נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 31 דצמבר 2022, 12:55

כתבתי בטעות שהיה אמור להתחרות עם פורטנייט, התכוונתי לאוברוואץ׳…
וכן, באמת אי אפשר לדעת במולטי, זה הכל טרנדים והרבה תלוי בטוויץ׳ ולפעמים משחק הזוי אינדי יכול להשתלט תוך חודש על השיח ואחרי חודשיים שוכחים ממנו כי יוצא COD חינמי חדש, ואז איזה משחק שהשיגור שלו היה כשלון פתאום מוסיף איזה מוד וכולם משחקים בו… רולטה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 31 דצמבר 2022, 13:27

מלבד דיסהונרד הראשון המשחקים של ארקיין גם ככה לא ממש מוכרים (ואני מהמר שזו הסיבה העיקרית שרדפול בכלל קיים במתכונתו הנוכחית), אבל מהבחינה הזאת להיות בגיימפאס דווקא יכול להתברר כיתרון.
אם כי להוציא משחק קו אופ באותו חודש עם יחידת המתאבדים ודיאבלו זה כבר פחות מומלץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 דצמבר 2022, 15:52

idan כתב:מלבד דיסהונרד הראשון המשחקים של ארקיין גם ככה לא ממש מוכרים (ואני מהמר שזו הסיבה העיקרית שרדפול בכלל קיים במתכונתו הנוכחית), אבל מהבחינה הזאת להיות בגיימפאס דווקא יכול להתברר כיתרון.
אם כי להוציא משחק קו אופ באותו חודש עם יחידת המתאבדים ודיאבלו זה כבר פחות מומלץ.

יש ליחידת המתאבדים תאריך? נראה לי שפספסתי את זה. כמולטי זה באמת קשוח לצאת חודש לפני דיאבלו, השאלה היא כמה חפיפה יש בין משחק סטייל דסטיני או l4d (לא בטוח לגמרי מה הסגנון שלו חוץ מאשר זה שאפשר לשחק אותו סינגל) לדיאבלו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 01 ינואר 2023, 01:05

הוא לא נראה מעניין במיוחד לדעתי. אולי מוקדם לומר את זה, אבל חבל שהכישרון של ארקיין אוסטין מתבזבז על המשחק הזה. הייתי שמח אם היו עובדים על פריי 2 במקום (הראשון הוא המשחק הכי טוב של ארקיין לדעתי ומבין ה-immersive sims הכי טובים שיצאו) אבל המכירות שלו כנראה לא מצדיקות המשך.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 ינואר 2023, 06:53

Prey הוא המשחק הכי טוב שרוב הפורום הזה לא שיחק :). אולי חבל שקראו לו בשם הזה וסתם העמיסו עליו מטען מיותר, אבל הוא באמת משחק מעולה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 01 ינואר 2023, 09:40

השנה סיימתי אותו סוף סוף, היה נהדר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 ינואר 2023, 11:05

אני מתכנן לשחק אותו סוף סוף בקרוב... אני פשוט באמצע איזה 12 משחקים שונים כרגע
איזה כיף לחזור להיות גיימר, חבל רק שאין לי זמן

בסופ"ש האחרון שיחקתי בNMS שיש בגיימפאס - ולהפתעתי - גם הוא עובד בVR! מזל שיש להם מוד חדש שבו אפשר באמת פשוט לטוס ממקום למקום בלי יותר מדי לאסוף דברים, אחרת הייתי משתעמם אבל בשביל סתם ככה לטוס ולגלות עולמות - זה לא רע.
אחר כך שיחקתי בELITE DANGEROUS שקניתי ב-27 ש"ח בסטים, ששם אצ NMS בכיס הקטן בכל הקשור לתחושה של טיסה ו"להיות בתא הטייס", אבל הוא גם הרבה יותר הארד קור... וקשה. הרבה פיזיקה בטיסה, פחות כמו מטוס ויותר כמו חללית אמיתית.
אני חושב שמהבחינה הזו SQUADRONS מספק חוויה איפהשהו באמצע, סמי-ארקיידי ותחושה טובה של חללית, אבל יש בו גם קצת עומק בגיימפליי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 ינואר 2023, 11:13

צריך לזכור ש prey הוא משחק בן 5+ בימינו. אני לא חושב שהוא הזדקן נורא, אבל בטח שהאפקט הגרפי שלו לא חזק כמו שהיה בשיגור.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ינואר 2023, 21:28

ובחדשות אחרות (אם מה ששמתי פה זה חדשות בכלל), העובדי QA של בת׳זדה התאגדו ועכשיו הם וועד של 300 עובדים. מעניין מה יצא מזה, ועד בדרך כלל רוצח חברות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ינואר 2023, 10:52

בקשר לNT / הלבלייד 2 - השנה חייבת להיות תצוגה ממש רצינית שלו, שתכלול תאריך יציאה סולידי.
אני מתחיל לחשוש לפרוייקט, לוקח להם הרבה יותר מדי זמן, או שזה משחק של 50 שעות פתאום :)
מצד שני זה נכון גם לפרפקט דארק, פייבל, מה שרייר עושים או לא עושים ועוד... מיקרוסופט הכריזה עוד לפני שהתחיל הדור הזה על משחקים שיצאו לקראת סופו

לגבי בת'זדה - לא נראה לי שישפיע יותר מדי, גם ככה המשחקים שלהם משוגרים עם מיליארד באגים אז אני לא בטוח שהמחלקה הזו גם ככה יעילה... וברצינות - סטארפילד יצא רק ב-2025 נראה לי :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ינואר 2023, 11:11

Laskin כתב:בקשר לNT / הלבלייד 2 - השנה חייבת להיות תצוגה ממש רצינית שלו, שתכלול תאריך יציאה סולידי.
אני מתחיל לחשוש לפרוייקט, לוקח להם הרבה יותר מדי זמן, או שזה משחק של 50 שעות פתאום :)
מצד שני זה נכון גם לפרפקט דארק, פייבל, מה שרייר עושים או לא עושים ועוד... מיקרוסופט הכריזה עוד לפני שהתחיל הדור הזה על משחקים שיצאו לקראת סופו

הם כבר עשו תצוגה רצינית, 6 דק׳ של גיימפליי, והיא הייתה ממש מרשימה:

המשחק התחיל פיתוח ב-2019, אז הוא רק 3+ שנים בפיתוח. זה יהיה מדהים אם הוא יצא השנה, אבל אני לא יודע אם זה ״חובה שהוא יצא השנה״ כאילו הוא איזה משחק שנדחה שנים. מיקרוסופט פשוט הכריזו עליו מוקדם מדי, כשהוא היה רק חצי שנה בפיתוח. בשביל פרספקטיבה - תחשוב שהוא התחיל פיתוח כמעט שנה אחרי ספיידרמן 2 שיוצא בסוף 2023, כך שאני לא חושב שזה נורא אם הוא משחק 2024 (אם נתעלם מהעובדה שמיקרוסופט ממש צריכים משחקים ועכשיו). יש למיקרוסופט משחקים שצריכים להוכיח את עצמם הרבה יותר, כמו פייבל או PD שמרגישין כמו vaporware. לפחות HB2 הראה דמו מרשים כבר לפני שנה, הוא מחברה עם רקורד מצויין והוא רק 3 שנים בפיתוח - כלומר לא בגהינום פיתוח.

Laskin כתב:לגבי בת'זדה - לא נראה לי שישפיע יותר מדי, גם ככה המשחקים שלהם משוגרים עם מיליארד באגים אז אני לא בטוח שהמחלקה הזו גם ככה יעילה... וברצינות - סטארפילד יצא רק ב-2025 נראה לי :/

על פי מיקרוסופט סטארפילד עדין יוצא ב-Q2, שזה עוד 5 חודשים גג, אבל נחיה ונראה. אני גם לא חושב שיש להם בעיות QA מחוץ למשחקים של בת׳זדה עצמה, נניח אני לא זוכר משהו מיוחד בדום או בוולפנשטיין או בדיסהונורד או ב-EW. המשחקים של בת׳זדה עצמה מאוד קשים ל-QA, הם מבוססים מערכות וחלקים גדולים מהם הם פרוצידוראלים, אבל כמובן שזה לא תירוץ והם לא צריכים לצאת במצב שהם יוצאים. מצד שני תראה את CDPR, הם עושים משחקים די דומים, אפילו פחות ״מסובכים״, והמשחקים שלהם גם תמיד יוצאים מאוד מבוגבאגים.

אין לי שמץ מה יעשה ועד ל-QA שלהם, אבל זאת המחלקה שיש לה אפס אינפוט ביצירתיות ופיתוח אז אני פחות דואג. מה שכן, אולי ה-QA יהפוך ליקר יותר ולכן יצמצמו אותו ואז נרגיש את זה במשחקים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ינואר 2023, 11:34

שמע, אני פשוט שופט את HB לפי קודמו, ולא מבין למה זה צריך לקחת 4-5 שנים :)
לשם השוואה - PLAGUE TALE יצא ב-2019 וההמשך שלו יצא ב-2022 ומבחינות רבות הוא מורכב יותר... פשוט ההפקה עצמה כנראה מאוד מורכבת בHB2, אבל המשחק עצמו? סופר פשוט, האמא של משחקי המסילה בערך

על בת'זדה אני סתם צחקתי, פשוט וועד + QA = דחייה נוספת, בראש שלי. תלוי כמובן איזה וועד יהיה, ועד כמה הם יהיו חמדנים...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ינואר 2023, 11:50

Laskin כתב:שמע, אני פשוט שופט את HB לפי קודמו, ולא מבין למה זה צריך לקחת 4-5 שנים :)
לשם השוואה - PLAGUE TALE יצא ב-2019 וההמשך שלו יצא ב-2022 ומבחינות רבות הוא מורכב יותר... פשוט ההפקה עצמה כנראה מאוד מורכבת בHB2, אבל המשחק עצמו? סופר פשוט, האמא של משחקי המסילה בערך

על בת'זדה אני סתם צחקתי, פשוט וועד + QA = דחייה נוספת, בראש שלי. תלוי כמובן איזה וועד יהיה, ועד כמה הם יהיו חמדנים...

HB1 נראה בזמנו כמו משחק AA קטן. מהדמו של 2 נראה שהוא הולך להיות המשחק הכי מרשים בתעשיה, אלה מסגרות זמן שונות לגמרי :)
אגב, גם המשחק הקודם שהיה (כנראה) קטן יחסית לחדש יחסית יצא רק 3+ שנים אחרי שהוא הוכרז.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ינואר 2023, 15:14

בסדר, 3 שנים אומר 2022 ואנחנו מדברים על זה שיש מצב שהוא יצא רק ב-2024, אין לו תאריך עדיין…
וגם - הם היו צוות קטן, במשחק הראשון. אולי נשארו צוות ממש קטן וזו הסיבה אבל אחרי רכישה על ידי מיקרוסופט והציפיות שיש - אני בספק אם היום הם לא פי 3 ממה שהיו ב-2017.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ינואר 2023, 15:17

Laskin כתב:בסדר, 3 שנים אומר 2022 ואנחנו מדברים על זה שיש מצב שהוא יצא רק ב-2024, אין לו תאריך עדיין…
וגם - הם היו צוות קטן, במשחק הראשון. אולי נשארו צוות ממש קטן וזו הסיבה אבל אחרי רכישה על ידי מיקרוסופט והציפיות שיש - אני בספק אם היום הם לא פי 3 ממה שהיו ב-2017.

בהחלט יש מצב, אבל נראה שרוב משחקי ה-AAA לוקחים לפחות 4 שנים לאחרונה אז נשמע ש-2023 זה פחות או יותר המינימום שהגיוני למשחק שכזה. ואל תשכח שהם עובדים על שני משחקים, יש גם את פרוייקט mara.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ינואר 2023, 16:15

הם תמיד (או יותר נכון ב-3 דורות האחרונים) עבדו על 2 פרויקטים במקביל לדעתי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ינואר 2023, 16:18

Laskin כתב:הם תמיד (או יותר נכון ב-3 דורות האחרונים) עבדו על 2 פרויקטים במקביל לדעתי

כן? כי אני זוכר אותם מפתחים תמיד משחק אחד. heavenly sward, אז enslaved, אז DMC ואז HB. אולי היו להם פרוייקטים קטנים שאני לא זוכר? בכל מקרה פרוייקט mara אמור להיות משחק ברמת אמיתית, לא אינדי קטן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ינואר 2023, 17:03

כן, לרוב פרוייקטים קטנים יותר וחלקם אפילו support studio אבל עבדו על יותר מפרויקט אחד בבלעדיות בו זמנית.
המשחק שאתה בעיקר שוכח הוא Bleeding Edge
אבל ב-2017 הם שיחררו גם את Dexed בבלעדיות לVR, והיו להם עוד 2 משחקי VR ועוד אחד למובייל ועוד כל מני דברים…

אם הפעם באמת שני המשחקים AAA אז זה משהו אחר, אנחנו לא באמת יודעים הרבה על MARA, בינתיים זה נראה כמו כלי תלת מימד לעיצוב פנים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ינואר 2023, 18:00

Laskin כתב:כן, לרוב פרוייקטים קטנים יותר וחלקם אפילו support studio אבל עבדו על יותר מפרויקט אחד בבלעדיות בו זמנית.
המשחק שאתה בעיקר שוכח הוא Bleeding Edge
אבל ב-2017 הם שיחררו גם את Dexed בבלעדיות לVR, והיו להם עוד 2 משחקי VR ועוד אחד למובייל ועוד כל מני דברים…

אם הפעם באמת שני המשחקים AAA אז זה משהו אחר, אנחנו לא באמת יודעים הרבה על MARA, בינתיים זה נראה כמו כלי תלת מימד לעיצוב פנים :)

אל תשכח שיש להם שם כלי לסימלוץ תלב״צים. דור הבא!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ינואר 2023, 12:25

יש שמועות על אירוע אקסבוקס ב25 לחודש שיקרא xbox developer direct. הוא אמור להתרכז ב2023 עם משחקים כמו רדפול ופורצה. סטארפילד יקבל אירוע משלו מאוחר יותר בשנה כשהתאריך שלו יתקרב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ינואר 2023, 15:19

6 עובדים בפרופיל גבוה עזבו את playgroumd, כולל הבמאי של הורייזן 5, בכדי להקים סטודיו חדש שעושה משחק פרימיום עולם פתוח. לסטודיו קוראים Maverick Games.
https://www.eurogamer.net/forza-horizon ... ound-games

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ינואר 2023, 16:04

מעניין אם היו גם בתפקידים חשובים על פייבל, או שהם הציבו איזה רכש חדש שם בראש, ואז אלו פשוט לא מצאו את מקומם.
אגב אני משחק בהורייזון 5 ואני מוכרח לציין שהרביעי הרשים אותי יותר עם הסביבות שלו… וכן, עליתי להר הגעש שאכן נראה מציאותי יותר, ועדיין - הוא פחות מרשים לעין.
אבל, אני צריך לשחק יותר כדי לראות, אולי פספסתי איזורים עוד יותר יפים

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 ינואר 2023, 10:50

זה בדרך כלל קורה שמפתחת מתחילה לפתח לז'אנר חדשים, זה קרה גם בגרילה, ונוטי דוג כשהראשונים עברו לפתח את קילזון והאחרונים סיימו עם ג'ק ודקסטר.
המסיבה של מייקרוסופט מגיעה בדיוק בזמן למחשב החדש שלי שמגיע השבוע!@#$%^&*&^%$#@

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ינואר 2023, 17:48

DrKeo כתב:יש שמועות על אירוע אקסבוקס ב25 לחודש שיקרא xbox developer direct. הוא אמור להתרכז ב2023 עם משחקים כמו רדפול ופורצה. סטארפילד יקבל אירוע משלו מאוחר יותר בשנה כשהתאריך שלו יתקרב.

מיקרוסופט מאשרים, סטרים ב-25:

נראה שהוא באמת מתרכז בפורצה החדש, ברדפול ובמשחק מיינקראפט החדש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ינואר 2023, 18:01

יאללה פורצה! הלוואי ויפציצו ועם תאריך של גג קיץ, או משהו.
ותמיכה בVR במחשב, כי זה לא משהו שאחווה עם טוריזמו :(
אגב - מאוד התפלאתי שאין בכלל פורצה במחשב בגיימפאס.
אני לא זוכר מה הכריזו, הבא יוצא למחשב??

ואיך עוד לא הוציאו משחק מיינקראפט טוב לVR… הלוואי ומיקרוסופט תכנס לתחום, עם הגיימפאס זה די חלום. מניח שזה יקרה עד או ביחד עם הדור הבא, אם ילך לאפל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 53 אורחים