נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 פברואר 2021, 16:52

אני כמובן אקח משחקים חדשים לBC בכל יום על פני פריימרייט כפול,ואני רק אתקן את עצמי שהדמו של גירס היה להכפלה של הרזולוציה ל4k למשחקי XBO בלי נגיעה בקוד ועם פולאאוט 4 הם הדגימו את הכפלת הפריימרייט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2021, 17:26

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 16 פברואר 2021, 17:16

100 דולר, 15 שעות סוללה, 3 שעות טעינה (חצי שעת טעינה נותנת 4 שעות).

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 16 פברואר 2021, 17:28

פאס:

Code Vein (PC) – February 18
Pillars of Eternity 2: Deadfire – Ultimate Edition (Cloud and Console) ID@Xbox – February 18
Wreckfest (Cloud, Console and PC) – February 18
Killer Queen Black (Cloud and Console) ID@Xbox – February 23
Dirt 5 (Cloud, Console and PC) – February 25
Elite Dangerous (Console) – February 25
Superhot: Mind Control Delete (PC) ID@Xbox – February 25

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2021, 18:31

או ואו, איזה יופי של עדכון. רציתי לבדוק גם את DIRT 5 וגם את Wrackfest ותכננתי לקנות את ההרחבה של סופרהוט. כפרה על גיים פאס.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 פברואר 2021, 19:16

BiA כתב:

100 דולר, 15 שעות סוללה, 3 שעות טעינה (חצי שעת טעינה נותנת 4 שעות).

וואו,זה בא לי בתזמון מושלם- יש לי HyperX מתפוררות בנות יותר מחמש כהדסט לבוקס ואני ממש,ממש רוצה לשדרג לזוג אלחוטי.
שמתי עין על ה-Steelseries Arcitcs 7x אבל פשוט אי אפשר להשיג אותן באף מקום והמחירים באיביי הזויים,אני מאוד רוצה לראות איך הסט החדש מ-MS משתווה אליהן.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 17 פברואר 2021, 01:20

אני גם ממש הייתי שמח לשדרג, אבל אוזניות אלחוטיות זה עסק יקר ותמיד קשה לי להצדיק את זה. למעשה כבר שלוש שנים או יותר אני עם זוגות חוטיים גנריים בעשרה שקלים כי אני לא רוצה להוציא כסף על חוטיות נורמליות שהג'ק או הכבל שלהן יידפק כמו שתמיד קורה לי. הייתי בכיף הולך על אלחוטיות לבוקס בלי פיצ'רים מתקדמים או חוטיות טובות עם כבל נתיק עד 75 דולר, אבל נראה שאין ממש כאלה.

בכל זאת אשים עליהן עין, אולי יפתיעו ויביאו את זה לכאן במחיר סביר ואז אקנה באילת או משהו בעידן פוסט קורונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 01:24

לא לקנות אלחוטיות זה דבר אחד, אבל לשחק עם אוזניות זולות? זה נוראי!

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 17 פברואר 2021, 01:28

מצד אחד לגמרי, מצד שני... לא יודע, כל עוד אני לא יודע מה אני לא שומע, ולא מתלוננים על רעשים מוגזמים מהמיקרופון (לא שאני משתמש בו כזה הרבה במשחקים) אני מסופק לעת עתה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 פברואר 2021, 14:04

טוב קצת טכניות.אולי דיברו על זה בנושא אחר ופספסתי אבל לא ראיתי.

הCEO של מפתחי משחקי מטרו אמר שXBOX S תהיה בעיתית בטווח הארוך, הוא אומר שכמות הזיכרון של הS היא לא בעיה לפחות לא כרגע. אבל הGPU העגלה יעשה בעיות בהמשך הדרך במשחקים עתידים.

קצת מבאס שכבר בהתחלת הדור אנחנו שומעים את זה.

בנושא אחר הוא אמר שהRT בNvidia RTX 30 הוא יותר טוב מהקונסלוגות בליגה אחרת, אבל שיש לRT בקונסולות גמיש, ושבטח יש דרכים יצרתיות להשתמש בו

והכי מעניין? ששאלו אותו אם לRT יהיה נפוץ בכל משחקי העתיד.... התשובה שלו היתה......

As for future games: the short answer would be yes," he continued. "And not only for graphics, by the way. Why not path-trace sound for example? Or AI vision? Or some explosion propagation? We are already working on some of that."

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 פברואר 2021, 14:39

כתבה נחמדה על גיימפאס ביורוגיימר.
https://www.eurogamer.net/articles/2021 ... to-be-true
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 פברואר 2021, 14:45

ה-XSS היא מכה ש-MS הנחיתה לעצמה, אני גם לא אתפלא אם יש לה חלק בסיבה שכמה מהמשחקי מולטיפלטפורם פועלים קצת יותר טוב על הפס5,מעבר לכלים לא בשלים.
אני מבין למה הם יצרו אותה- מכונה זולה שתמשוך אליהם קהל צעיר לעוד מנויי גיימפאס וצימצום פער המכירות בריטייל בינם לבין סוני,שלא היה באמת אפשרי אם זה היה XSX VS PS5.
אבל לדעתי זו החוליה החלשה בכל האסטרטגיה שלהם לדור החדש, והיא זו שתדפוק אותם בלונג ראן, או כמו שזה נראה עכשיו ,שורט ראן. אין מה לעשות,ה-XSS תגביל את צד א' של MS,היא תגביל צד ג' והיא בעיקר תשמש תזכורת למה היה יכול להיות אם MS הייתה מתבססת רק על ה-XSX שלדעתי לפחות הוא ניצחון חומרתי בכמעט כל פרמטר על סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 15:36

ה-XSS הייתה החלטה מאוד חכמה מבחינה פיננסית. מבחינת פיתוח ומשחקים עתידיים? הזמן יגיד, אבל אני חייב לציין שאני ממש בספק אלה אם הזיכרון באמת יתברר כקטן מדי. הם באמת הגזימו עם הזיכרון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 19:14

משחקי BC ראשונים מתחילים לקבל את שדרוג ה-60FPS האוטומטי, DF בדקו אותם:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 פברואר 2021, 19:22

יוזמה נחמדה מאוד,הופעתי לראות גם תמיכה ב-120fps,אבל הרשימה הזו ממש משעממת.
עוד החלטה מעולה של MS היא לאפשר בעדכון מערכת שיגיע בהמשך לקבוע פר משחק האם להפעיל מודים שונים כמו Auto HDR עד היום היה אפשר לקבוע רק ברמת המערכת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 פברואר 2021, 16:27

swiss-the-engine כתב:כתבה נחמדה על גיימפאס ביורוגיימר.
https://www.eurogamer.net/articles/2021 ... to-be-true

כתבה מעולה. סיימתי לקרוא עכשיו. לוקח להם קצת זמן להגיע לעניין אבל מרתק.

בעיקרון הכי כייף לשמוע כמה מפתחים רואים בגיימפאס הזדמנות למצוא קהל למשחק שלהם ולא רק חברות של מייקרוסופט שמדברות למקהלה גם סגה שפשוט מוצאים את ההצלחה שלהם בגיימפאס לא רק למשחקים היפנים גם משחקים מערביים כמו Two Point Hospital סגה: Anna Downing, senior vice president of commercial publishing at Sega Europe, had similar things to say. "We're really happy with the results and we hope [Microsoft] are too. Ultimately, they wanted quality titles, we wanted to take advantage of a great new opportunity.

המשחק כבר עם 3 מליון שחקנים. אני לגמרי רואה את מייקרוסופט ממשיכה להשקיע במשחקי נישה בשביל להעשיר את הגיימפאס משחקי נישה שלא היינו מקבלים בשום דרך אחרת
כמו שנינטנדו משקיעה במשחקי נישה, בשביל למשוך גיימרים לסוויץ ולקונסולות שלה.

אני פשוט לא מצליח לראות משהו רע בגיימפאס :) כאילו מי שיכשל בגיימאפס היה בטח נכשל בכל מקרה אבל הגיימפאס פשוט נותן הזדמנות למשחקים שלא היו לנו בלעדיו וזה הכי מגניב לגביו.

אני חושב שלא היינו רואים פרפקט דארק חדש בלי גיימפאס, אבל עכשיו בזכות הגיימפאס? אני לא אופתע אם הם ישיקעו בbanjo kazooie בשביל קטוגריית "משחקים לילדים" בגיימפאס :) מקווה שהם יגיעו ל50M מנויים בדור הזה, אבל זה חתיכת פרויקט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 17:02

הם כבר פספסו את ההזדמנות לתת לאינסומניאק לעשות את קונקר 2, איזה אובדן לאנושות :(

אבל היי, אם זה אומר שנקבל את Two Point Park אז אני לגמרי מאושר :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 פברואר 2021, 17:42

Uncle Pey'j כתב:ה-XSS היא מכה ש-MS הנחיתה לעצמה, אני גם לא אתפלא אם יש לה חלק בסיבה שכמה מהמשחקי מולטיפלטפורם פועלים קצת יותר טוב על הפס5,מעבר לכלים לא בשלים.
אני מבין למה הם יצרו אותה- מכונה זולה שתמשוך אליהם קהל צעיר לעוד מנויי גיימפאס וצימצום פער המכירות בריטייל בינם לבין סוני,שלא היה באמת אפשרי אם זה היה XSX VS PS5.
אבל לדעתי זו החוליה החלשה בכל האסטרטגיה שלהם לדור החדש, והיא זו שתדפוק אותם בלונג ראן, או כמו שזה נראה עכשיו ,שורט ראן. אין מה לעשות,ה-XSS תגביל את צד א' של MS,היא תגביל צד ג' והיא בעיקר תשמש תזכורת למה היה יכול להיות אם MS הייתה מתבססת רק על ה-XSX שלדעתי לפחות הוא ניצחון חומרתי בכמעט כל פרמטר על סוני.

מסכים בהחלט. אני מבין מה נדב אומר על החלטה פיננסית יוצאת מן הכלל, אבל האימפקט על הדור (מינוס האקסקלוסיבים של סוני ואקסקלוסיבים למחשב) יהיה בלתי נמנע. זה אמנם אולי גם יקל לקבל על הסוויץ 2 גרסאות שהS תקבל (תלוי בכוח שלה) אבל מעבר לזה באסה...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 פברואר 2021, 17:46

DrKeo כתב:הם כבר פספסו את ההזדמנות לתת לאינסומניאק לעשות את קונקר 2, איזה אובדן לאנושות :(

אבל היי, אם זה אומר שנקבל את Two Point Park אז אני לגמרי מאושר :)

לול, אף פעם לא חשבתי על זה אבל הצלחת לבאס אותי. אינסומאניק הם אכן המושלמים. הייתי אומר שהיוזמה הם הכי טובים לעשות קונקר עד שהבחור ההוא שעשה את sunset overdrive עזב... אבל יודע מה? אולי גם אחרי העזיבה שלו הם יעשו מתישהו קונקר 2... זה יהיה מגניב לגמרי אם הם יהיו צוות רייר החדש :)

TWO POINT זה לגמרי בושה אצלי... זה היה אחד המשחקים הכי מצופים שלי.. ואז שמעתי על גרסת קונסולות אז החלטתי לחכות להן.. וגם עכשיו לא הגעתי אליו!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 18:49

אני משער שהבלעדיים של סוני או משחקי PC שיוצא יצאו לאקסבוקס יראו לנו כמה ה-XSS מחזיקה אותנו מאחור, לא? ניחוש שלי? היא לא :)
אבל היי, אולי הזיכרון באמת יהיה בעיה. החלטה סופר מוזרה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 פברואר 2021, 19:32

אני לא כל כך הצליח לתפוס אותי המשחק בית חולים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 22:53

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2021, 01:18

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 פברואר 2021, 18:25

נראה ש-MS צפויה לערוך מיני אירוע במרץ לאחר האישור הסופי וההשלמה של הרכישה של זנימקס.
לפי ג'ף גראבס,האירוע אמור להתמקד בתוכניות של MS ובתס'דה לעתיד,כולל כל המשמועוית לקהל הרחב של השחקנים ואני מניח שהוא מתכוון למה הולך לקרות הלאה מבחינת הקהל של סוני ונינטנדו בעיקר,ואני גם מתאר לעצמי שאולי יהיה כמו הכרזות קטנות ו/או חשיפות פה ושם,כמו סטארפילד,בייחוד כשלא ברור מה קורה עם E3 והנוכחות של MS באירוע הדיגיטלי שם.
בקיצור,נראה ש-MS מתכוונת לחגוג די בגדול את הרכישה הזו בהנחה והכל יסתדר ויאושר על ידי הרגולטורים,ועל הדרך לשים סוף לכל הספקולציות על מה יהיה הלאה.
https://gamingbolt.com/microsoft-will-hold-an-event-in-march-following-bethesda-deals-closure-to-discuss-future-plans-rumour

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 פברואר 2021, 18:28

אני מהמר על מה שהימרתי מההתחלה שנתיים בלעדיות לכל משחק של בטסדה :) בדיוק כמו שפפ16 בלעדי שנתיים :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 23 אורחים