נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2023, 23:35

Uncle Pey'j כתב:בדיוק, הזוי בעיניי שאין ל-MS מקבילה רשמית ל-ICE Team של סוני.

פיל דווקא אמר שיש להם צוות כזה, כנראה ארקיין אוסטין פשוט לא ידעו עליהם. זה אחד החסרונות של לקנות מפיצה שלמה ולהשאיר את המבנה המקורי - האולפנים בסוף שרשרת המזון מנותקים ממך.

אבל נשמע מפיל שהם הסיקו מסקנות, ופיל אמר שהצוות של אקסבוקס עוזר לבת׳זדה טכנית עם סטארפילד כבר די ממזמן.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2023, 02:00

ב-11 ליוני יהיה הדירקט ״E3״ של מיקרוסופט. מיד כשהוא נגמר יתחיל הדירקט של סטארפילד. וב-13 ליוני יהיה דירקט נוסף עם ראיונות in-depth והרחבות על דברים שיחשפו ב-11 לחודש.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 מאי 2023, 17:39

לא מצפה ליותר מידי מהם אם כל " המשחקים כשירות " שהם מקדמים

מה שפועל להם מצוין ברישיונות אופיס וחלונות
בעיקר לחברות
זה גרוע לגימרים

השרות מנוי שלהם אומנם מאוד משתלם כרגע
אבל אם ידחפו כל הזמן משחקים כשירות
יגיע יום ולא יהיה טעם לעשות מנוי

וחבל כי יש להם זיכיונות מאוד חזקים
קונקאר/ באלאסט קורפס/ פארפקט דארק ועוד זיכיונות שקיבלו
שהם קנו את ראר

יכולים גם לעשות זיכיונות חדשים
ההתמקדות במשחקים כשירות פוגע בהם
יש לזה את הקהל שלו ,אבל השוק מוצף בזה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 מאי 2023, 07:55

אחרי הסרטון ששמו פה אני משוכנע שספנסר חייב ללכת הביתה.התבוסתנות שלו מראה חד וחלק שהוא לא יכול להוביל את חטיבת האקסבוקס למקום טוב. אם הוא מאמין שהם הפסידו כבר בדור הקודם וששום דבר לא ישנה את ההפסד הזה.ברור שהוא יתן לרדפול לצאת במצב מחורבן כזה אם הוא מאמין מראש שהם הפסידו לא משנה מה. שילך הביתה לפני שיהרוס כל חלקה טובה.

אני שם פה סרטון של IGN שהם מראים כמה מהכישלונות של ה"ספנסר Era "
היוזמה קיימת 5 שנים והם לא הוציאו את פרפקט דארק.
SF5, פפ16, פפ7 ריימיק כולם דילגו על הבוקס במשמרת של ספנסר.
ספנסר הבטיח שרדפול נדחה בשביל לשפר אותו ותראו מה יצא...
הבעיות של היילו.

וזה כאילו אפילו לא הנקודות שלי אפילו שזה נראה כמו משהו שיכולתי לכתוב חח זה אשכרה הפאנטים של האקס בוקס בIGN שאומרים את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מאי 2023, 18:58

Uncle Pey'j כתב:בדיוק, הזוי בעיניי שאין ל-MS מקבילה רשמית ל-ICE Team של סוני.

זה השם שחפשתי של המקבילה של מיקרוסופט - Xbox Advanced Technology Group.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מאי 2023, 10:35

מאז אתמול התמונה הפכה לויראלית (הראשונה):

מסתבר שבXSS אם יש לך כמה משחקים בQR אז משחקים מסויימים יכולים לקרוס. או לפחות זו השערה אחת.
עשו על זה גם כתבות כמו זו:
https://www.tomshardware.com/news/xbox- ... e-8gb-gpus
מניח שניתן לטפל בזה, ואפילו בקלות, וזה ממש לא קורה בכל המשחקים, אבל זה פשוט מראה שהם לא חשבו מספיק קדימה והתקמצנו על גרושים, ועכשיו כל המפתחים צריכים לשנמך משמעותית הרבה יותר וכו'. איזו רשלנות פושעת :(

בחדשות הטובות, למרות שעדיין שמועה:
רצה שמועה שID עוזרת בשנה האחרונה לפיתוח של סטארפילד, כדי להפוך את האספקט של היריות למהנה יותר
אם זה נכון - ההייפ רק עולה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2023, 14:17

לא הבנתי למה זה מבאס אם זה קשור ל-QR.

ובנוגע ל-id, מגניב אם זה נכון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מאי 2023, 14:29

אם זה נכון על ID הם מצדי יכולים לדחות את סטארפיילד עד 2025 כדי ליישם את השיפורים לירי, ID חזרו להיות חוד החנית של התחום.
נראה לי שמייקרוסופט מבינים שסטארפיילד ביחד עם TES6 יכולים להיות המשחקים שיכולים להציל להם את הדור.

הסיבה שכל כך הרבה גיימרים מגיבים בMeh למשחקים של בטסדה, זה בעיקר בגלל הירי/קרבות, תן לגיימר הממוצע מערכת ירי לפנים בבטסדה? והם הופכים למשחקי הדור של רוב האנשים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מאי 2023, 14:57

נדב - זה מבאס אם נתקע לך המשחק בגלל שלא סגרת ידנית מהQR וגם אין לך מושג למה זה קרה אז לא תדע שאתה צריך לעשות זאת, עד שמיקרוסופט יאשרו שזו באמת הבעיה בכלל (זו רק השערה נראה לי), ואולי יבטלו את הQR לגמרי, מהXSS

גלאס - זו בדיוק הסיבה שאני בחיים לא נהנתי משום משחק שכולל יריות שבתזדה כמפתחת פיתחה. עם דגש על פולאאוט, שאם היו בו יריות נורמליות הייתי כל כך נכנס אליו (3 ומעלה כמובן).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2023, 15:08

Laskin כתב:נדב - זה מבאס אם נתקע לך המשחק בגלל שלא סגרת ידנית מהQR וגם אין לך מושג למה זה קרה אז לא תדע שאתה צריך לעשות זאת, עד שמיקרוסופט יאשרו שזו באמת הבעיה בכלל (זו רק השערה נראה לי), ואולי יבטלו את הQR לגמרי, מהXSS

נשמע כמו באג. משחקי QR נסגרים ברקע (או עם אזהרה, אני לא בטוח) כשאתה מפעיל משחק חדש כי יש ב-SSD רק X מקום למשחקי QR. אז נשמע, אם זה באמת הבאג, שמיקרוסופט לא מפנה מספיק משחקים בזמן.

האמת, כשחושבים על זה רגע, זה לא ממש מסתדר. כלומר, QR לא תופס מקום בזיכרון, רק על ה-SSD. כשעוברים משחק האקסבוקס אמורה לשפוך את התוכן של הזיכרון לשמירה ב-SSD ולרוקן את המשחק מהזיכרון. נשמע כאילו יש באג ב-QR שאחרי שהוא שופך את התוכן של הזיכרון ל-SSD, חלקים מהמשחק הקודם לא מנוקים מהזיכרון ולכן לא כל האלוקצית זיכרון זמינה למשחק שרץ כרגע. זה סתם ניחוש, אבל זאת יכולה להיות סיבה למה יכולה להיות שגיאה כזאת ולמה לנקות את המשחק שגורם לה מה-stack של ה-QR יכולה לפתור את זה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מאי 2023, 17:35

לאסקין: לגמרי, לדעתי הדרך היחידה שאפשר להנות בה מהמשחקי fallout של בטסדה, זה דרך הVats שהופך אותם לבערך משחק בתורות, אבל גם עושה כל קרב ארוך כהוגן ודי הורס את הפואנטה.

אני לא אשקר שראיתי את סטארפיילד בחשיפה, הפחד הכי גדול שלי היה "רגע, זה בעצם יהיה פוללאוט 5 קלאנקי בחלל?" הייתי כזה, למה הם בכלל מראים כל כך הרבה ירי, הם באמת חיים בסרט שהמערכת ירי הזו משופרת ומרשימה מישהו? עכשיו יש סיכוי קטן, שהם יכבשו את הלבבות גם של הקהל שאף פעם לא נתן להם את הTime of day.

אולי באמת יהיה פה משחק של 94 אמן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מאי 2023, 18:38

DrKeo כתב:
Laskin כתב:נדב - זה מבאס אם נתקע לך המשחק בגלל שלא סגרת ידנית מהQR וגם אין לך מושג למה זה קרה אז לא תדע שאתה צריך לעשות זאת, עד שמיקרוסופט יאשרו שזו באמת הבעיה בכלל (זו רק השערה נראה לי), ואולי יבטלו את הQR לגמרי, מהXSS

נשמע כמו באג. משחקי QR נסגרים ברקע (או עם אזהרה, אני לא בטוח) כשאתה מפעיל משחק חדש כי יש ב-SSD רק X מקום למשחקי QR. אז נשמע, אם זה באמת הבאג, שמיקרוסופט לא מפנה מספיק משחקים בזמן.

האמת, כשחושבים על זה רגע, זה לא ממש מסתדר. כלומר, QR לא תופס מקום בזיכרון, רק על ה-SSD. כשעוברים משחק האקסבוקס אמורה לשפוך את התוכן של הזיכרון לשמירה ב-SSD ולרוקן את המשחק מהזיכרון. נשמע כאילו יש באג ב-QR שאחרי שהוא שופך את התוכן של הזיכרון ל-SSD, חלקים מהמשחק הקודם לא מנוקים מהזיכרון ולכן לא כל האלוקצית זיכרון זמינה למשחק שרץ כרגע. זה סתם ניחוש, אבל זאת יכולה להיות סיבה למה יכולה להיות שגיאה כזאת ולמה לנקות את המשחק שגורם לה מה-stack של ה-QR יכולה לפתור את זה.

כאמור - ״אשמת הQR” היא רק השערה שראיתי שחוזרים עליה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2023, 18:47

אם ניקוי של התור של ה-QR עוזר, אז אולי זה זה. אבל אין לי שמץ.

בכל מקרה זה קצת מגוחך להגיד שבגלל שעולה השגיאה הזאת יש בעיה של זיכרון בקונסולה. זאת אחריות של המפתחים לא לעבור את המגבלת זיכרון, אם יש להם באג שגורם לזה (או שזה משהו ברמת ה-OS כמו QR) אז צריך לתקן את זה. במחשב ג׳דיי החדש מצליח לחצות את ה-20GB על 4090, זה כנראה באג, לא דרישה אמיתית.

הבעיה עם ה-S תהיה כשמפתחים יגידו שהיא מגבילה אותם, לא כי קופצת שגאה בגלל בעיית זיכרון כזו או אחרת. מדובר במשחק דור קודם, יש מצב שזאת בעית BC, איזו דליפת זיכרון שה-XSX מצליח לעשות לה brute force.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 מאי 2023, 19:08

לפי ציוצים - מחר זה היום בו הEU יחליטו (סופית? מניח שניתן לערער) אם העסקה של מיקרוסופט ואקטיויז׳ן-בליזארד תעבור או לא.
מקווה שכן, אם כי במידה ולא יהיה הרבה אקשן. אבל אם כן אז מי יודע, אולי לא אצטרך לרכוש את דיאבלו בכלל ;)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 מאי 2023, 20:33

הערעור של MS, אם יתקבל (ומרוב מה שקראתי, הסיכוי מאוד נמוך) גם ככה דוחף את אישור העסקה הזו לתוך 2024 אז אם תרצה לשחק את דיאבלו השנה, כנראה בכל זאת תאלץ לרכוש אותו :(

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 מאי 2023, 23:03

האמת שתכננתי לחכות איתו כמה חודשים טובים, כי כמו כל משחק של בליזארד בעשר האחרון אם לא יותר - זה כנראה הדבר הנכון לעשות, אבל עמוק לתוך 2024… לא בטוח שארצה להמתין עד כדי כך הרבה זמן
מעניין מאוד מה יקרה מחר. הבנתי שלקחו את עורך הדין של המלכה, עליה השלום. אבל לא לחצתי על הידיעה, יתכן וזה סתם משרד מאוד גדול בבריטניה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מאי 2023, 23:05

אולי זה העורך דין של ליידי גאגא. לך תדע על איזו מלכה דברו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 מאי 2023, 23:13

אולי של מלכה לייפר… אם כי היא הפסידה במשפט :/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 מאי 2023, 18:28

העסקה אושרה ע״י האיחוד!
יאללה חגיגות, לא רוכשים יותר COD ומשחקי בליזארד אלא מקבלים אותם במנוי… וכן, די בטוח שאמתין לראות בדיוק מתי זה נכנס לתוקף אבל אני די בטוח אדחה את רכישה של דיאבלו גם כן

אגב, האיחוד גם ״חייב״ אותם להביא את המשחקים הפופולריים ביותר גם למתחרות - בענן.
מניח שזה משהו שיהיה מאוד קשה לאכוף גם ככה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מאי 2023, 18:44

אז אני משער שהרכישה הטפשית הזאת בסוף תצא לפועל :)
אבל לדעתי היא עדין לא תקרה השנה, כך שהמשחקים האלה יגיעו ל-GP רק אם מיקרוסופט ואקטיוויז׳ן יגיעו לאיזו הבנה עד הרכישה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 15 מאי 2023, 19:10

אז באיזה מצב האישור של EU שם את MS מבחינת היתכנות של אישור העסקה? הם עדיין צריכים את האישור של ה-FTC, ושה-CMA יחזור בו מהחסימה, מה שלפי הרבה הערכות לא צפוי לקרות (יש גם תיאוריות אחרות שגורסות שהחסימה של ה-CMA היא בכלל ספין שנועד לחלץ מ-MS עוד ויתורים עבור אישור בהמשך).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מאי 2023, 19:35

Uncle Pey'j כתב:אז באיזה מצב האישור של EU שם את MS מבחינת היתכנות של אישור העסקה? הם עדיין צריכים את האישור של ה-FTC, ושה-CMA יחזור בו מהחסימה, מה שלפי הרבה הערכות לא צפוי לקרות (יש גם תיאוריות אחרות שגורסות שהחסימה של ה-CMA היא בכלל ספין שנועד לחלץ מ-MS עוד ויתורים עבור אישור בהמשך).

ההערכות הן שהם יעברו את ה-FTC ואם יהיה אישור גם של ה-FTC וגם של האיחוד האירופאי אז הסיכוי שהערעור ל-CMA לא יעבור די נמוך. הם עדין לא במצב של להעביר את העסקה, אבל הם קבלו את האישור הכי חשוב מכולם - האיחוד האירופאי שהוא בהפרש הכי דרקוני.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 16 מאי 2023, 11:43

https://www.vgames.co.il/article/29738. ... pUYJuD73IM

מצטט מהכתבה שלו -
רק לפני כמה ימים פיל ספנסר, מנכ"ל Xbox, התראיין וסיפר ש-Xbox פחות או יותר נכשלה בתור חברת קונסולות והיא נמצאת מאחורי Sony ו-Nintendo בקרב הקונסולות והגיימינג באופן כללי.

אבל, הסיכוי לערעור הוא קלוש, יותר קלוש מהסיכוי של Redfall לקבל Overwhelmingly Positive בסטים. כל חברה שנפסלה על ידי ה-CMA ערערה. בתי המשפט האנגליים כמעט מעולם לא הפכו החלטה של הרגולטור הבריטי ולא צפוי שזה יקרה עכשיו.

סוף ציטוט

הוא צודק? זה משפטים שפייל אמר? וזה באמת כל כך חסר סיכוי?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 מאי 2023, 11:48

קצת ניפחו את הדברים, אבל זו הייתה הרוח שלהם, הכיוון שלו ביחס ל-MS במקום השלישי היה יותר לכיוון שוק הקונסולות ספציפית ולא לגיימינג באופן כללי כמו פיסי ומובייל ששם יש ל-MS נוכחות חזקה יותר מסוני ונינטנדו (בפיסי הכוונה, מובייל תלוי בהחלט במה יקרה עם אקטיוויז'ין אבל אם הרכישה תאושר הם קופצים די אוטומטית למקום ראשון שם).

זה היה ריאיון מעולה, כזה שקשה לי להאמין שאיש PR היה מעורב בו, פיל היה מאוד אמיתי ושם את הדברים כמו שהם, לקח אחריות על הכשלונות עם תקווה והבטחה לשפר בהמשך, אני מעריך את זה, זו לא התנהגות תאגידית טיפוסית מבכירים בדרג הזה ובטח לא בריאיון למה שהוא בסך הכל ערוץ יוטיוב די זניח.

מה הכוונה ב"חסר סיכוי"? ש-MS תהיה במקום הראשון בשוק? כן, בוא נהיה אמיתיים, בעתיד הקרוב ואולי גם הרחוק זה חסר סיכוי, אבל זה לא אומר שהיא בהכרח נכשלת, יש מקום ל-3 השחקניות בתעשייה וכולן יכולות לקיים עסקים בריאים, זה די מה שקורה עכשיו וכן, גם עם MS.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 16 מאי 2023, 11:52

לא, שהסיכוי לאישור בערעור הוא קלוש

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 52 אורחים