נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי kririn » 24 ספטמבר 2020, 00:32

DrKeo כתב:הבעיה הגדולה של RARE הייתה נטישת כישרון. האמת, ליתר דיוק, הייתה להם בעיית נטישת כישרון מאוד גדולה עוד בשנת 2000 כשבערך כל הצוות של PD וגולדן איי פרש ויצר את פרי-רדיקל (החבר'ה שעשו את TIMESPLITTERS) וכשמיקרוסופט רכשה אותם גם האחים פרשו ואז הייתה להם בעיה ממש רצינית שאני לא חושב שהם התאוששו ממנה מאז. כשתחשוב איך הם סיימו את חייהם אצל נינטנדו, הם בעצם עשו את קמאו ואת STARFOX ADVENTURE ששניהם משחקי 8 סבירים לגמרי אבל לא בדיוק הטרוף 97 ב-MC שהיה להם עד שנת 2000. כלומר מיקרוסופט בהחלטה הרסה אותם, אבל הם התחילו את הספירלה למטה עוד אצל נינטנדו. מיקרוסופט הוסיפה חטא על פשע כשהם דחפו אותם להיות חברת אוואטרים וקינקט אבל נראה שהם מנסים לתקן כיוון בשנים האחרונות. אני בהחלט חושב ש-SOT היה פרוייקט תשוקה שם וגם המשחק החדש שלהם לא בדיוק נראה כמו משהו שנדחף מההנהלה הגבוהה אלה סוג של עוד פרוייקט מקורי.

אני כן רוצה לציין שהיו להם משחקים ממש מצויינים בשנים עם מיקרוסופט, בודדים מן הסתם כשהרוב היו נפילות גדולות, אבל באנג'ו קזואי 3 היה משחק אשכרה מהפכני (הוא התחיל את כל הקטע של "שחקן בונה דברים לבד ומשתף אותם, לפני כולם, אפילו לפני מיינקראפט) ושני משחקי וויווה פינאטה הם מאוד אהובים. הבעיה היא שמשחק כמו באנג'ו לא היה מה שהמעריצים ציפו וויווה פינאטה לא בדיוק היה איזה AAA ענקי כך שהם יכלו להיות פלפל נחמד בין משחקי AAA מעולים אבל ה-AAA המעולים מעולם לא הגיעו. אני באמת חושב שיש לחברה הזאת עוד פוטנציאל, אף אחד לא מצליח לעשות GaaS כמו שצריך חוץ מאשר חופן חברות בתעשיה והם הצליחו (עדין בטופ 10 של סטים אחרי 5 חודשים והמשחק מחולק בחינם ב-GP!) ועוד עשו את זה במשחק סופר יחודי ופריקי, לא איזה שוטר גנרי אונליין או עוד CLONE של OVERWATCH, זה ממש לא פשוט ולדעתי מעיד על יכולת גבוהה. אז אני רוצה להגיד שהציפיות שלי מ-RARE עולות והחברה בגרף שיפור מצויין, אבל ברור שהם עדין קילומטרים מלהיות ה"נוטי-דוג" שהם היו בשנות ה-90.

STARFOX ADVENTURE לא התחיל בכלל כמשחק star fox
וגם לא התחיל כמשחק גימקיוב
הוא היה בהמצע פיתוח לn64 ,בשם " עולם הדינוזאורים " או משהו בסגנון ,אבל יכול להיות שזה היה שם זמני
בשלב מאוחר יותר דחפו לשם אלמנטים מstar fox ושינו את השם
אבל עם הפיתוח היה ממשיך כרגיל ,זה כניראה היה אחד מהמשחקים
הטובים לn64 ( אני מדבר יחסית לאותו הדור )
הוא עדין יצא בסוף כמשחק גימקיוב טוב ,אבל סגנון רוב המשחק
זה zelda lite ,שפה ושם דחפו שלבי star fox בינונים
יותר מאוחר יצא גם קאמיאו לxbox 360 שהיה סבבה
וגם רימיק לקונקאר שהיה טוב

אני חושב שהנפילה האמיתית והגדולה ביותר
שלקחו אותם לפרויקטים שקשורים לקינקט ולקזואל באופן כללי
תקופה ארוכה יחסית הם פיתחו קזואל ואת האווטרים לממשק 360
שיתחרו בmii
הרבה צוותים היו נופלים בגלל זה ,ובעניין sot ,אנשים שוכחים איזה נפילה הוא היה בהשקה ,יש להם מזל שיש את הגב של מיקרוסופט
הם שיפרו אותו עם הזמן ,אבל בהתחלה הביקורות היו מאוד נמוכות

צריך גם לזכור שאפילו את קילר אינסטינקט לxbo ,לא נתנו לראר לפתח ,אלה לחברה אחרת
והם אלו שהמציאו את הסדרה המקורית
וגם הרימיק לבאנגו 1-2
והרימיק לפארפקט דארק לא הם פיתחו

אני לא חושב שכל האשמה זה בעובדים שפרשו
אני חושב שהרבה וכניראה רוב הבעיות ,היה מהכיוון שמיקרוסופט
החליטה ללכת אליו ,וזה הקזואל ליתחרות בwii
מה אפשר לצפות מהם אחרי שנים שפיתחו לקזואל ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2020, 02:04

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 ספטמבר 2020, 09:32

דליפה אפשרית אומרת שאססין קריד וולהלה החדש הולך להיות כותר שיגור של הקונסולה כחלק מהגייםפאס.

https://realsport101.com/assassins-cree ... on-service

תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2020, 09:47

נראה אמין... גם DIRT 5 עם ה-120 פריימים... מצויין. מעניין אם הם יחריגו את המחשב מהעסקה הזו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2020, 10:30

מה הולך עם מיקרוסופט החודש? זוכרים שבמשך כמעט 20 שנים תמיד בפורומים כמו שלנו אמרו ״למיקרוסופט יש אין אינסוף כסף, הם יכולים לקנות את...״ ושום דבר מזה לא התקרב להתממש? אז פתאום החודש זה לראשונה קורה. אשכרה הם שופכים סכומים הזויים פתאום. עכשיו בנוסף לכל מה שהם הכריזו גם Dirt ו-AC זמינים ב-GP בשיגור? הזוי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2020, 10:37

או כמו שאמר הרבי ג'ים ריינור:

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 ספטמבר 2020, 10:43

אני לגמרי אהיה מרוצה מזה, בטח כשתכננתי לקנות את AC החדש ועכשיו כנראה יהיה אותו כחלק מהמנוי. הבעיה תתחיל להיות עם מבחר יותר מדי גדול... (ויותר מדי ילדים שרוצים לשחק, כבר עכשיו אני פה בבעיה...)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2020, 10:57

משחקים אחרי שהם כבר ישנים, הולכים לישון ב-02:30, ובשאר היום לוקחים כדורי הרגעה... מה הבעייה?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 ספטמבר 2020, 11:00

זה פתרון שיחזיק יום אחד. ביום השני אני אתמוטט כבר בשבע בערב...
תמונה

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 24 ספטמבר 2020, 11:06

בגיים פאס אפשר ליצור רק משתמש אחד, או שזה כמו נטפליקס שמאפשרת כמה משתמשים, ועד 5 מחוברים במקביל?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 ספטמבר 2020, 11:08

לא יודע להגיד לך - לי באקסבוקס יש משתמש אחד שכולם משתמשים בו, ואותו דבר במחשב. ניתן לשחק בו זמנית באקסבוקס ובמחשב.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2020, 11:28

bozeman כתב:זה פתרון שיחזיק יום אחד. ביום השני אני אתמוטט כבר בשבע בערב...

מעולה! ואז תוכל לקום בארבע בבוקר ולשחק עם אזניות עד שיתעוררו :/

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 ספטמבר 2020, 11:34

האקוסיסטם של MS פנטסטית כשזה מגיע למשחק עם כמה משתמשים/קונוסלות- אפשר במשתמש אחד לעשות מנוי GP,להתחבר לקונסולה,להגדיר אותה כ-Home Console ואז משתמשים אחרים יכולים להתחבר ולשחק בספריית GP/גולד וכל מה שהמשתמש הראשי יכול למעשה. הקטע המגניב הוא שבנוסף אפשר להתחבר לקונסולה אחרת,לא להגדיר אותה כ-Home ועדיין לקבל גישה לכל מה שאפשר לקבל גם בקונסולה הראשית,פלוס ניתן לשחק אותו משחק במקביל עם משתמש אחר בקונסולה השנייה בלי בעיה.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 24 ספטמבר 2020, 12:43

תודה חנן ופייג'.
זה אדיר. מה לגבי ריבוי יוזרים ב-PC? אני מניח שפה כבר צריך להתחבר עם מנוי משלם

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 ספטמבר 2020, 13:10

Kazz כתב:בשביל לעשות את גיימפאס יותר קורץ לא צריך לקנות את המפיצה - יכלו לחתום על הסכם שיביא את המשחקים האלה וזהו. שלל סדרות משחקים שהיו זמינות על פלייסטיישן כבר לא יהיו זמינות בעתיד - זה הפסד לשחקן הכללי.

ככה זה בעצם התחיל...

פיל: היי טוד. אנחנו רוצים לחתום חוזה ארוך טווח להפצת כל המשחקים של בתשדה בday-1 לגיים פאס. יש מצב?
טוד: מה פתאום!? אתה יודע איזה קניבליזציה זה יכול לעשות למכירות שלנו בפלטפורמות אחרות? זה יהיה הפסד של כמה מיליארדי דולרים!
פיל: כמה מיליארדים?
טוד: 7
פיל: מה 7?
טוד: מה כמה?
פיל: ...
טוד: ...
פיל: ב-7 מיליארד אני כבר קונה אתכם מאלטמן וזהו.
טוד: תוסיף עוד 500 מליון בשביל גרסה חדשה של סקיירים לSeries S/X, ועשינו עסק.
פיל: רגע, ומה עם בעלי פלייסטיישן שאין להם לא אקסבוקס ולא מחשב ולא טלפון סלולרי בשביל להזרים מהXcloud. אין לך בעיה עם הבאקלאש?
טוד: תן להם גרסה חדשה של סקיירים VR והם יהיו מרוצים.
פיל: ומה עם קאז?
טוד: איזה קאז? קאזו היראי?
פיל: קאז שלנו
טוד: חחח
פיל: חחח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2020, 13:51

Laskin כתב:או כמו שאמר הרבי ג'ים ריינור:

אוקיי, כשחקן סטארקראפט אובססיבי אני חייב להגיד את זה - זה טייקוס, לא ג'ים :idea:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2020, 13:53

הו שיט, כמובן... טוב, עבר עשור מאז :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 ספטמבר 2020, 13:54

מעניין יהיה לראות עם ac וואלאלה יגיע גם לגים פאס בxbo
זה יהיה מצוין
אני לא מתכנן לקנות xsx עד פברואר

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 ספטמבר 2020, 14:06

ועכשיו ברצינות לגבי העסקה. זו כנראה עסקת העשור בתעשיית המשחקים.
מיקרוסופט הבטיחה לעצמה (ובאופן מסוים מנעה מהתחרות):
- פורטפוליו משחקים עם כמה מהIP הגדולים בעולם. זה כולל את משחק הסינגל פלייר המצליח בהיסטוריה, פרנצייזים מובילים שזכו לריבוט מוצלח בעשור הנוכחי, ו-IP חדשים לחלוטין. בכל משה שקשור לבעלות, זו רכישה מוצלחת הרבה יותר מאשר WB Games שמוצעת למכירה, אבל כמעט כל הIP המובילים שלה (למעט מורטל קומבט) מבוססים על מותגים ממדיה אחרת כך שאי אפשר לקבל עליהם בעלות אמיתית.
- משהו כמו שישה+ סטודיואים בתפוסה מלאה (האבסורד הוא שלפני ההשקה של הXbox One, זה היה בערך המספר הכולל של סטודיואים פנימיים תחת המטרייה של מיקרוסופט) שיודעים לתת תוצרים טובים: כמעט כל המשחקים הראשיים של בתשדה היו משחקים של 8-9.
- IDTech7, מנוע משחק מוביל שהיא תוכל להשמיש פנימית וחיצונית (וזה גם מנוע המשחק הגדול היחידי שלא תמך בDirectX על הPC). הוא יכול להשתלב טוב עם שאר החבילה של מיקרוסופט (Azure, Havok, Playfab)
- יכולות הפצה מוכחות במובייל: בתשדה היא אחת המפיצות המסורתיות היחידות עם מעבר מוצלח לתחום משחקי מובייל (בלי רכישה גדולה של חברה קיימת). מיקרוסופט מכוונת לאחרונה יותר ויותר גם למובייל עם משחקים כמו פורצה וגירס.
- מיצוב: אמנם הקטסטרופה של ה-One קצת דפקה להם את העשור הזה. אבל גם היסטורית (לא מעט בזכות בתשדה ו-ID עצמן) וגם במיוחד אחרי הרכישות האחרונות, המיצוב של האקסבוקס היה של *ה*קונסולה למשחקי יריות ולמשחקי תפקידים מערביים. חיזוק של דום ווולפנשטיין מצד אחד, ושל פולאאוט ואלדר סקרולס מצד שני (בתוספת פריי, רייג' וקווייק) זה בדיוק מה שיבסס את המעמד שלה בז'אנרים המובילים האלו.
- פטנטים ו-VR: מי שזוכר את התביעה (הקצת מסריחה) נגד אוקולוס ופייסבוק, מסתבר שזנימקס מחזיקה גם בכמה זכויות בתחום הזה. אם מיקרוסופט תהיה רצינית לגבי התחום הזה, זה לכל הפחות לא יזיק.
- תזמון: ספציפית לגבי הסטודיו של בתשדה סופטוורקס עצמו, התוצר שלהם בדור הנוכחי היה קצת חלש - משחק אחד בלבד, לעומת שלושה משחקים מובילים ומגדירי דור בימי ה-360 והPS3. לא הייתי ממהר לנפנף בזה לרעה, כי זה ממש לא Rare שנרכשה אחרי שהיא דה-פקטו התפרקה והתפצלה (מה גם שRare אפילו בשיאה לא התקרבה לקליבר של בתשדה) אלא יותר כמו התוצר של רוקסטאר בדור הנוכחי לעומת הקודם, ואני לא חושב שאף אחד היה חושב שרכישה של רוקסטאר תהיה רכישה לא מוצלחת. בשורה התחתונה זה אומר שהמשחק הבא שלהם כבר בקנה, ובסיכוי טוב יגיע בשנתיים הראשונות לחיי הקונסולה - בשלב שבו התחרות על האקסלוסיביים וקילר-אפס נמצאת בשיא שלה.

מכל האופציות שנמצאות על השולחן וגם אלו שלא (הזכירו פה את Take 2. אבל זו חברה עם שווי שוק של כמעט 20 מיליארד דולר, ובעלי מניות שכנראה ירצו קפיצה של אחוזים משמעותיים על שווי המניה שלהם בשביל להסכים למכור), זו כנראה הרכישה הכי מוצלחת שמיקרוסופט יכלה לעשות, ובזמן כמעט הכי טוב שיכל להיות (לפני E3 אם היה באמת E3 כנראה היה תזמון יותר טוב, אבל בצמוד להתחלת המכירות של הדור הבא זו כנראה האופציה השנייה הכי טובה שיש).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2020, 14:10

אני חושב שמיקרוסופט צריכה לעשות סרטון תדמית לקראת השיגור של ה-XSX עם כל מני מאסטר צ'יף נותן fist bump ל-doom guy, הבחור של סקיירים ומרכוס פיניקס גב אל גב, בנג'ו קזואי מקפצים עם אורי, באטלטודס וקונקר, ג'ואנה דארק והבחור של דיהונורד הולכים יחד וכו'. לעשות סוג של flex שכזה, להראות את הרוחב שיש להם עכשיו בשילוב עם "הכל מגיע לגיימפאס".

גיא, עכשיו שמיקרוסופט קנתה את בת'סדה, אתה תפסיק לכתוב בתשדה? או שנלך על עברות מלא ונקרא לה בית חסדא? :geek:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 ספטמבר 2020, 14:13

DrKeo כתב:
Laskin כתב:או כמו שאמר הרבי ג'ים ריינור:

אוקיי, כשחקן סטארקראפט אובססיבי אני חייב להגיד את זה - זה טייקוס, לא ג'ים :idea:

וואו, זה הציק לי גם כן ממש ואמרתי לעצמי בכוח "תחזיק את עצמך... לאף אחד לא אכפת... למה סתם להתקטנן..." :).

מה שמזכיר לי.. שעדיין לא שיחקתי בקמפיין השלישי של SC2! שאפילו יש לי, אבל אלוהים, כמה הייפ היה לי למשחק כשהוא יצא וכמה מעט הייפ נשאר כשיצאה ההרחבה השלישית...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2020, 14:15

כמוני כמוך, המצב שלי אפילו יותר גרוע. לא קניתי בכלל את לגאסי, אז לפני 10 חודשים סופסוף קניתי אותה ולפני ששחקתי בה פאקינג שחקתי בכל SC2 ולב הנחיל מההתחלה, סיימתי אותם והתחלתי את לגאסי ו... אני אולי במשימה 4 מאז דצמבר :/

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 ספטמבר 2020, 14:19

:)
אני אספר שניסיתי בעצמי לעשות משהו דומה עם SC2 לפני כשנה וחצי, רק שלי כבר היו את כל ההרחבות, ואני עצרתי איפשהו באמצע של הקמפיין הראשון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2020, 14:22

אני אוהב את הקמפיין של SC2, הוא מצויין לדעתי, אבל איכשהו יצאתי מלגאסי נורא מהר. גם יש משהו בעלילה של SC2 שלא ממש אהבתי, הקמפיין טוב אבל הסיפור מרגיש קטן וחסר חשיבות. כל העניין הזה עם הזלנאגה והנסיון של בליזארד לעשות בליזארד ולהפוך את כל הרעים לטובים זה פשוט מעצבן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 ספטמבר 2020, 14:41

זה משחק שמאוד תסכל אותי בזמנו. הוא לכל הפחות 'טוב' בכל אספקט שלו (אולי מלבד הכתיבה), אבל ברוב האספקטים הוא ממש, ממש ליד ה'מצוין'. כל כך קרוב, אבל תמיד איזה משהו מפוספס.
מאוד נהנתי מהקמפיין המקורי של SC2 וגם סיימתי אותו פעמיים בזמנו, ואולי זו הסיבה שהריצה השלישית נקטעה באמצע, אבל אף על פי שנהנתי ממנו (וגם מקמפיין הזרג ששיחקתי פעם אחת ביציאה) ללא ספק, התחושה שעולה לי היום במרחק הזמן בכל אזכור של SC 2 היא 'פספוס' או 'כמעט'.
אבל בסוף זה משחק שכנראה לא יצא לי מהראש עד שבאמת אעשה את הבינג' הזה על שלושת הקמפיינים שלו, מתישהו, אולי, איכשהו, זה יקרה :).

אגב ההודעה בעיקר מתייחסת למצב הסינגל שלו, את האונליין *מאוד* אהבתי בשנה-שנתיים הראשונות של המשחק ואפילו הייתי די טוב במונחים חובבניים אם יורשה לי להעיד על עצמי, אבל מתישהו כבר עפתי קרוב מדי לשמש, והגעתי לרמה שהמשחק הפך תחרותי מדי כדי שבאמת אצליח להתמודד איתו, ומאז אני לא יכול לשחק אפילו משחקון קטן שלו ברשת.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 66 אורחים