אינטואטיביים (עשו עבודה מעזעת עם התפריטים). דרך אגב, זה היה גם בקודם עם הReq battle chests ושטויות כאילו. לא משהו שממש משפיע על המשחק.

אם כבר העלנו את סוגיית התפריטים מה קורה עם כל החוסר בסטטיסטיקות, מה הקטע עם רק להראות כמה משחקים שיחקתי וזהו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 דצמבר 2021, 09:37

כל מילה של דודי בסלע, העם רוצה לראות אותך בRanked חנן!.
הבן אדם מחסל 15 ברצף כאילו זה כמו להכין חביתה :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 דצמבר 2021, 14:03

עוד לא מרגיש בשל למדורג. בנוסף אני גם כל הזמן מתבלבל בגלל ששינו את הכפתורים ואני עדיין משחק עם הבן בהיילו 4. אני גם לא בקי בכל הנשקים האפשריים החדשים והמודלים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 דצמבר 2021, 16:52

בשל, בשל… בטוח. אני לא ניסיתי אבל משוכנע שבגלל שהמשחק רק יצא יש שם במדורג לפחות שחקן אחד נוב לחלוטין על כל שחקן באמת טוב :) קפוץ לעמוקים!

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 דצמבר 2021, 18:37

bozeman כתב:עוד לא מרגיש בשל למדורג. בנוסף אני גם כל הזמן מתבלבל בגלל ששינו את הכפתורים ואני עדיין משחק עם הבן בהיילו 4. אני גם לא בקי בכל הנשקים האפשריים החדשים והמודלים.

אתה עושה טעות, הRanked זה המקום, הQuick מלא באנשים כמו נדב שמפעילים Aimbot.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2021, 19:23

Death_119 כתב:
bozeman כתב:עוד לא מרגיש בשל למדורג. בנוסף אני גם כל הזמן מתבלבל בגלל ששינו את הכפתורים ואני עדיין משחק עם הבן בהיילו 4. אני גם לא בקי בכל הנשקים האפשריים החדשים והמודלים.

אתה עושה טעות, הRanked זה המקום, הQuick מלא באנשים כמו נדב שמפעילים Aimbot.

אם הבוט מכוון בשבילי, אני לא צריך לכוון לבד!

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 דצמבר 2021, 19:37

אני צריך עוד קצת להרגיש איך זה לפני שאני נכנס יותר לעומק, אני אפילו לא יודע מה כל הנשקים הקיימים!
נדב - אתה יכול להלוות לי את הבוט?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 דצמבר 2021, 11:27

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 דצמבר 2021, 12:37

לול. במקום למכור אותם ב-25 דולר שיספקו אחד לכל נפגע...

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 דצמבר 2021, 12:58

זה כ"כ הזוי!

download.png
download.png (510.36 KiB) נצפה 1869 פעמים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 דצמבר 2021, 22:18

סיימתי את הקמפיין של אינפיניט סוף סוף,ומאוד נהניתי.
יש וייבים חזקים של היילו 3 לכל אורכו,עם נגיעות של היילו 4,בעיקר במשימות הסגורות יותר וכמו שאמרתי,זה היילו במיטבו,הלופ גיימפלי הממכר של הסדרה מעולם לא היה טוב יותר.
אני חייב לציין שהטענה שלי על כך שהמשחק מרגיש קל מדי התבררה מהר מאוד כשגויה,לחלוטין הקמפיין הכי מאתגר של היילו עבורי,קרבות בוס שגרמו לי להזיע ומפגשים עם הבאנשיד שעד עכשיו לא ממש ברור לי איך הצלחתי לשרוד,המשחק פשוט זורק עליך עוד ועוד רגעים כאלה ובדיוק כשנדמה שזהו,עכשיו תהיה רגיעה קצת,בום,עוד בוס/קרב אבוד/שני האנטרים (שהרבה יותר קשים כאן ממשחקים קודמים בסדרה).
עלילתית,יש closure די שלם לסיפור שהיילו 4 ו-5 התחילו,וצלילה ענקית ל-Lore הכבד של היילו (ראיתי את ה-Legendary Ending שפשוט פוצץ לי את המוח בתיאוריות) עם מה שנראה כמו התחלה של Arc הרבה יותר מעניין ומסתורי ואני מרשה לעצמי לטפוח לעצמי על השכם שצדקתי בתיאוריה מרכזית אחת שלי :)

אז שוב,אני חושב שהקמפיין היה מעולה,ארוך מאוד (ועדיין חסר לי עוד המווון תוכן צדדי שלא עשיתי) ובהחלט עם כמה רגעים שהרגשתי שה-level design מאוד לא מאוזן ומתסכל,זה כמעט הרגיש כמו,ותסלחו לי שהלכתי לכיוון הזה,היילו שמנסה להיות משחק סולס :oops:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 84 אורחים