נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 15 מאי 2022, 11:59

כן, ברור לי שיש גם סיפורי הצלחה בגיימפאס, כנראה שהחבר'ה של TREK TO YOMI קיבלו פשוט סכום הרבה יותר גדול מהחבר'ה האלה, על המשחק הקודם שלהם

אני לא חושב שזה הזוי נדב, יכול מאוד להיות שזה באמת פוגע, כמו שהחבר'ה של ODDWORLD התלוננו על המצב שלהם עם הפלוס, כל משחק מקבל "חוזה, אחר ויש מצב שהרבה מהם "נדפקים" לעומת אחרים, ויכול להיות שבאמת מתפתחת "מנטליות" של בעלי בוקס, שלא לקנות כמעט משחקים מסויימים, כי מתישהו יגיעו לשירות ב"חינם", ושיש לזה השלכות משמעותיות לאורך זמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מאי 2022, 13:36

Laskin כתב:כן, ברור לי שיש גם סיפורי הצלחה בגיימפאס, כנראה שהחבר'ה של TREK TO YOMI קיבלו פשוט סכום הרבה יותר גדול מהחבר'ה האלה, על המשחק הקודם שלהם

אני לא חושב שזה הזוי נדב, יכול מאוד להיות שזה באמת פוגע, כמו שהחבר'ה של ODDWORLD התלוננו על המצב שלהם עם הפלוס, כל משחק מקבל "חוזה, אחר ויש מצב שהרבה מהם "נדפקים" לעומת אחרים, ויכול להיות שבאמת מתפתחת "מנטליות" של בעלי בוקס, שלא לקנות כמעט משחקים מסויימים, כי מתישהו יגיעו לשירות ב"חינם", ושיש לזה השלכות משמעותיות לאורך זמן.

אבל זה סותר בערך כל דיווח שיש לנו, גם מאינדים, שנוכחות בגיימפאס דווקא מגבירה מכירות כי זה מעלה מודעות למשחק. התלונה של ODDWORLD גם הייתה קצת מוזרה ובנוסף היא הייתה מקרה מיוחד כי הם חשבו שהם יהיו משחק חלון שיגור ובסוף בגלל לוגיסטיקה של דברים הם יצאו בסוף באמצע השנה וזה לדעתם דפק אותם. כלומר, אני יכול להבין את זה, הם סגרו עסקה מסויימת בראיה של משחק חלון שיגור, ובסוף יצאו כשהיו בשוק כבר כמה מליונים טובים של בעלי פס5 - תנאי העסקה השתנו להם מתחת לרגליים.

חוץ מזה, מה שהכי מצחיק הוא שהם ספקו גרף של מה קרה כשהם חלקו משחק בפס+ ויצא גרף זהה לגמרי לחלוקה ב-GP. וזה גם גרף טפשי, כי כמו במקרה של Oddworld, זה שהורידו את המשחק שלך המון אנשים לא אומר שהם היו קונים אותו.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 מאי 2022, 15:17

לגבי ODDWORLD - התנאים לא השתנו להם מתחת לרגליים, כי זה לא משנה מתי הם יוצאים בהקשר של כמות הPS5 שיש בשוק, כל אחד עם פלוס, גם בלי שום מכשיר של סוני - יכול להוסיף את המשחק דרך האתר/אפליקציה מהחשבון שלו, התלונה שלהם הייתה מוזרה בהחלט, אבל דברים כאלה קורים כשלא חושבים על הכל עד הסוף.

לגבי החבר'ה של פיורי - כנראה שהם קיבלו פשוט תשלום הרבה יותר גבוהה מסוני עבור המשחק.
שוב, כל משחק בפני עצמו ויש כאלו שמקבלים 100 מליון על בלעדיות זמנית ויש כנראה שמקבלים סכומים מאוד קטנים, ועדיין - "בעייה" שלהם שהסכימו, כן?
אני רק מעלה את התהיה, האם מכירות משחקים בשנים האחרונות על האקס-בוקס אינן נמוכות במיוחד, ועוד יותר עבור אינדיז, כתוצאה מהגיימפאס.
אז בשנים הראשונות אולי זה תרם למכירות, ענייני פה לאוזן וכו', אבל כרגע יש לכולנו פחות או יותר, אפילו כאלה שאין להם בוקס - את המנטליות של "אמתין שיגיע לגיימפאס", והרי כמה פה בפורום כתבו את המלים האלה? לא מעט. זה קצת כמו שאנשים לא הולכים לקולנוע כי כבר לא חייבים לחכות שנה עד שמגיע לDVD ואז עוד שנה עד שמגיע לטלוויזיה, סרטים מגיעים מוקדם ומהר ו"בחינם" אם יש לך את המנוי הנכון, לפעמים גם בו זמנית עם הקולנוע. יש לזה השפעה לאורך זמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מאי 2022, 15:37

Laskin כתב:לגבי ODDWORLD - התנאים לא השתנו להם מתחת לרגליים, כי זה לא משנה מתי הם יוצאים בהקשר של כמות הPS5 שיש בשוק, כל אחד עם פלוס, גם בלי שום מכשיר של סוני - יכול להוסיף את המשחק דרך האתר/אפליקציה מהחשבון שלו, התלונה שלהם הייתה מוזרה בהחלט, אבל דברים כאלה קורים כשלא חושבים על הכל עד הסוף.

לגבי החבר'ה של פיורי - כנראה שהם קיבלו פשוט תשלום הרבה יותר גבוהה מסוני עבור המשחק.
שוב, כל משחק בפני עצמו ויש כאלו שמקבלים 100 מליון על בלעדיות זמנית ויש כנראה שמקבלים סכומים מאוד קטנים, ועדיין - "בעייה" שלהם שהסכימו, כן?
אני רק מעלה את התהיה, האם מכירות משחקים בשנים האחרונות על האקס-בוקס אינן נמוכות במיוחד, ועוד יותר עבור אינדיז, כתוצאה מהגיימפאס.
אז בשנים הראשונות אולי זה תרם למכירות, ענייני פה לאוזן וכו', אבל כרגע יש לכולנו פחות או יותר, אפילו כאלה שאין להם בוקס - את המנטליות של "אמתין שיגיע לגיימפאס", והרי כמה פה בפורום כתבו את המלים האלה? לא מעט. זה קצת כמו שאנשים לא הולכים לקולנוע כי כבר לא חייבים לחכות שנה עד שמגיע לDVD ואז עוד שנה עד שמגיע לטלוויזיה, סרטים מגיעים מוקדם ומהר ו"בחינם" אם יש לך את המנוי הנכון, לפעמים גם בו זמנית עם הקולנוע. יש לזה השפעה לאורך זמן.

אבל אין לך שום הוכחה לזה ושום נתונים מאחורי זה. בטח ובטח כשזה משחק אינדי בן יותר מחצי עשור שלא היה קיים בכלל gamepass כשהוא יצא.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 מאי 2022, 16:15

ושמיקרוסופט לא הייתה מעוניינת שיהיה בגיימפאס כי הוא משחק ישן יותר.
להבנתי הם גם מדברים על המשחק השני שלהם שכן שוגר בגיימפאס והמכירות הזעומות שלו.

זה טיפשי לחשוב שהשתרשות של גיימפאס או כל מנוי דומה אין השפעות שליליות על צריכת וקניית משחקים. הבעיה היא שכל הזמן אנחנו מקבלים דוגמאות בודדות
לכאן או לכאן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מאי 2022, 16:45

Kazz כתב:ושמיקרוסופט לא הייתה מעוניינת שיהיה בגיימפאס כי הוא משחק ישן יותר.

זה טיפשי לחשוב שהשתרשות של גיימפאס או כל מנוי דומה אין השפעות שליליות על צריכת וקניית משחקים. הבעיה היא שכל הזמן אנחנו מקבלים דוגמאות בודדות
לכאן או לכאן.

אני לא יודע מה הלך עם פיורי וגיימפאס, ביחוד שהמשחק היה כבר בן שנה כש-GP יצא ואני לא ממש יודע איזו משמעות יש למכירות ומשחקים שיצאו לפני חצי עשור+. אבל אני כן רואה שלפי הגרפים המשחק מכר 5% על אקסבוקס ו-7% על פלייסטיישן כך שהמכירות שלו על אקסבוקס ופלייסטיישן היו בערך אותו דבר. אני גם רואה שהמשחק החדש שלהם היה זמין בGP ובו בזמן שוב מכר בערך 4% על אקסבוקס למרות שהוא היה זמין ב-GP. אז המכירות של המשחק הקודם בלי GP והמכירות של המשחק החדש עם GP היו בערך אותו דבר. איך הן היו בלי GP? לא יודע, אולי פתאום אקסבוקס הייתה 30% מהמכירות והופכת לקונסולה הפופולרית, אבל המכירות של המשחק הקודם שלהם הראו שהוא הכי פחות פופולרי באקסבוקס כך או כך.

בכל מקרה, אם מכרת 5% באקסבוקס ו-7% בפלייסטיישן, כנראה שיש להם פחות או יותר אותה וולידיות לעדכון חדש. אם לא שווה לטרוח עם גרסת האקסבוקס כי היא מכרה רק 5%, אז לא ברור לי איך כן שווה לטרוח עם גרסת הפלייסטיישן שמכרה 7%, בטח ובטח כשרואים שגרסת המחשב עשתה 73% והסוויטצ׳ 14% כך שאם אין להם תקציב וכוח אדם אז בעדכון שתי גרסאות הם היו סוגרים פינה על 87% מהשוק שלהם.. לא יודע, נשמע לי כאילו מישהו רצה לקבל קצת PR חינם מכתבה ב-VICE.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 מאי 2022, 16:50

שוב, רק מעלה תהיה... וזה לא משהו מאוד נדיר לשמוע עליו, בפודקאסטים מעלים את הנושא לא מעט, ובהחלט אי אפשר להתכחש לכך שבעשור האחרון בלבד יש כל כך הרבה שירותים כאלה שברור שאנשים ממתינים עם הרכישות שלהם, וגם הרבה יותר קל להמתין למבצעים כשיש לך שירות שנותן לך תמיד משהו לשחק בו, ולגבי נתונים שיוכיחו - זה מאוד דינמי וקשה למדוד הרי את *כל* המשחקים בתעשייה ומליון הסיבות האפשריות למדוע לא רכשו אותם כשיצאו, זה לא ממש פשוט, אבל אם *כולנו* פה בפורום חשבנו בשלוש השנים האחרונות שנמתין עם רכישת משחק כי אולי נקבל אותו בחינם בחנות מסויימת שמחלקת משחקים בחינם או משירות בתשלום שעושה זאת - אז אפשר להניח שמי שייפגע מהמנטליות הזו הכי הרבה זה דווקא משחקי אינדי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 מאי 2022, 16:56

מיק חברה ציבורית. למיטב זכרוני יש נתונים לגבי עליית המכירות של המשחקים ובפרט dlc. אין לי כוח לחפש אבל ככה אני זוכר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 מאי 2022, 17:56

Laskin כתב:שוב, רק מעלה תהיה... וזה לא משהו מאוד נדיר לשמוע עליו, בפודקאסטים מעלים את הנושא לא מעט, ובהחלט אי אפשר להתכחש לכך שבעשור האחרון בלבד יש כל כך הרבה שירותים כאלה שברור שאנשים ממתינים עם הרכישות שלהם, וגם הרבה יותר קל להמתין למבצעים כשיש לך שירות שנותן לך תמיד משהו לשחק בו, ולגבי נתונים שיוכיחו - זה מאוד דינמי וקשה למדוד הרי את *כל* המשחקים בתעשייה ומליון הסיבות האפשריות למדוע לא רכשו אותם כשיצאו, זה לא ממש פשוט, אבל אם *כולנו* פה בפורום חשבנו בשלוש השנים האחרונות שנמתין עם רכישת משחק כי אולי נקבל אותו בחינם בחנות מסויימת שמחלקת משחקים בחינם או משירות בתשלום שעושה זאת - אז אפשר להניח שמי שייפגע מהמנטליות הזו הכי הרבה זה דווקא משחקי אינדי.

מצד שני, אני נגיד התחלתי את desperados 3 ב גיימפאס ואז אמרו שהוא עוזב את השירות, אז קניתי אותו (כנראה במחיר יותר גבוה ממה שיכולתי להשיג אפילו קודם לכן). אז... לא'דע ? כנראה שהגיימפאס לא כזה מונע מכירה. כלומר, ברור שזו רק דוגמא אחת, אבל עדיין...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מאי 2022, 18:29

Laskin כתב:שוב, רק מעלה תהיה... וזה לא משהו מאוד נדיר לשמוע עליו, בפודקאסטים מעלים את הנושא לא מעט, ובהחלט אי אפשר להתכחש לכך שבעשור האחרון בלבד יש כל כך הרבה שירותים כאלה שברור שאנשים ממתינים עם הרכישות שלהם, וגם הרבה יותר קל להמתין למבצעים כשיש לך שירות שנותן לך תמיד משהו לשחק בו, ולגבי נתונים שיוכיחו - זה מאוד דינמי וקשה למדוד הרי את *כל* המשחקים בתעשייה ומליון הסיבות האפשריות למדוע לא רכשו אותם כשיצאו, זה לא ממש פשוט, אבל אם *כולנו* פה בפורום חשבנו בשלוש השנים האחרונות שנמתין עם רכישת משחק כי אולי נקבל אותו בחינם בחנות מסויימת שמחלקת משחקים בחינם או משירות בתשלום שעושה זאת - אז אפשר להניח שמי שייפגע מהמנטליות הזו הכי הרבה זה דווקא משחקי אינדי.

אם מדברים על מכירות של משחקים שנכנסים ל-GP, אז כמו שסוויס אמר מיקרוסופט חשפו מספרים ומשחקים שנכנסים ל-GP מקבלים בוסט מכירות יפה. אז השאלה היא על משחקים שלא נכנסים ל-GP, שזה רוב המשחקים בתעשיה. אם זה רוב המשחקים בתעשיה, אני משער שהיינו שומעים כבר משהו על זה שמשחקים לא מוכרים באקסבוקס. כלומר, כולנו אולי חיכינו מתישהו למשחק מסויים, אבל זה באמת שונה מכל פעם שחיכינו לשמקח רק כי לא חשבנו שהוא שווה את המחיר שלו בשיגור? כולם מחכים למשחקים כל הזמן, מחכים למבצעים וכו׳.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 מאי 2022, 18:48

לדעתי גם באופן כוללני.. ישנה עלייה של מכירות עקבית במיק והבנתי ספציפית היוזרים של הגיימפאס אמורים להיות מאוד engaged.

שוב יכול להיות שאני זוכר לא במדויק! אבל זה מה זכור לי.

נ.ב
זה גם לא כאילו המספרים של מיק הם תורה מסיני. בסוף חברה שרוצה להראות את עצמה בטוב. כולם חשודים!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 15 מאי 2022, 21:43

DrKeo כתב:
Kazz כתב:ושמיקרוסופט לא הייתה מעוניינת שיהיה בגיימפאס כי הוא משחק ישן יותר.

לכאן או לכאן.

אני לא יודע מה הלך עם פיורי וגיימפאס, ביחוד שהמשחק היה כבר בן שנה כש-GP יצא ואני לא ממש יודע איזו משמעות יש למכירות ומשחקים שיצאו לפני חצי עשור+. אבל אני כן רואה שלפי הגרפים המשחק מכר 5% על אקסבוקס ו-7% על פלייסטיישן כך שהמכירות שלו על אקסבוקס ופלייסטיישן היו בערך אותו דבר. אני גם רואה שהמשחק החדש שלהם היה זמין בGP ובו בזמן שוב מכר בערך 4% על אקסבוקס למרות שהוא היה זמין ב-GP. אז המכירות של המשחק הקודם בלי GP והמכירות של המשחק החדש עם GP היו בערך אותו דבר. איך הן היו בלי GP? לא יודע, אולי פתאום אקסבוקס הייתה 30% מהמכירות והופכת לקונסולה הפופולרית, אבל המכירות של המשחק הקודם שלהם הראו שהוא הכי פחות פופולרי באקסבוקס כך או כך.

בכל מקרה, אם מכרת 5% באקסבוקס ו-7% בפלייסטיישן, כנראה שיש להם פחות או יותר אותה וולידיות לעדכון חדש. אם לא שווה לטרוח עם גרסת האקסבוקס כי היא מכרה רק 5%, אז לא ברור לי איך כן שווה לטרוח עם גרסת הפלייסטיישן שמכרה 7%, בטח ובטח כשרואים שגרסת המחשב עשתה 73% והסוויטצ׳ 14% כך שאם אין להם תקציב וכוח אדם אז בעדכון שתי גרסאות הם היו סוגרים פינה על 87% מהשוק שלהם.. לא יודע, נשמע לי כאילו מישהו רצה לקבל קצת PR חינם מכתבה ב-VICE.

גם נראה לי קצת אבסורד להעניש פלטפורמה מסויימת בגלל פחות מכירות. אני יכול להבין לא לשים את המוצר מלכתחילה, אבל כבר התחייבתם ושחררתם את המשחק בכמה פלטפורמות, מוסרית לדעתי מגיע לכל הפלטפורמות ליהנות מאותו תוכן... חשבתי שסיימנו עם השטויות של תוכן אקסלוסיבי לפלטפורמה כבר לפני שתי דורות שמשחקים בסוני 3 קיבלו DLC ש360ה לא קיבל.

אגב זה אנקטודה לחלוטין ולא תורמת במיוחד לדיון, אבל מאז שיש לי את האקסבוקס והגיים פאס אני חד משמעית קונה יותר משחקים וגם יותר DLC שזה משהו שנדיר שעשיתי בדור הקודם. למרות ששווה גם לציין שהחנות של האקסבוקס היא כמעט תמיד האופציה הכי זולה מכל הקונסולות בדור הזה. יש סיילים כמעט תמיד על הרבה משחקים והמחירים יורדים באופן דיי קבוע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2022, 22:34

מיקרוסופט עובדת על אפליקציה שנותנת ליוזרים ליצור רקעים דינאמים משלהם לאקסבוקס.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 מאי 2022, 22:08

יש מבצעים על כל doa. חייב להגיד ש-2 אולטימייט נראה ממש אחלה ב-4k

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 19 מאי 2022, 23:57

BiA כתב:יש מבצעים על כל doa. חייב להגיד ש-2 אולטימייט נראה ממש אחלה ב-4k

בתור מעריץ גדול של הסדרה, חיכיתי חודשים לסייל על Last Round אבל לא בטוח שאני אקנה אותו. קניתי את 4 לפני כמה חודשים שהוא אחד האהובים עליי בסדרה, וגם בLast Round יש לי כמות לא נורמלית של שעות במחשב וב360 אבל מעצבן שמשחק כזה ישן ואף פעם לא בסייל ועד שהוא בסייל אפילו לא מקבלים איתו את כל הדמויות.

אולי אני אקנה את 2 שוב, כי 2 משחק מעולה גם.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2022, 09:21

בכיר לשעבר בחטיבת האקס בוקס של מיקרוסופט מביע חשש מההשלכות של גיימפאס על התעשייה, ומשווה ל״נזק״ שספוטיפיי גרם לתעשיית המוזיקה:

https://kotaku.com/xbox-exec-ed-fries-g ... 1848964651

עכשיו, גם אני הרמתי גבה כי תעשיית המוזיקה כמו תעשיית בגיימינג - רק גדלה בעשור האחרון, אבל מתייחסים לזה בכתבה:

That said, while the industry as a whole has continued to grow, individual artists and smaller bands have reported making very little via streaming services as most of the popular ones pay only a fraction of a penny per stream.

כמו שאני כתבתי בדיון פה לפני שבוע בערך - החשש הוא דווקא על אינדיז, שהמנטליות של מנוי תגרום לאנשים שלא לקנות אותם ולחכות שיגיעו לשירותים האלה ״בחינם״.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 מאי 2022, 11:06

נו באמת הדיבורים האלה מתעשיית המוסיקה... כאילו בימי הזוהר של הלייבלים הגדולים כל האינדיז למיניהם זכו להמון כסף ופרסום.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2022, 11:17

מסכים, אבל הם כן הצליחו בימים של בין אייטיונס ועד לעליית ספוטיפיי, כמו עם משחקי אינדי מאז עליית סטים וחנויות דיגיטליות...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 מאי 2022, 12:03

בימים של האייטיונז, כששיר עלה דולר כל פעם? תודה, אבל לא תודה. אני מעדיף את המודל של הסטרימינג (עובדה שגם אפל שם היום, ובענק).

אם אתה רוצה לתמוך באומנים שאתה אוהב, תרכוש את המוזיקה שלהם ב band camp, אם הם בפלטפורמה, כי החלוקה שם היא 90/10, לך להופעות וקנה מרצ'נדייז. זה הכסף ממוזיקה כיום.

משחק שאני ממש רוצה לשחק, ארכוש בכל מקרה. אם יגיע אח"כ ל גיימפאס? מילא, כבר שיחקתי ונהנתי ממנו. אם לא נהנתי? אדע לא לרכוש מהיוצרים הללו שוב. נהנתי? ואללה אז פרגנתי וגם הם קיבלו עוד סכום לפיתוחים עתידיים. אתה מבין שהמשחקים שמגיעים ל גיימפאס לא עושים את זה בחינם, נכון לאסקין? יש שם תמורה, כנראה יפה מאוד שאמורה לחפות על "איבוד מכירות".

וכמו שנתתי בדוגמא שלי קודם, הורדתי ב גיימפאס את דספרדוס 3,ואז אחרי כמה זמן ראיתי שהוא עוזב את השירות, אז רכשתי אותו כי בא לי להמשיך אותו מתישהו. אז זה לא 1 או 0, וכל ה Doom and gloom סביב גיימפאס והנזק הפוטנציאלי שלו לעתיד התעשייה די נמאס כבר. האם יש כאלה שמחכים שהכל יגיע ל גיימפאס? ברור. האם הם הרוב? אין שום נתון שתומך בזה, ועובדה שאפילו סוני הולכת אחרי המודל, לפחות בחלקו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2022, 13:13

ברור שכצרכן אני מעדיף את המודל הזה, מדובר פה על ההשלכות על מפתחי אינדי.

ואתה לאו דווקא מדד לרוב האנושות, גם אני לא אמתין למשחק אינדי שאני *ממש* מצפה לו, אבל משחק של 8 שרק מעניין אותי ובעבר הייתי ״זורק״ עליו 10-20 דולר? היום אני אמתין כנראה, בין היתר בגלל ההיצע הרב אבל בעיקר כי המשחקים בטווח המחיר הזה צפויים להגיע לשירותים האלה, ודי מהר, אז אחרי זמן מה זה כבר נכנס לתודעה של עוד ועוד אנשים ואז רוכשים הרבה פחות אינדיז, כמגמה.
האם זה כבר קורה? לא יודע, וקשה מאוד לבדוק את זה בגלל כמות משחקי האינדיז והשירותים, אבל זה חשש שקיים אצלי ומסתבר שאצל עוד ועוד אנשים בתעשייה, שצריך לחשוב עליו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 מאי 2022, 14:37

הגזמת לאסקין... יוצאים כל יום נראה לי איזה עשר משחקי איני... אנחנו רחוקים מאוד מהמצב שתסתכל על משחק רנדומלי ותוכל לשער עם וודאות סבירה שהוא יגיע לגיימפאס. בסוף הרוב המוחלט לא שם וגם מה ששם אתה.לא יודע באמת לכמה זמן.
Benjamin Franklin

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 24 מאי 2022, 14:51

Klayman כתב:בימים של האייטיונז, כששיר עלה דולר כל פעם? תודה, אבל לא תודה. אני מעדיף את המודל של הסטרימינג (עובדה שגם אפל שם היום, ובענק).

אם אתה רוצה לתמוך באומנים שאתה אוהב, תרכוש את המוזיקה שלהם ב band camp, אם הם בפלטפורמה, כי החלוקה שם היא 90/10, לך להופעות וקנה מרצ'נדייז. זה הכסף ממוזיקה כיום.

משחק שאני ממש רוצה לשחק, ארכוש בכל מקרה. אם יגיע אח"כ ל גיימפאס? מילא, כבר שיחקתי ונהנתי ממנו. אם לא נהנתי? אדע לא לרכוש מהיוצרים הללו שוב. נהנתי? ואללה אז פרגנתי וגם הם קיבלו עוד סכום לפיתוחים עתידיים. אתה מבין שהמשחקים שמגיעים ל גיימפאס לא עושים את זה בחינם, נכון לאסקין? יש שם תמורה, כנראה יפה מאוד שאמורה לחפות על "איבוד מכירות".

וכמו שנתתי בדוגמא שלי קודם, הורדתי ב גיימפאס את דספרדוס 3,ואז אחרי כמה זמן ראיתי שהוא עוזב את השירות, אז רכשתי אותו כי בא לי להמשיך אותו מתישהו. אז זה לא 1 או 0, וכל ה Doom and gloom סביב גיימפאס והנזק הפוטנציאלי שלו לעתיד התעשייה די נמאס כבר. האם יש כאלה שמחכים שהכל יגיע ל גיימפאס? ברור. האם הם הרוב? אין שום נתון שתומך בזה, ועובדה שאפילו סוני הולכת אחרי המודל, לפחות בחלקו.

מבלי לסטות מהנושא יותר מידיי, רק לציין שבאנד קאמפ מדיי פעם גם עושים יום שבו כל הכסף הולך לאומן וזה שווה לגמרי
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2022, 15:27

swiss-the-engine כתב:הגזמת לאסקין... יוצאים כל יום נראה לי איזה עשר משחקי איני... אנחנו רחוקים מאוד מהמצב שתסתכל על משחק רנדומלי ותוכל לשער עם וודאות סבירה שהוא יגיע לגיימפאס. בסוף הרוב המוחלט לא שם וגם מה ששם אתה.לא יודע באמת לכמה זמן.

כן, כל יום יוצאים מלא משחקי אינדי, אבל אני לא מדבר על "רנדומלית", כי הרי זה לא שמחלקים בפאס או בפלוס או וואטאבר משחקים ממש סופר נישתיים שאף אחד לא שמע עליהם, לפעמים זה קורה באפיק כי זה חינמי לגמרי אבל לא בשירותים אחרים, אנחנו מדברים על המוכרים יותר, אלו שמקבלים סיקור כלשהו במדיה, ולפחות חלקנו שמע עליהם או ראה אותם בתצוגה כזו או אחרת.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 מאי 2022, 15:34

לא יודע.. אולי הם היו בתצוגה כלשהי כי הם בגיימפאס ולגיימפאס יש סיבה לקדם אותם? לא חושב שזה מה שמשנה (מה ראית או לא ראית). ספציפית בנושא האינדיז יש כמות היסטרית והמון המון סופר איכותי וסופר כיף ואין לך באמת מ שג כשאתה מסתכל על משחק כזה או אחרת האם הוא יגיע לפאס עוד שבוע או חודש או שנה או בכלל.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2022, 15:51

כשאני מסתכל על משחקים קטנים יותר ומאוד מוכרים כי ראינו טריילרים שלהם בערוצים הכי פופולריים של משחקים - כמעט כולם בסבירות מאוד גבוהה יגיעו לגייפאס/פלוס/אפיק, בשלב מסויים. אז כן, את אלו שיקבלו 9/10 ומעלה אני ארצה לרכוש אם זה הסגנון שלי ואולי יהיה לי קשה להמתין, אבל הרבה אחרים שאני לא בטוח לגביהם - אני אישית אמתין איתם ברוב המקרים ואני מדמיין שיש רבים כמוני ובכל יום יותר ויותר, כי הורגלנו לכך.
קשה לי לחשוב עכשיו מהראש על משחק אינדי בעשור האחרון שקיבל כתבות וטריילרים באתרים הגדולים שלא הגיע בשלב זה או אחר לאחד השירותים, זה אשכרה כמעט כולם. חלקם הגיעו באיחור אופנתי אבל הרבה מהם הגיעו בשנה שיצאו, וחלק לא מבוטל גם יצא ביום הראשון לגיימפאס.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 47 אורחים