נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מרץ 2022, 17:23

הפעם אשכרה יש כמה שניות של גיימפליי, או לפחות משהו שנראה לקוח מגיימפליי. אי אפשר להסיק מזה יותר מדי, אבל הצל והתאורה הווליומטרית נראים קילומטרים מהמנוע של FO4 (למשל הסצנה עם הרובוט ב-3:34). אני לא נופל ממנו גרפית, הוא נראה כמו משחק פס4 שנראה ממש טוב שהעלו את הsettings לגרסת המחשב, הורייזן סטייל, אבל הוא כנראה עולם פתוח ב-scale מטורף ועדין הוא מצליח לשמור על רמה גרפית לא רעה בכלל. נראה הרבה יותר טוב מ-Star citizen מהמעט שראיתי, לפחות לדעתי ועם הנסיון שלי עם SC שלא נגעתי בו בערך מאז הסוף של 2020.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2022, 11:06

תגידו, מה עם היילו?
לא יודע איזה מצב קו-אופ? עונה חדשה?
אני מסתכל על הנתונים בסטים והוא נפל מ-250 אלף שחקנים לאיזור ה-8 אלף, הסדרה החדשה יוצאת השבוע ומקבלת ביקורות צוננות, לא רואה סרטונים שלו בשום מקום...
דיברנו כבר על ה"יוקרה" שלא דומה למה שהייתה בעבר, אבל חשבתי שלפחות חצי שנה הוא יחזיק טוב, ונראה שזה מאוד רחוק משם.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 21 מרץ 2022, 11:22

בגדול, מהנקודה בה הוא נמצא אז אחרי הטריילר, 343 מיהרו להשיק אותו ולא התחילו ממש פיתוח על תוכן מולטי. ככה שהמשחק עדיין מאוד barebones ולמעשה הוא GAAS רק בשם. הם האריכו את עונה 1 לחצי שנה (!) ורק לפני שבועיים שיחררו פרטים על עונה 2 שתגיע במאי ותכלול איזה 2 מפות וקצת תוכן מסביב. את הקואופ דחו עוד פעם. להערכתי הלא ממש מלומדת, נטו על פי התוצאות בשטח, יש בעיה קשה מאוד של ניהול פרויקטים ב-343. הם עדיין לא שיחררו roadmap למרות שהודיעו שיעשו את זה לפני כמה חודשים, ואז שוב לפני חודשיים. אחרי הבקלאש סטייטן הודיע שהוא לוקח את זה על עצמו כפרויקט אישי.

מרגישים שעובדי הקבלן התחלפו כל כמה זמן, אף מערכת לא אפויה והמעבר לסליפספייס לא ממש מוכיח את עצמו בינתיים. המשחק לא נראה הרבה יותר טוב מהיילו 5 עם ה-BLAM העתיק שלו, אבל במקום הבעיות שרצו להחליף יש בעיות אחרות (למשל: הם הסבירו שהם לא יכולים להוסיף geofilter או פלייליסטים נוספים לתפריט כרגע כי זה ישבש אותו; פעולות ממש פשוטות כמו לעשות מיוט לשחקן בודד משום מה מסובכות ודורשות ממך לדפדף באיזה שלושה תפריטים במהלך משחק, אשכרה הייתי צריך לגגל איך עושים את זה).

אני אוהב את המשחק וזה בערך הדבר היחיד שאני מסוגל לשחק בחודשיים האחרונים אבל הוא במצב די מביך. BTB לא עבד במשך כמעט חודש. יש אינספור ניתוקים ומשחקי ראנקד (בהם אין join in progress) שמתחילים או מסתיימים ב-3v4 במקרה הטוב. יש לי בעיות desync/packet loss/latency לפחות 10 פעם במשחק בודד. אצל אחרים יותר, אצל אחרים פחות, אבל זה קורה כמעט לכולם. גם הקוליז'ן לא ממש מתפקד בגלל זה. ה-custom games שבורים. אין forge. אין פלייליסטס מעניינים בכלל ובסשן אחד אתה בוודאות תחזור לשחק באותה מפה פעמיים. הקוסטומיזציה מעפנה לעומת משחקים קודמים ונועדה לשרת את החנות, שזה מילא - יש דברים חמודים בחנות, הוצאתי שם איזה 15 דולר - אבל בתכלס אין ממש מקום להרבה פרסים מעניינים על אתגרים ואיוונטים.

אני לא יודע אם סטים זה מדד, הוא עדיין מקום 12 בטופ פלייד בקונסולה, אבל בהחלט המון שחקנים עזבו ומי יודע אם יחזרו לעונה 2. די מבאס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2022, 11:54

כן, "די מביך" זו הייתה התחושה שלי, אבל אין לי בוקס והמידע היחיד שלי הוא מסטים... שאומנם לאו דווקא מדד טוב במקרה הזה, אבל עדיין - ירד ממש ממש חזק במספר השחקנים ואני לא רואה אותו *בכלל* ביוטיוב בחודשיים האחרונים, וגם לרדת למקום 12 אחרי כל כך מעט זמן זו ירידה אדירה, וזה לא שיצאו מלא משחקים חדשים על הבוקס מאז, מלבד אלדן רינג, שלא בדיוק פונה לאותו קהל.
בנוסף, המולטי חינמי, ועדיין לא מתרומם בכלל.
אם גם הסדרה תהיה כשלון אני לא יודע כבר מה להגיד ומה מיקרוסופט יגידו, אני בכנות חושב שהיה עדיף להם פשוט ללכת חזק על באטל רויאל סטנדרטי בעולם של היילו, במקום כל ההשקעה הזו, עבדו עליו 6+ שנים...

אבל הכי מפתיע אותי זה הקטע של הקו-אופ, זה בהחלט היה יכול להיות מעניין כשהוא "חם", אבל עכשיו? אפילו זה נראה לי מיותר, זה לא יחזיר אנשים פתאום לשחק בו ולא ישנה בכלל את המצב של המולטי הרגיל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מרץ 2022, 14:50

חחח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מרץ 2022, 23:45

חנויות בארץ מוכרות את הX ב2000₪ ואת הS ב1000₪, אפילו עם אחריות רשמית של מיקרוסופט. המחירים יורדים ממש בארץ, ה-S היא פאקינג 300$.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 28 מרץ 2022, 09:54

DrKeo כתב:חנויות בארץ מוכרות את הX ב2000₪ ואת הS ב1000₪, אפילו עם אחריות רשמית של מיקרוסופט. המחירים יורדים ממש בארץ, ה-S היא פאקינג 300$.

ועדיין העגלים שנקראים "הציבור הישראלי" יקנו פלייסטישן 5 ב-3500 שקלים. לא מסוגל להבין איך הורה בישראל יכל שלא לקנות Game pass ב-40 שקלים לחודש + Series S, עסקה מטורפת.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 מרץ 2022, 11:28

Death_119 כתב:
DrKeo כתב:חנויות בארץ מוכרות את הX ב2000₪ ואת הS ב1000₪, אפילו עם אחריות רשמית של מיקרוסופט. המחירים יורדים ממש בארץ, ה-S היא פאקינג 300$.

ועדיין העגלים שנקראים "הציבור הישראלי" יקנו פלייסטישן 5 ב-3500 שקלים. לא מסוגל להבין איך הורה בישראל יכל שלא לקנות Game pass ב-40 שקלים לחודש + Series S, עסקה מטורפת.

זה הרבה חוסר מודעות
אני אישית המלצתי לקרובים ולשני אחינים יש sxs
זה דיל מצוין לילדים שגם ככה הרבה פעמים עם טלוויזית 1080p

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מרץ 2022, 14:07

זה בעיקר עניין של איפה שהחברים שלהם משחקים, ולך תקנה לילד שלך אקס בוקס כשכל החברים שלו משחקים פיפ"א ביחד בפלייסטיישן

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2022, 14:10

Laskin כתב:זה בעיקר עניין של איפה שהחברים שלהם משחקים, ולך תקנה לילד שלך אקס בוקס כשכל החברים שלו משחקים פיפ"א ביחד בפלייסטיישן

פיפא ופורטנייט הם קרוס פליי בין האקסבוקס והפלייסטיישן עכשיו, לא?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 28 מרץ 2022, 14:51

פיפא רק מהמשחק החדש בחגים (וגם זה רק לפי מדליפים בינתיים).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מרץ 2022, 17:17

DrKeo כתב:
Laskin כתב:זה בעיקר עניין של איפה שהחברים שלהם משחקים, ולך תקנה לילד שלך אקס בוקס כשכל החברים שלו משחקים פיפ"א ביחד בפלייסטיישן

אין לי שמץ, אני לא קניתי משחק בסדרה מאז WORLD CUP 98 (ואני רציני לחלוטין), אבל זו רק דוגמא, יש את NBA, יש את COD, APEX ועוד מליון, ולך תדע מה יהיה בשנה הבאה... אולי כבר לא תהיה תמיכה בקרוספליי. הם תמיד ירצו להיות על אותה פלטפורמה, שיוכלו לראות מי מחובר ומי לא וכו', גם אני שמבין בתחום והייתי מעדיף לקנות תיאורטית XSX/S אם זה היה רק בשבילו, בזכות הGP - הייתי נכנע אם החברים שלו היו בפלטפורמה אחרת ולא היה לו עם מי לשחק או שהיה מוגבל ל-2-3 משחקים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2022, 17:24

Laskin כתב:
DrKeo כתב:
Laskin כתב:זה בעיקר עניין של :!: איפה שהחברים שלהם משחקים, ולך תקנה לילד שלך אקס בוקס כשכל החברים שלו משחקים פיפ"א ביחד בפלייסטיישן

אין לי שמץ, אני לא קניתי משחק בסדרה מאז WORLD CUP 98 (ואני רציני לחלוטין), אבל זו רק דוגמא, יש את NBA, יש את COD, APEX ועוד מליון, ולך תדע מה יהיה בשנה הבאה... אולי כבר לא תהיה תמיכה בקרוספליי. הם תמיד ירצו להיות על אותה פלטפורמה, שיוכלו לראות מי מחובר ומי לא וכו', גם אני שמבין בתחום והייתי מעדיף לקנות תיאורטית XSX/S אם זה היה רק בשבילו, בזכות הGP - הייתי נכנע אם החברים שלו היו בפלטפורמה אחרת ולא היה לו עם מי לשחק או שהיה מוגבל ל-2-3 משחקים.

זה נכון, אבל אני בספק כמה מכשירי פס5 יש בידיים של ילדים כרגע עם המחיר הזה. רובם כנראה בבתים של הייטקיסטים :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מרץ 2022, 17:33

המחירים כבר לא גבוהים כל כך ממה שאני רואה, אבל כן... רוב מוחלט של מי שקונה קונסולה לילדים שלו בשנתיים הראשונות של הקונסולה - מדובר באנשים מהמעמד היותר מבוסס פה. גם חברים בכלל לא עניים שלי היו קונים קונסולות מהדור הקודם, בלי לחשוב פעמיים, עמוק לתוך הדור נכחי, כשמדובר במשהו שמיועד לילדים.
בני נוער זה קצת שונה... אבל שילכו לעבוד ויקנו לבד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2022, 17:38

Laskin כתב:המחירים כבר לא גבוהים כל כך ממה שאני רואה, אבל כן... רוב מוחלט של מי שקונה קונסולה לילדים שלו בשנתיים הראשונות של הקונסולה - מדובר באנשים מהמעמד היותר מבוסס פה. גם חברים בכלל לא עניים שלי היו קונים קונסולות מהדור הקודם, בלי לחשוב פעמיים, עמוק לתוך הדור נכחי, כשמדובר במשהו שמיועד לילדים.
בני נוער זה קצת שונה... אבל שילכו לעבוד ויקנו לבד :)

אני יכול להעיד שבכיתה של הילד שלי אין אף פס5, חוץ משלנו והוא שלי :)
אבל יש המון פס4 וסוויטצ׳.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מרץ 2022, 17:44

ברור, ילדים... לא משקיעים בהם במוצרי קצה יקרים, כמו עם טלפונים - רק מי שבאמת לא מסתכל על המחיר יכול לקנות לילד אייפון/גלקסי דגל חדש, או אפילו בן שנתיים, קונים משהו שעושה את העבודה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 מרץ 2022, 17:16

יש שמועות שResident evil village מגיע בקרוב לGamepass, מיקרוסופט מיהרו להוציא הכחשה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אפריל 2022, 16:55

מוסיפים לgamepass תוכנית משפחתית בקיץ, עד 5 בני משפחה על מנוי אחד.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 01 אפריל 2022, 17:31

אבל מה בעצם זה יכול להוסיף, אם על אותה קונסולה ניתן לשחק מה שמותקן, לא משנה החשבון, וניתן להתקין את אותו חשבון על כמה קונסולות (אבל לא לשחק באותו זמן באותו חשבון)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אפריל 2022, 17:36

bozeman כתב:אבל מה בעצם זה יכול להוסיף, אם על אותה קונסולה ניתן לשחק מה שמותקן, לא משנה החשבון, וניתן להתקין את אותו חשבון על כמה קונסולות (אבל לא לשחק באותו זמן באותו חשבון)

אין לי מושג, אבל זה גם גולד, לא?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 04 אפריל 2022, 19:03

bozeman כתב:אבל מה בעצם זה יכול להוסיף, אם על אותה קונסולה ניתן לשחק מה שמותקן, לא משנה החשבון, וניתן להתקין את אותו חשבון על כמה קונסולות (אבל לא לשחק באותו זמן באותו חשבון)

ענית לעצמך: זה מוסיף את האפשרות לשחק על כמה קונסולות (מאותו הדור) עם כמה חשבונות שונים, בו זמנית.
היה את זה לתקופה קצרה בגולד על ה360, ב$99 במקום $59

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אפריל 2022, 14:42

גם השנה מיקרוסופט מביאים את MLB (שמפותח ע"י סוני) - לגיימפאס.
באמת שאני מתקשה להבין מה האינטרס של סוני לעשות דבר כזה, אלא אם גם מיקרוסופט יביאו משחקים שלהם לשירות של סוני ואנחנו לא יודעים מזה.
ז"א, כמובן שמיקרוסופט משלמים (וכנראה יפה מאוד) עבור המשחק, לתקופה מוגבלת, אבל עדיין, האינטרס של סוני אמור להיות הפוך.
אם המשחק לא יגיע DAY1 לשירות של סוני (או יותר נכון - בחודשיים איחור כי השירות של סוני רק מתחיל ביוני, והמשחק יוצא החודש) אבל כן לשירות של מיקרוסופט DAY1 - זו השפלה רצינית ומטופשת, הPR הכי גרוע שיכול להיות... הרי אם זה לא משתלם להביא אותו DAY1 לשירות של סוני, כפי שהם אמרו על המשחקים שהם מפתחים בראיון האחרון, איך הם יסבירו את זה שהוא נמצא שם בשירות של המתחרה? פאדיחות רציניות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אפריל 2022, 15:48

Laskin כתב:גם השנה מיקרוסופט מביאים את MLB (שמפותח ע"י סוני) - לגיימפאס.
באמת שאני מתקשה להבין מה האינטרס של סוני לעשות דבר כזה, אלא אם גם מיקרוסופט יביאו משחקים שלהם לשירות של סוני ואנחנו לא יודעים מזה.
ז"א, כמובן שמיקרוסופט משלמים (וכנראה יפה מאוד) עבור המשחק, לתקופה מוגבלת, אבל עדיין, האינטרס של סוני אמור להיות הפוך.
אם המשחק לא יגיע DAY1 לשירות של סוני (או יותר נכון - בחודשיים איחור כי השירות של סוני רק מתחיל ביוני, והמשחק יוצא החודש) אבל כן לשירות של מיקרוסופט DAY1 - זו השפלה רצינית ומטופשת, הPR הכי גרוע שיכול להיות... הרי אם זה לא משתלם להביא אותו DAY1 לשירות של סוני, כפי שהם אמרו על המשחקים שהם מפתחים בראיון האחרון, איך הם יסבירו את זה שהוא נמצא שם בשירות של המתחרה? פאדיחות רציניות.

זה כי זאת לא סוני. ה-MLB מפיצים בעצמם את הגרסאות שהן לא למכשירים של סוני כך שזה הסכם בין מיקרוסופט ל-MLB שאין לסוני יד בו :)
אבל בהחלט מרגיש כאילו זאת אצבע לעין של סוני במכוון. מכל המשחקי 60$ שיכלו להגיע day one, ואין הרבה כאלה מעבר לפיתוח פנימי של מיקרוסופט, דווקא זה של סוני? זה די ברור שמיקרוסופט רוצה להדגיש שהוא 70$ בפס5 ובחינם על ה-XSX. אחלה PR.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 אפריל 2022, 16:35

Laskin כתב:גם השנה מיקרוסופט מביאים את MLB (שמפותח ע"י סוני) - לגיימפאס.

עם זכור לי נכון
בעבר MLB, היה בבילעדיות לסוני

אבל מתי שהוא MLB בחוזה חדש רצו קהל פוטנציאלי גדול יותר
כי הם מין הסתם פונים לכולם ,אז סוני חויבה לאפשר את זה להמשיך
להחזיק בזיכיון ,כמה ms משלמת ? אין לי מושג

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 05 אפריל 2022, 18:14

לגבי ההערה של "תקופה מוגבלת" - יש לציין שהMLB21 זמין עד עכשיו ואז החדש מחליף אותו (כבר התקנתי). כלומר זאת לא רק לאיזה תקופת נסיון, אלא לכל שנת המשחק בו. ואין ספק שזה אחלה PR ואחלה אפשרות להכניס למתחרים.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 210 אורחים