נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 26 אוגוסט 2022, 13:26

חחחח הלוואי הייתי משיג את הפס5 שלי ב2200 קפוץ על זה בלי לחשוב פעמיים.
לרוב שאנחנו חוששים שיקרה משהו רע הוא לא באמת קורה, אבל במקרה הזה כן, תהיה קפיצה אנחנו מדברים על ישראלים, ישראלים ימכרו את אמא שלהם בשביל להרוויח כמה שקלים.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 26 אוגוסט 2022, 19:51

glass man כתב:חחחח הלוואי הייתי משיג את הפס5 שלי ב2200 קפוץ על זה בלי לחשוב פעמיים.
לרוב שאנחנו חוששים שיקרה משהו רע הוא לא באמת קורה, אבל במקרה הזה כן, תהיה קפיצה אנחנו מדברים על ישראלים, ישראלים ימכרו את אמא שלהם בשביל להרוויח כמה שקלים.

רק להדגיש שאני דיברתי על אקבוקס, המחיר כרגע מבנדא הוא 2200, אני לא זוכר כמה היה המחיר השקה של הPS5 אבל כן זכור לי שמחיר ההשקה של אקסבוקס היה זהה למחיר כרגע

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 אוגוסט 2022, 19:57

אה אנחנו מדברים על הבוקס? חשבתי שאנחנו מדברים על הפס5 כי דיברת על העלאת מחיר של הפס5.

אם זה הבוקס אז תקנה מתי שבא לך לפי הבנדאל שהכי ישתלם לך העלאת המחיר של הפס5 תשפיע על הפס5 בארץ לא על הבוקס.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 26 אוגוסט 2022, 20:03

אולי לא הייתי ברור, אני שואל האם לדעתכם העלאת מחיר של הPS5 עלול לגרום להעלאת מחיר האקסבוקס כי חנויות ירצו להשיג מעט יותר רווח על המכשיר כי אם המוצר המתחרה עולה אז המוצר הזה יתפס משמעותית יותר זול.
אני מקווה להשיג אותו ב2000 בבלאק פריידי, ברייאלי נראה לי שאגיש ב2200 יחד עם איזה שטות כלשהי

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 אוגוסט 2022, 00:56

Fanta כתב:עכשיו יותר עולה לי השאלה אם כדי לקנות עכשיו ב2200 או שהחנויות כאן ינסו לעלות את המחירים בגלל ההעלאה של הפלייסטיישן

אם להאמין לסוני*, השינוי במחיר התבצע רק בשווקים עם מטבעות שנחלשו.
השקל רק התחזק מאז שהקונסולה הושקה (ומלכתחילה מחיר ההשקה היה גבוה יותר מבשאר העולם). ככה שאם כבר, הם צריכים להוריד פה מחיר...

מיקרוסופט אמרה שהיא לא תעלה מחירים באירופה, ובתכלס גם היא מרוויחה בישראל מההתחזקות של המטבע. אני לא רואה סיטואציה שבה היא מעלה את המחיר עכשיו.

* אי אפשר להאמין לסוני

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2022, 18:04

מאט בוטי דבר קצת בPAX:
- הוא ספר שהוא רצה להראות דמו של פייבל ב-E3 האחרונה אבל החבר׳ה של PGG בקשו שלא להראות אותו עדין, הם רוצים עוד קצת זמן לפני שהם חושפים גיימפליי. אני משער שזה אומר שהמשחק יוצג עוד לא הרבה זמן.
- Undead labs עובדים על SOD3 באנריל 5 והקואליציה עוזרת להם להוציא ממנו את המקסימום. הם רואים ב-SOD2 כסוג של פרוטוטייפ למשחק ה-3 שאמור להיות קפיצה גדולה בפרנצ׳ייז.
- פרפקט דארק הוא שילוב בין סרטי בורן לסרטי ג׳יימס בונד. הם לוקחים את הזמן כי הפרנצ׳ייז צריך רענון רציני והם רוצים לעשות את זה נכון. הם מנסים ליצור spy thriller עם תנועתיות שמזכירה סרטי קולנוע (החלקה מתחת לדברים, קפיצה מעל לדברים וכו׳).
-מיקרוסופט מנהלים עשרות פסגות שנתיות, סוג של מיני DICE שנערכים לכל אורך השנה בתחומים ספציפים כמו ננניח פסגת אנריל 5 או פסגת עיצוב או פסגת UI. שם האולפנים חולקים ידע אחד עם השני.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 ספטמבר 2022, 18:27

לגבי SOD - הם יכולים גם להשתמש באנריל 7, אני לא ממש מאמין בצוות הזה, המשחק השני היה כשלון די גדול

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2022, 18:40

Laskin כתב:לגבי SOD - הם יכולים גם להשתמש באנריל 7, אני לא ממש מאמין בצוות הזה, המשחק השני היה כשלון די גדול

בו נראה מה הם יצליחו להוציא עם תקציב וצוות הרבה יותר גדולים בליווי צמוד של סטודיואים כמו הקואליציה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 ספטמבר 2022, 18:52

טכנית הוא כנראה יהיה מאוד יפה עם תאורה מרשימה וכו, אבל המשחק עצמו מעולם לא היה ממש טוב והעובדה שהמשחק השני שקיבל גם כן תקציב הרבה יותר גדול ויותר זמן היה הרבה פחות טוב מהמשחק הראשון - לא מבשרת הרבה טוב.
אבל כמו תמיד במקרים האלה - אשמח מאוד לגלות שטעיתי בהערכה שלי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2022, 18:59

מיקרוסופט מתחילה למכור גרסה יותר stripped down של השלט עלית שלה שמתחילה ב-130$ ומכילה פחות חלקים שכמובן זמינים לרכישה בנפרד.

https://www.youtube.com/watch?v=j5RBYrkvxPo

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ספטמבר 2022, 00:50

פרפקט דארק נשמע כמו משחק שנמצא בdevelopment hell רציני. בוטי נראה לחוץ רצח ומנסה לטאטא את הבעיות של הפיתוח מתחת לשטיח. בסוף נגלה ש"היוזמה" בקושי עשו אפילו מסמך פיתוח, ושקריסטל צריכים לג'נגל בין פרפרקט דארק לטומב ריידר, חשבנו שהנוקמים ידפקו לנו טומב ריידר חדש, בסוף מייקרוסופט עשתה את זה :)

אגיד מה שתמיד אמרתי, אמן שIO תקבל ביום מן הימים את המושכות על פרפקט דארק :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 ספטמבר 2022, 20:16

Laskin כתב:טכנית הוא כנראה יהיה מאוד יפה עם תאורה מרשימה וכו, אבל המשחק עצמו מעולם לא היה ממש טוב והעובדה שהמשחק השני שקיבל גם כן תקציב הרבה יותר גדול ויותר זמן היה הרבה פחות טוב מהמשחק הראשון - לא מבשרת הרבה טוב.
אבל כמו תמיד במקרים האלה - אשמח מאוד לגלות שטעיתי בהערכה שלי

הוא היה הרבה פחות טוב מהראשון? הבנתי שהבעיה המרכזית שלו היא שהוא היה סך הכל סוג של רימייק לראשון, וסבל מבעיות טכניות בהשקה כמו בראשון.

מה שעוד משותף לשני המשחקים זה שהם קיבלו אחר כך גרסאות חדשות בחינם, מוצלחות הרבה יותר ממה שהם היו בהשקה. אני שומע הרבה אנשים שמוכנים להישבע שעכשיו זה ה zombie survival הכי טוב בשוק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2022, 23:37

אני די בטוח שאריק צלל לעומק של SOD2, לא? תן את השני סנט שלך סוויס!

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 ספטמבר 2022, 22:23

אחלה משחק אבל אני זוכר אותם מהימים שלא היה משחק והדיבור עליהם היה כי הם יוצאי wow כזכור לי והיה להםמroadmap שאז כל משחק היה בשם L1 L2 L3 ובוא נאמר שכרגע הם די כישלון עם עמידה במקום מהראשון וקראפטינג שלא באמת מוצא את המקום שלו וגיוון (בהכל) לוקה בחסר. עם זאת זה משחק (השלישי) שכשיתקרב השחרור שלו בהחלט נראה לי שיהיה לי הייפ... אני כן מצאתי עניין מעניין טוב וייחודי במשחקים שיצאו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ספטמבר 2022, 14:51

בוני רוס עוזבת את 343. אני לא יודע אם זה טוב או רע, 343 די קקה ומפשלת פעם אחר פעם אבל מצד שני היא דמות די מיתולוגית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 ספטמבר 2022, 15:13

עוזבת ככל הנראה בגלל מישהו במשפחה שזקוק לעזרה רפואית, כך שזה לא מעיד לכאורה על משהו בעייתי בסטודיו... סתם חשוב לציין
מה שכן, ולמרות שלא שיחקתי כמעט בשום משחק שלהם - הייתי שמח לראות סטודיו אחר עובד על היילו. המותג הזה כל כך חזק, לא מבין למה רק סטודיו אחד עושה משחק AAA איתו, שיתנו לעוד סטודיו לעשות משהו מגניב ביקום הזה, שהוא לא HALO WARS.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 ספטמבר 2022, 09:06

לא יודע כמה זה מותג חזק כבר. צריכים לשחרר את היילו למות
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 ספטמבר 2022, 09:30

swiss-the-engine כתב:לא יודע כמה זה מותג חזק כבר. צריכים לשחרר את היילו למות

+1. מותג גרוע. עדיף להרוג ולנסות עם משהו חדש.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2022, 09:37

אני ממש חולק עליכם... המותג חזק, המשחקים חלשים :)
אפשר לעשות לו ריבוט ולהלהיב את כל התעשיה. קיוויתי שאינפיניט יהיה הריבוט הזה, אבל הם קיבלו רגליים קרות, וחתרו על החזון המקורי שהיה להם, וכנראה שבכל מקרה אין מספיק כשרון אצל 343, בגלל זה כדאי מאוד שיעבירו לחברה אחרת וינסו משהו חדש איתו... ובמקביל שיתנו ל343 לעשות גם כן משהו חדש.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 ספטמבר 2022, 11:05

לא'דע.. שיחקתי רק ב 1 ו 3 והסיפור תמיד היה משעמם, ובכללי, אני לא הרגשתי שום הייפ לפני שיצא infinite. הסדרה בטלוויזיה, לפי הביקורות היא די בדיחה, ובכללי, המשחקים לא שוברים שיאי מכירות, שהאחרון אפילו לא נמצא בטופ של המשחקים המשוחקים,למרות שהמולטי שלו חינמי.

עדיף שיוציאו את המשחק לאיזו חופשה מאוד ארוכה של 5-8 שנים ויחזרו עם משהו מעניין. אולי ריבוט לכל הסיפור מההתחלה וכתיבה של משהו מעניין? :D. אולי החלפה לגוף שלישי? ואולי בכלל עדיף להשקיע במותגים חדשים לגמרי? למיקרוסופט אין icons כיום לדעתי, בטח לא כאלה שהולכים יד ביד עם איכות. אולי החברים מ gears of War, אבל בואו, אין להם ספיידרמן, אין להם ניית'ן דרייק, אין להם איילוי ואין להם מישהו כמו קרייטוס. סורי, הצ'יף, חוץ מ נוסטלגיה של חלק מכם, הוא דמות מעפנה ולא מעניינת בשום צורה וזהו.

לכן עדיף להשקיע ולהביא icons חדשים ומרעננים, ולתת להיילו לישון.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2022, 11:15

גם קרייטוס לא היה דמות מעניינת לפני 2018, והגיימפליי והזווית היו ארכאיים, נדמה שהמותג הלך לכיוון שלילי אחרי המשחק הרביעי המאכזב... אבל הצליחו להחיות אותו ובגדול.
לדעתי אותו הדבר אפשרי בהחלט עם היילו... כמובן שתמיד מגניב מותג חדש לגמרי אבל לדעתי יש המון מה לעשות ביקום של היילו גם בלי מאסטר צ'יף והסיפורים שהיו עד כה. אפשר ללכת הרבה אחורה או הרבה קדימה בזמן, זווית אחרת, משחקיות שונה... אני כבר הרבה זמן ממש רוצה לראות איזה ACTION-RPG בעולם שהוא "הילה-פתוחה". יום יבוא וזה יקרה וזה יהיה משחק ענק :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 ספטמבר 2022, 11:23

אהבתי שהתעלמת מכל שאר האייקונז ;).
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2022, 11:42

לא התעלמתי, אני מסכים לגמרי שאין להם היום ICONS........
למעט הצ'יף :) התרכזתי בו כי הוא הכי מקביל לקרייטוס - דמות שבפני עצמה אין לה עומק ולא מעניינת עלילתית יותר מדי, והצליחו בכל זאת לגרום לנו להתחבר אליה.
וכמובן מה שהגיע עם בת'זדה, ואקטיויז'ן, אבל הם עדיין ממש לא מזוהים עם מיקרוסופט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ספטמבר 2022, 12:48

אני חושב שיש להיילו עדין מקום בתרבות הפופ העכשיוית. אם רק יוציאו משחק אחד ממש טוב הוא יכול לחזור לפסגה, אנשים רוצים שהוא יחזור לפסגה, רק צריך לתת להם תירוץ.
ביננו אני לא ממש חושב שיש משחק היילו אחד של 9+, כן? אבל יש אנשים שפשוט חולים על הפרנצ׳ייז, אז אני בהחלט חושב שעם entry אחד ממש איכותי הוא יכול לפרוץ מחדש. כרגע היילו מרגיש די מת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 ספטמבר 2022, 13:40

לכל מותג יש את האנשים שחולים עליו. אין לי שום הוכחה אמפירית לגבי זה, אבל אני די בטוח שהצ'יף והיילו, אחרי רצף באמת נוראי של משחקים, הלך ואיבד אוהדים. זה פאקינג הדמות שהם שמו על הקופסא של ה series x ואין להם אף משחק נורמלי לרפואה להציג לגביו.

בסדר, אולי הם לא צריכים להיפטר ממנו לגמרי, אבל אולי הם צריכים לתת לו לישון להמשך הדור הזה. שיחזרו בדור הבא, אחרי שיתגעגעו אליו קצת ועם איזה משחק מפוצץ ראשים, ולא שוב סתם עוד היילו משעמם.

שבינתיים עד סוף הדור ישקיעו בליצור icons חדשים, כי ואללה, אין להם אפילו אחד נורמלי לרפואה. אלוהים יודע שיש להם מספיק אולפנים בשביל זה.. ואללה אחרי כ''כ הרבה בילד אפ לרכישת האולפנים ובלה בלה בלה - בינתיים זה מרגיש שזה nothing to show for it. אז כן, דאבל פיין קיבלו כסף לדיבוב ו בוסים ואובסידיאן קיבלו לעשות את grounded. מה עם כל השאר לעזאזל? איפה המשחק של אלה שעשו את we happy few? איפה sod3( אני יודע שהוא עבר הרבה טלטלות), איפה בשם כל הקדושים hellblade 2?( אני יודע שהוא גם עוד לא עמוק בפיתוח ). בקיצור, איפה? מה? קניתם מיליון אולפנים ו....?
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 98 אורחים