נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2020, 08:42

ידוע כבר הרבה זמן שהיילו יצא בחגים 2020. כמה אתם חושבים שעבדו על מיילס? שנה וחצי? שנתיים? אלה בערך מסגרות הזמן של משחקי שיגור, לא מעט פעמים זה גם פחות משנה וחצי. אם לא היה להם היילו אני משער שהם היו משקיעים את הכסף הזה במשחק שיגור או מכופפים את היד של חברה כמו T10 להזדרז לשיגור. האמת, אם הייתי MS ולא היה לי משחק שיגור, הייתי דוחה את גירס 5 או פורצה הורייזן 4 בשנה ונותן לקואליציה/PG רק לשפר גרפיקה במשך שנה+ שלמות.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 29 יולי 2020, 08:59

אני תוהה אם היה תרחיש בו מיקרוסופט היתה יכולה לכפות מעבר דור ב-2021. כרגע זה מרגיש כאילו היא זו שדחפה את סוני להזדרז אבל בזמן שסוני מוכנה מבחינת תוכנה, דווקא מיקרוסופט בעמדה בעייתית השנה מכיוון שמסע הרכישות שלה התחיל רק לפני שנתיים.

היא הייתה ממש מרוויחה מהאקסטרה שנה הזו, ב-2020 להוציא את היילו לוואן ולחסוך מימז של קרייג, וב-E3 21 לצאת עם הכרזה+גיימפליי של הלבלייד, everwild, פייבל ופורצה, זה היה יכול להיראות אחרת לגמרי מבחינת PR, וכולנו מכירים את החשיבות של שנת השקה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 יולי 2020, 09:13

אבל פורצה הורייזון יצא בספט' 2018... אז אתה רוצה לדחות אותו בשנתיים? ואת גירס 5 גם... היית משאיר את בעלי הONE בלי שום בלעדי טוב מאז הורייזון 3 ב-2016, אולי חוץ מאורי, שיכול לרוץ על כל לפטופ בערך.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 יולי 2020, 16:18

BiA כתב:נראה לי שמי שעדיין משחק ואוהב גם את הסדרה של 343 לא התאכזב יותר מדי חוץ מהגרפיקה הגרועה, אפילו ההפך, אבל התצוגה הזו לא שכנעה בשום צורה מעריצים לשעבר (אנשי 360 לשעבר שדילגו על הוואן) לחזור לבוקס.

אבל כן, למרות שהיילו הופך את ליינאפ ההשקה לדי מוצלח הפעם, בלעדיו מה היה ל-XSX? מדיום וגירס טקטיקס? הייתי בטוח אגב שפורצה יהיה משחק של מרץ 21, אבל כמו שזה נראה הולכות להיות ל-XSX שנתיים די יבשות מבחינת בלעדיים גדולים עד שיתחילו להגיע התותחים הכבדים מהסטודיוס שנרכשו.

אם לא היילו, כנראה היה משחק אחר שנדחה (אולי דחייה גירס 5 כמו שנדב הציע). הרי זה מה שתמיד היה: ה-360 קיבלה את Kameo שהתחיל בדור הקודם. ה-One קיבלה את Ryse. אפילו Halo עצמו שהיה הסיסטם סלר של הXbox המקורית התחיל את הפיתוח שלו למק...

וזה לא רק מיקרוסופט. למעט מקרים חריגים, קונסולות בדרך כלל לא בנו את עצמן על משחקי השקה אקסלוסיביים טובים: הPS4 התחילה עם Knack ועם Killzone Shadow Fall, וזה לא הפריע לה להיות הקונסולה הכי נמכרת בדור הזה, ועל הPS3 לפניה בשנים הראשונות בכלל היתה הבדיחה על זה שאין לה אפילו 10 משחקים אקסלוסיביים טובים בשביל לעשות רשימת top-10.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 יולי 2020, 16:24

נראה לי דודי אמר שזה דווקא הקילזון הטוב בסדרה:)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 יולי 2020, 16:28

swym כתב:
BiA כתב:נראה לי שמי שעדיין משחק ואוהב גם את הסדרה של 343 לא התאכזב יותר מדי חוץ מהגרפיקה הגרועה, אפילו ההפך, אבל התצוגה הזו לא שכנעה בשום צורה מעריצים לשעבר (אנשי 360 לשעבר שדילגו על הוואן) לחזור לבוקס.

אבל כן, למרות שהיילו הופך את ליינאפ ההשקה לדי מוצלח הפעם, בלעדיו מה היה ל-XSX? מדיום וגירס טקטיקס? הייתי בטוח אגב שפורצה יהיה משחק של מרץ 21, אבל כמו שזה נראה הולכות להיות ל-XSX שנתיים די יבשות מבחינת בלעדיים גדולים עד שיתחילו להגיע התותחים הכבדים מהסטודיוס שנרכשו.

אם לא היילו, כנראה היה משחק אחר שנדחה (אולי דחייה גירס 5 כמו שנדב הציע). הרי זה מה שתמיד היה: ה-360 קיבלה את Kameo שהתחיל בדור הקודם. ה-One קיבלה את Ryse. אפילו Halo עצמו שהיה הסיסטם סלר של הXbox המקורית התחיל את הפיתוח שלו למק...

וזה לא רק מיקרוסופט. למעט מקרים חריגים, קונסולות בדרך כלל לא בנו את עצמן על משחקי השקה אקסלוסיביים טובים: הPS4 התחילה עם Knack ועם Killzone Shadow Fall, וזה לא הפריע לה להיות הקונסולה הכי נמכרת בדור הזה, ועל הPS3 לפניה בשנים הראשונות בכלל היתה הבדיחה על זה שאין לה אפילו 10 משחקים אקסלוסיביים טובים בשביל לעשות רשימת top-10.

אני חושב שההבדל בין משחקים כמו Ryse ו-KZ להיילו הוא שבמקרה שלהם מדובר במשחקי השקה שנבנו אקסקלוסיבית לדור הבא (אם אני מתעלם לרגע מהשורשי פיתוח של Ryse בתור משחק קינקט ך-360) והיילו איפיניט הוא משחק XBO לכל דבר ועניין,הפרה-פרודקשן עליו החל עוד לפני ש-5 יצא אי שם בספטמבר 2015 וגם אם היו שינויים משמעותיים בדרך,הוא עדיין היה בפיתוח עבור ה-XBO רוב הזמן. הטעות של MS הייתה לפמפמם אותו לכולנו כמשחק XSX כשברור לחלוטין מהדמו שזה לא מצב.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יולי 2020, 16:28

swym כתב:

רואים שבחיים לא שיחקת super mario world

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 יולי 2020, 10:59

טכנית גם רייז, קמאו, זלדה botw, זלדה tp ועוד לא מעט משחקי השקה התחילו את דרכם כמשחקי דור קודם וחלקם גם סיימו כקרוס ג׳ן. אבל בואו נהיה כנים, בדרך כלל קונסולות משוגרות עם אשפה ולוקח לא מעט זמן עד שמגיעים המשחקים הטובים. מה לעשות, תקופת ההשקה היא בדרך כלל למשחקים שפותחו שנה+ בגלל הזמינות המוגבלת של ערכת פיתוח. מי יודע, אולי בדור הזה זה שונה כי שתיהן x86.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 31 יולי 2020, 12:22

אז זה קרה:

לא מפתיע,אם כי חשבתי שהם ירכבו על המנויים של גיימפאס ולא יהפכו את המולטי לחינם לגמרי,אבל זה אפילו יותר טוב. זו כנראה הדרך היחידה של היילו להישאר תחרותי בנוף הנוכחי של משחקי מולטיפלייר,שרובם הגדול F2P. אני גם מופתע לראות מצב 120FPS,אבל חשוב לשים לב שהוא מדבר רק על ארנה כי קשה לי להאמין שמוד כמו Warzone הולך לרוץ ב-120FPS.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 יולי 2020, 12:47

אותי זה דווקא בהחלט מפתיע... נראה לי שיש מצב שלא נראה את היילו בסוף במצעדי הטופ 10 בקצב הזה :)
כאילו, מלא יקבלו אותו בגיימפאס ומי שלא מעניין אותו הסינגל פשוט ישחק באונליין בחינם... והרבה מתוכם לדעתי היו רוכשים אותו רק בשביל המולטי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 יולי 2020, 13:23

לא היית רואה את היילו במצעדי מכירות ממילא בגלל gp :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 יולי 2020, 13:33

אבל עובדה שראינו משחקים אחרים למרות שיש גיימפאס.
גירס, sot, בטח גם פורצה הורייזון - היו במצעדים. או לפחות אני מנחש שהיו :) והיילו גדול מכולם יחד, מבחינת פוטנציאל מכירות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 31 יולי 2020, 14:14

DrKeo כתב:טכנית גם רייז, קמאו, זלדה botw, זלדה tp ועוד לא מעט משחקי השקה התחילו את דרכם כמשחקי דור קודם וחלקם גם סיימו כקרוס ג׳ן. אבל בואו נהיה כנים, בדרך כלל קונסולות משוגרות עם אשפה ולוקח לא מעט זמן עד שמגיעים המשחקים הטובים. מה לעשות, תקופת ההשקה היא בדרך כלל למשחקים שפותחו שנה+ בגלל הזמינות המוגבלת של ערכת פיתוח. מי יודע, אולי בדור הזה זה שונה כי שתיהן x86.

ולכן לפני שנתיים מיקרוסופט (וגם סוני) היו צריכים לקחת 20 אנשים מכל סטודיו שלהם שיעבדו על משחקים בסדר גודל קטן/ארקייד כדי שתהיה להם שורה של משחקים מוכנים ל6-8 חודשים הראשונים של הקונסולה.
כל דור החור הזה בשנה הראשונה קורה וזה לא מובן. מפספסים אפשרות לנקודת פתיחה טובה. כאילו, אם מיקרוסופט שואלת את עצמה איך אפשר לתת פייט לסוני בדור הבא אז וואלה תעשו משחקים קטנים-בינונים לשנה הראשונה ולסוני לא יהיה מענה.

בנוסף היו צריכים לבטל מזמן את קראקדאון 3 ולהתחיל פיתוח מחדש עבור הדור הבא. קראקדאון 3 כמו שצריך מתאים יופי כמשחק שיגור. ואם היילו אינפינייט היה ממשיך להידחות אז היו משגרים את הקונסולה עם CD3 והיילו.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 31 יולי 2020, 14:55

ואוסיף: הזניחה של מיקרוסופט תמיכה ב VR ב xbox one x הייתה שטות. אוקיי, תבטלו את התמיכה ב X אבל תמשיכו לעבוד על תמיכה ב series X של חיבור ריפט או קסדות WMR. והנה עכשיו ב 2020 יכלתם להכריז על זה ואיך שבשיגור ה series x יהיה אפשר לשחק בשלל משחקי VR שקיבלו פורט מהמחשב כמו סופרהוט, כמו בונוורקס, כמו ביטסייבר ומשחקי VR נוספים מצויינים שכבר נמצאים בשוק. ואולי, רק אולי, זה גם היה מאפשר איזשהו פתח ש Alyx יגיע אליהם לפני שהיה מגיע לפס5.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 31 יולי 2020, 16:35

וגם זה קרה:

זה,בשילוב עם מוליטפלייר חינמי של היילו,ויש מצב שיש ל-MS להיט אמיתי.
עריכה: טוב,מלקרוא את שאר הטוויטים שלו זה נשמע כמו פרשנות אישית להיילו שהולך F2P,אבל זה באמת הגיוני. אני פשוט מתקשה לראות מצב ש-MS משלבת את גולד באולטימייט או בגיימפאס ונילה ובעצם מקפיצה משמעותית את המחיר לאונליין. לא חסרים אנשים שכל מה שהם עושים עם הקונסולה זה לשחק ב-COD,היילו,BF,פיפר השנתיים ופתאום לדרוש מהם לשלם הרבה יותר בשביל אונליין,פשוט לא סביר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 31 יולי 2020, 22:04

Kazz כתב:ואוסיף: הזניחה של מיקרוסופט תמיכה ב VR ב xbox one x הייתה שטות. אוקיי, תבטלו את התמיכה ב X אבל תמשיכו לעבוד על תמיכה ב series X של חיבור ריפט או קסדות WMR. והנה עכשיו ב 2020 יכלתם להכריז על זה ואיך שבשיגור ה series x יהיה אפשר לשחק בשלל משחקי VR שקיבלו פורט מהמחשב כמו סופרהוט, כמו בונוורקס, כמו ביטסייבר ומשחקי VR נוספים מצויינים שכבר נמצאים בשוק. ואולי, רק אולי, זה גם היה מאפשר איזשהו פתח ש Alyx יגיע אליהם לפני שהיה מגיע לפס5.

Vr זה שוק מאוד נישתי
ויקח זמן עם בכלל עד שיהיה במיינסטרים

למעשה גם עם יהיו קסדות טובות אלחוטיות וזולות
ליתנתק מהעולם זה משהו שהרבה אנשים לא יכולים להרשות לעצמם
על בסיס קבוע

חלק בגלל עבודה חלק בגלל ילדים ,וכו וכו
תאורטית אפשר למצוא בעתיד כל מיני פיתרונות ,אבל כרגע זה לא מיושם

לדוגמה טלפון מהעבודה ,עושה הפסקה אוטומטית בvr ומעביר לשיחה
ילד מתעורר ,הקסדה מופסקת ואומרת לשחקן
דברים כאלו שדורשים אולי יותר רכיבים ,אבל יאפשרו " לחזור לעולם "
מתי שצריך

אנחנו עדין ממש לא במקום הזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 יולי 2020, 22:41

Laskin כתב:אבל עובדה שראינו משחקים אחרים למרות שיש גיימפאס.
גירס, sot, בטח גם פורצה הורייזון - היו במצעדים. או לפחות אני מנחש שהיו :) והיילו גדול מכולם יחד, מבחינת פוטנציאל מכירות.

כן, אבל כשהיילו יצא יהיו בטח איזה 15 מליון מנויים כבר :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 31 יולי 2020, 23:44

ועכשיו זה רשמי,המולטי של היילו F2P ועם תמיכה ב-120FPS:

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 31 יולי 2020, 23:50

וואו, מגניב.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 01 אוגוסט 2020, 00:04

ועכשיו זה...

פשוט תכריזו על זה כבר MS.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוגוסט 2020, 18:34

הם יכלו לעשות מסיבה כל כך שונה לפני שבועיים וזה יכל לכולל הכרזה על הביטול של לייב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 אוגוסט 2020, 19:32

או, שאולי לא מדובר על ביטול של גולד, אלא רק למשחקי F2P, או אפילו רק להיילו.
אבל בטח בתצוגה שבה יציגו את המחיר ידברו על זה...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 אוגוסט 2020, 20:26

על הפנים כל הפיצולי הכרזות האלה
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 01 אוגוסט 2020, 20:33

כן זה בטוח יהיה בתצוגה של החודש שתוקדש ל"שירותים וחומרה". עם חשיפת מחיר ובטח עוד מבט קצר על כמה משחקים. האירוע של סוני הוא יחסית מוקדם בחודש לפי השמועות אז בטח שבוע-שבועיים אחריו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוגוסט 2020, 20:41

הוציא את כל העוקץ של E3 כל הפיצולים הללו. כלומר אין לי בעיה שכל מפיצה עושה את הארוע שלה באיזור חיוג אחר לגמרי, אבל העובדה שכל מפיצה חושבת שהיא תעשה 15 אירועים ובכל אירוע יחשפו לנו את צבע החדש של נשק זה כבר ממש מבאס. יאללה, תפציצו ותראו לנו מה יש לכן כמו ב-E3. זה מתחיל לבאס כל המריחות האלה.

זה עצוב, לפני חודש הייתי נשאר עד 2 בלילה לצפות במסיבות הללו. עכשיו? אני אפילו לא זוכר כשהן מתקיימות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 57 אורחים